financieel beleidsmedewerker m/v programma-assistent (m/v) KOOP MET ZEI LEBOERTND DE KONINKLIJKE LUCHTMACHT ZOEKT LBO- EN MAVO-ERS (M/V) VERRUIM JE HORIZON. DE LUCHTMACHT. I gemeente raamsdonk fictie sociale werkplaatsen punt voor NAC in Deventer Museeuw wint Parijs-Tours Passen in Franse Alpen dicht na sneeuwstormen RTL5 had meer ers dan EO kijkc VS-helikopters neergeschoten Blomdahl wint in Oosterhout Jurassic Park breekt record ZATERDAG 2 OKTOBER 1993 Zowel mannen als vrouwen krijgen bij de Luchtmacht volop kansen oj^een carriè re op.te bouwen. Onderscheid wordt er niet gemaakt: 't ligt er maar net aan hoe goed je bent en waar je voorkeur ligt. Oo dit moment is er een groot aantal sollici tatie-mogelijkheden als Beroeps Bepaal de Tijd in verschillende functies, want ook in een veranderende organisatie is instroom van nieuw personeel onont beerlijk. Op korte termijn zoekt de Koninklijke luchtmacht LBO-ers (B- niveau) en MAVO-ers C (beiden Neder lands en Engels voldoende). Daarbij gaat het bijvoorbeeld om functies als chauf feur, wapen- of automonteur, hondege leider, werk bij de brandweer, de metaal bewerking of bij het vliegtuigonderhoud. Naast een goed salaris ontvang je aan het einde van je contract een premie. De Koninklijke luchtmacht is een uniek bedrijf waar zowel mannen als vrouwen ervoor zorgen dat de helikopters, gevechtsvlieg tuigen en andere defensieve wapensyste men in een perfecte staat van onderhoud verkeren en ieder moment kunnen wor den ingezet. Werken bij de Luchtmacht betekent: veel ver antwoording dragen, improviseren en vooral nauw samenwerken met andere vakmensen. Mannen en vrouwen geven zo, ieder op hun eigen gebied, invulling aan de nationale en internationale taken van de Koninklijke luchtmacht. En dat gaat een stuk informeler dan je van een militaire organisatie zou verwachten. Ben je geïnteresseerd in een baan bij de Luchtmacht, is je leeftijd tussen de 16 en 26 jaar, bezit je de Nederlandse nationaliteit (of ben je bereid die aan te vragen binnen de normen van het over heidsbeleid etnische minderheden) en beschik je over één van de bovenge noemde diploma's of denk je er in 1994 één te halen? Vul dan nu de bon in en stuur 'm naar ons op. We zorgen er dan voor dat je snel alle informatie over de functies en opleidingseisen in huis hebt. Wie weet is dit de start van een boeiende tijd bij de Luchtmacht, waarmee je later in de burgermaatschappij extra kunt scoren. En denk je nu al aan een carrière voor onbepaalde tijd, weet dan dat dit een ideale opstapmogelijkheid kan zijn. Stuur mij meer informatie. Naam:_ Adres:_ "I I Telefoon:. Bezit diploma:_ Voornamen: Postcode: Geboortedatum:. man/vrouw Plaats:. Opleiding:. Vakkenpakket:. Verwacht diploma te halen in 19 Eventueel militair registratienummer: I Deze bon vóór 9 oktober 1993 in een gefrankeerde envelop opsturen naar: Koninklijke luchtmacht afd. personeelsvoorziening, postbus 20703,2500 ES Den Haag. ABH Uitzendbureau Secretaresse Plus is gespecialiseerd in secretares sen. Optimale kwaliteit en dienstverlening zijn de punten in onze organisatie. Voor beide cliënten, de opdrachtgever en de uit zend - secretaresse Uitzendbureau Secretaresse Plus heeft zes vestigingen van waaruit al menig secretaresse aan een baan is geholpen. Op tijdelijke en permanente basis. Beschikt u over een gedegen secretariële achtergrond, een afge ronde secretaresse-opleiding en/of minimaal een jaar ervaring als secretaresse? En bent u op zoek naar een nieuwe uitdaging? Neemt u dan telefonisch contact met ons op of vult u onderstaande antwoordcoupon in. Wij nodigen u graag uit voor een persoonlijke kennismaking op één van onze vestigingen. Amsterdam, P.O. Hooftstraat 23, tel. 020-6731676 Breda, Baronielaan 159, tel. 076-225100 's-Gravenhage, Lange Voorhout 14, tel. 070-3624440 Rotterdam, Westersingel 97, tel. 010-4364333 Utrecht, Wilhelminapark 25, tel. 030-523544 of op onze nieuwe vestiging: 's-Hertogenbosch, Parade 29 tel. 073-149495 Raamsdonk is een dynamische gemeente van bijna 14.000 inwoners, gelegen op het kruispunt van wegen nabij de Brabantse Biesbosch. Er is veel hoogwaardige werkgelegenheid op het 210 ha omvattende industrieterrein Dombosch. Tevens zijn alle noodzakelijke voorzieningen voor een goed