DE STEM Tweede cd van 'vuil' orkest Team van enthousiaste ex-zwervers speelt al jaren vele zalen plat Pierre Bokma ster Vier dames vinden een stukje paradijs op aarde Openingsconcert mt geweldige Babi Jar Dikke ton op veiling voor Artsen zonder Grenzen iUSKE&WISKE de 1AMBONE Bij Toneelgroep Amsterdam Sex met Angela in plaats van De Uitdaging Steve Jordan overleden 'Posse' zwarte western Randfiguren in 'Simple Men' Festival van Zeeuws-Vlaanderen UIT GIDS trSTEM feffSaKS „Geen politicus durft in het openbaar over de werkelijke aantallen illegalen te spreken" J. Lambooy, hoogleraar economische geografie Gids DONDERDAG 16 SEPTEMBER 1993 dei Door Wouter ter Haar Het klinkt soms uitgesproken vals, de muziek is oorver dovend hard en de zanger kan bijna geen tekst onthou den. Toch heeft het Groot Walenburgs Vuilharmonisch Orkest, gevormd door bewoners van het opvanghuis voor dak- en thuislozen De Walenburg in Amsterdam, menige zaal platgespeeld. Gisteren kwam komt de tweede CD, 'Op reis', uit. Henk Reinaber (48) is vandaag 'lekker bij stem', zoals hij het zelf uitdrukt. Gekleed in een stemmig zwart pak met donker paarse bies, staat de zanger van het Vuilharmonisch Orkest op de Bühne. Uit volle borst zingt hij 'Kom van dat dak af...' De Hage naar met een volle tenorstem weet van het optreden een lekke re show te maken. Het enige probleem is dat hij van geen enkel nummer de tekst kan onthouden. Voor het orkest is dat geen probleem. Muzikaliteit is geen vereiste om lid te worden van het Vuilharmonisch. Henk: „Ons motto is: het geeft niet hoe je speelt, het geeft niet wat je speelt, èls je maar speelt'." Henk woont al jaren in Walen burg. Zijn levensverhaal kan model staan voor dat van talloze andere Walenburgers. Door rug klachten in de wao, vrouw kwijt, aan de drank. Na veel omzwer vingen kwam hij in de Walen- berg. Ook de andere orkestleden laten zich niet onbetuigd, vooral niet tijdens de enthousiaste uitvoe ringen van voetbal- en rock and roll-deuntjes. Niet geremd door enige muzikale kennis teisteren ze de instrumenten. De Walenburg in Amsterdam, een opvanghuis voor dak- en Van onze rtv-redactie Hilversum - Angela Groothuizen krijgt na drie seizoenen 'De Uit daging' een nieuw programma bij de Avro. 'Sex met Angela' heet de talkshow die zij vanaf dinsdag 5 oktober acht weken lang presenteert. Daarin praten jongeren tussen de 13 en 19 jaar over seksualiteit, liefde en rela ties. Bovendien in iedere aflevering van 25 minuten voorlichting over vele zaken die op dit onder werp betrekking hebben. Ook houdt Groothuizen steeds een straatinterview en laat zij een bekende Nederlander aan het woord. De Avro heeft er bewust voor gekozen Angela Groothuizen nieuwe mogelijkheden te bieden. „Met 'De Uitdaging' hadden we na drie seizoenen regelmatig het gevoel dat we in hetzelfde circuit terecht kwamen", aldus een woordvoerster over deze succes volle reeks waarbij geld en goe deren werden ingezameld voor een goed doel. De Avro treft momenteel voor bereidingen voor een tweede tv- programma met Angela Groot huizen, dat als werktitel 'Stap pen met Angela' draagt. Het is de bedoeling dat zij op reis gaat met beroemdheden uit