BED TEE IKS 'Het begint ien beetje Ie komen' Feyenoord blijft maar winnen DE STEM Hajduk wil naar Italië of Duitsland list. PSV laat Lamptey en Heintze thuis Opluchting bij NAC na verdiende 3-1-zege op zwak Yolendam Escort Sonja Escort Bredal pietdam Met een verdiende 3-1-zege op zak stapte NAC Direkt Apart Bel: One plus One 06-300.66.66 Sex voor 2 Griekse Sex Nymf Linda Grieks!!! teren :t vertrouw#1 te, ïw.S 2x Retour Breda-Utrecht Iooren en Zn 1 Met raad en daad voor u paraat. Opel Centrum B.V. Oosterhout B en GILZE Spoedactie Ajax leidt tot verplaatsing Europa-Cup-wedstrijd Echte Privé Adressel rajicek als flitste naar ra,1(l Slam Cup FC Groningen kan ook schoppend niet uit dal kruipen Heus valt af Kaarten al op voor duel met Engeland Spiekbrieven Lijn 92. Opschieten zonder overstappen 993 Iolatie B. V litieweg 10 - 4715 RM R„c„. U3153-Fax: 01654-3510 Sport MAANDAG 13 SEPTEMBER 1993 DEEL OCHT: ZOUCERS M/v pie wijken in: Bel voor informatie tel. 01620-54957 14901 JK Oosterhout N I i DE KRANT NERcEns! TienerT Toch stiekum achterland 100 cpm 06-320.320.10 L„ze verslaggever Lerdam/Zagreb - Hajduk f. wil het Europa Cup- T met Ajax zaterdag in I tg (in Udine of Triëst) of je Duitse stad Düsseldorf ,|en Dat laat manager Ve- jRozic van de Kroatische ■tbalclub vandaag aan de voetbalunie EjFA) weten. Lak Split kreeg gisteren op tilt van de UEFA de thuis- KsBijd (gepland voor komen- i woensdag) te verplaatsen if een neutraal land. Aanlei- Ewas de onveilige situatie in Ktiê waar de afgelopen da- diverse schermutselingen plaats hadden en raketten in sloegen. Ajax-voorzitter Michael van Praag sloeg zaterdag alarm bij de UEFA, die al voor de loting had besloten dat de club uit Split uit veiligheidsoverwegin gen de thuiswedstrijd in het 300 kilometer noordelijker gelegen Zagreb moest spelen. De afgelo pen week nam de situatie rond Zagreb voor het eerst sinds 1991 een gevaarlijk karakter aan. „Afgelopen donderdag is ons na contacten met Interpol en Unifil nog verzekerd dat de situatie veilig was. Vanaf zaterdag bleek ons echter dat het nodig was de UEFA van onze bezorgdheid op de hoogte te brengen," aldus Van Praag. Bondscoach Dick Advocaat stemde gisteren in met verplaatsing naar komende za terdag, vier dagen voor de WK- interland San Marino - Neder land die op 22 september in Bologna wordt gespeeld. De verplaatsing van de wedstrijd kreeg moeizaam zijn beslag, om dat UEFA-official René Eberle gisteren lange tijd vergeefs con tact zocht met Hajduk Split. Eberle: „Het probleem was dat de stroom in Split was uitgeval len en dat bij de club niemand te bereiken was. Uiteindelijk heb ik contact gekregen met de di recteur van het stadion. Die heeft de manager van de club weten te bereiken. De manager, Rozic, vertelde me dat Hajduk Split wel verwacht had dat de wedstrijd verplaatst moest wor den. Van die kant hebben ze begrip daarvoor getoond. Dat maakte het vinden van een op lossing wel eenvoudiger." Hajduk Split kon gisteren nog geen afspraken maken. In Italië niet, omdat in Udinese en Triëst geen uitsluitsel kon worden ge geven over de beschikbaarheid van stadions. In Düsseldorf niet, omdat die optie pas na laat over leg met Ajax geboren werd. Ajax trok al drie weken geleden aan de bel bij de Uefa. „Wij houden de toestand al tijdenlang nauwlettend in de gaten. Drie weken geleden hebben we per fax onze zorgen bij de Uefa al kenbaar gemaakt. Dat wij geen enkele verantwoordelijkheid voor die reis wilden dragen. Daar is geen reactie op gekomen. Nadat zaterdagmiddag laat een raket was ingeslagen, is alles via