kleintje Zeeland zie Links een Volkswagen met verwarmde ruitesproeiers Honderden op hun fou Bukman vraa Poolse dames Tele/concept wat van hout verwacht 3 oktober a.s geopend Zeeuws-Vlamingen 'ridder van de weg' Het Golf Orlando Pakket voor f695, van 10.00 -17.00 uur Kunt u mot een doen meteen ,,H .Vakantie". Imn Stern-lezers en I tien) zeggen bijz hebben vo< ..Kleir Van onze verslaggever Middelburg - De provincie Zc weinig voor om Twents afval hoek op Schouwen-Duiveland ten. Gedeputeerde Staten neme beslissing over het verzoek va ciaal Afvalverwijderingsbedrijf (Proav) om dit te mogen doen. Van onze verslaggever Middelburg/Den Haag - I heeft Zeeland bij de Europe: als regio die in aanmerking het structuurfonds voor acht' den. In januari beslist de Europese Commissie of Zeeland een plaats krijgt op de lijst van gebieden die steun uit Brussel kunnen krijgen. Vijf maanden later velt de commissie een oordeel over de ingediende projecten en worden de EG-bijdragen vastgesteld. De projecten moeten betrekking hebben op de landbouwsector. Terneuzen - Tien Zeeuws- Vlaamse beroepschauffeurs zijn onderscheiden als 'ridder van de weg'. De onderscheidingen wer den deze week uitgereikt door D. Dees, voorzitter van het Bene- luxparlement, in het kader van het Veiligheidsplan voor het Be- roepsgoederenverkeer. C. Berman uit Waarde en de Axelaars H. Hinterwaller, J. Koster en S. Overdulve kregen een gouden onderscheiding om dat zijn tien jaar aaneengesloten schadevrij hadden gereden. Zil ver (vijf jaar schadevrij) was er voor J. Zijlstra uit Breskens. Brons (drie jaar schadevrij) ging naar N. van Limmen (Philip pine), E. de Ridder (Axel), J. van Rossum (St.-Jansteen), J. Taze- laar (Hoek) en P. Witte (Philip pine). Huw./Kennism. k IDEALE minnaar biedt gezelschap, liefde en teder heid, geen sex; niet op commerciële basis. Tel. 01612-20854. Van onze verslaggever Terneuzen - Ruim driehonderd zense voetgangersgebieden toch afgelopen maanden te voet vei wachten hen op hun overtrec bleken aan de opmerking lal (brom-)fietsend hun weg. Dit blijkt uit de rapport|ge van de Terneuzense stadswacht, die op 14 juni aantrad. Ook valt op te maken dat de stadswachten een vraagbaak voor voorbijgangers zijn, bijna tweehonderd keer konden zij vragenstellers verwijzen naar de plek waar ze nar toe wilden. Het tweede grote euvel, met de bond wandelen in daarvoor ver boden gebieden, kon effectief bestreden worden. Van 14 juni tot 31 augustus werden 234 hon denbezitters op hun overtreding gewezen. Zij werden gemaand bet gebied te verlaten of - want dat is toegestaan - hun hond op 'e tillen en door het gebied te dragen. „In alle gevallen werd vervolg gegeven aan het verzoek, soms met wat gemor en geknor", staat in de rapportage te lezen. He aanwezigheid van de stads- VROUW 56 jr. is alleenzijn beu, zoekt een lieve man die wat voor mij over heeft. Br.o.nr. 3080. J.MAN 35 jr. zkt. een vrouw 25-40 jr., is het alleen zijn beu, 1 kind geen bezwaar. Br.o.nr. 3081. Wij verzoeken onze adverteerders, die met brieven o'.nr. adverteren en belo ven foto's en brieven te retourneren c.q. altijd te antwoorden, dit ook werkelijk te doen. Dressoir, IrersenMeur. Afmetingen: 