L ER m/v Stars verslaat Brevok rts m/v Langer wachten op doorbraak Medaillekansen voor Zeeuwen op NK torse zege van anine Moerland Stijgende lijn bij toernooi TV Axel leeuwen behalen met 3-1 makkelijke overwinning J M sport KORT Sydney pronkt met 6hi-tech' zwembad sportnieuws KORT de stem WIELER klassement SPORT ZEELAND ATLETIEK w Tooijdonk bij NAC Skispringen Basketbal Beenbreuk houdt fietscrosser Jurgen de Maat aan de kant BRIDGERUBRIEK TENNIS 1993 STEM ZATERDAG 26 JUNI 1993 B3 laar een „0nze atletiekmedewerker jjeuzen - De Zeeuwse at- jkjeugd vertrekt met titel- medaillekansen naar de jonale kampioenschappen, jit weekeinde in Gronin- voor A- en B-junioren jouden worden. din de Leeuw van het Goese ftandige en verantwoordelijks 'j u een goed pakket van ar- 3en waarvan een winstdelings. tmaakt. gezeld van uw curriculum vi- 110 juli richten aan Reesink ndel B.V., postbus 20,7200 a.v. de heer W. Gerretsen, alszaken. Iformatie over de functie kan u ■kt door de heer Olthof, onder er 05750-99401 2419). AV'56 kan zowel op de 3000 als 5000 meter beslag leggen op de hoogste trede van het podium. Vorig jaar moest hij vanwege ziekte verstek laten gaan. Nu kan hij sportieve revanche ne men. B-juniore Anjolie Wisse, zijn clubgenote, kan haar titel op de 800 meter prolongeren gezien de vorm waarin ze de laatste weken verkeert. Erwin Mortier van RKHAV uit Hulst komt bij de B-junioren in actie op de 100 en 200 meter. Op beide afstan den liggen er kansen voor hem op eremetaal. Het zou zelfs niet verrassend zijn als de Hulste naar met een gouden medaille terugkeert naar Zeeuws-Vlaan- deren. Ramses Bekkenk van Delta Sport, die vorig jaar zilver pakte op de 2000 meter steeple, kan die nu bij de B-junioren omzet ten in goud. Ook op de 3000 en 5000 meter ligt een medaille voor hem te wachten. Nog een kandidate voor een medaille is Karin Bastian van Sporting Walcheren. Dit op de 800 en 1500 meter bij de A-meisjes. Haar leeftijdsgenote Jildau van Dieren (Atletica) won vorig jaar zilver op de 400 meter. Ze is er op uit om dit metaal om te zetten in goud. Andere kandida ten uit Zeeland die in Groningen positief kunnen verrassen, zijn: Marco van Velzen, Pascal Meer man en Emiel Roodenburg (Atle tica), Ronald de Jager en Cindy de Leeuw (AV'56), Michaël Burm, William de Block en Bi- anca Segers (RKHAV), Ab Flip- se, Arnold Vonk en Petra de Boks (Dynamo), Franklin Spues- sens en Dennis Coppieters (Scheldesport). lonze volleybalmedewerker Willy van Leeuwen svan Gent - Het Zeeuwse All Stars heeft gisteravond Sas van Gent eredivisionist TDK/Brevok met 3-1 :lopt. De selectie van Zeeuwse eredivisiespelers seho- jje de kleine 400 toeschouwers een aantrekkelijke idstrijd voor. ~1 oa Breda en dat een 170-jarige wedt plaats aan ruim 400 pa- her jaren, zijn hiertoe thans L'che afdelingen en een twee- Xingshuis voor 229 bewoners piling berust bij een direktie- r. Gespreid over verscheidene ft van brg voor somatische en twee- fcn voor enkele kollega-instel- grote belangstelling voor de t dat zij/hij goede kontaktuele