DE STEM SpOrt De deur staat wagenwijd open HET Clown Medvedev krijgt de lachers op zijn hand NAC na tweede zege in na-competitie dicht bij promotie naar eredivisie iidstoi Krajicek tegen Courier: botsing van speelstijlen BN/Amro pent antoor in o Ch Minh Sta JUWELEN MET ALLURE Marco Sas: 4Met dank aan Ronald Spelbos' Graf tegen Fernandez in vrouwenfinale [~ZO DICHTBIJ~] DRAGEN WE BIJ Interesse NAC voor Lems en Van Bremen Programma Roland-Garros JUWELIERS - DIAMANTAIRS - BEËDIGD TAXATEUR egin juni opent de A mro als eerste Nederl; bank een kantoor in hi Minh Stad, het vooi ge Saigon en hét coi® :ieel centrum van het lai 'r is volgens de bank vi. et Nederlandse bedriji en steeds meer vraag inanciële dienstverle^ er plekke. 'en nogal vaak gehool lacht in ondernemerskrjl en is dat het moeilijk jj| et doolhof van Vietnai verheidsinstelligen snel 'eg te vinden, en van de taken van j BN/Amro-kantoor is erlandse ondernemers, n Vietnam willen inves en, de weg wijs te mi n te bemiddelen ti verheidsinstellingen en nvesteerders. e KLM beschikt in Hot inh Stad inmiddels ver een eigen kantoor. 8 ent is de nationale luci aartmaatschappij beg nen een wekelijkse dien tussen Amsterdam en Vii nam. I arendstraal 20 oosterhout telefoon 01620 60129 VRI.I VRIJDAG 4 JUNI 1993 DEEL B Van onze verslaggever ■da - Het mooiste plaatje de wedstrijd NAC-FC Den Bosch (2-0) volgde gis teravond na de openingstref fer van de Bredanaars. Doel- pifctemaker Marco Sas ■tornde na zijn eerste goal ran dit seizoen dol van >ugde richting zijlijn en be- Brong zijn trainer Ron Spel bos It heb het aan het begin van dit [aar ook al gezegd. Spelbos heeft mij sterker gemaakt en me veel mee: zelfvertrouwen gegeven. Hn verdient dit bedankje. Het wfc gewoon een vreugde-uiting vit me. In een wedstrijd als deze zo'n belangrijk doelpunt te ma- kè, dat is toch geweldig." Ran Spelbos kon er wel om la- <&n, ook al was zijn pantalon door de omhelzing van zijn voor stopper besmeurd met modder. „Ik mag zoiets wel. Ik had Sas in de rust nog aangepakt, mis schien deed hij het daarom. Voor de pauze had ik al een paar keer aangegeven dat hij de bal sneller diep moest spelen. Maar dat ge beurde niet, waardoor het tempo helemaal uit de wedstrijd ver dween. De spelers liepen maar te zoeken naar een vrije man. Zo zie je maar weer dat het moeilijk is om een tegenstander op tempo uit te spelen." De absolute uitblinker bij NAC, verdedigende middenvelder Ro meo Zondervan, gaf ook toe dat de thuisploeg het voor rust moei lijk had met het massaal verde digende Den Bosch. „Maar na de pauze liep het een stuk gemak kelijker. ik denk dat bij Den Bosch de vermoeidheid een rol ging spelen." Zondervan was begrijpelijker wijze tevreden over zijn eigen functioneren. „Ik kwam veel aan de bal. Ik speelde nu op de positie die ik in Engeland, bij Ipswich, ook meestal innam. Een vertrouwde plek dus. Ondanks mijn leeftijd (34) zou ik daar ook nog wel een tijdje willen blijven spelen." Na twee duidelijke zeges lijkt NAC eindelijk de lang verwachte stap naar de eredivisie te kunnen gaan maken. „We zijn pas op de helft, we moeten nog twee wed strijden spelen", zo