roject Molenstraat onzeker WIE KAM [ulster brandweer krijgt een nieuw hulpverleningsvoertuig ENSTANDSDIPLO) EN ONDERNEMERS DIPLOMA? HET ZES KEER ER WEEK Grote opkomst bij speelweek Lamswaarde SPORT IN HET KORT PLAATSELIJK NIEUWS DAG KLAPPER UITSLAGEN [aintball-organisator ^plaatst speelterrein ELEGENHEIDI jnelheidsremmende maatregelen in Clinge worden mogelijk niet uitgevoerd ISTEM# luist: 4Geen geld voor afonds De Regenboog' Saeftinghefeesten met wind in de zeilen ZEELAND C2 >articulieren 50 jaar I Helster afdeling gemeente- te! gaat nu aan de slag om Ivoorstellen te bestuderen, [toon van het rapport is vrij pief", zegt wethouder G. van orde. „Maar ik vrees dat de ■gestelde maatregelen aan- telijk duurder zullen uitval- (dande 165.000 gulden die de Webeschikbaar heeft". deze jarige zeeuwse lag Jaar 50 jaar! I OPLEIDINGEN BIJ JOU IN DEj Hulst .bladbezorger* Nacht van Achtmaal wil toch in Roosendaal rijden Koewacht Sint Jansteen JS1993 WOENSDAG 18 AUGUSTUS 1993 liek om te zoenen I bedankje, jubileum, receptie [orte, verloving, overwinning' ^men, Abraham, openbare -naar door, mag best eensir en wel op de pagina In. Moeilijk is dat niet en duur 1 Ifet te zijn. Prijs per regel of f [esp. 2,40*, één grote regel 1 a 2,89 resp. 3,04*. plaatsen van een foto of pet een formaat van 35 x 45 wij 15,96 resp. 16,76* Jige tarieven op aanvraag. Bij Inte betaling wordt 4,50 perekend. Foto's worden niet I d. Bel 076-236442 of geef uw n vóór plaatsing af bij één van Jxen Schriftelijke opgaven Jluitend geaccepteerd indien les bekend zijn, ook indien uw Valing bijgevoegd is. fen ons het recht voor teksten Laf van redenen te weigeren, [gever klachten bereiken over len tekst behoudt de uitgever tht voor om de naam van de Rtgever bekend te geven, [ze tarieven gelden op zaterdag [noemde tarieven zijn excl. B.T.W I Verenigingsnieuws lid op 2 kolom op donderdag 06-07-K «onze verslaggever L, De Hulster vrijwillige Ljdweer krijgt snel de beschik- 1 over een nieuw hulpverle- [jjsvoertuig. 1 zo n auto worden allerlei gereed- Ihappen vervoerd die vooral nodig Ij, jjs de brandweer in actie moet Len bij zware ongevallen. Het huidige uit 1979 daterende voertuig is versleten. Het werd in 1984 tweede hands aangeschaft en omgebouwd tot hulpverleningsauto. Toen zat er er al 200.000 kilometer op de teller. In de loop van de tijd veranderden de hulp verleningstechnieken en moest er ook steeds meer materiaal worden aange schaft. Dat heeft ertoe geleid dat het huidige voertuig overbeladen is. Enkele aanpassingen hebben daaraan niets kunnen veranderen. De situatie betekent wel dat de veilig heid van de brandweerlieden en overige weggebruikers in gevaar wordt ge bracht omdat onder meer de remweg langer wordt. Met alle gevolgen van dien. Vanwege plaatsgebrek is het ook niet mogelijk wat spullen naar andere voertuigen onder te brengen. Los nog van het risico dat men dan met de verkeerde spullen ter plaatse arriveert. Een honderd procent betrouwbaar hulpverleningsvoertuig is volgens B en W onontbeerlijk. Immers als de brand weer met dit voertuig moet uitrukken is dit altijd om slachtoffers te redden. Het huidige verhikel moet dan ook zo snel mogelijk worden vervangen, aldus het college. Een kant en klaar voertuig met alles erop en eraan kost meer dan drie ton. De gemeente kan echter ook een gewo ne Mercedes bus aanschaffen. De brandweer wil de wagen dan zelf wel geschikt maken als hulpverleningsvoer tuig. De kosten komen dan in totaal op 130.000 gulden. De