'Onderwijs betaalt schakelklas' „Ik wil geen omkijken hebben naar de betaling van mijn vaste lasten." eer \t 'Ieder heeft zijn eigen stekkie' PLAATSELIJK nieu\ DUIVEN sport SPORT in het kort POLITIE rapport D66 Sassenaar krijgt 180 uur werkstraf voor serie diefstallen en inbraken oogheemraads Zeeuws-Vlaamse gemeentebesturen willen nu geen geld in speciale klas stoppen Een thuisbankier laat dat dan automatisch doen. uj verleent daartoe eenvou- Dat klinkt misschien ingewik Thuisbankieren doe je met de Postbank. 'Duizenden voertui; Storing elektricitei hvam op slecht mo: JE TIJD OPTIMAAL BENUTTEN IS STUDEREN MET'N HYUNDAI ZEELAND Werken van H. van Leeuwe in Ter Schorre Nieuw internaat voor schipperskinderen in Terneuzen vandaag geopend Gesprek ouderenwerk Biervlif! Europees rilharmonisch Loor in terk Knökke gerrit de jongde axel DE STEM VRIJDAG 4 JUNI 1993 STEM Van onze verslaggever Terneuzen - Onderuitgezakt, de on verschilligheid zelve, hoorde K.H. (23) gisteren de tenlasteleggingen op de politierechtbank in Terneuzen aan. 'Twaalf inbraken had de Sasse naar op zijn geweten, maar erg veel indruk maakte het allemaal niet op hem. De inbraken en pogingen tot inbraak werden niet allemaal opgevoerd. Wel die in maart 1992 in Hontenisse waarbij onder meer een fotocamera, een statief en een verrekijker verdwenen. H. had er wel een verklaring voor. Werkloos ge worden was hij samen met G.S. (22) uit Hulst oud ijzer op gaan halen om toch wat te verdienen. „Toen kwamen we dat huis tegen", beschreef hij de aanlei ding voor de eerste inbraak. Het was volgens H. allemaal gekomen door de slechte invloed van S. Tegen woordig had hij wel 'goede vrienden' en een baan. Officier van justitie mr. H. Mos kon echter niet nalaten op te merken dat H. al twee keer eerder was veroordeeld, terwijl S. bij justitie niet eens bekend was. In verband met diens baan, wilde hij H. echter wel tegemoet komen. In plaats van de vier maanden onvoorwaardelijke gevangenisstraf die hij van plan was geweest te eisen, vroeg hij om een werkstraf van 180 uur, plus een voorwaardelijke gevangenisstraf van twee maanden. De politierechter was dat met hem eens en bepaalde dat de werkstraf binnen de acht maanden moet zijn afgerond. S. werd bij verstek veroordeeld tot een gevangenisstraf van drie maanden. Van onze verslaggever Terneuzen - De instandhouding van de Internationale Schakelklas voor scholieren die extra aandacht nodig hebben,, is in eerste instantie de verantwoordelijkheid van de Zeeuws-Vlaamse scholen voor voortgezet onder wijs. De gemeenten willen er in eerste instantie geen geld in te stoppen. Dat is de stelling die de colleges van burgemeester en wethouders van de acht Zeeuws-Vlaamse ge meenten innemen. De colleges voerden gisteren tij dens het B en W-overleg een pittige en uitvoerige discussie over deze vorm van onderwijs. Duidelijk is dat de gemeenten van mening zijn dat de schakel klas door het wegvallen van school De Leeuwtjes in Terneu zen een punt van aandacht is. Daardoor dreigt er een vacuüm te ontstaan voor de leerlingen die extra aandacht nodig heb ben. In eerste instantie vinden de ge- Van onze verslaggever Terneuzen - In het Terneuzense verpleegtehuis Ter Schorre is tot eind van de maand een expositie te zien van schilderijen van Her man van Leeuwe. Het is de eer ste solo-expositie van deze hob byschilder. Hij was cursist bij de stichting Toonbeeld in Terneu zen en is nu derdejaars student aan de Kunstacademie in Sint Niklaas (B). Op de expositie zijn onder meer stillevens, stads- en dorpsgezichten