School's Out schuwt risico's niet Ouderenzorg bundelt krachten sreli dagei fËT h ONTHULLEND 299. itte Huis" van Dixhoorn PLAATSELIJK nieuws UITSLAGEN DUIVEN sport DAG klapper 0 Crossfire wil vlammen op Molenstraatfeesten Voorwaardelijk voor mishandelen ex-vriendin Vier stichtingen in Oost-Zeeuws-Vlaanderen gaan samenwerken Dealer krijgt geldboete en voorwaardelijke straf weekenddiensten ZEELAND C2 i te zoenen I ticulieren Popfestival Axel wil publiek 17 juli breed programma bieden in lergenaar (71) raakt gewond rij beroving K3 Peuter van verdrinkingsdood gered in zwembad Willemstad KOSTUUMS 00 Valse biljetten van 5000 frank in Roosendaal Vogelwaarde Wedvlucht uit Lourdes Wedvlucht uit Pau bE STEM VRIJDAG 2 JULI 1993 Ikje, jubileum, receptie, lerloving, overwinning, lAbraham, openbare poor, mag best eens in lel op de pagina iilijk is dat niet en duur Ijn. Prijs per regel of I 2,40", één grote regel Ë89 resp. 3,04*. Ten van een foto of j formaat van 35 x 45 ■15,96 resp. 16,76* ■even op aanvraag. Bij taling wordt 4,50 lid Foto's worden niet 176-236442 of geef uw plaatsing af bij één van thriftelijke opgaven 1 geaccepteerd indien end zijn, ook indien uw Ijgevoegd is. liet recht voor teksten redenen te weigeren. Ilachten bereiken over lt behoudt de uitgever I om de naam van de Ibekend te geven. helden op zaterdag |ngsnieuws olom op donderdag 'van onze verslaggever fael - Het dilemma voor elke I organisator van een popfesti val. Pak je een doorsnee pro- I gramma waarmee je je pu lbliek gegarandeerd een heel lfestival lang weet vast te 'houden? Of durf je risico's te jnemen met bands die bij een j(jeel van het publiek spon- Itaan voor braakneigingen ■zorgt terwijl het andere deel i.ze liefdevol aan de borst drukt. De Stichting Axel Pop populair (STAPP) kiest za- terdag 17 juli met het tweede -School's Out festival op het terrein van touwtrekvereni- gjng Cambrinus aan de Sportlaan in Axel voor het laatste. „We hebben funk, death-metal, rock, akoestisch muziek en Gotcha! met een mengeling van stijlen zoals funk, hiphop, reg gae, jazz, gogo. Natuurlijk speel je daarmee niet op safe. Want het kan best zijn dat mensen maar voor onderdelen van het programma komen. Maar we willen geen doorsnee program ma, we willen een breed pro gramma". Nico Vonck, samen met Jeroen 't Gilde verantwoor delijk voor de programmering, reageert daarmee indirect op het verwijt dat STAPP de laatste tijd wel eens voor de voeten wordt geworpen door de wat oudere popliefhebbers. De naam School's Out alleen al betekent voor sommige grijzende concert-gangers een drempel. „Het heeft bij de wat ouderen kennelijk de klank een popfesti val voor scholieren te zijn maar dat is absoluut niet het geval. De 1200 mensen die daar vorig jaar op af kwamen, onder wie toch ook veel ouderen, vonden dat ook niet. Oké, we hebben veel bands die op het eerste gezicht jongeren tot 22 jaar trekken, maar het is toch geen schande dat we juist die groep proberen te bereiken. Ik moet bij die kri tiek altijd denken aan de woor den van Herman Schuermans van Torhout Werchter. Je kunt geen popfestival voor dertigers organiseren. Als het regent kla gen ze omdat hun voeten nat worden. Of ze kunnen geen op pas voor de baby vinden", zei