Mir and a de Jonge slaat toe ifi J>J> SLEY :on Sisley 't Bierwinkeltje zegeviert Geslaagd internationaal concours hippique Axel UITSLAGEN en standen Jazz-CD's Uuid [zzfestival vv IJzendijke sportnieuws KORT SPORT ZEELAND B6 Individueel kampioenschap schaken senioren 01150-95Q581 thuis 3 LSCH TANKBIER :1NER TAP \P 'SA. 9W8| 42 terneuzen® ?/d kent geen tijd sfeervol terras. Nieuwstraat 38-4' 4531 CX Terneuze Tel.01150-96797 liliranda de Jonge, prijsrijdster Eur sang, haalde nog eens alles lit de kast in die adembenemen de barrage, met als inzet de Jouden ErpeT en een fiks geld- ledrag. Ze kwam foutloos rond de scherpe tijd van 56,43 leconde. De tijd van de Belg Van le Vijver was weliswaar nog iets peter (53,71), maar hij moest wel rier strafpunten incasseren. Bandy den Exter liep eveneens legen vier stafpunten op. De fel Begeerde Gouden Erpel dus voor sterke Miranda de Jonge, het lilver voor Van de Vijver en prons voor Sandy den Exter. pe talentrijke 'international' Si- non den Exter uit Kortgene kwam met Golan als enige in actie in de Z2-klasse springen, pe Erpelkapper-prijs ging dus Ti] gemakkelijk mee naar 'de fcverkant'. Goes winnaar toernooi van Teamcompetitie driebanden groot biljart Marnix Lippens boekt succes in Libertycup Ide stem DINSDAG 1 JUNI 1993 [Van onze schaakmedewerker Middelburg - René Tiggel- nan en Hans Weiten van de y-m Tfc rT"1* 1 lijn respectievelijk S Zeeuwse titel voor Kene liggelman |en 2 individueel Zeeuws CL/C? en z iuui"u"v" schaakkampioen bij de senio- [ren geworden. In buurtge- Jbouw De Schakel te Middel- cmri nr l>urg, bij de organiserende jLi11jL1/L Schaakvereniging Middel burg, hadden beide spelers tan een remise ruim voldoen de om de titel te veroveren. hené Tiggelman kreeg de titel in Loep 1 wel heel gemakkelijk in pijn schoot geworpen. In het duel biet Wout Bliek moest hij geen tnkele moeite doen om dat op [voorhand benodigde halve punt te pakken. Na acht zetten beslo ten beide spelers tot remise. De ze salonremise was voldoende voor de titel, maar naar later bleek had zelfs verlies de titel- kansen van Tiggelman niet in gevaar gebracht. Dat kwam om dat de enige concurrent en club genoot van Tiggelman, Rudie de Smit, van Michael Wise verloor. Eveneens van belang in deze groep was de vijfde degradatie plaats. Frank van Boven, Ranfar Kouwijzer, Cor Heijboer en de eerder gestopte Albert Riemens waren reeds zeker van degrada tie. Nummer vijf, Paul van Dij- ke, kon nog het vege lijf redden als hij zijn slotpartij zou winnen. De remise die in de partij tegen Ranfar Kouwijzer op het bord kwam was echter niet voldoende om het eersteklasserschap te handhaven. In groep 2 speelde Hans Weiten remise tegen de altijd voorzichti ge Robert van Waterschoot. Een andere uitslag viel nauwelijks te verwachten. Dat was overigens ruim voldoende om als kampioen gehuldigd te worden. Dat kwam omdat de naaste concurrentie, Pim Uytdewilligen, Willy Meul- blok, Harry Riemens en Mark Nuyten niet verder reikten dan een remise. Vooral Harry Rie mens van SVWZV uit Oostburg moest diep gaan om die remise tegen Fred Dieperink te behalen. Aanvankelijk stond Riemens minder gunstig, maar hij sleepte in de slotfase alsnog een belang rijk half punt- in de wacht. Be langrijk, omdat hij