'Aantal autokilometers omlaag' Zuidlandtheater klaar voor nieuw seizoen POLITIE RAPPORT DAG KLAPPER Gemeente Terneuzen wil veertien nieuwe hondenspeelweiden Lodewijkgroep Sas viert 60-jarig bestaan Vierde re Adviesbureau onderzoekt mogelijkheden tot verminderen van woon-werkverkeer Ledental WD Terneuzen en Sas van Gent neemt Uivoering balletschool L Butler voor bomvolle zaï ZEELAND ca EXAMENS wm MARKTEN Zes maanden cel voor oplichterij hej| Rattenoverlast bij Vijverberg wordt aangepa Ton schade bij brand woning Bergen op Zooi START VOORVERKO® 6<3U Zes maanden cel voor geweldplegi Halve marathc DE STEM DINSDAG 22 JUNI 1993 Van onze verslaggever Terneuzen - Het dagelijks gemeen tebestuur van Terneuzen is van plan het aantal hondenspeelweiden in de gemeente uit te breiden en gedeelte lijk te herzien. B en W hebben dat in een brief aan de contactorganen, buurtverenigingen en andere be trokken organisaties laten weten. Het college baseert zich hierbij op een eerder uitgevoerde evaluatie (Evalua tierapport Maatregelen Bestrijding Hondenoverlast) en op de daarin ver woorde reacties. Een definitief besluit wordt genomen nadat de betrokken organisaties op het voorstel hebben gereageerd. Het college denkt aan begin augustus. In het voorstel van B en W staan veertien nieuwe hondenspeelweiden, twee worden gewijzigd en eén blijft tijdelijk gehandhaafd. Dat is de locatie Torenberg Zaamslag, zolang de bouw activiteiten dit toestaan. De huidige, niet genoemde honden speelweiden blijven bestaan. Op plaat sen waar een hondenspeelweide grenst aan een speelterrein voor kinderen, wordt met beplanting een duidelijke scheiding aangebracht. Het college dacht er even aan de hon denspeelweiden te verlichten maar dat kost te veel geld. Een argument is dat de speelweiden niet in de eerste instan tie bedoeld zijn honden uit te laten en zodoende dus niet per se gebruikt moe ten worden tijdens de avonduren. In Terneuzen zijn de nieuwe voorgestel de locaties voor hondenspeelweiden aan de Merwedelaan, Willem Kloosstraat, Mauritsstraat, Serlippensstraat, Vliet- straat, Van Steenbergenlaan en de Bachlaan/Handellaan. In Hoek gaat het om de Narcissenlaan/Begoniastraat, in Sluiskil om de Schepenenstraat, in Biervliet om de Tuinstraat en Noord- straat/I.C. van de Lindestraat en in Zaamslag om de Koepoortstraat, Dian- coniestraat en Wilhelminastraat. In Sluiskil wordt het meest noordelijk gedeelte van Groenoord gewijzigd in het terrein omsloten door de Visarts- straat, Bosjesweg en de Isabellastraat. De huidige speelwijde aan de Rozen- laan in Hoek wordt verkleind tot het deel tussen de Korenbloemstraat en de Gladiolenlaan. De groenstrook weste lijk van de Hunzelaan in Terneuzen wordt ingetrokken. De bouwactiviteiten daar zijn zo ver gevorderd dat van deze strook geen gebruik meer kan worden gemaakt. Van onze verslaggever Terneuzen - Het is mogelijk het aantal autokilometers in het woon-werkverkeer rond Terneuzen te verminderen. Dat is de conclusie van een onderzoek dat Rijkswater staat Zeeland heeft laten houden onder alle bedrijven en instellingen met vijftig of meer werknemers in de Kanaalzone. Er is met name behoefte aan meer 'collectief' vervoer, het sa men kunnen reizen van huis naar het werk. Daartoe zou het bedrijfsvervoer moeten worden uitgebreid en ook is er behoefte aan het verbeteren van de bus verbindingen. Onderzoek Het adviesbureau Van der Wolf Consultants uit Rotterdam heeft het onderzoek deze week afge rond. Er is gekeken naar de mogelijkheden tot vervoersma nagement in de Scheldestad. Beleid Vervoersmanagement is het voe ren van een actief kosten- en milieubewust beleid om in het woon-werkverkeer en zo moge lijk ook in het zakelijk verkeer, het aantal autokilometers te ver minderen. Volgens het bureau