Koploper AZW is gastheer SPS Volop derby's in vierde klasse H Interclub koppeltijdrit in Terneuzen covs UITSLAGEN standen SPORT ZEELAND B2 Hoek verdedigt toppositie in uitwedstrijd tegen SHO Joes verdedigt hoofdrol in eerste klasse E bij De Valk 3-ZONDAGVOETBAL ^kaart. Wilt u zien waar uw drinkwater vandaan komt? sport AGENDA J aarvergadering Motorcross Westdorpe Kringc one ours in Zaamslag Zaterdag 9 oktober komen alle categorieën aan het vertrek RUBRIEK sportnieuws KORT Run-Bike-Run in Terneuzen Zeilwedstrijden De Honte Erpelkapperloop in Axel Uitslagen junioren VRIJDAG 24 SEPTEMBER 1993 .■onze sportmedewerker j - De regionale vertegen- 'jrdigers in het KNVB- •jtbal op zaterdag doen het ju toe goed. Hoek, is in de jjste afdeling mede koplo- j en AZW vervult die rol jo in de vierde klasse A. In se Terneuzense middenmoter en Zaam- sg een equipe die een opste- ;rkan gebruiken. 1IERDAGV0ETBAL jeK leeft in een jubelstemming, j gaat goed met de deze week jaar geworden trainer Dick jielaar Een oefenmeester die zaken goed onder controle jft. Waren de resultaten in de jiperiode niet fameus te noe- i. Buitelaar vond de aanloop rde competitie ideaal. begonnen met 26 man," stelde hij. Dit hield in dat Buite laar veel wissels moest testen of een kans geven om zich in het definitieve keurkorps te spelen. Die hoofdmacht lijkt er te staan. Ondanks tegenslag. Want zoals bekend haakte spits Mark de Kunder vorige week op eigen verzoek af en brak Antoine Thoen zijn been. Scoren gaat Hoek intussen toch goed af. Remco van Keeken schijnt 'ein delijk' zijn draai gevonden te hebben en heeft zoals het zich laat aanzien weer plezier in het spelletje. Ogali blijft voorin een man die aandacht vraagt en Mart van der Guchte is door zijn bedrijvigheid een plaag voor el ke verdediging. Geertjan de Smet kan eenzelfde etiket opge plakt worden. Zijn snelle rushes leveren veel bijval op. Helaas nog iets te weinig rendement. Voorin zit het dus vrij goed bij Hoek. Achterin vormen de gebroeders Leo en Jos Kayser samen met Danny Magito een ijzersterk :rio, dat goed in de mandekking jn bikkelhard is. Peter Hamelink vormt met doelman Wim Ver- Doorte een uitstekend koppel in de laatste lijnen. In de middenli- lie groeit momenteel Geert de Poorter naar een grootse vorm. Erwin Dek is hier nieuwkomer. Migom, Boerjan en Zoetewey wachten op hun kans. Kortom, Hoek heeft heel wat mogelijkhe den. Desondanks is het uitgangs punt voor dit seizoen 26 punten. Een positie in de middenmoot. „Dit kan naar boven bijgesteld worden," oordeelde Buitelaar. Winnen bij 'Steeds Hoger Op', zoals SHO uit Oud-Beyerland heet, kan Hoek nu al op die gedachte brengen. „Nog te vroeg," aldus Buitelaar, die zijn conclusies pas na vier tot vijf competitiewedstrijden zal trek ken. Winnen van en bij SHO maakt de kloof met deze tegen stander alleen maar groter. Nu bedraagt die drie punten. Het kunnen er vijf worden en daar zal SHO alles aan doen om dat te voorkomen. Wat dat betreft wacht Hoek een fikse klus. Men weet dat. „Er is geen enkel mak kie bij," is de algemeen levende gedachte. Hoek reist dus als fa voriet voor de zege af. Nog gemakkelijker lijkt het AZW te vergaan. Drie duels, zes punten en iets meer dan drie goals