K ulst krijgt geen nieuwbouw ®stem ih The Radios en Samson naar Hulst DAG KLAPPER PLAATSELIJK NIEUWS UITSLAGEN ethouder Van de Voorde belooft snelle aanpak Molenstraat Clinge ELEGENHEID ;S weigeren school De Wingerd in Terneuzen buiten gebruik te stellen Oudheidkundige Kring tweemaal op excursie Kreatieve Vorming Hulst sluit af met manifestatie ZEELAND >articulieren KLEDINGWIN1 I LEGER DES HEIL fietstocht van len Dullaert iuziekfestival in leikant geslaagd jaarvergadering .ON in Hulst Nieuwe vluchtweg voor Linkeroever Hontenisse op beurs in Stekene Den Dullaert lokt opnieuw toppers 1993 WOENSDAG 9 JUNI 1993 C2 fiek om te zoenen I bedankie. jubileum, recept® I Drte. verloving, overwinning I tmen. Abraham, openbare I maar door, mag best eens ij en wel op de pagina h. Moeilijk is dat niet en duJ It te zijn. Prijs per regel of I lesp. 2.40', éen grote regel la 2.89 resp 3.04". 1 tlaatsen van een foto of Jet een formaat van 35 45 wij 15.96 resp. 16.76' |ge tarieven op aanvraag Bij Jite betaling wordt 4.50 Berekend. Foto's worden niet I 1. Bel 076-236442 of geef uvr Ivoor plaatsing af bij een van lonze kantoren 5ETROUWD |en Diana de Kever, 21 mei 1993. pni om 9.30 u. [g goedkope tweedehands op de begane grond. Terneuzen. lastige honden, maar aan staan, e hout gesneden en Want zonder ten missen! onze verslaggever m - Nog dit jaar wordt in ieder IJ gestart met de aanleg van drie Lheidsremmers in de Molenstraat I Clinge. Wethouder G. van de J rde zegde dat toe tijdens een Eoek van het CDA Hulst aan Wge. aanpak van de verkeersproblemen in het dorp heeft bij de inwoners een hoge prioriteit, zo bleek tijdens een inspraakbijeenkomst in zaal de Trouba dour. De inwoners willen ook dat zo snel mogelijk de snelheden in de 's Gravenstraat worden teruggedrongen. Die straat is voorlopig echter nog niet aan de beurt. Vanuit de aanwezigen kwam ook de vraag naar de mogelijkheid van een openluchtzwembad in de gemeente Hulst. Sinds het oude bad een aantal jaren geleden is gesloopt zijn zwemlus- tigen in de zomer aangewezen op zwembaden in naburige gemeenten. Wethouder Van de Voorde kon wat dat betreft nog geen goed nieuws brengen. Een openluchtzwembad is op dit moment voor de gemeente Hulst finan cieel niet haalbaar. Tijdens de bijeenkomst werd ook gevraagd dringend iets te doen aan het opstuivend zand in droge perioden in de Kerkstraat. Meer groen, zo luidde de wens. Bovendien wacht de Kerkstraat al vele jaren op een deugdelijke riole ring. De gaten vallen soms letterlijk in het wegdek. De CDA-vertegenwoordi- ging zegde toe een en ander te zullen onderzoeken. De plaatselijke dorpsraad maakte van de gelegenheid gebruik de bezorgdheid uit te drukken over het terugdraaien van het kleine kernen-budget door de provincie. Dit kan betekenen dat er voorzieningen voor de kleine kernen op de tocht komen te staan. Ook de mooie dorpsplannen, waarin de dorpsraden veel energie hebben gestopt, zullen dan moeilijk gerealiseerd worden. De waar schuwing klonk dat dit kan betekenen dat dorpsraden er wel eens het bijltje bij zouden kunnen neergooien. sn onze verslaggever Leuzen/Hulst - GS van Zeeland weigeren schoolge- |iw De Wingerd in Terneuzen - indertijd gebouwd or zeer moeilijk lerende kinderen en nog goed geoutil- Ü-buiten gebruik te stellen. It idee van staatssecretaris Tjlage om, na fusie van de pi-scholen in Terneuzen en list, nieuwbouw te plegen in 1st leidt tot kapitaalsvernieti- |g en onnodige reiskosten. 