lessen lokt forse kritiek uit reemde' vogelsoorten gezien in Zeeuws-Ylaanderen Jansenius begint schooljaar sportief PLAATSELIJK nieuws DAG klapper UITSLAGEN urgemeester krijgt wind van voren over concept samenwerkingsverband Diamanten echtpaar Belaert-Coppieters igers )E STEM Marco Borsato en Annie Schilder op Sterrefeesten STEM ZEELAND AAR B.v. Loodgiete de Molen 9, tel. 01608-22399 Beek, Bosschendijk 195, te 64561/66694. TERNEUZEN ursussen zelfverdediging en irkeerskennis voor ouderen Open dagen bij BASF Antwerpen "Vj Zandberg Hengstdijk KAARTINGEN SCHIETINGEN GAAIBOLLINGEN WOENSDAG 1 SEPTEMBER 1993 C2 tember 1993 ns voor slechts dertien rige van eelands dat ze n in een dubbele ook nog Is u ze in U moet i onze verslaggever 1st - De laatste tijd zijn in de uws-Vlaamse luchten verschil- ie vogelsoorten gesignaleerd die je regio maar zeldzaam gezien :den. name zijn de afgelopen weken adese ganzen gesignaleerd. In de tvan 21 tot 28 augustus meldde J. nmaert uit Lamswaarde een groepje 'n vangst RO Hulst L-35 iding van de n 35 jaar. Bel 128536 of van- 74. cv. monteurs (1 e en 2e mont. en hulpmont.) q projectbasis. Wilt u me zekerheid en evt. een a v.d. zaak? Bel Tecpool 03410-30155. .et B en W-overleg werd een maanden geleden afgespro- dat het dagelijks bestuur de te gedachten over mogelijke enwerkingsvormen op papier zetten. „Het is jammer dat sen daar nu met een een- isactie tegen in gaat", zegt Jemeester Th. Steenkamp Hontenisse. „Het verhaal hij brengt is niet nieuw, it in Midden-Brabant hadden rg zo'n regeling. Of een lelijke zware regeling nu :ies is waar iedereen hier op te wachten is nog maar de ig" het om betere samenwerking t is volgens Steenkamp de ientatie net zo belangrijk als inhoud. „En die presentatie tat geen schoonheidsprijs, hebben het allemaal eerst in uant moeten lezen. Kijk, als :èn gevoelige zaak door de d wil krijgen dan ga ik niet ;t de krant bellen. Want dan id ik voor een verloren zaak. gaat over een stuk toekomst Zeeuws-Vlaanderen en dat it je dan toch anders bren- vindt ook burgemeester R. hé van Terneuzen, voorzitter het B en W-overleg. „De ientatie is wat overrompe- l. We hadden in het B en iverleg heel wat anders afge- Dken. Inhoudelijk kan ik er s over zeggen, want ik heb geen tijd gehad het stuk te n. Maar ik weet wel dat de ieuzense gemeenteraad des- s niet zo gecharmeerd bleek dergelijke oplossingen." In deze klasse een auto met aar niet alleen door pure eidt zich de Citroen Xantia, 'e techniek stelt hij nieuwe èn economie, zijn moderne, schone en en opmerkelijk veel animo souplesse!). Uw keuze 1.6i met multipoint injectie 5 pk sterke 2.0i 16-klepper. oor de zakelijke veelrijder: itroën Xantia is er nu ook roductieve dieseleconomie: Nm/2000 tpm) en de tempe- esel 1.9TD SX,die met 92 pk weinig opponenten kent. 