'Ambulancepost moet blijven' ;Au GELEGENHEID pvda in Sas: '25 mille voor uitbreiding recreatiezaal De Redoute' 'Vooral maandag is een drukbezochte dag' DE STEM Ambtenaren Hulst verhuizen naar nieuw kantoor SPORT in het kort UITSLAGEN DAG klapper Brief patiëntenvereniging Samen Beter aan ziekenhuisgroep over Hulst: AU CARAVANS PING OLMENVELD Rondleidingen Stichting Hulst Reynaertstad Reünie en feest showband Kloortje in Kloosterzande Rustig najaarsweer rOBER 1993 >r particulieren JTPA ZEELAND E MESSIAH andel eda NCB Hulst houdt kringvergadering EN 1994 IN ONZE SHOWROOM Kinderdagverblijf De Speelhoek in Hulst draait twee jaar met succes PvdA Hulst viert jubileum met symposium over wonen Veel zon Gunstig PSV-toernooi Tennis Terneuzen Bedrijfscompetitie KAARTINGEN K0ERSBAL rubriek om te zoenen fens, bedankje, jubileum, receptie, heboorte, verloving, overwinning, p, examen. Abraham, openbare i zo maar door, mag best eens in krant en wel op de pagina chten. Moeilijk is dat niet en duur et niet te zijn. Prijs per regel of !,69 resp. 2,82*. één grote regel blicht a 3,40 resp. 3,57*. I het plaatsen van een foto of ng met een formaat van 35 x 45 |enen wij 18,75 resp. 19,69* Jverige tarieven op aanvraag. Bij ontante betaling wordt 4,50 |en berekend. Foto's worden niet leerd. Bel 076-236442 of geef uw ■gen vóór plaatsing af bij één van lantoren. Schriftelijke opgaven |uitsluitend geaccepteerd indien adres bekend zijn, ook indien uw I betaling bijgevoegd is. luden ons het recht voor teksten Ipgaaf van redenen te weigeren, i uitgever klachten bereiken over geven tekst behoudt de uitgever J recht voor om de naam van de lachtgever bekend te geven. Verenigingsnieuws Insluitend op 2 kolom op donderdag Verenigingsnieuws Eiitend op 2 kolom op donderdag 16-09-33 |ER GEFELICITEERD 30/10 oe in Terneuzen, Marius Schaap in len, Rob van de Klundert in Breda (ER GEFELICITEERD 31/10 pr in Terneuzen, Willy Tuytelaars-Da l/eelde, Richard Geerts in Gilze. JOHAN Al 31 jaar. Van harte ge feliciteerd. Liefs Hanne ke. |ra! Jij gaat bficiat van finderen. HOERA PA 't Zit er eindelijk op. Vai daag ga je in de VUT. H.G. De kinderen ZATERDAG 30 OKTOBER 1993 ain Arwel Hughes, dirigent 'ne Dawson, sopraan ristine Cairns, alt lliam Kendall, tenor vid Wilson-Johnson, bas n.v. Brabant Koor Messiah nderdag 4 november ncordia dsschouwburg, 20.15 uur •sa: 076-215700 13.00-17.00 uur t/m vrij. 10-17.00 uur 10.00-13.00 uur Van onze verslaggever Sas van Gent - De PvdA in Sas van Gent vraagt het gemeentebestuur maximaal 25.000 gulden beschik baar te stellen voor uitbreiding van de recreatie- en eetzaal van bejaar denhuis De Redoute in Sas var Gent. van De sociaal-democraten vinden namelijk dat beide zalen naast de eigen bewoners en de bewoners van de aanleunwonin gen ook voldoende ruimte moeten blij ven bieden aan een toenemend aantal bejaarden uit de omgeving. „De huidige voorziening is daartoe vol strekt onvoldoende en behoeft daarom uitbreiding", stelde A. de Wolde don derdagavond in een motie tijdens de raadsvergadering. Hij vroeg daarom geld beschikbaar te stellen. Ook omdat een groep mensen vrijwillig veel tijd besteed aan het bij elkaar brengen van fondsen om de gewenste uitbreiding mogelijk te maken. De PvdA stelt wel een aantal voorwaar den. Andere betrokken instanties moe ten medewerking en een bijdrage leve ren, waarbij met name ook de