170x100x50 cr, n. 3 Voor dat gezellige hoekje in ons nieuwe huis zochten we nog een dressoir. Maar dan wel een die ons meteen in de juiste zuidelijke sfeer kon brengen. Bij Meubelfabriek Oisterwijk slaagden we meteen! Een rank ontwerp, maar wel degelijk vakmanschap...dat geeft zekerheid. De warme kersenkleur van het dressoir zorgde precies voor de finishing touch. Wij vastgeroest? Grapje zeker! Ovale, geloogd eiken eettafel (ook in &hoek of rond verkrijgbaar). Afmetingen: 175x100x6.5 cm. I Eiken eetkamerstoelen perstuk. Eiken armstoelen WBLËHEH per stuk. Als u wilt reageren op advertenties met brieven onder num mer, gelieve u links boven op de enve loppe duidelijk het briefnummer uit de advertentie te ver melden en uw brief te adresseren aan: De Stem, postbus 3229 4800MB Breda We houden ervan om lekker lang na te tafelen. Aan een eethoek stellen we dus hoge eisen. Na een uitgebreide zoektocht ontdekten we deze ovale, geloogd eiken eettafel...in Oisterwijk natuurlijk! Samen met de bijbehorende stoelen een tijdloze combinatie. Vastgeroest? Ja, in de keuken zeker! Relatiebemidd Met Kerst niet alleen zoeken serieuze partners Caro 01150-16707. |_^praep/Reuni^ zoekt voor een in Breda te houden marktonderzoek 100 mannen en vrouwen met een enigszins Katholieke levensover tuiging. Vergoeding reis kosten. Voor informatie bel: 073-145655. •an onze verslaggever •rank Deij Terneuzen - De glimlach Weef gisteren lang de lippen sieren van secretaris A.W. Zabel van de Zeeuws-Vlaam ss Kamer van Koophandel. He cijfers waren dan ook in drukwekkend. Meer dan de belft van het aantal onderne mers is tevreden over de klantvriendelijkheid van de kamer en de snelheid waar mee ze worden bediend. Jr'jwel alle ondernemers vinden 4e kamer een betrouwbare orga- Aisatie en vinden dat hun belan- goed worden behartigd. En 3-zitsbank geheel stof. Diverse uitvoeringen. Vanaf Als wij de voetjes van de vloer gooien hoeft dat natuurlijk niet altijd op de dansvloer te zijn. Deze prachtige Engelse bank heeft alles om stijlvol te ontspannen. Een doordacht ontwerp met ronde vormen, zachte stoten een fraai onderstel. Uit die enorme collectie bij Oisterwijk vonden wij dit meubelstukuiteindelijk het mooiste. Vastgeroest zei u? Ga eerst eens even zitten! Grenen wandkast. Afmetingen: 175x190x50 cm. Tfimia Toen onze oudste zoon zijn eigen huis ging inrichten, verwachtte hij een wijze raad van zijn vader. "Jongen", zei ik, "begin meteen goed met het interieur en ga eens kijken bij Meubelfabriek Oisterwijk". "Pa", zei hij toen hij terugkwam, "dat is de beste raad die je me ooit hebt gegeven. Deze grenen wandkast is niet alleen degelijk, maar heeft ook de frisse uitstraling die ik zocht". Tsja, sommige zaken zijn nu eenmaal niet aan leeftijd gebonden.Vastgeroest zei je? Moet je aan mijn zoon vragen! Wandkast blank antiek eiken. Diverse uitvoeringen. Afmetingen: OPROEP: vrijd. av. 24 sept. uit een won. in de Klaver weide 126, Breda is ver dwenen 1 blauwe sporttas m. daarin belangr. pap. zo als: rijbew., paspoorten diploma's enz. Wie deze pap. inlev. op bovenst, adres of bij de politie wordt ooed beloond! Oisterwijk, Heusdensebaan 65, 04242-19012

de Stem | 1993 | | pagina 12