is vervoersmanagement bij een groot aantal bedrijven in Neder land reeds een belangrijk aan dachtsgebied in de bedrijfsvoe ring. Carpoolen Het adviesbureau ziet mogelijk heden het carpoolen uit te brei den. Met name aan gemeenten wordt gevraagd carpoolplaatsen eventueel in combinatie met fiet senstallingen aan te leggen. Het bureau concludeert dat er nau welijks fietsvoorzieningen zijn maar dat er toch vooral in de zomer veel naar het werk wordt gefietst. Daarom wordt aanbe volen dat de gemeente samen met de bedrijven op het indus trieterrein bekijkt wat er verbe terd kan worden. Zoals fiets voorzieningen op het industrie terrein, naar het Dow-complex en naar Sluiskil-Oost. Collectief vervoer Uit het onderzoek bleek dat er grote behoefte is aan uitbreiding van het collectief vervoer. Be drijven waren door het vrijwel ontbreken van openbaar vervoer genoodzaakt groepsvervoer te organiseren. Alhoewel het ge bruik niet is verplicht, wordt toch door twintig tot dertig pro cent van de werknemers gebruik hiervan gemaakt. Uitbreiding is mogelijk door bijvoorbeeld in voering van meer sneldiensten. Goedkoper Collectief vervoer kan ook voor sommige werknemers goedkoper uitpakken. Veel medewerkers zijn genoodzaakt met de auto te reizen. Dat betekent in veel ge vallen de aanschaf van een twee de auto of gebruik van de enig beschikbare auto. Het woon werkverkeer wordt lang niet al tijd op de feitelijke kostprijs van het autogebruik vergoed, maar op de prijs van het openbaar vervoer. Kans Over de haalbaarheid van ver voersmanagement staat volgens het bureau de vraag centraal of er iets valt te doen aan het ontbreken van openbaar vervoer en de daaruit volgende hoge kos ten voor bedrijfsvervoer. Ver voersmanagement in de Kanaal zone heeft een kans als duidelijk is dat het zal leiden tot lagere kosten van het woon-werkver keer. Bij de vier grote bedrijven ACZC, Dow Benelux, Hydro Ag- ri en Philips zijn immers reorga nisaties aan de orde en er wordt steeds meer bezuinigd op de uit gaven. Aanbevelingen Het onderzoek in Terneuzen is in nauw overleg met de gemeente en de Kamer van Koophandel gehouden. De komende maanden worden de aanbevelingen van het adviesbureau besproken met de Kring van Werkgevers, de betrokken bedrijven, vervoers bedrijven, de Kamer van Koop handel en de gemeente. In het najaar is een actieplan gereed. Op het binnenplein van De Kwet richtte de scoutinggroep een expositie Van onze correspondent Sas van Gent - Scouting De Lodewijk groep Sas van Gent vierde afgelopen weekend het 60-jarig bestaan in en nabij clubgebouw De Kwet aan de Sasse Sportkade. Het driedaagse jubileumprogramma ging vrijdagavond van start met een drukbezoch te receptie voor oud-leiders en genodigden. Het organiserende bestuur van De Lode wijkgroep begroette tijdens deze receptie tal van oud-leden en wisselde ervaringen uit over vroeger door het bekijken van oude foto's. Wethouder L. Marquinie van Sas van Gent complimenteerde de leiding van De Lode wijkgroep met hun constructieve inbreng voor de jeugd en zei de medewerking toe van de gemeente Sas van Gent bij de totstandko ming van een nieuw clubgebouw. Zoals bekend is het dertig jaar oude gebouw aan de Sportkade dringend aan vervanging toe. De Lodewijkgroep stelt momenteel alles in het werk om middels zelfwerkzaamheid en allerlei acties de nodige financiën in het laatje te brengen voor de realisering van de nieuwbouw. Daarbij ontvangt De Lodewijk groep steun van de Sasse bedrijven en mid denstand. Tot nu toe is de groep erin ge slaagd achttien belangstellenden te werven voor de obligatie-actie. Open dag Zaterdag hield de scoutinggroep een open Van onze verslaggever Terneuzen - Het programma is rond, de tekst op weg naar de drukker en eind van de maand gaan de