Tweede plaats Koen Leenhouts arpentier prolongeert titel Veel waardering voor Philippine WIELER SPATTEN evanche op missen van Zeeuws kampioenschap Ronny Broeken zegeviert in snookertoernooi Sterk deelnemersveld toers Sint-Jansteen Van Elven sterkste bij junioren in Nieuwdorp Martijn Proos sterkste Callenbach buigt alleen voor homerun Live sex voor 2 Adressen Dooren en Zn Party Fun Box 06-320.327.22 f Perverse sex met jonge vrouwen 06-340.340.90 (50cphm). Live Homosex I lilst - „Ik had nog wat goed te maken omdat ik vorige 06-96.74 LEDERMODE 10 TOT 50% v.a198.0 es v.a298.00 suède rokken v.a.98.00 v.a298.00 rs v.a298.00 49.95 MEER KOOPJES I BELANGRIJKE iSEMENTSVERKOPING ENIX TRADING B.V. en Expertises SPORT ZEELAND MAANDAG 28 JUNI 1993 B6 •raakje rieisje. buurt lOcphm 1993 de-, warmte-, geluidwere 9 maat leverbaar Isolatie B. V. I: Expeditieweg 10 - 4715 RM RUCDh, ■«i: 01654-3153 - Fax: 01654-35tg 50 ct.p. minuut Ze lag naakt te zonnen werd begluurd door zoontje van haar vriei "Kom hier knul, pa|< maar 'ns lekker beet onze schaakmedewerker leuzen - De twee juws-Vlaamse jeugdscha- die deelnamen aan het -npioenschap van Neder- voor de E-jeugd in As- hebben eervol tot ver gelijk gepresteerd. Koen enhouts van SVWZV uit istburg pakte een eervolle jede plaats bij de 9-ja- :er„ Zijn clubgenoot Andy Bruijne werd verdienste- jvijfde bij de 10-jarigen SCHAKEN Andy de Bruijne had pech dat hij bij de absoluut sterkste jeugdschaker in zijn leeftijdsca tegorie van Nederland ingedeeld werd tijdens de voorronden. De winnaar van die poule van zes spelers stroomde door naar de strijd om de plaatsen één tot en met vier. Andy de Bruijne gaf goed partij aan de latere kam pioen van Nederland, Moosa Azad Manesh uit Amstelveen. Dat treffebn eindigde in een re mise. Daarna trof hij opnieuw een sterke tegenstander in de persoon van Ka-Chun-Lui uit Capelle aan de IJssel. Zou hij dat treffen winnen, dan maakte hij nog kans op de eerste plaats in de poule. Ook dat treffen eindig de onbeslist en daardoor kwam Andy de Bruijne op de tweede plaats terecht in de poule en moest strijd leveren voor de vijf de tot en met de achtste plaats in het eindklassement. Vrij gemak kelijk eiste hij de vijfde plaats voor zich op. Kampioen van Ne derland werd de reeds genoemde Moosa Azad Manesh. In de voorronden van de 9-ja- rigen kwam Koen Leenhouts in een relatief niet zo sterke groep terecht. Door al zijn partijen (vijf stuks, red.) te winnen legde hij beslag op de eerste plaats en stroomde door naar de halve finale. Daarin speelde hij remise tegen Frank Erwich uit Wasse naar. Een barrage moest uitwij zen wie zich voor de finale zou plaatsen. Die barrage werd vrij gemakkelijk door Koen Leen houts gewonnen. In de finalepar tij tegen Richard Visser uit Alk maar bouwde Koen Leenhouts een licht voordeel op en verkeer de ook nog in de gunstige om standigheid dat hij meer tijd beschikbaar had dan zijn tegen stander. Het zag er allemaal rooskleurig uit voor het SVW- ZV-schakertje. Tot een moment van onachtzaamheid hem fataal werd en zijn tegenstander opti maal profiteerde door hem mat te zetten. Toch was men in huize Leenhouts tevreden met deze eervolle tweede plaats. 