5.- 4.50 R Wal in Saxhavenbuiirt komt er EESTRUIMTE Van Speykstraat is hondenpoep beu „ven Ouderenbond kring Hulst vindt bezuinigingen onaanvaardbaar PLAATSELIJK nieuws DAG klapper UITSLAGEN EENHEID' WD Axel vreest voor verhoging huur betonwijk Raad akkoord met stemmen Groot Hulst en Gemeenschappelijke Belangen tegen Hoogheemraadschap blijft tegen dure aanpassing Bath Gesprek over geluidshinder Hulster horeca-1 ■bedrij We zien weer zeewier voorbij drijven Kreatieve Vorming Hulst blijft in behoefte voorzien Stukje Dubbele Poort in Hulst opnieuw bestraat DE STEM ZEELAND C2 liculieren 5TEHI EN PARTIJEN natie bel 01150-15500 NAAR SCHELD0RAD0 hebben. Hulster college krijgt compkment Clinge Hulst Hulst SCHIETINGEN KAARTINGEN KOERSBAL examens Najaarskermis op Grote Markt Hulst X 63 VRIJDAG 1 OKTOBER 1993 i te zoenen I Ije, jubileum, receptie, Irloving, overwinning, Abraham, openbare bor, mag best eens in li op de pagina |li]k is dat niet en duur -i. Prijs per regel of 2,82*, één grote regel JO resp. 3,57*. In van een foto of lformaat van 35 x 45 18,75 resp. 19,69* Iven op aanvraag. Bij aling wordt 4,50 o. Foto's worden niet j'6-236442 of geef uw laatsing af bij één van Ihriftelijke opgaven geaccepteerd indien nd zijn, ook indien uw ■gevoegd is. let recht voor teksten ledenen te weigeren, lachten bereiken over 1 behoudt de uitgever lom de naam van de pekend te geven. Ji gelden op zaterdag Irieven zijn excl. BT W ngsnieuws olom op donderdag 16-09-93 't Aftellen is gedaan. Ons Pa is in de vut gegaan PROFICIAT Tot vanavond Goedemorgen PA EN MA Hartelijk gefeliciteerd met jullie 40-jarig huwelijk. Judith, Guido, Danielle, Alexander, Alfred, Marc, Ronald en Monique. di/s vesande 2-Terneuzen. m. i >sen, sneeuwklokjes, ten) ter, 3 voor wildering (pakket) 50 Nu voor 12.00 18.00 17.00 ittijd) Van onze verslaggever Axel - De WD in Axel vindt dat B en W een hartig woord je moet spreken met het be stuur van de Regionale Wo ningbouwvereniging (RZVW) over de oplopende huren in de nog nieuw te bouwen wijk Oost in Axel. Het college heeft de bijdrage van de woningbouwvereniging in de kosten van de aanleg van wegen en riolering fiks verlaagd omdat de bouwkosten van de 86 wonin- gen voor de RZVW vier ton ho ger uitviel. Maar de RZVW re kent een deel van de kosten wel door in de huurprijzen waardoor de gemiddelde huurprijs van 625 gulden per maand niet meer wordt gehaald. WD'er L. den Doelder zei gis teravond die ontwikkelingen met grote bezorgdheid en ook wel verontwaardiging te hebben ge volgd. „Wat zijn dit nu voor afspraken", zei ze gisteravond. „De gemeente doet water in de wijn omdat de bouwkosten ho ger uitvallen, maar de huren worden wel hoger. Waar moeten die mensen die nu nog een huur van rond de 400 gulden betalen straks gaan wonen". Burgemeester W. de Graaf gaf toe dat de de woningbouwver eniging een deel van de hogere kosten doorberekent in de huur maar het is nog lang niet bekend om welke bedragen het gaat. Maar dat is niet eens de grootste zorg. Een nog grotere onbekende is volgens De Graaf het aantal woningen dat Zeeland en in het bijzonder Axel krijgt toegewe- De landelijke subsidieregelingen voor woningbouw in de sociale sector staan erg onder druk. Er ligt voor de eerste fase van de vervangende nieuwbouw (er ko men in totaal ruim 200 wonin gen terug voor de 286 betonwo- ningen die gesloopt moeten wor den) een aanvraag van 86 wo ningen bij het ministerie van volkshuisvesting maar of die vraag ook wordt gehonoreerd is nog niet helemaal duidelijk, gaf hij aan. „De landelijke subsidie regeling fluctueert erg, We kun nen die ontwikkelingen niet overzien". De Graaf bestreed echter