volker van leeuwen test systems b.v. directiesecretaresse 'Nie p E R S O 1 1 E E 1 L Psychiatrisch Centrum Jan Wier aankomend technicus VLT VLT ONDERWIJS Landboi specialist personeelsadministratie ISO 9000 ING*) BANK VLT Gemeenten INSTALLATIEGROEP (m/v) AOB CONSULTANCY Een nieuwe kans op een passende functie. GEMEENTE AXEL HP* ^0 automobile safety testing equipment - test lanes Hoekseweg 9, Postbus 308, 4870 AH Etten-Leur Nederlanden Bank met ervaring op een onderwijsbureau - ROOZEN VAN HOOF advies, werving en selectie Vliegeren voor vrede Psychiatrisch Centrum Jan Wier, een kleinschalig opgezet algemeen psychiatrisch ziekenhuis, sinds kort gefu seerd met het Riagg Midden-Brabant, is mede verantwoor delijk voor de psychiatrische hulpverlening in de regio Midden-Brabant. Op 1 februari 1994 wordt een nieuwe afde ling geopend (24 plaatsen, maximale opnameduur 3 maan den) voor ouderen vanaf 65 jaar die vanwege hun psychiatrisch toestandsbeeld onvoldoende geholpen kun nen worden in een ambulante setting. Daar de reeds aan gestelde medewerkster voor deze afdeling met zwanger- schaps-, bevallings- en ouderschapsverlof gaat, zoeken wij voor 20 uur per week (5 dagen) in een tijdelijk dienstver band tot ongeveer eind september 1994 met spoed een Als afdelingssecretaresse verzorg je met de tekstver werker de correspondentie voor behandelaars en afdelingsme dewerkers en de gegevens voor het medisch dossier. Je bewaakt en verzorgt de medisch-administratieve procedures en ver werkt de in- en uitgaande post t.b.v. de afdeling. Bezit jij een afgeronde opleiding MEAO medisch secretarieel of een hieraan gelijkwaardige opleiding, goede typevaardigheid en admini stratieve ervaring, bij voorkeur opgedaan in een vergelijkbare functie, dan komen wij graag zo spoedig mogelijk met jou in contact. Werkervaring met een dictafoon strekt tot de aanbeve ling. Voor een goede functievervulling moet je zelfstandig en accuraat kunnen werken en over goede contactuele vaardig heden beschikken. Tevens vragen wij de bereidheid om inci denteel meer uren te werken, ter vervanging van collega 's. Het salaris bedraagt op basis van een 50%-dienst- verband, afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f1.740,- bruto per maand conform functiegroep 30. Nader informatie kan worden ingewonnen bij de heer J. Zwijsen, hoofd medische administratie, 013-492500. Je schriftelijke sollicitatie verwachten wij vóór 16 oktober 1993 gericht aan Psychiatrisch Centnim Jan Wier, t.a.v. de heer D.W. Hanssen, hoofd personeel en organisatie, Postbus 10052, 5000 JB Tilburg. TILBURG Gerenommeerd installatiebedrijf op het gebied van centrale ver warming, luchtbehandeling, sanitair en regeltechniek zoekt voor spoedige indiensttreding: Wij denken daarbij aan een medewerker met vooropleiding op MTS-Installatietechniek-niveau Voor deze funktie geldt: - een goede honorering - prima sekundaire arbeidsvoorwaarden - goede promotiemogelijkheden - een prima werksfeer - goede studiefaciliteiten Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Volker Installatietechniek B.V. Dukaatstraat 18 4879 AD Etten-Leur. Heb ik eigenlijk wel voor de goede baan gekozen? 0 Hoe kan ik in mijn werk beter functioneren? O Ik heb méér in mijn mars denk ik. Klopt dat? 9 Ben ik geschikt voor een leidinggevende functie? 0 Hoe vergroot ik mijn kansen op een nieuwe baan? 9 Zou ik voor mezelf kunnen beginnen? AOB CONSULTANCY is een gespecialiseerd bureau voor loopbaanadvisering dat zich richt op particulieren, bedrijven en organisaties. AOB CONSULTANCY, persoonlijk en gedegen Wilheiminapark 16, 5041 EA Tilburg, tel. 013-321470 Informatie: de heer J.B. Koek, de heer M. Maas. Wij begeleiden bedrijven naar een ISO 9000 certificaat WIJ doen dat met succes Leerdoel Het kunnen opzetten en invoeren van een kwaliteitssysteem. Opbouw cursus Wij hebben onze ervaringen In een cursus verwerkt - Kwaliteitsborging Themadagen - Documenteren - Corrigerende maatregelen en kwaliteitsmeting - Kalibratiesysteem, preventief onderhoud en inkoop Doelgroep Medewerkers die zijn belast met het invoerenvan kwaliteitsborging in het eigen bedrijf en leiding gevenden die zich hierop willen oriënteren. Edcon Educatie Consult B.V. Dries 28, Gilze Telefoon 01615-3075 In samenwerking met MILIEUBEHEER B.V. Nijverheidstraat 