ISBAREI laten willen meer bezuinigen oofdredacteur Omroep Zeeland legt journalisten censuur op 'rovincie Zeeland wijst aanleg Baalhoekkanaal resoluut van de hand SLAPEN TSLOTEN [eerderheid vindt kortingen cultuur en sport provincie Zeeland niet voldoende 'Basiliek bedevaartplaats voor extreem-rechts' PARKET PSMaearrSla99eVer Buien en opklaringen Fietsers bij Nieuwvliet-Bad geplaagd door kraaiepoten ïplex ier Tuinspeelgoedspecialist Schommels - wippen - zand bakken - speelgoedtenten etc. MNENDE ^TREKKING JLI '93 ïuit stuurhut f an duwboot Stukgeschoten lm onze verslaggever jliiiskil - Met vermoedelijk luchtbuks, gehanteerd acaf de wal nabij de brug het kanaal Gent-Ter- Mn in Sluiskil, is woens- gavond om 19.15 uur de thermit van de stuurhut duwboot Titan stukge- Choten. Vonnis 3,5 jaar cel voor verkrachting minderjarig meisje Wisselend Beter Staten maken loonactie tot toneelspel voor tribune Politie bekeurt 8,3 procent weggebruikers bij snelheidsc ontroles 11993 SPEELBOOM - KLAASSEN PASSAGE - AXEL - 01155-1781 rg, tel. 01177-1698 rij, le en 2e trekking 9 juli 1993. 490.000 prijzen samen zo'n 25.000,- op alle 5.000,- op alle 1.000,- op alle 250,- op alle 100,- op alle 100,- op alle 50,- op alle 50,- op alle 15,-op alle 10,- op alle lotnummers lotnummers eindcijfers eindcijfers eindcijfers eindcijfers eindcijfers eindcijfers eindcijfers eindcijfers 06111 290.000 prijzen samen zo'n 50.000,- op alle lotnummers 20.000,- op alle lotnummers 2.000,- op alle lotnummers 01523 1.000,- op alle eindci fers 250,- op alle eindci fers 250,- op alle eindci fers 100,- op alle eindci fers 100,- op alle eindci fers 50,- op alle eindci fers 50,- op alle eindci fers 50,- op alle eindcijfers 20,- op alle eindcijfers fouten voorbehouden. rekking hebben t.o.v. een notaris ag 9 juli jl. plaatsgevonden. Ing wordt jjye uitgezonden op TV. sdag naar de StaatsloterijShow, nvang 20.20 uur, TV 2. r kans, meer geld, i Staatsloterij.-^ DE STEM in onZe verslaggever jiddelburg/Aiitwerpen - Zeeland Ijst aanleg van het Baalhoekka- laj resoluut van de hand. Minister L-Weggen stemde donderdag in |et een onderzoek naar het graven [i deze tweede toegang tot de btwerpse Waaslandhaven. Nederland heeft altijd geweigerd te praten over het afsnijden van de Bocht .van Bath. De koerswijziging van minis ter Maij-Weggen kwam gistermorgen ter sprake in de Statencommissie alge mene bestuur. In antwoord op vragen van Groen-Links-Statenlid F. van Kol- lum uit Zuiddorpe zei gedeputeerde D. Bruinooge dat de provincie nog steeds tegen het graven van het Baalhoekka naal is. Eerder al schrapte de provincie de mogelijkheid van de nieuwe water weg door Zeeuws-Vlaanderen van het streekplan. Het Zeeuws Landschap, eigenaar van grote delen van het Verdronken Land van Saeftinghe, was niet compleet ver rast door het akkoord tussen Maij-Weg gen en haar Vlaamse collega Th. Kelch- termans. „We hadden van Rijkswater staat al begrepen dat de plannen voor het kanaal weer de kop dreigden op te steken. Dat bevreemde ons wel, want we dachten dat de zaak voorgoed dicht getimmerd zat," aldus G.J. Buth van het Zeeuws Landschap. Het onderzoek naar het Baalhoekka naal richt zich op het tracé-uit 1972 dat pal ten westen van Saeftinghe loopt. Bij de buurtschap Baalhoek is de monding van het kanaal in de Westerschelde voorzien. Met het kanaal vreest het Zeeuws Landschap ook een oprukken van de industrie. „De skyline van Saeftinghe is nu aan een kant al verpest. Dat wordt alleen maar erger als dat kanaal er komt," aldus Buth, die een omsingeling van het natuurgebied vreest. |i onze verslaggever ddelburg - De zes miljoen gulden die Gedeputeerde Iten (GS) willen bezuinigen, gaan een meerderheid in Linciale Staten nog lang niet ver genoeg. Met name cultuur