woonklimaat aanwezig. Op de afdeling Financieel Beleid van de Hoofdafdeling Financiële Zaken zoeken wij, als gevolg van het aanvaarden van een betrekking elders door de huidige funktionaris, een full-time Algemene Informatie De Hoofdafdeling Financiële Zaken telt, naast het hoofd in totaliteit 9,85 formatieplaatsen, als volgt verdeeld: - afdeling financieel beleid 4,35 - afdeling administratie en automatisering 5,5 Tot de taken van de Hoofdafdeling behoren ondermeer begroting, meer jarenplanning, jaarrekeningen, financiële beleidsadvisering, belastingen, verzekeringen en automatisering. De administratie is geautomatiseerd middels Digital/IGA. Funktie-informatie - (Mede)samenstellen van de jaarbegroting en het opstellen van begrotings wijzigingen; - Berekenen van en adviseren over inkomsten aan de hand van (doel)uitkeringen; - Assistentie verlenen bij het opstellen van de meerjarenbegroting; - Advisering ten aanzien van financiële aangelegenheden in het kader van subsidiëring, gemeenschappelijke regelingen etc; - Algemene financiële beleidsadvisering; - Voorbereiding van de verstrekking van gemeente garanties; - Werkzaamheden met betrekking tot de uitvoering van het Besluit Woninggebonden Subsidies, inklusief overleg met de woningbouw vereniging e.d.; - Opstellen van diverse statistieken (CBS, VBA etc); - Overige op de Hoofdafdeling voorkomende werkzaamheden. Funktie-eisen Gedacht wordt aan een funktionaris met: - een diploma HBDO, specifieke richting Financiën, of een gelijkwaardige HBO-opleiding, dan wel een vergevorderde studie hiervoor; - enige jaren ervaring binnen een gemeentelijke afdeling Financiën. Salaris De funktierang is voorlopig bepaald op niveau 8. De definitieve funktierang dient nog te worden vastgesteld. Het salaris wat wordt geboden is afhanke lijk van opleiding en ervaring maximaal f 4.580,- bruto per maand, o.b.v. een 38-urige werkweek. Overige informatie - de bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toépassing; - tot de sollicitatieprocedure behoort tevens een kennismaking met de medewerk(st)ers van de afdeling. - Overige informatie kan worden verkregen bij de heer C.W. van Goor, chef van de afdeling Financieel Beleid en de heer H.J.F.L. Meeuwsen, hoofd van de Hoofdafdeling Financiële Zaken, telefoon 01621-12940 respektievelijk toestel 68 en 64; - Sollicitatiebrieven dienen te worden gezonden aan het kollege van burgemeester en wethouders van Raamsdonk, Postbus 10.001, 4940 GA Raamsdonksveer, onder vermelding van "Vak.FB/01"; - De reaktietermijn is gesteld op 10 dagen na het verschijnen van dit blad. De Katholieke Universiteit Brabant is een gespecialiseerde universiteit voor mens- en maatschappijwetenschappen, met een aantrekkelijk onderwijsaanbod in 75 studierichtingen en hoogwaardige onderzoeksprogramma's. Bij de afdeling Bureau Buitenland van het Bureau van de Universiteit is vanaf heden vacant de functie van (vac.nr. 210.93.04), voor de volledige werktijd. Doel van de functie: organisatie en coördinatie van de verschil lende programma's (European Studies Programme en Tempus-projecten); eerste aanspreekpunt voor buitenlandse studenten en organiseert de werkzaam heden met een grote mate van zelfstan digheid; verantwoordelijk voor de financiële administratie van het Bureau Buitenland en beheert de informatiesystemen ten behoeve van de Nederlandse en buiten landse studenten. Belangrijkste taken: verzorgt ondersteuning en is aanspreek punt voor verschillende internationale onderwijsprogramma's; houdt elke dag spreekuur voor de buiten landse studenten; is verantwoordelijk voor de financiële administratie, volgt in de loop van het jaar de financiële gang van zaken, en doet zonodig voorstellen tot bijsturing. Rapporteert hiervoor bij verschillende EG-projecten; verricht werkzaamheden met betrekking tot het beheer en gebruik van infor matiesystemen voor de internationale studentenadministratie bij het Bureau Buitenland; verzorgt het Buitenland Bulletin dat twee maandelijks verschijnt; verzorgt voorlichting aan buitenlandse en Nederlandse studenten; ontwikkelt en houdt als eindredacteur een Engelstalig informatie-manual bij; handelt een deel van de correspondentie zelfstandig af (voornamelijk in het Engels en soms in het Duits en