daardoor promoveert naar groep 1. Dat geldt eveneens voor kampioen Weiten, Meulblok, Nuyten en Boelhouwer. UITSLAGEN Groep 1: Tiggelman-Bliek 'A-'/i, Wise-De Smit 1-0, Dieleman-Punt Vi-l/\ Monté-De Waal 0-1, Aangeen- brug-Van Gemert 1-0, Lauer-Van Hecke 0-1, Van Rooijen-Tholenaar 1-0, A Dubbeldam-Heijboer Va-'/a, Dees-Van Eekhout 0-1, Riemens-M. Dubbeldam Vi-Vi, Van der Borgt- Van Boven 1-0, Van Dijke-Kouwij- zer Vi-Vi. Groep 2: Van Waterschoot-Weiten V2-V2, Uytd'ewilligen-Boelhouwer 0-1, Diepermk-Riemens Va-'/a, Meul- blok-Nuyten l/a-'/a, De Bock- Hoogstrate 1-0, Bril-Jonkheer 0-1 (reglementair), Van Stel-Paauwe '/a-'/a, Koeman-Bloom 1-0, Steijn- Stoel 1-0, Wolters-De Jong 1-0, Bakker-Noorlander 0-1, Schunse- laar-Verduijn den Boer 0-1 EINDSTANDEN Groep I: H. Tiggelman TA punt, R. de Smit en Wise 6'/a, M. Dieleman en M. de Waal 6. P Monté, W. Punt, W. Bliek. P. van Rooijen en J Aangeen- brug 5, R van Gemert 4Va, R Lauer, J. Tholenaar, E. van Hecke, A. Dub beldam, T Riemens, M. Dubbeldam, P van der Borgt en M. van Eekbout 4, J Dees, en P van Dijke 3'/a, R. Kouwijzer en C. Heijboer 2l/a, F. van Boven 2. Groep 2: H. Weiten 7, H. Riemens, W. Meulblok, M. Nuyten en C Boel houwer 6, P. Uytdewilligen, F. Die perink. R van Waterschoot en M. de Bock 5'/a. B. Koeman en A. Jonkheer 5, Q. Bril, J. Paauwe, W. van Stel en S. Steijn 4'/a, J Hoogstrate, A. Bloom en D. Wolters 4, J. Verduijn den Boer en P. Noorlander 3'A, W Bakker 3, P. Schunselaar 2, L. de Jong en S. Stoel l'/a punt. on Terneuzen rdstraat 91 )n Sisley Hulst nstraat 34 etton Sluis te Markt 7a ^qeerne [Van onze paardesportmedewerker \xel - Miranda de Jonge, de charmante 21-jarige Amazone uit Breskens zorgde gistermiddag voor vuur- rerk tijdens het internationale concours hippique van [ie Ruitersportvereniging Axel. Het haar paard Beauchamp leikte de amazone van de jlieuwvlietse Zwinruiters In de 21-klasse springen paarden naar Be barrage, waarin ze het moest lipnemen tegen Luc van de Vij- ler met Gazelle van Jong Waas hand en Sandy den Exter met Dum Drum van Noord-Beve- [and. PAARDESPORT woor een zeer knappe prestatie Axel zorgde in de Z2-dres- |iurklasse paarden good old ees Steendijk. Met zijn paard ioy zorgde de in augustus 71 lar wordende Steendijk, lid van luid-Beveland, voor een puik sultaat. Hij reikte naar maar Jefst 193,5 punten en dat waren er 9 meer dan de als tweede indigende Marina Quaak met cardo van De Haringruiters, ich ook een combinatie met .am in Zeeland. Steenrijk: andaag heb ik lekker gereden, joy was heel rustig, dit in tegen- 'elling tot vorige week tijdens it concours op Tholen. Daar (as Boy nogal onrustig en dat lerk je gelijk aan de resultaten, iteendijk had gisteren toch zijn Jag in Axel. Op het unieke rui- jïrsportterrein aan de Boslaan, 'aar weer vele duizenden paar- isportliefhebbers genoten van m schitterend hippisch evene- lent, greep Steendijk ook in de Zl-categone naar de eerste 'aats. Ook zijn dressuurproef iet Unicef werd door de jury ihonoreerd met 193,5 punten. In Unicef kan nog beter. Dat eet ik zeker," stelde Kees Steendijk enthousiast vast. „En mk er wel om, ik ga nog steeds ior. Met mijn zeventig jaar voel me nog kiplekker. Deze jon- i is nog lang niet versleten," lelde Steendijk lachend