Vonck gisteren tijdens een pre sentatie van het programma in café Cambrinus in Axel. Het tweede School's Out heeft met Gotcha! een echte pu bliekstrekker in huis gekregen. Radio-stations spelen constant de laatste cd van Neerlands heetste band van dit moment. Kranten en popbladen staan vol met het laatste nieuws over Gotcha!. „Gotcha! is voor ons een gouden greep. We hebben er echt geluk mee gehad. We con tracteerden de groep vorig jaar al maar toen waren ze nog lang niet zo bekend als nu", aldus Vonck. Naast Gotcha, treden de volgende bands op: Spo Dee o Dee, Burial, Melting Point, Rob- bert-Jan Swiers, Ligeia, The Fags, The Melancholies. Het sluitstuk van het festival is de Part Toe Band, een gelegen heidsband die is samengesteld uit Zeeuwse muzikanten. Het festival wordt zaterdag 17 juli tussen 14.00 uur en 01.00 uur gehouden. Jr r |Van onze verslaggever Hulst - De vier stichtingen voor ouderenzorg in Oost- 'Zeeuws-Vlaanderen hebben besloten een samenwer kingsverband aan te gaan. GESUAGD Ing. L.M.F. de Maaijd Hartelijk gefeliciteerd! veel succs bij TU Del Pa ma Rédena. I GETROUWD Peter de Buck en Wei Kwisthout. MechelenJ juli 1993. |20.00 jr len!) J lur J73-125125 sa 06-9203 (10-22 uur,7dg.p .Het gaat om de verzorgingshui zen St. Antonius in Kloosterzan de, De Blaauwe Hoeve in Hulst, T)é Lange Akkers in Koewacht en het verpleeghuis De Blaauwe Hoeve in Hulst. he directies van de tehuizen jgaan werken aan een gezamen lijk beleidsplan met betrekking jtot zorg, dienstverlening, proce dures, sociaal beleid, personeels beleid en centrale inkoop van .jpullen. Met een samenwer kingsverband denken de stich tingen zowel praktisch als eco- [nomisch voordeel te behalen. [„Ook aan de ouderenzorg wor den steeds hogere eisen gesteld", zegt voorzitter C. Jansen van Stichting Bejaardenzorg Koe wacht (Lange Akkers). „We den ken dat we nu nog een betere waliteit zorg kunnen bieden". Van onze verslaggeefster lergen op Zoom - De Bergse politie maakte gisteren bekend tdat een verpleegster woensda gochtend in een galerijwoning ,aan de Bunthof in Bergen op Zoom een 71-jarige man gewond heeft aangetroffen. De vrouw Joelde 06-11. Eenmaal ter plaatse Iconstateerde de GGD wonden kan het hoofd en in het gelaat. |De man is inmiddels buiten le vensgevaar. Onderzoek wees uit dat uit de woning van de bejaar de een beurs met een klein geld- fbedrag is weggehaald. Overigens is samenwerking voor de vier stichtingen niets nieuws. Tussen de directies van de ver schillende tehuizen zijn al jaren contacten. Veelal gebeurt dat op informeel niveau. Bij de directies groeide geleidelijk aan de ge dachte dat op een aantal gebie den niet alleen overleg, maar ook daadwerkelijke samenwer king tussen de diverse stichtin gen zinvol zou kunnen zijn. Dat levert een besparing van tijd en geld op. Inmiddels heeft die sa menwerking al op verschillende terreinen gestalte gekregen. Zo als bij het medisch adviseur schap, gezamenlijke scholing van medewerkers, substitutie projecten en incidenteel op het terrein van beleidszaken. Formeler Op basis van de opgedane erva ringen hebben de directies geop perd de samenwerking een meer formeler karakter te geven. Ook al gelet op de toekomstige ont wikkelingen in de