huiseige naar niet achterwege mag blijven. Ver der mag de financiële bijdrage van de gemeente niet hoger zijn dan het bedrag dat door vrijwilligers door middel van acties bij elkaar wordt gebracht. Burgemeester J. van Rest wil eerst wachten tot de hele financiering van het project bekend is maar beloofde er serieus naar te kijken. De motie werd daarom aangehouden. R. Noët (VVD) is als voorzitter van de Stichting 'Vrienden van de Redoute' blij dat de motie werd aangehouden. „Er was met de wethouder financiën afge sproken dat over deze problematiek eerst zou worden gepraat. Het is jam mer dat deze afspraak door de motie werd doorkruist. Er zou immers hiervan een precedentwerking kunnen uitgaan naar andere bejaardenoorden. Ik ben daarom tevreden dat de motie is aange houden". Van onze correspondente Hulst - De ambulancepost in Hulst moet behouden blijven. Want de mogelijke verdwijning van de 'tweede' ambulance uit die plaats betekent een ernstige aantas ting van de gezondheidszorg in Oost-Zeeuws-Vlaande- ren. Dat schrijft de Zeeuws-Vlaamse patiëntenvereniging in een brief aan de Raad van Toezicht van de ziekenhuisgroep Zeeuws-Vlaan- deren. De vereniging stelt dat het ver dwijnen van de 'tweede' ambu lance in Hulst tot gevolg heeft dat de 15-minuteneis voor de ambulance komt te vervallen. Samen Beter ziet dit als een nieuwe en ernstige afbraak van de gezondheidszorg in Zeeuws- Vlaanderen, in dit geval speci- Hulst - De kring Hulst van de NCB houdt maandag 8 novem ber de najaarsvergadering in de grote zaal van Den Dullaert in Hulst. De vergadering begint om 19.00 uur en het centrale thema is: 'Ondernemen met veerkracht, aanpassen en vernieuwen'. In voorgaande jaren is reeds aandacht besteed aan het offen sief denken en handelen van de NCB. Voortbouwend op deze lijn wordt tijdens de najaarskringve rgadering ingegaan op de gevol gen van het toenemend aantal beperkingen voor land- en tuin bouw, voor organisaties en leden van de NCB. wicht en prijs deling en moderne kleuren levering: op tijd besteld, op tijd in uw bezit iealer voor geheel Zeeland: weg 5 - Serooskerke - Tel. 01189-2040 .g.g. 1285 (gem. Veere) Fax 324 juiste adres voor uw occasioncaravan fiek Oost-Zeeuws-Vlaanderen. „De toegankelijkheid van de ge zondheidszorg, wordt door het verdwijnen van een ambulance In Hulst, teruggedrongen ten na dele van de Oost-Zeeuws-Vla mingen. Deze toegankelijkheid van de gezondheidszorg is juist een elementair onderdeel voor de goede gezondheidszorg," aldus de brief van Samen Beter, die ernaar streeft de gezondheids zorg op peil te houden. Het verdwijnen van de ambulan ce heeft als bijkomend gevolg dat bij calamiteiten de artsen keuzes moeten maken en dat verhoogt de verantwoordelijk heid. Door het maken van keu zes worden patiënten benadeeld en staan de artsen in de vuurli nie omdat niet alle keuzes ver antwoord kunnen worden. De vereniging waarschuwt de ziekenhuisgroep dat er bij het verdwijnen van de ambulance een nieuwe stap achteruit wordt gezet. „De ooit in Hulst gemaak te afspraken bij het verdwijnen van het Liduina-ziekenhuis, om de bittere pil gemakkelijker te laten slikken destijds, verdwij nen blijkbaar als sneeuw voor de zon. De inwoners van Oost- Zeeuws-Vlaanderen worden door de gezondheidszorg vanuit het ziekenhuis in hun hemd ge zet," aldus Samen Beter. Van onze verslaggever Hulst - De PvdA afdeling