Irma Heeren blijft verbazen Jeugd Zeeland komt moeilijk tot scoren N STANDEN Benny Visser man van uitersten ZILVEREN SCHOEN Warrens en Boekhout aan de leiding Middelburgse als een komeet naar de top geschoten 5TEM De Feber en Smits winnen trimmersklassement SPORT ZEELAND BRIDGERUBRIEKI Diversen BRABANTS IPIOENSCHAP GRATIS inschrijven tot inlichtingen kunt u bellen Mol 076-255365 of samenwerking met Speler WBC is ondanks titel niet helemaal tevreden SPORTNIEUWS KORT TOPSCORERS-KLASSEMENT Tussenstand Runnerscriterium AG 23 OKTOBER 1993 ZATERDAG 23 OKTOBER 1993 Door Ruud van den Bergh Van onze sportmedewerker Dordrecht - De Zeeuwse voetbaljeugd jongens tot 13 jaar eindigde tijdens een tweedaags toernooi voor af delingsteams in Dordrecht wel op de laatste plaats, maar maakte daar toch qua voetbal en spelopvatting een uitste kende indruk. Ons grote probleem is, dat we erg moeilijk scoren. Daarnaast konden we in Dordrecht niet compleet aantreden, omdat en kele jongens van de selectie geen vrijaf kregen van school. De ploegen waar we tegen speelden hadden daar niet mee te kam pen, omdat daar de herfstvakan tie reeds begonnen is. Toch was het voor ons een leerzaam toer nooi. We hebben alle vier de wedstrijden verloren, maar zijn geen moment weggespeeld en hebben zelfs goed tegenstand ge boden," aldus afdelingstrainer Jan van Loon. De eerste wedstrijd verloor Zee land ietwat ongelukkig in de laatste seconden met 1-0 van de afdeling Den Haag. Direct daar na moest men aantreden tegen Gouda, dat nog geen wedstrijd had gespeeld en fris in het veld kwam. Na een zwak begin her stelde Zeeland zich, maar het kon de 1-0-achterstand, ondanks veel kansen, niet wegwerken. In de avonduren kreeg men in het hotel, waar men overnachtte, een uiteenzetting van Bert van Lingen over wat er allemaal komt kijken bij de voorbereiding van het Nederlands elftal. Tijdens de tweede toernooidag speelde Zeeland een knappe wedstrijd tegen de latere toer- nooiwinnaar Rotterdam. Die ploeg had in de morgenuren maar liefst met 10-0 van Gouda gewonnen. Zeeland speelde te gen Rotterdam de beste wed strijd van het toernooi, maar kon niet voorkomen dat het fysiek, maar ook individueel sterkere Rotterdam, met spelers van on der meer Feyenoord en Sparta, dit treffen met 3-0 won. In de slotwedstrijd tegen Dordrecht begon de vermoeidheid toe te slaan en was de mentale weer baarheid na drie nederlagen gro tendeels weg. De Zeeuwse jeugd speelde in die ontmoeting niet zo goed en verloor met 2-0. teld en als hij 4 KI zou bied! zou hij weliswaar de biedin, open hebben gehouden maai ook aan 3 SA zijn voorbij», gaan. Hij zal door het biedei van zijn partner en zijn eige. hand enige kracht in ruiten bij zijn partner hebben veronder, steld en daarom met 3 Sc] aan zijn partner om eei schoppenstop hebben ec vraagd. In iedergeval was het Door onze medewerker Fred Rabout Doortje Groeneveld met del Oosthand die 3 SA moest spe-f len en toen Zuid uitkwam metl schoppenvrouw maakte zijl dertien slagen. Bij BC Pas de Probleme gafl het volgend spel, dat mij werdl toegestuurd, onlangs reden tot uitvoerige discussie. Z gever B OW. kw. V 9 7 6 5 4 3 2 1083 6 H V 10 973 b 942 «10 5 2 N W O Z A 8 62 H B 5 AHVB 93 54 A H 10 8 AV76 *874 Zon spel geeft vaak aanlei ding tot het opdrijven van de biedingen. N-Z kunnen 10 sla gen in harten maken. Maar met de Oosthand is 6 Sch I potdicht want Zuid moet dan f uitkomen. Dat bod zal door Oost niet bereikt worden. Als West 6Sch biedt, zal Zuid met een Lightner-doublet om een ongebruikelijke uitkomst vra gen en Noord zal ruiten kie zen. West kan slechts 5 Sch 1 maken na ruitenstart maar als je het geluk hebt als West om in 5 Sch te zijn beland en Noord komt met iets anders dan ruiten uit, dan maak je alle slagen. Dat overkwam El- ly Zwijnenburg. Agenda: 30/31 oktober: BC De Gong weekend Isover; 30 en 31 oktober: BC Princenhage Post hoorndrive. 