kerken. Zij, die verpleeghuis- fen de voorkeur. at. Ie CAO. voor het Ziekenhuis- ofd medische en paramedische lllicitatie, met vermelding van Irsoneelszaken.op onderstaand 3800 Bredanaars kwamen in de iede set goed uit de verf, maar ;ten daarna de inbreng van fchel Everaert missen. En dat 8 te veel van het goede. All s-coach Jo Everaert was na op dan ook terecht apetrots. Zeeuwse All Stars begon in eerste set erg voortvarend, jt zij een beresterk blok en vlotte aanval kwamen de iiwse eredivisiespelers al snel een 5-0-voorsprong. Brevok am pas bij de tussenstand 9-4 volle toeren. Onder aanvoe- yan Michel Everaert en Paul teke kwam de Bredase eredi- «nist terug tot 13-9. All Stars k wat in te dommelen, maar in Roodzant bracht weer vuur in het spel. Ondanks prachtige redding van Paul eke bij de stand 14-10 moest rok toch de eerste set cadeau en met 15-11. mannen van coach Jo Ever- t gingen ook in de tweede set i door. Ze namen snel een •voorsprong. Daarna sloop ;er de onzekerheid in het n van All Stars. Na veel afwisselingen kwam Brevok rhet eerst in de wedstrijd op irsprong. De Bredanaars volg- a de aanwijzingen van hun awe coach Ivo Martinovic, ■olger van Appie Krijnsen, goed op. Het blok werd scherper gezet en aanvallend liep het be ter. De 9-15-setwinst voor Bre vok was dan ook terecht. All Stars kreeg in de derde set versterking van Michel Everaert. Mischa Courtin kwam Ron Reu nis vervangen. Opnieuw namen de Zeeuwen het initiatief en kwamen met 6-1 voor, vooral door uitstekend aanvalsspel van Riny Boutens. Even leek Brevok aangeslagen, maar onder leiding van Mare Smulders knokten ze zich terug tot 11-9. De wedstrijd werd steeds aantrekkelijker. De scheidende coach Jo Everaert zette zijn mannen nog even op scherp en zodoende wonnen de Zeeuwen met 15-10. Brevok schakelde in de vierde set over naar een hoger tempo, maar dat leverde alleen maar rommelig spel op. De Zeeuwen bleven echter gebrand op de ze ge .voor eigen publiek. Het pu bliek werd bij de stand 6-3 voor All Stars op een super spannen de ralley getracteerd. Via 11-4 en 15-5 lieten de Zeeuwen Bre vok een poepje ruiken. Een ver diende zege voor All Stars. De scheidende coach Jo Everaert liep na afloop dan ook glunde rend rond. Zijn reünie was ge slaagd. •NI! luist - In het Reinaerttoernooi van de tennisclub Hulster abacht kwam het C-schema bij de vrouwen gisteren goed op ïg. Janine Moerland van Smash uit Sint-Jansteen liet een rie indruk achter door de jeugdige Vlissingse Anouk van taaten via 6-1, 6-0 kansloos te laten. in vakman: it Zn., Schraven Zn. Chaam - Soethout. Tweewielers. Geertruidenberg - Van Vugt. k - De Feijter. Hoeven - Wagemakers Zn. Sulkers Made - Van Bragt Rljwielsporthuis Isfoort. Oostburg - Adrie Jansen. Oosterhout Roosendaal - Hermes Tweewieler Service 'an Gooi Ulvenhout - Kollen. Waalwijk - Jong, Van den Kieboom triand is oorspronkelijk af- istig van de Klappers uit iabbendijke en speelde vroeger competitie bij de ter ziele ijane tennisclub TSI in Goes, ïtt ging goed vandaag. Ik kon s bal goed diep slaan en liep