vast. gurylid Kees Verhoeven uit Sl- feeuwijk: „Steendijk draait nog gteeds voortreffelijk. Een perfec te roef zowel met Boy als met Enicef. Proeven zonder hoogte en dieptepunten. Een zeer ver eende winnaar." En dat kon [ede-jurylid Plet Kielman al- Jen maar volmondig beamen. K de Z2-pony's toonde Linda "eynsdijk met Gondi van De hardebloem zich de sterkste, ivolgd door sympathieke Ju- jth Cerpentier met Palmer van !e Kleppertjes, die zich met 166 inten uitstekend weerde. Anke in Keulen met Rinora van de [ranjeruiters toonde zich de iste bij de Zl-pony's. Haar •oef werd gehonoreerd met 174 [|P|Unten. 'e organisatoren in Axel kun- •n terugzien op een geslaagd 'enement. Tevredenheid alom 'f het kamp van de Ruitersport- •reniging Axel. tj'ï SI.AGEN flRESSL'UR TJ-pony's: 1. Anke van Keulen met T®ra (Oranjeruiters), 2 Monique J-rschure met Rainbow (Zuid-Be- |iand). 3. Evelien Sturm met Ilon- T'Honteruiters). -paarden: 1. Kees Steendijk met Boy (Zuid-Beveland), 2. Marina Quaak met Ticardo (Haringruiters), 3. Liesbeth van de Velde met Alonso (Zuid-Beveland). LI-paarden ring 2: 1. Marleen van Doesselaar met Scardas, 2. Luc Sa- vat met Hercules, 3. Jan Noordhoek met Husting (allen Zwinruiters). Ring 3: 1. Laura Castelijn met Go- bert (Zwinruiters), 2. Geert van de Vijver met Abieso (St.-Amelberga), 3. Karin Vos met Cartex (Gouwe Reyers). L2-paarden: 1. Ina Nijssen met Fel low (Zuid-Beveland), 2. Joke Nijs sen met Hurricane (Zuid-Beveland), 3. Els Koster met Charlette (Oran jeruiters). Ml-paarden ring 5: 1. Katrijn Tin- demans met Karioca (Tassijnrid- ders), 2. Jams Lindhout met Eela (Noord-Beveland), 3. Vivianne Thijs met Beatrijs (Luctor et Emergo) Ring 6: 1. Bert Herman met Jolly van het Rosendal Hof (St.-Huber- tus), 2. Miranda Minderhoud met Doyenne (Vroonruiters), 3. Letty van der Pijl met Christie (Ha ringruiters). Ml-pony's: 1. Miranda de Rooy met Taffy (Concordia Florebit), 2. Patri cia Pronk met Sintels Domino (The Country Rider), 3. Nadine Timmer man met Telstar (Oranjezon). M2-pony's: 1. Jolanda Verton met Tamara (Paardebloem), 2. Margaret Mulders met Hogewald's Sultan (The Country Rider), 3. Mariska de Kroo met Roxsanne (Scheldestad). M2-paarden: 1. Manna Quaak met Eastwind, 2. Marie Paule Picavet met Douwe (Luctor et Emergo), 3. Ineke van Nieuwenhuyzen met Dwight (Scheldestad). Z2-pony's: 1. Linda Heynsdijk met Gondi (Paardebloem), 2. Judith Cer pentier met Palmer (Kleppertjes) 3. Mireille Laplante met Shirley (Hon- teruiters). Zl-paarden: 1. Kees Steendijk met Unicef, 2. Cathaline van Gorsel met Calypso (Vlaandertse Ruiters) 3. Lianne van de Velde met Etoile (Zuid-Beveland). B-paarden ring 9: 1. Clinda Smalle- gange met Cartouche (Zwinruiters), 2. Arie van Liere met Udo, 3. Janet Murre met Harona (Oranjeruiters). Ring 10: 1. Janneke van Liere met Udo, 2. Hendrik de Decker met Union (Lowegruiters), 3. Evelien de Winne met Querido (Hulst). B-pony's ring 11: 1. Maartje Eibers met Vallendeim (Honteruiters) 2. Jo ke Begijn met Candy (Zwinruiters), 3. Ilse de Feyter met Anouschka (Luctor et Emergo). Ring 12: 1. Peter Frusch met Johnny (Graeve Jan), 2. Donny de Jonge met Bonita (Kleppertjes), 3. Stieven van Bunder met Lady (Hulst). Ll-pony's ring 13: 1. Kristof Ver- meiren met Light Feet (Saeftinge), 2. Christiaan van de Plasse met Silver Shadow (Zuid-Beveland), 3. Geert Vleminckx met Spencer (Tas- sijnriddertjes). Ring 14: 1 Kristof Vermeiren met Shadow, 2. Rachel de Vries met Manolito (Oranjezon), 3. Karen Van- derlinden met Viktor (St.