bejaarden zorg. Zoals de stelselherziening gezondheidszorg, die noopt tot een versterking van de 'markt positie'. De besturen van de vier stichtin gen hebben deze week definitief besloten tot samenwerking. De stichtingen blijven overigens ge heel zelfstandig functioneren. Van een mogelijke fusie is tot nu toe geen sprake. „Al kun je na tuurlijk nooit in de toekomst kijken", zegt Jansen. Voor perso neel en bewoners van de tehui zen verandert er verder niets. Het samenwerkingsverband wordt voorlopig bij wijze van proef aangegaan tot 1 januari 1995. Eddy en Karen Bo/s||: v.a. 10.00 uur. 12.00 uur tot in de vroege uurtjes. avontuurlijke fietsvakanli' it die zit goed, trapt licht 0 je de vlakke wegen veria#] vanaf f 999,-. Batavus dealer. De meeste leden van Crossfire hebben al flink wat ervaring opgedaan in andere bands. De groep speelt het liefst rock en blues. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Van onze verslaggever iVillemstad - Doortastend optreden van twee meisjes heeft listermiddag in het zwembad van Willemstad het leven gered Van de 2,5-jarige peuter Lisa 's Gravendijk. De kleine Lisa was in haar eentje van het pierebadje naar het ['ondiepe' deel van het zwembad gegaan. De tienjarige Danielle van de Meeberg zag het kind bewusteloos in het water drijven. Danielle pep de vijftienjarige Mirella den Hollander te hulp en samen haalden de meisjes de peuter uit het water. De gealarmeerde badmeester Piet Kreeft beademde het kleine kind tot ze weer bij bewustzijn kwam. Lisa is ter observatie opgenomen in het Francis- usziekenhuis in Roosendaal. Volgens de politie had zonder het ^adequate en doortastende optreden' van de twee meisjes en de |>admeester het ongeluk fataal kunnen aflopen. (ADVERTENTIE) Van onze correspondente Kloosterzande - De leden van de band Crossfire willen na een jaartje hard werken tijdens de Molenstraatfeesten op 3 en 4 juli in Kloosterzande laten zien wat ze in hun mars hebben. Crossfire wil vlammen. Crossfire speelt beide dagen op een overdekt podium tegenover de nieuwe bar Cheers (voorheen Jovi) in de Cloosterstraat. De groep bestaat uit Fonny Sponselee (slagwerk en zang), Eddy Munne (gitaar en zang), Gerard van de Wege (basgitaar), Martin Prins (zang en gitaar) en Michel Neve (toet sen). Fonny en Eddy staken anderhalf jaar geleden de koppen bij elkaar en begonnen te sleutelen aan een nieuwe band waar de vonken vanaf moesten springen. Na enkele wisselingen vond bovengenoemd vijftal elkaar en werd er hard gewerkt aan een repertoire. De voorkeur gaat uit naar rock en blues. Op het programma bekende nummers van Jeff Healey, Stevie Ray Vaug hn, Gary Moore en Rory Gallager. Om het publiek te bekoren werden ook een aantal goude oude nummers ingestudeerd van bij voorbeeld Deèp Purple, Black Sabbath en Toto. Benauwd „Ondertussen hebben we al een aantal op tredens afgewerkt om te zien hoe Crossfire overkomt bij het publiek. Niet dat we hier benauwd voor waren, de meeste bandleden hebben al ervaring en dat al meerdere jaren. Zo speelde onze bassist, die vanavond op de repetitie toevallig wegens ziekte verhinderd is, vroeger in Fhantom en de F.F.F. Band, Eddy speelde bij Fhantom en Stay, ikzelf begon mijn loopbaan in bands als