binnen- en buitenland. thuislozen, herbergt ongeveer 300 bewoners. Directeur Wim te Pas: „Onze jongens hebben bijna allemaal het hele hulpverlening scircuit achter zich. Wij doen daaraan niet mee. Wij willen de mensen met rust laten en ze serieus nemen. Onze begeleiding beperkt zich tot praktische en materialistische zaken. Daar door kunnen ze zich naar ons idee makkelijker zelf redden." Het Groot Walenburgs Vuilhar monisch Orkest is de kern van de hulpverlening in de Walenburg. Te Pas: „Ieder optreden kan bij dragen aan bijstelling van de beeldvorming rond de traditio nele zwerver. De thuis- en dak lozen van nu zwerven niet alle maal meer langs de straat, ze slapen niet op het station of eten niet uit vuilnisbakken. Bij ons zitten jongens met goede oplei ding en van goede komaf. Bijna allemaal hebben ze een tragische achtergrond, ontspoord of ge knakt". De aanzet tot het orkest werd gegeven door Pieter Brand, be woner en fervent en miskend ukelele-speler. Hij speelde regel matig in het Amsterdamse Von delpark waar hij werd uitgela chen door het nietsontziende en ondankbare publiek. In 1978 kwam hij voor de zoveelste keer radeloos en overstuur terug in de Walenburg. Het personeel liet hem toen voor de bewoners op treden. Directeur Wim te Pas begeleidde hem op de gitaar. Het succes was enorm. Bewoner Harm van Ruth, een eigenzin nige, opvliegende, kleurrijke ex- zwerver nam zonder aarzelen de dirigentenrol op zich. Na het eerste optreden ronselde de ambitieuze Ruth meteen tien tallen nieuwe orkestleden. Di recteur Te Pas regelde via een ter ziele gegane harmonie een paar tweedehands instrumenten en wat passende kledij. En met een repertoire van meedeiners, klassiekers als 'Katinka' en 'Sla venkoor', bracht het gezelschap in steeds wisselende bezetting menige zaal in vervoering. De Walenburgers traden op met on der anderen Lee Towers, Druk werk, René Froger, Hessel en de Zangeres Zonder Naam. Tevens gaan ze ieder jaar op tournee naar Mallorea. Landelijke bekendheid kregen de 'vuilharmonen' met hun over rompelende optreden in het tv- programma Showroom. Niet lang daarna kwamen er een sin gle en iets later een langspeel plaat. In 1986 kreeg 'maestro' Harm van Ruth een gouden plaat uitgereikt. De onbetwiste leider van het gezelschap blies tijdens de tiende tournee van het orkest in Mallorea de laatste adem uit. Om hem te eren heeft het orkest een speciaal nummer op de nieuwe CD opgenomen. Die werd gisteren gepresenteerd, een verzameling melodieën uit Italië, Rusland, Zuid-Amerika en Indonesië. Amsterdam (anp) - De mu- ziekveiling van memorabilia van popsterren heeft dins dagavond op een veiling in de tv-studio Concordia in Bus- sum 'ruim 136.000 gulden op gebracht. De opbrengst komt ten goede aan Artsen zonder Grenzen (AzG). De opbrengst was hoger dan verwacht. Alexandria (ap) - De Ameri kaanse jazzgitarist Steve Jordan die deel uitmaakte van de orkes ten van onder anderen Artie Shaw, Benny Goodman en Stan Kenton, is maandag op 74-jarige leeftijd overleden. Jordan overleed thuis in Alexandria aan een hartverlam ming, zo maakte zijn biograaf Tom Scanlan bekend. Het Groot Walenburgs Vuilharmonisch Orkest tijdens