3TENTIE) wegens Black lar'd (Fra/3) - Dahlman (Fin) 3-6 6-1 6-2, Studenikova (Slw) - Cour- tois (Bel) 4-6 6-4 6-1. Wenen. Mannen, 600.000 gulden. Kwartfinales: Muster (Oos/1) - Sie- mennk (Ned) 5-2, Siemerink terug- fetrokken wegens voetblessure, nqvist (Zwe) - Reneberg (VSt) 6-2 6-3, Korda (Tsj/3) - Rosset (Zwi/6), Rosset teruggetrokken ziekte, Ivanisevic (Kro/2) (Zim) 6-2 6-1. Lyon. Mannen, 1,1 miljoen gulden. Kwartfinales: Fromberg (Aus/8) - Barthez (Fra) 6-7 6-4 7-6, Pioline (Fra/5) - Damm (Tsj) 7-5 6-2, Hla- sek (Zwi) - Boetsch (Fra/6) 7-6 5-7 Peking. Mannen, 540.000 gulden. Kwartfinales: Chang (VSt/1) - Bergstrom (Zwe/7) 7-6 6-4, Ho (VSt) - Adams (VSt) 7-6 7-6, Gil bert (VSt/4) - Svensson (Zwe/6) 4-6 7-5 6-3, Rusedski (Can) - Gustafs- son (Zwe/2) 7-5 4-6 7-6. VOETBAL MVV - FC TWENTE 0-2 (0-1) - 9 Mols 0-1. 50. Ten Hag 0-2. Scheidsrechter: Wegereef Toe schouwers: 4800 Gele kaart: Hof man en Reijners (MW) Kool en Boerebach (Twente) Rode kaart: 38. Verhoeven (MW). MW: Van Grinsven; Joordens (66. Knarren), Verhoeven, Thai en Van As (75. Benneker), Libregts, Dela- haye. Visser en Reijners; Hofman en Roelofsen. FC TWENTE: Boschker; Zwijnen- berg, Paus, Hoogma en Kool. Ten Hag, Boerebach, Van Halst en Arts; Mols en Vurens (75 Polley) Doha (Qatar). WK kwalificatie. Aziatische zone. Irak - Iran 2-1 (2-1). 20. Radhi 1-0, 21. Daei 1-1, 37. Kadhem 2-1. Zuid-Korea - Saudi-Arabië 1-1 (0-0) 59 Shin Hong-gi 1-0, 90. Madani 1-1. Stand: Zuid-Korea 3-4 (6-3), Sau di-Arabië 3-4 (3-2), Japan 3-3 (4-2), Irak 3-3 (6-6), Noord-Korea 3-2 (4-7), Iran 3-2 (3-6) Programma: 24-10 Irak - Saudi- Arabië, 25-10 Japan-Zuid - Korea, Iran - Noord-Korea, 28-10: Zuid- Korea - Noord-Korea, Saudi-Ara bië- Iran, Irak - Japan. Duitsland. Borussia Mönchenglad- bach - Wattenscheid'09 3-3, FC Nurnberg - VfB Leipzig 5-0, FC Kaisersiautern - MSV Duisburg 2-0. Frankrijk. Strasbourg - Caen 3-0. Middelburg - „Iets wat goed is, komt snel," zijn de nog legendarische woor den van wijlen sportjour nalist Joris van de Bergh. Woorden die zeker van toepassing zijn op Irma Heeren. Dit seizoen was pas haar vierde als atlete en triatlete, nadat ze in haar 'jonge'jaren wat te gen een bal had getrapt in het vrouwenteam van Zee- landia. Pas op haar 22e schakelde ze over op het individuele sportgebeuren. Ze viel gelijk op en niet alleen door haar kortgeknipte kopje, maar meer nog door haar karak ter. Toch kon vier jaar geleden niemand vermoeden dat er in de Middelburgse een nationaal en Europees kampioene schuil ging. Nu het sportjaar 1993 naar zijn einde loopt pakte ze uit met drie nationale, een Europese en als klap op de vuurpijl kwam ze uit Dallas terug met een zilveren plak, veroverd tijdens de wereld kampioenschappen Run-Bike- Run. Ze geniet van 'haar' jaar, dat is duidelijk en terecht. Haar huis kamer in de Middelburgse Grif- fioenwijk heeft iets weg van het Zundertse bloemencorso. Toen