telefonische contacten wel heel snel gegaan," aldus Van Praag. Hajduk Split heeft tot morgen middag twaalf uur de tijd een vervangend stadion te vinden. De UEFA gaat ervan uit dat dat lukt en dat vrijdag of zaterdag zal worden gespeeld. pag ■act Bitje I uit m. Met welk meisje, vrouwl echtpaar in Dordr./M pendr. e.o. wil jij vandal naar bed? O6-34O.330M (ƒ1,-p.m.) Voor dame aan huis of hotel, gay-boys en heren-1 striptease. Event, dames f gevr. 076-425142. onze verslaggever Ad Pertijs middag opgelucht de fraaie grasmat van Volendams idion af. „Deze overwinning hadden we hard nodig na de lerlagen tegen Feyenoord en RKC," liet John Lammers die met twee treffers een groot aandeel had in de Div. nwe. meisjes v.a. 19 Bi-jongens, gigolo's en SM-meesteres 076-22621 ellen krijgt Tl) mag vem- geen toen terbij rijpe ik oner- lieve Huize Life-sex 24u 06-340.310.! Privé 1,- pm 06-340.310.! SM life 06-350.320.88. Onderdanige jongens len met strenge meesteij S.M. voor 2 (direkt 06-320.329.99 (75 cpm) NU direkt een afspraa met een leuk meisjl 06-320*322*33 (1 OOcpm) j GAY-direkt-apart: Op zoe naar een opwindende knu' 06-320.322.74 (37,5 cphnj homo-direkt-apartlijii Direkt apart met een hete] gay bij jou in de buurt. Gay Privé Brabant 06-320.322.74 (75 cpm|.| Rijpe Vrouwen kontakt I 06-96.16 Bel voor Sexkontakt: 06-96.02 Direkt 'n vluggertje? 06-96.62 Meisje aan de telefoon! 06-95.03 Snel SexKontakt: 06-96.65 Meisjes bij jou in de buurt] 06-97.10 Direkt 'n meisje 06-98.80 Bel nu sneü! (37,5 cphm) Bel de leukste meiden van Nederland. 75 cpm. Direct contact (1,- P-"1-) 06-9596 Live Homosex pure telefoonsex 1,- Pf Jack Off direct06-9735 Jack Off Boys 06-9835 Lisa draait z. om. 100 cpm 06-320.325.55 Geniet van 2 kanten 100 cpm 06-320.320.14 t |!C speelde niet super, maar t in het onthutsend onzeker lerende Volendam de ideale Kenstander om het gedeukte psiige op te vijzelen. Nu was t ook de verdienste van de |ni werkende Bredanaars, dat g van Fritz Korbach geen ment de kans gaf om de voor- ir.de weken verloren draad [geus weer op te rapen. Wat dat Sreft had het 'gele leger' zijn afgelopen woensdag bij JKC geleerd. NAC zat fel op de |i en durfde ook op de helft inde tegenstander te spelen, lel begint een beetje te komen. |t raken langzamerhand ge- r.d aan het niveau van de (divisie,stelde trainer Ron febos tevreden vast. „We zijn (natuurlijk nog niet helemaal, |ar de naïviteit van het begin (verdwenen. Het enige verwijt pik ze vandaag kon maken, is we ons na de 0-3 nog te Makkelijk naar achteren lieten i we veel te weinig de- i met het balbezit. Daarom vond ik onze eerste helft fterdan de tweede." flioedzaam 'dam (zonder de geschorste nken) en NAC (zonder de ge- aste Van Hooijdonk, maar 'detijdens de warming up fit ®g bevonden aanvoerder «tóf) openden beide uiterst ■"«haam. Logisch, de Volen- "fflers zijn afgezakt naar de ;™atie-zone en hun Bredase (•en hadden de week ervoor fikse tikken (Feyenoord en om de oren gekregen. "Öchtigjes bouwde NAC zijn °P en al snel kreeg het een *ans. Aangeboden door verdedigingscentrum volendam, waarin Pastoor, Jgenheidslibero Jongsma en ®aar ombeurten de bewa- S 'an Lammers en Gerritsen t bun rekening namen. In de minuut zagen ze Lammers «et over het hoofd. Nor- moet je de Tilburger derge- vrijheden niet gunnen, nu ratste hij de kans als de *e de beste amateur. Lam- 're®'de te lang, waardoor maar alsnog kon ingrijpen. BmVtÜ foutie in de Volen- -afweer bleef evenwel niet Marcha v. achter100 cPrTI 06-9618 De Stem, 076-23691' - Richard Krajicek lot rtfLals achtste geplaatst f Grand