'gging is de Xantia een enaard comfortabel, dankzij umatische veersysteem. SX en 16V VSX elektronisch ive II analyseert wegdek en en reageert met een eit. Daarbij voegt zich in e actieve veiligheid van een as. heid gesproken: de Citroen buuste kooiconstructie, en dwarsbalken in alle por- ers voorin. Extra grote om. Optioneel (op model I6V S. iringd door zekerheid, geniet nee de Citroen Xantia u stan- van het comfort, het ultieme onomie waarmee dat gepaard 0,-* (lease vanaf f 919,- p.m.). d voor een kennismaking met OMPLEET VANAF F 35.900,-*. ESEL. BIJZONDER C1TROËN. van deze vogels. Maandagavond 30 au gustus zag L. Verschueren nabij zijn boerderij Het Pauwhof een groep van 49 stuks op een akker. De beesten waren in het geheel niet schuw en lieten zich met een tractor tot op een metertje of twintig benaderen. De Canadese gans is een zeer grote, overwegend zwart-witte, gans met zwarte nek en kop en een witte keel band. Oorspronkelijk komt de vogel uit Noord-Amerika, maar in Europa wordt hij veel gehouden in vogel- en andere parken. Er vliegt ook een aantal verwil derde exemplaren rond. Saeftinghe-gidsen Jeam Maebe en Ri chard Bleijenberg melden voor Saef- tinghe weer geregeld grote aantallen lepelaars. Tot half september kunnen er door het gehele schor groepjes gezien worden met een dagtotaal van wel hon derd stuks. De vogels zijn momenteel op doortrek. Ook in Saeftinghe wordt met een ge middeld aantal van vijf per dag de Kleine Zilverreiger gezien. In de Sele- napolder werd ook een zwarte ooievaar gesignaleerd die vermoedelijk nog in de streek rond zwerft. Een wespendief, een in Zeeuws-Vlaan deren zeldzame roofvogel die enkel door trekt, werd afgelopen zaterdag gezien aan de Vlaamse Kreek. R. Bleyenberg en B. Kuypers werden in Saeftinghe geconfronteerd met een enorme roofvogel. Volgens kenners on getwijfeld een zee-arend, maar de juiste soort kon niet vastgesteld worden. Alles lijkt er op te wijzen dat de vogel echter nog in het gebied verblijft en mogelijk overwintert. Om de lepelaars en zilverreigers in Saeftinghe te zien is het niet nodig het schor in te gaan. Vanaf de dijk, met name bij het gasstation, kan men', na tuurlijk met het nodige geluk, deze bijzondere waarnemingen doen. onze verslaggever 1st - De Zeèuws-Vlaamse burgemeesters zijn niet te eken over het initiatief van hun Hulster collega A. isen, die op eigen houtje een concept voor een lenwerkmgsverband voor de regio in elkaar heeft immerd. vinden de actie van de Hulster burgemeester in strijd t de afspraken die eerder in het Zeeuws-Vlaams B en overleg zijn gemaakt. Bovendien hebben ze kritiek op wijze waarop Kessen zijn rapport naar buiten heeft iracht. Terneuzen houdt men liever vast aan een gemeentelijke herinde ling. „Kessen doorkruist nu duidelijk gemaakte afspraken en zoiets doe je niet", verwijt burgemees ter J. van Rest haar Hulster collega. „Ik heb in het Westland zo'n gemeenschappelijke rege ling zelf meegemaakt. Ik had natuurlijk ook die regeling kun nen opvragen en wat namen ver anderen. Stel je voor dat ieder een dat gaat doen." Burgemeester J. Kruize van Oostburg, vice-voorzitter van het B en W-overleg, zegt dat het dagelijks bestuur het geschrift van Kessen op z'n bruikbaarheid zal bekijken. „Zie het maar als een particulier uit het