BON L Rijksuniversiteit Limburg I In Maastricht leer je je grenzen te verleggen. X In Maastricht studeer je anders. Meer gericht op het tdfepassen van kennis dan op het 'stampen' van een eindeloze hoeveelheid feiten. Want in het nieuwe Europa gaat het niet alleen om watje wéét, maar ook om hoe je die kennis kunt gebruiken. Meer greep op je toekomst met Probleem Gestuurd Onderwijs. De Rijksuniversiteit Limburg hanteert bewust een ander onder wijssysteem: het Probleem Gestuurd Onderwijs. Vanuit probleemstellingen die zijn ontleend aan de praktijk wordt naar de theorie toegewerkt. Je krijgt dus niet alleen een theoretische ondergrond, maar je leert ook hoe je een probleem praktisch moet benaderen. Om zo tot een oplossing te komen. Net zoals straks van je verwacht wordt. Meer greep op je studie door kleinschaligheid. In Maastricht werken we met kleine onderwijsgroepen, waarin studenten samen met een begeleider een onderwerp behandelen. Je inspireert en motiveert elkaar. En dat werpt z'n vruchten af. Je leert veel in korte tijd en samen met je medestudenten houd je greep op je studie. Meer greep op Europa door internationale atmosfeer. Tijdens je studie in Maastricht maak je ook volop kennis met de internationale aspecten van je vakgebied. Door buitenlandse docen ten. Door uitwisselingsprogramma's. En door internationale stages. Stuk voor stuk zaken die het nieuwe Europa in Maastricht wel heel tastbaar maken. j Wil je weten hoe jij in Maastricht greep krijgt op Europa? Tijdens onze voorlichtingsdagen en via de studiebrochures krijg je alle informatie. Vul de bon in of bel 06 - 0223773 (gratis!). Maandag tot en met vrijdag van 9-12 en van 14-16 uur. DE STEM ZATERDAG 25 SEPTEMBER 1993 Hoe een kleine groep in z'n greep krijgt. Geneeskunde 30 oktober) Studierichtingen en voorlichtingsdagen* Milieugezondheidkunde 30 oktober en 6 november) Gezondheidswetenschappen (*30 oktober en 6 november) Afstudeerrichtingen: Beleid en beheer van Rechtsgeleerdheid 13 november) de gezondheidszorg. Studierichtingen: Nederlands recht (ook Bewegingswetenschappen (ook als verkort als avondopleiding) en Fiscaal recht. programma voor fysiotherapeuten, voltijds), Biologische gezondheidkunde (ook als verkort programma, voltijds), Geestelijke gezondheidkunde. Gezondheidsvoorlichting (ook als verkort programma, voltijds), Verplegingswetenschap (ook als verkort programma, voltijds en deeltijds),, Theorie van de gezondheidswetenschap pen (ook als verkort programma, voltijds). Afstudeerrichtingen binnen Nederlands recht: Privaatrecht, Handels- en onderne mingsrecht, Staats- en bestuursrecht, Strafrecht, Metajuridica, Sociaal recht, Internationaal recht, Europees recht en Gezondheidsrecht. Daarnaast is er een internationaal uitwisselingsprogramma European Legal Studies met intensieve taalcursussen en in het laatste studiejaar een verblijf aan twee buitenlandse universiteiten. Economie (*13 november) Afstudeerrichtingen: Algemene economie, Bedrijfseconomie, Kwantitatieve economie, Internationaal management, International Économie Studies. Econometrie (*13 november) Internationale bedrijfskunde (*13 november) Kennistechnologie 13 november) Cultuur- en wetenschapsstudies (*30 oktober) Afstudeerrichtingen: Mens en natuur, Technologie en samenleving, Kunst en cultuur. Deze bon in een open envelop zonder postzegel sturen naar: Rijksuniversiteit Limburg, Dienst Studentenzaken, Antwoordnummer 2, 6200 VB Maastricht. (Het is mogelijk om op één dag aan twee voorlichtingsprogramma's deel te nemen). Ja, ik kom naar de voorlichtingsdag(en) op zaterdag: 30 oktober, studierichting(en) 6 november, studierichting(en) 13 november, studierichting(en)l_ Ik kom niet naar de voorlichtingsdagen, maar ontvang wel graag informatie over de studie(s): Naam:. Adres:. m/v Postcode: Telefoon: Woonplaats: Vooropleiding: O 4 VWO O 5 VWO O 6 VWO O HBO prop. O HBO voltooid O WO O overig

de Stem | 1993 | | pagina 38