en studies naar kunstschilders te zien. De wer ken worden tussentijds vervan gen door portretten, bloemstille- vens en enkele pastelwerken. De tentoonstelling is dagelijks te bezichtigen van 10.00 tot 20.00 uur. meenten dat hier een verant woordelijkheid ligt voor het on derwijs. Bovendien hebben de Zeeuws-Vlaamse gemeentebe sturen de indruk dat er ook gelden voor te vinden zijn bin nen het reguliere onderwijs, lees het ministerie van onderwijs. Portemonnee De acht colleges zijn daarom nog niet zover dat ze maar even de portemonnee trekken om de on derwijsvorm te financieren. „Het is de taak van alle scholen voor voortgezet onderwijs een conve nant af te sluiten en te proberen om geld voor de internationale schakelklas los te krijgen binnen het onderwijs. De scholen moe ten de koppen bij elkaar steken. Het geld in een pot stoppen en dat gecoördineerd aanwenden", aldus burgemeester Barbé van Terneuzen, voorzitter van het Zeeuws-Vlaams B en W-overleg gisteren. Tegenvallers Mocht uiteindelijk blijken dat er geen onderwij sgeld via het mi nisterie los te peuteren is, dan zullen de gemeentebesturen zich opnieuw beraden over de be schikbaarstelling van extra geld. Gezien de financiële tegenvallers waarmee de gemeenten door de rijkskortingen te maken hebben, betekent dat wel dat andere za ken noodgedwongen moeten sneuvelen. „Dan moet oud beleid worden ingewisseld voor nieuw", geeft burgemeester Bar bé namens de gemeente Terneu zen aan. „Anders lopen wij tegen een enorm budgettair probleem aan. Een tuinman legt nog even de laatste hand aan de perken voor de feestelijke opening vandaag FOTO WIM KOOYMAN HET NIEUWE internaat voor de schippersjeugd Koningin Juliana aan de Van Steenbergenlaan in Terneuzen wordt van daag officieel geopend. Directeur A. Koers wacht met spanning af hoe de collega's van andere in ternaten in Nederland zullen reageren als ze het fonkelnieuwe complex zien. „Het ministerie van WVC heeft bezuinigingen (ADVERTENTIE) Daarmee regelt u dat voortaan elke maand of elk kwartaal het ver schuldigde bedrag automatisch van uw giro rekening wordt overge maakt. En bent u het, om welke reden dan ook, niet eens met een af schrijving, dan heeft u altijd de mogelijkheid om zonder opgaaf van redenen de betaling terug te laten storten. De machtiging kunt dig toestemming aan het bedrijf keld, maar is in feite heel een voudig. U hoeft alleen maar de maakt thuisbankieren nog mak u natuurlijk ook altijd weer intrekken. Automatisch laten betalen of de instelling van wie u regel matig een rekening, al dan niet machtigingskaart die u van hen met acceptgiro, ontvangt. krijgt in te vullen en op te sturen. keiijker dan het al was. POSTBANK doorgevoerd. Het is een stuk moeilijker geworden geld te krijgen voor bij voorbeeld renovatie. Voor sommigen zal het daarom wat zuur zijn ons internaat te zien." Van onze verslaggever Frank van Cooten DE 116 kinderen wonen al enige tijd in het nieuwe internaat. Di recteur Koers laat met gepaste trots het complex zien. Een cen traal gebouw met een activitei tenruimte, centrale keuken en wasserij en zeven woonhuizen. Veel licht en een optimale priva cy voor de kinderen van 6 tot en met 16 jaar. De huizen bestaan uit een woonkamer, keuken, badkamer en voor ieder een ei gen slaapkamer. „Een flinke ver betering ten opzichte van het oude gebouw. Het oude inter naat was een stuk kleiner en zes a zeven kinderen sliepen op een zaaltje. Nu heeft ieder kind een eigen kamer. Optimale privacy dus. Alleen de zes-jarigen slapen nog op een tweepersoonskamer