Mark Boeckhout breekt door luiskil-STEEN rekpleister Wim van Walraven blij met titel liaan 86 »0-13841 ZILVEREN SCHOEN I IVV'24 krijgt S VS SS op bezoek kneuzen, ctober. eding bij. 3t Bonzo voeding, u van de it: Centrumspits van Hoofdplaat schiet met scherp NVB-Z0NDAGV0ETBAL Oefenprogramma jeugdvoetballers 'Kampioenschap Het Zeeuwse Honk hing te lang aan zijden draad' Hans Kreijns BRIDGERUBRIEK TOPSCORERS-KLASSEMENT SPORTNIEUWS KORT Competitie ZVA start met veel treffers Ron's Fashion scoort maximaal Frietstal plaats zich voor kwartfinale Zeeuws kampioenschap rapid i-nruMurnu <t_ V|\VC/l/Lli loeke |rg vinkel vol \ndschap /let dank aan: MOD'INE Wes, itraat 3 Axel Tel. 01155-61553 Naam: Arco Ras: Mech. herder, 1 jr. Kleur: bruin Kan bij andere honden. /let dank aan: AUTOBEDRIJF VERLINDE B.V. Oudelandseweg 31 Terneuzen Tel. 01150-18500 ian onze sportmedewerker Fred about jjofdplaat - Stanny Souli- ,ans viel dit seizoen bij joofdplaat weg. De verzarae- jjr van de aan diverse top- .[mttersklassementen ver- ouden schoenen nam we- ens lichamelijke klachten ut besluit om op een lager iveau een balletje te trap en. l]n opvolger dient zich al aan al het nog vroeg om hem die rol u te meten, want daarvoor ;ss de inbreng van Soulimans jde 'Oesterput' te groot. Toch ed die opvolger, Mark Boeck- mt, tijdens de voorbereiding op t nieuwe seizoen en de compe- iestart, Soulimans even verge- de aanloop naar de competitie ia]de hij er in acht wedstrijden uertien tegen het vijandelijke nylon. In de competitiestart werd die lijn vastgehouden of zelfs verbeterd. In het openings duel tegen Philippine lagen er al voor de rust drie achter een verbouwereerde Philippine- doelman Ruud Koopman. De eerstvolgende thuiswedstrijd te gen Terneuzen had hij aan één kans in de slotminuten genoeg om zijn vierde competitietreffer aan te laten tekenen en Hoofd plaat onverdiend te laten win nen. Axel uit betekende weer twee 'Boeckhout-treffers', daar mee weer de volledige Hoofd- plaat-produktie voor zijn reke ning nemend. Tegen Walcheren zweeg het ka non. De 22-jarige Bressiaander, bezig aan zijn tweede seizoen op 't Durp, zit dus lekker in zijn vel. Slungelachtig en ongeïnteres seerd overkomend staat hij op het juiste moment op de juiste plaats. Wel beseffend dat in de sport de medaille vlug is omge draaid als er niet gescoord wordt. „Er zit ook een beetje geluk bij. Gaat de bal net langs de verkeerde kant van de paal dan ben je een slechte spits. Het verschil tussen goed en slecht kan dan ook uitgedrukt worden in centimeters, maar het gaat inderdaad lekker. Dat komt ook denk ik omdat we dit seizoen met drie spitsen spelen. Met snelle jongens op de vleugel, zo als Marco van Waes, Peter Maes en Martin Scherbeijn." „Dat spel komt er zelfs nog niet helemaal uit, want ik vind dat we met het huidige materiaal beter kunnen dan dat we tijdens de eerste vier competitiewed strijden hebben laten zien. Er werd echter gescoord en dan win je. Pak de wedstrijd tegen Ter neuzen thuis. Als het 5-0 voor Terneuzen staat, hébben we niet te klagen. Ik zat die middag volledig in de knip van de Ter- neuzense voorstopper Menno den Hamer. Een paar minuten voor tijd krijg ik misschien mijn tweede kans en die gaat binnen. We winnen met 1-0 en als spits heb je dan gedaan waar je voor staat. Verliezen we met 1-5, dan praat niemand over je. Zo be trekkelijk is het." „Dat ik wat ongeïnteresserd overkom, is me bekend. Het is mijn karakter en ik scherp dat nog wel eens een beetje aan om de tegenstander te misleiden. Mijn troost is dat Willem van Hanegem