Oosten die bezig is het dagelijks bestuur wat te activeren. Maar wij zullen gewoon overeenkomstig de af spraken door gaan. Dat betekent dat wij als dagelijks bestuur de eerste gedachten zullen ontwik kelen." „Dan hoeven ze nu niet meer na te denken", reageert Kessen. „Dat heb ik dan voor ze gedaan. Die afspraken zijn al twee maanden oud en ik heb nog steeds niets gezien. Niemand kan mij verbieden het initiatief te nemen. Kijk, inhoudelijk mogen ze kritiek leveren, maar er zijn wel belangrijker zaken dan pro cedures. Als iemand de moeite neemt het voortouw te nemen zou je toch denken dat ze je dat in dank afnemen. Maar ja, een profeet wordt zelden in eigen land geëerd." poetsen en bijtanken' geeft amobilisten van 55 jaar en ier de kans om hun kennis het verkeer te testen een een aardigheidsproef af te leg- Veel ouderen hebben al tallen jaren hun rijbewijs en rbij zijn vaak ongemerkt al- ei routines in de rijstijl geslo- En met die routines de ige foutjes. Daarnaast zijn de [en en kruispunten veel inge- kelder geworden en zijn er wat nieuwe verkeersregels [ekomen. Alle reden dus om sennis wat op te frissen. De sus begint woensdag 15 sep- ber in het dienstencentrum Lieve aan de Broodmarkt in st en duurt vijf ochtenden, afloop rijdt een ervaren rij- ructeur een half uurtje mee de nodige tips te geven. cursus weerbaarheid- mng en zelfverdediging voor Wen boven de 50 bestaat uit EDITIE ZEELAND itoren leuzen, Hulst en Goes, sssen en telefoonnummers lagina A2. ningstijden: !-12.30/13.30-17.00 uur. lactie leuzen: Rein van der Helm ir Oggel (editie-chef), !k van Cooten, Frank Deij, Koomen (sport), aid de Puijsseleijr. Cees Maas, vincie redacteur). t: Eugène Verstraeten editiechef) ertentie-exploitatie lecteur Zeeland: fenu, 8-93 tel. 09-3293459940. Twee tri-atleten van het Jansenius onderweg op de fiets. FOTO WIM KOOYMAN onze verslaggever 1st - De ouderen in de gemeente Hulst kunnen meedoen i twee nieuwe cursussen, een verkeerscursus 'oppoetsen en tanken' en een cursus weerbaarheid voor vrouwen boven de 'tig De cursussen zijn georganiseerd door de Hulster chting Welzijn voor Ouderen, in samenwerking met de liseducatie. Van onze correspondent Hulst - De leerlingen van de Hulster Jansenius scholengemeenschap zijn het schooljaar sportief begonnen met een drie uur durende triatlon. De zesde uitgave ging gisterochtend van start in het overdekte zembad De Driehoek en voerde de deelnemers vervolgens door de polderwegen rond Graauw en Clinge. Deze gedeeltelijke triathlon bestond uit 500 meter zwemmen, 22 kilometer fietsen en 5 kilometer lopen. Wie dat teveel vond, kon ook de helft van die afstanden doen. Ruim honderd deelnemers deden aan dit evement mee. Tijdens de vakantie hadden de atleten ruim de gelegenheid gekregen om hun conditie en eetgewoonten aan het triatlongebeuren aan te passen. Immers, in een lijvig boekwerkje had de sectie lichamelijke opvoeding, bij wie de organisatie berustte, keurig alle gegevens vermeld die een triatlon-deelnemer van nut kunnen zijn. De deelnemers troffen het