Zeeland, Pelgrim, Fhantom en Spectrum en onze Benjamin: Michel Neve speelde in Tax Free. Alleen zanger Martin Prins had toen hij zich bij ons aansloot geen ervaring met een band, wel had hij al enkele akoestische soloprojec ten achter de rug," vertelt Fonny Sponselee, Achter zijn huis in Kloosterzande is een oefenruimte gebouwd en daar werken de Crossfire-mannen elke donderdagavond. Hier worden de nummers bijgeschaafd en de nieuwe liedjes en instrumentale werkjes in gestudeerd. Als er gevraagd wordt waarom ze een zo vurige naam hebben gekozen voor de band, grinniken de muzikanten. „Eigenlijk heel toevallig. Tijdens een optreden vroeg de organisatie hoe onze band heette, een naam hadden we helemaal niet, maar omdat we op dat moment Crossfire van Stevie Ray Vaug hn speelden, hebben we spontaan geant woord: Crossfire. Naderhand vonden we dat eigenlijk allemaal een goede naam, hij laat wat aan de verbeelding over en daarom hebben we deze naam gehouden." Belangrijk De muzikanten werken dus hard aan hun repertoire en willen hoge toppen scheren tijdens de Molenstraatfeesten. Elk optreden is belangrijk, de weg naar de roem moet geplaveid worden. Zonder hun twee mede werkers kunnen de Crossfire-muzikanten het echter niet stellen. Wim van de Starre is de vaste geluidstechnicus en Ad van Alfen neemt verlichting en management voor zijn rekening. Samen met dit tweetal zorgen de bandleden van Crossfire het komend week end voor vuurwerk. Van onze verslaggever Terneuzen - De 35-jarige Belg W.H. is gisteren bij verstek veroordeeld tot een voorwaardelijke gevangenisstraf van twee weken en een geldboete van 2000 gulden, waarvan 500 voorwaardelijk. (ADVERTENTIE) H. was opgeroepen om voor de politierechter te verschijnen, omdat hij in juni van vorig jaar in Hulst 1100 gram hasj bij zich had. Bij zijn aanhouding had hij verklaard dat de hasj voor eigen gebruik was, maar dat vonden zowel politierechter Begheyn als officier van justitie Mos vol strekt ongeloofwaardig. „De waarde van de hasj is zo'n 10.000 gulden. Het is duidelijk dat H. de partij kocht uit winst bejag", aldus Mos. In de periode van H.'s aanhou ding was er in Hulst regelmatig overlast bij een plaatselijk café, doordat er in drugs werd gehan deld. De politie hield het komen de en gaande publiek een tijd lang in de gaten en verrichtte diverse aanhoudingen. Dat leid de eerder al tot een aantal ver oordelingen Behalve het opleg gen van de genoemde straffen, bepaalde de politierechter dat de in beslag genomen hasj aan het verkeer wordt onttrokken. Einde serie Nu v.a. Noordstraat 15 4531 GA Terneuzen Van onze correspondent Roosendaal - In Roosendaal is afgelopen week opnieuw vals geld opgedonken. Onbekenden hebben tussen maandag en woensdag acht briefjes van 5000 Belgische frank ingeleverd bij een automatenhal in de Molen straat. Toen de eigenaar van de hal gisteren de briefjes wilde wisse len bij het grenswisselkantoor bleken de briefjes vals. De eige naar van de gokhal lijdt een verlies van naar schatting 2000 gulden. Hij heeft geen idee welke klanten de briefjes hebben inge leverd. Eerder werden in Roo sendaal valse briefjes van 100 gulden, een vals tientje en ande re briefjes van 5000 Belgische frank uitgegeven. 