9, Spijkenisse TIJDELIJKE VERKEERSMAATREGELEN Burgemeester en wethouders van Axel brengen ter openbare kennis, dat in verband met reconstructiewerkzaamheden: het kruispunt Kanaalkade - Zuidsingel - Kinderdijk - Oranjestraat te Axel voor de duur van zes weken zal worden afgesloten voor alle doorgaand verkeer; de Dorpsstraat, alsmede een gedeelte van de Buurtweg en 't Hoeksken te Overslag voor de duur van vijf maanden zullen worden afgeslo ten voor alle doorgaand verkeer. Deze tijdelijke maatregelen gelden met ingang van maandag 4 oktober a.s. voor de aangegeven tijdsduur, of zoveel korter als mogelijk, of zoveel langer als noodzakelijk zal zijn in verband met de uit te voeren werkzaamheden. Axel, 1 oktober 1993. Burgemeester en wethouders voornoemd, W.J. de Graaf, burgemeester J.P. van Sabben, secretaris Van Leeuwen Test Systems B.V. is een dynamische onderneming met ca. 25 medewerkers. Zij ontwikkelt en produceert remmentestbanken en aanverwante apparatuur ten behoeve van het testen van automobielen. De organisatie is flexibel en op dienstverlening aan de afnemers gericht. Het produktieproces wordt begeleid door 20 medewerkers, niet meegerekend subcontractors. De export bedraagt inmiddels meer dan 85% wereldwijd. Onze directeur zoekt een echte Iemand die handig is, commercieel ingesteld, een talenknobbel heeft en weet dat haar directeur naast grote zaken ook tal van kleine zaken dient af te handelen. Iemand die hem daarbij goed kan assisteren en gewoon doet wat op een klein, maar internationaal opererend bedrijf moet worden gedaan en waar men beter wil zijn dan de collega-concurrenten. Als u wilt reageren, doe dit dan alleen als u wilt werken in een klein team en verantwoording wilt dragen, als u eerzuchtig bent en niets u vreemd is en als u weet van aanpakken. Kortom, als u uw vrouwtje staat naast onze directeur, die veeleisend is, vooral voor zichzelf De directiesecretaresse die een drukke baari bij ons ambieert, moet wel aan de volgende eisen voldoen: HAVO-A/WO-diploma aangevuld met een (Schroevers) directiesecretaresse-opleiding; goede talenkennis; op alle niveaus kunnen communiceren. Verder creatief in publiciteitswerk zoals reclamecampagnes, brochures enz. Een all-round PC/WP 5.1-gebruikster. Dynamisch, representa tief en goed alleen kunnen werken. Zij is een echte „doener", staat midden in het leven en wil vooruit. Leeftijd tussen 30-40 jaar. Snel beschikbaar. Wij bieden u een vaste baan bij gebleken geschiktheid na tijdelijk contract van 6 maanden, een goede beloning en secundaire voorwaarden. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van een kort c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan de directie van Van Leeuwen Test Systems B.V. (Hoekseweg 9), Postbus 308, 4870 AH Etten-Leur. Internationale Beleggingsspecialisten voor adviesfuncties Private Banking in Zeeuws-Vlaanderen De ING Bank bestaat uit diverse banken en ondernemingen die een volledig pakket financiële produkten en diensten biedt voor zowel particuliere relaties als bedrijvenZij is actief in verschillende marktsegmenten, nationaal en internationaal De ING Bank hecht veel waarde aan ondernemerschap, professionaliteit en een open en eerlijke opstelling. Zij vormt een krachtige onderneming waarin ruimte is voor zelfstandigheid en initiatief De ING Bank maakt deel uit van de Internationale Nederlanden Groep NV. Een groep waarin bank- en verzekeringsbedrijven samen werken aan de verdere ontwikkeling van geïntegreerde financiële dienstverlening. ONZE KANTOREN IN - ZEEUWS-VLAANDEREN hebben een gevarieerd en interessant cliëntenbestand met specifieke wensen en mogelijkheden met name op het terrein van International Private Banking. De ING Bank levert voor deze doelgroep van vermogende particulieren en (semi-) institutionele beleggers in en buiten Nederland 'maatwerk oplossingen'. Voor het deskundig adviseren en begeleiden van deze relaties zoeken wij voor kantoren in Zeeuws-Vlaanderen beleggingsspe cialisten. Afhankelijk van uw ervaring en belangstelling kunt u solliciteren naar de functie van accountmanager Private Banking Zeeuws-Vlaanderen of hoofd particuliere beleggingen in Oostburg. ALS ACCOUNTMANAGER PRIVATE BANKING bent u verantwoordelijk voor het ver werven, uitbreiden, beheren en adviseren van complexe en/of grote