gemiddeld per duel. Het puntloze SPS moet dus geklopt kunnen worden. Alles en ieder een in Axel rekent daarop. Trai ner Paul van Kouteren is daar entegen bang voor onderschat ting. Die zorgen zijn pas weg als hij zaterdag zijn team ziet spe len. Vooraf echter, kan AZW als winnaar getipt worden. Terneu zense Boys, dat eveneens thuis speelt, heeft het wat moeilijker. Althans in de eerste duels. De winst bij SPS pakken, was vori ge week een opsteker. „We kon den het goed gebruiken," weet trainer Kees Pladdet. In Dau- wendaele ziet hij opnieuw een tegenstander die te kloppen moet zijn. Met die voorwaarde dat er met volle inzet gespeeld wordt. Zaamslag verkast naar Nieuwer- kerk waar SKNWK wacht. Het wordt opnieuw een zware dob ber voor coach Wilfried Bogaert en zijn team. Een formatie die best iets meer geluk zou mogen hebben. PROGRAMMA Eerste klasse B: SHO-Hoek, Sparta Nijkerk-Heerjansdam, Spakenburg- IJsselmeervogels, Barendrecht- SVDB, Bennekom-Capelle, DOVO- Zwart Wit'28, Lunteren-GVVV. Tweede klasse A: Bevelanders-Ar- nemuiden, BLCV-Achilles Veen, Ro- da Boys-Veere, Serooskerke-Altena, WC'68-KIoetinge, LRC-RWH. Derde klasse A: Kapelle-Oostkapel- le, 's-Heer-Arendskerke-NOAD'67, Seolto-WHS, Rillandia-Yerseke, Bruse Boys-Colijnsplaatse Boys, Tholense Boys-Chrislandia. Vierde klasse A: SSV65-GPC, SKNWK-Zaamslag, AZW-SPS, Terneuzense Boys-Dauwendaele, Middelburg-WIK, Smerdiek-We- meldinge. fan onze sportmedewerker Hel - Met slechts drie wedstrijden achter de kiezen, ij'n er in diverse klassen al afscheidingen waar te nemen het KNVB-zondagvoetbal. Met name voor de teams te tot nu toe puntloos zijn gebleven, wacht na de derde rferlaag op rij, een moeilijke periode. ams als Goes, HW'24, ;EN en Sluiskil doen het •arentegen uitstekend. In het Bende weekeinde staat Goes r een forse opgave. Gastheer e de ploeg van coach Ron irier is De Valk, dat gelijk aardig geacht mag worden. Zij Sdat de Goese ploeg tot nu toe teer scoorde. Een belangrijke iclor die zondag opnieuw de rslag zal geven. Goes heeft stansen om de tweede stek in aden te houden. Mogelijk zelfs immer één te worden. Bij ver is duikelt Goes terug naar de tddenmoot. fV'24 staat eveneens voor een oeilijke uitwedstrijd. In Til— ng wacht TAC/BWB. Een te- ïistander die in drie duels acht ïr raak schoot. Met 3-1 win- uit bij SVSSS, was een op- tker voor de Tilburgers. De atie van trainer Paul Telus- ral dus behoorlijk van zich af [oeten bijten om punten te pak- Dat dit kan, bewijzen de Istenaren wekelijks. Zij het men nog teveel kansen onbe- tlaat. Vroeg of laat breekt dat as op. 'deklasser Breskens kan met fflibergen voor de boeg de nt nat maken. Steenbergen ut winnen om bovenin mee te ren blijven draaien en Bres- as moet winnen om aanslui- ig te blijven behouden. Positief dit geval is dat Breskens in wedstrijden vaak beter voor dag komt dan voor eigen Wiek. Voor trainer Bert Pen- dat even wennen zijn. puntje meepakken in Steen den lijkt vooralsnog het #st haalbare. de vierde klasse H is Axel- ilippine een duel waarin de mjehemden de winst in eigen is moeten kunnen houden. Ze- nu de equipe van trainer sus Zegers met 5-2 van Hoofdplaat won, moet Axel aan zelfvertrouwen gewonnen heb ben. Philippine lijkt