keuze ligt volgens B en W dan ook voor de hand. De ge meenteraad wordt voorgesteld het be nodigde geld op tafel te leggen. Met de aankoop van een nieuw voertuig is in de voorjaarsnota al rekening gehouden. MIT proficiat met je 50e vi jaardag Luciën R/i |me krijgt oek van [liciteerd Patrick, linda li onze verslaggever - De kans is groot dat er dit jaar niets meer [fcht komt van snelheidsremmende maatregelen in de i'olenstraat in Clinge. De vraag is zelfs of het project door gaat. (["gemeente wil namelijk alleen maar aan de slag gaan Lereen plan uit de bus komt dat kan rekenen op een Loot mogelijke instemming van de bewoners. teerder gepresenteerd plan tje zodanige verdeeldheid in fete dat er een hoorzitting aan ipas moest komen. Ook die ichtgeen duidelijkheid, zodat Ej afgesproken dat iedereen begin deze maand de tijd Lom ideeën en suggesties te Len. De twee actiegroepen I de Molenstraat kwamen fcen samen om de tafel te natten. |t blijkt nu dat de actiegroep j Groene Portaal toch op ei- (houtje een eigen plan bij de Knte heeft ingediend. Dat JU weer kwaad bloed gezet bi] [actiecomité Molenstraat. De van Het Groene Por- zijn vervat in een lijvig Dort. Dit broekie word vandaag Proficiat, Dian, Bryal Marco en Agnes.j Bief Het plan van het Groene Portaal neigt meer naar een totale re constructie van de Molenstraat en dat ziet de gemeente niet zitten. „Het wegdek van de Mo lenstraat is nog vrij goed", aldus Van de Voorde. „Dus is een reconstructie wat ons betreft niet aan de orde. Dan zijn er in de gemeente nog heel wat andere wegen die daar eerder voor in aanmerking komen". De wethouder betwijfelt of de gemeente er volgende maand al uit is. Er moet nog overleg ko men met de beide actiegroepen en met de dorpsraad. Daarnaast komt er ook nog een tweede bijeenkomst voor de bewoners. Omdat er met asfalt gewerkt wordt moet het karwei, vanwege de weersomstandigheden, uiter lijk voor 1 december geklaard zijn. „Dat zal waarschijnlijk een pro bleem worden", constateert de wethouder. „Maar een goed plan moeten we niet ophangen aan een tijdsdruk. Als er ten minste al een plan uit de bus komt dat door het overgrote deel van de bewoners wordt gedragen. Want ook dat moeten we nog maar afwachten". bt vandaag RA Idi en Peter heeft geen spijt, dal de leeftijd van 39 oi schrijdt. Proficiat nan het WN-teamj l«? i wordt van- lefeliciteerd. navond. Ja, het is echt via Gaby wordt vana Zaterdag vieren wej en van Campari he het meest, dan ga tekeer als een ba ien gespecialiseerd opleidingsinstituut. Op meer OT preid over het hele land verzorgen mensen uiloepnji Voordeel daarbij is dat |e bij het IMK0 n 's avonds les krijgt. Meer informatie? I dan snel de cursusleider bij jou in de buurt MK0 in Bodegraven, tel. 01726-19255. l/rrjjj denstandsavondschool P. Verhagen Dullaertstraat 17 4561 KA Hulst Tel. 01140-13808 Belangstelling? Bel voor informatie 076-2369 0 GEZOCHT: 1 NIEUWE HEIOEN IE DE K K HT J in twee lokalen ien ieder moment in zijn tel naar beneden te storten, [vervangen van de plafonds 1 ander vroegtijdig 'ingrij- f onderhoud' en De Regen- f itomt daar volgens een pan het ministerie nog niet I in aanmerking. B en W P zich daarom op het [pant dat het verzoek van Regenboog om een bijdrage [«orden afgewezen, tends dateren uit 1975 en Ni uit stalen profielen N kunststof stroken ge- 1% Een heleboel clips van Ipfclen zijn door materi- teheid gebroken en de stro- |hjn gekrompen. Daardoor 1® de plafonds gevaarlijk lat kunnen ze, als de nog ■t zijnde clips de geest ge mots naar beneden komen. Psche deskundigen hebben [schoolbestuur geadviseerd Th spul te slopen en door p plafonds te vervangen, afdeling gemeentewer- rP!e verslaggeefster p op Zoom - R. van der Heijden heeft het terrein waarop Etogen op Zoom paintball-spelen organiseert, 25 meter ra«t om de overlast van geluid te verminderen. ["eek hadden enkele om- D|TIE ZEELAND pen, Hulst en Goes, n on telefoonnummers fsina A2. 