een 'repetitie'. Rechts met gitaar directeur Wim te Pas. Naast hem Henk en links dirigent Reinaldo. foto nieuw anefo AzG-directeur Jacques de Milli- ano zei het geld te willen beste den aan projecten in Liberia, waar ongeveer twee miljoen mensen op de vlucht zijn voor de burgeroorlog. Een woordvoerster van Veronica, die de veiling dit keer voor de vierde maal organi seerde, heeft dat bekend ge maakt. Klapper van de veiling was een schilderij van de kunstenares Ans Markus, waarop Mick Jag- ger staat afgebeeld. Het kunst werk bracht 16.000 gulden op. De richtprijs was 9.500 gulden. Ook voor litho's van John Len- non, die tijdens een expositie in Londen in 1970 door de politie in beslag werden genomen om dat ze pornografisch zouden zijn, werd veel gebodeni vijftien stuks gingen weg voor in totaal 11.000 gulden. Verwacht werd een opbrengst van 3.000 gulden. Veronica zendt de veiling heden, donderdagavond, op TV2 uit tij dens de Veronica Muziekdag. Door Marjan Mes Vier Victoriaanse Engelsen vin den 'in de dromerige Britse speelfilm 'Enchanted April' het geluk in zonnig Italië. In een oud kasteel aan zee waar zij het knellende keurslijf van de Brit se conventie afleggen. Er is veel BBC-kwaliteit in de ze aangenaam 'ouderwetse' film verenigd. Hij werd ge maakt door de Engelse televi sieregisseur Mike Newell, als bioscoopfilmmaker bekend van twee respectabele produkties, 'Dance with a stranger' en 'Soursweet', waarin typisch Britse thema's mooi aan bod kwamen. 'Enchanted April' brengt een aantal belangrijke, uitstekend spelende Engelse acteurs bij een. Dat heeft ongetwijfeld de Oscar-nominaties voor deze fijnzinnige filmkomedie bevor derd, want het verhaal op zich blijft toch een tikkeltje in het luchtledige steken. De vier on dernemende dames, die in de jaren twintig het kille, natte Engeland verruilen voor Tosca ne, worden door bekende per soonlijkheden van toneel en te levisie gespeeld. De oudere actrice Joan Plow- right, een van de grote sterren van het Engelse theater, vormt als de bejaarde Mrs. Fisher het laconieke middelpunt van het dameskwartet. Dat bestaat ver der uit drie jonge, niet zo ge lukkige vrouwen. Miranda Ri chardson speelt de stille, terug getrokken Rose Arbuthnot, wier echtgenoot, een succesvol auteur van flutromans, te wei nig aandacht voor haar heeft. Ook de overgevoelige, kinder lijke Lottie Wilkins (Josie La wrence) vindt bij haar man, een naar aanzien hunkerende, stij ve advocaat, weinig gehoor. De jonge, beeldschone en schatrij ke Lady Caroline Dester (Polly Walker) daarentegen krijgt juist teveel mannelijke aan dacht. Zij is een gevierd mid delpunt in het Londense socie- ty-leven en heeft daar zo ge noeg van dat zij even tot rust wil komen op een stille plek. Initiatiefneemster van de 'vrou wenvakantie' is de kinderlijke Lottie Wilkins, die de adver tentie ontdekt, waarin het Itali aanse paradijsje te huur wordt aangeboden. Op de damesclub weet zij de schuchtere Rose na enig aandringen te interesseren voor haar plan. Het tweetal plaatst op zijn beurt een adver tentie voor twee mede-huur sters omdat ze onvoldoende geld hebben voor hun Italiaan se april-avontuur. Rose en Lot tie vertrekken samen, zonder echtgenoten, en arriveren 's nachts in de stromende regen op de plek van hun dromen. Maar als ze de volgende mor gen het raam openslaan, lacht de zon hen toe en worden ze overdonderd door een prachtig uitzicht op zee en heuvels vol bloesempracht. De twee voelen zich op slag gelukkig en vrij, net als de twee andere dames, die al eerder zijn gearriveerd. 