ze in Middelburg arriveerde was zelfs de gehele straat versierd. „Dat doet je toch wel wat," moet ze bekennen een dag nadat ze vanuit de States is teruggekeerd. „Ik leef nog in een roes. Laat alles maar over me heen gaan. Ben wel blij met de belangstel ling. Betekent toch dat je presta ties gewaardeerd worden en ie der mens is toch wel een beetje ijdel. Op Schiphol stonden zelfs de mensen van de triathlonbond me op te wachten. Onze regiona le radio-omroep was eveneens aanwezig." De erkenning is er dus. Dat kon nog niet gezegd worden in maart toen Irma Heeren in Harderwijk haar eerste nationale titel be haalde. Daar in de Veluwse bos sen en zandruggen werden de gedoodverfde favorieten Carlies Harms, Christien Toonstra en Marjan Freriks door een 26-jari- ge, vijftig kilo zware en 1,60 meter lange Zeeuwse geklopt in de strijd om de nationale veld- looptitel. De nationale pers moest even de deelnemerslijsten raadplegen om te kijken wie dat lichtgewicht]e nu wel was. In Zeeland wist men wel we zie was. Toch waren de beelden van een van blijdschap huilende Ir ma Heeren voor velen in de provincie ook nog een verras sing. Welicht niet voor haarzelf en haar trainer/begeleider en toeverlaat Niek Knol. Irma: „Bij hem kan ik altijd terecht al is het midden in de nacht. Hij weet precies hoe ik in elkaar zit. Sa men hebben we een uitgebalan ceerd programma in elkaar ge stoken en de resultaten van mij zijn toch ook wel de resultaten van Niek, al moet de atlete het uiteindelijk toch doen." De veldlooptitel was dus binnen, maar de honger van haar was maar mondjesmaat gestild. Het nationaal kampioenschap Run- Bike-Run stond amper een aan tal weken later op de agenda. Afspraak in het Noordlimburgse Venray. Ze kwam terug met een tweede titel. Het ging daar zelfs vrij gemakkelijk en de tranen na afloop waren er niet meer. Alles went tenslotte. Volgende doel was Ammerstol. Een vlek in Zuid-Holland waar in de zomermaanden het natio nale kampioenschap triathlon over de Olympische afstand zou worden afgewerkt. Ondanks dat er dan ook gezwommen moet worden, wat niet haar meest favoriete sportonderdeel is, stond ze na afloop weer op de hoogste trede van het erepo dium. Titel nummer drie. Afspraak nummer vier was het Duitse Koningslutter. Daar in Noord-Duitsland verzamelden de sterkste Europese vrouwen zich om elkaar te bekampen in het Europees kampioenschap Run-Bike-Run. Ze liep en fietste harder dan alle lotgenoten en een vierde titel was binnen. Ze miste de erkenning. Grote sport programma's vergaten te ver melden dat Nederland er een Europese kampioene bij had. Studio Voetbal Ze vond het niet leuk maar ach: „Ik ben een Zeeuwse en onze sporttak kan nu eenmaal niet opboksen tegen Studio Voetbal." Ze trainde gewoon verder, be langstelling of niet. Het wereld kampioenschap Run-Bike-Run in de Verenigde Staten was be langrijker dan genoemd worden in Studio Sport. Daar in het bij Dallas gelegen Arlington was haar laatste grote internationale optreden van 1993 gepland. Het was net hetzelfde of ze vier jaar geleden aan de start stond van een wedstrijdje in het Zeeuwse. Niemand kende haar ondanks dat ze toch een Europese titel mee in haar baggage over de immense Oceaan had genomen. „Inderdaad alle aandacht ging uit naar de Amerikaanse en Ca nadese meisjes. Een beetje be grijpelijk want Noord-Amerika is de bakermat van deze sport. Toch verwacht