heel wat beter dan vorig jaar, toen ze tegen windkracht zeven moesten opboksen. Deze keer hadden de deelnemers een schraal zonnetje als bond genoot en een acceptabel tegenwindje als te overwinnen obstakel. Het triatlon-decor be stond deze keer dan ook uit lachende, maar toch verbeten strijdende deelnemers, die van de zesde Jansenius-triathlon opnieuw een succes maakten. De uitslag: WINNAARS ACHTSTE TRIATHLON Jongens klas 3 en hoger: Rik van Laarhoven. Meisjes: Baukje Doedee. Jongens klas 1 en 2: Jeroen Kortsmit. 3-Tal jongens: gelijk: Koen van GAssen-Dennis Jonckheim-Carlo Weemaes en Armand Vervoort- Jan van Laarhoven-Els van Laarhoven. 3-Tal meisjes: Femke van Goethem-Evelien van Thije-Mirjam Rudens. ZESTIENDE TRIATHLON 3-Talmeisjes: Ingeborg Frameen-Marieke Hillae- rt-Sophie van Dierendonc. 3-Tal jongens: Roel Kox-Maikel van Jole-Joris Baecke. Jongens klas 3 en hoger: Erwin de Deckere Jongens klas 1 en 2: Collin Vonck. Meisjes klas 1 en 2: Linda van de Salm. twee onderdelen. In het mentale gedeelte leren vrouwen in be paalde situaties van zich af te bijten. Tijden de fysieke training worden stoot-, trap- en bevrij dingstechnieken aangeleerd. De fysieke technieken worden aan gepast aan de deelneemsters, zo dat blessures, handicaps of li chamelijke ongemakken geen re den hoeven te zijn om niet mee te doen. Deze cursus, die uit vijf lessen bestaat, wordt onder steund door alle vrouwenorgani saties en ouderenbonden. Voor informatie en opgave voor de twee nieuwe cursussen kan men terecht bij de Stichting Welzijn voor Ouderen, 01140-15513. Van onze correspondente Antwerpen - De directie van BASF houdt op 11 en 12 september van 10.00 tot 18.00 uur open dagen voor de be woners van de buurgemeen ten Ossendrecht, Zandvliet en Berendrecht. Door middel van een diavoor stelling en een videofilm wordt het publiek op de hoogte gesteld van de maatregelen op het ge bied van milieu en veiligheid. Verder kunnen de bezoekers on der begeleiding een rondrit ma ken over het BASF-terrein en een toelichting krijgen over de nieuwe installaties en uitbrei dingen van het bedrijf. Op een expositie zijn de produkten van BASF te zien. BASF stelt gratis busvervoer be schikbaar. Van 9.30 uur tot 16.30 uur rijden om het uur bussen van Ossendrecht naar de BASF. Vanaf 12.00 uur vertrekt er elk uur een bus terug naar Ossendrecht. M v, O, 1 yr «V C. Coppetiers en J. Belaert vierden hun zestigjarig huwe lijk. FOTO WIM KOOYMAN Van onze correspondent Koewacht- Het echtpaar J. Belaert en C. Coppieters vierde met een druk bezochte receptie het zestigjarig huwelijksfeest in bejaardencentrum 'De Lange Akkers' te Koewacht. Uit het huwelijk zijn drie kin deren, drie kleinkinderen en drie achterkleinkinderen ge boren. Het echtpaar heeft bijna een leven lang in de Achterstraat, nu Europas traat, te Zuiddorpe gewoond. Daarna verhuisde het echt paar naar de Lindehof en ver huisde men vervolgens mee naar Koewacht. De heer J. Belaert is 84 jaar en nog een echte levensgenieter. In zijn werkzaam leven heeft hij gewerkt bij de