'Enchanted April' eindigt na heilzame herenigingen en ont moetingen nogal abrupt met het vertrek naar Engeland van het uitgebreide gezelschap. De film duurt dan ook maar an derhalf uur, een naar de huidi ge maatstaven gerekend uiterst kort tijdsbestek. Het ontbreken van een dramatische climax stelt wat teleur, maar het kijk plezier is groot vanwege het mooie spel en de aantrekkelijke lokatie. 'Enchanted April' van Mike Newell draait in Cinésol 1 in Breda. Van onze filmredactie Zwarte cowboys zijn in de Hol lywood-western nooit aan bod gekomen. Toch was een op de drie cowboys in het Ameri kaanse 'wilde westen' zwart en waren daar rasechte revolver helden bij. Nu de western zich in een hernieuwde belangstel ling mag verheugen, vinden zwarte cineasten het tijd om de revolvers van hun voorouders uit de kast te halen en op te poetsen. 'Posse' van Mario van Peebles is de eerste zwarte western uit de geschiedenis. Helaas heeft de regisseur zich verstrikt in de cliché's van het genre, de cli- ché's waar hij een loopje mee had willen nemen, want 'Posse' is tevens bedoeld als parodie op de western. Mario van Peebles speelt zelf de hoofdrol van de legendari sche bendeleider Jessie Lee. Om aan een veroordeling te ontkomen, nemen hij en zijn bende dienst in het Amerikaan se leger dat in Cuba tegen de Spanjaarden vecht. Jessie Lee vindt daar een kist met Spaans goud en vlucht met zijn man nen terug naar Amerika. Terwijl zijn mannen drinken en feesten in de bordelen van New Orleans zit de zwijgzame Jessie Lee op zijn kamer, geplaagd door herinneringen aan zijn door de Ku Klux Klan ver moorde vader en zijn liefje dat is ingepikt door zijn beste vriend. Hij keert met zijn man nen terug naar zijn geboorte grond om de droom van zijn vader, een zwarte prediker, te "realiseren; een stadje stichten waar iedereen zwart en gelijk is. Hij wordt echter dwars ge zeten door een Amerikaanse kolonel en een blanke sheriff. Regisseur Van Peebles citeert in het wilde weg uit talloze Vier Engelse vrouwen vinden in de jaren twintig het geluk in Italië. Zittend Joan Plowright. V.l.n.r. Miranda Richardson, Josie Lawrence en Polly Walker. foto meteor film bekende westerns, waaronder 'Butch Cassidy and the Sun dance Kid' en 'The magnificent Seven'. Verhaal en grappen worden jammer genoeg zo klungelig gepresenteerd dat 'Posse' geen doel kan treffen. De maker bewijst er zijn voor zaten dan ook bepaald geen dienst mee. 