SR Rotonde kruispunt Kanaalkade w ijn, n DE STEM Door strijd tot overwinning VOLOP MOSSELEN. oh EGENHEID Vertraging plan Eerste Verkorting in Axel Ouderenbond in Sint Jansteen viert jubileum PLAATSELIJK NIEUWS DAG KLAPPER UITSLAGEN Bij akkoord gemeenteraad beginnen werkzaamheden dit najaar al over de v!oer. ZEELAND rticulieren 1-2-3 OKTOBER 1993 Bamisfeesten afgesloten editie zeeland Mijnenvrij Dijkverzwaring Monument Axel Kloosterzande Hulst 1993X 67 DE STEM WOENSDAG 29 SEPTEMBER 1993 C2 v om te zoenen nkje, jubileum, receptie, verloving, overwinning,' Abraham, openbare door, mag best eens in wel op de pagina- oeilijk is dat niet en duur zijn. Prijs per regel of 2,82", één grote regel 3,40 resp. 3,57*. sen van een foto of n formaat van 35 x 45 18,75 resp. 19,69* rieven op aanvraag. Bij etaling wordt 4,50 end. Foto's worden niet 1 076-236442 of geef uw r plaatsing af bij één van Schriftelijke opgaven d geaccepteerd indien kend zijn, ook indien uw bijgevoegd is. het recht voor teksten n redenen te weigeren, r klachten bereiken over kst behoudt de uitgever or om de naam van de er bekend te geven, renigingsnieuws p 2 kolom op donderdag igingsnieuws 2 kolom op donderdag 16-09-93 i/m onze verslaggever yel - Het bouwplan aan de jerste Verkorting (50 wonin gen in de duurdere klasse) 'jopt enige vertraging op. De •telheid wordt eruit gehaald joor D. Schieman die bij de «emeente bezwaar heeft aan stekend tegen het riole- Jngsplan. De procedure kan maanden in beslag nemen. Schieman, die eerder op andere jrremen bezwaar maakte tegen het verrijzen van de nieuwe woonwijk, heeft zijn bezwaar te gen het rioleringsplan niet ge motiveerd. Hij is gewoon tegen. B en W stellen de raad voor om Schieman zijn klachten eerst mondeling te laten toelichten aan de commissie voor Openbare Werken. Vervolgens zal het col lege een standpunt innemen. Het plan, een idee van Jan den Doelder van Immoflandria, ont moet daarmee opnieuw weer stand. In de beginfase bundelden de bewoners van de Van Middel- hovenstraat alle krachten om enkele wijzigingen aan te bren gen in de ontsluiting van de wijk. Er was maar een weg gete kend, via de Sportlaan. De be woners waren bang dat al het verkeer voor de nieuwe wijk door hun straat zou rijden. B en W stonden daarop toe dat de wijk ook via de Eerste Ver korting ontsloten werd, zij het alleen voor inrijdend verkeer. Het college vreesde dat er anders gevaarlijke situaties zouden ont staan op de druk bereden Eerste Verkorting. De weg wordt door veel mensen gebruikt om sneller Axel in te geraken. Ook de provincie sputterde aan vankelijk tegen omdat Axel te gelijkertijd ook andere bouw plannen indiende, terwijl Axel ook nog te maken heeft met de vervangende nieuwbouw van 284 sloopwoningen in de beton- wijken. GS vroegen zich af of het niet allemaal wat teveel van het goede zou zijn voor het klei ne Axel. De plannen zouden el kaar wel eens kunnen bijten. Maar de provincie liet deze zo mer toch al haar bezwaren varen en stemde toe met de bouw. Jan den Doelder kondigde aan nog dit jaar te beginnen met het bouwrijpmaken van het gebied. Hij was van plan alle straten, waterpartijen en nutsvoorzienin gen (gas, water, elektra) in een adem aan te leggen omdat het plan zich er niet voor leent om alles in stukjes te knippen. In hoeverre het nieuwe oponthoud de bouwlust van potentiële gega digden (in juli waren dat er nog 20) afremt is niet duidelijk. J. den Doelder was gisteren niet voor commentaar bereikbaar. !