ook niet altijd even enthousiast oogde als hij in het veld liep. Willem is een neef van mijn moeder, dus wellicht heb ik daar wat van geërfd. Het gaat er in mijn positie om, denk ik, er te staan op die paar spaarzame momenten die zich in een wed strijd aandienen. De meest sco rende ploeg wint nog altijd de wedstrijd. Zo simpel zit dit spel letje in elkaar." Of hij Soulimans aan zijn zijde niet mist? „Uiteraard. Stanny was een begrip bij Hoofdplaat en de tegenstanders. Vorig seizoen was hij de bliksemafleider, kreeg wel een paar mannetjes op zich en ik had de ruimte. Nu staan die twee, soms drie man op mij en dat is niet altijd even gemak kelijk en leuk. Dan zijn de kleine momenten dat je ontsnapt aan die lijfwachten de momenten die een wedstrijd beslissen." Vorig seizoen scoorde Boeckhout er tien. Een aantal dat dit sei zoen normaal gesproken, al voordat het kerstreces begint, overtroffen moet zijn. Bovendien heeft Hoofdplaat mede door de scoringsdrift van Boeckhout een lekkere competitiestart gehad. Met vier uit zes is het lekker voetballen. llaam: Mike Bas: Siber. husky ruim 1 jr. Kleur: grijs/wit Lief dier, maar minder ge- Jchikt voor kinderen. an onze sportmedewerker jel - Goes, vaandeldra- er in de eerste klasse E, rijgt zondag Rood Wit t.-Willebrord op bezoek, len interessant duel. Dat eldt eveneens voor het ge- echt HW'24-SVSSS in tweede klasse B en de lerby Axel-Terneuzen in vierde klasse H waarin evens de topper Sluiskil- iTEEN op de rol staat. ioes het het vorige week tegen )e Valk afweten. Met 4-0 wer- ien de Goesenaren afgedroogd, iondag krijgt Goes een herkan- mg tegen Rood Wit. Een tegen- tander die dit seizoen nog geen mst kon maken. Twee puntjes ivier duels is mager. Rood Wit »eft een zege hard nodig. Goes teneens, want daarmee zou de Joeg van trainer Schrier vier ninten weglopen van de ploeg itSt.-Willebrord. JW'24 krijgt SVSSS op bezoek, lp het eerste gezicht een gelijk aardige tegenstander. Carlo llommaert, spits bij HW'24, loopt en rekent min of meer op ïn zege voor zijn team. „Dit iizoen hebben we thuis nog niet «rloren. Uit, twee keer gelijk ;espeeld. Wat dat betreft, is er lig optimisme. Zeker na zon- iag bij TAC/BWB waar we een l-O-achterstand hebben wegge- terkt. Een prima staaltje waar- at blijkt dat het met de heersen- fc mentaliteit wel goed zit." ainer Paul Telussa heeft een Éedige selectie, op de al lange ;d uitgeschakelde doelman De ïeijzer na, tot zijn beschikking. Middelburg - De verschil lende jeugdvoetbalselecties van de afdeling Zeeland zijn reeds aan het oefen- en se lectieprogramma van het jeugdplan Nederland bego- nen. Het resterende pro gramma tot aan de winter stop ziet er als volgt uit: PR OGR AM.VIA Jongens tot 13 jaar: woensdag 13 oktober: wedstrijd tegen HV V '24 Cl te Hulst om 18.30 uur. maandag 18 en dinsdag 19 oktober: toernooi te Dord recht, woensdag 3 november: wedstrijd tegen RBC Cl om 18.30 uur, woensdag 1 de cember: wedstrijd tegen Domburg BI om 18.30 uur. Jongens tot 14 jaar: maandag 1 oktober: Zeeiand-Rotter- dain om 19.00 uur in Zoute- Unde, woensdag 20 oktober: wedstrijd tegen Oostkapelle Bl om 18.3(1 uur, maandag 25 oktober: Gouda-Zèeland om 19.00 uur, woensdag 27 okto- ber: Rotterdam-Zeeland 19JOO uur, maandag 15 no vember: wedstrijd tegen Yer- *eke Al om 19.00 uur. woens dag 24 november: Zeeland- Dordreeht om 19.00 uur te Kapelle, maandag 29 novem ber: Zeeland-.NAC Cl om 19.00 uur te Krabbendijke, niaandag 6 december: Zee land-Den Haag om 19.00 uur ri te V eere, niaandag 13 decem ber: Zeeland-Gouda om 19.00 Uur te Yerseke. Jongens tot 15 jaar: woensdag b oktober: wedstrijd tegen Kapelle Bl om 19.