seizoenbro chures van het Zuidland theater weer bij honderden de deur uit. Keus genoeg, eerst voor vaste abonnees en een weekje later voor alle Voldoening anderen, in elk denkbaar genre. Jeans, Tineke Schouten en Mini Maxi. Ook Youp van 't Hek komt twee keer, in april. „Die had ik wel vijf keer willen heb ben, maar dat is helaas niet gelukt", zegt Yolanda Mergler. Vijf keer een vol Zuidland voor Van 't Hek? „Met gemak", zegt de directeur. Of het nu om toneel gaat of muziektheater, cabaret, klassie ke dan wel populaire muziek, in ieder genre is wel een pu bliekstrekker te vinden. Wat te denken van Offenbach's La Vie Parisienne, twee keer in novem ber door de Hoofdstad Operette, of Donizetti's l'Elisir d'Amore door de Opera van Timisoara in maart '94. Of de 'dubbele' voor stellingen van achtereenvolgens 't Gebroed speelt Allen's 'Interiors'. Woody Haar eerste seizoen zit erop. „Het was best pittig", geeft ze toe. In vrij korte tijd moest ze zich op haar nieuwe plek oriën teren. „Het ging heel erg snel, maar het geeft ontzettende vol doening dat het toch allemaal is gelukt." Door tegenvallers (de diverse voorstellingen die niet doorgingen) liet ze zich niet ontmoedigen. „Ik heb dan juist zoiets van 'kom op, er tegenaan' en ik hoop dat ook het publiek zich niet heeft laten ontmoedi gen." Zit er niet in, want hier komen de theaterkriebels: Karin Bloe men, Donald Jones, Jenny Are- an en Adèle Bloemendaal zor gen voor show en muziekthea ter. Liever cabaret? Twee esta fettes dan. En Hans Liberg, Drs, P en Paul Prenen als duo Göt- terdammerung, Reinder van der Naait, Robert Paul, Van Oei en Van Vleuten. Of populaire mu ziek met Frank Boeijen, ex-Blue Mink zangeres Madeline Bell en haar Swingmates, Bram Ver meulen, het Deep River Quartet of Flairck. Lichter Het is maar een greep, want op het seizoenprogramma staan weer meer dan honderd voor stellingen. Veel toneel, lijkt op het eerste gezicht. „Toch niet Madeline Bell en The Swingmates. FOTO PATRICIA STEUR meer dan anders. Maar wel meer kluchten, het lichtere gen re. Dat geldt ook voor show en populaire muziek", zegt Mer gler. „Ook weer niet zo heel veel meer hoor! De mensen hoeven niet te schrikken. Maar ik denk wel dat het zo beter is. Ik pro beer te streven naar evenwicht. Je hebt nu eenmaal twee soor ten publiek: het ene wil puur ontspanning, het andere wil prikkelingen, nieuwe dingen zien. Ik probeer beiden ter wille te zijn, afhankelijk van wat wordt aangeboden natuurlijk." De kluchten worden gespeeld door onder anderen Trudy La- bij, Kitty Jansen, Jos Brink, Brigitte Kaandorp en Paul Hae- nen. Het serieuzere werk wordt neergezet door Ellen Vogel, Linda van Dijck, Jasperina de Jong en bekende gezelschappen als Theater van het Oosten, het Zuidelijk Toneel en De Tijd. De laatste (Vlaamse) toneelspelers krijgen in het seizoen '93/'94 gezelschap van drie groepen die nooit eerder in het Zuidland optraden: Theater Teater, 't Ge broed (met Interiors van Woody Allen) en De Korre uit Brugge. Stimulans De dans- en balletliefhebbers komen ruimschoots aan hun trekken met twee verschillende voorstellingen van Introdans, en verder onder meer optredens van Opus One en Kristztina de Chatel of folklore uit Bulgarije. „Het aantal dansvoorstellingen hier is uniek voor een regionaal theater. Er zijn ontzettend veel theaters die daar geen publiek voor kunnen krijgen, maar hier lukt dat wel, mede dankzij de stimulans van de balletschool van Liliane Butler", vertelt Mergler. Daarnaast is er ook mime en bewegingstheater, onder andere door het Canadese Dynamo Theatre en Nola Rae. „Dat zijn parels. Er is altijd maar een klein publiek voor, maar het zijn ontzettend mooie voorstel lingen. Vooral die Canadese groep is ook erg geschikt voor jongeren", zegt Mergler. Zij