ïan onze verslaggever ixel - Het onoverzichtelijke kruispunt Kinderdijk/Ka- jaaalkade in Axel wordt veranderd in een mini-rotonde. 13 en W vragen de raad daarvoor een bedrag van 262.500 [gulden op tafel te leggen. GEFELICITEERD. fnagels in Alphen k Je ziet het niet aan haai maar vandaag wordt ze 50 JAAR PA EN MA H.G. met jullie 60-jarige huwelijk. Mientje, kinde ren en kleinkinderen. indien de raad donderdag ja zegt legen het voorstel, worden de terkzaamheden nog dit najaar gestart. De aanpassing vloeit voort uit een analyse van oorza- sen van ongevallen in Axel. Op iet kruispunt zijn de afgelopen ■aren nogal wat aanrijdingen ge- i-eest. Niet zelden waren daar Belgen bij betrokken. Een mini- zotonde moet daar nu een eind aan maken. Afgesloten Het karwei zal een week of zes in beslag nemen. De raming lag aanvankelijk hoger, maar de ter mijn is verkort doordat het kruispunt tijdens de werkzaam heden voor het wegverkeer wordt afgesloten. Dat verlaagt »k de kosten met zo'n 12 mille die anders nodig waren geweest voor het plaatsen van verkeers lichten. Alleen vervoersmaatschappij Znid-West-Nederland mag er tijdens de werkzaamheden door. Liever hadden B en W gezien dat het kruispunt voor alle verkeer werd afgesloten maar dat is niet haalbaar. De ZWN, dat aan de Kinderdijk een busremise heeft, is bang dat dan het reisschema in het honderd loopt en passa giers hun aansluiting missen. Het college heeft voor het kruis punt om subsidie gevraagd bij Rijkswaterstaat. B en W hopen dat er een bedrag van 50.000 gulden uit zal rollen, 25.000 gul den minder dan aanvankelijk berekend. Rijkswaterstaat bere kent haar bijdragen aan de hand van het aantal ongevallen. Aan gezien er het laatste jaar minder ongelukken zijn gebeurd dan het moment van de analyse valt de bijdrage lager uit. De raad krijgt ook te maken met een voorstel om drie straten in Overslag, de Dorpsstraat, 't Hoeksken en een gedeelte van de Buurtweg, aan te pakken. De kosten zijn geraamd op 540.000 gulden. Daarnaast willen B en W toestemming om 67.500 gulden te stoppen in een PC-privé pro ject voor de ambtenaren. Het college vindt het belangrijk dat ambtenaren zo snel mogelijk vertrouwd geraken met het wer ken op een computer. Dat kan van pas komen als ze er later ook een voor hun werk nodig hebben. Belangstellenden, tot nu toe zo'n dertig ambtenaren, kun nen 1000 gulden ineens krijgen en vijf ADV-dagen voor 1000 gulden afkopen. Tijdens de voor besprekingen in de commissie vergaderingen stelde alleen het CDA zich kritisch op ten aanzien van het computerproject. De raadsvergadering donderdag be gint om 19.00 uur. KBO-voorzitster Vael-lnghels neemt de gouden speld voor pastoor Van Leemput in ontvangst uit handen van secretaris E. de Potter. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE (ADVERTENTIE) OMDAT U VAN TECHNIEK SCHOONHEID HOUDT.. De garagewereld kompleet op z'n best. Een Indrukwekkende presen tatie van alles in en rpnd de werk plaats, de motor en de auto, in het Beursgebouw te Eindhoven. Openingstijden: vrijdag 1 okt. 14-22 uur zaterdag 2 okt. 11 -18 uur zondag 3 okt. 11-18 uur DAT WORDT GENIETEN VOOR DE LIEFHEBBER Van onze correspondent Sint Jansteen - Tijdens een feestelijke dag in gemeenschapscentrum de Waran de vierde de Katholieke Bond voor Ouderen van Sint Jansteen het 40-jarig bestaan van de afdeling. Zo'n 200 be langstellenden gaven acte de presence. Het hoogtepunt van het 40-jarig jubileum zou de huldiging van pastoor H. van Leem put worden. De oprichter en grote stimulator van de Katholieke Bond voor Ouderen te Sint Jansteen kon helaas wegens ziekte niet aanwezig zijn. Secretaris E. de Potter overhandigde daarom symbolisch de oorkonde en de gouden speld aan de voorzitster van de afdeling Sint Jansteen, mevr. S. Vael-lnghels. Waarderende woorden werden gesproken aan het adres van jubilaris Van Leemput die steeds een steun en toeverlaat van de Katho lieke Bond voor Ouderen is geweest en op wie ook nu nog steeds een beroep kan worden gedaan. De viering van het jubileum begon met een eucharistieviering die werd voorgegaan door pastoor G. Claessens. Daarna was er tijd voor een gezamenlijke maaltijd en voor felicitaties door vele prominenten. Namens de gemeente Hulst was wethouder P. Wee- maes aanwezig. Van het Provinciaal Bestuur van de KBO van Zeeland en Brabant waren er vertegen woordigers en ook bestuursleden van de andere afdelingen van de KBO uit Oost- Zeeuwsch-Vaanderen maakten van de gele genheid gebruik een attentie aan te bieden. Ook het bestuur van de ANBO Groot Hulst en de Stichting Welzijn voor Ouderen sprak gelukwensen uit. De jubileumviering werd besloten met het optreden van Mariene Bauwens en de heer Van de Hende die met pianobegeleiding van mevrouw Verbeek voor prachtige zang zorg den. Kloosterzande - Vlak voor de sluiting van de 20e Bamisfeesten van 'De Kloorianen', gistermid dag om 18.00 uur, werd de trek king verricht van de bamis-re- kenrebus, waarbij de hoofdprijs, «a tiendaagse reis voor twee personen naar Spanje, werd ge wonnen door J. van der Borgt uit Kloosterzande. Tijdens het sluitingsbal van maandagavond zorgden de twin tig standhouders voor een ver rassing door bij de Amstel Ka- raoke-show een gezamenlijk lied 'e zingen met coupletten, die op de standhouders geschreven wa ren. Towel de standhouders als de leden van de organiserende car- aavalsstichting waren tevreden over het verloop van deze Ba misfeesten, waarop het Bamis- weer van grote invloed was ge weest. De penningmeester van Kloorianen kon nu al zeggen, dat er ook volgend jaar weer oamisfeesten zullen zijn. Kantoren lerneuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoonnummers °P Pagina A2. Openingstijden: «0-12.30/13.30-17.00uur. Redactie erneuzen: Rein van der Helm eter Oggel (editie-chef), rank van Cooten, Frank Deij, '°n Koomen (sport), narold de Puijsseleijr. Goes: Cees Maas, (provincie redacteur). Holst: Eugène Verstraeten W- editiechef) Advertentie-exploitatie 'nspecteur Zeeland: MGriU, g_93 Privé tel. 09-3293459940. Na de moeizame bevrijding van de Westerschelde, die begon met de inname van Antwerpen op 4 september 1944 en eindig de met de overgave van de Duitse troepen op Walcheren op 8 november, hadden de geal lieerden een belangrijk doel be reikt. De haven van Antwerpen kon ingezet worden voor het vervolg