omdat ze nieuw op het internaat zijn en nog moeten wennen." Ook de zeven woonhuizen bie den volgens Koers veel voorde len. „Zestien kinderen van ver schillende leeftijden en zowel jongens als meisjes wonen in een huis met een begeleider. Op deze manier kun je de kleintjes alle aandacht geven omdat de oude ren een stuk zelfstandiger zijn." Renovatie Koers noemt nog een voordeel van de zeven woonhuizen. „Mo menteel zitten nog 2400 kinde ren op de 25 Nederlandse inter naten. We verwachten dat het aantal door een combinatie van factoren zal dalen. Als wij ook hiermee te maken krijgen, is het eenvoudiger bijvoorbeeld twee woonhuizen voor andere doel einden te gebruiken. Je kunt im mers moeilijk een deel van een gebouw afstoten." Het bestuur kwam in 1988 voor de keuze te staan. Renovatie van het oude internaat of nieuw bouw. De subsidiëring vond in het verleden plaats door het mi nisterie van onderwijs en weten schappen. In '88 werden de in ternaten voor kinderen van bin nenschippers en kermisexploi tanten ondergebracht bij het mi nisterie van WVC. Vanwege deze overgang bezochten ambtenaren van WVC het Terneuzense inter naat. Directeur Rijpma van het jeugdbeleid van WVC verklaarde toen dat het internaat als eerste in aanmerking kwam voor reno vatie of nieuwbouw. „We had den geen andere keuze dan nieuwbouw. Een renovatie zou ons de helft van de capaciteit gekost hebben. Het internaat zat vol. Daarnaast voldeed het ge bouw niet meer aan de normen." Begeleiding Na enige jaren van voorberei ding begon de bouw in november 1991. De bouw vergde een totale investering van 8,3 miljoen gul den. Inclusief de grondprijs van 1,5 miljoen gulden voor achtdui zend vierkante meter. „De grond is duur. Maar we wilden graag aan de Van Steenbergenlaan zit ten. Dicht bij de Westerschelde, de binnenstad en de tien scholen die de kinderen bezoeken." Bij het internaat werken 65 per soneelsleden. „Vooral de begelei ding van de kinderen is heel belangrijk. Een kind is toch zo'n tien a twaalf jaar weg bij de ouders. Hij of zij wordt wel in de weekenden door de ouders opge haald maar dat zorgt toch voor emotionele taferelen. Ook voor de ouders is het een vervelend gevoel. Daarom hebben de zeven woonhuizen ook als voordeel dat je in aparte groepen met de ouders en begeleiding om de ta fel kan zitten. In de oude situatie krioelden de kinderen door el kaar." Gemeenschap Het hele complex valt op in het straatbeeld. „We moeten herken baar blijven. Het internaat is een aparte levensgemeenschap en daarom mogen we best nadruk kelijk aanwezig zijn. Maar we zijn ook een open gemeenschap. Er staat geen hek omheen. Ieder een mag het terrein op. Zo mo gen de kinderen vriendjes mee nemen en de activiteitenruimte mag worden gebruikt door bij voorbeeld ouderen voor een kaartavond. Het is immers be taald van gemeenschapsgeld en dan is het zaak de ruimte zo optimaal mogelijk te gebruiken. Maar we willen onder geen be ding een concurrent zijn voor de horeca." De zeven huizen hebben totaal 102 kamers. „Geeft de privacy aan. Ieder heeft zijn eigen stek kie. Daarnaast is het complex een groot speelterrein. Ruimte, daar gaat het om." Het nieuwe schippersinternaat wordt vanmiddag om 15.00 uur geopend door Commissaris van de Koningin W. van Gelder. De openingshandeling vindt plaats in het bijzijn van ouders, kinde ren, medewerkers, bestuur en vertegenwoordigers van diverse organisaties en instellingen. Voor de opening houden de kin deren een lawaaioptocht van het oude gebouw aan de Rozenstraat naar het nieuwe complex. De opening