(10 uur. 1maandag 11 oktober: Rotler- h 4#"i-Zeelancl om 19.00 uur, JiiiMlag 2f> oktober: training rn wedstrijd op sportpark van I la li we n d ae 1 e om 9.00 aur. maandag 1 november: wedstrijd tegen Oostburg Al am 19,00 uur. maandag november: Zeeland-Den Haag am 19.00 uur in Veere, woensdag 17 november: wed strijd tegen Middelburg Bl om 19.00 uur. maandag 22 november: Dordreeht-Zee- land om 19.00 uur. Een klasse lager ontmoet Bres- kens het bezoekende RCS. Deze tegenstander draait goed en is mede-koploper in de derde klas se D. Breskens won tot nu toe slechts de openingswedstrijd. Daarna niets meer. Trainer Bert Pentury, die onlangs werd ge contracteerd, werd zodoende nog niet aangenaam verrast. Pa trijzen vergaat het nog minder goed. Als zondag niet van het bezoekende Internos wordt ge wonnen, gaat Patrijzen een zor gelijke periode tegemoet. In de vierde klasse H staat de onvervalste derby Axel-Terneu zen op de rol. Coach Rinus Ze- gers van Axel heeft drie spelers in de gelederen die vorig seizoen nog voor Terneuzen uitkwamen, namelijk Michael Pieters, Hu- bert van de Hemel en Michel Nieuwelink. Hun ex-maats zijn zondag dus vijanden. Rinus Ze- gers ziet dat laatste niet zo zit ten. „Het trio heeft zich prima aangepast en zal willen winnen. De rest van de ploeg en mijn persoontje steunen hen in die gedachte. Daarnaast is het zo dat we Terneuzen bij winst op zes punten achterstand kunnen zetten. Die kloof later terug dichtmaken, zal voor Terneuzen een te grote inspanning blijken," aldus Zegers, die momenteel te vreden is over de heersende mentaliteit binnen zijn groep. Zegers moet het zondag echter stellen zonder Elmar Beuzen- berg. Zijn collega George de Block heeft meer zorgen. Hij moet het doen zonder de inbreng van Menno den Dekker, Ralph Baumgarte, Jean Dooms en de al lange tijd absente Rinus Kolijn. „We staan er dus belabberd voor. Het gevolg van dit alles is dat de vaste ploeg er nog niet staat. Het is wekelijks schuiven geblazen. Was dat niet het geval, dan was ik niet bang voor Axel. In de voorbereiding hebben we dat tijdens het toernooi van Axel al duidelijk gemaakt," aldus De Block, die mogelijk Mare de Kunder in de spits kan posteren. De Kunder heeft een kleine kans op tijd overschrijving van Hoek naar Axel te krijgen. De Block rekent daar echter nog niet op. In dezelfde klasse krijgt Sluiskil STEEN op bezoek. Een duel met de hoofdrol als inzet. Beide teams verloren nog niet een keer. Defensief hebben beide ploegen de zaken redelijk goed voor el kaar en aanvallend is het ver schil eveneens miniem. Deson danks mag Sluiskil als favoriet aangemerkt worden. Dit met na me op basis van een surplus aan routine. Corn Boys-Luctor'88 is een strijd tussen twee matige ploegen. De score kan hier alle kanten op. Vogelwaarde-Hoofd plaat is een ontmoeting met de thuisclub in het voordeel. Als de ploeg van trainer Roovers ten minste bij de les blijft. Walche- ren-Philippine is een duel waar in twee puntlozen elkaar ont moeten. Na de confrontatie wacht beiden mogelijk een punt. Clinge-Koewacht mag eveneens tot die gevechten gerekend wor den waarin de punten gedeeld zullen worden. PROGRAMMA Eerste klasse E: Margriet-DBS, RKTVV-Volharding, Gemert-Mid- delburg, VES'35-UDI'19, De Valk- JVC, Goes-Rood Wit. Tweede klasse B: WSC-Taxandria, DESK-Roosendaal, MOC17-TAC/ BWB, HW'24-SVSSS, NOAD- VOAB, Terheijden-DOSKO. Derde klasse D: Breskens-RCS, Pa trijzen-Internos, Alliance-Boeimeer, Virtus-Zundert, Unitas-Steenber- gen. Vierde