relaties en (semi-)institutionele beleggers. U krijgt uw eigen portefeuille van relaties, analyseert hun wensen en mogelijkheden en zorgt voor een commercieel verantwoorde maatwerkoplossing. U bent als beleggings specialist hèt aanspreekpunt op het kantoor en levert een stevige bijdrage aan het uitzetten van een commercieel beleid gericht op deze specifieke doelgroep. ALS HOOFD PARTICULIERE BELEGGINGEN bent u de schakel tussen de accountmana gers Private Banking en de medewerkers commerciële ondersteuning. U bent voor hen het e^cst'e aanspreekpunt en zorgt voor een vlone en correcte behandeling van de transacties. Tevens inventariseert u de wensen bij bestaande en potentiële relaties en zorgt u voor een daarbij passende accountverdeling, waarbij u suggesties doet ten aanzien van het benodigde produktenpakket. Een aantal relaties behandelt u zelf. Daarnaast bent u nauw betrokken bij het te voeren beleid en doet u voorstellen voor de aanpak en planning van activiteiten voor de bewerking en uitdieping van het relatie bestand. j§ In deze functie geeft u leiding aan vier tot zeven medewerkers. U BENT EEN MAN OF VROUW die door opleidingen en ervaring werkt en denkt op hbo-niveau. U hebt al minimaal vier jaar zelfstandig een portefeuille beheerd van met name grotere beleggings relaties. Daardoor beschikt u - naast een ruime kennis van de zakelijke en parti culiere produkten - ook over een grondige kennis van het effectenbedrijf, de optie- handel en buitenlandse beleggingsvormen. Inclusief de daarbij behorende specifieke administratie, fiscale en juridische aspecten. U hebt affiniteit met Interna tional Private Banking en spreekt niet alleen letterlijk (met name Frans) maar ook figuurlijk de taal van de doelgroep. WIJ BIEDEN U afwisselende en verantwoordelijke func ties waarin u zelf grote invloed kunt uitoefenen op uw succes en uw verdere carrièreverloop. Verder bieden wij u een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Zoals een premievrij pensioen, winstdelingsuitkering, gunstige financieringsregelingen en kortingen op diverse bankdiensten. De bank onder steunt actief haar emancipatiebeleid door het verlenen van studie- en verlof faciliteiten. VOOR MEER INFORMATIE over de functie van accountmanager Private Banking kunt u contact opnemen met de heer P.J. Erpelinck, adj. direc teur Zeeuws-Vlaanderen, telefoon (01140) 1 44 00. De functie van hoofd particuliere beleggingen kan besproken worden met de heer G.J.M. Ultee, kantoordirecteur Oostburg, telefoon (01170) 5 60 00. UW SCHRIFTELIJKE SOLLICITATIE met curriculum vitae kunt u - binnen twee weken - sturen naar Internationale Neder landen Bank, t.a.v. de heer R. Hendriks, personeelsadviseur, Postbus 12, 4530 AA Terneuzen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Onze relatie, het Onderwijsbureau van de NCB, is een dienstverlenende organisatie ten behoeve van scholen en schoolbesturen. Naast ondersteuning op het gebied van personeels-, salaris- en finan ciële administratie biedt zij bestuurlijke en juridische ondersteuning, onderwijskundige begeleiding en advies in brede zin bij onder meer bouwzaken, automatisering en personele zaken. De voorspoedige ontwikkeling van het Onderwijsbureau van de NCB is te danken aan de kwaliteit van de dienstverlening. Parate kennis, betrokkenheid, maatwerk, afspraken nakomen en een zeer hoge service-graad liggen hieraan ten grondslag. Uitbreiding van activiteiten, die hiervan het gevolg is, geeft ruimte voor een yan onze correspondent Oostburg - De landbouwoil Zeeuws-Vlaanderen voeleti teleurgesteld over de houd te Oostburg. Zij voelen zich gepasseerd college voorstel om een vool nemen ten aanzien van del Van onze coorespondent Oostburg - De raad va akkoord met het college intensieve veehouderijer ren. Wel vindt de raad dat het vt een bedrijf mogelijk moet blij j om op bestaande landbouw! drijven over te kunnen schake: of uit te breiden. Oostbif schaart zich hiermee achter standpunt van de gemee; Sluis. Die gemeente liet dl weken al weten niet zo gep teerd zijn van die agrarische t richting Zeeuws-Vlaanderen met name het westen. Het CDA-raadslid J. Quist bl fel de spits af. Hij wilde held] heid te naanzien van de eid regio en vond dat het colle: voorstel wat vaag was op punt van omschakeling van akkerbouwbedrijf Hij