'Posse' van Mario van Peebles draait in Mignon in Breda. Door Marjan Mes Na 'Trust' en 'The Unbelievable Truth' vestigde de jonge onaf hankelijke Amerikaanse filmer Hal Hartley zijn naam stevig in de annalen van de alternatieve Amerikaanse film. Hij werd door de kritiek zelfs vergeleken 'met de Franse cineast Godard naar wie hij in zijn nieuwste film, 'Simple Men', ook nog even knipoogt. Opnieuw gebeuren er totaal on voorspelbare dingen en gedra gen de stuurloze anti-helden zich in 'Simple Men' niet naar de wetten van de logica. Hun gesprekken zijn absurd en hun verlangens onmogelijk. Hartley toont zijn vervreemdende we reld in prachtig gestileerde de cors en lokaties, met enorme close-ups en in felle, kunstma tige kleuren. Long Island bij New York is voor de derde maal de plaats van handeling. Er leven daar filosoferende, stuurloze randfi guren en zonderlingen. De twee broers Dennis (Bill Sage) en Bill (Robert Burke) McCabe zijn in 1968 in de steek gelaten door hun vader, die ooit een beroemde honkballer was, maar ook een politiek activist, die door de politie wordt ge zocht. Dennis is een verlegen student, Bill een witteboorden-crimi- neel, die in feite net zo onzeker is als zijn jongere broer. Samen gaan ze op zoek naar hun vader en strijken onderweg neer in een hotelletje bij de oceaan waar Kate (Karen Sillas) de zaken runt. Er is nog een ande re gast, een geheimzinnige Roe meense (Elina Löwensohn), die aan epilepsie lijdt. Bill wordt verliefd op Kate, Dennis op Elina, die overigens de vriendin van vader McCabe blijkt te zijn. Kate is bang voor de terugkeer van haar gestoor de, misdadige ex-echtgenoot. Maar die ontpopt zich, bij zijn komst, eerder als een angstige zielepoot dan als een tiran. Een personage is bij Hal Hart ley nooit wat het aanvankelijk lijkt te zijn. Daarmee zet hij de kijker telkens weer op het ver keerde been. Voor het eerst krijgen liefde en gevoel enige ruimte waardoor deze derde film sympathieker is dan de vorige twee, hoewel er ook steeds onheil dreigt. Of 'Simple Men' een meesterwerkje is of gewoon een toevalstreffer is opnieuw moeilijk te bepalen. 'Simple Men' van Hal Hartley draait in Filmhuis Concordia in Breda; 16-22 september om 19.30 uur, 23-29 september om 22.00 uur. Breda - Stadsschouwburg. 'Othello' van Shakespeare door Toneelgroep Amsterdam i.s.m. Theatergroep Hollandia. Regie: Johan Simons. Ge speeld door Rik van Uffelen, Pierre Bokma, Jeroen Willems e.a. Gezien op woensdag 15 september. Op 14 oktober nog in Roosendaal. Door Marjan Mes Wanneer bij Othello in het gelijknamige drama van Sha kespeare de twijfel over de trouw van zijn geliefde Des- demona gaat knagen, vraagt hij zich af of het 'misschien is omdat ik zwart ben of goede omgangsvormen mis'. Dat klinkt wat vreemd uit de mond van de blonde acteur Rik van Uffelen'die in herziene co- produktie van Toneelgroep Am sterdam en Theatergroep Hol landia de titelrol vertolkt. De jaloezie van Jago op zijn Moorse generaal heeft mede te maken met afgunst om het feit dat een zwarte man zo'n hoge rang kan bekleden en zo'n aan trekkelijke blanke vrouw kon veroveren. Maar discriminatie speelt in de regie van Johan Simons geen rol en dat maakt vreemd genoeg ook niet zo erg veel uit. De robuuste,- maar zacht spre kende Van Uffelen is vaak in drukwekkend en soms aandoen lijk als de generaal, die door jaloezie verteerd wordt wanneer hij vermoedt dat zijn hem bedriegt met zijn ijj[ Cassio. Simons' interprj draait op de eerste plaats',) fatale psychologische gevo van een