van de strijd. „Niet het veroveren van de ei landen Walcheren en Zuid-Be veland is het doel van de opera tie, maar het vernietigen, neu traliseren of veroveren van de vijandelijke defensieposten die ons de vrije doorgang door de Westerschelde naar de haven van Antwerpen belemmeren." Aldus vatte luitenant-generaal G.C. Simonds, de bevelhebber van het Canadese 2e Leger korps de operaties Switchback (West-Zeeuws-Vlaanderen), Vi tality (Zuid-Beveland) en Infa tuate (Walcheren) samen. Op 8 november was de Wester schelde vrij, maar nog niet bruikbaar: de Royal Navy kreeg opdracht de Operatie Calendar uit te voeren. Dat betekende de rivier mijnenvrij maken. Al op 4 november werd daar mee begonnen en bijna honderd mijnenvegers namen er aan deel, waaronder een viertal Ne derlandse. Op 26 november was de klus geklaard: drie coasters bereikten als eersten de haven van Antwerpen, op de 28e ge volgd door een konvooi van 19 Liberty-schepen. Nu waren de Duitsers wel ver dreven, maar nog niet versla gen. Het was mogelijk dat er vanuit vliegtuigen mijnen in de vaarrroute gedropt werden of aanvallen uitgevoerd op sche pen. Om dat te beletten werd de vaargeul 'overgehuifd' door grote visvormige sperballonnen. In zijn boek 'Herinneringen van een Zeeuwse Garnalenvisser' weet Kees Grootjans daarover het volgende te vertellen: „Daarom voerden ze (de gealli eerden) naar Vlissingen, Ter- neuzen en Hansweert, oude sto omtrawlers aan. Die werden bemand met Zeeuwse varensge zellen, uiteraard tegen beta ling Ik herinner me Kees en Louw Fraaijenhove, die op zo'n schip gezeten hebben. Ook Keesje Dees, Jaap de Bruijn (Tokke), Ko Dieleman (Tiet) en nog veel meer, want alles tezamen lagen er zeker zo'n vijftig ballonsehe- pen vanaf Vlissingen tot Ant werpen... Zoals gezegd waren het traw lers en daar werd normaal mee gevist. Ze hadden een geweldi ge stoomlier aan boord. Daar stak een mijndraad van duizend meter lang en een pink dik op. Aan die staaldraad zat zo'n bal lon vast. Dat waren sigaarvor- mige, aluminiumgekleurde din gen van rond de dertig meter lang en ruim tien meter breed. Ze waren vervaardigd van een zeer sterk soort linnen." De militairen die erbij betrok ken waren, behoorden tot de Het monument voor het 965e Squadron RAF in Terneuzen. FOTO WIM KOOYMAN RAF, de luchtmacht. Hoe sterk de ballonnen ook waren, ze hadden niet het eeuwige leven, er ging er wel eens een stuk. De burgers mochten het materiaal hebben. Het werd gebruikt om er regenjassen, klompsokken en tassen van te maken. Jan Goos- sen uit Kloosterzande gebruikte het als doek voor een schilder stukje. Dat is thans in'het bezit van Ed Steijns, eveneens te Kloosterzande. Daar lag destijds het 967e squadron gelegerd in een twaalftal nissenhutten op het huidige Stingeveld achter het Hervormde kerkje. In Terneu zen lag het 956e squadron. Toen dat in mei 1945 vertrok, kreeg Terneuzen een gedenkplaat aangeboden. Die kreeg een plaatsje aan het kantoor van de PSD aan de Scheldekade, niet ver van het vulstation voor de ballonnen. Met de dijkverzwaring in 1972 verdween echter het gebouw en de plaat werd opgeslagen bij Openbare Werken. Pas in 1979 realiseerde het gemeentebe stuur zich dat er iets mee moest gebeuren. De plaat werd inge metseld in een geheel nieuw monument