tot nu toe tot de zwaksten in deze klasse te behoren. Dit geldt eveneens voor Corn Boys, dat naar Koewacht verkast. „Normaal gesproken moeten we winnen. Zeker in ei gen huis. Maar aangezien we vorig jaar maar zeer moeizaam tot winst kwamen en we nu iets minder spelen, zullen we op onze tellen moeten passen," stelt Rob Wieland, sluitpost van Koewacht voor het duel met de oranjehem den van coach Hans Radt. Sluiskil ontvangt Clinge. Dat de huidige koploper in deze vierde klasse in eigen huis moet kunnen winnen, staat vast. Marcel Meyer weet dat eveneens. Deze uit Phi lippine afkomstige speler in dienst van Sluiskil moet het zon dag echter bij toekijken laten. Vorige week liep hij een scheur tje in zijn kuitbeen op en dat betekent tijdelijk met het ge kwetste deel in het gips. Meyer rekent desondanks op zijn maats. „Zeker nu Paul van der Hooft en Rolf Mobach weer te rug zijn en we gemakkelijk sco ren, moet winnen mogelijk zijn," stelt hij. Winst wacht er even eens voor STEEN, dat Terneu- zen op visite krijgt. Hoofdplaat- Walcheren lijkt een uitgemaakte zaak in het voordeel van de gastheren. Luctor'88 krijgt Vo gelwaarde op bezoek. PROGRAMMA Eerste klasse E: Middelburg- VES'35, Volharding-Gemert, DBS- RKTW, Rood Wit-Margriet, De Valk-Goes, JVC31-UDIT9. Tweede klasse B: TAC/BWB- HVV'24, Roosendaal-MOC'17, Taxandria-DESK, DOSKO-WSC, NOAD-Terheijden, VOAB-SVSSS. Derde klasse D: Internos-Alliance, SC Gastel-Patrijzen, RCS-Moerse Boys, Steenbergen-Breskens, Vir- tus-Unitas'30, Zundert-Boeimeer. Vierde klasse H: Philippine-Axel, Hoofdplaat-Walcheren, Luctor'88- Vogelwaarde, Koewacht-Corn Boys, Sluiskil-Clinge, STEEN-Terneuzen. (ADVERTENTIE) Zaterdag 25 september van 10.00 tot 16.00 uur Drinkwaterproduktiebedrijven Oosterhout, Bergen op Zoom en Waalwijk Tijdens de open dag kunt u zien hoe uw drinkwater wordt gezuiverd en in het leidingnet wordt gepompt, leder half uur is er een filmvoorstelling. De kinderen kunnen meedingen naar één van de 50 prijzen die zijn verbonden aan een quiz met vragen over de drinkwatervoorziening. Tevens krijgt u informatie over de mogelijkheden tot waterbesparing. Ter bescherming van het waterwingebied adviseren wij u dringend, indien mogelijk, de auto thuis te laten en op de fiets te komen. Drinkwaterproduktiebedrijf Oosterhout Oude Bredase Baan 10, Oosterhout Drinkwaterproduktiebedrijf Bergen op Zoom Mondafseweg 66, Bergen op Zoom Drinkwaterproduktiebedrijf Waalwijk Kloosterweg 31, Waalwijk n.v. waterleiding maatschappij I „noord-west-brabanf Marcel Meyer van Sluiskil scheurde zijn kuitbeen en zal dus vanaf de zijlijn moeten toekijken hoe zijn team het karwei tegen Clinge zondag klaart. foto wim kooyman KORFBAL Landelijk: Excelsior-Tjoba (tweede klasse G), aanvang 15.30 uur. De Kapellen-Luctor (derde klasse N), aanvang 15.30 uur. Afdeling: Zaamslag-TOGO (pro-, motieklasse A), aanvang 16.00 uur. BKC-TOGO 2 (eerste klasse), aanvang 16.00 uur. HOCKEY Olympia-Zevenbergen (derde klasse D mannen), sportpark Oude Vaart Terneuzen, aanvang 14.30 uur. Rapide-Goes (derde klasse D mannen), terrein Grote Kreekweg Hulst), aanvang 14.30 uur. AMHC'65-Olympia (derde klasse D vrouwen), aanvang 12.45 uur. Rapide-Goes (vierde klasse C vrouwen), terrein