06-340.350.60 (50cphm). direct sex contact 1 - n 06-9894 i-onze tennismedewerker Henk van de Voorde pure teiefoonsex 1,-P.m. k geen Zeeuws kampioen ben geworden. Mijn over- £irect °6-9735 lining in Hulst beschouw ik daarom als een revan- Jack Off Boys 06-9835 Ze vertellen wat over zich zelf geven hun adres en tel nr. wachten dat jij ze belt 100 cpm. broeken, jacks enz. voor hem en haar. m particulieren. ijk 205, Oudenbosch Tel. 01652-13308 :lijks geopend. Vrijdag koopavond. - Tilburg, 1993 - n in opdracht van belanghebbenden machines en bedrijfsinventaris van EK VAN FANTASIEGARENS 49 te TILBURG (Industrieterrein Loven) IK VEILINGEN B.V. zal OP WOENSDAG I I vanaf 13.00 uur in "Zalenverhuur Pas chouwburgring 200 te Tilburg, t.o.v. urwaarder N.J.G.M. Reijn te Tilburg, ipen o.a.: IGARENTWIJNMACHINES, 12-47 spillig; I /CONTINU) GAREN TEXTUREER- 3 ROOFING MACHINES, 12-24 spillig; 6 IELMACHINES, 1-10 kops; 5 spinmachi- pillig; 2 kannenvulmachines; strengen- spels; garenruwmolen; garenspiegel- rfmachine; Z.G.A.N. GASGEST. STOOM- ELAAR "Certuss" (1991); WATER- I INGSINSTALLATIE "Certuss" (1990); iketel; breimachine; elektr. weegrollen- itie "Berkel"; wegers; partij conen; ca. 150 I in bakwagens; GARENVOORRAAD: 7.500 kg lont, g sier- en effectgarens en 2.000 kg is; ONDERHOUDSWERKPLAATS, o.a. 2 I banken; univ. freesmachine; zaagmachi- achines; lastrafo's; 4 luchtcompressoren, lers", "Grasso" en "Atlas-Copco", cap. 10-1 ngen; TRUCK "Lansing", cap. 1.000 kg; pallet- I BESTELAUTO "Citroën", model C15E zeecontainers, alsmede kantoor- o.a. tafels; bureaus; (bureau)stoelen; kopieermachine "Agfa"; etc. ING: dinsdag 6 juli 1993 van 09.00 tot ilsmede op de dag van verkoop van 09.00 aan het adres te Tilburg. US op aanvraag: tOOSTWIJK VEILINGEN B.V. iars in machines/beëdigde taxateurs echtlaan 181,1066 HM AMSTERDAM, tel.: 020 - 666.66.66 I 010 - 414.81.31 GRONINGEN 050 - 27.03.4! 14692 artro - telefax 020 - 666.66.63 |in het woord is oud-Oostbur- i Serge Carpentier. Hij schreef j Reinaert-toernooi in Hulst izijn naam door Virgil Greeve de B 1-finale met de ontluiste- ade cijfers 6-0, 6-0 te kloppen. (28-jarige Carpentier liet een [stekende indruk achter via :der andere mooie passeersla- i, bekeken lobs en een niet latend loopvermogen. TENNIS 1 was het kenmerkend dat de fissingse tennisleraar het twee- t matchpoint verzilverde via schitterende lob. De pas jarige Virgil Greeve uit Goes er na afloop minutenlang islagen bij. Mistroostig merkte fop: „Het had net zo goed 6-4, i kunnen zijn want ik heb veel ie-points gehad. Vandaag Jte het gewoon niet." Het Kt gezegd dat de vele toe- [iiouwers ondanks de forse uit- Lg toch van menige boeiende pgenwisseling konden genie- de halve finale had Serge jentier heel wat meer te stel- gehad met Jurjen Mooibroek irin hij een 3-0 achterstand derde set ongedaan moest :en. irig jaar was Carpentier even- succesvol in het Reinaert- rnooi door in de finale Bernd Quekelberghe te verslaan, vind dit het toernooi van de fecte organisatie. In Zeeland men heel blij zijn met een iganisator als Piet Adriaansens, i altijd rustig en relaxed is", ilt Serge Carpentier. Samen et Hulstenaar