aan de Scheldekade, vlakbij het Stadhuis. Het opschrift op de plaat luidt: 'Per Ardua ad Astra. November 1944 - May 1945. This tablet commmorates the stay of 956 Squadron Royal Air Force in this town. Vertaald: Door Strijd tot Overwinning. November 1944-mei 1945. Deze gedenk plaat herdenkt het verblijf van (het) 956e squadron (van de) Royal Air Force in deze stad.' Wing-commander R.F. Mudge heeft op 27 november 1979 het monument onthuld. En het ding bovenop de sokkel? Dat is een ventiel waarmee de balonnen gevuld werden, of beter, dat stelt het voor. Een echt was niet meer te krijgen, maar Philips Terneuzen had nog iets liggen dat er heel erg op leek. De afsluitknoppen waren een groter probleem, maar een be paald soort aluminium deur knoppen lijkt er verdacht veel op. Die heeft men er toen opge tast je moet al een heel groot deskundige zijn, wil je zien dat het niet helemaal echt is, of een uitstekend kenner van deur knoppen. HENGELEN - De hen gelsportvereniging Geduld Overwint Alles uit Axel hield de vierde wedstrijd van het seizoen die meetelde voor het kampioenschap 'Zoet'. Er werd door 33 deelenmers ge vist aan De Kleine Kreek en de vangsten waren matig. Uit lag: 1. A. de Wolf 3870 gram, 2. G. van de Voorde 2140, 3. E. Permentier 1870, 4. G. Ver dunnen 1800, 5. E. Lam- brechts 1650 gram. Eindstand kampioenschap: 1. Adwil de Wolf, 2. Willy Janssecs, 3. Edemon Permentier. KLOORTJE - Het twirlteam 'New Generation' van show band Kloortje werd eerste in de categorie 'dancetwirl juve- nille' tijdens wedstrijden van de Nederlandse Twirlsport Bond (NTSB) in sporthal De Stenge te Heinkenszand. Naast het twirlteam namen ook verschillende solisten van Kloortje aan deze wedstrijden deel. Uitslagen: Senioren so listen: 1. Djessica Goossens, 3. Bianca van de Bossche. Junio ren: 2. Brenda de Blok. Duo senioren: 2. Wendy van Goethem/Karen Sey. Twirling juvenille: 2. Daphne Bussens, 3. Gwenda van Óvermeeren. DIERENDAG - De Kinderdie rendag op zaterdag 9 oktober vindt niet plaats in het Rey- naertshof in Hulst maar zal gehouden worden op het Sta tionsplein. WOENSDAG CLINGE - Malpertuus, 13.30 uur koersbal ANBO. ST.-JANSTEEN - Café 't Centrum, 13.30 uur be- jaardenschieting. SAS VAN GENT - De Roselaer, 14 uur bingo KBO. Schietingen Zuiddorpe - Sint-Sebastiaan, schie ting staande wip met 74 personen. Wip 1: eerste hoge vogel: A. IJsebae- rt, tweede hoge vogel: J. Doene, eerste zijvogel: J. Luitakker, tweede :ijvogel: O. van Rossem, derde zij- togel: R. Bogaert, vierde zijvogel: J. Burggrave. Wip 2: eerste hoge vogel: J. de Meurichy, tweede hoge vogel: H. d'Hondt, eerste zijvogel: R. Ver donk, tweede zijvogel: L. Poucke, derde zijvogel: J. Verstraeten, vierde zijvogel. H. van Haelst. Lamswaarde - Zaal De Lamsoren met 40 personen. Eerste hoge vogel en hoogste aantal (6): L. van Kerk hoven, tweede hoge vogel: R. Ver schoten, eerste zijvogel: E. Huls hout, tweede zijvogel: L. Eysackers, derde zijvogel: H. van Waterschoot, Walsoorden - Zaal Rue du Nord, bejaardenschieting met 23 personen. Hoge vogel: P. Strobbe, eerste zijvo- gel: B. Verschoten, tweede zij vogel: J. Maas, grootste aantal (5): A. Rot tier. Zuiddorpe - Zaal Gemeentehuis, bejaardenschieting met 20 personen. Eerste hoge vogel: R. d'Hondt, twee de