Hulst viert het twintigjarig bestaan onder meer met een symposium over wonen in Zeeuws-Vlaan deren. De studiebijeenkomst is woensdag 17 november in de grote zaal van het gemeenschapscentrum. Tijdens de bijeenkomst biedt de PvdA ook een door de leden zelf gemaakt kunstwerk voor het nieuwe Hulster stadskantoor aan. Het wordt gemaakt op een feestavond voor de vijftig leden van de afdeling die op woensdag 10 november plaatsgrijpt. Bur gemeester A. Kessen neemt het kunstwerk een week later tijdens het symposium in ontvangst. Dat gebeurt om 22.15 uur. Daaraan voorafgaand spreken achtereenvolgens het Hontenis- ser gemeenteraadslid M. Ie Roy en de Hulster PvdA-fractievoor- zitter A. Hegger over wonen in hun gemeente. Hoofdbeleidsme dewerker Van Dun van de rijks dienst voor Monumentenzorg komt daarna aan het woord en schetst een beeld van de toe komst van Zeeuws-Vlaanderen. Het symposium ter gelegenheid van het PvdA-jubileum wordt om 19.45 uur geopend door afde lingsvoorzitter J. Meerschaert. Vari onze correspondente Hulst - De Stichting Hulst Reynaertstad wil in de maand november extra aandacht vragen voor de onderwerpen cul tuur en historie. De stichting heeft naast de offi ciële presentatie van het boek 'De Tuyn ghesloten' gezorgd voor een aantal gratis rondlei dingen en stadswandelingen. Hiervoor wordt samengewerkt met het gidsenteam van Hulst om de vestingwerken van de Reynaertstad onder de aandacht, van het publiek te brengen. Op zaterdag 6 en 20 november wordt tweemaal een rondleiding verzorgd. De start is bij het kantoorge bouw aan de Houtmarkt 6 vlak bij de Nederlands Hervormde kerk om 14.30 uur. Na een korte wandeling wordt in het streek museum 'De Vier Ambachten' aan de Steenstraat een diapre sentatie van een half uur ver zorgd over de vestingwerken. Daarna worden de Bollewerk- poort (Dobbele poort) en de stadswallen bezocht. Het traject over de historische wallen van Hulst is ongeveer 3,5 kilometer lang. Het kinderdagverblijf De Speelhoek, vlakbij zwembad De Driehoek aan de Kreekzoom in Hulst, mag zich ruim twee jaar na de opening verblijden in tevreden ouders die hun kroost tot vier jaar in de vertrouw de handen van Jacqueli ne Hermans en haar me dewerkers geven. Reden om eens te kijken hoe het gaat met deze voorzie ning. Van onze correspondente Ineke de Deckere Jacqueline Hermans, hoofd van De Speelhoek, geeft met plezier een rondleiding in de mooie ac commodatie die opvang biedt 'aan ongeveer dertig kinderen. Waren het tot voor kort alleen maar baby's (van 0 tot 2 jaar), sinds april is er ook een peuter- groep (van 2 tot 4 jaar). Er kan nu een doorstroming plaatsvin den vanuit de babygroep. Het is rustig in De Speelhoek, het is immers herfstvakantie en heel wat ouders zijn ook een dagje vrij. Dat is ook bij staf leidster Petra Ferket waar zo'n vijf peuters naar hartelust aan het spelen zijn, duidelijk te mer ken. Ook in de woonkamer, waar de kleinsten vertoeven, is het aan zienlijk kalmer dan anders. Leidsters Ilona Wieland en Wil- leke Boeye hebben extra tijd voor het teken- en kleurwerk met de kindertjes. Er zijn twee ruime kamers in De Speelhoek die in hun opzet dui delijk aan een huiskamer doen denken, maar waar natuurlijk speelgoed in overvloed aanwezig is. Ook zijn er voor beide groe pen slaapkamers en was- en plasgelegenheid. Buiten zijn eer. speeltuintje en een grasveldje met zandbak