DE STEM FUNCTIONARIS Rowi Parke (Praatjes vutten geen vacatures TRIf DmC ianaers Misli SALES PROMOTOR SHOWROOMHOUDER de sterre Jaspers, Ar W E m/v 32/40 uur per week EEN VERKOOPADVISEUR DIE (MA) WIL WORDEN. i BrlMnt? mum I aw ALLROUND ARCHIEFVERZORGER M/V 2 OPVOEDERS 100% (40 uur) 1 OPVOEDER 80% (32 uur) 2 OPVOEDERS 75% (30 uur) 2 FLEXIBELE PART-TIMERS ACTIVITEITENBEGELEIDER (M/V) voor 37'/2 uur per week. Zondag 26 september a.s. is Sanders Oosterhout geopend van 10 tot 17 uur. M E U B E LSTAD DAAR VINDT HET INSTEM I peldng/Berlijn (rtr) - De keu van Sydney als Olympiscl jstheer in het jaar 200( I Left de campagneleiders ii I je concurrerende steden Pe iling en Berliln een geweidigi Later bezorgd. Maar tusser I (]e tranen door werd de blil alweer op de toekomst ge richt- Oman gaat def Stichting voor gecoördineerd ouderenwerk Centraal bureau l.uttye Sclujfstrua! I<>7 HlKiS TT Tilbury De directie van de SBT Stichting voor gecoördineerd ouderenwerk Tilburg wil in contact treden met kandidaten voor de functie van De stichting is een organisatie voor het gecoördineerd ouderenwerk in de gemeente Tilburg. Onder de stichting ressorteren een aantal wijkteams en een centraal bureau, in de wijkteams wordt gewerkt op de beleidsterreinen Zorg, Wonen en Tijdsbesteding. De functionaris is de eerst verantwoordelijke voor het wijkteam. De SBT is een dynamische organisatie, die flexibel tracht in te spelen op de interne en externe ontwikkelingen. SBT wordt gesubsidieerd door de gemeente Tilburg. Functieprofiel: Functie-inhoud: Het bewerkstelligen van een totaalpakket van voorzieningen gericht op het welzijn van ouderen in de gemeente Tilburg, dat voldoet aan de behoeften van de doelgroep. Als afgeleide van de instellingstaken verricht de functionaris activiteiten binnen de volgende taakgebieden: onderzoek ontwikkeling coördinatie en afstemming ondersteuning en advisering van organisaties informatie bemiddeling en begeleiding van individuele leden van de doelgroep beoordeling en kwaliteitsborging van voorzieningen leiding geven aan een wijkteam Vereisten: Opleiding HBO agogische richting, bij voorkeur opbouwwerk of gelijkwaardig Affiniteit met het werken met ouderen Zelfstandige, inspirerende persoonlijkheid met goede contactuele vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk en leidinggevende capaciteiten Praktijkervaring in een soortgelijke functie, alsmede projectmatig werken strekt tot aanbeveling Kandidaten dienen bereid te zijn zich in Tilburg of directe omgeving te vestigen Minimumleeftijd 25 jaar De CAO Welzijn is van toepassing. Het salarisniveau is maximaal gelijk aan schaal 33 van de CAO Welzijn, salarisregeling GOW. In de selectieproce dure is een gesprek voorzien met een personeelsdelegatie. In de eindpro- cedure is een medische keuring vereist, een psychologisch onderzoek kan tot de mogelijkheden behoren. Telefonische inlichtingen over de functie kunt u inwinnen bij mevrouw A. v.d. Zanden, bereikbaar onder nummer 013-350505. Sollicitaties gelieve u binnen 10 dagen na de verschijning van deze ad vertentie te richten aan de: Directeur van de Stichting Lange Schijfstraat 107, 5038 TT Tilburg Wilt u op de enveloppe vermelden: sollicitatie. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op 12 oktober. ROWI PARKET NEDERLAND B.V. te Nieuwegein is een onderdeel van de ROWI Parketgroep. Zij vervaardigt unieke, exclusieve parket- en laminaatvloeren welke over de gehele wereld worden geëxporteerd. In Nederland vindt de verkoop aan de konsument plaats via 41 showrooms. Een succesvolle aanpak, getuige de groei. Voor onze nieuw te openen showroom in Breda zoeken wij per direkt Funktieprofiel: Het adviseren van onze klanten over de mogelijkheden van ROWI PARKET- en ROWICA LAMINAATVLOEREN; Het verkopen van ROWI PARKET- en LAMINAATVLOEREN. Funktie-eisen: ruime verkoopervaring in meubel- of