en de sport in Zeeland kunnen veel meer Leren dan de 4,5 ton die GS voor die sectoren op hun irtingslijstje hebben staan. S echter, voelen niets voor meer bezuinigingen. Middelburger wil verwijdering van nazi-tekst en hakenkruis uit toren Hulst It bleek gisteren toen de Sta- Icommissie algemeen bestuur fmeuwe bezuinigingsvoorstel- i van GS behandelde. Het „d een soort van voor-debatje Eder dat er besluiten vielen. I voorschot op de begrotings- Eatten die in november op de iida staan. En tot dan kan er Idgettair (en in partij stand- tien) veel veranderen. Nogal |t commissieleden vroegen dan k naar het nut van deze zit- jtnut voor gedeputeerde Brui- oge (finaciën) was overduide- j aanwezig. Hij vernam hoe j voorstellen gevallen waren fee provinciale politiek en kan I eventueel nieuwe voorstellen ■de gisteren bekend geworden lndpunten maken. norzichtig t CDA, bij monde van Van lenhove, ging akkoord met de l-procent-budgetkortingen op ■Provinciale VVV, het Zeeuws lidschap (ZL), en de Zeeuwse pieufederatie (ZMF). De kor den op het ZL en de VW pen zelfs al een jaar vroeger gepland doorgevoerd te iden, vond Van Tatenhove. Jorzichtig met de kortingen op (sportbudgetten, maar de cul- rin Zeeland kan gerust meer fcen dan de geplande drie ton, (lis het CDA. pvoerder Kolijn van het vond tussen de in totaal 1 :et, een voordelige, ie vloer binnen Ieders met een beetje handlgHeld j eide Instruktie de vloer zelf voor ti die 'm door erkende rilt laten verzorgen, ar ervaring en ap staan u terzijde, inente showroom en t u ondermeer het Jeren: :m breed va. 110,-P®" delen va. 40,- per va 50,- per J oken va. 50,- per111 Prijzen ongeil jlm 35000m2 leveren wij bljn" houtsoort. >t en dat doet niemand ons Jk. Buitenvest 52 Bergen op Z® Tel. 01640-5^ ■"verbijstering van de vijf TMnen, die op dat moment 1 stuurhut bevolkten, ■lonk er een klap, verscheen gaatje in de ruit en splinterde die vervolgens '°dig. danig geschrokken tapper van de Titan heeft i* gedaan bij de rijks- Phue te water. De vraag of r schot te maken heeft F' de huidige acties in de Penvaart kon de politie bevestigen. „Wij zijn met bet onder" bezig, de identiteit van schutter is nog onbe- ■d' aldus een politie- "Mvoerder. miljoen gulden voorgestelde kor tingen op subsidies, vooral de korting van 200 gulden op het budget van de Bond tegen het Vloeken een bezwaar. Hij werd daarin bijgevallen door Roose van het RPF/GPV. Geen inzicht Kolijn vond dat cultuur en sport meer kunnen inlveren, Roose hield het alleen bij meer bezuini gingen in de sportsector. Hij had geen precies inzicht in de gevol gen van de kortingen voor de cultuursector, zei hij. Zowel het SGP als de RPF/GPV ging akkoord met de kortingen op de VW, het ZL en de ZMF. Vrouwenemancipatie, daar kon gerust meer geld af, was een andere opvatting. Roose vond voorts dat de provincie de subsi dies van het Festival Cultureel Gekleurd (40 mille) en het ko mende Bevrijdingsfestival (25 mille) kon schrappen. De VVD toonde zich aanmerklijk voorzichtiger. Meer korten op cultuur en vrouwenwerk, ak koord, vond woordvoerder Suur- mond. Maar verder zijn de ge volgen voor veel instellingen niet helder in beeld gebracht, daar moet meer duidelijkheid in ko men. Suurmond steunde het CDA in de wens dat de Stichting Pedagogische Zorg buiten schot moest blijven met de bezuinigin gen. 