temperde Ron Spelbos een al te euforische stemming." Daar was Romeo Zondervan het roerend mee eens. „Als we vol gende week van De Graafschap winnen, dan zijn we er voor drie-kwart", rekende Zondervan met een zelfde mathematische accuratesse als zijn trainer. Door Cas Overzier Parijs - Zelfs bij een serieus antwoord krijgt hij de lachers op zijn hand. Hij kan niet alleen buitengewoon goed tennissen, hij is ook een lolbroek, een clown en een filosoof. Een jongen van amper achttien jaar die in het grijze profcircuit op alle fronten de aandacht trekt. Adrej Medvedev. In het Neder lands: André de Beer. De Beer is los. NAC viert feest na de zege op FC Den Bosch. Van links naar rechts: Jack Koumans, Fabian met op zijn rug John Karelse en uitblinker Romeo Zondervan foto de stem/dick c egering van Clinton, heeft el oren naar. Uit huniï ogpunt is de export naar am van levensmiddelen,! amenten, landbouwwerkta uishoudelijke artikelenm ing en boeken weer toeges merikaanse bedrijven nei en voorschot op het op: an het handelsembargo ei olop bezig met investa lannen. Van onze verslaggever Jacques Hendriks Breda - Drie maal achter een ging het mis. De vierde keer zou het dan eindelijk moeten kunnen lukken. Na de dik verdiende ashington, en zeker de rJ 2-0-thuiszege van NAC op FC Den Bosch staan de .Bjedanaars er in poule B van de na-competitie hal verwege al heel erg floris sant voor. De deur naar de eredivisie lijkt wagenwijd ji] open te staan. Vier punten uit twee wedstrijden en een doelsaldo van 6-0, plus de ïenschap dat de beide oppo- Vietnam heeft de buiten Investeerder dan ook heel bieden. Het onderwijs is werknemers zijn zeer veerd, stakingen komen niet voor en de lonen zijn li geëxploiteerd. Het land heeft een van de 8 ste voorraden fosfaten ter reld, die kunnen worden at wend voor de produktie ietnam is een typisch v 1 nenten. De Graafschap (4-0) en an een Aziatisch land, ïv, FC Den Bosch (2-0), onthutsend conomische ontwikkeling jweinig kwaliteit etaleerden in uit loopt op de politiek. Cf. hun wedstrijden tegen NAC, wordt het land nog steeds (moeten de ploeg van trainer Ron de communisten geregeerd, jSpelbos toch vleugels geven, het vrije markt principe IVcBende week donderdag zou steeds meer terrein. het al kunnen gebeuren. Wan néér zondag FC Den Bosch gelijk speelt of verliest van De Graaf schap, en NAC wint vervolgens op-ilO juni in eigen huis opnieuw van de Achterhoekers van trai ner Simon Kistemaker, dan is Daarnaast beschikt hel jprömo'ie naar de eredivisie een over omvangrijke natmaak hulpbronnen als olie, steel Dat NAC uiteindelijk nog rede ijzererts, witte stee: lij» simpel FC Den Bosch ver- bauxiet, tin, goud en edel: sloeg, zat er gisteravond in een die niet of nauwelijks v. met 10.000 man gevuld stadion aan de Beatrixstraat 45 minuten lang niet in. FC Den Bosch, dat ■ftlopen dinsdag na een salon- Hiise met Fortuna (1-1) op de zeventiende plaats van de eredi- kunstmest (Tot 1991 leven visie was geëindigd en daarmee voormalige Sovjetunie ja® plaatsje in poule B van de voor 3,5 miljard gulden fc a Jcompetitie kreeg toegewezen, mest aan Vietnam). w,as als twee dagen eerder Er is één keerzijde aan de absoluut niet van plan om voor daille: de uiterst gebrek.