Ét. Kritiek tuincentra valt verkeerd ®Stem kortingen provincie hebben geen effect op bouw van de WOV .EGENHEID 30-ers kunnen] bij het ant in Breda Nieuw toestel voor speeltuin Terneuzen PLAATSELIJK NIEUWS DAG KLAPPER UITSLAGEN 'ROFIC1AT Ifficier eist werkstraffen roor uitkeringsfraude Goes F,ia dertig maanden cel voor schietpartij Goes Vonnissen amfetaminezaak fors lager dan eisen Eerste diploma's opleiding informatica Nieuw platform wil meer inbreng in woonwagenzaken UUK FOÏOSEEVBCE ZEELAND C2 irticulieren iet het behalen van] illie rijbewijs uto: (2e keer) tefan Segers, Anjo de Ri)k! lotor: (1 e keer) 1 larina Baart, Henk Cremeti ndreas de Vos, Gerard elft, Maurice Baart ie krant )pen-tuindagen Hulst volgens mede-organisator geen oneerlijke concurrentie p^VerS,raeten Vier maanden cel voor afpersing ANWB Terneuzen extra lang open Graauw KAARTINGEN KOERSBAL EXAMENS Ambtenaren Rijkswaterstaat Zeeland voortaan met de trein Geld Tourclub Axel voor Axelerando Weekenddienst Stem-redactie Proefuitzendingen WOS van start 393 ZATERDAG 10 JULI 1993 om te zoenen I bankje, jubileum, receptie I k verloving, overwinning bn. Abraham, openbare far door, mag best eens in i i wel op de pagina /loeilijk is dat niet en duur zijn. Prijs per regel of 2,40*, één grote reqei ff 2,89 resp. 3,04*. 1 ptsen van een foto of een formaat van 35 X45 [ij 15,96 resp. 16,76' 1 tarieven op aanvraag. Bij betaling wordt 4,50 fckend. Foto's worden niet I |el 076-236442 of geef uw ór plaatsing af bij één van i. Schriftelijke opgaven bnd geaccepteerd indien Jekend zijn, ook indien uw j bijgevoegd is. ns het recht voor teksten ^an redenen te weigeren, er klachten bereiken over fekst behoudt de uitgever loor om de naam van de ver bekend te geven, Lieven gelden op zaterdag Ide tarieven zijn excl. B.T.W. Inigingsnieuws 2 kolom op donderdag 06-07-93 lie liaar Mt JlA lilie „onze verslaggever middelburg - De ernstige financiële ILgen van de provincie Zeeland lebben geen enkel gevolg voor de tannenmakerij rond de bouw van lp peperdure oververbinding in de foesterschelde, de WOV. en llici- riine lan ky- Deze heer wordt vi daag 65 JAAR Proficiat. Met de OV studente! kaart is het gedaaij ING. JACO] nu er op uit voore goede baan. Pa,n broer en zus. Dat blijkt uit antwoorden van Gedepu teerde Staten op schriftelijke vragen van Groen Links. Die partij wees op de miljoenen guldens die Zeeland bezui nigt op maatschappelijk werk, milieu, cultuur, sport en op de eigen organisa tie. Gisteren, tijdens een zitting van een Statencommissie, deelde gedeputeerde Bruinooge (financiën) daarenboven mee dat het Rijk van plan is in de toekomst tien miljoen gulden op het provinciefo nds dat Zeeland krijgt, te korten. Brui nooge zei dat dit 'volstrekt onbespreek baar' was en kondigde een taaie strijd aan. Eerder in de Staten, aldus Van Kollem van Groen Links, is al naar voren gebracht dat in een dergelijke finan ciële situatie de bouw van grote infra structurele werken een extra groot risi co voor de financiële huishouding van de provincie met zich mee kan brengen. Zijn Gedeputeerde Staten dan ook be reid draaiboeken te maken die voorzien in het blijven van de veerdiensten en de aanschaf van nieuwe veerboten voor de toekomst, vroeg Groen Links. Nee, zo luidt het antwoord. De WOV blijft het uitgangspunt, de veerdiensten moeten weg. En omdat die veerdiensten geëxploiteerd moeten worden zonder een bijdrage van de provincie, heeft het geen zin om nu de voorgestelde plannen te gaan maken. |3n onze verslaggever Hulst - De kritiek van de gevestigde tuincentra op de internationale open-tuindagen waarbij particulieren Ln tuinen open stellen is bij mede-organisator Athy Kayser, oud-voorzitter van Groei en Bloei, verkeerd bevallen. vt