Slam Cup, die leb-611 met T2 december in ifc, Wordt gehouden. De verzamelde in de vier siamevenementen 470 KtfÏÏ8"?' Pioline' stich, lasur Vnib- ajieek' Becker- Saa' Muster' K°rda, 'K ii„ wngLen Lesson. Re- 1 Washington en Mar zonder gevolgen. Smeets ver speelde de bal aan Koumans, die over rechts opstoomde. De aan gespeelde Gerritsen (de vervan ger van Van Hooijdonk) kreeg de bal niet lekker mee, maar vanaf de achterlijn zag hij toch nog kans Lammers te bereiken. Die moest van dichtbij weliswaar twee keer aanleggen, maar de treffer telde er niet minder om. Eiust Het doelpunt bracht meer rust bij de Bredanaars, terwijl Volen dam steeds angstiger ging spe len. Het gevolg was dat NAC nog geduldiger zijn kansen kon af wachten. Lokhoff speelde de diepgaande Van Bremen alleen voor Zoetebier, maar de binnen kant van de paal voorkwam een tweede Bredaas feestje. Kort voor de pauze viel Lokhoff uit met een - vermoedelijk - gescheurd spiertje in de ham strings. Brusselers kwam in het veld en Van Bremen nam cen traal op het middenveld de rol van architect Lokhoff over. De angst dat deze omzetting voor Volendam de ruimte zou scheppen om zelf het spel wat meer naar zich toe te trekken, bleek ongegrond. NAC bleef ook na de pauze de dominante ploeg en binnen vijf minuten lag num mer twee achter Zoetebier. Zon dervan zag Lammers op het middenveld vrij staan en niet gehinderd door welke Volen- dammer ook, legde hij vanaf 25 meter verwoestend aan voor zijn zesde seizoenstreffer. Kruising Volendam was het spoor com pleet bijster en ook met het inbrengen van twee wisselspe lers (Petiet en De Freitas) raakte de oranje trein niet terug op de rails. Integendeel. In de 68e mi nuut tikte Steur aan de rand van het strafschopgebied onnodig de breedgaande Van Bremen aan. Ook zonder Van Hooijdonk weet NAC raad met dergelijke doelrij- pe vrije trappen. Marco Sas gaf het tikkie breed en Peter Remie joeg de bal linea recte in de verste kruising. Een groot gedeelte van het thuispubliek geloofde het toen al wel en verliet het stadion. Zij waren geen getuigen van de kortstondige opleving van de Noordhollanders. Vukov scoorde een kwartier voor het einde 1-3 en was even later dicht bij 2-3. Karelse stopte de doorgebroken Joegoslaaf bekwaam af. „Gaat zo'n bal erin, dan kan ons nog van alles overkomen," aldus Spelbos, die dan ook nerveus en druk gebarend het verlossende fluitsignaal van scheidsrechter Lammers afwachtte. VOLENDAM-NAC (0-1) 20. Lam- uiers O-I. 50. Lammers 0-2, 08. Re- mie 0-8, 78. Vukov 1-8. Toesehon- wers: 8500. Scheidsrechter: Lam mers. Gele kaarten: Sas en Wilnis (NAG). VOLENDAM: Zoetebier, Den Ouden, Jongsma, Molenaar. Sier, Steur. Pas toor, Wasiman. Stefanovie (59. Pe tiet). Vukov, Smeets (78. De Freitas). NAG: Karelse, Koumans. Brood. Sas. Wilnis, Remie, Zondervaii, Lokhoff (44. Brusselers). Van Breinen, (ierrit sen. Lammers. John Lammers, derde van links, wordt geknuffeld door zijn medespelers nadat hij voor de tweede maal gescoord heeft voor NAC. Van links naar rechts zijn dat: Geert Brusselers, de half zichtbare Dennis Gerritsen en Ton van Bremen. foto martin mooy Van onze verslaggever Jacques Hendriks Groningen - Ook in de zesde wedstrijd van dit seizoen heeft Feyenoord de volle winst gepakt. Het danig in de versukkeling geraakte FC Groningen (twee uit zes) moest er gistermiddag in het Oosterpark-stadion met maar liefst 0-4 aan geloven. Men moet teruggaan naar het begin van de jaren zeventig voor een dergelijk lange, foutloze openingsserie van de Rotterdam mers. Grote man bij Feyenoord toendertijd