te vinden. Het is tegenwoordig voor ouders die beiden werken niet langer lastig opvang voor hun kinderen te vinden. Kunnen ze hun kroost niet onderbrengen bij familiele den of kennissen, dan is daai altijd nog het kinderdagverblijf of het gastouderbureau. De keuze voor kinderdagverblijf of gastouderschap wordt goed voorbereid. Er zijn gesprekken vooraf, de ouders komen eerst eens een kijkje nemen. Als ze kiezen voor een gastouder, ma ken ze een afspraak met Cynthia van Denderen van het Gastou derbureau. Voor de opvang van kinderen tot 12 jaar kan men daar terecht. Druk Een derde faciliteit die De Speelhoek biedt, is de buiten schoolse opvang voor kinderen van 4 tot 12 jaar. Sinds kort is die ondergebracht in een lokaal van de basischool de Nobelhorst in Hulst. In De Speelhoek is momenteel een babygroep on dergebracht met gemiddeld zo'n negen kinderen en een peuter- groep van gemiddeld zeven. Jac queline Hermans: „Over het al gemeen is het 's morgens druk ker-dan 's middags. Daarnaast is de maandag een drukbezochte dag." De Speelhoek biedt tal van faci liteiten voor ouders die werken. De opvang gebeurt in dagdelen: een ochtend of een middag. Een kind moet minstens drie dagede- len per week aanwezig zijn en maximaal 10. Het minimum is gesteld omdat het kind tijd no dig heeft om te wennen aan de omgeving, de leidsters en aan de andere kinderen. Heeft men als ouder onregelmatige diensten, of moet men plotseling extra wer ken, ook dan biedt De Speelhoek opvang waar mogelijk. En hoe is het met de ouders die hun kind of kinderen naar de speelhoek brengen? Een ouder uit Clinge uit zijn tevredenheid: „Het kan niet beter. Er zijn goede afspraken, er wordt goed voor ons dochtertje gezorgd en zij heeft het naar de zin. Van onze correspondent Kloosterzande - Showband Kloortje viert dit jaar het twintig jarig bestaan. Na het succesvolle showfestival in juni volgt zaterdag 5 november een grote reünie en feestavond, waar voor alle leden en oud-leden een uitnodiging hebben gekre gen. Het bestuur vindt het verheu gend dat al een groot aantal oud-leden heeft laten weten te komen. Van slechts vijf oud-le den was het adres niet bekend, maar de organisatie hoopt dat deze toch via via van de reünie zullen horen. Na een feestelijke ontvangst in het clubgebouw van Kloortje is er volop gelegenheid voor een hernieuwde kennismaking en bijpraten. In een aparte ruimte EDITIE ZEELAND Kantoren Terneuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoonnummers op pagina A2. Openingstijden: 8.30-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie Terneuzen: Rein van der Helm Peter Oggel (editie-chef), Frank van Cooten, Frank Deij, Ton Koomen (sport), Harold de Puijsseleijr. Goes: Cees Maas, (provincie redacteur). Hulst: Eugène Verstraeten (plv. editiechef) Advertentie-exploitatie Inspecteur Zeeland: C. Menu, 9.93 privé tel. 09-3293459940. Van onze correspondente Hulst - De ambtenaren van Hulst zijn in de verschillende locaties waar ze gehuisvest zijn bezig met inpakken. De grote verhuizing naar het nieuwe kantoor dat aan het historische stad huis is gebouwd, vindt plaats tussen 2 en 12 november. Eerst komen de mensen die werken op de afdeling Stads- en Dorpsontwikkeling aan de beurt. Zij krijgen kantoren op de tweede verdieping van het gebouw. Daar na verhuizen de afdelingen Financiën en Bestuurlijke Zaken, inclusief het