hersenspinsel. IK raai verbeeldt zich de oni' van Desdemona (Elsie de Br, slechts. Maar hij kan zij,, plaatste wraakzucht niet' beteugelen, met dodelijks#, Zijn vaandrig Jago weet raffineerd te intrigeren, dat eerst twijfel in Othello's i zaait en daarna zekerheid t Desdemona's overspel, p, Bokma speelt de rol van •geeft hem vanwege de kracht van zijn spel de ij van een hoofdrol. Schitter acteert Bokma de huichelacl heid en dubbelhartigheid vj redeloos afgunstige Jago, gespeelde onschuld niet a Othello misleidend maar zijn eigen collega's Cassio Roderigo. Dit duo wordt fu dabei gespeeld door Jeroen l lems en Hans Kesting, jeugdige tweetal dat in 'ft tes' zo'n indruk maakte. Bokma ontving vorig set voor zijn meesterlijke intrij tenrol de Albert van Daii ring, hoewel deze 'Othello'-\i stelling toen volgens de nog niet artistiek deze nieuwe interpretaties geen monumentaal realis decor meer, maar een si achterdoek van tentzeil, doende is voor het sp ensemblespel. Aardenburg - Sint Baafskerk, openingsconcert Festival van Zeeuws-Vlaanderen met wer ken van S. Prokofiev en D. Sjostakovitsj. Door het Natio naal Orkest van België, het Berlijns Mannenkoor 'Carl Maria von Weber' en Walde- mar Wild (bas) o.l.v. Joeri Si- monov. Gehoord op woensdag 15 september. Door Jeanette Vergouwen MET EEN indrukwekkend concert in de sfeervolle Sint Baafskerk ging het vijfde Festival van Zeeuws-Vlaan deren van start. Het was te vens de opening van de Zee land Cultuurmaand. Begonnen werd met de Sinfo- nietta opus 5/48 van Prokofiev. Deze Russische componist wordt gezien als een van de meest revolutionairen uit de periode omstreeks de eerste wereldoor log. De Sinfonietta.opus 5, later om- en bijgewerkt als opus 48, met twee giocoso-hoekdelen, is in volle oorlSgstijd geschreven en toont aan hoezéer deze Rus van de Westerse geest is door drongen. De uitvoering deed het werk niet geheel tot zijn recht komen. Het spitse en soms humorvolle kwam niet over. Het bleef bij een kleurloze uitvoering met nogal wat ongelijkheden. Indrukwekkend, zoniet overrom pelend, daarentegen was de ver tolking van de dertiende symfo nie van Sjostakovitsj. Geïnspi reerd door het gedicht Babi Jar van Jevgeni Jevtoesjenko, waar in verhaald wordt over de 70.000 vermoorde joden in een ravijn FILMS HULST - De Koning van Engeland 20 u. Sliver. 20 u. Indecent proposal. 20 u. Fixing the shadow. 20 u. Guilty as sin. 20 u. The fugitive. GOES -Grand Theater 20 u. Indecent Proposal. VLISSINGEN - Alhambra 1 20 u. The fugitive. - Alhambra 2 20 u. Sliver. - Alhambra 3 20 u. Fixing the shadow. MIDDELBURG - Cinema 20 u. The crying game. S370T Tijdsein. KRO: 12 07 Echo. I ningen die gebeuren. AVRO: I 1405 ü"inllrn.aL KRO' 20.04 On- .ySTvRO- 22 04 Tussen de NOS' 23.07 Met het oog op „on VPRO: 0.04-7.00 VPRO's I ""Slaven, met om 0.04 Street [n8« 302 De geruistuin; 4.02 Grand disco classique; 5.02 Aan de I bak (RADIO 2 W -„i uur I uur Nieuws. NCRV: 7.04 bij Kiev, schrijft Sjostakoi muziek op vijf gedichten. F eerste deel is een aanklacht J gen het anti-semitisme, In de delen Babi Jar, Humoi| de winkel, Angsten en Can schildert Sjostakovitsj verst lende situaties in de Sovjet lï