tuincentra beweren dat zij Jjneerlijke concurrentie onder linden van de tuinamateurs in [tot-Zeeuws-Vlaanderen die tij- Ls die dagen een handeltje Jnjven met stekjes en planten, lolgens mevrouw Kayser bete lenen die dagen juist reclame oor de erkende bedrijven in jaats van concurrentie. „Ze loeten blij zijn dat we onze Tjinen openstellen. We zijn een [taalkaart voor hun bedrijf. Er bat geen uur voorbij of mensen ragen ons waar ze bepaalde lanten kunnen halen en dan rwijzen we ze steevast naar de jncentra in onze buurt. Dat we Jen toe een plantje verkopen fan onze overschot vind ik heel Jormaal, anders moeten we ze lip de composthoop gooien." linst pet is niet zo dat we planten dropen en ze met winst verko- fen. Ik ben in de meeste privé- inen in Europa geweest en laar is het gebruikelijk dat ze jan het eind van een bezoek in |tn hoekje hun overschot te )op aanbieden. Concurrentie, kat me niet lachen. En dat voor lie twee keer per jaar," zegt de jid-voorzitter (vijftien jaar van de afdeling Zeeuws- Jlaanderen en Noord-Belgie van proei en Bloei. geeft toe, het is wel eens Inders geweest. Tien jaar gele den. „Op een gegeven moment kwamen de mensen met hele dozen af, maar dat is niet de bedoeling." Keuren Ze wijst er op dat door het toedoen van haar collega's en Groei en Bloei de tuincentra een bloeiender bestaan hebben ge kregen. „In Engeland heb je 2000 privé-tuinen die jaarlijks opengesteld worden en de tuin centra floreren als nooit tevoren. Ik geef nog maar een voorbeeld. Gemeenten vragen mij vaak om tuinen te keuren. En elk jaar zie ik dat meer mensen meer aan hun tuin doen. Dat is toch alle maal in het voordeel van de tuincentra. Als het ons echt om het geld was te doen zouden we wel entree heffen. Dat doen we niet. Hoofdzaak is om mensen te animeren meer met dat kleine stukje wereld te doen. Anders niets." „Plantenmarkten zijn eerder concurrenten want daar worden geen voorbeelden gegeven. Bij ons zie je mensen met pen en papier rondlopen en ze trekken je voortdurend aan je mouw met de vraag: hoe heet dat plantje en waar kan ik dat halen?. Ik kan er echt niet bij dat ze vallen over die paar plantjes die wij verko pen. Ze moeten dat maar zien als reclame-onkosten," aldus Kay ser. Ervaring: je hebt bej zen dat je leiding kunt» ven en coördineren Leeftijd: je bent minste 24 jaar oud Achtergrond: je ervaring in eeiü vicegerichte org*1 satie Instelling: je ambitieus en je^ van aanpakken I je persoon^ kwaliteiten: je schikt over persoon t overwicht, c0ir )0(1 ciële aanleg, servicq voel, initiatief o" logen om mensen te motiveren. [et aanbod van McDonald's: Een professionele en bedrijfsger j] lanagementopleiding, waarin Je IcDonald's restaurantbedrijf, ok je eigen mogelijkheden le®r :n <e| Afwisselend werk en wisse erktijden u jt Groeiende verantwoordelijk^ j ïlfstandigheid. .Is je interesse hebt i een carrière bij IcDonald's stuur an binnen 14 dagen sollicitatiebrief aar: McDonald's istaurant, Karne- ïelkstraat 5, 4811 .J Breda. Ian onze correspondente fiddelburg - Voor het plegen van uitkeringsfraude tot een «drag van ruim 1 ton in drie jaar tijds, is vrijdag voor de liddelburgse rechtbank tegen de 52-jarige Goesenaar R.B. en ijn drie jaar jongere echtgenoot G. van V. beiden een Tevangenisstraf geëist van 6 maanden met daarvoor in de Kaats 240 uur dienstverlening, plus nog eens 3 maanden »rwaardelijk. i medeverdachte (de 28-jarige |-T) hoorde een geheel voor waardelijke boete tegen zich ei- fn met de bijzondere voorwaar- ]tdat hij de 4.000 die hem ten «rechte door de sociale dienst lerden uitkeerd, zal terugbeta- K Ook het echtpaar B. moet p houden aan de afbetalings- whng. al zal een groot deel dat geld, door tijdgebrek, rgoed voor de samenleving Sloren moeten