Frans); onderhoudt contacten met coördinatoren internationalisering. Functie-eisen: een uitstekende talenkennis (Engels, Frans en Duits), zowel mondeling als schriftelijk ('native-Engels' strekt tot aanbeveling); kennis van de Spaanse taal strekt even eens tot aanbeveling; een gedegen kennis van informatie systemen. Het Bureau Buitenland heeft deels administratiesystemen ontwikkeld in eigen beheer en zal nog andere ontwikke len in de nabije toekomst; kennis van en ervaring met het werken met financiële administratiesystemen; goede communicatieve vaardigheden en een uitstekende schrijfvaardigheid; organisatorisch inzicht; stressbestendigheid en creatief in het oplossen van problemen; bereidheid af en toe 's avonds te werken in verband met ontvangst gasten en het geven van voorlichting; vaardigheden op het gebied van voorlichting. Bijzonderheden: een dienstverlenende en flexibele instel ling is essentieel voor het goed uitvoeren van deze functie. De kandidaat dient in staat te zijn overzicht te houden in het complexe samenstel van werkzaamheden. Daarbij wordt een zelfstandige en bovenal initiërende wijze van werken verwacht in een goede over eenstemmingsrelatie met deoverige medewerkers van het Bureau Buitenland. Salaris: Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 3.650,- bruto per maand. Informatie: Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij mevrouw drs. C. Haumann, plaatsvervangend hoofd Bureau Buitenland, telefoon (013) 66 22 74. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie en onder vermelding van het vacaturenummer op de envelop, richten aan de Katholieke Universiteit Brabant, Postbus 90153, 5000 LE Tilburg. Met v.d. Bom valt t Spinveld 37 Breda Ixcrneuzen - De sociale werk voorziening in Zeeland en West- grabant houdt deze week op donderdag en vrijdag een esta fettestaking. De werknemers protesteren met werkonderbre kingen van telkens twee uur te gen het uitblijven van een 'rede lijke loonsverhoging'. - h zie zeeland - a5 peventer - NAC behaalde zater dag in Deventer tegen Go Ahaed Eagles andermaal een punt in een uitwedstrijd (0-0). NAC dankte het gelijke spel aan doel man John Karelse, die een aantal fraaie reddingen verrichtte. zie sport - b1 Tours - Johan Museeuw schreef de najaarsklassieker Parijs- Tours op zijn naam. De Belg versloeg de Italiaan Maurizio Fondriest, met wie hij was ont snapt, in de sprint. zie sport - b3 Chambery - Na de verwoestende wolkbreuken in het zuiden van Frankrijk is zondag door hevige sneeuwstormen het verkeer in een groot deel van de Franse Alpen stil komen te liggen. Vier passen in de Savoie moesten worden gesloten. In de door zondvloedachtige regenval ge troffen departementen Drome en Vaucluse zijn de bergingswerk zaamheden voortgezet. HET WEER MIN./MAX. 9/18 WINDERIG Gisteren viel plaatselijk weer veel neerslag. Vandaag bereikt ons een nieuw regengebied dat vooral in de ochtend regen brengt. In de loop van de middag opklaringen. Het universitaire beleid is gericht op het in dienst nemen van een groter aantal vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheidsgroeperingen. Zij worden daarom nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Hilversum - RTL5 heeft zater dag, op de eerste uitzendavond, gemiddeld zo'n 3,4 procent van de kijkers aan zich gebonden. Dat betekent een marktaandeel van 10,4 procent, waarmee het nieuwe station de EO op Neder land 2 ruim voorbijstreefde. Washington - Twee Amerikaan se helikopters zijn vannacht in Somalië neergeschoten. Daarbij zijn zeker vijf militaifén omge komen, heeft het Amerikaanse ministerie van Defensie in Was hington bekendgemaakt. Eerder op de dag werden drie andere Amerikaanse soldaten gedood. zie buitenland-a4 Oosterhout - Torbjörn Blom dahl, de houder van de wereld beker, won in Oosterhout het eerste World-Cup-toernooi van het seizoen. In de finale versloeg de Zweed Raymond Ceulemans met 3-2. De slotset maakte hij in slechfs twee beurten uit. zie sport-bi Amsterdam - De film Jurassic Park heeft in vier dagen tijd naar schatting 225.000 bezoe kers getrokken. Volgens United International Pictures is dat een absoluut record voor zo'n korte periode. Jurassic Park is in 95 bioscopen in het hele land te zien.

de Stem | 1993 | | pagina 34