'Kale kikker' Waarna Delta Anders zich juist niet akkoord verklaarde met de kortingen op de sectoren cultuur en sport. Woordvoerder Woud stra noemde de Zeeuwse Sport raad 'al een kale kikker' en ver klaarde geen inzicht te hebben in de gevolgen van de provincia le maatregelen voor de sector cultuur. Korten op sport heeft volgens Woudstra 'grote conse quenties'. Het jeugdwerk in Zee land, een ander voorgesteld slachtoffer, moest worden ont zien, meende Woudstra, evanals het budget van de ZMF. „Net nu ze meer en meer maatschappe lijk draagvlak verwerven voor het milieu, is het belangrijk dat het werk ongestoord door kan gaan," aldus Woudstra. Op de VW kon meer en sneller worden gekort, zo sloot hij af. De PvdA had nog geen oordeel op de cultuurkortingen, zei woordvoerder De Nooijer. Maar de partij is tegen bezuinigingen op maatschappelijk werk en jeugdwerk en op de budgetten van het ZL en de ZMF. D66 verklaarde 'veel moeite' te hebben met de kortingen op de ZMF en op het jeugdwerk. Over de andere plannen moest de fractie nog meer informatie ver zamelen alvorens een oordeel te vellen. Van onze verslaggever Hulst/Middelburg - De basi liektoren in Hulst dreigt een bedevaartplaats te worden voor extreem-rechts als B en W de afbeelding van een ha kenkruis met bijbehorende tekst in de toren niet verwij deren. Middelburger J. Walvis, nazi-ja ger en bestrijder van extreem rechtse groeperingen, zegt signa len te hebben opgevangen dat rechtse jongeren in België affi ches en stickers in de maak heb ben waarop de basiliektoren worden aangeprezen als nazi monument. Walvis uit zijn waarschuwing nadat B en W 'vanuit historisch oogpunt' weigerden in te gaan op een eerder verzoek van hem het hakenkruis daar weg te ha len. Extreem rechts kan volgens Walvis uit de opstelling van B en W proeven dat in Hulst uitingen van nazisme, die bij wet verbo den zijn, getolereerd worden. De gewraakte tekst bevindt zich op de wand van de eerste verdie ping van de toren en is daar tijdens de Tweede Wereldoorlog op geschilderd. Een deel van de tekst waaronder het hakenkruis is afgebeeld luidt: „Der Deutsche Stamm ist alt und stark voll hochgefühl und Glau- ben." Risico Als de sticker- en affiche actie op gang komt, loopt Hulst het risico om net als het Limburgs dorpje Neerbeek in de gemeente Beek regelmatig overspoeld te worden met extreem rechtse groeperingen, zegt Walvis. „In Neerbeek ligt de ter dood ver oordeelde nazi uit België Wies Moens begraven op een katho lieke begraafplaats. Daar komen jaarlijks veel nazi's naar toe. Vorig jaar is daar ook een joods kerkhof vernield. Die kant kan het in Hulst ook opgaan. De bewoners van Neerbeek hebben er veel last mee." B en W weigeren tot nu toe het kruis weg te halen omdat het historische waarde heeft. Walvis vindt dat onzin. „De kerk is geen museum waar de geschiedenis van de oorlog verteld wordt. In Nederland zijn alle nazi-uitin gen bij wet verboden. Het is belachelijk om de afbeelding in de toren te laten hangen. Nazi's vinden het prachtig om op die manier gefotografeerd te wor den." Die gelegenheid is er om dat de toren voor publiek toe gankelijk is. Witkwast De waarschuwing van Walvis is voor burgemeester A. Kessen Scholieren uit het Duitse Michelstadt, zusterstad van Hulst, beklommen onlangs de toren van de basiliek. Voor het stukje eigen 'vaderlandse geschiedenis' bleven ze even staan. Nazi-jager Walvis uit Middelburg waarschuwt voor geluiden dat rechtse jongeren de basiliek als bedevaartsoord gaan gebruiken. foto wim kooyman geen aanleiding om meteen met de witkwast over het hakenkruis te gaan. „Laten we eerst maar afwachten hoe het zich ontwik kelt. We moeten niet la minute wijken voor mensen die een an dere interpretatie geven aan dit symbool. Voor ons is het geen ere-teken maar een tastbare her innering aan het verleden. Een teken dat dat nooit meer moet gebeuren. De intentie is goed, we willen een boodschap uitdragen. Maar als het een averechts effect krijgt dat moeten we misschien in overweging nemen om het kruis daar weg te halen. Ik zal nooit tolereren dat extreem rechtse groeperingen activiteiten ondernemen rond of in de toren. En we willen zeker