Hij smeedt de cantaten a tot een muzikaal geheel dat bracht wordt door een c met veel percussieinstruibffl| een zingend, soms recite mannenkoor en een bas-banltj Met machtige begravei inclusief het geluid vankl begint het werk. Hartvet rend is de tekst die een e: sieve vertolking eist. Dezefl door de bas op magistrale» vertolkt. Zeer geëmotiom maar met krachtige volumina' stem verzorgde hij een g' le interpretatie. Hij werd k ondersteund en gestimifc door koor en orkest. Het se maakte gebruik van alle tl sche stemmogelijkheden werd gefluisterd, geroepen gesmeekt, werkelijk prachtig- Het orkest reageerde r'" zorgde voor een onderstre van de teksten. Het 1~" deze Sjostakovitsuitvoeriig i het tot veel in staat is. voor een zeer groot deel ken aan de werkelijk i rende directie van Simonovj leidde de musici op i wijze en wist hen te inspire om tot het uiterste te gaan. De ingewikkelde ritme-pa® en contrasterende passages R den knap vertolkt en de zorgden voor enkele n Indrukwekkend was de doseerde verstilling van®-1 passage. rnMBiu-ii- Nederland (met om K?'woord onderweg. 8.04-8.15 lirRV's Hier en nu). 9.04 Wie weet ,«r Willem Wever woont? 10.04 M de koffie. 11.04 Plein Mok 12 04 Vakantie-magazine. Pil04-13-15 NCRV'S Hier en nu| iiMG'oud 8> nieuw. 15.04 Reislus- I; reislastig. 16.04 Discogram. Iets anders. EO: 17.04 Alle Lorden VPRO: 18.04 Ekkel horizon- TROS: 19.04 Poster. 20.04 Mu- f all in. 21.04 Voor wie graag klisteren wil. 22.30 Coulissen, 23.04-24.00 Sesjun RADIO 3 H heel uur Nieuws. AKN: 6.02 a pakfast-club. 9.04 Arbeidsvitami- L 1104 Baas van de dag. VARA: «04 Denk aan Henk. 14.04 Carola. MN 15.04 Popsjop (I en II). VOO: 1704 Rinkeldekinkel. NOS: 18.04 De Spits. EO: 19.04 Spoor 7. urnv- 20.04 Paperclip magazine. VPRO:' 21.04 Villa 65. TROS: 0.04 Nachtwacht. VPRO: 2.02 Zone. AKN: 4.02-6.00 Pyiama FM (RADIO 4 nj|7 00 8.00, 13.00, 18.00 en 20.00 Nieuws. VOO: 7.02 Ochtendstem ming 900 Muziek voor miljoenen. 1100 Het ochtendconcert.13.04 Klassiek op verzoek. VARA: 14.00 Middagconcert: Uit Vara's matinee archief. 15.35 Arvo Part: Stabat Ma ler. 16.00 De Nederlanden: Peter jan Wagemans. KRO: 17.00 Zin in muziek 18.04 KRO-Klassiek. 19.30 Het orgel. 20.02 Avondconcert. Hol land Festival Oude Muziek. 22.00 Laudate. 23.00-24.00 Deze eeuw (RADIO 5 fik heel uurt/m 18.00 Nieuws. NOS: 645-6.50 Mededelingenrubriek met uitgebreid weerbericht en scheepsvaartberichten. 7.05 1008 AM 8.55 Waterstanden. TROS: 9.02 Perspectief. 10.02 De duvel is oud. HVU: 1102 Kleur bekennen. TE- 1EAC: 12.02 Faros. NOS: 13.10 De familie Jans(s)en. 14.02 Een leven lang. NCRV: 15.02 Schuim en as. NOS: 17.10 Radio UIT. PP: 17.50 GP.VJOS: 18.02 Achtergrondpro gramma, met om 18.02 Nederlands; 18.20 Arabisch; 18.40 Turks. EO: 19.00 Waar waren we ook alweer? NOS: 19.15 Nieuws en actualiteiten in het Turks. 19.50 Nieuws en actu aliteiten in het Marokkaans en Ber bers. 2040 Nieuws en actualiteiten in het Chinees. VOO: 21.00 Club Veronica trend. TELEAC: 22.00 Knoop in je zakdoek. 22.30 De spe cialist. AVRO: 23.00-24.00 Onbekend OMROEP BRABANT ANP-nieuws: Zie Radio 1.7.05 Bra bants nieuws en actualiteiten. 7.45 De krant in Brabant. 