klasse H: Corn Boys-Luctor, Vogelwaarde-Hoofdplaat, Walche- ren-Philippine, Axel-Terneuzen, Sluiskil-STEEN, Clinge-Koewacht. HW'24-spits Carlo Blommaert: „Dit seizoen hebben we op eigen terrein nog niet verloren en dat willen we graag zo houden.foto de stem Wim van Walraven, de routinier van Het Zeeuwse Honk, toont zich verheugd over het behaalde kampioenschap. foto camile schelstraete Van onze honkbalmedewerker Kloosterzande - In een extra beslissingsduel op het terrein van General Motors in Ant werpen met Zonhoven als te genstander, pakte Het Zeeuwse Honk afgelopen weekeinde de titel in de tweede klasse van het Bel gische honkbal. Wim van Walraven, topspeler bij de Terneuzense honkbalclub, is er blij mee. Het was feesten geblazen voor de tijdelijk in de polder van Kloosterzande bivakkerende Wim van Walraven. Een feest met zijn maats dat zaterdag te gen de avond begon na de winst op Zonhoven, die promotie naar de eerste klasse betekende. Wim van Walraven droeg er meer dan behoorlijk zijn steentje aan bij. Zijn terugkeer naar Het Zeeuwse Honk bezorgde de Terneuzense formatie van coach Hensley Jandroep een positieve injectie. „Het was even wennen. Aanpas sen aan een ploeg die spelsitua ties, die als vanzelfsprekend zijn, domweg niet onder controle had," herinnert de in Zuiddorpe woonachtige glasmaker zich. Van Walraven was gewend op een hoger plan te spelen dan Het Zeeuwse Honk tot nu toe deed. Het peil van zijn vorige club, Antwerp Aegles, waarbij hij ne gen jaar met veel plezier speelde, was van beter gehalte. In me tijd speelde hij er acht jaar samen met zijn broer Peter, die tussen tijds de overstap naar Bras- schaat maakte, waardoor het kon gebeuren dat beiden vorig jaar tegenover elkaar stonden in de eindstrijd om de nationale titel. Brasschaat won en heeft mo menteel opnieuw kansen dat kampioenschap te pakken. Vol gend seizoen kunnen beiden we derom in een rechtstreekse con frontatie tegenover elkaar staan, want Het Zeeuwse Honk is dan eveneens tegenstander van Bras schaat. De 'broedertwist' kan zich dus herhalen. Tenminste als beiden bij hun club blijven, want dat is momenteel de vraag. Te meer daar de transfermarkt na het sluiten van de competitie open gaat. Wim van Walraven weet daarom nog niet bij wie hij zal spelen. Bij Het Zeeuwse Honk blijven, ligt voor de hand. Wim van Wal raven: „Het gaat momenteel goed bij de club. Dat maakt de keuze voor Het Zeeuwse Honk gemakkelijker." Een vereniging die niet alleen bestuurlijk op sterke benen kan rusten, maar eveneens wat onderlinge sfeer betreft. Mede daardoor kon, on danks dat er toch te regelmatig spelers verstek lieten gaan, het kampioenschap gepakt worden. Een titel die de Terneuzenaren bijna verspeelden omdat er tij dens de vakantieperiode duels onnodig werden verloren. Onder andere van Gent en Zottegem. Wim van Walraven was op dat moment op vakantie. Het gemis van zijn inbreng bleek dus een slok op een borrel te schelen. Ondanks dat hij in duels meer dan hem lief was met vier wijd geconfronteerd werd. Tactische worpen die hem een vrije loop naar het eerste honk opleverden zonder te moeten en te kunnen slaan. Een angel werd daardoor geëlimineerd. Precies het wapen waarvoor hij binnen de lijnen stond. Want werpen zouden an dere spelers doen. Het bleek langzamerhand toch anders te moeten lopen. Meer en meer kwam Wim van Walraven, een onwillige schouder ten spijt, op de werpplaats te staan. Tot in het beslissende duel toe. Simpel omdat hij de sterkste pitcher binnen Het Zeeuwse Honk bleek. De jonge Björn