-:- de-winst te spelen, frastruetuur. Door de oot^B alleen Dirk Jan Derksen in met achtereenvolgens de de spits, deed de ploeg van trai- sen en de Amerikanen z. ner Hans van der Pluym er alles verbindingen volstrekt t aal) het tempo uit de wed- doende. strijd t e halen. Daar slaagden de Daarom is Hanoi zo gebetf^Bchenaren, die wonderwel in opheffing van het VS-enu de vijfde minuut via Benkirane want dan gaat de interna® biJna flP voorsprong waren geko- geldkraan weer open en tol®en. uitstekend in. de zo noodzakelijke «'^■heten bij NAC de opbouw spoorlijnen, bruggen, have-jK achter uit over aan de spe- vliegvelden worden aangel®|ö du- daar het minst sterk in zijn, Sas en de van een schorsing ^Bggekeerde Wilnis. Gevolg B dat NAC z'n spitsen niet «Hl bereiken en ging lopen zoe ken, ook al omdat de vleugelspe- 'ers - Remie en Gesthuizen - totaa, niet gevaarlijk waren. Gesthuizen voelde zich niet lek- Persconferenties bij Grand Slam-toernooien zijn meestal niet de gezelligste bijeenkom sten. De ultra-korte antwoorden van jongens als Edberg („He played really well") of Bruguera („I don't know") vormen niet bepaald een inspiratiebron voor journalisten. Met de komst van Medvedev is daar eindelijk wat verandering in gekomen. Wan neer het tennistalent uit de Oek raïne zich voor de verplichte ontmoeting met de pers meldt, loopt de zaal tjokvol. Zoals na zijn triomf in twee bedrijven op Stefan Edberg. Medvedev continueerde de vorm waarmee hij woensdag de Zweedse nummer drie van het wereldklassement al op achter stand had gezet (6-0, 5-5). Giste ren leverde hij de tweede set na tiebreak (7-3) in, maar forceerde vervolgens met 7-5 en 6-4 de doorbraak naar de laatste vier op Roland Garros. Zijn eerste halve finale in een Grand Slam- toernool. Een verrassing? Zeker niet. In zijn prille carrière trok Medvedev al enkele keren aan de bel. Vijf titels, alle op gravel. Dit jaar al twee (Estoril en Barcelo na), vorig jaar drie (Genève, Stuttgart en Bordeaux). Weddenschap Tijdens het toernooi in Bordeaux vorig jaar sloot Medvedev een weddenschap af met mensen van de Franse televisie. Een triomf zou hem zeshonderd flessen wijn opleveren. „En die moet ik op de dag van vandaag nog krijgen", kan Medvedev erom lachen. „Wat ik ermee ga doen? Dat is een probleem. Zelf drink ik geen druppel en opslagruimte heb ik niet. Weggeven? Beetje moeilijk, want zeshonderd vrienden heb ik ook niet." De puber uit Kiev doet er alles aan om de aardige jongen uit te hangen. Op Roland Garros trekt hij een pakket foto's met zijn handtekening uit zijn tas. De fans incasseren ze gretig. „Dat bespaart tijd en energie. Als je na een wedstrijd met al die ver schillende pennen, potloden of stiften handtekeningen moet gaan zetten... Je hebt een nat shirt en wilt zo snel mogelijk gaan douchen. Op deze manier win je tijd en zijn de mensen toch gelukkig. Ze komen immers naar mij kijken en ik wil ze dan iets teruggeven. Ik heb er op mijn hotelkamer nog een stuk of honderd." Medvedev weet af en toe niet hoe hij moet omgaan met al