keukenbranche strekt tot aanbeveling; goede sociale en kontaktuele vaardigheden; trendgevoeligheid; doelmatig, praktisch en kreatief; Naast de verkoopaktiviteiten die vanuit onze showroom worden ontwikkeld, worden te vens regionale beurzen en shows gehouden en kliënten op afspraak aan huis bezocht om uitgebreid advies te geven over de diverse mogelijkheden. leeftijd tussen de 25 en max. 50 jaar. Energiek, kommercieel en geen 9 tot 5 men taliteit zijn onontbeerlijke voorwaarden voor de vervulling van deze funktie. Geboden wordt: Resultaatgerichte salariëring en goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Eventueel franchise-onder- nemingsschap behoort tot de mogelijkheden. Indien u geïnteresseerd bent, kunt u uw sollicitatie richten aan: Rowi Parket Nederland B.V., t.a.v. mevrouw 1. Aalders, Constructieweg 1, 3433 NM Nieuwegein. Kruis de gewenste informatie aan a.u.b. |Q 1.| De media-oriëntatie van de volgende beroepsgroepen: commercieel financieel automatisering medisch Bereiksgegevens Brabant Personeel Media-advieskaart o.b.v. reistijden De advertentietarieven van Brabant Personeel IQ 5.Ik ontvang graag extra informatie. Neem a.u.b. contact met mij op. Werven met Brabant Personeel wel. Want efficiënt werven is regionaal werven. Dat tonen de feiten duidelijk aan. Zo willen veruit de meeste mensen niet verhuizen voor een nieuwe baan. En van woning naar werk wil men maar zo'n 45 minuten reizen. Bovendien is ongeveer de helft van de werkzame Brabanders weliswaar niet actief op een andere baan uit, maar reageert wel degelijk op een interessante vacature. Dus werven met Brabant Personeel werkt. Wilt u meer weten over effectief werven of de Brabantse arbeidsmarkt? Stuurt u dan de bon in. Brabant Personeel houdt u graag op de hoogte. Brabant Personeel is de zater dagse advertentierubriek van het Eindhovens Dagblad, het Brabants Dagblad, Het Nieuws blad en De Stem. STICHTING T B V De TBV is een dynamische woningcorporatie met een bezit van 6000 verhuureen- heden. Bij alle activiteiten die de TBV ontplooit ligt de nadruk op kwaliteit. Daarbij heeft zij oog voor de veranderingen op de woningmarkt, en voor de economische positie van huurders en woningzoekenden. De organisatie wordt gevormd door meer dan 100 medewerkers die gemotiveerd invulling geven aan de volks huisvesting. Samen staan zij garant voor méér zorg voor plezierig wonen. De TBV roept sollicitanten op voor de functie van Functie-informatie De archiefverzorger maakt deel uit van de afdeling Financiële en Interne Zaken en ressorteert onder de coördinator Interne Zaken. Tot de werkzaamheden behoren: - Het zorgdragen voor een goed archiefbeheer. - Het ontwikkelen c.q. bewaken van post- en archiefprocedure. - Het vormen en ordenen van dossiers. - Het verstrekken van dossiers en inlichtingen uit het archief. - Het verrichten van overige voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen - Relevante opleiding op MBO-niveau (tenminste SOD-1 of gelijkwaardig) - Kennis op het gebied van geautomatiseerde (archiefsystemen. - Werkt zelfstandig en accuraat, neemt initiatieven, en heeft een klantgerichte instelling. - Ervaring in bovengenoemde werkzaamheden. Arbeidsvoorwaarden - Honorering vindt plaats, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, conform de CAO voor Woningcorporaties. - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. - Aanstelling onder de voorwaarden van de CAO voor Woningcorporaties. Overige informatie Desgewenst kunt u informatie inwinnen bij de heer J. de Bresser, hoofd Financiële en Interne Zaken, telefoonnummer 013-633210. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Een medische keuring is verplicht. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen veertien dagen te richten aan de directeur van de TBV, Nimrodstraat 30,5042 WX Tilburg, onder vermelding van 'sollicitatie' op de envelop. BENELUX dochtermaatschappij van de internationale textielholding DMC. Deze heeft h= belangrijkste produktieëenheden in Frankrijk en Duitsland, en is één van eerste textielgroepen in de wereld. Ze is de eerste in de veredeling van week ter wereld en één van de voornaamste fabrikanten van merceriegarens. Heden zijn 12.000 personen tewerkgesteld. DMC werd opgericht in 1746 en is vertegenwoordigd in de meeste landen va Europa en een groot deel van de wereld. 91 DMC biedt U: een grondige opleiding. een bedrijfsauto. een aantrekkelijk salaris, premie-regeling en onkostenvergoeding. Stuur Uw sollicitatiebrief met C.V. naar: De Heer Jozef PLETTINX, Directeur DMC Benelux N.V. Paviljoenstraat 7/9 1210 BRUSSEL (België) Vanzelfsprekend wordt uw sollicitatie vertrouwelijk behandeld. Instituut voor geestelijk gehandicapten De Sterre is een centrum voor mensen met een verstandelijke h minimaal 20% (8 uur; cap te Clinge (gemeente Hulst, Nederland), waar 320 personeels-1 leden werken ten behoeve van de verzorging, begeleiding en behan-1 deling van 262 bewoners. Op korte termijn start De Sterre met een leefgroep voor 8 sterk gedragsgestoorde lichl verstandelijk gehandicapten (SGLVG). Voor deze doelgroep wordt zowel de woon- als de dagbestedingsfunctie gerealiseerd. Ter invulling van de woonfunctie zijn er vacatures (M/V) voor: inzetbaar op meerdere groepen). Van de kandidaten verwachten wij dat zij: - de opgedane levenservaring met werkervaring kunnen combineren - stabiel kunnen functioneren in crisissituaties - over een flinke portie doorzettingsvermogen beschikken - in teamverband kunnen werken en leren van de ervaring van collega's - een bijdrage kunnen leveren aan de ontwikkeling en handhaving van complexe begeleidingsprogramma's - een relevante opleiding afgerond hebben op middelbaar of hoger niveau (minimaal A2-niveau). Het salaris voor deze functie is afhankelijk van de ervaring, maar bevindt zich tussen 2.819.- en 4.048.- (Bfr. 53.560 en Bfr. 76.915). Gezien de zwaarte van de functie wordt een toeslag van 150 (Bfr. 2.850) bruto maand op full-time basis toegekend. Informatie over de functie kunt u verkrijgen bij Jan de Hamer, unithoofd of Paul De Decker, clusterhoofd. Voor de invulling van de dagbesteding is er een vacature voor Samen met collega's zal hij een breed scala van activiteiten aanbieden. Van de kandidaten verwachten wij dat zij - een relevante opleiding op middelbaar of hoger beroepsniveau afgerond hebben (minimaal A2-niveau) - ervaring in de zorg voor mensen met een verstandelijke handicap hebben - kunnen omgaan met stress - over technische en creatieve vaardigheden beschikken. Het salaris voor deze functie is afhankelijk van de ervaring, maar bevindt zich tussen 2.661.- en 3.763.- (Bfr. 50.560 en Bfr. 71.500). Gezien de zwaarte van de functie wordt een toeslag van 150.- (Bfr. 2.850) bruto per maand op full-time basis toegekend. Informatie kan ingewonnen worden bij de hei Doornbosch, hoofd arbeidsafdeling. De Sterre biedt: - een prettige werksfeer - goede overleg- en begeleidingssituaties - ruimte voor eigen initiatief - mogelijkheden voor bijscholing. Schriftelijke Sollicitaties kunnen tot en met vrijdag 8 oktober gericht worden aan De Sterre, t.a.v. afdeling personeelszaken, Sterredreef 50, 4567 BL Clinge (Ned.). Tel. 0031-114082000. O 2. O 3. technisch administratief sociaal onderwijs Bedrijfsnaam: Naam: Dhr/Mw.. Straat: Pc+plaats: Telefoon: Stuur de coupon naar Brabant Personeel. Antwoordnummer 473, 's-Hertogenbosch. ,Mu Wen' £xc\usl tfbij Saniers NVeu' ibetsla4- Grondig S6"" Oosterhout Zuid. Beneluxweg 3. Tel. 01620-50154 DMC zoekt: voor de afdeling kleinvakprodukten (borduurgarens, tapi seriewol, haakgarens, naaigarens, modefournituren e.a.) een U zult de introductie, promoting en verkoop van bestaande en nieuwe f in de detailhandel verzorgen in