17.00 uur. '2.30/13.30- „ln van der Helm IDeii t k van C°oten, kJ'd - Koorrien (sport), r°ePui|sseleijr, "laas. 16 redacteur). feef)VerStraeten ptie-. exploitatie «°dn Pantomime-spel tijdens de speelweek in Lamswaarde. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE ■onze verslaggever It - Burgemeester en wethouders van Hulst willen geen Ibijdragen voor het vervangen van de gevaarlijk doorhan- pplafonds in de ZMLK-school De Regenboog. ken is tot die slotsom gekomen. B en W wijzen er op dat het schoolbestuur voor het onder houd van de plafonds jarenlang geld van het Rijk heeft gekregen. Als dat geld daarvoor niet is gebruikt, aldus het college, dan moeten die middelen nog in de reserve zitten. Het geld kan dan gebruikt worden voor de vervan ging van de plafonds. Voor de rest van de kosten moet het schoolbestuur eveneens maar in eigen portemonnee naar midde len zoeken, vinden B en W. Hetzelfde geldt volgens het col lege voor het herstellen vanhet plafond in de gymnastiekzaal, waarvoor de school ook een bij drage heeft gevraagd. Op ver schillende plaatsen komen de plafondtegels los. Ze moeten deels vernieuwd of voorzien van klemveren. Duidelijk een vorm van preventief onderhoud, me nen B en W. „De kosten hiervan komen voor rekening van het schoolbestuur". Van onze correspondent Vogelwaarde - Bij de speelweek in de gemeente Hontenisse was de opkomst gisteren in Lamswaarde ontzettend hoog. Met een record-opkomst van 122 kinderen zorgdenze voor de nodige drukte bij de vrijwilligers. Voor de pauze was er een fotozoektocht in het dorp. Na de pauze werden er kringspel letjes gedaan waarbij ook de nodige schmink werd gebruikt. Als de opkomst zo hoog blijft, en daar rekent de organisatie nu ook op, zal extra hulp de rest van de week zeer welkom zijn. Mensen die willen helpen, kunnen zich vanochtend om kwart voor negen melden bij de sportvel den in Vogelwaarde. Vandaag in Vogelwaarde wordt eerst in het wandelbos een vossenjacht gehouden. Na de verfrissing staat er op de sportvelden een spelencircuit opgesteld met daarbij een groot springkasteel. Axel In Axel wordt dit jaar voor de vijftiende maal de speelweek gehouden. Om dit jubi leum te vieren wordt een gedeelte van de opbrengst besteed aan de bouw van een schoolgebouwtje in Tindivanam. Gestreefd wordt naar een bedrag van 2000 gulden zodat de kinderen uit Zuid India uit de zorgen 'gespeeld' worden. Een belangrijk onderdeel vormt de sponsor loop die vrijdag plaatsvindt. Als de jeugd 2000 gulden bijeen speelt legt de gemeente Axel er 500 bij, de kostprijs van een school tje in India. Tijdens de spelen in de week kan de jeugd lekker knutselen en bij de behendigheids spelletjes bewijzen dat de conditie goed is. Gisteren werd het verrassingsspel afgehan deld bij de Halle. Er deden 162 kinderen mee. Alle deelnemers gingen op weg naar India om het schooltje te helpen bouwen. Onderweg moest 2500 gulden in de vorm van punten verdienen. Na het bezoeken van verschillende landen, zoals Soedan waar brood gebakken werd, de USA