wil proberen om meer jeugd naar het theater te krijgen. Het heeft de laatste jaren iets minder de aandacht gehad, maar nu zijn er afspraken met de onderwij spro- grammaraad en de scholen ge maakt. „Er zijn dit jaar al enke le voorstellingen overdag. Nog geen sprankelend programma, maar het moet dan ook nog worden opgebouwd. De intentie is er in ieder geval." Maande lijks zijn er weer kindervoor stellingen en ook kinderfilms en in oktober is er een Jeugd Thea terdag. Een nieuw onderdeel is de serie Open Haard Concerten in Porgy Bess. Zeven in getal, telkens op een zondagmiddag aan het eind van de maand, met grote namen als Walter Boeykens, Robert Groslot, het Daniel Speer consort en Martin Maas. Zelfs Reinbert de Leeuw komt. In januari speelt hij Satie. „We hadden altijd al kamermuziek in het theater, maar dat trok weinig publiek. Ik heb dat dit jaar eens zitten bekijken en vond dat er te-veel afstand was tussen het handjevol mensen in de zaal en de musici. Bovendien was er te weinig samenhang tussen de concerten. In de reeks in Porgy Bess staat de piano centraal. De mensen kunnen dichtbij de musici aan tafeltjes zitten en tijdens de concerten is Linda van Dijck en Harry van Rijthoven brengen 'Duet for one' van Tom Kempinski. FOTO THEO NOORT de bar gesloten." Ook de serie concerten in de Grote Kerk wordt voortgezet. Daar treden onder meer het Koninklijk Filharmonisch Or kest van Vlaanderen, II Fonda- mento en het Silesian String Quartet uit Polen op. De con certen beginnen voortaan om 20.00 uur in plaats van 20.15 uur en een aantal wordt om 19.15 uur ingeleid door muziek docent Filips Pieters. Voor de ware klassieke muziekliefheb ber is er in het Zuidland zelf in januari een unieke opera in ba rokstijl: L'Orfeo van Montever di door het nieuwe (Neder landse) gezelschap Opera Am sterdam. Het minimum aantal voorstel lingen in abonnement is dit sei zoen weer teruggebracht van zes naar vijf. „We hoorden toch vaak van mensen dat ze zes nogal veel vonden." Ook is er weer een jongeren/CJP abonne ment, waarbij Mergler alvast waarschuwt dat het CJP in sep tember duurder wordt. Snelheidscontrole Oostburg - De politie hield zondag een snelheidscontrole in de Schoondijkse Dorps straat. Van de 255 geregis treerde voertuigen reden er vijftien te hard. De hoogstge- meten snelheid bedroeg 88 km per uur. Gisteren werd op nieuw gecontroleerd. Van de 828 geregistreerde voertuigen reden er 77 te hard. De hoogstgemeten snelheid was 87 km per uur. Bij een controle in IJzendijke op Rijksweg N61 reden 28 van de 760 geregistreerde voertui gen te hard. Hoogstgemeten snelheid was 119 km per uur. Bij een controle in Biervliet op de Middenweg werden elf overtredingen geconstateerd op 240 voorbijkomende voer tuigen. Hoogstgemeten snel heid was 110 km per uur. Diefstal Kapellebrug - Een inwoner van Maldegem deed aangifte van diefstal van een compres sor op een aanhangwagen. De aanhanger met compressor stond nabij de Belgische grens op een met hekwerk afgeslo ten erf. Ruit vernield Hulst - Een horeca- mer uit Hulst deed van vernieling van een m van de voordeur van zijn™ aan de Lange Nieuwstraah Hulst. De vernieling vond.» teren plaats zondag pi rond 22.30 uur. Vernieling Clinge - Een inwoonster Clinge deed aangifte van ver nieling van het portier y haar personenauto. Zij j haar auto de nacht ervoor de Ruysdaelstraat in CS staan. Onbekenden mogelijk gepoogd in te brëkè in de auto. Auto-inbraken Zaamslag - Afgelopen week end werd er in drie autj ingebroken. De bestuur waren op het schuurbal in Polderstraat terwijl de aan de haal gingen met autoradio's en dergelijke. Ook moest de politie naan Polderstraat voor een aanrj ding. Vermoedelijk onder ii vloed had een man uit Zaat slag met zijn auto twee anti beschadigd. Daags