wordt afgesloten met het symbolisch uitreiken van de sleutels van de woningen en het oplaten van ballonnen. Terneuzen VERKOOP - In het voormali ge bibliotheek filiaal Terneu- zen-Zuid aan de Diepen- brockstraat wordt zaterdag 12 juni een verkoop gehouden van ruim 10.000 boe)J niet meer voor de biblir,] collecties te gebruikel Het betreft romans, ijl tieve boeken en jeugdjf De verkoop duurt vaj tot 15.00 uur. in onze verslaggever eda - In navolging van de provin- Noord-Brabant verzet het Hoog- emraadschap West-Brabant zich gen de plannen van Rijkswater- jat om op het Zoommeer een sselend peil in te voeren. Door 's zomers ger te Rijkswi komen. Volgens len van Duivensport Terneuzen - De Concoursbond Zuid-BeVeland hield met 1740 duiven een wedvlucht vanuit Etampes, hoogste snelheid 12546,84 meter per minuut. 1. J. Polfliet, Lewedorp; 2. J. van Hekken, Goes; 3 en 4. H. Beulens, Kwadendamme; 5. J. Blom, Hans- weert; 6. P. Ridderhof, Yerseke; 7. J. Beulens, 8. combinatie Boudens- Raas, beiden Kwadendamme; 9. A. Mulders, Goes; 10. Jeremiasse en zoon, Wemeldinge. Samenspel Hulst/St.-Jansteen, 186 oude duiven, 1484,34 mpm: 1. L. Herwegh, Heikant; 2. B. Danckaert, 3. Ed van Goethem, 4 en 7. E. van Deursen, allen St.-Jansteen; 5 en 10. J. Dhanis, 6. P. d'Hondt, beiden Hulst; 8. J. Loyer, St.-Jansteen; 9. F. Janssens, Hulst. Strijd in Vrede Groede, 86 duiven, 1479,75 mpm: 1,6,7,9 en 10. G. Dus- arduijn, 2. mevrouw Buijze, 2,3,4 en 5. M. Elfrink, 8. D. Aarnoutse en zoon. De Snelle Duif Clinge, 60 oude duiven, 1460,73 mpm: 1. J. van Goethem, 2,3 en 5. combinatie Smet-Kerkhoven, 4. A. Seghers, 6,7 en 9. R. van Gaever, 8. R. Pilaet, 10. G. Fyen. Met 54 jaarlingen, 1477,39 mpm: 1,2,3 en 4. J. van Goethem, 5. I. Merckx. Luchtpost Yerseke, 164 duiven, 1483,62 mpm: 1. P. Ridderhof, 2 en 9. J. Philipse, 3. C. Aerts, 4 en 10. C. Vermast, 5 en 7. H. Paauwe, 6. H. van Es, 8. A. van Stee. De Postduif Lewedorp, 171 duiven, 1546,84 mpm: 1. J. Polfliet, 2. P. Pieters, 3,6 en 8. C. Hermes, 4. C. Rijk, 5. mevrouw De Jonge, 7 en 9. A. Hazen, 10. J. Franse. Vriendenkring 's-Heerenhoek, 104 duiven, 1469,8 mpm: 1. H- Janse, 2. A. Moison, 3. P. van de Waart, 4,5 en 10. Sj. van Eykeren, 6 en 8. D. van de Dries, 7 en 9. A. Westdorp. De Uiver 's-Heer Arendskerke, 144 duiven, 1461,36 mpm: 1 en 8. J. van Maldegem, 2. J. Bayens, 3 en 10. H. Westveer, 4. M. Beenhakker, 5. Joh. Poelman, 6 en 7. L. Goedegebure, 9. A. Geluk. QUIEVRAIN De Reisduif Philippine, 163 jonge duiven, 1578 mpm: 1 Rammeloo, 2 en 10. P. Pladd« den hamer-Buijze, 4 en 5,0. 6. T. en W. de Bruin, 7. C. de D. Siben. Met 115 oude duive mpm: 1 en 3. combinatie Ran Wiskerke, 2. Cyr. de Clerck, J. den Hamer-Buijze, 6. Clerck, 7. J. Harms, 8 er, Kornelis, 9. combiantie R0 Visser. De Eendracht Terneuzen, duiven, 1619,86 mpm: 1 Cauwels, 2. combinatie teinde, 3. D. Evers, 4. M. hen, 5 en 7. R. de School) en 8. J. Peeman, 9. H. de Met 143 oude duiven, 1655j] 1. M. de Roo, 2,3 en 6. eoi Zegers-De Volder, 4,5,9 en Schoolmeester, 7. P. de Bh Dieleman. Samenspel Huslt/St.-Jansti. oude duiven, 1704,71 mpm:] Deursen, 2 en 5. A. van Looy, G. van Overloop, allen St.-Ja Met 27 jonge duiven, 1587,8! 1. A. van Looy, 2 en 3. Sturm, beiden St.