waar met de lasso gezwaaid werd en Brazilië waar de bergen vele hindernissen inhielden, was het eindresultaat geweldig. Er werden 2563 pun ten vergaard. In de avonduren kwamen de creatievelingen op het podium in de Halle waar ze een spannende playbackwedstrijd hielden. Koewacht In Koewacht stond gisteren Amerika cen traal. De jeugd bouwde in de ochtenduren een aantal wigwams op het schuttersterrein. De bouwsels werden ook prachtig beschil derd en na een rustpauze hielden de 'cow boys en indianen' een echte Western-party, waar het er heel gezellig aan toe ging. De organisatie in Koewacht blijft met een le vensgroot probleem zitten. De animo voor de spelen is zeer groot en dat vergt veel werk. Het aantal vrijwilligers is echter klein en de hardwerkende organisatie vraagt dringend om helpers. Zij die een paar uurtjes kunnen vrijmaken zijn welkom. Melden bij Marco van der Sijpt of in de Vlaschaard. Zuiddorpe In Zuiddorpe ging de speelweek gisteren van start. Tussen 14.00 en 16.00 uur werd hier een aantal hutten gebouwd op het sportveld naast de gymzaal. Ook hier bleek dat de jeugd heel handig is en voor alle problemen een oplossing bedenkt. De officiële opening werd pas verricht om 19.30 uur en ook in dit dorp zorgde wethouder J. van Schaik hier voor. Deze keer geen nat pak of een onthul ling maar wel een begeleiding van de Show band Irene, die daarna nog een fijne show ten beste gaf. Vandaag wordt er in Zuiddorpe een fiets tocht voor 8 tot 12 jarigen gehouden om 13.00 uur en een wandeltocht voor de jeugd tot 8 jaar om 13.30 uur. '*3293459940 wonenden aan raadslid A. Lins- sen laten weten last te hebben van de 'gevechten' met verfbal- letjes. Paarden zouden door de knallen losbreken en ook ree bokken werden onrustig. Exploitant Van der Heijden huurt sinds vier maanden van M. Thé uit Amsterdam een perceel in het bos nabij de Moerstraatse- baan. Naar aanleiding van de klachten nam een gemeente ambtenaar daar onlangs een kijkje. Hij constateerde volgens Van der Heijden dat er weinig reden tot klagen zou zijn. Het stuk bos waarin wordt paintball wordt gespeeld heeft Van der Heijden afgelopen weekend 25 meter verplaatst. „Nu zitten er meer bomen tussen de woningen en het speelterrein, dus het ge luid moet minder worden." Mochten de klachten aanhou den, dan laat de gemeente ge luidmetingen verrichten. Organisatie hoopt weer op duizenden bezoekers Van onze medewerkster Jeanette Vergouwen Paal - Euro sail in Antwer pen trekt honderdduizenden belangstellenden. Hieruit blijkt dat het publiek nog steeds geniet van zeilsche pen en het heerlijk romanti sche gevoel van vrijheid op een schip. De Saeftinghe feesten staan voor de deur en de organisatie hoopt dat ook op de 26e editie weer duizenden aanwezig zijn. „We zijn hier bijna zeker van want de Saeftinghefeesten trekken elk jaar veel mensen, Vlamingen en Zeeuws-Vlamin gen. De watersportvereniging Saeftinghe telt tientallen leden die hun schip stationeren jn de haven van Paal. Dat ene week end in het jaar is van hen en we bieden het publiek echt spekta kel," vertelt ex-voorzitter W. Blommaert, die na bijna 25 jaar de voorzittershamer te hebben gezwaaid het werktuig overdroeg aan D. van Kerckho- ven uit Kloosterzande. In het weekend van 27 tot 30 augustus krijgen de leden van De Saeftinghe weer alle wind in de zeilen. De organisatie weet dat juist in dat weekend het razend druk wordt in Oost- Zeeuws-Vlaanderen met hun feest, de Reynaertfeesten in Hulst en het Ambachtelijk