01179 1396 Van onze verslaggever Hulst - Bij een ruzie met zijn ex-vriendin in een Hulsters café, ging P.D. (37) uit die plaats zwaar in de fout. Na diverse bedreigingen en bele digende opmerkingen ging hij eerst weg, maar kwam toen weer terug en kneep de vrouw haar keel dicht. Het slachtoffer viel achterover tegen een deur en vervolgens tussen enkele kratten. Twee om standers trokken D. van haar af en zetten hem het café uit. Na dat de vrouw was bekomen ging het richting politiebureau. Maar zij weigerde aanvankelijk een aanklacht in te dienen. Toen echter D. haar de volgende mor gen weer lastig viel, was de maat vol en deed zij alsnog aangifte van de mishandeling. D. beweerde gisteren voor de politierechtbank in Terneuzen dat hij de vrouw alleen een duw had gegeven. De twee getuigen bevestigden echter het verhaal van de vrouw. De mishandeling achtte officier van justitie Mos dan ook bewezen. Bovendien werd D. verboden wapenbezit verweten. De politie had bij hem thuis een riot-gun gevonden. „De verdachte is behoorlijk over de rooie geweest. Er zullen onge twijfeld over en weer vervelende dingen zijn gezegd, maar dit is niet de manier om problemen op te lossen", zei Mos naar aanlei ding van de mishandeling. Hij eiste een voorwaardelijke gevan genisstraf van vier weken en duizend gulden boete. De politierechter maakte van dat bedrag de helft voorwaarde lijk, maar vonniste verder con form de eis. FIETSVIERDAAGSE - De toerclub Vogelwaarde houdt van dinsdag 6 tot en met vrij dag 9 juli de avondfietsvier- daagse. De toeristische toch ten zijn zoveel mogelijk uitge zet door de fraaie polders in de omgeving. Men kan kiezen tussen de afstanden 15 en 25 kilometer. De start is iedere avond tussen 18.30 en 20.00 uur vanaf café 't Karrewiel in Vogelwaarde. Na afloop ont vangt Iedereen een herinne ring. KOERSBAL St.-Jansteen - Gemeenschaps centrum De Warande, koersbal KBO: 1. C. Verweij, 2. W. de Windt-A. van Remoortere, 3. E. de Smet. Heikant- Gemeenschapscentrum 't Heike, organisatie KBO met 33 personen. Uitslag: 1. C. Baayens/ A. de Kock-van Vlierbergen en M. de Groen-Danckaert/A. Smet, 2. A. van Akkeren-Huls- hout/M. Smet-Ruyloft en E. Jon kers/C. van de Vijver-Smet. Clinge - Gemeenschapscentrum Malpertuus, organisatie ANBO. Uitslag mat 1: 1. mevrouw Bouvre-Ferket/C. Boeyens, 2. mevrouw Van Dorselaer-Van de Lavoir/P. van Broeck. Mat 2: 1. mevrouw Hoeylandt/L. Kegels, 2. mevrouw Boeyens/O. Rom- bout. Mat 3: 1. mevrouw Block/ De Rechter/M. Kempe, 2. me vrouw Vlierberghe-Deyaert/C. Bertram. KAARTINGEN Oostburg - De Bridge Sociëteit Oostburg hield de vierde wed strijd voor promotie en degrada tie. Uitslag groep A: 1. Jonker/ Martens, 2. Rosseel/Lako, 3. Te Beek/Brasser Groep B: 1. Bus sel/Bussel, 2 Geensen/Tan, 3. echtpaar Smit. Terneuzen - De Fondclub Ter neuzen hield op 18 juni een wedvlucht uit Lourdes. De duiven werden om 12.00 uur gelost en er waren 173 vogels ingezet. De hoogste snelheid was 969,083 mpm. Uitslag: 1, T. Pouwels, Klooster zande; 2. J. du Puy, Biervliet; 3,6,7,9,10,11. en 13. H. Wijn- acker, Hengstdijk; 4. en 12. Comb. Beeldens, Kemzeke (B); 5. P. de Koster, Clinge; 8. R. Braet, Sluis; 14. Joh. van Spaandonck, St.