je wel dat ze een kampioene van Europa ook ken nen. Ondanks dat ik als de grote onbekende aan de start stond was de druk echt wel groot. De voorbereiding is er toch geweest. Je wilt als Europees kampioene toch nie,t afgaan. Het thuisfront verwacht wat van je. We kwamen een week voordien met de nationale ploeg aan. Ik had veel problemen met de over brugging van het tijdsverschil. Had begin van de week alles en nog wat. Liep zelfs een dag van het ene naar de andere toilet. In de wedstrijd ging het voortreffe lijk, al werd ik op de eerste vijf kilometer door alles en iedereen voorbijgelopen, maar ik zag er in de resterende veertig kilometer fietsen en vijf kilometer lopen ook weer veel terug. Alleen Ca rol Montgommery was te sterk." Het jaar zit er dus bijna op, al blijft ze actief. Het nieuwe jaar wacht. De planning is al een beetje gemaakt. De grootste Eu ropese Run-Bike-Run-wedstrijd in het Zwitserse Zoffingen, de marathon van Rotterdam en triathlon van Almere (haar eer- Irma Heeren: 'Ik leef nog in een roes. Laat alles maar over me heen gaan'. foto jaap wolterbeek ste volledige triathlon) staan al in haar agenda. Dan ook een aantal titels verdedigen. Aan haar stand verplicht. „Toch laat ik me niet gek maken. Ik heb gelukkig een sponsor die me alle ruimte geeft. Legt geen druk op de ketel en dan heb ik natuurlijk nog Niek. Hij zal me ook vol gend jaar weer wel weten af te remmen op de momenten dat er geremd moet worden." Benny Visser: 'Natuurlijk ben je blij met zo'n titel, maar over mijn algemeen gemiddelde was ik allerminst tevreden'. foto camile schelstraete Van onze medewerker Peter Snelders Kloosterzande - Benny Visser is een ver trouwd gezicht bij biljartwedstrijden en regelmatig ook in finales van het district Zeeuws-Vlaanderen van de KNBB. Toch werd hij nog niet vaak kampioen van dit district. In het driebanden slaagde Visser daar helemaal nog niet in, tot hij in café Reseda onlangs kampioen van de eerste klasse driebanden werd. BILJARTEN Benny Visser is een man van uitersten. Als het meezit en de concentratie is optimaal, kan hij geweldig uitpakken. Maar als het tussen de oortjes minder goed zit, is schutteren als een beginneling hem niet vreemd. Het tere web van de concentratie bleef in Sas van Gent op het beslissende moment heel. Door winst in de slotpartij tegen George Joos werd hij voor de eerste keer in het driebanden districtskampioen. Daarmee werd het bewijs van uitersten geleverd, want hij kwam als achtste geplaatste deze eindstrijd binnen. „Ik ben misschien een speler met ietwat eigen opvattingen. Ik zie vaak een oplossing anders dan de meesten. Dat zal me wel eens opgebroken hebben, maar het heeft er ook voor gezorgd dat ik al bijzonder goede partijen heb gespeeld." Dat laatste onderschreef hij in het kampioen schap in Sas van Gent met het neerzetten van een puntgave serie van tien caramboles. Ondanks zijn titel, is hij toch niet zo tevreden over de eindstrijd eerste klasse driebanden. „Natuurlijk ben je blij met zo'n titel, maar over mijn algemeen gemiddelde was ik allerminst tevreden. Een moyenne van 0,560 is te laag voor mij. Vorig jaar werd ik derde in dezelfde titel strijd met een algemeen gemiddelde van 0,678. In feite spreekt die derde plaats en vooral dat behaalde moyenne me meer aan dan de eerste plaats in Sas van Gent. De 38-jarige Visser begon zo'n twintig jaar geleden met het beoefenen