Weekend in het Waasland, Hulst en Axel. „Kijk onze datum ligt steeds in de buurt van de Paalse kermis en bovendien moeten we reke ning houden met het tij. In dat weekend is het hoogtij en is er dus voldoende water in de kaai, een ideale situatie voor het admiraalzeilen en demon straties van allerlei water- sporttakken die het publiek dan kan bewonderen," aldus Blommaert. De Watersportvereniging Saef tinghe is trots op zijn feest. Tenslotte is het volgens de le den het enige gebeuren waarbij zoveel platbodems op het wa ter komen en te bewonderen zijn. „Onze vereniging heeft vele jachten en platbodems, dat komt niet zo vaak voor in Nederland. Tijdens de Visserij feesten in Breskens zijn er veel schepen te zien, maar nooit zoveel platbodems als bij ons. Het publiek krijgt een défilé van Hoogaars, Hengsten, Lem- merhengsten, Lemmeraken en Schouwen te zien met als para- depaardjes de oude houten Hengst uit 1880, de stalen Lemmeraak Saeftinghe uit 1900 en de houten Boeieruit 1920 van David Procter." Het programma van de Saef tinghefeesten gaat vrijdag 27 augustus van start om 20.00 uur met het Schippersbal in het clubhuis. Hoogtepunt van het feest is het admiraalzeilen zaterdag 28 augustus om 13.00 uur, een spektakel dat geen enkele liefhebber van schepen mag missen. Het publiek kan zich vergapen aan de vele plat bodems en zich verder te goed doen aan mosselen, vis, frites, ijs of barbecuevlees. Het lek kers is met grote hoeveelheden aanwezig in de verschillende kraampjes die op het terrein staan en bovendien wordt er veel bier getapt. Voor de jeugd is er een sping- kasteel. Bijkletsen kunnen de stuurlui en walmensen in het havengebouw, terwijl in het klapkot de iets ouderen verha len van vroeger ophalen. Het muziekgezelschap Nooit Ge dacht uit Graauw speelt om 19.00 uur en het bal in het havengebouw begint om 21.00 uur. Het showorkest Flash back zorgt voor de juiste mu ziek. Zondag wordt door pastoor A. Ruyloft de mis opgedragen in het havengebouw om 11.00 uur, de gezangen worden ver zorgd door het koor van De Blaauwe Hoeve. Vanaf 14.00 uur zijn er de gratis rondvaar ten op de beschikbare jachten en de garnalenkotter N.Z.21 komt rond half drie met een verse lading garnalen die gratis uitgedeeld worden. Het dans en showorkest The Wigs pro beert het publiek aan te zetten tot dansen om na het overvloe dige eten er weer enkele kilo- tjes af te hossen en de dag wordt besloten met een specta culaire para-dropping. *„Dat is steeds een hoogtepunt, die mannen zijn niet bang: slecht of goed weer, ze sprin gen wel. Alleen bij noodweer of een te sterke wind moeten ze opgeven. Rond 17.00 uur vallen de eersten uit de hemel, voor het publiek steeds een trek pleister," aldus de zegsman. Zoals bij elk Saeftinghefeest is er goed gedacht aan de schut ters. Op zaterdag, zondag en zelfs maandag 30 augustus zijn er schietingen op de liggende wip bij Piet en Lizet Verras in café In het zicht der Schelde. Elke dag met honderd gulden gratis inzet. Van onze verslaggever Roosendaal - De organisatie van de rally Nacht van Acht maal wil dit jaar toch rijden op Roosendaals grondgebied. De Stichting Auto Sport West-Brabant maakt dan ook bezwaar tegen de weigering van de gemeente een onthef fing te geven. De rally wil, evenals vorig jaar, een behen- digheidsproef op Borchwerf houden. Roosendaal had vorig jaar al geprobeerd de Nacht van Acht maal te weren van haar grond gebied. De Raad van State moest er toen aan te pas komen om de Stichting