1 schrijven GS, hierin fcteund door de gemeentebe- lét - De buurtvereniging eo Dullaert in Hulst houdt g een fietstocht. J sportievelingen vertrekken E 18.30 uur bij gemeenschaps- Intrum Den Dullaert. De tocht I ongeveer twintig kilometer kg en gaat door het gebied ten lorden van Hulst en doet het tied van De Vogel aan. feereen die ouder is dan veer- fer. jaar is welkom. De jeugd j meefietsen onder begelei- fen onze correspondent |ikant - „Het 46e muziek- Sstival in Heikant was van »te kwaliteit," aldus secre- ris W. Willaert. Zaterdag |as de publieke belangstel- l goed, maar zondagmid- j genoten veel muzieklief- Ibbers van het mooie weer. len zondag het avondprogram- aom 19.00 uur begon, kwamen zongenieters toch nog luiste- 1. De deelnemende muziekver- gingen verzorgden op een ïhousiaste manier hun con- hetgeen waardering oogst- l „Volgend jaar," aldus Willae- l „organiseren wij weer een een mekfestival. Dat krijgt dan n extra tintje in het kader van |tzestigjarig bestaan." P °eze correspondent pist - De afdeling Zeeland in de Gehandicapten Orga- latie Nederland hield de "fergadering in de aula n scholengemeenschap De fetvliet te Hulst. Zo'n zestig I® waren present. pratter Mechelink ging tij- F zijn openingswoord in op |wet Voorzieningen Gehandi- f'en, die per 1 januari van Bent is geworden. „Ik wens de foeenten die deze regeling uit |to voeren veel wijsheid toe Roeze niet eenvoudige taak," lus Mechelink. [jaarstukken werden behan- r goedgekeurd. Bij de r!jJrsverkiezing werden F onen en mevrouw Snoeijers grazen. Na de middagpauze T. r onjsPanning, waarbij een tJ j n Soed gewaardeerd graww de aanwezigen. EDITIE ZEELAND fetoren fc",Huls,en G°es- |PaginaA2telef00nnummers ft9stijden: '"">2.30/13.30-17 00 uur. Nactie ilie"chnhR?n van der Helm Deif t van Cooten' de PuijssetóSr!611 (sport)' F. c,ees Maas, nc|e redacteur). ptiechneef)VerStrae,en fee",i®-e*Ploitatie Ptenu and; 1 09-3291459940. 1-93 sturen van Terneuzen en Hulst, in een brief aan Wallage. Een kopie van de brief wordt gestuurd naar de Zeeuwse Twee de-Kamerleden Beinema (CDA), Lillipaly (PvdA) en Te Veldhuis (WD). Te klein Indertijd hebben het rooms- katholieke bestuur in Hulst en het protestants-christelijk bestuur in Terneuzen besloten het onderwijs aan zeer moeilijk lerende kinderen in Zeeuws- Vlaanderen te bundelen en onder één bestuur te brengen. Het idee kreeg de zegen van de staatsse cretaris blijkens een brief waar in tevens werd gesuggereerd dan ook gelijk maar nieuwbouw te plegen in Hulst omdat het daar bestaande schoolgebouw te klein zou zijn. „En dat terwijl een oplossing zonder extra-kosten voor de hand ligt: laat leerlingen uit Ter neuzen gebruik maken van de leegstaande lokalen in De Win gerd in Terneuzen. De school kan dan gebruikt worden waar voor hij indertijd is gebouwd - de zmlk-afdeiing is nu onderdeel van De Schans - en