binnen de lijnen: Willem van Hanegem, de huidige trainer. De Kromme kon gistermiddag - na vijf eerdere, magere zeges van zijn ploeg - dankzij de dit keer wel overtuigende cijfers een lan ge neus naar de (schrijvende) kritikasters maken, die vanwege het matige spel van de lands kampioen de afgelopen weken driftig hun pennen in azijn doopten alvorens aan een ver haal over Feyenoord te begin nen. „Ik koop morgen alle kranten, ik ben benieuwd wat die eigenwijze gasten nu weer verzinnen om over te kankeren," grijnsde Van Hanegem, die ook gezien zal hebben dat de wedstrijd in Gro ningen een uur lang opnieuw niet echt om over naar huis te schrijven was, maar met de hon derd procent van zijn team voor lopig wel het gelijk aan zijn zijde heeft. „We spelen nog verre van bril jant, maar het gaat langzaam beter. Vandaag bleek bovendien weer dat we heel moeilijk te bespelen zijn en vrijwel geen kansen weggeven," merkte Wil lem van Hanegem terecht op. Om vervolgens toe te geven dat zijn spelers best één puntje in zouden willen leveren als ze daarvoor in de plaats eens een heel erg goede wedstrijd spelen. Feyenoord startte tegen Gronin gen met Maas opnieuw in de basis ten koste van Bosz. Net als tegen RKG was de reden dat Maas in de ogen van Van Hane gem en zijn collega Meijer fysiek sterker is dan Bosz en bovendien meer diepgang heeft en daarom beter geschikt was om tegen de statische Huizingh te acteren. Brabander Maas, na het uitval len van Heus in de 35e minuut gedwongen tot het acteren als linkshalf, speelde op die positie matig. Dat gold eigenlijk voor beide ploegen in het eerste uur. Beste man van het veld was zelfs scheidsrechter Uilenberg, die de vooral van Groningse zijde re gelmatig veel te harde wedstrijd niet uit de hand liet lopen. De arbiter trok zes maal geel en was daarmee in feite nog te mild. De Groningers Van Kessel en Wijn- hardt hadden allebei een rode kaart verdiend. De manier waar op de twee respectievelijk Tau- ment en invaller Bosz torpedeer den, was ronduit schandalig. De geplaagde Groningen-trainer Theo Vonk verdedigde de zonde bokken enigszins. „Dat was in derdaad misplaatste agressie, maar na het slappe spel tegen VW vorige week (0-3-ne- derlaag, J.H.) was ik al lang blij dat er nu wel gestreden werd door mijn ploeg." Zonder publiekslieveling Djuro- vski, maar met de debuterende Tsjech Chlad en de van Roda overgenomen Ter Avest hield Groningen zich schoppend een uur in de wedstrijd. In de 67e minuut profiteerde het tactisch betere Feyenoord, dat de poort achterin moeiteloos dicht hield, pas voor het eerst van het feit dat de voor de geblesseerde Huizingh ingeval len Roossien aan de rechterkant Gorré en Scholten voortdurend veel te veel ruimte gaf. Scholten kon rustig aanleggen voor een voorzet die via Van Loen en Taument voor het rechterbeen van Blinker kwam, 0-1. Vier minuten later zorgde Tau ment bijna voor het hoogtepunt van de wedstrijd. Hij passeerde Van Kessel met een hakballetje, gleed ook langs doelman Lode- wijks, maar knalde tenslotte te wild over en naast in plaats van de bal rustig in het doel te schuiven. Honderd tellen later had de Feyenoord-aanhang hem die slordigheid alweer vergeven, omdat Taument in een duel met Door Wilber Hack Oisterwijk - Zonder Nii Lamptey en Jan Heintze is PSV gistermorgen vanuit De Rosep in Oisterwijk naar Karlsruhe afgereisd. Geoffrey Playfair is als zeventiende speler aan de selectie toegevoegd. Dinsdag zal trainer Aad de Mos nog een van de vier buitenlanders - Popescu, Ingesson, Van Mol of Kalusha - naar de tribune moeten verwijzen. Een