in het gelijk te stellen. Roosendaal had veel te laat een beslissing genomen en volgens de Raad van State had de orga nisatie al erg veel werk in de rally gestoken. Reden te meer voor de Raad van State om de Roosendaalse weigering voor een vergunning te vernietigen. Wel gaf de Raad van State op een ander punt Roosendaal ge lijk. Een weigering van de rally op grond van de Wegenverkeers wet en de daarin genoemde mi lieucriteria is heel goed moge lijk, aldus de afdeling recht spraak van de Raad van State. Voor de wijziging van de wegen verkeerswet in november 1991 kregen gemeenten die een auto rally op milieugronden wilden weigeren regelmatig het deksel op de neus. Met de steun van de Raad van State in de rug denkt Roosendaal nu voldoende sterk te staan om een vergunningaan vraag van de rally Nacht van Achtmaal te weigeren. Open dag H W'24 om vragen te stellen. Hulst - De jeugdafdeling van de voetbalvereniging HW'24 uit Hulst houdt zaterdag 28 augustus de 'Open HW'24- dag'. De jeugd en ouders uit Hulst en omstreken zijn op die dag welkom op het sportcom plex in Huist. De trainers en leiders van de jongste jeugd groepen tot tien jaar verzor gen in grote lijnen deze dag. Tussen 13.30 en 14.00 uur worden de aanwezigen in de kantine welkom geheten en om 14.00 uur start het pro gramma met spelletjes op het veld, video en informatie. Om 16.00 uur wordt een demon stratie-training verzorgd en om 16.30 uur demonstreren spelers van het eerste elftal een wedstrijd voetbaltennis. De dag wordt om 16.50 uur in de kantine afgesloten onder het genot van een tractatie. Men is dan in de gelegenheid IZV in het buitenland Kloosterzande - Het voetbal team van IZV heeft een bezoek gebracht aan Tsjechië en Oos tenrijk en daar vriendschap- pelijke wedstrijden gespeeld. In Tsjechië speelde IZV 2-2 tegen TJ Sokol Bosonohy uit Brno. Voor IZV scoorden in dat duel Roger de Booy en Freek Blankaert. In Oostenrijk moest men het onderspit (4-2) delven tegen SC Immendorf. De doelpunten voor IZV wer den gemaakt door Patrick Taelman en Marino de Ko ning. Deze tegenstanders heb ben toegezegd deel te nemen aan het 6e Internationale Zaalvoetbaltoernooi van IZV, dat zaterdag 7 mei in open lucht op de velden van de W Graauw afgewerkt wordt. SOOS INTERNOS - De soos Internos voor alleenstaanden houdt zaterdag 28 augustus een dansavond in De Vlaschaard. Deze avond be gint om 20.00 uur en de mu ziek wordt verzorgd door The Williams. Men houdt eveneens een bingo en een loterij. PRIJSKAARTING - Prijs- kaarting KBO Gemeenschaps centrum de Warande - 46 deelnemers. Uitslag 1. F. Braem-St. Jansteen 2. R.v.d. Branden-Clinge, 3. C. Boone Hulst. SCHIETING - Cafe 't Cen trum - 32 deelnemers. Uitslag Hoge vogelA.v.d. Branden- St.Jansteen. Ie ZijvogelF. de Nijs-Stekene. 2e Zijvogel R. d'Hondt-Zuiddorpe. Meeste kleine vogels (4) P. de Bot- Heikant. WOENSDAG HULST - Café De Kroon, 14.30 uur kaar ting. ST.- JANSTEEN - Café 't Centrum, 13.30 uur be- jaardenschieting. -De Warande, 13.30 uur prijs- kaarting jokeren KBO CLINGE - Café De Landbouw, 20 uur prijskaarting. -Malpertuus, 13.30 uur, koers- balmiddag ANBO. SAS VAN GENT -De Engelenroos, 14 uur prijs kaarting. SCHIETINGEN Koewacht - Zaal 't Hoekske, be- jaardenschieting met 35 personen. Hoge vogel: A. van de Branden, eerste zijvogel: R. d'Hondt, tweede zijvogel: O. de Schrijver, grootste aantal (4): J. van Goethem. Lamswaarde - Zaal De Lamsoren met 25 personen. Hoge vogel: P. Bogaert, eerste zijvogel: A. d'Hondt, tweede