Grote Kreekweg Hulst, aanvang 12.45 uur. VOETBAL Zondagvoetbal KNVB afdeling Zeeland eerste klasse: Robur- Jong Ambon, Hulsterloo-Zeeland Sport, Oostburg-Graauw, RIA- Biervliet, IJzendijke-Zeelandia, Hontenisse-Lewedorpse Boys. BADMINTON Zaterdag: Schepnet 1-Sinar 1, 13.00 uur, sportzaal De Vliete Sluis. Zondag: Groot Sas 1-Marathon 2 en Groot Sas 2-Den Ossaert 3, 10.00 uur, sporthal De Vlaande ren Sas van Gent, BC Terneuzen 4-Sjuttul 2, 10.00 uur sporthal Oude Vaart Terneuzen. Van onze sportmedewerker Axel - De COVS afdeling Zeeuws-Vlaanderen houdt vrijdag 24 september de jaar vergadering in de kantine van AZW te Axel. Tijdens deze avond, die om 20.00 uur begint, zal een zevental jubi larissen, die 25 en 40 jaar lid zijn, gehuldigd worden. Deze huldiging is gepland omstreeks 20.45 uur. Van onze motorsportmedewerker Westdorpe - De motorclub Hontenisse staat dit weekein de voor een krachtproef. De ze actieve vereniging heeft dan de organisatie in handen van een motorcross-twee daagse op het bekende ter rein in de Dekkerspolder na bij Westdorpe. Zaterdag 25 september wordt de eerste ronde van de strijd om de Zeeuwse Motorcrosstrofee verre den, terwijl zondag de Belgische BVM te gast is op het zandcir- cuit. Het programma begint za terdag met de trainingen om 10.30 uur. Het startsein voor de eerste manche wordt om 12.15 uur gegeven. Er wordt gereden in vijf klassen: 60 cc mini, 80 cc, 125 cc, recreatieklasse en de su perklasse. De organiserende vereniging MC Hontenisse heeft alle hoop ge vestigd op de eigen piloten, zoals Davy van Hoepen, Peter de Booy, Frank van Kruyssen en de gebroeders Van Hove. Steven Mangnus moet door een schou derblessure verstek laten gaan. Het programma op zondag ver loopt volgens het normale BVM- schema. Om 08.00 uur beginnen de trainingen en de start van de eerste manche wordt om 10.00 uur gegeven. Enkele bekende na men in de internationale klasse zijn Jan Blanquaert, Pascal Bal, Serge van Huffel, Serge Dege- zelle en Filippe Daubie. Zaamslag - De laatste kringwed strijd van het 'groene seizoen' in Zeeuws-Vlaanderen wordt tradi tioneel door de landelijke rijver- eniging en ponyclub Luctor et Emergo uit Zaamslag gehouden. Plaats van handeling zijn de lan derijen van Floran de Moor aan de Kamperseweg te Zaamslag. De naam kringwedstrijd staat voor een wedstrijd waarin alleen combinaties bij de paarden en pony's mogen starten in de B- klasse (beginners). Alle combi naties uit de kring Zeeuws- Vlaanderen zijn hiervoor uitge nodigd. Daaraan hebben zo'n 80 combinaties gehoor gegeven. De wedstrijden beginnen om 10.30 uur met dressuur in vier ringen. De springwedstrijden gaan om 11.00 uur van start met de po ny's en een uur later komen de paarden in actie. Van onze medewerker Eddy de Schrijver Terneuzen - In Terneuzen wordt zater dag 9 oktober de jaarlijkse afsluitende koppeltijdrit afgewerkt. Ook de wieler vereniging Zeeuws-Vlaanderen neemt aan deze tijdrit deel en daarom wordt er officieel van een interclubwedstrijd ge sproken. Van die vereniging worden ook bekende renners aan de start verwacht en datzelfde geldt eigenlijk van de leden van Theo Middelkamp. Ook de tandems zijn present in deze tijdrit met Jan Heerenthals/Jan Mulder