dat er, zoals Den Doelder aan het begin betoogde, dat er in een eerder stadium lagere huurprijzen ge noemd zijn. „We zijn altijd uit gegaan van een gemiddelde huurprijs van 625 gulden. En ik ben er van overtuigd dat ook de wonigbouwvereniging zal probe ren de huur zo laag mogelijk te houden maar er zijn nu eenmaal onafhankelijke factoren die wij niet in de hand hebben". Van onze verslaggever Hulst - De geluidswal langs de Hulster Saxhavenbuurt komt er. Na een uitvoerige discussie ging de Hulster gemeenteraad gisteren met 11 tegen 4 stemmen akkoord met het project. Tegen stemden Groot Hulst en Gemeenschappelijke Belangen. „Er is geen noodzaak, de mensen willen het niet en het aanzicht vanaf de rijksweg verfraait er niet op", betoogde A. van Duyse Van onze verslaggever Hulst - De Hulster gemeente raad heeft gisteren een pluim gestoken op het hoed van het college van burgemeester en wethouders. Dit omdat B en W de omvangrijke grond- transactie met het meubelbe drijf Morres toch rond heb ben gekregen. „Dit verdient een schouderklop je", aldus H. Vercauteren (CDA). „Op lange termijn kan dit toch weer de nodige werkgelegenheid met zich meebrengen". Waarde ring sprak ook A. Bruggeman (eigen lijst) uit en volgens J. Habraken (PvdA) was de trans actie 'een felicitatie waard'. „Maar hoe zit het met de provin cie?", vroegen W. de Brouwer (Gemeenschappelijke Belangen) en Fr. de Vries (Groot Hulst) zich af. Immers, in het koopcon tract staat de ontbindende voor waarde dat de nieuwe ontsiui- tingsweg voor het bedrijfsterrein Hogeweg uiterlijk 1 juli 1995 gereed moet zijn. De provincie moet daaraan bijdragen door een rotonde aan te leggen bij de aansluiting van de weg op de Absdaalseweg. Maar in Middel burg is voorlopig een investe ringsstop afgekondigd. Wethouder G. van de Voorde zei er gisteren alle vertrouwen in te hebben dat de provincie haar aandeel zal nakomen. „Maar de bedoelingen van de provincie Zeeland zijn soms moeilijk te doorgronden", verwees de wet houder naar de starre houding van GS ten aanzien van activi teiten aan de zuidrand van Hulst. Hij wees er op dat in oktober het nieuwe urgentie schema van de provincie bekend wordt. „Dus dan weten we zeker hoe hoog dit project op de lijst staat". (Groot Hulst). Volgens hem kon de 85 mille die de geluidswal kost veel beter besteed worden. Bijvoorbeeld voor de aanzet van een spaarpotje voor de recon structie van de Dorpsstraat in Graauw. Want dat, zo liet Van Duyse weten, is nu het 'hot item' voor Groot Hulst. Wat dat laat ste betreft kreeg hij steun van P. Blommaert (CDA), die overigens wel akkoord ging met geluids wal. W. de Brouwer (Gemeenschap pelijke Belangen) meende even als Van Duyse dat er wellicht best nog wel plaats is om de grond te storten aan de Water straat. Want daar gaathet uit eindelijk allemaal om. De ge meente zit met 7.000 kubieke meter grond in de maag die vrij komt bij de reconstructie van de Wilhelminastraat. Het depot aan de Waterstraat zit volgens B en W vol, maar daar werden giste ren twijfels bij gezet. De Brou wer meende bovendien dat zijns inziens niet goed is onderzocht of de grond wellicht elders gede poneerd kan worden. Wethouder G. van de Voorde benadrukte nog maar eens dat het niet gaat om de geluidswal, maar om een grondprobleem. De geluidswal is de goedkoopste manier om van die grond af te geraken. Alle andere oplossingen zouden volgens hem duurder uit vallen. Moesten B en W eergisteren nog bekennen dat ze geen lijstje kon den overleggen met bewoners die om een geluidswal hadden ge vraagd, gisteren was er wel een lijstje. Net voor de raadsverga dering op de B en W-tafel gede poneerd door