Zuid-Nederland. U bent representatief en initiatiefrijk en beschikt over commercieel inzicht en klantgerichte instelling. U bent ons "visitekaartje". Ervaring in een commercia l j buitendienstfunctie met bewezen succes is een pluspunt. j De Sales Promotorfunctie is in een lanceringsfase in Nederland, zodat een groin I mate van zelfstandigheid en flexibiliteit nodig is. ju beide steden gingen direct n; Ijet verwerken van de nederlaaj I stemmen op om over vier jaa I opnieuw te proberen de Olympi Lelie Zomerspelen, dan van he poor Maurice van Overbeek Veghel - Slechts één caran Oss verwijderd van de kw£ (jnebanden. Alleen bij eer Harry van de Ven uit Ber§ start tegen Broeders en Eaimond Burgman doen ve j een zinderend slot maakte eei Iklos een einde aan de illusies jrant Van de Ven greep de gebo kans met twee handen ei pakte de derde set. Daarnet kwamen beide spelers gelijk ii sets zodat tenslotte het verschi in caramboles de uitschakelinj van de Ossenaar betekende Maar Van de Ven was er toer j niet. Hij kwam samen me AtfBroeders op gelijke voet me (4) gewonnen sets en carambole: (105), zodat de hoogste serie uit sluitsel moest brengen. Broeder: (hoogste serie 7 tegen Van d( Ven 6) plaatste zich voor dt kwartfinales samen met Rinif van Bracht, Jotm Tijssens, Jat Arnouts, Dick Jaspers, Raimont Burgman, Henk Habraken ei Frans van Kuijk. Broeders be- er niets van, want hi dacht dat hij was uitgeschakeld. „Ik had het niet eens in de gaten Tijdens mijn partij met Burgmar heb ik er ook niet op gelet. Dit i: een complete verrassing, ik st£ perplex," verklaarde Broeders. Spanning Tot de laatste snikken in dt voorronden van de poule-wed strijden stond het Masters-toer nooi bol van de spanning en wa: het volop rekenen geblazen. Al leen in poule A viel snel d( beslissing. Voor Ruud Nieuwen- burg was de rentree op de Mas ters van korte duur. Titelverde diger Jan Arnouts stond slecht: een set af en Dick Jaspers, win naar van de Masters in 1990 ei 1991, kende geen pardon me Aart Gieskens, zodat de vete raan uit Eemnes zonder setwins1 van het toneel verdween. De confrontatie tussen de Westbra bantse kanonnen Jaspers (St- Willebrord) en Arnouts (Etten- Leur) - in de kwartfinales staat ze vandaag opnieuw tegenove: elkaar - werd beslist in het voor deel van Jaspers (2-1) die afsloo wet een serie van 15-0 in vie: beurten. Arie Weijenburg had zich meet voorgesteld van zijn rentree op de Masters. In het voor hen vertrouwde Veghel kon hij nie komen van de spanning on voor eigen publiek te moetei presteren. Hij bleef zich vas klampen aan de theoretisch! bans die hem restte. En hij ge loofde tegen beter weten in op «n mirakel. „Ik voelde me be- 'er, rustiger en vertrouwder me bet materiaal. In het begin wa: bet pure spanning. Ik zat leeg op "jijn stoel. De energie was e; met," was zijn verklaring. He verlies knaagt niet aan de Osse "aar, die in Spa een BWA-con- 'ract veroverde en volgendt week in Oosterhout derhalve zijr eerste wereldbekerwedstrijd al: Prof speelt. Nieuwe tafels ..Ik leef van toernooi naar toer- aooi. Het moet voor mij eet sterke kant worden om gemak keiijker over verlies heen stappen. Bovendien zal ik Ben Haag (anp) - Het twee< wereldtitel schaken tussen gaat definitief niet naar O ampomanes maakte dat gist Pe Philippijn gaf de schuld aar t organisatie-comité in de Go P 'jzengeld van twee miljoen Zw aarna werd „Na serieus overlej "apomanes, besloten, dat he S val niet in Oman plaatsvindt. ar zou op 3 oktober het t l„;?nnen- Het eerste deel eindi dt met 6V2-4y2. Naar verluidt ujaa'ch over te nemen. I hf.t etlerlandse organisatie-coi rol, e®rste gedeelte van de tweel ening willen nemen, komt aIIeen als binnen zeer kort ®t voor de organisatie en c .JfJ1®*! zal Nederland ook Se aakmatch tussen Jan Timmai Nerf11' i'S k0t voorbehoud jiat He oertandse organisatie-comité, te

de Stem | 1993 | | pagina 10