worden be- «ouwd, zo merkte de officier «justitie nog op. i die korte tijd eigenaar ge lest was van een schildersbe nt moest de zaak in '88 op aten, waarna hij werkeloos [trd. en een uitkering plus piursubsidie aanvroeg en ook voor hemzelf en zijn echt- pote. Maar oude klanten wis- P de weg naar de schilder al iel weer te vinden en sinds Ipistus van dat jaar verdiende F e«htpaar met klussen van B. F zo nu en dan hulp kreeg van 'eveneens werkeloze T.) een Wbelegde extra boterham, P betrokkenen wisten dat zij F® extra inkomsten moesten den bij de uitkerende instan- m3ar B. hoopte dat een en EDITIE ZEELAND Noren peuzen, Hulst en Goes, f ssen en telefoonnummers p Pagina A2. JNngstijden: |12'30/13.30-17.0Q uur. ""'actie dfcRein van der Helm Frank van Cooten, mlrtl?l|,Jon Koomer> (sport), rold de Puijsseleijr. Cees Maas, Vlncie radacteur). fc®nti®-exploi,a,ie lElu eiand: De Temeuzense jeugd nam meteen na de opening bezit van het speeltoestel. FOTO WIM KOOYMAN Van onze verslaggever Terneuzen - Speeltuin De Tamboerijn in de Temeuzense binnenstad is een speel toestel rijker. Hiermee is een wens van de kinderen in vervulling gegaan. Tij dens de opening van de speeltuin in februari lieten ze immers duidelijk we ten dat ze de toen aanwezige toestellen wat aan de karige kant vonden. Veel wijkbewoners en organisaties, die voor de binnenstad werken, vonden dat ook. Er werd bekeken of uitbreiding van de speel- voorziening mogelijk was. Er werd een financiële actie gestart. Er was twaalfduizend gulden nodig voor het nieuwe toestel. De kinderen brachten via een spon sorloop 2.700 gulden binnen, de Woning bouwvereniging Terneuzen, bedrijven en winkeliers deden een donatie en de gemeente gaf twee mille. Het streven was het nieuwe speeltoestel nog voor de vakantie feestelijk in gebruik te nemen. En dat is gelukt. Op de laatste lVe <el.09-329345994o 1-93 ander geheim zou kunnen blij ven, omdat hij voor zijn materia len elders een garagebox had gehuurd en bovendien nooit werkte met factoren. Maar hal verwege vorig jaar ging het toch mis en na een grondige huiszoe king kwam de zaak aan het rollen. Toen ook dook de naam T. op die incidenteel hand en spandiensten had verleend. De rechtbank doet over veertien da gen uitspraak. Van onze correspondente Middelburg - Conform de eis is de 33-jarige A.M. uit Ber gen op Zoom voor het chan teren van een vrouw uit Sas van Gent (in december van het vorig jaar) vrijdag in Middelburg veroordeeld tot een gevangenisstraf van vier maanden. De man had de vrouw betrapt op overspelige contacten en daar van ook foto's gemaakt. Hij dreigde het materiaal in de openbaarheid te brengen, wan neer de vrouw niet onverwijld met 8.000 over de brug zou komen. Dat deed het slachtoffer niet, ze lichtte de politie in die M, op de afgesproken plaats kon inrekenen. M. betoogde twee weken geleden in alle toonaarden dat alles be rustte op toevalligheden en mis verstanden, maar de rechtbank acht de feiten wel degelijk bewe zen en ging dan ook mee in de conclusies van het openbaar mi nisterie. Terneuzen - De ANWB Terneu zen houdt de deuren de komende weken nog langer open. De ANWB aan de Markt is extra open de vrijdagen 9 en 16 juli tot 20.00 uur en de zaterdagen 10 en 17 juli tot 14.00 uur. Van onze correspondente Middelburg - Het 'spuuginci- dent' in een Goese discotheek was aanleiding tot de schiet partij (op 1 april) waarbij twee mannen aan het been gewond raakten. Officier van justitie mr. Groen achtte po ging tot doodslag bewezen en eiste vrijdag voor de Middel burgse rechtbank tegen de 26-jarige Goesenaar A.S. een gevangenisstraf van 30 maanden. S. was in de bewuste nacht sa men met een landgenoot in de disco, waar een van de andere aanwezigen de vriend plotseling