college van B en W en de gemeentesecretaris naar de eerste verdieping en tenslotte krijgt de afdeling Burgerzaken zijn nieu we stek op de Begane Grond. In het nieuwe gebouw zijn schilders, stucadoors, elektriciëns en anderen bezig om alles in gereedheid te brengen. De stoelen en bureaus zijn voorzien van namen zodat ieder verzekerd is van zijn eigen meubilair. De centrale hal met straks de balie algemene informatie en Bevolkingbureau is zeer transparant met veel glas en vandaaruit kunnen alle ande re afdelingen per trap of lift gemakkelijk bereikt worden. Ook de doorgang naar het oude gebouw is zeer doorzichtig. Het nieuwe pand biedt onderdak aan een 90 ambtenaren en heeft een capaciteit van 100 mensen. Vanaf de jaren 70 hebben de ambtenaren verspreid over de gemeente gezeten Nu komen alle afdelingen in een gebouw. De nieuwe vleugel en het volledig verbouwde en aangepaste oude gebouw worden offi cieel 10 december geopend door Commis saris der Koningin drs. W. van Gelder. W. de Vriend zet even de 'historische feiten' op een rijtje. „Vanaf '70 zijn in gebruik geweest het oude gemeentehuis van Sint Jansteen, het gebouw aan de Korte Bellingstraat (gemeentesecretarie) twee gebouwen in de Sportlaan en na de sloop van een gedeelte van het stadhuis kwamen daar de huurpanden Credit Lyonnais en het voormalig ziekenhuis bij." Dit lijstje wordt aangevuld door N. Hol- laardt en G. Totté met gegevens over de plannen voor de nieuwbouw. Zo waren er plannen voor de aankoop van het pand 24 aan de Markt, een gedeelte van het zie kenhuis of het aanbouwen van twee vleu gels. In 1984 werd de reserve spaarpotje van 12 miljoen leeggehaald omdat eerst het grondbedrijf moest worden gesaneerd en daarna werd een nieuwe spaarpot aangelegd. Het nieuwe gebouw heeft meer dan 10 miljoen gekost. De trouwzaal en raadzaal blijven geves tigd in het historische gedeelte. Het VW wordt ondergebracht op zijn oude stek, de zij-ingang en de hal en ruimte daar achter. Het archivaat wordt onderge bracht in de kelderruimte. Tegelijkertijd met de verhuis gaat ook de nieuwe organisatie in en krijgt elke amb tenaar dus een eigen functie en plaats. De herverdeling heeft geen echte onvrede opgewekt. De opgevallen vacatures zijn gezien de nieuwe organisatie waarbij re kening werd gehouden met de automati sering niet opgevuld. In de periode van de verhuis zijn de ambtenaren dus moeilijk bereikbaar, voor dringende zaken kan de bevolking blijven bellen naar het centrale nummer (89000). Op 11 en 12 november zijn de loketten Bevolking en Sociale zaken ge sloten. Vanaf 15 november moet alles weer nor maal verlopen. Ook de ingang naar de grote ontvangstruimte zal dan klaar zijn. Het pleintje met kunstwerk wordt in november afgewerkt en op 12 december is er een open dag met geleide bezoeken voor de inwoners van Hulst. Vandaag in tegenstelling tot vorige week géén tegenstellingen in de verwachtingspatronen van de twee grootste weersinstituten in Europa, het Engelse Reading en het Duitse Offenbach. Iedereen is akkoord. Het wordt een rustig najaarsweekeinde. Het hogedrukgebied blijft ons weer bepalen. Niet alleen van daag en morgen, maar zeer waarschijnlijk ook een fors stuk van de van de volgende week, als het al niet de gehele week betreft. Vandaag beginnen we en zo'n dagstart is er ook zeker nog voor de vier a vijf komende morgens, met wat plaatselijke mist. Dat