Groen, die een goede progressie als werper, doormaakte, kon de druk nog onvoldoende aan. De 30-jarige Wim van Walraven, die op zijn tiende bij Het Zeeuwse Honk begon om vervolgens als 16-jarige naar Sparta Rotterdam te verkassen en er jeugdinterna- tional van Jong Oranje te wor den waarna Antwerp Aegles volgde, was daar beter tegen bestand. Het loonde en daarom mag de ploeg van coach Hensley Jandroep, die, als hij zelf binnen de lijnen staat, vervangen wordt door Sidney Lebaeks, volgend seizoen op een hoger plan uitko men. Het Zeeuwse Honk bestaat voorts uit routinier Kenneth Brooks, de talentvolle Mike Ploegaert, sterke slagman Gil bert Lamoen, catcher Ruben van Bochove, goede slagman Ferley Anastasia, Marlon Jandor, Ger ard Romano en Juni Hooi. Het Zeeuwse Honk speelt volgend seizoen in een klasse die duide lijk sterker is dan waarin men afgelopen competitie speelde. „Versterking zou welkom zijn," weet Wim van Walraven nu ai. Afgelopen woensdag was in Ulvenhout de eerste van de voorronden, die in Zuidwest- Nederland worden gehouden voor het seniorenparenkam- pioenschap. Opvallende deel nemer was Hans Kreijns, de oud-wereldkampioen uit 1966 en nog altijd een van de meest getalenteerde bridgers in ons land. Opvallend niet alleen door zijn goedlachsheid; ook door zijn gedrag in de zaal en zijn houding aan tafel (elke bridger is een vriend) is hij een ambassadeur van bridge. Het is alleen jammer dat hij zo zelden in deze regio speelt, want Kreijns liet ook in Ul venhout weer mooie staaltjes van bieden en spelen zien. Een groot bridger als hij heeft geen ingewikkeld biedsys- teem nodig en gebruikt wei nig conventionele biedingen. Door Ruud van den Bergh Z gever V10 9 8 OW kw. V A H B 6 H96 V9 64 B72 V V843 N V 1095 104 W O V875 B6432 Z H 108 AH53 V 72 AB32 A75 Z gever *AV8 76 OW kw. VHV10 B A1096 HB954 10 2 V B 97 4 N V 863 974 W O AV652 4 Z *872 3 V A52 H 10 8 3 H VB 53 Kreijns kwam als Noord met partner Ger Kamerbeek, de man achter het maandblad Bridge Beter, in 6 KI op dit spel, terwijl alle andere paren 3 SA speelden en dat met twee overslagen maakten. Zij boden als volgt: via de acht en de boer naar het aas, waarna een harten naar het aas werd gespeeld. De ruitensnit bracht Zuid met de boer aan slag en een har ten ging naar de heer. Zuid troefde een harten en bracht Noord met ruitenheer aan slag om nog een harten te kunnen troeven, die werd voorgetroefd door Oost, maar dat maakte niets uit. Kreijns verzilverde klaveraas, stak over naar schoppenvrouw en toen was dit de situatie met Noord aan slag: Zuid West Noord Oost 1 pas 1 pas 1 SA pas 3» pas 4 V pas 4 SA pas 5 pas 6* a.p. Kamerbeek raapte met ge mak 12 slagen op. Zowel in af- als tegenspel is Kreijns een uitblinker. Op het volgend spel liet hij een mooi staaltje afspel zien. Met twee snits is 6 Sch te maken, maar Kreijns zat met de zuidhand in 4 Sch en maakte dertien slagen. De uit komst met schoppenvier liep 109 9 V - - V - N W O V 8 B643 Z H 10 -- r A3 *75 Om te voorkomen dat Kreijns alle slagen zou maken, kon Oost op schoppentien een klaver missen en die ging ook in Zuid weg. Maar toen schoppennegen werd ge speeld, kon Oost de dertien siagen van Kreijns niet meer tegenhouden. Agenda: 16 oktober Mirabelle-- drive van BC Contract. 1. M. de Groote (SSV '65) 8 doelpunten. 2/3. M. Boekhout (Hoofdplaat) 2 doelpunten. 3. J. Honingh (SSV '65) 6 doelpunten. 4 t/m 6. J. Lambert (Koewacht), R. van Rosevelt (RCS), F. Goedegebure ('s Heer Arendskerke) 5 doelpunten. 7 t/m 9. D. Curan (AZW), P. Bom (Goes), A. Wouters 4 doelpunten. 