-Isidoor). Ring 15: 1. Angela Rockx met Jazar (Oranjeruiters), 2. Nicolas van Gijsel met Boemerang (Saeftinge), 3. Bon ny de Bont met Paola (The Country Rider). L2-pony's: 1. Angela Daane met Caesar (Zuid-Beveland), 2. Carine van Gijsel met Olympic Surprice (Saeftinge), 3. Hadda uit Oukdim met IBN Gaisha (Zuid-Beveland). SPRINGEN L-paarden: 1. Stefaan de Smet met Lyris (St.-Agatha), 2. Hilde van de Vijver met Faefien (Kruisridders), 3. Kris van Britsom met Krisa (Sint- Amelberga). B-pony's categorie ABC: 1. Colinda Cornelissens met Honny Girl, 2. José de Vetter met Hippo (Hulst), 3. Ra chel Bergs met Bianca B (Hulst). Categorie DE: 1. Sanneke Sanders met Remo (Kleppertjes), 2 Esther Meyers met Falco (Zwinruiters), 3. Veerle de Regt met Roxanne (Graeve Jan). L-pony's categorie AB: 1. Sabrine van Overloop met Westengo (Saef tinge). Categorie C: 1. Maarten van Waes met Cato (St.-Isidoor), 2. An de Rijck met Goofer (Saeftinge). Categorie DE: 1. Veronique van de Branden met Piroen (Saeftinge), 2. Chris Scheerders met Daister (Tas- sijnriddertjes), 3. Astrid van Bos sche met Narcotique (Tassijnridder- tjes). M-pony's: 1. Marinus de Doelder met Silver Spotlight (Saeftinge), 2. Frederik Smet met Marsch (Saef tinge), 3. Stevan van Britsom met Olympic Games. Z-pony's: 1. Stevan van Gijsel met Djorno, 2. Peggy Vermeulen met Linda (Tassijnriddertjes). B-paarden: 1. Paul Burm met Ele gant (Hulst), 2. René Bruggeman met Evelien (Zwinruiters), 3. Marion Tollenaar met Dinonah (Oranjerui ters). M-paarden: 1 Partrick Oelebrandt met Knight Night ('t Soete Waes- land), 2. Miranda de Jonge met Weekend Love (Zwinruiters), 3. Si mon den Exter met Cycloon (Kort gene). Zl-paarden: 1. Miranda de Jonge met Beauchamp (Zwinruiters), 2. Luc van de Vijver met Gazelle (Jong Waasland), 3. Sandy den Exter met Dum Drum (Noord-Beveland). Z2-paarden: 1. Simon den Exter met Golan (Kortgene). Sandy den Exter in actie op Dum Drum van Noord-Beveland. FOTO WIM KOOYMAN Van onze sportmedewerker IJzendijke - Goes heeft het Pinkstertoernooi voor eerste elftallen van de voetbalvereniging IJzen dijke gewonnen. In de fi nale versloeg Goes een zich dapper verwerend Biervliet met 2-0. Biervliet was de verrassing van dit toernooi. In de B- poule klopte die formatie Axel met 4-2 en bleef ook baas (1-0) over Vlissingen. Goes pakte eveneens twee keer winst in poule A. Eerst werd het standaardteam van de organiserende en ju bilerende vereniging (75 jaar) met 2-0 verslagen en daarna klopte Goes met 5-2 Hoofdplaat. Knap tegenstand In de eerste periode van twintig minuten in de finale bood Biervliet knap tegen stand aan Goes en kon zelfs met 0-0 de doelwisseling halen. Het was jammer voor Biervliet dat smaakmaker Patrick Baumgarte met waarschijnlijk gescheurde enkelbanden het veld moest verlaten. Daarmee was de angel uit de Biervliet-aan- val verdwenen. Goes domi neerde vooral in die tweede helft en besliste het duel in zijn voordeel door twee doelpunten van Carlos de Jonge. In de strijd om de