CHV als magazijnmeester. Velen ken nen de heer Belaert echter als oud-wethouder van Zuiddor pe. Hij vervulde ook vele maatschappelijke functies. Zo was hij onder-commandant bij de vrijwillige brandweer en voorzitter van het Rode Kruis. Als grootste hobby had hij de pluimvee. Nu houdt de gepen sioneerde zich vooral bezig met houtsnijwerk. Zijn vrouw heeft zich na het huwelijk vol ledig op het huishouden ge stort. Aan het verzorgen van de bloemetjes beleeft zij nog veel plezier. Het jubileum werd 's morgens gevierd met een gezellig sa menzijn met de familie en een mis. Na de gezamenlijke maal tijd was er een druk bezochte receptie. Clinge - Voor de negentiende keer worden in Clinge de Sterrefeesten gehouden. Dat gebeurt op vrijdag 3, zaterdag 4 en zondag 5 september. de Steense ratten en Sjores Am- brasband optredens, terwijl jon ge musici uit Hulst en St.Gillis Waas in de grote zaal een con cert verzorgen. Jochems Juniorenshow verzorgt na de opening in de tent een anderhalf uur durende show voor kinderen van 4 tot 12 jaar. Na deze show is er een optreden van de Hulstacker Bub'n. Zaterdagavond wordt in de feesttent vanaf 20.30 uur de tweede dag afgesloten met een groot Sterrebal met medewer king van The Next One en Annie Schilder. Het orkest Mixed Co lors zorgt tussendoor voor de dansmuziek. De zondag begint om 10.30 uur met de kerkdienst in de feesttent met medewerking van de fanfare Weldoen door Vermaak. Deze fanfare verzorgt vanaf 11.30 uur een koffieconcert. Om 14.00 uur starten de activiteiten en demon straties weer. Muziek staat zondagmiddag op de Sterrefeesten weer hoog in het vaandel. Op het Sterreterrein treden Patrick's Tuba Band en Tandje Bij op. In de tent zorgt The Young Ones voor de sfeer en de Terhoolse Muziekvereniging geeft in de zaal een concert. Van ongeveer 16.00 uur tot 20.00 uur is er in de tent een optreden van de Knolderapen. Tijdens de activiteiten op zondag wordt in de feesttent een groot video scherm geplaatst. Bezoekers kunnen dan ter plaatse de be langrijke voetbalwedstrijd Ajax- PSV vanaf 18.00 uur op de voet volgen. Het bestuur van de Stichting Samenwerking Clinge staat dit jaar weer garant voor een dave rend verbroederingsfeest tussen de Sterrebewoners en de Clingse en Zeeuws-Vlaamse bevolking. Het Sterrefeest wordt zaterdag om 14.00 uur op ludieke wijze geopend door burgemeester A. Kessen en algemeen directeur van de Sterre J. Biegstraten. De opening wordt muzikaal opge luisterd door de fanfare Weldoen door Vermaak uit Clinge. Zoals in voorgaande jaren begint er vrijdagavond reeds een groot feest in de tent. Om 19.30 uur gaat de tent open en kan er gedanst worden. Om 22.00 uur is er een grote show met Marco Borsato. Hij won 7 april 1990 de grote finale van de Soudmix- show en daarna is zijn carrière pas echt goed begonnen. Nadat zaterdagmiddag de offi ciële opening van de Sterrefees ten heeft plaatsgevonden staan er voor de zaterdag en zondag allerlei activiteiten en demon straties op het programma. Ui teraard de Vlaamse Kermis met een nieuw