-Jansteen. De Postduif Heikant, 69 1710,68 mpm: 1,2,3 en 7. Iteghem, 4 en 9. L. Thuy, 5 Seghers, 8. mevrouw Reun Cyr. van Goethem. Herleving Kloosterzande, 8! duiven, 1673,44 mpm: 1 et Neeteson, 2,3,4,7,9 en 10. c( tie Verschuren-Andriessen, Beaurain. Met 41 oude 1740,91 mpm: 1. W. Voet a 2,3 en 4. R. de Nijs, 5. F. Mai De Snelle Duif Clinge, 28 duiven, 1641,05 mpm: 1. E. kens, 2,4,6 en 7. L. Willaert van Gaever, 5. R. Baert, 8,i SSChien kunneil Stellen ZO sens, 9 en 10. D. van de Berji de redactie van de combinatie'smet-Kerlchoven rpskrant Kerkje Koerier in het linummer. De inwoners van iterlandkerkje geven mogelijk woord op die vraag tijdens voorlichtingsbijeenkomst er het milieupark die woens- 19 juni wordt gehouden in het C. van Landeghem, 3. P. I. Bracke. Met 34 1986,45 mpm: 1. combinatie Kerkhoven, 2 en 4. I. Braclt Bolsens, 5. D. van de Bergen DOORNIK Strijd in Vrede Groede, 171 duiven, 1708,7 mpm: 1,2,3,4. rnshuis A. Schaap, 6,8 en 9. M. Elf*1^ C. Verhage. Met 73 duiven, mpm: 1 en 3. A. Schaap, 2 Dusarduijn Gzoon, 4,6,9 e Dusarduijn, 7. combinatie ter, 8. C. Verhage. Invitatietoernooi Game'78 Clinge - De Clingse tennisver eniging Game'78 hield een in vitatietoernooi. Leden van Game'78 nodigden spelers van een andere vereniging uit waarmee ze het gehele toer nooi samen moesten spelen. Er waren in totaal zo'n 40 deelnemers waarbij meestal sprake was van een combina tie Game'78-Hulster Aansluitend volgde een buffet. De rijstuitreiking| verzorgd door Tiny Bosi WINNAARS Poule A: Brenda Jansen-S Bogaert. Poule B: Daniel Kort-K. Oppeneer. Poule Cleyman/Angelo Verbn Poule D: Mare de Bock- Blanckaert. Poule E: Dai Kort/Jaap Oppeneer. Poule no Smet/Marcel Bosland. G: Frank Lamrnens/Jos He Poule H: Fred van Cautere co Streekstra. n onze verslaggever aterlandkerkje - Het aan te leggen 'aterlandkerkje zal zorgen voor een name van het verkeer over de Philips rstraat. Dat is te verwachten op grond v opgedaan zijn met milieuparken in aatsen Evergem en Zomergem. irlijks zullen tussen de 3500 lieupark ook exf 4500 personenauto's en be- Op het park wc lauto's van particulieren en vuil en grof tu: ■ine bedrijven afval op het tot compost, [ieupark afleveren. Tegenover gaan uit van eer toenemende verkeersdruk zo'n tweeduizen an echter ook een paar nieu- sel en snoei-afr arbeidsplaatsen. het milieupark f een grotere rust het woonk- scheiden) opslaj iaat van ons dorp zou verbete- lerlei niet-compc is de vraag, die we onszelf stoffen met chemisch afval, aan verschillenc tic, kleding, gla vet. Maar ook papier en partic vinden een plaa lieupark. Om omwonende lijk overlast te b om het hele terr dichte haag. Di zorgen dat er zo geluidsoverlast last te vermij der slagplaatsen van beregend. Vertegenwoordig ma Bron en de burg proberen tingsbijeenkomsl lijk de vragen van Waterlandk milieupark te be bijeenkomst be uur. aruitlopend daarop staat in de i Brkje Koerier een korte schets van het plan voor het milieu park. Er komen in Zeeuws- anderen in totaal drie zoge- imde 'kringloopstations met nafvalverwerking'. Dat in iterlandkerkje verzorgt de af- Jverwerking voor de drie itzeeuwsvlaamse gemeenten, it is gepland op een terrein van e hectaren op de hoek van de elaarstraat en de Philipsweg, [enover het reinigingsbedrijf m. Dat bedrijf gaat het mi- Ongeval weg op kwam. Deze het ongrval gewoon dooil Nieuw-Namen - Op de Zorg- dijk onder Nieuw-Namen Gekanteld vond gistermiddag een onge val plaats waarbij een inzit tende van een Belgische perso nenauto gewond raakte aan een been. Het ongeval gebeur de doordat de bestuurder bij het remmen in de slip raakte en in de berm tegen een boom tot stilstand kwam. Hij moest remmen omdat een tot nu toe onbekend gebleven bestuurder van een personenauto achter uit rijdend van een inrit de Temeuzen - Een autoi uit Hulst raakte gistel op de Tractaatweg bij etil zij dig ongeval gewond| werd