geen bede vaartoord voor extreem rechts worden." Middelburg (anp) - De rechtbank in Middelburg heeft vrijdag de 26-jarige Belg F.E. bij verstek veroordeeld tot 3,5 jaar gevangenis voor verkrachting van een minderjarig meisje op 13 oktober 199. Na een avondje stappen had hij haar meegenomen naar het opvanghuis van de reclassering in Middelburg, waar hij tijdelijk verbleef. Op een eerdere zitting heeft E. alles ontkend. De verkrach ting had het meisje zelf verzonnen, verklaarde hij. Zij zou aangifte hebben gedaan uit wraak omdat hij geen verkering met haar wilde hebben. De rechtbank achtte E. tevens schuldig aan ontucht met de dochter van zijn vroegere vriendin. Dat heeft geduurd van 1985, toen het meisje negen was, tot en met 1989. E. zou haar stelselmatig hebben mishandeld als zij niet aan zijn seksuele verlangens voldeed. De zaak kwam aan het rollen toen de moeder een briefje vond waarin het meisje de seksuele uitspattingen met E. had beschreven. Inmiddels heeft E. de wijk genomen naar België, dat hem niet aan Nederland uitlevert. interne conflict bij Om- ■P Zeeland dreigt te esca- ^^oofdredacteur-direc- Hip Feij heeft zijn jour- ,en Per brief censuur ,L A ver aUe berichten l s'^uatie. In een pers- in'm Vereniging Nederlandse Journalis te deze Persbreidel listed biizonder veront- ..ena genoemd. De NVJ i ^et omr°epbestuur ap. ei ',maatregelen neemt' Ita'o bisteren zijn ook >estifagen g6Steld over de slaagt, slaagt u n etSe"\ Qr°eP Zeeland mag geen woord uitzenden over de pro blemen in eigen huis, schrijft Feij vanaf zijn ziekbed. „Ook indien de Zeeuwse kranten over Omroep Zeeland berichten, geldt dat wij dat in onze pro gramma's volledig negeren," al dus de vertrouwelijke brief die eergisteren in handen van de Zeeuwse krant PZC kwam. Feij schreef de boze brief na een uitzending van Omroep Zeeland over de persconferentie van het omroepbestuur waarin maatre gelen aangekondigd werden om het conflict tussen Feij en zijn actualiteitenredactie weg te werken. Voorzitter Van der Doef kwam in de ingetogen uit zending aan het woord, en er werd keurig hoor en wederhoor gepleegd. Maar Feij vond de uitzending 'tendentieus' en pak te de pen. Hij stelt in de brief sancties aan de journalisten die zijn gebod tot censuur overtreden. „Bij on verhoopte overtreding wordt de eindredacteur van de desbetref fende uitzending verantwoorde lijk gesteld," aldus de brief. Censuur of ontslag, of op zijn minst represailles, het maakt de stemming onder de journalisten van de omroep er niet beter op. Zelden is het in journalistiek Nederland vertoond dat een hoofdredacteur, nota bene ie mand die de persvrijheid ten alle tijde dient te bewaken, cen suur oplegt. In dat licht moet ook de afkeuring van de NVJ worden gezien. Een ander, niet minder zwaar wegend aspect aan de actie van Feij, is dat de persbreidel ge tuigt van minachting voor de belastingbetalende Zeeuw. Elke Zeeuw houdt immers met tien gulden per jaar de omroep fi nancieel overeind. Maar diezelf de Zeeuw heeft er nu, in de visie van Feij, geen recht op om van zijn of haar eigen omroep te horen hoe de vork in de steel steekt en wat de laatste ontwik kelingen zijn. Zo luidt ook de opvatting van het Statenlid Van Kollem (Groen Links) die gisteren over de kwestie vragen stelde tijdens de zitting van de Statencom missie Algemeen Bestuur. Om roep Zeeland krijgt vier miljoen gulden gemeenschapsgeld, stel de het Statenlid. Nu krijgt het management een 'soort hulp in de huishouding' om de interne problemen op te lossen, waar de belastingbetalers dan weer niks over mogen weten. Zeer merk waardig, vond Van Kollem. Hij wilde dat gedeputeerde Bruin ooge (financiën) de voorwaar den voor financiering van de omroep nader zou onderzoeken. Bruinooge zegde