prijzensysteem. Er is een ballenbad, de barbecue, een draaimolen, het kinderatelier, een show van modelvliegtuigen en helikopters, het rad van avon tuur, de wafelverkoop, straata nimatie en de verschillende ex posities in het hoofdgebouw. Op de vijver zijn er demonstra ties van modelboten, kan men kanovaren en deelnemen aan een kussengevecht op een balk op de vijver. Op het buitenpodium en op het Sterreterrein verzorgen KERMIS - In Zandberg wordt van zaterdag 4 tot en met maandag 6 september de jaar- lijke kermis gevierd. De acti viteiten worden gehouden in en rond de feesttent aan de Zoutestraat. Het programma ziet er als volgt uit: zaterdag gratis bingo voor kinderen tot en met 12 jaar, liggende wip schieting, gaaibolwedstrijd en grote dansavond in de feest tent met muziek van dj's en Euromusic. In de loop van de dag maakt muziekkorps Nooit Gedacht een rondgang. Zon dag: motorpuzzeltocht, kunst-, ambachten- en rommelmarkt, uitslag kleurwedstijd voor de jeugd (extra kleurplaten af te halen bij George Weemaes), puzzelfietstocht voor jong en oud van ongeveer 10 kilome ter, barbecue en bingo in de feesttent. Maandag: kaarting, liggende wipschieting, pier- bolwedstrijd en mosselmaal tijd. DROPPING - Carnavalsstich ting De Polderjongens hield een dropping waaraan 35 per sonen deelnamen. Uitslag: 1. familie de Roos, 2. familie Doffemont, 3. familie Van Bel len. WOENSDAG CLINGE - Café De Landbouw, 20 uur, prijskaarting. - Malpertuus, ANBO, 13.30 uur, koersbal. ST.-JANSTEEN -Café 't Centrum, 13.30 uur, be jaardenschieting. - De Warande, KBO, 13.30 uur, bieden. AXEL - Gregoriuscentrum, 14 uur, koersbal. SAS VAN GENT - De Engelenroos, 14 uur, kaarting. Nieuw-Namen - Moed en Ge duld: 1. C. de Winkel-G. Style- man, 2. F. de Maayer-A. van de Berghe, 3. E. Weymberg-A. Bruynooghe. Nieuw-Namen - Verenigde Kaarters: 1. L. Timmermans-V. Geleyn, 2. R. Sturm-E. Blom- maert, 3. F. de Maayer-E. de Kind. Hulst - Bridgeclub Hulst, eerste wedstrijd competitie. Groep A: 1. Bruyns-Van Wijnsberghe, 2. De Jonge-Koopman, 3. Simpe- laar-Biesbroeck. Groep B: 1. echtpaar Kint, 2. Allaerts-Buys, 3. Nijs-Taelman. Groep C: 1. Sonieus-Boddaert, 2. Van Belle- Hageman, 3. Aarts-Van Wijns berghe. Groep D: 1. Van de Wielen-Callon, 2. Bogaert-Ver- helst, 3. Romsom-De Nijs. Groep E: 1. Maes-Seton, 2. De Wolf-Huis, 3. Scholten-Heisz ier. Hulst - Bond voor Ouderen, Blaauwz Hoeve, 68 personen. Bieden: 1. A. de Bruyn, 2. H. Berkelmans, 3. mevrouw Van Geertruy. Kloosterzande - Zaal De Rei zende Man, 44 personen. Bie den: 1. A. van Eerdenburg, 2. J. Schalje, 3. mevrouw Van Kruyssen. Jokeren: 1. mevrouw Boerjan, 2. mevrouw De Poor ter, 3. mevrouw Van der Hooft. Hulst - Bond voor Ouderen, De Lieve, 28 personen. Jokeren: 1. mevrouw Reyns-Schauwaert, 2. R. D'Hooghe, 3. mevrouw Ly- baart. Hulst - Zaal De Kroon, 44 pe- rosnen. Jokeren: 1. mevrouw De Bruyn, 2. E. van Vooren, 3. mevrouw Taalman. Bieden: 1. Th. de Vet, 2. E. Rietjes, 3. C. Oosterling. Koewacht - Bond voor Oude ren, De Lange Akkers, twintig personen. Bieden: 1. J. van Ho