in het gezicht spoog. Een derge lijke belediging was vooral voor S. niet te verkroppen en, een maal thuis, zon hij op wraak. Na overleg met zijn vriend toog de Goesenaar de volgende och tend eerst naar een kennis om diens vuurwapen te lenen en vervolgens met opgestoken zei len naar de woning van de 'on verlaten' om hen, zo verzekerde S. zijn rechters, verbaal tot de orde te roepen. Maar het pakte allemaal anders uit, S. en zijn vriend werden onthaald op een stortvloed van scheldwoorden terwijl een van de drie aanwezi ge mannen hen bovendien met een 'smerig opgestoken vinger' begroette. Dit alles werd de man te veel en in een reflex zou hij daarom geschoten hebben. Het eerste schot trof een van de mannen in het been, en in de chaos die volgde (waarbij gezwaaid werd met een mes en honkbalknuppel) loste S. een tweede schot dat een andere man een doorboorde voet bezorgde. Achternagezeten door vrienden van de getroffen man nen en een hond vluchtte het tweetal terwijl S. zich onderweg ontdeed van het vuurwapen, dat later door de politie in een voor tuintje werd teruggevonden. De Goesenaar hield bij hoog en bij laag vol dat hij nooit van plan was geweest de spugers te doden of zelfs maar te verwon den. Hij had het wapen uitslui tend meegenomen, omdat be kend was dat zijn tegenstanders gevaarlijke lieden waren. „Re den te meer om onmiddellijk te verdwijnen, toen bleek dat deze mannen helmaal niet van plan waren om met u over de kwestie te praten," zo vond de officier, die de aanleiding tot de gebeur tenissen onvoldoende vond om met een vuurwapen te dreigen, laat staan te gebruiken. De rechtbank doet over veertien da gen uitspraak. voor het lange wachten op af handeling van de zaak: voor F. een gevangenisstraf van 2 jaar (in plaats van de 4 jaar die de rechtbank in gedachten), plus de geëiste boete van 25.000, voor de K. 18 maanden (in plaats van 36 maanden min) en voor E. een gevangenisstraf van 3 maanden (in plaats van 9 maanden). Van onze correspondente Middelburg - Meer nog dan de officier van justitie twee weken geleden deed, heeft de Middelburgse rechtbank in haar vonnissen tegen drie verdachten in de geruchtma kende en slepende 'amfetami nezaak' rekening gehouden met de onwezenlijk lange ter mijn, die verstreken is tussen begin en afronding van de kwestie. Tijdens een eerste behandeling van de zaak (in september '90) eiste het openbaar ministerie te gen de 47-jarige M.F. (Terneu zen), H. de K. (55 jaar, uit Sprundel) en B.E. (41, Terneu zen) voor de verkoop van in totaal 24 kilogram amfetamine aan een door justitie ingezette pseudokoper gevangenisstraffen van respectievelijk vijf jaar, vier jaar en veertien maanden. Maar de verdediging nam geen genoegen met de hele gang van zaken rond de geheim agent en bleef bij haar eis dat agent A23 als getuige onder ede ter zitting zou worden gehoord. Het open baar ministerie verzette zich hiertegen, maar na eindeloos ju ridisch geharrewar verscheen de geheim agent twee weken gele den alsnog in de rechtzaal. Officier van justitie mr. Groen stak de hand in eigen boezem en vond dat er intussen zoveel tijd overheen was gegaan, dat hij zijn nieuwe eisen daarop aan paste. En zo kwam hij tot drie jaar plus 8 maanden en een boete van ƒ25.000 voor F., 2,5 jaar voor de K. en 10 maanden voor E., wiens betrokkenheid bij de amfetaminezaak hij bij die gelegenheid niet bewezen achtte, maar wel enkele andere feiten waarvoor E. eveneens terecht stond. De rechtbank ging echter nog veel verder en deelde bovendien kwistig kortingen uit aan de ver dachten. En zo luidden de von nissen tenslotte als 'beloning' Van onze verslaggever Etten-Leur - Aan de Hoge school West-Brabant in Et ten-Leur zijn deze week de eerste diploma's Hoger In formatica