Jeroen Verstrae- legde hij ook beslag op de fedwinst in het dubbel B via fee keer 6-2 tegen het jeugdige io Greeve/Mooibroek. de B 2 en C 1-categorie legden plaatselijke favorieten Pa- ick Verstoeten en Guido van lecke het in de finale af tegen lm Langeraert uit Sas van tot en Joost Grevink uit Vlis- tgen. In de C 2-klasse won )bin de Witte mede doordat de fortuinlijke Werner Crombeen ;dens de finale door een spier- irekking moest afhaken. Jean- wl de Bakker versloeg in de ï-finale, D2-kampioen Gino Roctus in drie sets. Zoals ver wacht was Afke Hartog van De Schelde de beste bij de vrouwen C, terwijl Cindy van Goethem van Hulster Ambacht in de D-fi- nale via een tie-break in de der de set van Pascalle Tak won. UITSLAGEN HALVE FINALES EN FINALE MANNEN BI halve finale: Serge Carpentier- Jurgen Mooibroek 6-3 2-6 6-3, Vir gil Greeve-Jeroen Verstraeten 3-6 6-3 6-4. B2: Kim Langeraert-Mario Leen houwer 6-1 6-2, Patrick Verstrae- ten-Coen Dobbeleir 6-3 6-1, Lange- raert-Verstraeten 6-2 6-2. Ol: Guido van Poecke-Onno van Quekelberghe 6-2 6-1, Joost Gre- vink-Jos Zegers 6-3 6-2, Grevink- Van Poecke 6-4 7-6. C2: Werner Crombeen-Bart Bou- wens 6-7 6-2 6-4, Robin de Witte- Ivo Wouters 7-5 6-3, De Witte- Crombeen 3-6 6-5. Dl: Gino Roctus-Henk van de Voor de 7-5 6-4, Jean-Paul de Bakker- Rob Schunnk 6-4 4-6 6-4, De Hak- ker-roctus 4-6 6-3 6-2. D2: Frans Vlassenrood-Adrie van Dijk 6-2 6-1, Ton Schauwaert-Jos Heyman 6-3 3-6 6-0, Vlassenrood- Schauwaert-6-3 6-4. E: Leo Verbunt-Ronald van Eerden- burgh 6-2 6-1, Frank van Dronge- len-Paul d'hooghe w.o., Verbunt- Van Drongelen 6-4 6-0. DUBBEL B: Carpentier/Verstraeten-Rottier/ De Brouwer 6-3 6-1, Mooibroek/ Greve-Van den Hout/Dobbeleir 3-6 6-3 6-4, carpentier/Verstraeten- Mooibroek/Greeve 6-2 6-2. C: Zegers/Simonse-Van Poecke/De Koster 6-3 1-6 6-0. Dl: Misseghers/Schelfhout-Burm/ Morcus 6-4 7-5. D2: Vlassenrood/Verbunt-Bun/ Nachtegael 6-7 6-2 6-2. VROUWEN C: Afke Hartog-Anneiies Hoek 6-2 6-2, Sophie van dierendonck-Janine Moerland 7-5 4-6 6-4, Hartog van Dierendonck 6-2 6-2. Dl: Pascalle Tak-Nicole Groot 6-2 6-3, Cindy van Goethem-Sylvia Ne ve 6-3 1-6 6-3, Van Goethem-Tak 6-3 1-6 7-6. D2: Rita Scheele-Nathalie Renique 7-5 6-3, Jeanne van Looy-Barbara Raas w,o„ Scheele-Van Looy 6-0 7-6. E: Pascalle Bonte-Petra Willems 6-4 2-6 7-6, Jacqueline van de Voorne- daniella de Kort 6-0 6-2, Bonte-Van de Voorde 3-6 6-4 6-2. DUBBEL C2: Hoek/Visser-Duits/Van Straaten 6-4 6-2. Dl: Smits/Van Putte-Deruyck/Be- gijn 6-4 4-6 7-6. D2: Adriaansens/Dieleman-Steijae- rt/ d'Haene 7-5 6-0. MIXED Dl: Danckaert/Van Puymbroeck- Groot/Schelfhout 6-2 6-3. D2: Neve/Neve-Van Krinkelen/ Stuer 5-7 6-2 6-4. 'gen is het weer zover. Dan ft men het startsein om 19.00 voor 96 af te leggen kilome- 4s. Precies zestig ronden moe- <r'dan genoemen worden over 'f- vertrouwde parkoers, Wil- 'toünstraat, Hoofdstraat, He- -ilstraat, Prins Hendrikstraat, Jïgemeester IJsebaertstraat en lielminsstraat. Zoals gebrui- 'tfjk zal ook nu weer een hoog ^"gemiddelde gehaald worden "f dit licht lopende parkoers, "tostal duurt de wedstrijd in ®t-Jansteen slechts ongeveer k e uur en tien minuten. *,jmemteel heeft het