als konings koppel. Het Westerscheldecollege in de Zeldenrustlaan in Terneuzen fungeert als permanence. Daar kan worden inge schreven tussen 09.00 en 10.00 uur. Het eerste koppel wordt om 10.30 uur weg geschoten. „Maar we zouden veel liever vooraf de inschrijvingen binnen hebben zodat we de indeling al vooraf kunnen maken," aldus secretaris Peter van Acker van de Wieier Trim Bond. Voor de trimmers met hun licentie is de koers van Hulst, op dinsdag 5 oktober, de uitgelezen gelegenheid om in te schrijven. Koppels die voorrang willen heb ben in de startvolgorde kunnen dat kenbaar maken als dat tenminste tijdig gebeurt. De trimmers van de stichting Wieier Trim Bond kunnen voor het eerst punten scoren voor het VSB/De Stem/Chesini-klassement. In de A-categorie is de spanning bij de eerste twee renners weg, maar toch verschijnen Rick de la Ruelle en Karei Warnier aan de start. In de deze categorie vormen ze een moeilijk te kloppen duo, al is het tweetal Robert de Jonge/Jaap Westrate zeker in staat dicht te eindigen. De koppeltijdrit start aan het Schelpenhoek je net buiten Terneuzen aan de Otheense Kreek. De renners moeten zo'n 34 kilometer afleggen. Ook de recreanten/veteranen strij den om de punten, evenals de categorie toerders. Bij de recreanten/veteranen gaat de aandacht uit naar de titanenstrijd tussen Willy de Feber, leider in het klassement en runnerup Ronald Smits. Met wie deze ren ners een koppel vormen is nog niet bekend. Koppels kunnen slechts gevormd worden met renners uit dezelfde categorie. Zo vormt Honkie Pieters een koppel met Fonnie Mar tens. Verder worden renners als Rinse van Etten en Jurgen Thuy aan de start verwacht. In elke categorie wordt een aparte uitslag opgemaakt als er vijf koppels of meer uit die bepaalde categorie aan het vertrek staan. Naast de licentiehouders van de Zeeuws- Vlaamse trimbond komen ook niet-licentie- houders aan de start. Deze categorie wordt door Camiel de Rooy 'bewaakt'. Voor hen is er een aparte prijzentafel beschikbaar. „Ik verwacht in onze categorie heel wat koppels, zodat we een zeer behoorlijk deelnemersveld voorgeschoteld krijgen. Als deze opzet lukt kunnen we dat volgend jaar uitbouwen. Dan kan bijvoorbeeld een KNWU-licentiehouder gekoppeld worden aan een trimmer of niet- licentiehouder," aldus De Rooy. De tijd waarneming wordt ook door De Rooy en consorten gedaan. Na afloop worden de prijzen in het Wester scheldecollege uitgereikt. Het Oosterschelde- gebied doet weer in gunstige zin van zich spreken. Zo worden er bij het nachtvissen enorme scores geboekt vanaf de huur- boten. Bij 40 tongen met een kleine ploeg kijkt men niet verbaasd op, maar het kan veel beter. Vooral vanuit Tholen wordt goed gescoord al moet er wel worden bijver- teld dat losse klanten niet zo snel aan de bak komen. Het zijn vaak ploegen sport vissers die het avondvissen op tong ontdekt hebben. Het tongfenomeen doet zich al en kele jaren vooral in septem ber voor en geeft bij stabiel weer redelijk betrouwbare re sultaten. Bij het longvissen wordt met name gebruik ge maakt van gekweekte zagers. Deze worden in grote hoe veelheden aangevoerd vanuit Wilhelminadorp naar sport- visserijbedrijven en hen gelsportzaken. Via een biofil- ter