van zijn geliefde sport. De prille beginselen eigende hij zich toe toen hij, nog woonachtig in Amsterdam, met zijn vader en oom wel eens de keu ter hand nam in een plaatselijk etablissement. Serieus pakte hij de zaken aan toen zijn moeder een café uitbaatte in Rapenburg, een buurtschap gelegen tegen Vogelwaarde. Smaak „Ik had de smaak vrij snel te pakken. Ik werd lid van De Kroon in Hulst en sloot me in 1974 aan bij de KNBB. Samen met Benny van Leem put namen we een jaar later contact op met de Belgische grootmeester Tonny Schrauwen met de vraag of we les konden krijgen. Dat kon, maar dan moesten we maar naar Papendal komen zei hij. Dat was voor ons te gortig. Toen verwees hij ons naar Jos Vervest in Gent. Destijds kregen Joke Breur en Jan van Tiel daar eveneens les. Ook wij konden komen. Dat heb ben we enkele maanden volgehouden, maar financieel was dat voor ons als simpele huis schilders niet op te brengen. In die paar maan den hebben we wel veel geleerd moet ik zeggen." Benny Visser, inmiddels lid geworden van de gezelligheidsclub WBC te Walsoorden, groeide stilaan naar een hoger niveau en belandde op den duur in de eerste klasse libre, eerste klasse driebanden en in de derde klasse bandstoten. In de laatste spelsoort werd hij reeds twee keer districtskampioen, maar zag toen van deelname aan een gewestelijke titelstrijd af. In 1982 was hij toch al eens op het gewestelijk podium present. „Dat was in de tweede klasse drieban den, omdat de kampioen toen afzag van deelna me. In Bergen op Zoom werd ik toen vierde. Nu, in de eerste klasse driebanden, heb de kans om naar het gewest te gaan gegrepen. Wat ik er van verwacht weet ik niet. Ik ben nogal wispelturig, een man van uitersten." Door zijn werkzaamheden als vrachtwa genchauffeur bij Trablo komt hij weinig aan trainen toe. „Alleen op zaterdagmiddag speel ik met mijn vaste maat Eddy Verdurmen een partij driebanden bij Toon van de Bosch. Ik ben er meestal iets vroeger en speel dan voor mezelf wat libre. Dat spel trekt me nog steeds. Alle spelsoorten trouwens." Op de vraag of wat meer training het niveau van hem kan verbeteren en zeker tot wat regelmati ger prestaties kan leiden, zegt hij: „Dat denk ik niet. Zoals ik al zei, ik ben nogal wispelturig. Dat is heel mijn leven al zo en dat verandert niet meer. Ook niet door training. Daarnaast heb ik erg onregelmatige diensten, dus van veel trainen zou toch weinig terecht komen. Zeeuws kampioenschap snelschaken Sas van Gent - De schaakvereniging Het Witte Paard uit Sas van Gent heeft zaterdag 30 oktober de organisatie in handen van het Zeeuws kampioenschap snelschaken. Dit kampioenschap begint die dag om 12.00 uur in het clubgebouw van Het Witte Paard, De Roselaer, te Sas van Gent. De wedstrijden, met een bedenktijd van zeven minuten per persoon, zijn omstreeks 17.00 uur afgelopen. Dit kampioenschap begint die dag met voorronden. Daaruit plaatsen de hoogst geklasseerden zich voor de finaleronde. Titelverdediger is Johan de Wolf uit Middelburg, die lid is van de organiserende vereniging. Het inschrijfgeld bedraagt vijf gulden en men kan zich opgeven tot en met donderdag 28 oktober. Titelstrijd motorcross in Axel Axel - Op het Axelse Smitschorrecircuit wordt zaterdag 23 oktober de tweede ronde verreden van de strijd om de Zeeuwse Motorcross Trofee. Wegens de vervallen wedstrijd van Rilland- Bath zullen geen twee maar drie