duidelijk aangeslagen Heintze verliet gistermorgen om even voor half twaalf in gezel schap van de voor het Europese duel geschorste Hoekstra en Lamptey het trainingskamp. „Ik heb van De Mos niet eens uitleg gekregen. Zaterdag hoorde ik een uur voor de wedstrijd tegen Sparta dat ik naar de tribune moest. Nu las De Mos het lijstje namen van spelers voor die naar Karlsruhe zouden gaan. Daar was ik niet bij. Naar het waarom kan ik slechts gissen," aldus Heintze, voordat hij achter het stuur van de auto van de afval lers stapte. Met Nii Lamptey ligt de zaak anders. De aanvaller raakte za terdagavond bij zijn enige ge slaagde actie geblesseerd, toen zijn knie de voet van John Veld man raakte. Fysiotherapeut Monne de Wit constateerde dat er een beetje vocht in het knieg- wricht zat. Lamptey kreeg een week rust voorgeschreven en voegde zich bij Faber, Van der Gaag, De Jong, Van Tiggelen en Linskens in de ziekenboeg. Bij Karlsruher SC vielen zater dag drie spelers geblesseerd uit: aanvaller Schmidt, libero Nowotny en de Russische ster Kiriakov. Over hun inzetbaar bestond gisteren nog grote twij fel. „Ik verwacht echter," ver klaarde trainer Schafer, „dat mijn spelers door de teleurstel ling van dit weekeinde extra gemotiveerd zijn. Routinier Rolff voegde daaraan toe dat Karlsru her SC op basis van agressief spel moet proberen met klein verschil te winnen. Aad de Mos maakte er gisteren geen geheim van dat zijn ploeg zich binnen enkele dagen specta culair moet verbeteren om een kans te maken. „We maken dit seizoen fouten die internationaal onaanvaardbaar zijn. Die on middellijk tot uitschakeking voeren." Wim Kieft oordeelde dat PSV in Karlsruhe agressie ver moet beginnen dan tegen Sparta. „Anders staan we bin nen een kwartier met 3-0 ach ter." John van Loen, maker van twee Feyenoord-treffers, viert een feestje met de op zijn rug gesprongen Regi Blinker, die verantwoordelijk was voor de Rotterdamse openingstreffer, foto anp Veenhof een strafschop af dwong. Van Loen, die blijkbaar zijn vertrouwen herwonnen heeft, zette zich achter de bal en zorgde voor 0-2. In de slotfase evenaarde het ont ketende Feyenoord bijna de sco re van vorig seizoen in het Oos terpark, toen het in de kam pioenswedstrijd 0-5 werd. De actieve invaller Gorré en op nieuw Van Loen namen fraai 0-3 en 0-4 voor hun rekening. „We oefenen met John voortdurend dat hij bij de eerste paal inkomt. Dat het nu lukte bij de vierde goal na die voorzet van Tau ment, is een mooie bekroning voor hem," zei Geert Meijer ten slotte tevreden over de zo fel bekritiseerde spits, die met drie treffers inmiddels wel clubtops corer is. FC GRONINGEN - FEYENOORD 0-4 (0-0). 66. Blinker 0-1, 75. Van Loen 0-2 (strafschop), 87 Gorré 0-3, 90 Van Loen 0-4 Scheidsrechter: Uilenberg- Toeschouwers: 14.081. Gele kaart: Slor. Van Kessel. Roos sien. Wijnhard (FC Groningen), Scholten, Maas (Feyenoordt FC GRONINGEN: Lodewijks; Boek- weg, Olde Riekerink, Veenhof en Van Kessel; Reiziger. Slor, Huizingh Van onze verslaggever Groningen - Feyenoord reist vanavond zonder Ruud Heus, Regi Blinker en Ulrich van Gobbel naar IJsland, waar het woensdagavond in de eerste ronde van het Eu ropa Cup I-toernooi te gen Akranes speelt. Blinker en Van Gobbel moe ten nog een wedstrijd schor sing uitzitten als gevolg van vorig seizoen opgelopen be keuringen. Heus viel gister middag in de met 0-4 ge wonnen wedstrijd tegen FC Groningen in de 35e minuut uit met een spierscheuring in zijn bovenbeen. Als ver vanger van Heus wordt Harvey Esajas (19) aan de selectie toegevoegd. Arnar Gunnlaugsson