hoge vogel: P. de Bot, eerste zij vogel J. van Damme, tweede zij vogel: H. van de Branden. Terneuzen - De Westerschelde, schieting staande wip met 24 perso nen. Eerste hoge vogel en tweede zijvogel: H. van de Hemel, tweede hoge vogel: W. Ongenae, eerste zij- vogel: J. Fopman, derde zijvogel: W. de Jonge, vierde zijvogel: R. Jonk- heim. Koewacht - Sint-Sebastiaan, schie ting staande wip met 96 personen. Wip 1: eerste hoge vogel: J. Doene, tweede hoge vogel: A. Verbeek, eer ste zijvogel: N. van Dale, tweede zij vogel: M. Beyst, derde zijvogel: J. van Wolffelaer, vierde zij vogel; H Saeye. Wip 2: eerste hoge vogel: L. Rottier, tweede hoge vogel: A. Nuyts, eerste zij vogel: E. Dossche, tweede zijvogel: A. de Bakker, derde zijvogel: G. Tieleman, vierde zijvo gel: A. Raman. Wip 3: eerste hoge vogel: J. Schouwenaar, tweede hoge vogel: E. van Heese, eerste en twee de zij vogel: G de Caluwé, derde zij vogel: A. Martinet, vierde zij vo gel: T. van Damme. Lamswaarde - Zaal De Vier Jaarge tijden met 18 personen. Hoge vogel: A. d'Hooghe, eerste zijvogel: A. Cocqheyt, tweede zijvogel: R. de Rijk, grootste aantal (8): P. Strobbe. Ossenisse - Camping Mussenist met 26 personen. Hoge vogel: P. Thijs, eerste zijvogel: D. van de Hende, tweede zijvogel: S. Maas, grootste aantal (5): T. Perdaen. Hulst - Zaal De Kroon met 28 personen. Eerste hoge vogel: A. de Looff, tweede hoge vogel: M. van Kerkhoven, eerste zijvogel: N. van Delft, tweede zijvogel: E. Burm, grootste aantal (8): P. Vercauteren. Axel - Ons Vermaak, schieting staande wip met 35 personen. Wip 1: eerste hoge vogel: E. Inghels, tweede hoge vogel: J. Verberkmoes, eerste zijvogel: W. de Vrieze, tweede zijvogel: H. van de Hemel, derde zijvogel: F. Herwegh, vierde zijvo gel: J. Remery. Wip 2: eerste hoge vogel: J. Buys, tweede hoge vogel. Paul Steyaert, eerste zijvogel: Piet Steyaert, tweede zijvogel: G. d'Hae- ns, derde zijvogel: P. de Waal, vier de zijvogel: J. Jacobs. Zuiddorpe - Zaal Gemeenteuis met 23 personen. Eerste hoge vogel: O. van Rossem, tweede hoge vogel: J van Dam, eerste zijvogel: R. d'Hondt, tweede zijvogel: L. van Hoeke, grootste aantal (5): A. Slock. Ossenisse - Camping De Zeemeeuw met 25 personen. Hoge vogel: F. Peyl, eerste zijvogel: A. Vercauteren, tweede zijvogel: Th. de Kort, groot ste aantal (4): J. Vercauteren. Kloosterzande - Bamistent met 55 personen. Wip 1 Hoge vogel en tweede zij vogel: R. Verschoten, eer ste zij vogel: P. Freyser, grootste aantal (7): M. Bisschop. Wip 2: hoge vogel en eerste zij vogel: B. Maas, tweede zij vogel: M. Bisschop, groot ste aantal (8): O. de Moor. Westdorpe - Sint-Sebastiaan, schie ting staande wip met 75 personen. Wip 1: eerste hoge vogel: P. Mar tens, tweede hoge vogel: L. van Waes, eerste zijvogel; W. Lammens, tweede zijvogel: J. de Riike, derde zij vogel: J van de Vliet, vierde zij vogel: A. Hoogstrate. Wip 2: eerste hoge vogel: K. van Waes, tweede hoge vogel: B. van Acker, eerste zij vogel: A. Broekaert, tweede zijvo gel: G. Quatem, derde zij vogel: R. van Hecke, vierde zijvogel: S. Lam mens. Kaartingen Sas van Gent - De Roselaer, KBO met 41 personen. Bieden: 1. C. de Kok, 2. W. Dumez, 3. T. Bleyenberg. Jokeren: 1. mevrouw Pieters, 2. me vrouw Saeye, 3. mevrouw Pieters. Hulst - De Lieve, bond voor oude ren met 40 personen. Bieden: 1. J. van Osselaer, 2. mevrouw De Bruijn, 3. mevrouw De Saegher. Kloosterzande - Zaal De Reizende Man met 38 personen. Bieden: 1. J. Tieleman, 2. mevrouw Hemelaar, 3. mevrouw A. de Waal-Bun. Jokeren. 