derde plaats won IJzendijke met 2-1 Vlissingen en vijfde werd Axel via een 4-1-zege op Hoofdplaat. UITSLAGEN Poule A: IJzendijke-Goes 0-2, Goes-Hoofdplaat 5-2, Hoofdplaat-IJzendijke 0-1. Poule B: Biervliet-Axel 4-2, Axel-Vlissingen 1-2, Vlissim gen-Biervliet 0-1. Vijfde/zesde plaats: Hoofd plaat-Axel 1-4. Derde/vierde plaats: IJzen- dijke-Vlissingen 2-1 Eerste/tweede plaats: Goes- Biervliet 2-0. Eindstand: 1 Goes, 2. Bier vliet, 3. IJzendijke, 4. Vlissin gen, 5. Axel, 6. Hoofdplaat. Van onze biljartmedewerker Sas van Gent - Het biljart team van 't Bierwinkeltje uit Terneuzen heeft de teamcom petitie driebanden groot bil jart van de regio Zeeuws- Vlaanderen gewonnen. Met ruime voorsprong wees dat team, bestaande uit Cees Wissel, Fons Baart, Gennaro Pecoraro en Marcel van Mil, de concurrentie terug. In café Reseda te Sas van Gent werd dit team gehuldigd voor die prestatie' en mocht de fraaie wisseltrofee voor één jaar mee naar 'huis' nemen. Ten opzichte van vorig seizoen verraste 't Bierwinkeltje vriend en vijand. Toen bengelde de Ter- neuzense formatie troosteloos onderaan het klassement. Het team speelde in dat seizoen niet eens zo slecht, maar verloor meestal nipt. Met de komst van Cees Wissel en Gennaro Peco raro kreeg dat team de juiste impulsen en stoomde vrijwel in één ruk op de titel af. Individueel eindigde Theo Plat- jouw het hoogst qua moyenne. Met een algemeen gemiddelde van 0,663 gaat hij ruim Etiënne van Damme van HGL/KOT'86 uit Sas van Gent vooraf. Van Damme eindigde met 0,562 voor Dion Bergmans, die een fractie lager scoorde: 0,561. Opvallend was de vierde plaats van Ton Het winnende team van 't Bierwinkeltje uit de driebandencom petitie op groot biljart met van links naar rechts: Fons Baart, Cees Wissel en Marcel van Mil. foto camile schelstraete. Koomen. Hij werd vierde met 0,506 voor Cees Wissel van het kampioensteam, die 0,504 scoor de. Drie spelers kunnen bogen op de hoogste serie. Zowel Theo Platjouw, Robin Claerhoudt als Bollie Linck scoorde 7 carambo les. Het team van Café Fabie uit Kapellebrug, dat als laatste ein digde, krijgt volgend seizoen versterking. Johnny Rottier heeft toegezegd met dat team in actie te komen. Dat betekent dat Jo Josiassen een stapje terug doet. Hij zag het driebanden groot biljart toch niet zo zitten. De organisatie hoopt overigens dat er zich nog meer ploegen of spelers individueel aanmelden. Spelers die zich individueel aan melden worden met eventuele andere aanmeldingen samenge voegd tot één team. Tot 1 augus tus heeft men de tijd zich op te geven voor deze competitie. Dat kan bij Carlo van Dam in Sas van Gent of bij Rob Claerhoudt in Hulst. De afgelopen competi tie kwamen acht teams in actie. Het streven is tien tot twaalf teams. Van onze sportmedewerker Terneuzen - Met een prima wind in de zeilen is gestreden om de Libertycup. Een bo kaal die de WV Neusen als inzet had van een zeilwed strijd over 21 mijl met Ace of Clubs van Marnix Lippens als overall winnaar. ZEILEN De deelnemers aan deze eerste race van de Terneuzense jacht club troffen het. Met een wind kracht van vier op de schaal van Beaufort vertrokken zij uit Ter neuzen richting Hoedekenskerke om vervolgens met een windje van zes terug te keren. Het ge volg was dat er snel