komt doordat het 's nachts nagenoeg onbewolkt is en de temperatuur flink zakt. Komende nacht houden we een schame le twee graden boven nul over op de thermometer en dat betekent vorst aan de grond èn flink krabben aan de autoruiten. We beginnen vanmorgen dan ook met wat mist, maar die trekt snel op omdat de zon de zaak ongestoord kan beschijnen en de pal oostelijke wind met vier Beaufort de mist snel opruimt. Verder vandaag veel zon, vanaf vanmorgen half acht tot vanavond zeven minuten voor half zes. Tien uur zonneschijn! Komende nacht nauwelijks een graad boven nul en morgenoch tend vrij langdurige mist. Daardoor kan morgen de temperatuur van twaalf graden die we vandaag genieten, niet gehaald worden en blijft het met tien graden toch aan de frisse kant. De wind is dan eveneens pal oost met een kracht van twee Beaufort, stiller dan vandaag en daardoor blijft de mist langer hangen. In sommige gebieden kan die mist zelfs de gehele dag blijven hangen. Vanaf maandag tot en met donderdag vrijwel hetzelfde beeld, alleen is de kans op wat bewolking 's nachts groeiende waardoor de nachtelijke uitstraling minder wordt, het is dan minimaal drie graden! De mistkansen nemen met het vorderen van de week wat af. De verwachting in cijfers, het hogedrukgebied draait via Scandina vië naar Duitsland en Polen en blijft ons weer gunstig bepalen. Vandaag veel zon, na een wat mistig begin, wind, pal oostelijk drie tot vier Beaufort afnemend in de middag, maxima twaalf graden, minimum komende nacht twee graden. Morgen starten we met mist, deze kan lang blijven hangen, daarom maxima van tien graden, wind oostelijk twee Beaufort, 's nachts één graad. Maandag tot en met donderdag overdag zonnig met nu en dan wat wolkenvelden, wind oostelijk twee Beaufort, overdag tien graden, 's nachts twee tot drie graden boven nul. Hoe was het weer vorig jaar op 30 oktober? Het werd 8,6 graden, 's nachts 4,4 graden, het regende 1,2 millimeter en de zon scheen slechts twintig seconden. De afwijkende extreme temperaturen in deze eeuw: op 30 oktober 1913 werd het 21 graden op deze dag in 1931 vroor het 's nachts 3,2 graden. De weerspreuk voor deze week: 'Breng aardappelen, kool en selder naar de kelder, leg hout en kolen in het kot en vet en boter in de pot!' Niet alleen de leiding van De Speelhoek in Hulst is tevreden. Ook de kinderen hebben het haar hun zin. foto camile schelstraete worden foto's en dia's tentoon gesteld en worden videobanden gedraaid. Er is eveneens een of ficieel gedeelte met een terugblik op de voorbije twintig jaar en een blik op de toekomst. Verder worden drie leden gehul digd voor hun tien- en vijftienja rig lidmaatschap van Kloortje. Tenslotte is er tijdens het gezel lig samenzijn volop gelegenheid om een dansje te maken op mu ziek van een drive-in. Terneuzen - Een lange reeks van jaren al houdt de Politie Sportvereniging in sporthal 't a_Z\y^antje in Terneuzen haar voet- en volleybaltoernooien. Dinsdag werd die reeks afge sloten met een volleybaltoer nooi voor ploegen uit de re creatieve sector. EINDSTAND 1. De Footer, 2. PSV 1, 3. Deltan 1, 4. BOB Gent, 5. Scharmga, 6. RP Axel/Hulst, 7. Aster, 8. Rabo, 9. Wisse, 10. Dow 2, 11. Deltan 2. 