die John Lammers (derde van links) heeft NAC op 2-0 gezet, tot grote vreugde van Geert Brusselers. Van links naar rechts kijken de Bosschenaren Verhoeven, Van der Heide (liggend) en Vonk verslagen toe. foto de stem/dick de boer is ker op de linkervleugel. Remie slaagde er geen moment in zijn tegenstander Laponder uit te spelen en vervolgens vanaf de achterlijn voor echt gevaarlijke ballen te zorgen. Toch kregen de beide spitsen Lammers en Van Hooijdonk vijf, zes kansen op een treffer, voor namelijk na hoekschoppen. Het dartele duo, dit seizoen al goed voor 52 treffers, stond blijkbaar nog niet op scherp. In de tweede helft, na wat harde woorden van Spelbos, verscheen NAC met de nog altijd licht aan de enkel geblesseerde Brusselers in de ploeg voor Gesthuizen. NAC, voor de pauze nog te be ducht voor een Bossche uitval, ging nu met veel meer overtui ging drukken en zag dat na een klein kwartier beloond met de openingstreffer. Na - opnieuw - een hoekschop van de linkerkant belandde de bal bij libero Brood, die zijn collega in het centrum van de defensie, Marco Sas, vrij zag staan. Sas bedacht zich niet en kogelde 1-0 binnen. „Een dekkingsfout", klaagde Van der Pluym. De ban was gebroken en NAC, met de uitstekende Zondervan en Lokhoff voorop, ging soepeler spelen. Van Hooijdonk knalde tegen de buitenkant paal, Brus selers schoot voorlangs. In de eensl voor braakligging van grond een vergoeding M I Braak land voorkomt schotten. „Maar", stelt De' „Als akkerbouwers nu de beginjaren gebruik van de regeling en toestem krijgen om suikerbieten on] we te verbouwen, dan I alcohol van hun produkten duur te zijn". In de politieke discussie beI] OBL zich voor op een ®e' fabriek voor ethanolprodu' OBL heeft een marktpos'tl!J handhaven. Over de plaats T vestiging wordt nog niet dacht. De Nie: „In de buurt] een suikerfabriek". Ge»'] wordt aan een produktie 10.000 m' alcohol per jaar 1 doende om 1.000 bussen °P| laten rijden. Oude. gesloten suikerfabnL komen als plaats van vestjy niet in aanmerking. Als suj] fabriek zijn ze ook niet bruikbaar. „Alle machinesv (ADVERTENTIE) BREDA Aanpassing van gebouw m inrichting voor de Stichting Vrij- perscentrale Breda. 21.000,- TEN LEUR Inrichting van 6€n nieuw pand voor jeugdwerk n behoeve van Stichting jeugd- Jongerenwerk. 20.000,- Peertruidenberg Inrich- skosten nieuw steunpunt voor 6 Regionale Stichting Ouderen- bjn Dongemond. 30,000,- HULST Cursussen weerbaar- pidvoor vrouwen 50+ ten behoeve van de Stichting pelzijn voor Ouderen Hulst .000,- Het Juliana Welzijn Fonds steunt tal van organisaties en groepen van mensen in heel Nederland. In totaal meer dan 1.000 pro jecten per jaar. Goed voor ruim 20 miljoen gulden. Dichtbij. Ook bij u in de buurt Da's mooi werk. Steun 't óók: Bank- èn l_! Gironummer 888.444. Meer informatie: 03405-64524. roosendaal Bijdrage tot de inrichting van een ontmoetingscen trum voor de Turkse Welzijns- stichting Roosendaal. 7.000,- zaamslag Aanschaf tafels en zonwering ib.v. de Stichting Dorps huis Zaamslag. zevenbergen Aansc riaal voor warme maal huybergen Regionale Stichting West-Brabant Vrijwilligers Terminale Zorg. 1.800,- ningen ten behoeve van de S De Markenlanden. 