kunnen ze uitstekend wor den bewaard en bewijzen ze hun waarde keer op keer. Voor de wintervisserij komen ook de grotere kweekzagers aan bod, terwijl de kleintjes het beste aas blijken te zijn voor het vangen van grote schar. Tongvissen geschiedt op diep tot zeer diep water. Minder dan 15 meter diep is het zel den op een goede bootvisstek. Jammer is wel dat de beroeps visserij vaak lucht krijgt van de goeie tongstekken en er in het duister hun netten door trekken. Ook in verboden ge bied ja.... Op tong wordt uiteraard niet gevist met het gewone pater nostersysteem, maar met dwarrellijnen. Een lange lijn van maximaal 30/100 mm dik en een lengte van minimaal 75 cm komt via een hoekafhou- der onder het lood. Dat lood moet zwaar zijn want tongen houden ervan als de zaak op zijn piaats blijft. Dat is lo gisch, want deze vissoort moet het van smaakpapillen rond de bek hebben om het aas te kunnen vinden. Dat is ook de reden dat sterk geurende aas soorten zoals wat oudere zee- \D Door Rien van Nunen pieren en de genoemde kweekzagers hoog scoren. Als haak wordt een no 4 of 6 Mustad Baitholder of Kirby gebruikt, ook dezelfde maat Aberdeen doet het prima. De stevige bek van een tong laat de zwakkere Aberdeen wel vaker uitbuigen, wat haak- breuk en het verlies van vis kan veroorzaken. Goede tongvangsten Hoewel overdag ook weieens tong wordt gevangen, is het op dit moment nog niet zo druk met de visserij. Wel is een uitzondering voor het vangen van (mooie) steenbol ken. Ook daarvoor is het oos telijk Oosterscheldegebied de aangewezen plaats. De Zil- verput, enkele gaten tussen De Bergse Diepsluis en Go- rishoek zijn wel het meest aangezien. De schar zal vermoedelijk wel niet zo lang meer op zich laten wachten. Vóór de stormvloedkering worden al mooie charvangsten gemaakt terwijl de eersten binnen de kering ook al voorbij Kats worden gevangen. In het begin vangt men heel vaak mooie grote scharren, waardoor het vissen in okto ber en november zeer interes sant wordt. Veel sportvissers trekken er dan op uit met een sportvisserijbedrijf of een kleine boot. Voor beide is het zaak op tijd te boeken want in veel gevallen pakt men er nu al voor de weekenden van de komende maanden naast. Bij de beste bedrijven (met de meeste service en leuke vang sten) vangt men het eerst bot... Terneuzen - In de Coegorspolder in Terneuzen wordt zondag 26 september de draad van de Zeeuws-Vlaamse Run-Bike-Run- competitie weer opgepakt. Dit met ROC Westerschelde in samenwerking met SV Aloy als organisator. Op het programma staan de drie gebruikelijke afstanden. De jeugd begint met 1500 meter lopen, gaat vervolgens 12 kilometer fietsen en daarna weer 1500 meter lopen. De kortste afstand in de 'alle leeftijdscategorieën' bestaat uit 3 kilometer lopen, 20 kilometer fietsen en 1,5 kilometer lopen. De langste afstand begint met 6,4 kilometer lopen. Daarna is het voor hen 32 kilometer fietsen en 1,5 kilometer lopen. Alle afstanden gaan om 14.00 uur van start. Er kan worden ingeschreven vanaf 12.00 uur in de aula van het ROC Westerschelde aan de Terneuzense Zeldenrustlaan. Terneuzen - In het aanstaande weekeinde fungeren WV De Honte en het Belgische RBSC als gastheer van een dertigtal zeilboten. Deze