na voorval meldde de dader bij de politie. Terneuzen STELTKLUUT - De natuur beschermingsvereniging De Steltkluut maakt zaterdag 26 juni een dagexcursie naar de Heemtuin in Rucphen. Men vertrekt om 8.30 uur aan stadhuis. Voor informatie kar men terecht bij Marion Kir of Luciën Kalle (01150-17416 In verband met de regelii van vervoer is het noodzak lijk dat men zich van ts aanmeldt. Tilburg - Aan de Hogeschool KatholiekeLeergangen Til burg slaagde voor leraar ba sisonderwijs en akte ka se-katechetiek Vera Marte uit Terneuzen. Rotterdam - Aardappelbeurs: Consumptie-aardappelen, los verladen af bedrijf, in gulden per 100 kg, excl. btw: klei-aardappelen: Bintje 40/50mm 5,50-7,00, Bintje 40/55mm 8,50-9,50, Bintje 50mm opw. 13,00-14,50, Bintje 50mm opw. (frites) 15,00-16,50, Eigen heimer 40mm opw. los verladen geen notering, zand-aardappelen: Bintje 40/50mm geen noterin Bintje 50mm opw. (frites) gee notering exportaardappelen: Bintje klei 45mm opw. in zakk geen notering, voeraardappelen: 3,00-4,1 Stemming: prijshoudend. FOTO'CAMILE SCHELSTRAE1 b dag op het binnenplein van De Kwet. Oude fotoalbums, video's, films en dia's gaven de bezoekers een goed beeld van het werk van de scouting in Sas. Buiten was een storm baan gemaakt en stonden scoutingtenten opgesteld. De open dag werd overigens maar matig bezocht. Zaterdagavond hielden de ruim zestig jeugdleden een kampvuur met aansluitend een dropping voor de gidsen, verkenners en sharrows. Zondagmorgen startte men met een geza menlijk ontbijt en een postenspel. Rond 12.00 uur kwam een einde aan de viering van het 60-jarig bestaan. De Lodewijkgroep bereidt zich nu voor op het komende zomer kamp. Maandag 12 tot en met zaterdag 25 juli gaat de groep naar de Hoge Rielen in het Belgische Lichtaart. Van onze verslaggever Terneuzen/Sas van Gent - Het ledental van de afde Terneuzen en Sas van Gent van de VVD kalft verder af. periode van Wiegel en Nijpels zat de WD ruim boven de leden, dat is inmiddels teruggelopen tot 115. De WD nis van de neergang melding in het jaarverslag over 1992, ;pE STEM ir yan onze verslaggever Xerneuzen - Volgende werde keer de reeks Zt aan Zee van start. Het Terneuzen, dat de conc seert, maakte deze week ma bekend. pe zomeravondconcerten u keer gehouden in 1990. Z( slaan bij zowel de toeristen de streek, want de steeds goed. Voor ff estzeeuws vlaamse publié de val kust vo Het lag in het verslagjaar in de bedoeling om een wervingscam pagne op poten te zetten. „Maar daar is niets van gekomen", zegt afdelingsvoorzitter W. de Meijer in een toelichting. De banden met onderafdeling Sas van Gent bestaan, zo blijkt uit het jaarverslag, hoofdzake lijk nog in naam. Het afdelings- Van onze verslaggeefster Breda - De rechtbank in Breda heeft gisteren de 37-jarige M. van W. uit Roosendaal veroor deeld tot zes maanden celstraf. Officier van justitie mr. E. Kiepe had twee weken geleden wegens flessetrekkerij, verduistering, diefstal, valsheid in geschrifte en heling zestien maanden cel tegen de vrouw geeist. bestuur heeft zes leden, maai Sas van Gent is niemand ia genwoordigd. Het wil ook niet lukken om iemand war krijgen om in het bestuur zit te nemen. De WD heeft persoon van C. Provoost uit. lippine wel een uitkijkpos Sas van Gent, waardoor er matig informatie naar Tem zen doorsijpelt. „Echter de vertegenwoordiging raad van Sas van Gent mett raadsleden zou een écht stuurslid toch wenselijk De Meijer had gisteren geen klaring voor de Sasse desiiH se. De afdeling Terneuzen/Sas' Gent houdt maandag 28 juni ledenvergadering in Churchill-hotel in Ternes Gastspreker is het Tweede „vv merlid A. te Veldhuis uit Offi delburg die het over de a politiek en regionale zal hebben. De vergadering om 20.00 uur. yan onze verslaggeefster Bergen op Zoom - De gemee raat snel wat doen aan de oi last van ratten bij de Vijvert ii Bergen op Zoom. In diverse tuinen van bewoi worden kastjes met rattengif zet. In dat voer zit bloedverd ner waardoor de ratten suf jen en sterven. Tevens zorgt ervoor dat er van de kada nauwelijks meer overblijft je haren van de beesten, reinigingsdienst zal de voerk jes dagelijks controleren tot er geen voer meer uit verdwij Bewoners van de Vijvert klaagden enige tijd geleden st en been over stank en ratten Je Vijverberg-Noord. Ze trok Jaarover op verschillende nieren bij de gemeente aan bel. Nu laat de gemeente in een weten dat de studie naar waterhuishouding van de b waterplassen eind 1993 klaa maar dat de rattenbestrij snel aandacht krijgt. Aan de hand van de uitkom wan het onderzoek Integraal terbeheer gaat het college definitieve beslissing nemen de toekomst van de twee Vij' bergen. Mogelijk wordt de dem van de Vijverberg-Ni geschoond en worden er rooi geplaatst voor de rioolbuizen Bergen op Zoom - Een wo in de Emmastraat in Bergei Zoom is gisteren zwaar bes digd door brand. De brand\ schat de schade aan de wo en de inboedel op een ton. (je bewoners wordt naar ver gende woonruimte gezocht. De brand ontstond rond uur op de zolder van de gi peerde familie. De vermoede oorzaak is volgens bevelvoe C. Barredijk een lamp die te heeft gebrand. „De zolder s bomvol met spullen die we maal zo snel mogelijk naar ten hebben gegooid. Daar hadden we het vuur snel o controle. Maar het dak moet lemaal vernieuwd worden." Ook het dakbeschot van naastgelegen woning werd getast. Maar van roet- of w: schade bij de buren is geen s ke. De brand werd gesignal door de overburen die rook het dak zagen komen. Van onze correspondent Terneuzen - Balletschool Liliane Butler hield laatste van vier voorstellingen door leerlingen van school. Choreografie en kostuums waren van Liliane Butler. Voor de pauze werd er klassiek ballet gebracht. Het thema was dit jaar het dansende woud. Het decor en de prachtige kostuums brachten de bezoekers in een sprookjesachtige sfeer. Er volg den ontmoetingen met bosnim- fen, bloemen, tovernaar, konijn tjes en eenhoorns. De elfjes en libelles waren de boswezens de baas. De zwanen dansten op mu ziek van Tschaikovsky tot de pauze. Na de pauze werd het toneel gevuld met modern en jazz-bal- let. Thema was dit jaar de leven de kamer. Het publiek werd een blik gegund in een museum. Ne gen groepen wisselden elkaar in snel tempo af. Bij het nummer See the Light beeldden de bal let-leerlingen een levende kamer uit. Verder kregen de nummers Fuego en A passage in time de handen van het publiek op el kaar. De voorstelling werd* sloten met een finale Liliane Butler door haar 1» gen letterlijk in de bloem®' gezet. (ADVERTENTIE) i Van onze verslaggeefster Breda - De rechtbank in B heeft gisteren de 22-jarige I f Breda en de 23-jarige L.S 'Oosendaal ieder tot zes m en celstraf veroordeeld. techtbank achtte hen scht aan openlijke geweldplegin het Roosendaalse café Chiva: Dfficier van justitie mr. E. K v°nd twee weken geleden de ®annen zich schuldig ha< senaakt aan een poging tot webrengen van zwaar licfu 'Ik letsel en eiste daarvoor :en maanden cel. C. en S. ffl op 6 maart in het cafe e bezoekers in elkaar Hoewel de rechtl sprak Vo JI CCI1 oijzunuer tol ^eit' achtte ze poginj liit i en®en van zwaar lichi 1 letsel niet bewezen. Het I ,v?n de slachtoffers bleek 8 nogal mee te vallen. - Voor de ti r gaan zondag 27 jun til marathon en de 10 kil d Van Roosendaal van om f?Ueester M. Marijnen dp/ Uur ket startschot ^topwedstrijd. lfi ,?arathonlopers beginne 'tarwUur met de gezamei lek n g;Up. °P het TonS( J, t' De finish is op de M iaro„eVeneinent treRl de 1 zieioK nafst publiek ook veli -~?kbandies.

de Stem | 1993 | | pagina 14