38.500,- zundert Aanschaf materialen voor activiteiten voor haanlozen tb.v. Vereniging Ontmoetings Centrum 't T refpuni 4.000,- z I 1 de kleine d i n en die we doen WEIZIJN FONDS suikerfabrikage haald". zijn Juliana Welzijn Fonds, Postbus 90.3980 CB Bunnik. Telefoon: 03405-64524. 74e minuut was het wel raak. Remie legde de bal op de borst van de hard werkende Lammers die de bal knap doodmaakte en inknalde, 2-0. Het tot dan toe wat tamme Bre dase publiek, op de B-side na, kwam ook eindelijk los. De wave werd ingezet en het hoogtepunt van algehele community singing volgde kort voor tijd - met een knipoog naar de Feyenoord-sup- porters, die jongstleden maan dag in Groningen en Rotterdam feestvierden - toen de hele Bea trixstraat zong: 'En we zwaaien met z'n allen naar Den Bosch'. In de slotfase liep Den Bosch nog meer averij op. Laatste man René van Eek, met middenvelder René Nijhuis de enige speler die een voldoende verdiende, kreeg van arbiter Blankenstein zijn vijfde gele kaart van dit seizoen en is voor de return tegen NAC, op 13 juni, geschorst. NAC - FC Den Bosch 2-0 (0-0). 59. Sas 1-0, 74. Lammers 2-0. Scheids rechter: Blankenstein. Toeschou wers: 9812. Gele kaart: Van Eek (FC Den Bosch). NAC: Karelse; Van den Dungen (72. Koumans), Sas, Brood en Wilnis; Remie, Zondervan, Lokhoff en Gest huizen (46. Brusselers); Van Hooij donk en Lammers. FC Den Bosch: Vonk; Volkerink, Van der Heide, Van Eek en Lapon der; Verhoeven, Netten, Wolffs (78. Burg) en Nijhuis; Derksen en Benki rane (49. Laisina). Stand Poule B: 1. NAC 2-4 (6-0), 2. FC Den Bosch 1-0 (0-2), 3 De Graafschap 1-0 (0-4). PROGRAMMA Poule B: Zondag 6 juni: Den Bosch- De Graafschap; Donderdag 10 juni: NAC-De Graafschap; Zondag 13 juni: Den Bosch-NAC; Woensdag 16 juni: De Graafschap-Den Bosch. Poule A: Vandaag: Fortuna-Heeren- veen; Maandag 7 juni: NEC-Fortu- na; Donderdag 10 juni: NEC-Hee- renveen; Zondag 13 juni: Fortuna- NEC; Woensdag 16 juni; Heeren- veen-Fortuna. Al gespeeld: Heerenveen-NEC 3-1. Van onze verslaggever Breda - NAC is druk be zig met het zoeken naar versterkingen. Deze zijn niet alleen noodzakelijk indien promotie naar de eredivisie een feit zou zijn, maar tevens om trainer Ron Spelbos tot een contractverlenging te verleiden. Twee spelers, die op het verlanglijstje van de Breda se club staan, zijn die van ADO-speler Cor Lems en Ton van Bremen van Vites se. Lems, een 32-jarige Rot terdammer van origine, maakt al jaren furore in het betaalde voetbal als bikke lende maar tevens leiding gevende middenvelder. Met de eveneens oorspron kelijk uit Rotterdam afkom stige all-rounder Ton van Bremen (25), zou Spelbos inmiddels zelfs al een ge sprek gehad hebben. Van Bremen, die ca. 3 ton moet kosten, was gisteravond ook een van 9812 aanwezige, zeer geïnteresseerd toekij kende aanwezigen in het stadion aan de Bredase Bea trixstraat. NAC, dat met libero Ruud Brood, doelman John Karel se en de geblesseerde John Smit slechts drie linkspoten in de selectie heeft, is om die reden tevens op zoek naar linksbenige spelers. Door Cas Overzier Parijs - Richard Krajicek