een bewoner. Ze ven bewoners bleken ineens voorstander te zijn van een ge luidswal, twee waren tegen en en twee anderen waren niet thuis ten tijde van de bliksem-enquê- te. Deze cijfers waren voor de WD aanleiding ook voor te stemmen, hoewel W. Kayser drie ronden lang forse kritiek had geventi leerd. De ommezwaai wekte de nodige verbazing bij Van Duyse. „Dat Kayser nou ineens het licht ziet, komt zeker omdat we hier in een kapel zitten. Blijkbaar is de heilige geest op hem neerge daald", aldus Van Duyse. Van onze verslaggever Breda - Het Hoogheemraadschap West-Brabant (HWB) blijft zich verzetten tegen de verplichting om aan de riool-zuive ringsinstallatie bij Bath een voorziening te treffen die stikstof uit het afvalwater haalt, voordat het in de Westerschelde wordt geloosd. Van onze verslaggever Hulst - De gemeente Hulst, de Wijkraad Binnenstad en de horeaca-ondernemers gaan binnenkort proberen tot afspraken te komen om een eind te maken aan de geluidsoverlast door horeca-bedrijven. Dat gebeurt naar aanleiding van regelmatige klachten door bewoners van de binnenstad. De overlast ontstaat vooral om bat sommige bedrijven hun deu ren en ramen open zetten. Daar door worden omwonenden tot diep in de nacht geconfronteerd met geroezemoes en muziekflar- den. De problemen doen zich met name ook voor bij bruiloften en partijen. Op dit moment wordt de lawaai overlast nog geregeld in de hin derwetvergunning die bedrijven moeten hebben. Maar per 1 de cember wordt het voor de ge meente een stuk gemakkelijker om de café-houders eisen op te leggen. Dan treedt namelijk de Algemene Maatregel van Be stuur Horeaca in werking. Er is dan geen hinderwetvergunning meer nodig maar een milieuver gunning. In die vergunning kan bijvoor beeld worden bepaald dat ramen en deuren dicht moeten blijven. Eerst wordt geprobeerd om in goed overleg met de horeca tot afspraken te komen. De gemeen te gaat dan vervolgens wel in tensief controleren of de bedrij ven zich ook daadwerkelijk aan de regeltjes houden. Is dat niet het geval, dan zal er opgetreden worden. Zo'n voorziening kost minstens 60 miljoen gulden en het milieu effect van een dergelijke investe ring is marginaal, zo stelde de algemene vergadering van het HWB gisteren unaniem. Afvalwater moet goeddeels wor den ontdaan van stikstof, voor dat het geloosd mag worden op de Westerschelde. Anders trekt de rijksoverheid de lozingsver gunning in. Stikstof is verant woordelijk voor de ongebreidel de algengroei in Westerschelde en Noordzee. De stikstoflozing van de HWB-pijp bij Bath be draagt echter slechts twee pro cent van de totale stikstoflozing op de zee-arm. Burgemeester P. Rossau van Oud-Gastel, namens de fractie van de huishoudelijke vervuilers in de algemene vergadering van het HWB: „Hoe leg ik de achter ban het effectieve rendement voor het milieu uit, afgezet tegen de investering en de tariefsver hoging die er het gevolg van is?" De heer C.Looman namens de industriële vervuilers: „We moe ten in de gaten houden dat de aanpassing net zo goed 100 mil joen kan vergen als 60 miljoen en dat zou onverteerbaar zijn. Als er aan de investering niet te ontkomen valt, dan moeten ook alle andere uitgaven tegen het licht worden gehouden." Dijkgraaf mr. Th. van der Weij- den toonde zich ingenomen met de unanieme steun voor handha ving van het bezwaarschrift: „De hamvraag is 'Waar doen we het voor?'