het voor komt verdere leegstand van schoolgebouwen. N e venvestiging Eerder al hadden de colleges van Terneuzen en Hulst erop gewe zen dat de wet zich niet verzet tegen het hebben van een dislo catie, na fusering van scholen. In dat geval kan De Wingerd een nevenvestiging worden van de nieuw te stichten school voor speciaal onderwijs in Zeeuws- Vlaanderen. Bedoeling is dat die school 1 september 1994 van start gaat. Van onze verslaggever Beveren - Voor het oostelijk deel van het Linkeroevergebied is na jaren gekibbel een nieuwe 'vluchtweg' gerealiseerd. Het gaat om een 3,5 kilometer lang tracé dat twee doodlopende wégen met elkaar verbindt. Aan deze vluchtweg grenzen ver schillende chemische bedrijven. De aanleg van de weg was al jarenlang gepland, maar de plannen bleven in de ijskast. Pas na een zware ontploffing in 1987 bij BP-chemicals kwam de zaak in een stroomversnelling. Werk nemers konden niet meer weg, hulpdiensten geraakten er niet doorheen en een horde nieuws gierigen maakte de chaos com pleet. De nieuwe weg moet in geval van een ramp een snellere eva cuatie van het personeel van de bedrijven in de buurt mogelijk maken en anderzijds de hulp diensten een optimale toegang waarborgen. Van onze verslaggever Stekene - De gemeente Honte nisse doet komend weekeinde mee aan de Handelsbeurs van het Waasland in de grensge meente Stekene. Hontenisse wil daar vooral de kampeermogelijkheden in de gemeente onder de aandacht brengen. Die zijn met de komst van drie mini-campings flink uitgebreid. In Hontenisse waren al drie gewone campings. Meteen wordt er ook promotie gemaakt voor de Molenstraat feesten op 3 en 4 juli in Kloos- terzande. Het is dan ook meteen kermis en tevens wordt een ver broederingsweekend gehouden met Stekene. Met die gemeente onderhoudt Hontenisse al jaren nauwe vriendschappelijke con tacten. De Handelsbeurs in Stekene wordt gehouden in drie grote tenten die nabij het gemeente huis staan opgesteld. De beurs wordt vrijdag om 17.00 uur geo pend en sluit maandag om 22.00 uur. The Radios. Van onze verslaggever Hulst - Na het Candy Duifer concert is het gemeenschaps centrum Den Dullaert er opnieuw, in geslaagd twee top-acts naar Hulst te halen. Op 11 september is dat de theatervoorstelling van het populaire kindertelevisie programma Samson en op 17 september een optreden van The Radios, op dit moment de meest gevraagde popgroep in Nederland en België. De groep The Radios is het gees teskind van de bekende presen tator Bart Peeters. Het begon als een eenmalig project in 1990, maar vanwege het grote succes is de groep blijven voortbestaan. De formatie scoorde onlangs de eerste nummer een-hit met het nummer 'She Goes Nana'. The Radios komen 17 september naar Hulst met een uiterst geavanceerde geluidsinstallatie, een 80.000 watt lichtshow en een hoop vuurwerk. In het voorprogramma staat de Hulsterse band To The Point, de schoolband van de Jansenius scholengemeenschap. Kaarten voor het concert kunnen nu al besteld worden bij Den Dullaert, Fonobar Neelemans in Hulst, Koster Deij in.Axel, De Water put en Sonora in Terneuzen en Schippers en Nauta in Oostburg. Den Dullaert heeft