tegenstandster de fouten Jien," aldus Janine Moerland aafloop. t als eerste geplaatste Afke iartog maakt geen fout door in t tweede ronde met ruime cij- 3 te winnen van Lester Bergen egouwen. Sophie van Die- tdonck, met plaatsingsnum- 2, kwam in de eerste ronde is na enige moeite voorbij Ma- fyne Kats va De Schelde: 5-7, (■2,6-2. de Dl-categorie plaatsten slvia Neve en Cindy van «hem zich voor de halve fi de door winst op Anja van ®penhout respectievelijk Tes- Stomp. In de Bl-klassse bij de Sifflen versloeg Vlissinger Jur- Mooibroek in straight sets ttsBierings uit Hoek: 7-6, 6-2. iie 02-klasse bereikte Werner «nbeen de laatste vier door ?teenvoudige cijfers van Hein- lapidaire te winnen. In deze dve eindstrijd komt Crombeen r tegen titelverdeiger Bart -«ens In de Dl-categorie pd de eerstgeplaatste Jan Bo- W van TC Hontenisse verras- "■'d uitgeschakeld door Henk 55 ónze verslaggever Jtda - Pierre van Hooijdonk :Wt ook de komende twee jaar NAC. Althans, daar ging Jotzitter John Peek gistermid- ''8 Ti] stellig van uit nadat de *®sen van de enig concrete, uit jj'tóand afkomstige kandi- ?Htoper door hem en Van j&ijdonks zaakwaarnemer Gerards van tafel waren jy zijn geen speeltuin," aldus „Die club stelde allerlei •"Vaarden, zoals proeftrainin- aiaar dat stadium zijn we jp Pierre al voorbij, dacht ik. Jcpzien we zelf met Pierre zo als rond zijn, ga ik ervan 'at hij begin volgende week J® bandtekening zet onder een contract bij NAC." Van ®!!<ionk zelf was gisteren van- Jl tennisverplichtingen onbe- '"Rbaar. Een smash van Brevok is het blok van de All Stars te machtig. foto wim kooyman van de Voorde. UITSLAGEN MANNEN Bi: Jurjen Mooibroek - Boas Bie- rings 7-6, 6-2; B2 eerste ronde: Guido van Poecke - Bob Witsiers 6-4, 6-4; Cl eerste ronde: Joost Grevink - Leo Ooms 6-4, 0-6, 6—4; C2 kwartfinale: Werner Crombeen - Hein-Jan Lapidaire 6-1, 6—2; Dl 3e ronde: Jan Bogaert - Honny van Looy 6-4, 6-2; Theo Misselgners - Hans de Letter 6-3,1-6, 6-3. Kwartfinales: Henk van de Voorde - Jan Bogaert 6-2, 6-3; Gino Roctus - Paul Coucke 5-7, 6-3, 6-0; Rob Schurink - Joop Autheunis 6-3, 6-3. DUBBEL B eerste ronde: Ritter/de Brouwer- Smolders/Van der Sloot 6-4, 6-7, 6-3; Dl kwartfinales: Burm/Morcus - Van Esbroek/Van Alem 6-2, 1-6, 6-1; Provoost/Luyten - Blokland/ Mol 6-2, 5-7, 7-6; D2 halve finale: Vlassenrood/Verbunt - Bonte/Triest 6-1, 6-1. VROUWEN C eerste ronde: Willeke Duits - Angelique Coenen 3-6, 6-1, 6-1; Ja nine Moerland - Anouk van Strae- ten 6-2, 6-0; Sophie van Dierendon- ck - Marilune Kats 5-7, 6-2, 6-2; Willeke Duits - Lester Bergen Hene gouwen 6-3, 6—1; Dl kwartfinale: Sylvia Neve - Anja van Campenhout 6-4, &-3, Cindy van Goethem - Tessa Stomp 6-1, 6-1; E halve fina le: Jacqueline van de Voorde - Da- niëlla ae Kort 6-0, 6-2. DUBBEL C2 eerste ronde: Tarant/Van Tigge- len - Eyke/groot 6-1, 6-2; Dl halve finale: Dureyck/Begijn - Voorbrood/ *De Mooir 6-2, 7—5; D2 kwartfinale: Vantricht/Krijger - Bonte/lammens 6-3, 6-7, 6-1. MIXED Dl kwartfinale: Danckaert/Van Puymbroeck - Van de Walle/De Blok 6-1, 