en John Met god nemen woensdag nor maal gesproken de plaatsen van Blinker en Van Gobbel in. De Feyenoord-trainers Me ijer en Van Hanegem nemen zestien spelers mee naar Reykjavik. Voor het eerst dit seizoen zit ook Orlando Trustfull bij de selectie. De zestien geselecteerde spe lers zijn: De Goeij, Van Dijk, Refos, De Wolf, Metgod, Esa jas, Maas, Bosz, Scholten, Witschge, Trustfull, Gorr'e, Taument, Van Loen, Arnar Gunnlaugsson en Obiku. (34. Roossien) en Ter Avest; Wijn- hard en Chlad. FEYENOORD: De Goey; Refos, De Wolf, Van Gobbel en Heus (34. Gor ré); Scholten, Maas (76. Bosz) en Witschge; Taument, Van Loen en Blinker. FC GRONINGEN - FEYENOORD 0-4 (0-0). 66. Blinker 0-1, 75. Van Loen 0-2 (strafschop), 87. Gorré 0-3, 90. Van Loen 0-4. Scheidsrechter: Uilenberg. Toeschouwers: 14.081. Gele kaart: Slor, Van Kessel, Roos sien, Wijnhard (FC Groningen), Scholten, Maas (Feyenoord). FC GRONINGEN: Lodewijks; Boek- weg, Olde Riekerink, Veenhof en Van Kessel; Reiziger, Slor, Huizingh (34. Roossien) en Ter Avest; Wijn hard en Chlad. FEYENOORD: De Goey; Refos, De Wolf, Van Gobbel en Heus (34. Gor ré); Scholten, Maas (76. Bosz) en Witschge; Taument, Van Loen en Blinker. Volgens Erik Meijer - tegen Sparta op de reservebank - schuilt daar het probleem. „Nee, De Mos heeft tegen mij ook niet gezegd waarom ik niet speelde. Maar dat was ook niet nodig. Tegen MW heb ik slecht gepres teerd. Ik kom er in deze tropen- weken pas achter welk een enor me stap,het is van MW naar, PSV. Ik zat er de laatste dagen helemaal doorheen." Selectie PSV; Van Breukelen, De Ron, Meijer, Van Ankeren, Van Mol, Numan, Koeman, Van Aerle, In gesson, Popescu, Kalusha, Playfair, Dirkx, Fuchs, Verhagen, Kieft en Ellerman. Van onze verslaggever Zeist - Voor de WK-voet balinterland Nederland- Engeland is een veelvoud aan aanvragen voor kaarten bij de KNVB binnengekomen voor de 42.000 plaatsen die be schikbaar zijn in het Feyenoord-stadion. On geveer 4.000 plaatsen zijn voor Engelse toeschou- wers beschikbaar. „Het stadion had wel enkele keren uitverkocht kunnen zijn met alle aanvragen via het 06-nummer," aldus een KNVB-woordvoerder. De voorverkoop ging twee we ken geleden van start. Bin nen enkele dagen werden geen aanvragen meer geno teerd. Het duel wordt op woensdag 13 oktober (kwart over acht) gespeeld. Burgemeester Peper van Rotterdam heeft formeel nog geen toestemming voor de wedstrijd en het aan- vangstijdstip verleend. Pe per verlangt eerst inzicht in de veiligheidsmaatregelen. Volgens de KNVB heeft Pe per eerder al ingestemd met de gebruikelijke principe afspraken. Enkele jaren ge leden verbood Peper uit vei ligheidsoverwegingen een vriendschappelijke inter land tussen Nederland en Engeland, waarmee de KNVB het honderdjarig be staan luister had willen bij zetten. Turku (anp) - Het Nederlands volleybalteam profiteerde zater dag in de halve finale tegen Rusland (3-0) van een histori sche blunder van coach Radin. Hij liet 's middags de folio's met zijn tactiek achter in de hotelka mer, waar vervolgens ook het Nederlands team zich voorbe reidde. De verbazing was groot, de lach salvo's moeten ook tot de oren van Radin zijn doorgedrongen. De aangeboden spiekbrieven werden gretig geaccepteerd. „Het was een bevestiging van wat we al wisten," vertelde coach Alberda. Maat Toon van de Burgt had de Russische ploeg, alias GOS titelverdediger, een week lang geobserveerd. „De analyses gingen tot op het bot," glunderde de trainer van Zeven huizen. „Het klopte echt letter lijk," zei Rob Grabert. (ADVERTENTIE)

de Stem | 1993 | | pagina 11