-Jansteen; 15. P. de Koster, Clinge. Terneuzen - Voor de wed vlucht uit Pau, die 26 juni gehouden werd door de Fond club Terneuzen, werden in to taal 95 duiven meegegeven. De hoogste snelheid was 910,347 mpm. Uitslag: 1. Sj. v.d. Velde sr, Bres- kens; 2. A. de Smit, Sluis; 3. Comb. Provoost, Hulst; 4. Gebr. Scheele, Terneuzen; 5. E. Adriaansen, Kloosterzande; 6. Comb. De Mui-Kop, 7. J. v.d. Branden, Clinge; 8. J. Wijnacker, Hengstdijk; 9. J. en J.P. Nolet, Axel; 10. Verschuren-Andries- sen, Kloosterzande. CLINGE -Malpertuus, 13.30 uur KBO- koersbal. -Malpertuus, 13.30 uur bieden één tegen drie ANBO. KLOOSTERZANDE - Café de Landbouw, 20 uur prijskaarting. ST. JANSTEEN -Café Sport, 14 uur vleeskaar- ting. -Café de Kroon, 14 uur kaar ting. VOGELWAARDE - 't Gelaag, 14 uur KBO-bingo. WALSOORDEN - Café Rue du Nord, 14 uur prijskaarting. HUISARTSEN Aardenburg, Oostburg en Zuid- zande - Van vrijd. 17.30 u. tot maand. 8 u. dokter W. Jongsma, Oudekerkstr. 2, Aardenburg, tel. 01177-1466. Axel en Zaamslag - Van vrijd. 17 u. tot maand. 8 u. dokter J. Hoefman, Oranjestr. 4, Axel, tel. 01155-61555. Spreekuur spoed gevallen zonder afspraak: zat. 10.00-10.30 en 16.00-16.30 u. zon. 11.30-12.00 u. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijke - Van vrijd. 18 u. tot maand. 8 u. dokter H.v.d. Pas, Hoogstr. 1, IJzendijke, tel. 01176-1366. Clinge, Koewacht en St.-Jan- steen - Van vrijd. 18 u. tot maand. 8 u. dokter R.v. Berkel, Nieuwstr. 122, Koewacht, tel. 01146-1327. Breskens en Groede - Van vrijd. 17.30 u. tot maand. 8 u. dokter R. Bonarius, Walenstr. 1, Groe de, tel. 01171-1825. Spreekuur zat. en zond. om 11-11.30 u. en 17-17.30 u. Cadzand, Sluis, Retranchement en Zuidzande - Dokter G. de Meijer, Lange Wolstr. 12, Sluis, tel. 01178-61366. Driewegen e.o. - Tot maand. 8 u. dokter J. de Graaf/J. Geldof, Korteweg 23, Driewegen, tel. 01195-5275. Hontenisse en Kloosterzande - Van vrijd. 17 u. tot maand. 8 u. dokter F. Helmers, Cloosterstr. 72, Kloosterzande, tel. 01148-1277. Heinkenszand - Dokter J. For- trie, Clara'spad 31, Heinkens zand, tel. 01106-3074. Heinkenszand, 's Heer Arends- kerke, Nieuwdorp en Wolp- haartsdijk - De praktijk van de artsen Harten, van Driel, Aarn- outse en v.d. Vlugt wordt van vrijd. 17.30 u. tot maand. 8 u. waargenomen door dokter A.v.d. Vlugt, Veerweg 6, Wolphaarts- dijk, tel. 01198-1231. (bood schappen tussen 9 en 10 u.) Hulst - Van vrijd. 17 u. tot zond. 24 u. dokter V. Voorbrood, Gr. Bagijnestr. 16, Hulst, tel. 01140-13373. Spreekuur spoed gevallen zonder afspraak za. en zo. 11 en 17 u. Sas van Gent en Westdorpe - Van vrijd. 18 u. tot maand. 8 u. dokter M. Dierick, Graaf Jans- dijk A. 185, Westdorpe, tel. 01158-1366. Spreekuur uitslui tend voor spoedgevallen: zat. om 10.00 uur op Bolwerk Oranje 2, Sas van Gent. Sluiskil, Philippine en Hoek - Dokter M. Jongsma, Julianastr. 2, Hoek, tel. 01154-1356. Spreekuur spoedgevallen zat. en zond. om 12 uur. Terneuzen - Van zat. 8 uur tot zond. 8 uur dokter N. Waale wijn, Oostelijk Bolwerk 12c, tel. 01150-14000. Van zond. 8 uur tot maand. 8 uur dokter J. Stevens, Oostelijk Bolwerk 12c, Terneu zen, tel. 01150-14000. Spreekuur spoedgevallen zat. en zond. 11.30 en 17 uur. VERLOSKUNDIGEN Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen Mevr. H. Haak, Anth. v. Dijckstr. 