het bekende kinderprogramma Samson voor 11 september kunnen vastleg gen. Lang voordat Samson door Veronica werd uitgezonden, was de lieve Bobtail al razend popu lair in de grensstreek. Samson en Gert kregen in 1990 hun eigen televisieprogramma op de BRT. Sindsdien is er een hele rage ontstaan rond deze hond. T-shirts, pantoffels, poppen en zelfs Samson-brood. Inmiddels zijn er ook twee cd's verschenen en een video. Door deze popula riteit kon een eigen theatershow niet uitblijven. In Vlaanderen waren de shows telkens tot de laatste plaats uitverkocht en er is inmiddels een lange wachtlijst van aanvragen voor optredens. Het wordt zaterdag 11 septem ber de eerste keer dat Samson en zijn baasje Gert de grens over trekken. Den Dullaert in Hulst krijgt de primeur. IpMelf <1 „Te*J s 11 L' 'UÉLIIIII I «1 -sar r f Samson, Koen Crucke en Gert Verhulst. Hulst - De Oudheidkundige Kring 'De Vier Ambachten' gaat tweemaal op excursie. Liefhebbers van een dagje historie kunnen zich nu opge ven bij het secretariaat van de Kring aan de Wilhelmi- nastraat 27 in Sint Jansteen. De excursies worden gehouden op de zaterdagen 28 augustus en 4 september. De inschrijving en betaling van 45 gulden moeten voor 25 juli binnen zijn. De excursiegangers stappen om 7.45 uur op de bus aan het Kenne- dyplein in Axel of om 8.00 uur aan de Grote Markt in Hulst. De reis gaat naar Aarschot, Zichem en Averbode. In de voormiddag wordt in Aar schot de O.L.V.kerk uit de 14de eeuw bekeken en het Begijnhof dat uit de 13e eeuw stamt en herbouwd is in 1635. Ook staat een bezoek aan het Stedelijk Museum voor Heemkunde, dat ingericht is in de huisjes van 'De zeven Weeën' op het Begijnhof, op het programma. In de namiddag wordt de mid deleeuwse Waterburcht in St. Pieters-Rode bezocht en ook 'Het Hoeveken' in Zichem, waar Ernest Claes in 1885 werd gebo ren. Claes, de schrijver van 'De Witte' ligt begraven op het kerk hof van de abdij van Averbode. En dit kloostercomplex van de Norbertijnen met de 17de eeuw- se rijk aangeklede barokkerk staat als laatste evenement op het programma. Het traditionele uitblazen vindt plaats in en rond restaurant De Vijvers in de bos rijke omgeving van de abdij. De excursie eindigt rond 20.00 uur. Van onze verslaggever Hulst - De Stichting Kreatieve Vorming Hulst sluit zaterdag 26 juni het cursusjaar af met een dagvullende manifestatie. Belangstellenden kunnen die dag kennis maken met de verschillende cursussen van de KV en in speciale workshops ook zelf eens iets proberen. De activiteiten vinden plaats in het gemeenschapscentrum Den Dullaert en duren van 10.00 tot 22.30 uur. In de ochtend- en middaguren zijn er workshops tekenen en schilderen, kinderatelier, boetseren en aquarelleren voor verschillende leeftijdsgroepn. Wie wil meedoen meedoen moet zich voor 23 juni aanmelden bij coördinator J. Heirbaut (01140-20686). De deelname is gratis en er zijn vijftien plaatsen per workshop beschikbaar. Het avondprogramma wordt om 19.00 uur geopend door wethouder P. Weemaes, tevens voorzitter van de KV. Via een tentoonstelling presenteren de KV-cursisten een grote collectie werken. De expositie omvat