groep komt uit diverse klassen in races tijdens de Scheldefeesten. Voor Joop Lipjes, voorzitter van De Honte en Jack Migom, preases van de RBSC, betekent dit twee dagen open huis voor de deelnemers aan hun jaarlijks evenement. Een ontmoeting die zaterdag 25 september om 13.30 uur in Breskens, op de Westerschelde ter hoogte van Nummer Een, van start gaat voor een wedstrijd richting Terneuzen. Daar eenmaal aangekomen volgt, onder muzikale noten van de 'No long field jazz crackers', een gezellig samenzijn in het clubhuis van WV De Honte. Zondag om 11.00 uur gaan de jachten De Schelde op voor een wedstrijd rond een van de zandplaten. Als startschip fungeert Moondance van Ruud van der Lely. Kanshebbers voor een hoofdprijs zijn onder andere Arriba van Brück, Noordwind met schipper Roy van Aller, Du Ciel met Harold van de Hemel aan het roer en Ufo van Neusen met stuurman Adrie Verschelling. Axel - In Axel wordt zaterdag 25 september de Erpelkapperloop gehouden. Het betreft de tweede trimloop uit de serie van vier die men in Axel ook dit jaar op het programma heeft staan. De afstanden zijn: 500 meter (jeugd), 3000, 7000 en 14.500 meter. Gestart wordt er om 15.00 uur bij de Markt in Axel. Kleed- en wasaccommodatie is er in sporthal 't Sportuus. Inschrijven vanaf 14.00 uur in café Cambrinus aan de Markt. De organisatie is in handen van de Road Runners in samenwerking met SV Aloy. A-JUNIOREN Derde divisie: Internos Al-Kapel- le Al 5-1, Feyenoord Al-Sparta Al 0-2, Neptunes Al-Oranje Wit Al 3-0, Halsteren Al-Dauwen- daele Al 2-1, De Musschen Al- Spartaan'20 Al 0-1, SW Al-Zie- rikzee Al 4-1. Topklasse: Goes Al-Middelburg A2 4-1, Serooskerke Al-SSV'65 Al 1-2, Meeuwen Al-Terneuzen Al 0-4, Kloetinge Al-GPC Al 11-0. Groep A2: 's-Heer Arendskerke Al-Kapelle Al 6-2. Groep A3: Luctor'88 Al-Robur Al 2-3, Krabbendijke Al-Rillan- dia Al 2-2. Groep A4: Zierikzee A2-Dauwen- daele A2 5-6. Groep A5: Noormannen Al- Nieuwdorp Al 3-4, Oostkapelle Al-Jong Ambon Al 4-2, VCK Al-Veere Al 6-2. Groep A6; Hontenisse Al-HW'24 Al 3-3, Aardenburg Al-STEEN Al 2-2. Groep A7: Terneuzen A2-Cad- zand Al 6-0, Oostburg Al-IJzen- dijke Al 3-5. Groep A8: Axel Al-Koewacht Al 3-3, Philippine Al-Zaamslag Al 2-0. B-JUNIOREN Derde divisie C: Zierikzee BI-So ccer Boys BI 2-5, Neptunes Bi- Middelburg BI 4-2, DFC Bl-Ex- celsior'20 BI 1-5, Zwart Wit'28 Bl-DOSKO BI 1-5, Spijkenisse BI-Feyenoord B2 3-3. Topklasse: RCS BI-Breskens BI 12-1, STEEN Bl-Kapelle BI 1-2. Kloetinge BI-Hontenisse BI 7-1. Groep B2: Duiveland Bl-Mevo BI 9-0, ZSC BI-Oostkapelle BI 0-18. Groep B3: Kruiningen Bl-Wolp- haartsdijk BI 7-2, Colijnsplaatse Boys Bl-Heinkenszand BI 4-2. Groep B4: Hansweertse Boys Bl- Wissenkerke BI 1-4, 's-Heer Arendskerke Bl-SSV'65 BI 2-2 Groep B5: Walcheren B2-Dau- wendaele B2 6-3, Kapelle B3- Veere BI 0-11. Groep B6: Patrijzen Bl-Nieuw- land BI 3-9, Goes Bl-Zeelandia BI 3-1. Groep B7: Domburg Bl-Noor- mannen BI 2-4, Serooskerke Bl- Meeuwen BI 11-2, VCK Bl-RCS B2 3-2 Groep B8: Terneuzense Boys Bl- AZVV BI 1-1, Hoek Bl-Corn Boys BI 1-3. Groep B9: Vogelwaarde Bl- Hoofdplaat BI 4-2, Sluiskil Bl- Koewacht BI 1-2, Oostburg Bl- IJzendijkeBl 6-4. Groep B10: Zaamslag Bl-Spui BI 0-7.

de Stem | 1993 | | pagina 9