dat toe. Zoals bekend maakte een ex tern conflictbeheersingsbureau in haar rapport (in opdracht van het omroepbestuur) gewag van fouten in het functioneren van Feij en van programmalei der Van Houten. Die zouden de oorzaak zijn van het slepende conflict. Het bestuur heeft nu een soort van interim-assistent- manager ingeschakeld, een maatregel waar de redactie weer niets in ziet. Gisteren schreef de NVJ in een brief aan het omroepbestuur dat de discussie over de uitkom sten van het externe onderzoek heropend moet worden. „Door de aanhoudende negatieve op stelling van de directeur/hoofd redacteur dreigt het gevaar dat een belangrijk deel van de re dacteuren het vertrouwen in het redactionele management defi nitief verliest," aldus de NVJ. Omroepvoorzitter Van der Doef heeft inmiddels laten weten de NVJ-brief te zullen agenderen voor een bestuursvergadering van 30 juli, maar de NVJ acht dat, 'gezien de toenemende spanningen in het bedrijf' een veel te lange termijn en heeft Van der Doef gevraagd om ac ties op kortere termijn. ZATERDAG 10 JULI 1993 DEEL De vraag die we ons dit weekeinde moeten stellen is: hoeveel buien gaan ons teisteren en hoeveel opklaringen zullen ons vreugde verschaffen? Van één zaak kunnen we zeker zijn, de temperaturen gaan geen zomerse waarden halen. Boven Zuid-Noorwegen ligt nu een forse depressie met een luchtdruk van nauwelijks 1000 Hectopascal. Op de Atlantische Oceaan bouwt een hogedrukgebied met 1025 Hectopascal verder uit. Daardoor is een westelijke- tot zuidwestelijke luchtstroming met een kracht van 4 tot 5 Beaufort ontstaan. Die stuwt koele oceaanlucht naar ons en daardoor worden de middagtemperatu- ren hooguit 19 graden. Morgen moeten we zelfs genoegen nemen met 17 graden. Tot zover de temperatuur. Vandaag moeten we rekening houden met en zeer sterk wisse lend beeld. Opklaringen en vooral veel buien wisselen elkaar af. We vrezen dat de opklaringen in de minderheid zullen zijn. Morgen zal de wind, die vandaag nog westelijk staat, naart het zuidwesten draaien en zodanig aanwakkeren dat het aan het strand onaangenaam zal zijn. De verwachting in cijfets: vandaag een westelijke wind van 3 5 4 Beaufort, maximum-temperatuur 19 graden, buien en nu en dan korte opklaringen. De nachttempera tuur is 12 graden. Morgen draait de wind naar het zuidwesten en neemt toe tot 5 Beaufort, mogelijk aan de kust korte tijd 6 Beaufort. De temperatuur daalt naar 17 graden. Er zijn opnieuw buien, maar minder dan vandaag en daardoor worden de opklaringen langer en breder. De nachttemperatuur blijft 12 graden. Maandag weersverbetering. De wind wordt zwakker (3 Beau fort), de temperatuur klimt naar naar 19 graden en de buien verdwijnen. De zon krijgen we meer te zien. 's Nachts wordt het nauwelijks 9 graden. Dinsdag wordt het nog beter en dat geldt ook voor de rest van de week. Het wordt droog en zonnig met temperaturen boven de 20 graden, 's Nachts wordt het 11 12 graden. Daaruit blijkt dat het weer een zomers karakter krijgt. Hoe was het weer vorig jaar op 10 juli? Overdag werd het 24,3 graden, 's nachts 11,8, het regende niet en de zon scheen 9 uur en 30 minuten. De extreme temperaturen op die datum in deze eeuw: in de nacht van 9 op 10 juli werd het in 1913 nauwelijks 5 graden. Op 10 juli 1941 werd het 33,2 graden. In de landen rondom ons heerst hetzelfde weertype. In Frankrijk is het echter zonnig en warm met 27 graden, in Spanje en Portugal wisselend bewolkt en gemiddeld 32 graden. In Italië, Griekenland, Kreta en Turkije is het eveneens wisselend be wolkt met 28 tot 32 graden. De weerspreuken: 'Wieden en delven, beloont zich zeiven'. 