wacht vanmiddag de belangrijkste tenniswedstrijd uit zijn loopbaan. Om precies 12.00 uur betreedt de 21-jarige Nederlander het court central van Roland Garros voor zijn halve finalepartij tegen titelhouder Jim Courier. Krajicek komt in Parijs uit in zijn eerste halve finale van een Grand Slam-toernooi. Vorig jaar in Melbourne kwam hij ook zo ver, maar moest toen aan de vooravond afhaken vanwege een blessure aan zijn rechterschou der. Courier kreeg destijds een walkover en verschalkte vervol gens in de finale Stefan Edberg. Vanmiddag krijgt 'De Kraai' dus een echte kans in het duel dat vooral een botsing van speelstij len zal zijn. De in Monte Carlo residerende Hagenaar met zijn agressieve service volley-spel en de man uit Dade City die zijn slagwapen vanaf de baseline hanteert als honkbalknuppel. Een speelwijze waarmee de hui dige nummer twee van de com- puterlijst overigens alles en ie dereen van de baan kan blazen. Courier, de 'country-boy', de flegmatieke koele kikker, bewees met hard werken een eind te kunnen komen. Op de baan is hij ijverig, altijd op zijn hoede en elke partij tot in zijn tenen ge motiveerd. Courier beschikt in middels ook over een flinke dosis ervaring. Vanmiddag staat de 22-jarige ex-pupil van Nick Bol- letieri in zijn zevende halve fina le van een Grand-Slamtoernooi. Vier keer pakte hij de titel, waarvan de voorgaande twee ja ren op Roland Garros. Hoewel de feiten in het voordeel van Courier spreken, ruiken Krajicek en zijn coach Rohan Goetzke wel degelijk kansen. Krajicek heeft op het gravel van Roland Garros door achtereen volgens Bergström, Rosset, Arre- se, Costa en Novacek te verslaan zijn zelfvertrouwen flink opge vijzeld. „Ik heb laten zien dat ik, ook op deze trage baansoort, grote jongens aankan. Waarom Courier dan niet? Mijn kansen schat ik op vijftig procent", meent Krajicek. En Goetzke: „Als Richard erin slaagt met zijn agressieve spel Courier te ontregelen, heeft hij een hele goede kans. Richards spelletje ligt Courier helemaal niet." Onderlinge partijen Krajicek - Cou rier (stand 1-3): 1992: Stuttgart (in door, halve finales) Courier: 6-3, 3-6, 6-3. 1992: Tokyo (outdoor, hardcourt, achtste finales) Courier: 6-4, 6-4, 7-6. 1992: Antwerpen (in door, halve finales) Krajicek: 4-6, 6-4, 7-5 1992: ATP-finale, Frank furt (indoor, round robin) Courier: 6-7, 7-6, 7-5. Twee weken geleden versloeg Kraji cek in de finale van het demonstra- tietoernooi om do B&W-trofee (in Parijs op gravel) Courier met 7-5, 6-4. populariteit. Logisch, hij is nog maar een 'broekie', dat als een komeet omhoog is geschoten op de wereldranglijst. Drie jaar te rug nummer 1007, inmiddels twaalfde, een trede boven Ri chard Krajicek. Een prestatie die Medvedev mede toeschrijft aan zijn coach en boezemvriend Alexander Dolgopolov en diens vierjarige zoontje 'Sasja'. „Ik zie Alexander als mijn broer. We hebben bijna hetzelfde ka rakter", legt Medvedev uit. 'Sasja' is voor hem een psycho loog, met vier jaar wellicht de jongste Ted Troost op deze aard bol. 