Onderwijs uitge reikt. Landelijk gezien be staat de informatica-oplei- ding al twintig jaar, maar de opleiding in Etten-Leur - die grofweg het gebied West- en Midden-Brabant en Zeeland bestrijkt - ging pas vier jaar geleden van start. De eerste 12 afgestudeerden ontvingen gisteren hun felbe geerde papiertje. De opleiding Hogere Informatica (HIO) van de Hogeschool West-Brabant leidt informatici op die inzet baar zijn op het brede gebied van de automatisering. Een HIO combineert informati- ca-vaardigheden met sociale en communicatieve vaardigheden. Een landelijke commissie van de HBO-raad bestempelde de opleiding in Etten-leur enige tijd geleden nog als goed. Directeur J. Wooldedrink: „Dat doet een jonge opleiding goed." Hij stond in zijn toespraak stil bij enkele toekomstige ontwik kelingen. Die betreffen onder meer een nauwere samenwer king van de afdeling Bedrijfs kunde Informatica van de HEAO in Breda en de afdeling Informatica van de Hogeschool West-Brabant. Die bundeling van krachten moet volgend jaar al gestalte krijgen. „Op die manier moeten we zien te ko men tot breder informatica-on- derwijs," zei Woolderink. A. Vissers, studierichtingslei der Hogere Informatica, stond tijdens het uitgebreide en fees telijke diploma-uitreiking stil bij de prestatie van de studen ten. „Het is allemaal toch een beetje experimenteel geweest en dat bracht zo z'n charmes met zich mee. Leuk dus dat we nu de eerste afgestudeerden hebben, maar jammer dat ze ons nu daadwerkelijk gaan verlaten. Met zo'n eerste groep studenten heb je toch altijd een speciale band," aldus Vissers. GEMENGD KOOR - Het ge mengd koor van De Blaauwe Hoeve verleent vandaag mede werking aan de mis van 19.00 uur in de kerk te Graauw. ZATERDAG HULST - Café De Kroon, 14.30 uur schie ting. TERNEUZEN - Café 't Schelpenhoekje, 14 uur kaarting bieden en jokeren STOPPELDIJK -Het Gelaag, 19.30 uur paling- kaarting KBO. NIEUW-NAMEN - Café Picavet, 14.30 uur schie- ting. ST.-JANSTEEN - Café 't Centrum, 14 uur vlees- kaarting. ZUIDDORPE - Café 't Gemeentehuis, 14 uur schieting. ZONDAG AARDENBURG - GaleRichel, expositie 'Het paard in beweging'. HENGSTDIJK -Kantine camping De Vogel, 10 uur kaarting. KOEWACHT - Café 't Hoekske, 14.30 uur schieting. LAMSW AARDE -Café De Lamsoren, 14.30 uur schieting. ST.-JANSTEEN - Café 't Centrum, 14 uur vlees- kaarting. Oostburg - De Oostburgse Bridgeclub hield een wedstrijd in hotel Du Commerce met een deelname van 18 paren. Uit slag groep A: 1. Barendregt/ De Vries, 2. Pielaet/De Ruyter en Ariëns/Schuurs, 4. echt paar Sorée. Groep B: 1. Lan- gedijk/De Ruyter, 2. echtpaar Klap, 3. echtpaar De Badts. Hulst - Zaal de Lieve. Uitslag eerste wedstrijd: 1. C. Kegels/ E. Burm, 2. G. Smet/L. Boon man, 3. L, Kegels/T. Heir- mans. Tweede wedstrijd: 1. C. Kegels/W. Bosland, 2. E. Burm/J. Boonman, 3. L, Boon- man/G. Smet. Breda - Hogeschool West-Bra bant, sector HEAO studierich ting bedrijfskundige informa tica (BI): Hans Verstraeten, Hulst, Brugge - Muziekconservato rium Brugge, uitmuntend heidsgraad B zang met grote onderscheiding: R. Marteijn- Goossens, Oostburg. schooldag voor de vakantie werd het toestel door wethouder A. Stahl-Hemelsoet geo pend. Daar blijft het echter niet bij. Het is de bedoeling dat De Tamboerijn op termijn moet uitgroeien tot een volwaardige speel tuin in de binnenstad. Niet alleen voor de kinderen van de binnenstad maar ook voor de kinderen van het winkelend publiek in de Noordstraat. Na de zomervakantie worden verdere acties gestart om dat doel te berei ken. Van onze verslaggever Middelburg - Ook de medewerkers van Rijkswaterstaat Zeeland pakken vanaf 14 juli voortaan de trein voor dienstrei zen, en als het kan ook voor het woon-werkverkeer. Dit, in navolging