10 t/m 16. A. van Huizen (Goes), O. Ogali (Hoek), R. van Keeken (Hoek), J.R. Knook (Kloetinge), E. Thomas (Philippine), M. Strijdonk (Steen), P. Baumgart (Terneuzen) 3 doelpunten Axel - De competitie in het Axelse zaalvoetbal is met een fors aantal doelpunten van start gegaan. De kroon spande Vedeco/ La Chouette door met 19-2 van Alouette te winnen. IZV 2 toonde zich met 17-5 tegen Engelhard eveneens schot vaardig. Hetzelfde geldt voor Primus/Pluym dat met 15-1 van Alouette won en voor Ratjetoe dat Steelant met 13-2 onderuit haalde. Overige uitslagen: Benetton-De Gravin 0-1, Disco Love 2-Chalet 4-7, Marine Service-Broomchemie 9-2, De Ruyter-Van Alten 7-5, Gemeen- te-Dax 7-3, Disco Love 1-Azalea 2-5. Terneuzen - Ron's Fashion is de enige ploeg in de derde klasse van de zaalvoetbalcompetitie in Terneuzen die na drie wedstrij den op een maximale score kan bogen. Die formatie klopte afgelopen week met voor zich sprekende 9-2-cijfers ABN/AM- RO. Omdat het tot dan toe eveneens nog zonder puntverlies zijnde W Dow 2 tegen Smit niet verder kwam dan een 1-l-gelijk spel, nestelt Ron's Fashion zich alleen aan de leiding. In de vierde klasse kwam aan de voortvarende start van Maas 2 een einde. Die ploeg boekte twee overwinningen op rij, maar werd nu met een nipte nederlaag geconfronteerd tegen Gemeen te 2 (2-3). UITSLAGEN Derde klasse: W Dow 3-Beldo'79 4-4, Ron's Fashion-ABN AMRO 9-2, Sporting'88 3-Witte/Boussen/De Bruin 0-6, W Crunchtime-Qutility 2-2, W Dow 2-Smit 1-1. Vierde klasse: Instuif-Sporting'88 4 6-0, W De Zwaantjes 4-W Terneuzen 2 6-4, Atoom Boys-Melk Bier 2-6, Maas 2-Gemeente 2 2-3, W Dow 4-Plantenmarkt 4-1. STANDEN Derde klasse: Ron's Fashion 3-6, W Dow 2 3-5, W Crunchtime 3-4, Witte/Boussen/De Bruin 3-4, Qutility 3-3, Smit 3-2, ABN AMRO 3-2, Sporting'88 3 3-2, W Dow 3 3-1, Beldo'79 3-1. Vierde klasse: Instuif 3-6, Melk Bier 3-6, Maas 2 3-4, W De Zwaantjes 4 3-4, W Dow 4 3-4, Gemeente 2 3-4, Sporting'88 4 3-2, W Terneuzen 2 3-0, Plantenmarkt 3-0, Atoom Boys 3-0. Oostburg - In het Westzeeuwsvlaamse KNVB-zaalvoetbal werd afgelopen week de laatste poule van de eerste bekerronde gespeeld. Frietstal wist zonder puntenverlies deze poule te winnen en is dus kwartfinalist. Met Frietstal wisten ook Dikke van Dale en Populierenhof zich te plaatsen voor die kwartfinale. Opvallend was de uitschake ling van regioklasser ABABncb die uit vier duels slechts een punt pakte. De beslissingswedstrijd tussen Maitre Jean en Bron voor een plaats in de kwartfinale werd door Bron gewonnen. Na de eerste bekerronde plaatsten zich voor de kwartfinale: Ver duin, Vooruit, de Coeq, Zeemeeuw, Dikke van Dale, Frietstal, Populierenhof en Bron. Die kwartfinales worden later in het seizoen afgewerkt. Komende maandag start in Oostburg de competitie. Uitslagen: Populierenhol-Leenhouts 1-0, Leerihouts-ABABncb 1-0, ABABncb- Populierenhof 2-2, Popuherenhof-Frietstal 0-1, Frietstal- Leenhouts 2-1, Dikke van Dale-Populierenhof 1-1, ABABncb-Frietstal 1-2, Leenhouts- Dikke van Dale 1-2, Dikke van Dale-ABABncb 2-1, Frietstal-Dikke van Dale 3-0. Beslissingswedstrijd: Maitre Jean-Bron 1—5. Eindstand poule 3: 1. Frietstal 4-8, 2. Dikke van Dale 4-5, 3. Populierenhof 4-4, 4. Leenhouts 4-2, 5. ABABncb 4-1. Middelburg - Bij de schaakvereniging Middelburg wordt van daag het Zeeuws kampioenschap rapid afgewerkt. Dit kam pioenschap start om 10.30 uur in het clublokaal van de organiserende vereniging. De Schakel té*Middelburg. Er worden zeven ronden afgewerkt en omstreeks 17.00 uur is deze titel strijd afgelopen.

de Stem | 1993 | | pagina 13