wedstrijd- 'totetariaat zo'n vijftig inschrij ven binnen gekregen. „Dat '™t iets tegen ten opzichte van "5tgaande jaren, maar ik heb 'liepen dat de algehele tendens 1 eenmaal zo is. De meeste I rijden trekken momenteel I minder deelnemers. Er zijn IVinbaar minder renners," al- Y Gaston Everaard. Vh komen er een aantal be- 'ide namen aan de start. Uit de 'toek zijn onder meer present: Serge Carpentier: opnieuw eindzege in Reinaert-toernooi in Hulst. FOTO WIM KOOYMAN Hulst - Het snookertoernooi dat de vereniging DFO (Door Frustratie Ontstaan) uit Hulst in brasserie De Smickel hield werd gewonnen door Ronny Broeken uit Hulst. Hij had samen met Gijs de Boey uit Clinge, die tweede werd, duidelijk de meeste capaciteiten in huis. Dat kwam eveneens tot uitdrukking in de eindstand van de reguliere competitie van DFO. Ook daarin toonde Broeken zich de sterkste en werd De Boey tweede. EINDSTANDEN Toernooi: 1. Ronny Broeken (Hulst), 2. Gijs de Boey (Clinge), 3. Ronald de Vos (Hulst), 4. George Dorka (Hulst), 5. Rob Claerhoudt (Hulst), 6. Marcel Taalman (Hulst), 7 Hans Klandermans (Terneuzen), 8. Frank Verstraeten (Axel), 9. Frank de Mul (Terneuzen), 10. Frank Govaert (Hulst). Hoogste break: Ronny Broeken (30). Clubkampioenschap: 1. Ronny Broeken 19 wedstrijden gespeeld. 36 punten, hoogste break 32, 2. Gijs de Boey 19-30-29, 3. Ronald de Kind 19-26-15, 4. Rob Claerhoudt 19-24-24, 5. George Dorka 19-22-20 In onze sportmedewerker l it-Jansteen - Het wielercomité van Sint-Jansteen, onder lading van voorzitter Gaston Everaard, kreeg de zaak weer fcid om de jaarlijkse wielerwedstrijd voor A-amateurs tijdens kermis te laten verrijden. Daarmee bleef een bijzonder l -ie traditie in stand, want al voor de Tweede Wereldoorlog Itrnde Sint-Jansteen een bolwerk voor wielrenners tijdens de l/irlijkse kennis. Edwin van Waterschoot (Kloos- terzande), Ceryl Hoefnagels (Clinge), Johnny van Cadsand (Wachtebeke), Guus Barhorst (Biervliet), Rudi Rabout (Hei kant), Jacky Fortrei (Breskens), Pascal de Rijcke (Sas van Gent) en mogelijke Karei van Goethem (Sluiskil). Zij zullen de strijd moeten aanbinden met namen zoals Twan den Braber, Wilfried Bastiaansen, Eric de Crom, Niels van Elsakker, Vital en Noël Tim mermans, Mario van Vlimmeren en Peter Heeren, die evenens hebben ingeschreven. Ook van de partij is de winnaar van de Boekweitronde in Zuiddorpe, de daar woonachtige Nieuw-Zee- lander Mark Young. Hij is naar Nederland gekomen om zich te bekwamen in het wielermetier en lijkt door zijn zege in Zuid dorpe de slag al aardig vast te hebben. Inschrijven kan men nog voor de wedstrijd in café De Kroon aan de Wilhelminstraat. Daar wordt na afloop ook de prijsuitreiking gehouden. Vele gelukwensen tijdens de sfeervolle kampioensreceptie van VV Philippine. FOTO WIM KOOYMAN Van onze sportmedewerker Philippine - Ondanks de late datum kon de voetbal vereniging Philippine zich toch verheugen in een flinke belangstelling tijdens de re ceptie, die deze vereniging hield naar aanleiding van het behaalde kampioen schap in de eerste klasse afdeling Zeeland. Tal van voetbalverenigingen uit de omgeving waren naar hotel Au Port naar Philippine ge komen om