zijvogel: W. Cuy- per, grootste aantal (7): A. d'Hondt. Paal - Zaal P. Verras met 54 perso nen. Hoge vogel: Th. Praet, eerste zij vogel: G. van Geertruij, tweede zijvogel: G. de Koning, grootste aantal (5): G. de Bakker. Walsoorden - Zaal Rue du Nord met 61 personen. Hoge vogel: P. Neve, eerste zijvogel: E. de Kort, tweede zij vogel; J.Crombeen, grootste aantal (5): F. Boussen. Lamswaarde - Zaal De Lamsoren met 33 personen. Hoge vogel: D. de Bakker, eerste zijvogel: F. de Meyer, tweede zijvogel: C. Bogaert, grootste aantal (7): N Meese. Koewacht - Zaal 't Hoekske met 25 personen. Hoge vogel: O. de Schrij ver, eerste zijvogel: J. Martens, tweede zij vogel: E. Goossen, groot ste aantal (4); J. Suy. Nieuw-Namen - Zaal Van de Vel- de-Picavet met 25 personen. Hoge vogel: A. de Waal, eerste zij vogel: P. Bogaert, tweede zijvogel: B. de Cock, grootste aantal (7): R. de Vos. Ossenisse - Camping Mussenist met 25 personen. Hoge vogel en grootste aantal (3): B. Piessens, eerste en tweede zij vogel: G. Pies sens. Ossenisse - Camping Mussenist ko- mngsschieting met 28 personen. Koning: J van Laken, koningin: E. Coppens. Zuiddorpe - Zaal Gemeentehuis met 36 personen. Eerste hoge vogel en eerste zij vogel: R. Hoeks, tweede hoge vogel: H. d'Hondt, tweede zijvogel: Th. Baart, grootste aantal (5): E. Kronenburg. Hulst - De Kroon met 37 personen. Hoge vogel: Th. Praet, eerste zijvo gel: E. Hulshout, tweede zij vogel: R. de Sterke, grootste aantal (8): F. Boussen. Ossenisse - Camping De Zeemeeuw met 33 personen Eerste hoge vo- §el R. Kant, tweede hoge vogel: J inave, eerste zijvogel: A de Smet, tweede en vierde zijvogel: G. Ver- cauteren, derde zij vogel. Th. de Kort, grootste aantal (3): L. de Klerk. Ossenisse - Camping Mussenist met 28 personen. Hoge vogel: G. Piessens, eerste zijvogel: M. Cop pens, tweede zij vogel en grootste aantal(4). W. Marevoet. Ossenisse - Camping De Zeemeeuw koningsschieting met 28 personen. Koning: G. Vercauteren, koningin: L. de Block. Hoofdplaat - Zaal De Vriendschap met 31 personen Hoge vogel: L. Wieme, eerste zij vogel: D Ver- eecken, tweede zijvogel: C. Boer man, grootste aantal (5): L. Mar tens. Lamswaarde - Zaal De Lamsoren met 34 personen. Hoge vogel: me vrouw Hermans, eerste zij vogel: A. d'Hondt, tweede zijvogel: E Huls hout, grootste aantal (5): P. Neve Zuiddorpe - Zaal Gemeentehuis met 31 personen. Eerste hoge vo gel: L van Hoeke, tweede hoge vogel: W. de Ridder, eerste zij vogel: M. Suy, tweede zijvogel. R. de Hoeks, grootste aantal (5): A. de Ridder. KAARTINGEN Terneuzen - Café 't Schelpenhoek je met 92 personen. Bieden: 1. Diana Reyers, 2. Jos de Rijk, bei den Terneuzen; 3. Sjors Boerjan, Biervliet. Jokeren: 1. F Hamelink, Axel; 2 G. Broeshart, 3. mevrouw Bakker, beiden Terneuzen. IJzendijke - Bolclub Molenzicht hield een aantal bollingen. Uitslagen:eerste bolling; 116 in schrijvingen:! A.de Schipper- M.v. dWalle-G.de Bruyne 2 G.D.Hoore-R.Braet-A.Wulfrancke 3 F Verpoorte-L.Verdurmen-K.Ca- rijn tweede bolling:39 inschrijvin gen.! R.van Limmen-W.Cornelis- J.Dellaert 2 A.Dusarduyn-A.van Looy-A.v.d.Bossche 3 P Pielaat- F Blaakman-V Basten derde bol ling: 102 inschrijvingen: 1 W.de Scnipper-M Dhondt-S.Boerman- H.van Waes2 J.Provoost-A.de Mae- rtelaere-M.Vermeire-A.v d.Walle 3 H.Goossens-M.de Coninck-R.Goet- hals-M.Wauters en P.Pielaet- B.Versprille-I.Vermeulen-E.de Ke- zel vierde bolling:33 inschrijvin gen:! G.Teerlinck-W.Cornelis- A.Baeke 2 F.Blaakman-S.Ras- C.Veraartljzendijke-Uitslag