1. R. Verschuren, 2. J. Schalje, 3. mevrouw Verschueren. Graauw - Gemeenschapshuis met 16 personen. Jokeren: 1. mevrouw Van Geertruy-Leeraert, 2. mevrouw Van Troost-Mahu, 3. mevrouw Van Eerdenburg-Van de Velde, 4. me vrouw Weemaes-De Caluwé. Hulst Zaal De Kroon met 30 perso nen. Bieden: 1. J. Verhelst, 2. J. van de Winkel, 3. G. Ferket. Jokerend, mevrouw Patijn, 2. mevrouw Van de Wege. Sas van Gent - De Roselaer met 30 personen. Bieden: 1. J. de Boer, 2. E. de Causemaecker, 3. T. Bleyenberg. Jokeren: 1. mevrouw Saeye, 2. F. Pieters, 3. mevrouw De Witte. Koewacht - Zaal De Lange Akkers met 24 personen. Bieden: 1. me vrouw Sturm, 2. A. de Vliegher; 3. mevrouw Lernout. Stoppeldijk - Zaal 't Gelaag met 36 personen. Bieden: 1. J. de Rijk, 2. J. Tieleman, 3. J. de Dijker. Jokeren: 1. mevrouw Pieters, 2. mevrouw De Vos, 3. mevrouw De Kort. Graauw - Gemeenschapshuis met 24 personen. Bieden: 1. J. Kamoen, 2. V. de Caluwé, 3. A. de Bruijn, 4. J. van Laar, 5. A, Kouijzer. Kloosterzande - Zaal De Kombuis met 20 personen. Bieden: 1. R. Ver schuren, 2. mevrouw Goossen, 3. A. van Eerdenburg. Jokeren: 1. A de Waal, 2. mevrouw Van Eerdenburg, 3. mevrouw De Waal. Hulst - Zaal De Vrijbuiter met 20 personen. Bieden: 1. A. de Bruijn, 2. P. van Delft, 3. E. Bogaert. Jokeren: 1. G. Domines, 2. S. van der Lee, 3. L. de Bruijn. Eede - Hof van Eede met 24 perso nen. Bieden: 1. P. van Gassen, 2. A. Temmerman, 3. A. d'Haenes Kloosterzande - Zaal De Rozenhof met 36 personen. Bieden: 1. Th. Neve, 2. mevrouw A. Kint, 3. me vrouw Van Damme. Jokeren: 1. me vrouw Gutshoven, 2. J. van Damme, 3. mevrouw Asselman. Lamswaarde - Zaal De Lamsoren met 67 personen. Bieden: 1. P. Hau- lez, 2. J. Timmerman, 3. P. Jonkers. Jokeren: 1. mevrouw Hulshout, 2 mevrouw Sikkelerus, 3. mevrouw De Rijk. Hengstdijk - Camping De Vogel met 38 personen. Bieden: 1. F. Duvivier, 2. C. Sturm, 3. mevrouw Hemelaar. Jokeren: 1. P de Waal, 2. mevrouw Trommelen, 3. mevrouw Van Goethem. Sas van Gent - Zaal St.-Albert met 65 personen. Bieden: 1. mevrouw Pieters, 2. J. van Avermaet, 3. C. Stenekes. Jokeren: 1. mevrouw van Opdorp, 2. mevrouw Cortvriendt, 3. A. Harms. Breskens - Zaal 't Zonneke met 40 personen. Bieden: 1. J. van Kruys- sen, 2. R. Linthout, 3. Chr. van Aart. Jokeren: 1. mevrouw Patijn, 2. me vrouw De Rijk, 3. mevrouw Von- hout. Hulst - Bridgeclub Hulst, vierde wedstrijd najaarscompetitie. Groep A: 1. Bruyns/Van Wijnsberge, 2. echtpaar Baggen, 3. Biesbroeck/ Kint. Groep B: 1. Hillege/Aronson, 2. Beaart/Van Kalmthout, 3. Ver- bist/Boddaert. (ADVERTENTIE) We zitten weer middenin de mosseltijd.Endagelijks volop aanvoer betekent: lage prijzen. Daarom: profiteer nu. We hebben ze vers en kant en klaar gekookt. Beide verpakt in speciale lek- en geurvrije verpakking. En.onweerstaanbaar lekker. Verse vers gekookte mosselen mosselen zuurstofarm verpakt, bak 2 kilo 9.95 250 gram AA Aanbiedingen gelden tot en met zaterdag 2 oktober a.s. Albert Heijn, Overdamstraat 15, Hulst; Szydlowksiplein 22, Axel.

de Stem | 1993 | | pagina 15