ve, 2. Ch. de Bruyn, 3. M. Sa- man-vam Hove. Hulst - Zaal De Vrijbuiter, twintig personen. Bieden: 1 R. Tilleman, 2. G. de Bruyn, 3. L. Blommaert. Jokeren: 1. T. van Delft, 2. mevrouw Domines, 3. J. Dobbelaar. Kloosterzande - Zaal De Kom buis, 25 personen. Bieden: 1. J. Martinet, 2. mevrouw Lucasse, 3. R. Sloot. Jokeren: 1. mevrouw De Koning, 2. mevrouw De Waal-Tieleman, 3. mevrouw Van Vooren. Graauw Bond voor Ouderen, gemeenschapshuis, achttien personen. Bieden: 1. Th. Wee maes, 2. R. Harms, 3. P. van de Klooster. Stoppeldijk - Zaal 't Gelaag, 22 personen. Bieden: 1. mevrouw Lucasse, 2. P. Pauwels, 3, P. van Laar. Jokeren: 1. mevrouw Do- mines, 2. mevrouw De Kort, 3. mevrouw Van Dijk. Hengstdijk - Camping De Vo gel, 39 personen. Bieden: 1. me vrouw Van de Bergen, 2. A. Bauwens, 3. A. van Gink. Joke ren: 1. J. van Engeland, 2. me vrouw Pieters, 3. mevrouw Van Gink. Hengstdijk - Zaal 't Jagershuis, zestig personen. Bieden: 1. R. Rombout, 2. A. Patijn, 3. me vrouw Verhelst. Jokeren: 1. me vrouw Sponselee, 2. A. de Waal, 3. P. Verbogt. Hengstdijk Camping De Vo gel, zeventig personen Bieden: 1. F. de Rijk, 2. P. Jonkers, 3. T. Kegels. Jokeren: 1. mevrouw Ferket, 2. mevrouw Warrens, 3. mevrouw De Waal. Ossenisse - Zaal Hof ter Nesse, Ons Vermaak, 42 personen. Bie den: 1. Th. de Rijk, 2. P Neve, 3. mevrouw Rottier. Jokeren: 1. mevrouw Van Poorten-Reyns, 2. mevrouw Van Heese-Reyns, 3. mevrouw Neve-de Bakker Hoek - Camping De Braakman, 64 personen. Bieden: 1. D. Erke- lens, 2. A. Temmerman, 3. R. Linthout. Jokeren: 1. M. Boer jan, 2. J. de Pan, 3. N. Schoones. Hengstdijk - Camping De Vo gel, 38 personen. Bieden: 1. C. Burm, 2. mevrouw Lucasse, 3. P. de Vos. Jokeren: 1. mevrouw Boone, 2. J. van Engeland, 3. mevrouw Van Gink. St.-Jansteen - Zaal 't Centrum, 38 personen. Bieden: 1. W. Schelfhout, 2. J. de Schepper, 3. P. Verhelst. Jokeren: 1. me vrouw Domines, 2. F. Esseling, 3. mevrouw Van Haver. Walsoorden - Zaal Rue du Nord, twintig schutters. Hoge vogel: N. Wesepoel, eerste zijvo gel: A. de Waal, tweede zij vogel: R. de Smet, grootste aantal (7): H. de Gucht. Koewacht - Zaal 't Hoekske, 21 schutters. Hoge vogel: G. Baart, eerste zij vogel: F. Martens, tweede zijvogel: W. Buys, groot ste aantal (4): Th. de Caluwe. Hulst - Bejaardenschieting, zaal De Blaauwe Hoeve, 31 schut ters. Eerste hoge vogel: J. van Kerkhoven, tweede hoge vogel: A. Bogaert, eerste zi]vogel: J van de Velde, tweede zij vogel: J. van Heese, grootste aantal (5): R de Rijk. Koewacht - Bejaardenschieting, zaal 't Hoekske, 32 schutters. Hoge vogel: M. de Kint, eerste zijvogel: A. Martens, tweede zij vogel: J. van de Wauter, groot ste aantal (5): J. Suy. Ossenisse - Camping Mussenist, 26 schutters. Hoge vogel: L. van Eekhout, eerste zij vogel O. de Bruyne, tweede zijvogel. L. Ver- cauteren, grootste aantal (4): S. Maas. Hengstdijk - Zaal 't Jagershuis, 38 schutters. Hoge vogel: W. de Bakker, eerste zijvogel: W. Bos man, tweede zij vogel: verloot, grootste aantal (4): H. van Wa terschoot. Hulst - Zaal De Kroon, 26 