gevaren werd. Binnen drie uur arriveerde de eerste boot, Stardust van Geert Gijsemans uit België, als eerste aan de finish. Aangezien zijn boot veruit de grootste was, moest hij veel sneller zijn dan zijn concurrenten in diezelfde cruiserklasse A dan de rest. Sneller was hij, echter niet rap genoeg. In het totaalklassement moest hij Harold van de Hemel met Du Ciel van Neusen voor laten gaan. Deze werd eerste met in zijn kielzog Extra-J van Harrie Jores (België). In de cruiserklasse B ging eveneens een zuiderbuur, Mark Belis met Osede, met de eer strijken voor zijn landgenoot Eduard Jacobs met Mango. In de CRC was het Ace of Clubs met Marnix Lippens aan het roer die als eerste tevoorschijn kwam. Deze zeiler van buurman De Honte won tevens de wisselbe ker. Adrie Verschelling met Ufo van Neusen van de organise rende club liet hij net achter zich, evenals Smut je met Guy Trouwen (België), die derde werd. Het Zeeuwse Honk slagvast Axel - Het Zeeuwse Honk heeft een goed weekeinde achter de rug. De Terneuzense honkballers hadden twee keer met Merch- tem te maken en sloegen beide keren keihard toe. In Terneuzen werd met 22-1 gewonnen en een dag later in Merchtem met 23-7. Opmerkelijk in het treffen op eigen terrein was dat Björn Groen de hele partij als werper optrad. Een uniek gebeuren. Het duel zelf stelde op zich niet veel voor. De Terneuzenaren waren superieur en hadden daardoor aan vijf innings genoeg om de volle buit te pakken. Home runs in dit treffen werden geslagen door Wim van Walraven, Mike Ploegaert en Deryl Todd. Alle drie met een man op de honken en dus tweepunts home runs. In Merchtem werden door de Terneuzenaren zelfs vier home runs geslagen. Dit mede omdat de wind de bal ver droeg. Kenneth Brooks, die samen met Ferley Anastasia als werper optrad, sloeg een tweepunter. Ferley Anastasia deed hetzelfde. Mike Ploegaert en Wim van Walraven sloegen hun home run met niemand op de honken. Zeeuws elftal oppermachtig Tholen - Het Zeeuwse elftal heeft met ruime 0-8-cijfers van het Thools elftal gewonnen. Deze ruime zege kwam overigens pas in de tweede helft tot stand, want een zich in de eerste helft goed verdedigend Thools elftal wist in die periode de schade te beperken tot 0-1. Deze wedstrijd, in het kader van het afscheid van de Thoolse federatie-voorzitter Jan de Laater, trok zo'n 500 bezoekers. Die zagen in de eerste helft een beter Zeeland, dat meer in balbezit was en een zich kranig verwerend Thools elftal, dat zelfs enkele kansjes kreeg. In de tweede helft werden er bij het Thools elftal nogal wat wissels doorgevoerd en dat kwam het collectief bepaald niet ten goede. Toen Zeeland het tempo verhoogde was het snel gebeurd met de thuisploeg. De Zeeuwse selectie liep dan ook freewheelend uit naar 0-8. De produktie werd verzorgd door: Geertjan de Smet (2x), Carlos de Jonge (2x), Piet Baan, Chris Mouthaan, Frank Goedegebure en Johnny Vette. Versterking voor Terneuzen Terneuzen - Bij de voetbalvereniging Terneuzen komt een zevental senioren de gelederen versterken. Dat zijn de gebroe ders Baumgarte uit Biervliet, Gerard Maas (Hoek), Jacco de Braai (Terneuzense Boys), Bas van Hoeven (A-jeugd Vlissingen), Richard Burky (Biervliet) en Bennie van Leeuwen (Breskens). Tegenover deze