verwl het college naar de brief u' Gedeputeerde Staten van Z' land dat omschakeling geto reerd wordt. Suggestief Burgemeester J. Kruize vertel hem dat het ook zeer zeker r de bedoeling was om een bar re op te werpen voor de eig bevolking. Het CDA vond ver< dat veehouderij een goede za was maar niet in onbeperl mate. Quist viel wel met A. I sendaal (WD) behoorlijk o het feit dat in het voorstel o 'Brabantse mestboeren' werd sproken. „Dat is suggestief ta gebruik. Het taalgebruik wd geassocieerd met stank en ov last." L Burgemeester J. Kruize pareeS netjes die aantijging van de tv partijen. „Als u het voorstel h gelezen, hebt u kunnen zien 'Brabantse boeren' tussen ha] jes gezet is. Correctshalve Y ben we dat niet willen besr ten." Het overgrote deel van, raad wees het college op gevaar dat te veel op het toei me geleund wordt. Rosend maakte ook nog de afweging het een stukje werkgelegenh zou verschaffen en tevens verpaupering van het plattelr zou tegengaan. De vrees van het college dat meer mest geïmporteerd j worden, deelde hij niet zo. „1 is niet juist. Bij omschakeling] hier de mest wel toenemen mj er zal geen import plaats vincf Het transport zal juist afneme dacht hij. Haast De PvdA en Dorpsbelangen Toerisme vroegen zich af wa om het college nu zo veel ha maakte met dit voorbereidin besluit en iedereen nog op late vrijdagmiddag optromn de. Vooral J. Wielakker (Pv beklaagde zich dat hij geen fij tie-overleg meer had ku~' voeren. Kruize legde aan lakker uit, dat een week wacl het verschil betekende tui vier, acht of twaalf aanvra voor intensieve veehouderij. Bij de gemeente Oostburg ws al vier aanvragen voor nie vestiging binnengekomen. aanvragen waren nu juist aanleiding voor het college snel te reageren. Dit was nu1 de eerste keer in zes jaar no We moeten voorkomen kwetsbare gebieden straks st De functie In een jaarlijks terugkerende cyclus bent u uw relaties behulpzaam bij het vertalen en toetsen van onder wijswet- en regelgeving en het voeren van een sluitende personeelsadministratie. Belangrijke aandachtsgebieden daarbinnen zijn: formatiebudgetten versus realiteit, pro cedurebewaking bij werving, selectie, benoemingen en afvloeiingsregelingen en inschaling. U treedt hierbij uit voerend, bewakend/signalerend en adviserend op en bent alert op het toepassen van de regels en vooral op de uitzonderingen daarop. U communiceert actief met uw relaties en houdt op natuurlijke en vanzelfsprekende wijze voortdurend de Vinger aan de pols'. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. De kandidaat Naast een gedegen vooropleiding is vooral uw relevante ervaring op een onderwijsbureau bepalend voor het sla gen in de functie. Daarbij spelen persoonlijkheidsken merken eveneens een belangrijke rol. U bent even wichtig, stressbestendig, vasthoudend en plezierig in de omgang. In een uitnodigende, dienstverlenende sfeer bent u in staat uw relaties 'op het spoor' te brengen, waarbij u steeds denkt in oplossingen in plaats van in beperkingen. De overstap naar een vergelijkbare functie wilt u maken, omdat u op zoek bent naar een nog pro fessionelere werkomgeving waar ruimte is voor zelfstandig heid, collegialiteit en verdere ontplooiing. NCB Onderwijs biedt ui - een gevarieerde, uitdagende baan met veel contacten; - een plezierige en collegiale werksfeer; - mogelijkheden voor verdere ontwikkeling; - een aantrekkelijk en mee-evoluerend arbeidsvoorwaar denpakket. Sollicitatieprocedureï Verzoekt u om toezending van het sollicitatie/oriëntatie- formulier aan Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tiburg, telefoon 013-434748. Bezoekadres: Ringbaan Noord 91b. U ontvangt tevens nadere informatie over de verdere proce dure. Van onze verslaggever Goes - De Zeeuwse Vlief Vrienden doen zondag oktober meer aan de Wer< Vredes Vliegerdag. Het is achtste keer dat in Zeela aan deze wereldwijde ma: festatie wordt deelgenome Vanaf 13.00 uur zal er groten getale gevliege worden op de Veerse-G dam bij Vrouwenpolder, deelnemers willen op d( dag wijzen op het wezenl belang van één wereld een rechtvaardige verdel van welvaart, welzijn en schone leefomgeving. Voorafgaand aan het evei ment is er om 11.00 uur e oecumenische vredesvieri in de boerderij Groot M: denhof aan de Middenwej in Kamperland.

de Stem | 1993 | | pagina 18