schutters. Eerste hoge en twee de zijvogel: R. van Overmeren, tweede hoge vogel: R. de Sterke, eerste zij vogel: G. van Hooy- donk, derde zijvogel: P. van Kerkhoven, vierde zij vogel. W. van Delft, grootste aantal: P. van Gassen. Paal - Zaal P. Verras, zestig schutters. Wip 1: hoge vogel: A. D'Hondt, eerste zijvogel: Th. Praet, tweede zij vogel: W Sor- ber, grootste aantal (5): A. Roels. Wip 2: hoge vogel: R. Martens, eerste zij vogel. E. Hulshout, tweede zijvogel: R. Verschoten, grotoste aantal (6): E. Borm. Terneuzen - Wester schelde, veertig schutters. Eerste hoge vogel: W de Vrieze, tweede ho ge vogel: W. Lammens, eerste zijvogel: H. van de Hemel, twee de zijvogel: A. Wanzeele, derde zijvogel: W. Ongenae, vierde zij vogel: J. Jacobus. Zuiddorpe - Zaal Gemeente huis, 27 schutters. Hoge vogel: R. van Hoeke, beide zijvogels: R. D'Hondt, grotoste aantal (5): M. Audenaerde. Ossenisse - Camping Mussenist, 34 schutters. Hoge vogel: S. Maas, eerste zij vogel: B. Pies- sens, tweede zijvogel: G. Pies- sens, grootste aantal (4): W. Ma- revoet. Hengstgdijk - Zaal 't Jagers huis, twintig schutters. Hoge vogel: A. de Bakker, eerste zij vogel: H. van Waterschoot, tweede zijvogel: A de Kort, grootste aantal (5): J. Seydlitz. Paal - Zaal P. Verras, 42 schut ters. Hoge vogel: M. de Kint, eerste zijvogel: L. de Kint, tweede zij vogel: E. Borm, groot ste aantal (4): Th. Praet. Ossenisse - Zaal Hof ter Nesse, achttien schutters. Hoge en bei de zijvogels: L. van Eekhout, grootste aantal (6): A. van Gas sen. Hoofdplaat - Zaal De Vriend schap, 45 schutters. Hoge vogel. L. Vermeer, eerste zij vogel: E. Kersbulke, tweede zij vogel: E. Verbist, grootste aantal (4): L. Martens. Hengstdijk - Zaal 't Jagershuis, zestig personen. Hoge vogel: J. de Kort, linker zij vogel: S. Her man, rechter zij vogel: J. Boey- kens, grootste aantal (5): J. Ne- Ossenisse - Camping De Zee meeuw, 28 personen. Hoge vo gel. F. Moorthamer, rechter zij- vogel: S. Smet, linker zijvogel; L. van Dalen, grootste aantal (7): D. de Wilde. Hengstdijk - Zaal 't Jagershuis, veertig personen. Hoge vogel. Groep De Vogel, rechte zivjogel: mevrouw Hoefijzers, linker zij- vogel: familie Neve, grootste aantal (6): familie De Bakker. Ossenisse - Zaal Hof ter Nesse, dertien personen. Hoge en rech ter zijvogel en grootste aantal (7): J. Kouvzer, linker zij vogel. P. Rottier. Hengstdijk - Camping De Vo gel, 31 personen. Hoge vogel: S. van Dossaert, rechter zijvogel: R van Hiel, linker zijvogel: J. Sturm, grootste aantal (6): R. Danis Walsoorden - Zaal Rue du Nord, 53 personen. Hoge vogel: M. de Kooning, linker zij vogel: mevrouw Burm, rechter zijvo gel: mevrouw Den Hamer, grootste aantal (8): N. Goossen. Ossenisse - Camping De Zee meeuw, 34 personen Hoge vo gel: L. D'Hooghe, rechter zijvo gel: F. Peyl, tweede zijvogel: L. van Dale, grootste aantal (7): R. Kant. Ossenisse - Camping Mussenist, 31 personen. Hoge vogel: C Verbist, Imker zijvogel: R. Per- daen, rechter zijvogel: R. Schei- kers, grotoste aantal (6) C. Ver bist.

de Stem | 1993 | | pagina 13