de gelukwensen aan de kersverse kampioen over te brengen. Namens de KNVB afdeling Zeeland was voorzitter Cees Blomaard present. Hij zwaaide met de gebruikelijke loftuigin- gen en overhandigde Philippi- ne-voorzitter Johnny Spuesens de bij het kampioenschap be horende oorkonde. Namens de gemeente Sas van Gent richtte wethouder Marquinie het woord tot de aanwezigen en sprak de hoop uit dat Philippi ne een aanwinst zou vormen voor de vierde klasse H van het landelijk amateurvoetbal. Voorzitter Johnny Spuesens liet nog even de laatste seizoenen de revue passeren. „Vijf jaar terug zijn we uit de vierde klasse gedegradeerd. Daar hield het niet mee op, want we degradeerden zelfs naar de tweede klasse afdeling en ston den ook zelfs daarin geruime tijd in de degradatiezone. De gradatie naar de derde klasse afdeling zou een absoluut diep tepunt zijn geweest in ons be staan. Gelukkig werd dat afge wend en promoveerden we een jaar later naar de eerste klasse om direct daarna door te sto men naar het KNVB-amateur- voetbal. We hebben die promo ties vooral bereikt door de saamhorigdheid in het team. Daarvoor moet ik de spelers, maar ook de trainers van zowel het eerste, tweede als A-junio- renteam complimenteren," al dus Spuesens. Ook het derde team van Philippine, dat even eens kampioen werd, werd in de huldiging betrokken. Na receptie volgde de traditio nele aansluitende feestavond. Tijdens dat gebeuren nam men afscheid van eerste elftalspelers Michel van Craenenbroeck en Peter Hamelink (die respectie velijk bij Breskens en Hoek gaan spelen) en Alain Kind en Tonny Goossens, die op een lager niveau gaan acteren bin nen de vereniging. Ook werd vaste grensrechter Herman Vermeire op gepaste wijze uit gewuifd. Tevens huldigde de W Philippine vier leden, die al 25 jaar lid zijn van de vereni ging. Zowel Frank Wiskerke, Johnny Taalman, Theo de Smet als Ronny Verschorre kregen de speld van verdienste van de VV Philippine. MARK YOUNG uit Zuiddorpe eindigde in De Panne als negentiende. In Kluizen pakte Frank Gommers uit Philippine een derde plaats. Frank Geensen uit Terneuzen werd veertiende, Jacky Fortrei uit Breskens achttiende en Rudi Rabout uit Heikant twintigste. Van onze sportmedewerker Nieuwdorp - Daniel van Elven pakte zaterdag zijn derde seizoenzege in de 16e wielerronde van Nieuwdorp. De West brabander toonde zich bij de junioren de snelste in de kopgroep van tien. Bij de nieuwelingen trok de Zeeuw Arjan van Haaften aan het langste eind door twee medevluchters te kloppen in de eindsprint. Jos Gevers triomfeerde bij de B-amateurs. Hij was in de laatste meters sneller dan twee concurrenten. In de wedstrijd voor junioren werd het spel op de wagen ge bracht door Paul van Dongeren, Jurgen de Jong en Maurice van Nellen. Zij namen een voor sprong van twintig seconden, maar de reactie uit het peloton liet niet lang op zich wachten. Er formeerde zich een jachtgroep van zeven man bestaande uit: Daniel van Elven, Fedor Wesse- ling, Ed Westerbeek, Franklin Klaasse, Andre Mohlman, Henk van Hees en Dennis Brehm. Deze volgers legden er flink de zweep over en maakten na enkele ron den de aansluiting. Daarmee kwam de koers in