overgebracht nai streek ziekenhuis De Ho: Terneuzen. Bij onderzoell bleek dat de man slechts- le kneuzingn had opgi Het ongeval gebeurde hij door onbekende van de weg in de berm kwam. Daarbij kanteli bestelauto, die bel werd beschadigd. VERVOLG VAN ZEELAND -C1 Van onze verslaggever Oostburg - De langdurige sgoomstoring die gisteren groot deel van de avond (len van West-Zeeuws- ianderen in het duister |te, deed een zv/aar beroep >p het aanpassingsvermogen de hoteliers en de he aders van de sporthal in idzand. storing in het elektrici- jtsnet kwam op een ongelegen pment, zo rond etenstijd. Het jrsoneel van Badhotel De Wie gen kon geen gebruik maken de normale keukenfacilitei- L In plaats daarvan serveerde Van onze verslaggever Biervliet - De commissie van voorbereiding van het nieuwl huis in Biervliet praat maandag 14 juni over het tockl ouderenwerk in het dorpshuis. Hiervoor worden alle oucj Biervliet uitgenodigd. De ouderen worden gevraagd mee te praten en te bekijken tl de toekomst gedaan kan worden. Zo wordt gedacht aan n zoals kaarten en biljarten. De bijeenkomst begint om 14.00 uur. (ADVERTENTIE) fan onze verslaggever nokke - In de H. Hartkerk i Knokke wordt morgena vond een concert gegeven poor het Europees Filhar monisch Koor. Medewer king verleent de West- keeuwsvlaamse organist Er- vin Neve. Set concert vindt plaats Paar aanleiding van de 90e geboortedag van Flor Peet- prs. Deze in 1986 overleden prganist was een belangrijk Jdocent en concert -organist lin België. Het Europees koor staat onder leiding van pprichter Jean Jakus. Het poneert begint om 20.30 Uur. men de gasten bereid was met 1 beerwagens. Na ten ze gezellig bi wat te keuvelen, verwondering da ring daarbij het gesprek was. goed opgevanger reageerden niet dus hotelier R. sfeer doet me aan de autoloze z Ook in het Stran personeel er alle: mak voor de ga: mogelijk te hor kraantje werd of dat er toch gekoc en uit de dompel geput. Ondanks stelden enkele ga storing in het prijs. Behelpen was Cadzandse sport vond van de ba ging kon welis\ omdat er door de buitenaf nog eni; scheen, maar de s ten zonder zich zweet te werke zoeken aan de verlichte bar. Al volgens de beh( sporthal gezellij diepvriesprodukt hebben we in ve brengen." Bij het nutsbed Middelburg was niet duidelijk hoe ontstaan. „Dat bijvoorbeeld gra den maar daar geen sprake van Maar ook door zaken als versch grond kunnen ma het hoogspanninj staan." HYUNDAI PERSONAL COMPUTER zorgt voor tijdwinst bij je studie. Ziet er prachtig uit, is snel en... past perfect in je studiebudget. Kom eens langs voor meer informatie. Oranjestraat Tel. 01155-'- Fax 01155-6* Van onze correspondent Sas van Gent - D66 Sas van gent houdt dinsdag 15 juni B eerste openbare ledenver- Bdering in cultureel centrum De Speye. Tijdens deze ver- idering wordt de Sasse le kt van D66 het concept-ver- ezmgsprogramma gepre- jnteerd. D66 Sas van Gent .emt in maart 1994 voor het frst deel aan de gemeente- tadsverkiezingen. |n werkgroep van acht enthou- 1ste, overwegend politieke 'uwelingen, afkomstig uit alle le kernen van Sas van Gent, is imenteel druk doende de nodi- voorbereidingen te treffen in aanloop naar de verkiezingen, de werkgroep zitten drie ouwen: Marian van de Hemel, Afdeling Sas Patricia van Ve Philippine, en uit Sas van Gent. nelijke collega's i zijn Guido Ferket, beiden en Jan Smit en maes, beiden uit1 achtste werkgr voorlopig anonier Go' Eind januari hiek de oprichtingsvr voorbereidingen reeds in noveml gestart. Vier jaar enkele D66'ers

de Stem | 1993 | | pagina 16