6-2, GRoot/Schelfhout - Blanckaert/Blanckaert 6-0, 6-1, Kool/Nanna - Kegels/Van Looy 7-6, 7-6. D2 kwartfinale: Neve/Neve Adriaansens/Schuttkowski 6-0, 6-4, De Smit/Heijman - Everts/D'Hoog- he 2-6, 5-6, opgave. DE JONGE Noorse skispringer Hein Sigurd Rindal is vrijdag bij de zomertraining op de kunst sneeuwschans van Marikollen om het leven gekomen. Hij liep bij een zware val verscheidene botbreuken op. Rindal overleed op weg naar het ziekenhuis aan zijn verwondingen. DONAR, de basketbalclub uit Groningen, heeft zich voor ko mend seizoen versterkt met de Amerikaan Drew Henderson. De 22-jarige speler is afkomstig van Rochester, New York, en speelde de laatste twee seizoenen voor Fairfield College in Connecticut. Henderson is 2,01 meter lang. Door onze medewerker Peter Snelders Kloosterzande - Eén onge lukkig moment werd hem fataal. Tijdens de training voor de eerste wedstrijd voor het nationaal kam pioenschap te Dedemsvaart ging de dertienjarige fiets crosser Jurgen de Maat uit Kloosterzande onderuit en brak zijn onderbeen op twee plaatsen. Een gecompliceer de beenbreuk, die hem tot aan augustus in het gips houdt. Daarmee valt vrijwel een heel seizoen in duigen voor deze talentvolle renner. „Ik voelde direct dat het niet goed zat. Naast veel pijn zag ik ook aan mijn been dat het ge broken was. Later in het zie kenhuis kreeg ik te horen dat het goed mis was. Het gebeurde op 15 mei. Tot eind juli ben ik volledig uit de roulatie. Mis schien dat ik eind augustus weer in actie kan komen," al dus een nog enigszins hoopvol gestemde Jurgen de Maat. Juist in het jaar dat hij zijn definitieve doorbraak leek te gaan maken, overkwam hem deze noodlottige val. „Ik ben uiteraard wel eens eerder flink onderuit gegaan tijdens wed strijden, maar nooit met ernsti ge gevolgen. Alleen vorig jaar tijdens het Europees kampioen schap in Italië ging ik ook fors onderuit en liep een grote schaafwond op. Maar dat was alles," zegt hij. Al vanaf zijn vijfde jaar beoe fent hij het fietscrossen. Hij begon met deze tak van sport, toen de populariteit in Neder land al enigszins tanende was. In de jaren 1983/1984 stonden er ruim 5000 renners geregis treerd, momenteel zijn dat er nog 600. Het belette Jurgen de Maat destijds niet om al direct te laten zien dat hij heel wat in Jurgen de Maat: gecompliceerde beenbreuk, foto wim kooyman zijn mars had. Dat gebeurde op regionaal niveau. De laatste ja ren manifesteert hij zich echter ook nadrukkelijk op nationaal en internationaal niveau. „Twee jaar terug begon hij er eigenlijk in te geloven," zeggen zijn beste supporters, vader en moeder De Maat eensluidend. „Daarvoor presteerde hij wel goed, maar zat nooit echt tegen de top aan. Tot hij een wed strijd won. Toen zei hij: 'Dat is een lekker gevoel'," aldus zijn moeder. Vorig jaar stormde hij defini tief door naar de top. De inten sieve training bij zijn club The Flying Devils uit Made, de goe de voorbereiding, aangepaste eetgewoonten en een stukje zelfvertrouwen zorgden voor succes. Hij werd tweede tijdens het nationaal