32, Axel, tel. 01155-63982. WIJKVERPLEGING West-Zeeuwsch-Vlaanderen Tel. 01170-3139. Dag en nacht bereikbaar, (dringende bood schappen inspreken op ant woordapparaat). Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen Voor spoedgevallen dag en nacht bereikbaar onder tel. nr. 01140-12191 (boodschap inspre ken op antwoordapparaat). Kruisver. Kanaalzone Zeeuw- sch-Vlaanderen - Dag en nacht bereikbaar voor dringende hulp verlening onder tel. 01150-19049. U kunt naam en telefoonnummer inspreken, zo dat de dienstdoende wijkver pleegkundige u kan bereiken. DIERENARTSEN Hengstdijk en Hulst - Dierenarts M. Schaub, Axelsestr. 108, Zaamslag, tel. 01153-1366. Za terdagspreekuur in de Basti- onstr. 3, Axel 11-12 u. verder vlgs. afspr. Hulst - Dierenartsen Aerts- Bosch, Dullaertstr. 43, tel. 01140-14015. Spreekuur za. 10-12 u. en volgens afspraak. Breskens, Aardenburg, Sluis - Dierenarts G. de Bruijckere en E.v. Bruinessen-Kapsenberg. Za. en zo. spreekuur gezelschapsdie ren in Aardenburg, (Romanlaan 28), van 11.30-12.00 u. en in Oostburg (Brouwerijstr. 8) van 13.00-13.30 u,, verder vlgs. tel. afspr. tel. 01177-2398 of 01172-2769. Axel, Terneuzen, Zaamslag en Hengstdijk - Vanaf zat. 12.00 u. dierenarts J. Kop/M. Schaub, Bastionstr. 3, Axel, tel. 01155-61488. Zat. spreekuur: 11-12 u. en vlgs. afspraak. Sas van Gent - Dierenarts E. David, Westdam 54, tel. 01158-3800, bgg. 01157-1319. Spreekuur za. 11-12 u. en na afspraak. Terneuzen e.ó. - Peter de Vos, Polikliniek voor kleine huisdie ren 'De Steenberghe', v. Steen bergenlaan 7, Terneuzen, tel. 01150-96425. Spreekuur: zat. 12-13 u. Verder na telefonische afspraak. J.P. de Vos en A. Burm, Kliniek van kleine huisdieren en bijzon dere dieren, v. Diemenstr. 83, Terneuzen, tel. 01150-19628. Spreekuur zat. 12.30-14 u. en na telefonisch overleg. Oostburg - Dierenarts J.v.d. Vij ver, Sirius 1, tel. 01170-52103. Spreekuur zat. en zond. na tel. afspr. dijke, 01176-1388. Bgg. Dierenkliniek IJzen- St.-Jansteen e.o. - Dierenarts A. de Bruyn, Tempelier 34, St. Jan steen, tel. 01140-12701, bgg. 01140-10546. Spreekuur za. en zo. 11-12 u. en vlgs. afspraak, huisbezoek ook na afspraak. Praktijk IJzendijke - Dierenarts K.v.d. Vijver, tel. 01176-1388, bgg. 01174-8424. Spreekuur zat. om 13 uur en zond. om 12 uur in de dierenkliniek te IJzendijke, en volgens afspraak. TANDARTSEN West-Zeeuwsch-Vlaanderen Tandarts R. Apers, Sassenstr. 16, Aardenburg, tel. 01177-1380. Spreekuur zat. en zond. 12-12.30 uur. Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen Tandarts H. Mulder, Oranjestr. 10, Axel, tel. 01155-64389. Spreekuur zat. 10-10.30 en 18-18.30 u. zond. 12-12.30 u. APOTHEKEN Axel - Apotheek Axel, Oranjestr. 6, tel. 01155-62888. Geop. zat. 10-11 en 16-17 uur. Verder uit sluitend voor spoedgevallen en recepten. Goes - Apotheek Goese Polder, De Spinne 1162, tel. 28228. Hulst •- Apotheek Hulst. Geop. zat. 11-12 uur en 15.30-17.30 uur, zond. 11-11.30 u. en 16.30-17.30 u. Voor spoedgeval len buiten openingstijden is de dienstdoende apothekersassis tente thuis bereikbaar tel. 01140-14255. Terneuzen - Apotheek Hamann, tel. 01150-12060. Geop. zat. van 8.30-17.30 u., zond. 11.30-12.30 u. en 17-18 u.

de Stem | 1993 | | pagina 13