'Sasja' beurt hem op, spreekt hem vertrouwen in. „Vanmorgen voor de wedstrijd tegen Edberg zei hij me nog dat we ons geen zorgen hoefden te maken. Dat we Edberg al in Stuttgart hadden verslagen. En Bruguera in de halve? Geen pro bleem die hebben we al drie keer onder het gravel gestopt. En in de finale Courier? Hij is taai, zei Sasja, maar het is mogelijk." Ster Medvedev, binnenkort te zien op het gras van Rosmalen en het gravel van Hilversum, ziet zich zelf niet als een ster. „Sterren", zo zegt hij, „staan aan de hemel, niet op tennisbaan. Althans dat heb ik van mijn lerares Engels geleerd. Alle topspelers zijn aar dige personen en geen sterren. Als je iemand een ster noemt, stop je hem onterecht in een hokje. Ik denk niet dat er hier op Roland Garros ook maar één ster rondloopt." Graf nummer één Steffi Graf nam gisteren de scepter in het vrouwentennis over van Monica Seles, die nog steeds revalideert na de mes steek op vrijdag 30 april in Hamburg. De dader, de 38-jarige Günther Parche, kreeg dus zijn zin. Al zal de kans op nieuwe Grand Slam-titel na de vlotte zege op haar landgenote Anke Huber (6-1, 6-1 in 49 minuten) voor Graf meer betekenen dan de eerste plaats op de wereld ranglijst, die ze op 9 september 1991 moest afstaan aan Seles. In de eindstrijd van de Open Franse titelstrijd treft de 23-jarige speelster uit Brühl Mary-Joe Fernandez, die gisteren verras send weinig problemen had met Arantxa Sanchez (6-2, 6-2). UITSLAGEN MANNEN Enkelspel, kwartfinales: Medvedev (Oek/11) - Edberg (Zwe/3) 6-0 6-7 7-6 6-4. Dubbelspel, halve finales: Göllner/ Prinosil (Dui) - Woodbridge/Wood- forde (Aus/1) 7-6 6-2, Luke en Mur phy Jensen (Vst) - Edberg/Korda (Zwe/Tsj) 7-6 6-1. VROUWEN Enkelspel, halve finales: Graf (Dui/1) - Huber (Dui/8) 6-1 6-1, Mary-Joe Fernandez (VSt) Sanchez Vicario (Spa) 6-2 6-2. Dubbelspel, kwartfinales: Gigi Fer- nandez/Zvereva (VSt/WRu/1) Adams/Bollegraf (VSt/Ned/8) 6-4 3-6 7-5, Cecchini/Tarabini (Ita/Arg) - McNeil/Stubbs (VSt/Aus/4) 6-3 4-6 6-3, Neiland/Novotna (Let/ Tsj/2) - Maleeva/Tauziat (Bul/Fra) 6-4 7-6. Gemengd dubbelspel, kwartfinales: Schultz/Murphy Jensen (Ned/VSt) - Gigi Fernandez/Woodbridge (VSt/ Aus/1) 6-3 6-2. Meisjes; dubbelspel, kwartfinale: Koutstaal/Bitter (Ned) - Schaerer/ De los Rios (Par/4) 7-6 6-1. Beckenham (Eng). Grastoernooi. Mannen. Derde ronde: Morgan (Aus/4) - Rafter (Aus) 6-3 7-6, Wheaton (VSt/2) - Pereira (Ven/15) 6-4 5-7 6-4, Stafford (ZAf/13) - Reneberg (VSt/3) 4-6 6-3 7-6. Kwartfinales: Flasch (VSt) - Morg- han 7-6 6-2, Wheaton - Doyle (Aus) 6-4 6-3. Vrouwen: Kwartfinales: Radford (Aus) - Endo (Jap/2) 6-4 6-1, Har- vey-Wild (VSt/3) - Pratt (Aus) 6-4 7-6, Navratilova (VSt/1) Miyauchi (Jap/11) 6-0 6-2, Boogert (Ned/5) - Jaggard-Lai (Aus/4) 6-4 6-4. Parijs - Richard Krajicek opent vrijdag het program ma van de open Franse ten niskampioenschappen op de hoofdbaan. Krajicek begint om twaalf uur de halve fi nale tegen Jim Courier. Daarna volgt de andere hal ve eindstrijd tussen Bru guera en Medvedev, gevolgd door een damesdubbel. Op baan 1 worden vrijdag uitsluitend dubbels ge speeld. Brenda Schultz komt in de laatste partij aan bod in het gemengd dubbel spel met Murphy Jensen te gen Manjokova en Olgovski.

de Stem | 1993 | | pagina 9