foto's, tekeningen, schilderijen, keramische werken en objec ten in hout en metaal. De tentoonstelling is te bezichtigen tot en met 4 juli. -Jvta de openingstoespraak treden om 20.00 uur in de grote zaal de KV-ballerina's uit Sint-Jansteen en Hulst op. Ook de allerkleinsten zetten daarbij hun beste beentje voor. Tenslotte is er van 21.00 tot 32.30 uur een open les schilderen. Belangstellenden kunnen dan de KV-schilders aan het werk zien in het eigen atelier. WOENSDAG CLINGE - Café De Landbouw, 20 uur, prijskaarting. - Malpertuus, ANBO, 13.30 uur, koersbal. HULST - Café De Kroon, 14 uur, prijskaarting. ST.-JANSTEEN - Café 't Centrum, 13.30 uur, schieting voor bejaarden. SAS VAN GENT - De Regenboog, 14 uur, kaarting AXEL - Gregoriuscentrum, 14 uur, koersbal. Nieuw-Namen EXCURSIE - Zondag 13 juni wordt een dagexcursie naar Het Verdronken Land van Saeftinghe gehouden. De samenkomst is om 09.00 uur aan de brug over de Grote Geul te Kieldrecht. De excur sie staat onder leiding van gidsen van de stichting Het Zeeuwse Landschap. KVO - De Katholieke Vrou wen Organisatie houdt, ter afsluiting van het verenigings jaar, een wandeltocht/excursie door het natuurgebied Het Verdronken Land van Saef tinghe. Dit gebeurt dinsdag 15 juni. De samenkomst is om 18.00 uur in café Het Verdron ken Land in Emmadorp. Men kan zich tot en met 13 juni opgeven bij R. Pauwels- Schuddings. OUD PAPIER - Leden van de muziekmaatschappij De Scheldezonen halen zaterdag 12 juni vanaf 09.00 uur weer oud papier op. Kloosterzande HENGELEN - Aan de door de zeehengelvereniging De Vogel gehouden wedstrijd namen 34 personen deel. Uitslag vrij aas: 1. M. van Bellen, Kloosterzan de 146 punten; 2. J. van Hoye, Clinge 115; 3. M. van Duijse, Clinge 95. Leeglopers: 1. M. de Rudder, St.-Jansteen 17; 2. mevrouw Mayen, Kloosterzan de 16; 3. Th. van Broeck, Clin ge 14 punten; pijp: mevrouw De Waal, Axel met 47 punten. De volgende wedstrijd is zaterdag 19 juni, aanvang 13.45 uur. Ossenisse HENGELEN - Op camping Mussenist werd een hengel- wedstrijd gehouden waaraan veertien personen deelnamen. Uitslag: 1. J. Straatman, 2. R. Verbrugge, 3. V. Perdaen. Graauw OUD PAPIER - Leden van de voetbalvereniging Graauw halen zaterdag 12 juni weer oud papier op. Clinge ANBO - De Algemene Neder landse Bond voor Ouderen hield een gezelschapsspelen middag. Uitslag vrouwen: 1. L. Keijzer, Clinge; 2. M. Bau- wens, St.-Jansteen; 3. A. Vos, Kapellebrug. Mannen: 1. E. Vercammen, 2. A. de Keijzer, beiden De Klinge; 3. R. Hey-1 man, Koewacht. KAARTINGEN Aardenburg - Bridgeclub Aar denburg, vijfde ronde clubkam pioenschap. Groep A: 1. echtpaar Abramoff, 2. echtpaar Lippens, 3. echtpaar Pleijte. Groep B: 1. Jan- sen-De Krijger, 2. Van Eenen- naam-Leenhouts en Verwilst- Vermaat. Zesde ronde groep A: 1. De Smet-Standaert, 2. echtpaar Abramoff, 3. Borreij-De Kruijter. Groep B: 1. De Rijcke-Groosman, 2. Van Hanegem-Klompe, 3. echt paar Sorrée. Sas van Gent - KBO, zaal De Roselaer, veertig personen. Bie den: 1. R. de Wit, 2. Ph. de Guchteneir, 3. R. Govert. Jokeren: 1. mevrouw Claassen, 2. mevrouw Timmerman, 3. mevrouw Saeye. Hulst - KBO, zaal De Lieve, veer tig personen. Bieden': 1. mevrouw