manches verreden worden, waarna ook in Vlissingen een extra manche wordt toegevoegd. Aan de start komen de klassen 60/80 cc, de 125 cc-klasse, de 250/500 cc-klasse en de recreatieklasse. De trainingen beginnen om 13.00 uur. Gravin boekt monsterzege Axel - In de Axelse zaalvoetbalcompetitie heeft Gravin een monsterzege behaald in het duel met Alouette. Met niet minder dan 13-4 werd gewonnen. Voor deze zegevierende goals meldden zich Willem Bouwens (3x), Harold Navarro (4x), Gerben Die- rickx (3x), Erwin van Regenmortel (2x) en Arjen de Mey. Voor Alouette schoten Danny de Vos (3x) en Jeroen van Eyck raak. Leider in dit rayon was en bleef Primus/Pluym dat met 10-1 van Steelant won. Benetton toonde zich eveneens bedreven in het scoren. Met 12-6 werd Broomchemie ingemaakt. OVERIGE UITSLAGEN De Ruyter-Engelhard 4-3, Gemeente-Azalea 3-3, IZV 2-Disco Love 1 8-3, Chalet-Deveco/La Chouette 0-5. STAND Primus/Pluym 4-8, Vedeco/La Chouette 3-6, De Ruyter 3-6, Marine Service 3-6, Azalea 3-5, Benetton 4-5, Ratjetoe 2-4, IZV 2 3-4, Gravin 4-4, Gemeente 3-3, Chalet 4-3, Disco Love 2 2-2, Engelhard 3-2, Disco Love 1 2-0, Van Alten 2-0, Alouette 3-0, Dax 3-0, Steelant 4-0. 1. M. de Groote (SSV'65) 8 doel punten. 2. J. Honingh (SSV'65) 7 doelpun ten. 3 t/m 5 M. Boekhout (Hoofd plaat), J. Lambert (Koewacht), R. van Rosevelt (RCS) 6 doelpunten. 6 t/m 14 A. Curan (AZW), A. van Huizen (Goes), O. Ogali (Hoek), J.B. Knook (Kloetinge), M. Uter- mark (Luctor'88), M. Schieman (Philippine), F. Goedegebure ('s Harendskerke), P. Baumgart (Terneuzen), A. Wouters (Vogel waarde) 5 doelpunten. 15 t/m 24 P. Schieman (AZW), B. van Craenenbroeck (Clinge), P. Bom (Goes), H. Rietjesn (HW'24), B. Rietjens (Koewacht), A. Jeras (Middelburg za), E. Vrijenhoek (Middelburg za), M. Strijdonk (Steen), D. v.d. Velde (Tern. Boys), J. Timmermans (Wemel- dinge) 4 doelpunten. 25 t/m 40 J. Frusch (Axel), C. de Jonge (Goes), G. de Poorter (Hoek), R. van Keeken (Hoek), C. Blommaert (HW'24), R. Dagevos (Kapelle), A. Krijger (Luctor '88), A. Uitterhoeve (Luctor '88), R. Jeras (Middelburg za), W. Antheunis (Philippine), E. Tho mas (Philippine), R. Mobach (sluiskil), W. Goedegebure (s 'H Arendskerke), R. Raas (Vogel waarde), D. de Graaf (Walche ren), P. Jansen (Zaamslag) 3 doel punten. Clubscore 1. SSV '65 24 doelpunten. 2. Goes 19 doelpunten 3. Middelburg za. 17 doelpunten. Van onze atletiekmedewerker Graauw - Voor het eerst dit jaar worden er klassementen opgemaakt in het Runners criterium, een 47-tal wed strijden die SV Aloy dit sei zoen op de kalender heeft staan. In de veteranencategorieën we ten de Zeeuws-Vlamingen de Belgen, die als vanouds sterk vertegenwoordigd zijn in het Runnerscriterium, goed partij te geven. Sjaak Boekhout voert de ranglijst aan in de jongste vete- ranencategorie en Fons Warrens en Ronnie Bouchaut doen dit bij de oudere lotgenoten. Bij de vrouwen eveneens twee Zeeuws- Vlamingen aan de leiding met Addie Dieleman (veteranen A) en Catrien de Pooter (veteranen B). De tussenstand is opgemaakt na vijftien wedstrijden. In totaal zijn 917 deelnemers en deel neemsters in de stand opgeno men. Evenals vorig jaar zijn er dit jaar twee finales van het Runnerscriterium, te weten 19 december in Stekene en 12 juni in Beveren. TUSSENSTAND Mannen-senioren: 1. Marnix Moens- sens 12.284 punten, 2. Ivan Mees 6830, 3. Hugo van Acker 6698. 