kampioenschap en kwam slechts twee punten te kort om op de hoogste trede te mogen plaatsnemen. Dat succes stond niet alleen, want hij kreeg vorig jaar maar liefst tien maal de bloemen overhandigd als winnaar van wedstrijden op nationaal niveau. Dit seizoen zag het er bijzonder rooskleurig uit. Hij zegt daar zelf over: „Ik rijd nu in twee klassen. De expert-klasse met 20 inch-wielen en de cruise klasse met wielen van 24 inch. Vooral in die laatste klasse ging het uitstekend. Ik had me al voor het Europees en wereld kampioenschap gekwalificeerd. Maar door die val valt alles in duigen. Ik had het er uiteraard wel even moeilijk mee, maar je verandert de situatie niet door bij de pakken neer te gaan zitten. Nu richt ik me maar op eind augustus. Als het erg veel meezit, kan ik misschien al iets eerder een wedstrijd rijden. Gelukkig loopt het seizoen nog tot 7 november, zodat ik nog verschillende malen in actie kan komen." Dat hij ook internationaal mee telt, bewees hij tijdens een wedstrijd in Engeland, waar hij vierde werd. Onoplettendheid was er schuldig aan dat hij niet op een hogere plaats eindigde. Zijn sport staat vooral in het teken van veel reizen. Niet al leen naar internationale wed strijden, maar ook nationaal moet hij steeds verre trips ma ken om aan wedstrijden deel te nemen. In Zeeland zijn er geen wedstrijden en dus is hij mini maal op het Brabantse aange wezen voor competitie. De fa milie is dan ook bij bijna alle 25 nationale wedstrijden te vinden. „Het is een erg leuk gebeuren en het gaat er altijd uitermate sportief aan toe. Er heerst gewoon een gezonde ri valiteit, op misschien een enke le uitzondering na zegt vader De Maat. door Ruud van den Bergh mand zou het verzinnen, kla vertwee na. West kreeg in de derde slag een schoppenint- roever en Zuid zijn downslag. In dit geval vond Zuid het jammer dat er wel vijf gebo den was. Een mevrouw vraagt: waarom nooit eens een spel met een dwang in de krant? Ze komen niet alleen in puzzeltjes voor maar wel degelijk aan de bridgetafel zoals dit: 7432 V 5 V542 V72 N W O Z Afgelopen maandag avond was het vrij druk bij het zomer- avondbridge van BC Princen- hage. Niet minder dan 51 pa ren schreven bij Bas Groene- veld met echtgenote Doortje in voor zo maar een avondje bridge. Vervolgens leidde Groeneveld deze geanimeer de avond zonder enig pro bleem naar een goed eind en zorgde hij ervoor dat de win naars na vlot uitrekenen met bloemen naar huis konden. Het enige waar Groeneveld rTttppttïlt niet voor kon zorgen, waren leuke spellen, maar die kwa men vanzelf. Een frappant spel: B9 6 76 B 10 9 A B 1096 HV10 43 8763 8543 A85 A H B 1098 2 AH H Zuid moest 6 Ha maken, waartegen West uitkwam met 0 gever V 6 3 2 Niem.kw. AH93 AV84 5 A V765 1065 AV982 N W O Z 109854 B 8 4 2 B H 10 6 HB 7 10 H 97 32 B 743 Na twee keer pas opent West met 1 KI, waarna Noord in formatief doubleert. Zuid biedt 1 Rui; West biedt nog een keer (harten of weer kla ver) en het bieden eindigt in 2 of 3 Rui, te spelen door Zuid die vrij gemakkelijk elf slagen maakt; drie in