het beslissen de stadium, want achter de man nen in de frontlijn bleek nie mand meer in staat om de scha de nog te herstellen. Daniel van Elven werd in de eindsprint fel belaagd door Paul van Donge ren, die echter een half wieltje tekort schoot. Bij de nieuwelingen werd lang durig de lakens uitgedeeld door een grote groep van achttien man. Pas in de laatste ronde kwam er wat leven in de brou werij toen Arjan van Haaften, Mark Weber en Ronald Raadge ver er in slaagden om een klein gaatje te slaan. Het trio finishte met vijftig meter voorsprong. Van Haaften toonde zich de rap ste van de vluchters. In de koers voor B-amateurs kwamen al gauw veertien man voorop met daarbij Jos Gevers, Ron Tuinenburg, Hans Lind- hout, Marc Castelijns en Fred Krebbekx als toonaangevers. Nadat door een valpartij uit de kopgroep Eric-Jan van Baal en Peter Bierkens wegvielen kroop een achtervolgende groep van acht renners steeds dichterbij. Deze jagers, met daaronder Henk Vijfhoek, Daan Verhuist en Marcel Colijn, slaagden er drie ronden voor het einde in zich eveneens in de spits te mel den. Direct daarop namen Ron Tuinenburg, Mare Castelijns en Jos Gevers de kuierlatten. Zij kregen gezelschap van Hans Lindhout en Fred Krebbekx. In de laatste tweehonderd meter wipten Ron Tuinenburg en Jos Gevers er tussenuit en van hen was laatstgenoemde de snelste in de eindsprint. UITSLAGEN Junioren: l.D. van Elven (St.-Wille- brord), 60 kilometer in 1.18.40, 2. P. van Dongeren (Capelle aan de IJs sel), 3. J. de Jong (Nispen), 4. F. Wesseling (Roosendaal), 5. E. Wes terbeek (Prinsenbeek), 6. F. Klaasse (Yerseke), 7. A. Mohlman (Leiden), 8. M. van Nellen (Zwiindrecht), 9. H. van Hees (Hoogerheide), 10. D. Bre hm (Wissenkerke), 11. J. Luteijn (Kapelle), 12. O. Willemsen (Gorin- chem), 13. J. van Doorn (Schijndel), 14. A. van der Ploeg (Nieuwdorp), 15. D. Weeland (Hoge Zwaluwe). Nieuwelingen: 1 A. van Haaften (Stavenisse), 45 kilometer in 1.03.45, 2. M. Weber (Tilburg), 3. R. Raadge ver (St.-Willebrord), 4. E. van Dijk (Spijkenisse), 5. R. Goorden (Roosendaal), 6. R. Smout (Nispen), 7. G. van Gucht (Hellevoetsluis), 8. H. Baars (Tilburg), 9.R. Klijs (Etten- Leur), 10. J. Wesselius (De Zilt), 11. B. Berkhout (Den Hoorn), 12. J. Maas (St.-Willebrord), 13. A. Klaas se ('s- Gravenpolder), 14. B. Schil- peroord (Dordrecht), 15. R. Lak (Ba- rendrecht). B-amateurs: 1. J. Gevers (Rijsber- gen), 60 kilometer in 1.22.30, 2. R. Tuinenburg (Rotterdam), 3. H. Lind hout (St.-Maartensdijk) op 14 se conden, 4. M. Castelijns (Steenber gen), 5. F. Krebbekx (Steenbergen), 6. M. Colijn (Giessen) op 25 secon den, 7. P. Jongeneelen (Oudenbo sch), 8. R. Castelijns (Steenbergen), 9. M. Korten (Dinteloord), 10. J. Jansen (Putte), 11. J. van Ginneken (Etten-Leur), 12. W. Oosse (Middel burg), 13. D. Verhulst (Waarde), 14. J. van der Velden (Rockanje), 15. H. Vijfhoek (Willemstad). Van onze tennismedewerker Goes - Martijn Proos legde beslag op de titel in het tennistoernooi van 't Halve Maantje in Goes. In een spannen de Cl-finale versloeg hij zijn clubgenoot bij 't Halve Maantje Maurice van den Hemel in drie sets. TENNIS Eerder had de als 3/4 geplaatste Proos ook drie