12. NHI, 13. Havenschap, 14. RP Oostburg, 15. PSV 2, 16. Nien- ovoc. Terneuzen - In de tenniscom- petitie voor vrouwen in het Terneuzense Racketcentrum hielden in poule 3 Leeuw en Van Buren elkaar via een 2-2-gelijk spel keurig in even wicht. Voor Van Buren waren Corrie Gommers en Jeanette d'Hont succesvol met een score van 9-6 tegen de combinatie Anne ke Wisse/Christianne Leeuw. Corry Grob en Yvonne Bakker behaalden tegen Willy Lieden- baum/Marijke van Buren via 9-7 de punten voor Leeuw. UITSLAGEN Poule 1: Kort-Van Riet 2-2, Baro- nie-Boeye 2-2. Poule 2: Everling-Tolhoek 2-2, Timmerman-Van Driel 0-4. Poule 3: Nouwen-De Teye 2-2, Leeuw-Van Buren 2-2. Poule 4: Jansen-Kavelaars 4-0, De Meisjes-Van de Zeyst 2-2. Poule 5: Vinke-Loof 2-2, Schaart- Schepnet 0-4. Veraart was in poule 1 van de Terneuzense tenniscompetitie voor mannen met 4-2 te sterk voor Schurink. In de singles ging het er tussen Jan Veraart en Rocko Schurink spannend aan toe, wat tot uitdrukking kwam in een 7-7-einduitslag. Kees Kommers daarentegen was met 10-2 heer en meester tegen Piet Vedder. In het dub belspel eindigde Veraart/ Kommers tegen Vedder/Sehu- rink in een remise van 5-5. UITSLAGEN Poule 1: Veraart/Kommers-Schu- rink/Vedder 4-2. Poule 2: Nouwen/Cobben-Van -den Akker/Geuze 2-4. Poule 4: Roth/Juffermans-Kegels/ Kool 0-6, Pieters/Lambert-Van de Zeijst/Körner 3-3. lPoule 5: Doolaard/Doolaard-Mol/ Agterhuis 2-4, Stoffels/Karre- man-Neve/Rouw 1-5. Poule 6: Balzereit/Meyer-Bac/ Van Hemert 2-4, Van der Laan/ Luycks-Dey/Vogels 0-6. Poule 7: Vennix/Aarts-Verschel- ling/De Pooter 4-2. Poule 8: Van Doeselaar/de Jonge- Simpelaar/Van de Peyl 4-2. Poule 9: Broomchemie-Herre- bout/Pieters 6-0. Terneuzen - In de Terneuzense bedrijfstenniscompetitie ver sloeg De Rooy met 6-2 Match point. De winstpartijen van De Rooy kwamen alle met rui me cijfers tot stand: Jan-Nou- wen/Gerard van de Berg-Jan Scheele/Riny van Hoof 15-3, Janny Nouwen/Gerard van de Berg-Monique van Hoof/Riny van Hoof 11-4 en Nicole Cob- ben/Jan Nouwen-Maggie Tim merman/Jan Scheele eindigde in 12-3. Voor matchpoint werd de eer gered door Maggie Tim merman en Monique van Hoof door met 7-6 ternauwernood van Nicole Cobben en Janny Nouwen te winnen. UITSLAGEN Poule 1: ISM 1-Los Amigos 8-0, Fourisol-Van Driel 5-3. Poule 2: Electron-Gevos 6-2, Matchpoint-De Rooy 2-6. Poule 3: ISM 2-Elopak 5-3, HCG 1-Elegance 7-1. Poule 4: Detty-Verlinde 6-2, Van Wïjck-HCG 2 2-6. Oostburg - Oostburgse Bridgeclub, zaal Du Commerce, wedstrijd lad dercompetitie, 16 paren. Groep A: 1. Den Hamer-De Ruijter, 2. Buysrog- ge-Wagenaar, 3. echtpaar De Badts. Groep B: 1. echtpaar Brugge, 2. Gruson-Hermans, 3. Luteyn- Backerra. Lamswaarde - KBO, Zaal De Luifel: 1. E. van Waterschoot/L. Sala, 2. F. Janssen/E. van Driessche, 3. A. van Driessche/A. Lauwers. Terhole - KBO: 1 A, Lauwers/J. Hemelaar, 2. C. Freijzer-van Hoey/ P. de Cock, 3. A. Hemelaar-Van Gimste/M. van Campen-Schelfhout, ZATERDAG CLINGE - 't Pleintje, 14 uur, prijskaarting. - Malpertuus, Flamingo, 21 uur, dansen. - Malpertuus, ANBO, 13.30 uur, modeshow. HENGSTDIJK - Camping De Vogel, 14 uur, bief- stukkaarting. HULST - Café De Kroon, 14.30 uur, schie ting. ZUIDDORPE - Café 't Gemeentehuis, 14 uur, schieting. SLUISKIL - Café Dallinga, Hydro Agri, 14 uur, bieden en jokeren. NIEUW-NAMEN - Zaal St.-Cecilia, W Hulsterloo, 19.30 uur, bingo. ZONDAG HULST - Café De Kroon, 14 uur, kaarting LAMSW AARDE - Café De Lamsoren, 14.30 uur, De Vrede, schieting. SLUISKIL - Café Atlanta, 14 uur, bieden en jokeren.

de Stem | 1993 | | pagina 17