7.55 Weerman Jnhan Verschuuren. 8.07 Brabants nieuws. 8,10 Radio Nieuws Centra le. 8.32 Brabants nieuws, actualitei ten en weerman. 9.03 Brabants nieuws. 9.07 Muziekkiosk. 10.03 Brabants nieuws. 10.07 Draai-bank. 11.03 Brabants nieuws. 11.07 Van harte. 12.05 Brabants nieuws, actu aliteiten en service. 12.55 Bericht voor boer en tuinder. 13.07 Bra bants nieuws. 13.10 Radio Nieuws Centrale, 13.32 Brabants nieuws. 13.34 Muziek. 14.03 Brabants nieuws. 14.07 Muziekkiosk. 15.03 Brabants nieuws. 15.07 Muziek kiosk. 16.03 Brabants nieuws. 16.07 Tussen Amsterdam en Brussel. 17.05 Brabants nieuws en actuali teiten. 17.45 De agenda. 17.55 -18.00 Nieuwsoverzicht OMROEP ZEELAND ANP-nieuws: Zie Radio 1. 7.05 Nieuws en actualiteiten met om I 7.15 Het weer in de provincie. 7.32 Regionaal nieuwsoverzicht. 7.40 De dag van... 7.45 overzicht ochtend bladen. 7.50 agendatip en agenda. 8.08 Landelijke en internationale actualiteitem Radio 1.12.05 Nieuws en actualiteiten, met om 12.15 Het weer in de provincie. 12.32 Regio naal nieuws, 12.35 Vragen staat vrij. 12.55-13.00 De agenda. 13.08 Lan delijke en internationale actualitei ten Radio 1. 16.03 Een vak apart. 17.03 Nieuws en actualiteiten met om 17.15 Het weer in de provincie. 7.32 Regionaal nieuwsoverzicht. '7.35 Zegt u 't maar. 17.55-18.00 De agenda NEDERLA AVRO/KRC 07.00 Journaal 07.07 Alles kits zerd, animi 07.32 Breakfast 08.00 Journaal 08.05 Boggle, s| 08.32 I Love Lur 09.00 Journaal 09.07 Wijnwere cursus 09.32 Kwispelei 09.57 PP: Uitzen EO 10.00 Work Out 10.15 Het zieke 10.44 Regenwot 11.34 Overal er Washingto 12.03 Lichtspor in de kunsl 12.33 Het gehei se, reports NOS 13.00 (TT) Jourr 13.07 Studio Sp 14.39 Van gewi magazine 15.09 Pinkpop Betty Serv 15.31 Een heldi mentaire 16.00 (TT) Jourr AKN 16.09 (TT) Ja, nf 16.32 Parker Le 16.58 Op leven gevolgen gezondhei 17.45 Boggle, s 18.15 Sesamstr 18.30 (TT) Jeugt 18.40 (TT) Klok! 19.00 Songteks van de sc en de uitre 20.00 (TT) Jouri BELGÏE FRAI 16.05 Vacaturebank 16.25 Nouba noubi zine 17.20 Parker Lewis, 17.50 Monsieur Bel 18.15 L'empire des 18.50 Servi chaud, i 19.20 £a va charde: 19.30 Nieuws 20.10 Autantsavoir 20.35 Beverly Hills! 21.25 Scoubidou, zangers ofza 22.25 Coup de film, 22.40 Laatste nieuv 22.55 24 H sur les n 23.00 Tarot, Duitsr 1985 (tot 00.51 BELGIË FRA! 19.30 Nieuws 20.10 Autosport: Ri deren,round- 20.40 Sports 21 ac Arte/21: Sim nu, thema-av schrijver me Simenon; 20. Liègeoises: 1 d'une mach 21.25 La pipi 21.30 Une nat lande: 21.45 orges; 21.50 nema; 21.55 non; 2Z.25 L orges; 22.30 non, vies pr cocktail de Que d'eau! 23.25 Geoi regoit Henri 00.30) DUITSLAND 06.00 Morgenmag visie 09.00 Heute 09.03 Dallas, serie 09.45 Tele-Gym. C tiek 10.00 Heute 10.03 Ratgeber: G disch magaz 10.35 Info verbre mentenmagr 11.00 Heute 11.03 Der Erdnuss 12.25 Heiter bis ui: 12.55 Presseschai 13.00 ARD-Mittags heute 13.45 Wirtschafts- 14.00 Tagesschau 14.02 Eene meenr magazine li."'1!!!.Q "pajf \My uilltnudtk^rtnfrniö3^l\ p turn ju in L [jjjisle vriendje JSvr ]j, mit lol schiet ons iemoed vol1 I m'teentje ihn moet ,e F rekenen.. 22 vont dne mul B noj elhji ^i^Jueeis J\J!i 'n stop op v. Robert Proposal. Redford

de Stem | 1993 | | pagina 26