sets nodig tegen Gerbrand Vroegop en Ard Breu- re tegen wie hij zelfs twee match-points overleefde. In de halve finale schakelde Proos de eerstgeplaatste Pascal van Driel uit met 6-2, 7-6. In de finale was Martijn Proos in de eerste set kansloos tegen Maurice van de Hemel, 1-6. Hierop liet Van de Hemel de teugels wat vieren wat hem duur kwam te staan want Proos won de tweede en derde set met 6-4 en 7-5. Er werd in deze finale gedurfd en gevarieerd gespeeld. De fore-hand van Martijn Proos bleek een geducht wapen te zijn. In de C2-categorie versloeg de ongeplaatste Pieter Burremans in de finale Piet Bak in straight sets, terwijl de eveneens onge plaatste Peter Wattel de Dl-fi- nale won van Marcel Minheere. In de finale bij de vrouwen-C ging het tussen Simone Vroegop en Sandra van Eenennaam, bei den uit Kapelle. Eerstgenoemde won met 7-6 6-3. In de Dl-klasse werd Els Gorsse eindwinnares door Hanneke van Midlum in de finale in drie sets te verslaan. UITSLAGEN HALVE FINALES EN FINALES MANNEN Cl: Martijn Proos - Pascal van Driel 6-2 7-6, Maurice van de Hemel - Jacco Filius 7-6 6-4, Proos - Van den Hemel 1-6 6-4 7-5. C2: Piet Bek - GerbrandVroegop 6-4 6-2, Pieter Burremans - Edwin de Keizer 6-3 7-6, Burremans - Bek 6-2 6-3. Dl 17+: Marcel Minheere - Rens de Klerk 6-1 5-7 7-5, Peter Wattel - Bram Meulblok 6-1 7-5, Wattel - Minheere 6-1 4-6 7-6. Dl 35+: Bas van Belzen - Rens de Klerk 6-0 6-4. VROUWEN C2: Simone Vroegop - Claire Barn- hard 7-5 4-6 6-4, Sandra van Ee nennaam - Annemarie Hoosemans 7-6 6-3, Vroegop - Van Eenennaam 7-6 6-3. Dl: Hanneke van Midlum - Ilona Liplijn 6-4 6-1, Els Gorsse - Marion van Garsel 7-5 6-3, Gorsse - Van Midlum 6-3 3-6 6-4. Rotterdam (anp) - De beste honkballers van Nederland verloren zondag van een team van jonge Amerikaanse profs, die elkaar vorige week op het vliegveld voor het eerst troffen. Manager Sam Suplizio informeerde aan de ontbijttafel of pitcher Greg Stark wel eens een wedstrijd was gestart. „Eigenlijk ben ik reliever", was het antwoord. De 21-jarige linkshander uit de organisatie van de New York Mets stond de Nederlands amateurs, nummer twee van Europa, niet meer dan drie hitjes toe. De nederlaag (1-2) volgde op de winst van zaterdag op de Red Machine, een ploeg uit Aruba (3-0). Als gevolg van regen werd de ontmoeting gekortwiekt tot vier en een halve inning. Het Nederlands team bereidt zich tijdens het World Port Tourna ment voor op de Europese titel strijd, die over twee weken in Zweden start. De Amerikaanse profs, spelend onder de naam Major League Baseball International, beslisten de ontmoeting voor 5500 toe schouwers door een homerun. Ryan Turner deed iets waarin de Nederlanders kennelijk niet zo goed zijn. Leurs en starter Peter Callenbach waren ziedend op hoofdscheidsrechter Erick Bark huis, die een pitch verkeerd zou hebben beoordeeld, waardoor de Amerikaan niet drie slag had gekregen. Het was Suplizio ove rigens niet zo opgevallen. Callenbach was niets te verwij ten. De Amsterdammer is blij - letterlijk - in goed gezelschap te verkeren. „Bij Pirates ben ik er niet zo zeker van dat een bal in het verre veld wordt gevangfn."

de Stem | 1993 | | pagina 17