Van Hooye, 2. G. Gijsel, 3. J. van de Hende. Sas van Gent - Bond voor Oude ren, zaal De Engelenroos, dertig personen. Bieden: 1. H. van de Berg, 2. E. Cousemaker, 3. C. van Biezen. Jokeren: 1. mevrouw Claassen, 2. mevrouw De Pan, 3. mevrouw Timmerman. Ossenisse - Zaal De Jachthoorn, 32 personen. Bieden: 1. mevrouw Lucasse, 2. F. de Meyer, 3. P. Schalje. Jokeren: 1. mevrouw Bouchaut, 2. M. de Waal, 3. mevrouw Boer jan. Graauw - KBO, zaal gemeen schapshuis, 28 personen. Bieden: 1. F. Piessens, 2. mevrouw Boone, 3. R. Harms. Stoppeldijk - KBO, zaal 't Gelaag, twintig personen. Bieden: 1. P. Jonkers, 2. mevrouw Ele- geert, 3. mevrouw Durinck. Joke ren: 1. mevrouw De Waal, 2. mevrouw Van Goethem, 3. mevoruw De Kort. Hulst - Zaal Time Out, twintig personen. Jokeren: 1. R. Verbrug ge, 2. O. Bogaert, 3. R. Rodrigo. Bieden: 1. R. van Eerdenbrug, 2. L. Blommaert, 3. mevrouw Tille- man. Kloosterzande - Zaal De Kom buis, twitig personen. Bieden: 1. T. Kegels, 2. A. van Eerdenburg, 3. J. Hemelaar. Jokeren: 1. mevrouw Van Eerdenburg, 2. mevrouw Verschuren, 3. mevrouw Pauwels. 'St.-Jansteen - Zaal De Sport, 27 personen. Bieden: 1 D. Reyers, 2. M. Zwartelee, 3. R. Linthout. Walsoorden - Zaal Rue du Nord, 22 personen. Bieden: 1. Th. van Cauteren, 2. J. van Damme, 3. E. de Waal. Jokeren: 1. mevrouw Van Vooren, 2. E. van Vooren, 3. mevrouw Rademakers. Hengstdijk - Zaal 't Jagershuis, dertig personen. Bieden: 1. J. Goes, 2. E. Zwartelee, 3. A. Tim merman. Jokeren: 1. mevrouw Van Goethem, 2. mevrouw De Schepper, 3. P. Verbogt. Ossenisse - Zaal Hof ter Nesse, 44 personen. Bieden: 1. A. Mannaert, 2. H. Warrens, 3. J. Cornelis. Jokeren: 1. mevrouw De Waal, 2. mevrouw De Nijs, 3. mevrouw Asselman. St.-Jansteen - Zaal 't Centrum, 32 personen. Jokeren: 1. J. Nijs, 2. M. Haulez, 3. J. Pieters. Bieden: 1. J. van Himst, 2. L. Buyse, 3. W. Vonk. Hengstdijk - Camping De Vogel, veertig personen. Bieden: 1. E. Borm, 2. mevrouw Schenkels, 3. A. van Gink. Jokeren: 1. A. de Poorter, 2. mevrouw De Poorter, 3. mevrouw Trommelen. Hoek - Camping De Braakman, 58 personen. Bieden: 1. G. de Deyn, 2. H. van de Berg, 3. J. Verkruyssen. Jokeren: 1. P. van Geel, 2. mevrouw Hazebeek, 3. mevrouw Ketting. St.-Jansteen - Zaal 't Centrum, twintig personen. Bieden: 1. P. Valent, 2. R. de Cock, 3. L. Jaars veld. Jokeren: 1. mevrouw Him- brecht, 2. mevrouw Van Luyten, 3. mevrouw De Nijs. Eede - Zaal Hof van Eede, 24 personen: 1. W. de Taeye, 2. J. de Witte, 3. S. Snouwaert. SCHIETINGEN 's-Heerenhoek - Eensgezindheid, 41 schutters. Wip 1: eerste hoge en tweede zijvogel: J. Platschorre, Zorgvlied; tweede hoge vogel: H. van de Dries, Eensgezindheid; eerste zijvogel: P. Vette, Concor dia; derde zijvogel: H. Boonman, Willem Teil; vierde zijvogel: D. Sinke, Jacoba van Beieren; groot ste aantal (5): J. Doene, Victoria. Wip 2: eerste hoge vogel: M. Ver donk, Jacoba van Beieren; tweede hoge vogel: H. van de Dries, Eensgezindheid; eerste zijvogel: J. de Baar, Willem Teil; tweede zij vogel: J. van de Dries, Concordia; derde zij vogel: H. Boonman, Wil lem Teil; vierde zijvogel: L. de Jonge, ADLM; grootste aantal (5): "J. van de Dries, Concordia. Hoofdplaat - Zaal De Vriend schap, 38 schutters. Hoge, eerste zijvogel en grootste aantal (5): L. Martens, tweede zijvogel: P. van Moorhem. Walsoorden - Bejaardenschieting, zaal Rue du Nord, 21 schutters. Hoge vogel: J. van Damme, eerste zijvogel: J. Maas, tweede zijvogel: E. Picavet, grootste aantal (5): F. de Koning. Lamswaarde - Bejaardenchieting, zaal De Lamsoren, 27 schutters. Hoge vogel: J. van Meelen, eerste zij vogel: F. de Meyer, tweede zij- vogel: P. Strobbe, grootste aantal (5): J. Vermeulen. Koewacht - Zaal 't Hoekske, 33 schutters. Hoge vogel: R. Schal- kens, eerste zij vogel: J. van Kerk hoven, tweede zijvogel: E. Jans- sens, grootste aantal (4): C. Pie ters. Hoofdplaat - Zaal De Vriend,- schap, 42 schutters. Hoge vogel: I. de Meyer, eerste zijvogel: C. Verr eecken, tweede zijvogel: L. Maen- hout, grootste aantal (8): D. de Vrieze. Ossenisse - Camping Mussenist, zeventien schutters. Hoge vogel: B. Piessens, eerste zij vogel en grootste aantal (4): S. Maas, twee de zijvogel: P. Waumans. Ossenisse - Camping De Zee meeuw, 32 schutters. Hoge vogel G. Vercauteren, eerste zijvogel: R. Kant, tweede zijvogel: W. Rodri- gez, grootste aantal (4): L. de Clerk. Zuiddorpe - Zaal Gemeentehuis, 28 schutters. Eerste hoge -vogel. M. van Hoeke, tweede hoge en eerste zijvogel: M. Suy, tweede zij vogel: F. Dobbelaar, grootste aantal (5): E. Kronenburg. Hulst - Zaal De Kroon, 31 schut ters. Hoge vogel: J. Dobbelaar, beide zijvogels: A. de Waal, ,grootste aantal (8): F. Boussen. Ossenisse - Camping Mussenist, 21 schutters. Hoge vogel: S. Maas, eerste zijvogel: A. Schelkens, tweede zijvogel: R. van Vlierber- gen, grootste aantal (5): W. Mare- voet. Nieuw-Namen - Zaal Van de Vel- de-Picavet, 22 schutters. Eerste hoge vogel en grootste aantal (7): G. Staeleman, tweede hoge vogel' A. D'Hondt, eerste zijvogel: R. van de Aura, tweede zijvogel: E. Hulshout. Ossenisse - Zaal Hof te Nesse, 21 schutters. Hoge, eerste en tweede zijvogel: P. Neve, derde zijvogel: Th. Asselman vierde zijvogel: J. Sinave, grotoste aantal (6): H. de Gucht. Koewacht - Zaal 't Hoekske, 23 schutters. Hoge vogel: G. Dullae rt, eerste zijvogel: F. van Wabeke, tweede zij vogel: D. Daniels, grootste aantal (3): D. de Mul. Koewacht - St.-Sebastiaan, 76 schutters. Wip 1: eerste hoge en derde zijvogel: A. Noens, tweede hoge vogel: W. Jacobs, eerste zij vogel: D. de Vrieze, tweede zij vo gel: A. van Vossel, vierde zijvogel: R. Romeyn. Wip 2: eerste hoge vogel: P. Ferket, tweede hoge vogel: M. Baars, eerste zijvogel A. Weemaes, tweede zijvogel: J. Lievens, derde zij vogel: P. Mar tens, vierde zijvogel: P. Steyaert. Wip 3: eerste hoge vogel: E. Savoye, tweede hoge vogel: W. de Vrieze, eerste zijvogel: W. Lam mens, tweede zijvogel: M. Cer- pentier, derde zij vogel: D. de Vrieze, vierde zijvogel: W. Geers. KOERSBAL Kloosterzande - Zaal Rozenhof, KBO, 26 personen: 1. A. de Waal/ B. Ivens, 2. G. Cornelissens/M. van Goethem, 3. C. van Goethem/ L. Kint. Heikant - KBNO, 32 personen: 1. A. Schout/A. de Cock-van Vliem- berghe en L. Herreweg/L. de Jong-Martens, 2. G. Smet/L. Bouvre-Ferket, 3. A. Smet/E. de Betue-de Block.

de Stem | 1993 | | pagina 13