van de ambtenaren van de provincie die al langer met de trein reizen om autokilometers te besparen en zodoen de het milieu te ontzien. ïvenals de Abdij, sluit Rijkswaterstaat met de Nederlandse Spoor wegen een contract af voor de centrale inkoop van treinkaartjes. Medewerkers kunnen dan een treinkaartje halen in het Rijks water staatkantoor in Middelburg en hoeven niet meer in de rij op het station te wachten. Ook zijn de kaartjes zo goedkoper. Dit betreft dan voornamelijk dienstreizen. Mensen die met de bus of de trein naar het werk komen, krijgen een hogere reiskostenvergoeding dan zij die met de auto komen, dat is een andere maatregel. Mensen die auto's met elkaar delen, het zogeheten carpoolen, krijgen gegarandeerd een parkeerplaats in de garage en fietsers die meer dan vijf kilometer enkele reis naar het werk fietsen krijgen een fietsonderhoudsbon van honderd gulden per jaar. Van onze verslaggever Hulst - De Zeeuws-Vlaamse gemeenten moeten voortaan het Regionaal Platform Woonwagenbewoners betrekken bij zaken die de belangen van woonwagenbewoners aan gaan. Het pas opgerichte platform schrijft dat aan de gemeentebe sturen in Zeeuws-Vlaanderen. Om dit moment zijn al meer dan zeventig woonwagenbewoners in de regio aangesloten bij het plat form. Een aantal dat nog steeds toe neemt. Het Regionaal Platform wil in Zeeuws-Vlaanderen de belangen, behartigen van alle woonwagen bewoners. De organisatie ziet zich dan ook als een gespreks partner voor de gemeenten, wanneer de belangen van woon wagenbewoners in het geding komen, „Het platform rekent er dus zeker op, dat in de toekomst Van onze verslaggever Axel - Tourclub Axel heeft 400 gulden bij elkaar gefietst voor muziekvereniging Axelerando, een band met verstandelijk ge handicapten. Het bedrag, dat door sponsors werd verhoogd tot 500 gulden, is deze week tijdens een bijeen komst in het Gregoriuscentrum in Axel overhandigd. Het geld wordt gebruikt voor de aanschaf van een nieuwe muziekinstalla tie. Voor redactionele aangele genheden, dus niet voor be zorgklachten of adverten ties, kunt u dit weekend contact opnemen met Frank Deij: 01155-61793, Telefoon kantoor Terneuzen: 01150-18924. in wederzijds belang, met haar inbreng terdege rekening zal worden gehouden," aldus de brief aan de gemeenten. Daarnaast zal het Regionale Platform zich ook kunnen gaan inzetten voor de landelijke be langen van de woonwagenbewo ners. Dit via haar deelname aan het Landelijk Platform voor Woonwagenbewoners en Zigeu ners (LPWZ). Het LPWZ zelf zal haar deskundigheid ten dienste stellen van het Regionale Plat form. IJzendijke - De proefuitzendin gen van de West Zeeuws Vlaam se Omroepstichting zijn gisteren van start gegaan. De stichting heeft enkele jaren moeten knok ken om uiteindelijk een zendver gunning te krijgen. Gisteren is de zender goedgekeurd door een afdeling van het ministerie van verkeer en waterstaat. „Alles is prima verlopen," aldus een tevreden woordvoerder van de WOS. „We hebben wel wat storing van Belgische zenders, maar dat kunnen we wellicht nog oplossen." De WOS zendt momenteel 24 uur per dag uit op 107,5 mherz van de FM band. Verder zullen ze binnen enkele dagen ook te beluisteren zijn op de kabel op 94,5 meter. „We zijn al tevreden dat we met de proef uitzendingen konden starten, twee weken later dan gepland," besluit de woordvoerder. Over enkele maanden hoopt de WOS hun uitzendingen nog meer gestalte te kunnen geven. Ook zal de nieuwe radiozender nog een naam moeten krijgen. Het bestuur neemt hier spoedig een besluit over. (ADVERTENTIE) - Wie maakt binnen 1 uur de helderste afdrukken op Kodak Royal Paper j terwijl u winkelt? Juist. 's-Gravenhotplein 8, Hulst, 01140-16162 FOTO VERSCHOORE

de Stem | 1993 | | pagina 17