schoppen, twee in harten vijf in ruiten en een klaverintroe- ver. Jammer dat er geen vijf geboden is, wordt dan al snel gezegd. Zo zal het aan de meeste tafels zijn ge gaan. Er was een paar dat na een goed biedverloop wel in 5 Rui eindigde. West opende 1 KI; Noord doubleerde en Zuid bood 1 Rui. Bij West kwam 2 KI en Noord bood 3 Kil; een bod in de kleur van de tegen- standers belooft in de regel extra kracht en vraagt de partner zijn hand nader te omschrijven. Zuid bood 3 Rui en Noord legde aan in 5 Rui. Hadden zij het geluk dat zij met goed bieden wel in 5 Rui zaten? Welnee, want West kwam uit met schoppenaas en speelde, nie- schoppenzeven. Er dreigden twee verliesslagen in schop pen. Bovendien moesten de hartens rond zitten. Bij het nemen van een snit, hoop of veronderstel je dat een hon- neur zich bij een bepaalde tegenstander bevindt. Met een dwang is het niet anders. Zuid moest in dit geval hopen dat de vrouwen van de lage kleuren bij West zaten om kans op zijn contract te ma ken; anders was hij kansloos. De eerste slag was via de boet voor de vrouw en werd gedo ken in Zuid. De nagespeelde schoppentien werd in Zuid genomen. Na twee keer troel werden ruitenaas en -heei verzilverd en Zuid draaide al le troeven af tot dit was be reikt: -- -- V V7 -- -- B AB H - 8 8 N W O Z 8 2 -- H Toen hartentwee op tafel kwam, deed West afstand van klaverzeven en ging uit Noord ruitenboer weg. West had het niet beter kunnen doen. Maar Oost had dit eindspel kunnen voorkomen door in de tweede slag klaver terug te spelen, want dan had Zuid geen ver binding met Noord meer ge had. Met dichte kaarten is dat echter moeilijk te vinden. Sydney (rtr) - Sydney kan bij zijn pogingen de organisatie van de Olympische Spelen in het jaar 2000 te verwerven, pronken met een 'hi-tech' zwembad. Australische wetenschappers hebben een 'snel bassin' ontworpen dat de zwemmers helpt door de geringere waterweerstand. „Het wordt zeker zo snel en waarschijnlijk sneller dan welk bestaand bad ook", zei de Australische zwemofficial Simon Allatson. „Er komen zeker gelegenheden dat er wereldrecords worden verbeterd." Zeeuwse jeugd naar Olympiade Terneuzen Vier Zeeuwse sporters zullen van 3 tot en met 9 juli van de partij zijn op de jeugd—Olympiade in Valkenswaard. Ramses Bekkenk uit Zierikzee, Erwin Mortier uit Hulst en Anjolie Wisse uit 's Heerhendrikskinderen zullen hun beste beentje voorzetten op het atletiekonderdeel. Marlie Braber uit Vlissingen vertegenwoordigt de provincie bij het zwemmen. Frans Daalman niet in Hoek Breskens - Frans Daalman kan zijn eerste plaats in het Zeeuwse Super Prestige triathlonklassement bij de veteranen komende zaterdag niet verdedigen in Hoek. De Bressiaander, bezig aan een uitstekend seizoen, werd afgelopen week geveld door een zware griep en is voorlopig voor een aantal weken uitgescha keld. Amateurs: 1. P. Mol (Kapelle) 183 punten, 2. F. Franse (Kwaden- damme) 104, 3. D. Mesu (Middel burg) 87, 3. C. Schouwenaar (Kloetinge) 87, 5. V. Timmermans (Yerseke) 83, 6/7. J. van Schaik (Oost-Souburg), P. van