. Eenvoudig gezegd, is dat het ecologisch evenwicht in de Noordzee. Maar de overheid heeft wat te vroeg en wat te onbezonnen de terugdringing van de stikstofstroom bij wet geregeld. Maar juist omdat het wettelijk vastligt, valt te vrezen dat een bezwaarschrift niet al te veel uithaalt." „Blijft overeind dat zo'n be zwaar een signaalfunctie heeft. We zullen de aanvulling van het bezwaarschrift in ieder geval toespitsen op de situatie van de Westerschelde." Door het plaatsen van een niet mis te verstaan bord hopen ze de hondenbezitters zover te krijgen dat ze hun huisdier in toom houden of de rommel zelf oprui men. Volgens de bewoners is het pas het afgelopen jaar zo'n smeerboel. Voor die tijd kende de Van Speykstraat geen poep- probleem. Er is al een paar keer bij de gemeente aan de bel ge trokken, maar die kan er ook niet veel tegen doen. „Het is een groot probleem", zegt W. Broekhoven, chef van de technische dienst van Hontenis- se. „Niet alleen in de Van Speykstraat, maar door heel de gemeente. We krijgen vrijwel da gelijks telefoontjes van mensen die klagen over hondenoverlast. Het gaat vooral om speelterrein- tjes, waar de honden gewoon onze verslaggever Hulst - De kring Hulst van de Katholieke Bond van Ouderen (KBO) vindt de voorgeno men bezuinigingen in de verzorgingshuizen °naanvaardbaar. Enerzijds omdat dit wederom leidt tot sluitingen, anderzijds omdat de zorgvernieuwing stagneert. P°k de kwaliteit van de zorg gaat door verdere bezuinigingen schrikbarend achteruit, zo wordt gesteld. (ritgenwoordigers van de KBO-kring Hulst zijn deze week op stap geweest om deze boodschap uit te dragen. Woensdag kreeg de Hulster wethouder P. Weemaes een petitie aangeboden met het ver zoek om ook vanuit de gemeente de bezuinigings maatregelen af te wijzen. Gisteren bezocht de ouderenbond het Hulster verpleeg- en verzorgingshuis de Blaauwe Hoeve om een adhesiebetuiging aan te bieden. Daarmee wil de KBO het verzorgingshuis een hart onder de riem steken en de sympathie uitspreken voor de verschillende acties die op komst zijn. „Wij hopen van harte dat dit alles zal leiden tot stopzetting van het huidige afbraakbeleid", aldus de KBO in de adhesiebetuiging. ■VERVOLG VAN ZEELAND - Cl De Westerschelde was gisteren spiegelglad. „Dat is wel eens anders, hoor. Voor ons is het in ieder geval heel belangrijk dat de mensen niet zeeziek worden. Als stuurman kun je daar zelf veel aan doen. Weten wat voor zee het is en weten hoe de wind staat. Als het ruw weer is, gaan we niet verder dan de Wester schelde. Dat is ons voordeel",' aldus Bert Hoving. Beide broers werpen een hengel uit. Er wordt gebruik gemaakt van levend zeeaas. Bert Hoving haalt een botje naar boven. „Kijk, die vis ziet er prima uit. Voor ons het bewijs dat het met de Westerschelde wat beter gaat. Zo'n tien jaar geleden zaten de vissen vol met pokken en gaten. Dat komt nu gelukkig niet meer voor. En ook de flora komt te rug. We zien weer zeewier voor bij drijven. En bij de westsluis in Terneuzen loop je bij wijze van spreken over de oesters". Beide broers beginnen komend recreatieseizoen met een instruc tie voordat De Festijn het anker licht. „Acht van de tien mensen hebben nog nooit op zee gevist. Weten dus niet hoe ze met een hengel om moeten gaan. Een haak in je vinger is nooit plezie rig. Vandaar dat we eerst een instructie van een uur gaan ge ven om de mensen de belangrijk ste zaken van het vissen bij te brengen. Het gaat er immers om dat ze een plezierig dagje op zee hebben". Er wordt gebruik gemaakt van levend zeeaas. foto wim kooyman EHBO-CURSUS - Medio ok tober start een nieuwe EHBO- cursus die opleidt voor het Eenheidsdiploma. Opgave voor 3 oktober bij het secreta riaat van de EHBO-vereniging St.