bridgewedstrijd: 1 echtpaar Galle 2 dames Houte pen-Ransehaert 3 dames van de Water-Keeman Sas van Gent - Zaal De Regen boog, organisatie ANBO met 32 personen. Bieden: 1. R. de Wit, 2. J. van Avermaet, 3. E. de Causemae- cker. Jokeren: 1. mevrouw De Pan, 2. mevrouw De Wit, 3. mevrouw Timmerman. Koewacht - Zaal De Lange Akkers met 21 personen: Bieden: 1 R. Baart, 2. H. Temmerman, 3. me vrouw Celie-de Meester. Hulst - Zaal De Blaauwe Hoeve met 60 personen. Bieden: 1. G. de Witte, 2. mevrouw Gijzel, 3. C. van Hooye. Sluiskil - Zaal Het Meulengat met 36 personen. Bieden: 1. mevrouw Coone, 2. J. Knuit, 3. P. Hamelink. Hulst - Zaal De Lieve met 36 personen. Jokeren: 1 O. Weemaes, 2. mevrouw Boonman, 3. H. Koole. Hulst - Zaal De Kroon met 42 personen. Bieden: 1. Th. Bos, 2. mevrouw Hoop, 3. D. Verbraeken. Jokeren: 1. mevrouw Rodrigo, 2. mevrouw De Moortere, 3. mevrouw Giesen. Hoek - Camping De Braakman met 58 personen. Bieden: 1. J. Poppe, 2. mevrouw Poppe, 3. C. Patijn. Joke ren: 1. mevrouw Ketting, 2. J. Ha- zenbroek, 3. mevrouw Van Luxem burg. Hulst - Zaal De Vrijbuiter met 20 personen. Bieden: 1. A. Tielens, 2. E. Bogaert, 3. N. Tilleman. Joke ren: 1. mevrouw Long-Bogaert, 2. N. van Delft, 3. T. van Delft Kloosterzande - Zaal De Kombuis met 20 personen. Bieden: 1. me vrouw Willems, 2. mevrouw Hoop, 3. R. Verschuren. Jokeren: 1. me vrouw de Waal, 2. mevrouw Joos. Stoppeldijk - Zaal 't Gelaag met 34 personen. Bieden: 1. mevrouw Van Laar, 2. mevrouw Destombes, 3. J. van de Velde. Jokeren: 1. mevrouw De Kort, 2. mevrouw Van de Ende, 3. mevrouw Pieters. Graauw - Zaal Gemeenschapshuis met 30 personen. Bieden: 1. Th. Weemaes, 2. E Rietjens, 3. E. Borm, 4. A. Boone, 5. A. de Klerk. Hengstdijk - Camping De Vogel met 110 personen. Bieden: 1. R. Sloot, 2. mevrouw Van Kruijssen, 3 R. de Wilde. Jokeren: 1. me vrouw Dreen, 2. J. van de Bos, 3. M. van de Ham. Ontmoeting De Vogel-De Braakman werd gewon nen door de Vogel St.-Jansteen - Zaal 't Centrum met 24 personen. Bieden: 1. P. Jonkers, 2. J. van de Hende, 3. A. Dobbe- laar-d'Hondt. Jokeren: 1.. J. Lern- out, 2. F. Wolfert, 3. J. Domines. Hoek - Camping De Braakman met 54 personen. Bieden: 1. J. Stock man, 2. J. Jansen, 3. H. de Ruyter. Jokeren: 1. mevrouw Van de Stra ten, 2. mevrouw Tichelen, 3. me vrouw Patijn. Hengstdijk - Camping De Vogel met 45 personen. Bieden: 1. J. Woodham, 2. K. Vlaminck, 3 J. Hermes. Jokeren: X. mevrouw Bo gaert-Long, 2. mevrouw Höek, 3. mevrouw Voogd. Hulst - Zaal De Kroon met 56 personen. Bieden: 1. mevrouw De Deijn, 2. mevrouw Verhelst, 3. me vrouw Destombes. Jokeren: 1. me vrouw Bogaert, 2. mevrouw Domi nes, 3. A. Riemens. KOERSBAL Ossenisse - Hof ter Nesse met 11 personen. Uitslag: 1. A. Rottier/R Reyns-de Kort, 2. A. Mannaert, 3. T van Vooren/B. van Landeghem. Sas van Gent - De Roselaer met 12 personen. Uitslag: 1. A. de Kort/A. Vervaet, 2. A. de Maarsschalk/J. de Pan, 3. G. de Buck/G. de Martelae- re. Clinge - Malpertuus. Uitslag mat 1: 1. M. Govaert-de Vos/R de Block, 2. L. Boonman-Lernout/A Buijze. Mat 2: 1. Cl. Kegels-van Gijsel/P van Broeck, 2. L. van Hoeyland/L. Kegels. GAAIBOLLEN Ossenisse - Camping Mussenist met 35 personen. Hoge vogel en grootste aantal (8): P. Neyens, lin ker zijvogel R. Jansens, rechter zijvogel: V. Perdaen. Lamswaarde - Zaal De Lamsoren met 28 personen. Hoge vogel: F van Dorselaer, linker zij vogel: P. Lafeber, rechter zijvogel. J. Huls hout, grootste aantal (10): L. Neve.

de Stem | 1993 | | pagina 13