Passel (Sluiskil) 74, 8. T. Vermeulen (Kloetinge) 71, 9. V. Aarts (Krui- ningen) 69, 10. M. Young (Zuid- dorpe) 68, 11. D. Dubbeldam (Sluiskil) 52, 12. J. Schroevers (Arnemuiden) 50, 13. J. Dagevos (Wemeldinge) 46, 14 t/m 16. L. Goeree (Kruiningen), A. Goense (Lewedorp), K. van Goethem (Sluiskil) 44. Junioren: 1. F. Klaasse (Yerseke) 20 punten, 2. H. Visman (Terneu zen) 19, 3. E. Joosten (Woip- haartsdijk)' 18, 4. V. Villerius (Middelburg) 17, 5. J. Dingeman- se (Wolphaartsdijk) 16, 6. P. Kraal (Wolphaartsdijk) 14, 7. D. Brehm (Wissenkerke) 7, 8. D. Schaut (Sas van Gent) 6, 9. J. Luteijn (Kapelle) 1. Nieuwelingen: 1. E. de Dreu ('s Gravenpolder) 19, 2. S. Dagevos (Wemeldinge) 2. Van onze tennismedewerker Axel - Het C- en D-toernooi van de tennisvereniging Axel geeft met 200 deelnemers, die goed zijn voor 250 inschrij vingen, een stijgende lijn te zien. Officieel begint het toernooi op het tennispark in het Axelse Bos maandag 28 juni. „Maar we proberen in het weekeinde voorafgaande al zo'n 40 partijen weg te werken," zegt Eddie Maas, die samen met Pim van Alem de wedstrijdleiding in han den heeft. „De wedstrijdleiding is jaren in goede handen geweest van Theo Voermans, maar nu hebben an deren het overgenomen," stelt Maas. Beiden worden geassis teerd door een wedstrijdcommis- sie, bestaande uit Jaap Oppe neer, Wilfried Roelandt en lau Schreurs. Als gedelegeerde van de KNLTB Zeeland houdt Ro bert Asselrhan een oogje in het zeil. Tijdens het toernooi wordt gecollecteerd voor Artsen zonder Grenzen. Maas-ontving veel inschrijvingen vanuit het 'Land van Hulst', met name Game '78 en Hulster Am bacht, en uit de kanaalzone. Hulstenaar Guido van Poecke voert het C-schema aan, gevolgd door Niek de Koster van Game '78. In de C2-categorie is Ivo Wou ters de te kloppen man en is Fred Elliot als tweede geplaatst. Op Joop Antheunis rust de favo- rietenrol in de Dl-klasse. Bij de vrouwen C is Janine Moerland van Smash als eerste geplaatst, voor Nancy Verstraeten uit Hulst. Op het Dl-tableau is Loes Eijke de favoriete. PLAATSINGEN MANNEN Cl: 1. G. van Poecke, 2. N. de Koster. C2:1.1. Wouters, 2. F. Elliott, 3/4. P. Kouwijzer en M. de Bot. Dl: 1. J. Antheunis, 2. H. van de Voorde, 3/4. R. Deij en B. Kint. D2: 1. E, Scheele, 2. D. van Hoecke, 3/4. W. Roelandt en M. Sponselee. E: 1. W. Bouwen, 2. P. Brandt, 3/. E. Ducheine en Van Aalst. DUBBEL Cl: 1. De Koster/Van Poecke, 2. Deltour/Verstraeten. C2: 1. Erpehnck/Martens, 2. As- selman/Kint. Dl: 1. Antheunis/Heyndrickx, 2. Van Duyse/Missiaen. D2: 1. Bogaert/Sponselee, 2. Ag- terhuis/Van Kerkhoven. VROUWEN Cl: 1. J. Moerland, 2. N. Verstrae ten. Dl: 1. L. Eijke, 2. P. Tak. D2: 1.1. Scheele, 2. H. Roelandt. E: 1. P. Bonte, 2.1. Cleyman. DUBBEL C: 1. Sterrenberg/Visser, 2. Jet- ten/Körner. Dl: 1. De Nijs/Nijssen, 2. Peters/ Walrave. D2: 1. Lensen/De Schrijver, 2. Oppeneer/Scheele. MIXED Cl: Verstraeten/Van Poecke, 2 Moerland/De Puysseleijr. Dl: 1 Walraven/Van Damme, 2. Scheele/Brandt. D2: 1. Lensen/Cleyman, 2. Coe- nen/Agterhuis.

de Stem | 1993 | | pagina 19