-Bernardus. De cursus wordt georganiseerd in same- werking met de EHBO-vereni- gingen Nieuw Namen, Graauw en Sint-Jansteen. De cursus bevat achttien lessen van twee uur en wordt gege ven door een kaderinstructeur en arts. Het cursusgeld be draagt 85,-. Dit is inclusief cursusboek, examen, diploma en EHBO-speldje. ZONNEBLOEM - De Zonne bloem afdeling Hulst houdt maandag 4 oktober een verga dering voor de medewerkers in De Lieve. Aanvang 19.30 uur. CONCERT - In Hulst is de kaartverkoop begonnen voor een concert van rockster Arno. Hij treedt zaterdag 6 novem ber op in zaal Spartapolis in Knokke. Popmuziekliefheb bers kunnen terecht bij Euro pe Music Center. VRIJDAG CLINGE - Café De Landbouw, 20 uur, prijskaarting. - Malpertuus, KBO, 13.30 uur, koersbal. - Malpertuus, 19-22 uur, jeugdsoos. - Malpertuus, 13.30 uur, bieden 1 tegen 3. ST.-JANSTEEN - Café De Kroon, 14 uur, kaar ting. - Café Sport, 14 uur, vleeskaar- ting. WALSOORDEN - Café Rue du Nord, 14 uur, prijs kaarting. AXEL - Gregoriuscentrum, 14 uur, bingo. - Gregoriuscentrum, Thalia, 20 uur, bieden zonder roem en jokeren. - HCR 's Lands Welvaren, 13 uur, kaarting. KLOOSTERZANDE - De Reizende Man, De Stoere Spelers, 19.30 uur, kaarting. De bewoners zijn de hondenuitwerpselen meer dan zat. foto camile schelstraete Van onze verslaggever Kloosterzande - De bewoners van de Van Speykstraat in Kloosterzande zijn het zat dat hun woonomgeving steeds weer besmeurd wordt met hondenpoep. Met name het bruggetje aan het eind van de straat is soms onbegaanbaar vanwege de vele uitwerpselen. worden uitgelaten. Vervolgens moeten de kinderen daar dan weer spelen. Een trieste zaak". Ook in het dorp Vogelwaarde klagen bewoners steen en been over hondenpoep. Daar is pas een geheel nieuw speelterreintje voor de jeugd ingericht. Maar nog voordat de kinderen de speelwerktuigen konden testen was het terreintje al bezaaid met uitwerpselen. De gemeente kan er niet veel meer aan doen dan hier en daar bordjes zetten, om de hondenbe zitters te vragen hun dier de behoefte elders te laten doen. Maar veel hondeneigenaars sto ren zich daar niet aan. Op dit moment wordt op het Hontenis- ser gemeentehuis gewerkt aan een notitie met betrekking tot het hondenprobleem in de ge meente. St.-Jansteen - KBO, De Warande, 38 deelnemers. Hoge, eerste en tweede zijvogel: K. de Schrijver, St.-Jansteen; grootste aantal (3): R. Blommaert, St.-Jansteen. 's-Heerenhoek - Zaal De Koren beurs, Soranus, twintig schutters. Eerste hoge en tweede zijvogel: C. Eversdijk, St.-Sebastiaan; tweede hoge vogel: P. Vette, Concordia; eerste zij vogel en vliegende vogel: A. Pikkaart, Zorgvlied; derde zij vogel: K. van de Dries, VIOS; Vierde zijvogel: A. de Jonge, So ranus; grootste aantal (7): J. Goetheer, Juliana. Heinkenszand - Soranus, 24 schutters. Eerste hoge vogel: P. Kroonen, Victoria; tweede hoge en vijfde zijvogel: P. de Visser, Zorgvlied; derde hoge vogel: W. Voet, Soranus; eerste en vierde zij vogel: C. Jeremiasse, tweede zijvogel: A. Pikkaart, beiden Zorgvlied; derde zijvogel: J. Doe- ne, Victoria; zesde zijvogel: P. Nagelkerke, Doel naar Hoger; grootste aantal (6): H. van Leeu wen, Ravestein. Ovezande - Willem Teil, vijftig schutters. Wip 1: beide hoge vo gels: H. Boonman, eerste zijvogel: H. Franse, tweede zivogel: J. van Steenbergen, allen Willem Teil; derde zij vogel: R. Belaert, Diana; vierde zijvogel: J. Remijnse, Zorg vlied; grootste aantal (6): J. Doe- ne, Victoria. Wip 2: eerste hoge vogel: J. Harinck, tweede hoge vogel: J. de Koeyer, beiden Diana; eerste zijvogel: W. Voet, Soranus; tweede zij vogel: J. Rentmeester, Willem Teil, derde zij vogel: J. Vermeule, Edele Handboog; vier de zijvogel: H. Breemer, Juliana; grootste aantal (7): P. de Jonge, Willem Teil. Lamswaarde - Bridgeclub Lamswaarde, zesde wedstrijd competitie. Groep A: 