'Ik het klaar met Petronel (10 juli), dan meet men vlas met een el'. Van onze verslaggever Nieuwvliet/Cadzand - Fietsende toeristen worden in de Zwartepol- der bij Nieuwvliet-Bad de laatste jaren herhaaldelijk geplaagd door kraaiepoten. Tussen de radartoren en camping De Pannenschuur strooit een onbekende er met enige regelmaat tientallen op het pad. De VW in Cadzand krijgt tientallen klachten over deze praktijken. Rijwielverhuurder Neptunus had vorig jaar drie dagen te maken met tientallen lekke banden. Dit jaar zijn de eerste 'slachtoffers' al weer gevallen. Vier van zijn klanten zijn dit seizoen al weer met een lekke tuub teruggekomen. Volgens een woordvoerder van de VW zijn de kraaiepoten gemaakt van wielspaken. Aan de spaak is een scherpe punt gevijld en het ijzer is zo gebogen dat die punt naar boven wijst. Op het pad waar de kraaiepoten worden gestrooid mag officieel niet gefietst worden. Veel toeristen zijn zich van dit verbod niet bewust omdat het niet overal duidelijk staat aangegeven. De politie zegt niet op de hoogte te zijn van de 'prikaeties', maar volgens de WV is tenminste twee keer aangifte gedaan. Middelburg - Het decor: de Statenzaal in Middelburg, de publieke tribune afgeladen met zachte-actievoerende ambte naren met actiepetjes. Ze willen meer loon en betere arbeids voorwaarden. Voorman Jacobs van de ambtenarenbond heeft zojuist zonder te haperen gevraagd om volle steun van de Staten, hun werkgever. consumententroep voor. Hoor baar afkeurend gemompel op de publieke tribune leidt de volgen de spreker in. We steunen onze mensen, maar er hoeft helemaal niks op papier, bast Groen Links. Een brief is zo'n open deur, kreunt nog de WD. Onzin, bromt nu ook gede puteerde Bruinooge vanachter zijn hoge kansel. We steunen die hap, alleen gaan we dat monde ling doen, in augustus, in for meel overleg, niks geen brief, helemaal niet nodig. Niks geen brief, niks geen ap plaus van de publieke tribune. Doek valt. Oostburg - In het tweede kwar taal van 1993 controleerde de politie in totaal 28.317 voertui gen op snelheid. Van de bestuur ders reed 8,3 procent te hard. wat neerkomt op 2.337 proces sen-verbaal. Van de hardrijders in het 80-ki- lometergebied was 168 km de hoogst gemeten snelheid. Voor de 50 km grens was dat 138 km. In 1992, in een vergelijkbare periode, lag het aantal hardrij ders op 6 procent. Er werden toen 17.708 weggebruikers ge controleerd. In 1991 werden 12147 voertuigen gecontroleerd en reden er 1350 te hard wat neerkomt op 11,1 procent. De politici gaan interessant doen en weven een web van woorden om de kwestie, denken schijn baar hard na. Dan ineens dreunt de RPF/GPV de zaal in: „Wij, mijne heren, zijn hier alleen maar bezig voor de publieke tri bune." Daar kijkt men van op. Welnee, sputtert het CDA, niks publieke tribune, niks verkiezingen vol gend jaar, wij willen nu geen uitspraak doen om de landelijke loononderhandelingen niet te doorkruisen. Koppen in de ban ken van de WD, de SGP knik ken blij. Hoe slim bedacht. Wel drommel, briest de PvdA, wij willen gedeputeerde Bruin ooge daar, juist vragen een brief te schrijven naar niets minder dan het Inter Provinciaal Over leg. Ja, ja, het Inter Provinciaal Overleg, da's ver over de Bra bantse Wal. Een brief waarin staat dat wij, de Staten van Zeeland tenslotte, de wensen van onze ambtenaren steunen. Niks flauw afwachten. Een echte krachtige brief, hoppa! Applaus op de publieke tribune na dit krijgshaftig optreden. D66 piept daarop dat dit voorstel op zijn welgemeende steun kan re kenen. Delta Anders zegt dwars hele maal niks en niemand te steu nen. Geen brief, geen acties, wij zijn voor loonmatiging, meneer, denk aan het duurzame dat we terug willen in onze samenle ving, dat kan alleen in een so berder bestel, daarin past geen loonsverhoging meneer, kopen ze alleen maar meer vervuilende

de Stem | 1993 | | pagina 15