4. Marc Kairet (allen België) 6413, 5. Piet de Zeeuw (Terneuzen) 4864. Mannen-veteranen A: 1. Sjaak Boekhout (Terneuzen) 6595, 2. Jan van de Velde (Axel) 5756, 3. Rudy Neve (St.-Jansteen) 5722, 4. Raf Antheunis (België) 5174, 5. Alex Lippens (Axel) 4584. Mannen-veteranen B: 1 Fons War rens (Kloosterzande) 9753, 2. Frans van Mieghem 9748, 3. Etienne Mae- chtelinckx (beiden België) 5946, 4. Fre de Feyter (Axel) 5763, 5. Wies Martens (Hulst) 5476. Mannen-veteranen C: 1. Ronny Bouchaut (Axel) 6920, 2. Harvey van Hauten (St.-Jansteen) 5645, 3. Joop Bakker (Terneuzen) 5018, 4. Jan Willemkens (Westdorpe) 3030, 5. Romain Walschap (België) 2818. Mannnen-veteranen D: 1. Francois de Decker 4800, 2. Hans van de Scheur (beiden Terneuzen) 4767, 3. Roger Verhaegen 1772, 4. Eduard van Ranst 948, 5. Jean van Onselen (allen België) 905. Mannnen-veteranen E: 1. Leo Staes- sens 1778, 2. Raymond Dalewijn 1334, 3. Fons Briers 967, 4. Emiel Janssens 756, 5. Georges Temmer man (allen België) 664. Vrouwen-senioren: 1. Christel Ott 2664, 2. Domenique de Baets 1526, 3. Vivian Opalvens 957, 4. Petra de Love 957, 5. Linda Coppens (allen België) 943. Vrouwen-veteranen A: 1. Addie Die leman (Sas van Gent) 6539, 2. Jani- ne Thijs 2843, 3. Christianne Ver- plancke 2116, 4. Ingrid Chaeps 1746, 5. Linda van Damme (allen België) 1359. Vrouwen-veteranen B: 1 Catrien de Pooter (Axel) 4237, 2 Trees Ver- meersch (Sas van Gent) 4193, 3. Rosemarie Cools 872, 4. Hilde Wee kers 859, 5. Anita Verstraeten (allen België) 835. WIELRENNEN Van onze sportmedewerker Hulst - Rik de la Ruelle en Willy de Feber zijn de eindover winnaars geworden van het Chesini/VSB/De Stern-klassement voor trimmers. De la Ruelle pakte nog de nodige punten in de geslaagde koppeltijdrit van Terneuzen, die volgend jaar opnieuw op de agenda komt te staan en dat kon van Willy de Feber moeilijk gezegd worden. Westrate (Goes) 113, 8. C Verplanke (Biervliet) 111, 9. M. Boelens (Bel gië) 110, 10. H. Slabbekoorn (Ka pelle) 73, 11. M. Cocquit (België) 72, 12. H. Gubbels (Goes) 70, 13. A van Hoornweghe (België) 68, 14 A. van Loon (Made) 67, 15. L. Westrate (Goes) 56, 16. M. Verhage (Sehaick) 51, 17. ex aequo T. Rombouts (Breda) en J. van de Klooster I's- Heer Arendskerke) 49, 19. R. Buze- ijn (Schoondijke) 48, 20 E. Franse (Goes) 42. Recreanten/veteranen: 1. W. de Fe ber (Hoek) 221, 2. R. Smits Clinge) 217, 3. H. Pieters (Heikant) 181, 4. P de Backere (België) 145, 5 K. Been hakker ('s-Heer Arendskerke) 120, 6. ex aequo J, Beun (Biervliet), P. van Alten (Terneuzen) en J van Alten (Terneuzen) 96, 9. S. Dhoore (België) 93, 10. F. Martens (Koe wacht) 92, 11. S. Rommers (Rilland) 68, 12. J. de Craene (Hulst) 64, 13. R. van Etten (Hulst) 60, 14. H. van Landegem (Overslag) 59, 15. M. Herrewegh (Heikant) 44. Hij kreeg René Heyboer met zich mee, maar het duo had grote moeite zich staande te houden. Het verschil met Ronald Smits uit Clinge bedraagt dan ook slechts vier punten. Genoeg ove rigens om op vrijdag 29 oktober in Hof ter Nesse in Ossenisse - dan vindt tevens de prijsuitrei king plaats van het KNWU-C- trimmersproject - een Chesini- kader van Levien de Feijter in ontvangst te mogen nemen. EINDSTANDEN A-trimmers: 1. R de la Ruelle (Axel) 264 punten, 2. K. Warnier (Hulst) 165, 3. R. Babijn (Terneuzen) 138, 4. ex aequo M. Boelens (Oostburg) en H. Dekker (Zaamslag) 122, 6. R. de Jonge (Heinkenszand) 115, 7. J.

de Stem | 1993 | | pagina 11