1. Bies- broeck-Goossen, 2. Heiszier-Van Hootegem, 3. Aarts-Smulders. Groep B: 1. Van Gaever-Van Leeuwen, 2. De Wijs-Taelman, 3. De Kort-Hageman. Clinge - Zaal Malpertuus, KBO, 25 deelnemers. Mat 1: 1. L. van Hoeyland, 2. L. Buyze/Ph. van de Velde. Mat 2: 1. C. Kegels-van Gijsel/R. de Block, 2. M. Deyaert/ O. van Hauten-de Vos. Rotterdam - Erasmusuniversiteit. Doctoraal bedrijfskunde: Saskia Heyndrickx, Hulst. Leiden - Rijksuniversiteit. Doctoraal Duitse taal en letterkunde: Christa de Kort, Axel. Hulst - De Kreatieve Vorming (KV) in Hulst is de afgelopen maand in Den Dullaert in Hulst en de Warande in Sint Jansteen weer van start gegaan met vele cursussen. Ondanks het dichtdraaien van subsidiekranen blijft de KV Hulst toch in een behoefte voorzien. Volgens de KV is de belangstel ling voor creatieve cursussen wisselvallig. 'Zij die eenmaal ge proefd hebben van datgene wat door de KV geboden wordt, blij- Hulst - Zaterdag begint in Hulst de najaarskermis, in de volksmond beter bekend als oktoberkermis. De kermisganger kan van zater dag tot en met dinsdag ruim aan zijn trekken komen. De Grote Markt staat vol met alle mogelij ke attracties. Dinsdagmiddag wordt de tradi tionele kermiskoers verreden. De trimmers vertrekken om 13.30 uur voor 22 rondjes (40 kilome ter) en de amateurs om 15.00 uur voor 42 rondjes (80 kilometer). In verband met de kermis ver huist de weekmarkt op maandag naar het 's Gravenhofplein. ven komen. De begeleiding is individueel, de sfeer gemoede lijk'. De cursus schilderen en tekenen op woensdag van 20.00 tot 22.00 uur legt de nadruk op het leren schilderen met olieverf en ge mengde technieken. Docente is José Heirbaut. Zij besteedt veel aandacht aan vorm, verhouding en compositie. Belangstellenden kunnen tijdens de les binnenlo pen om zich te oriënteren. Er zijn nog enkele cursusplaatsen vrij. Dat geldt ook voor de cursus tekenen, schilderen en grafiek voor middelbare scholieren op zaterdag van 9.30 tot 11.30 uur, gegeven door docente Sylvia van Kampen. Deze cursus biedt de mogelijkheid om aan de hand van opdrachten of eigen ontwerp te werken met allerlei materia len. De lessen kunnen gezien worden als aanvulling op een examenpakket met tekenen of handvaardigheid of als opstapje voor een vervolgopleiding. Van onze verslaggever Hulst - De gemeente Hulst gaat het stukje weg tussen de Bierkaaistraat en de Overdamstraat in de binnenstad opknap pen. Wethouder G. van de Voorde zegde dat toe tijdens een bijeenkomst van de wijkraad voor de binnenstad. De wijkraad had graag gezien dat het hele stuk vanaf de Dub bele Poort op de schop zou gaan, maar vanwege toekomstig bouwverkeer vindt de gemeente dat weggegooid geld. Volgens bewoners wordt er in de betref fende straat te hard gereden en zorgen vooral voorbijrazende vrachtwagens van de PTT en bussen voor veel geluidsoverlast. Door de weg te herbestraten kan een deel van die overlast worden weggenomen. Voorlopig dus blijft het bij een klein gedeelte van de straat. Straks is er namelijk nog inten sief bouwverkeer te verwachten van en naar het terreintje van het voormalige pand Smet-Meul. Een Gentse project-ontwikke laar wil daar woningen bouwen. Voor de omwonenden duurt het echter allemaal te lang. Het pand is een paar maanden gele den al gesloopt en sindsdien zijn er geen activiteiten meer ge weest. Inmiddels wordt de aanblik van het terreintje nog minder fraai door welig tierend onkruid. Van de Voorde beloofde de Belgische eigenaar een brief te schrijven met het verzoek wat aan de situatie te doen. De wethouder kon nog niet zeggen wanneer er met de bouw van de woningen gestart wordt.

de Stem | 1993 | | pagina 15