versterking staat het vertrek van enkele spelers. Marcel Meijer gaat naar Sluiskil, de geboeders Jaap en Huib Meerman keren ook niet meer terug en Hubert van de Hemel en Michael Pieters gaan naar Axel. Lucky Ajax wint in Middelburg Middelburg - In het kader van het 20-jarig jubileum speelde het eerste elftal van de voetbalvereniging FC Dauwendaele een vriendschappelijk duel tegen oud-Ajax, Lucky Ajax genaamd. Dat treffen werd met 2-4 door de Amsterdamse formatie gewonnen. Vooral het surplus aan techniek, maar ook het tactisch inzicht van de 'oude rotten', gaf de doorslag in dit duel. Toch was het Dauwendaele dat vrij snel op voorsprong kwam door René de Nooyer. Nog voor de pauze liep Lucky Ajax uit naar 1-3 door een hattrick van Eef Melchers. In de tweede helft liet Dick Schoenaker 1-4 noteren, maar daarna kreeg een conditioneel fitter Dauwendaele een licht veldoverwicht. Toch moest de thuisploeg lang wachten voordat men doelman Piet Schrijvers voor de tweede keer kon passeren. Het was Aad Fontein die scoorde en de 2-4-eindcijfers vastlegde. UITSLAGEN TENNIS MIXEDCOMPETITIE Tweede klasse, afdeling 7: Lobbe- laer-Metselaars 3 4-4, Heerhugo- waard 2-Overburg 3-5, Zee en Duin-ZTC 4-4, Hilversum 3-SBOZ 6-2. Derde klasse, afdeling 9: Warande 2-MLTC 6-2, ZTC 2-De Zoom 6-2, BTC IVY 3-Tilburg 2 7-1, Pellikaan- De Lobbelaer 2 2-6 Vierde klasse, afdeling 19: SBOZ 3-ZTC 3 4-4, Breda-BTC IVY 4 7-1, Animo-Cash 0-8, Warande 3-Ludo et Emergo 5-3. Vijfde klasse, afdeling 35: Souburg- Warande 5 7-1, Roosendaal 3-Breda 2 7-1, De Zoom 2-SJEF 7-1, MLTC 2-Zuidwesthoek 7-1. Zesde klasse, afdeling 49: Zuidwest hoek 2-Eegedima 6-2, De Stoof- Axel 5-3, Hulster Ambacht-Animo 2 6-2, De Schelde 3-Kapelle 3-5. Zesde klasse, afdeling 50: Prinsen beek 3-Zuidwesthoek 3 3-5, Roosen daal 5-Drive 2 7-1, Etten 2-SBOZ 5 5-3, Animo 3-Bosschenhoofd 4-4. Zevende klasse, afdeling 74: Noord Beveland 2-MLTC 6 3-5, Vogel vlucht 2-Bru-ten 4-4, Axel 2-De Stoof 2 4-4, De Schelde 4-Wester- schouwen 7-1. Zevende klasse, afdeling 75: DOS 2-Con Forza 5-3, Hontenisse-Vogel- vlucht 5-3, De Schelde 5-Animo 5 8-0 Zevende klasse, afdeling 76: Kapelle 2-Souburg 3 5-3, TEBO-Animo 4 0-8, Tiola 2-'t Halve Maantje 2-6. Zevende klasse, afdeling 77: Bathse Kreek-Vogel vlucht 3 3-5, Mattem- burgh-Hulster Ambacht 2 7-1, Hal steren 2-Swaecke 5-3, De Zoom 4-Kruiningen 2 7-1. MANNEN Eerste klasse, afdeling 1: 't Halve Maantje-Holy 3-3, Warande-Pette- laer 4-2, Nieuwenhagen-Alta 6-0, Frisselstein-Duno 5-1 Tweede klasse, afdeling 3: Ouden- bosch-Hartel 3-3, Goirle-Loon op Zand 3-3, Reyersbos-BTC IVY 5-1, ZTC-Z'67 2-4. Derde klasse, afdeling 3: 't Halve Maantje 2-Alblasserdam 2-4, Ani- mo-Ador Sport 2-4, Tilburg-Hoek van Holland 3-3, Barendrecht-Hate- ce 2-4. Vierde klasse, afdeling 6: Haagse Beemden-Victoria 2 3-3, Sluiskil- Drive 5-1, Hoogvliet-Hulster Am bacht 3-3, Hiaten-Duiveland 3-3. Vijfde klasse, afdeling 13: Bosschen- hoofd-Animo 2 3-3, ASOC-Roosen- daal 2-4, De Bocht-'t Halve Maantje 3 5-1. Zesde klasse, afdeling 25: De Zoom 2-DOS 4-2, Hulster Ambacht 2-Ka- pelle 2 5-1, Noord Beveland-Sluiskil 2 1-5, Hoek-MLTC 2 1-5. Zevende klasse, afdeling 52: Zaam- slag-Dauwendaele 5-1, Animo 3-Schoondijke 6-0, Ador Sport 2-TEBO 2 6-0, Souburg-Halsteren 6-0. Zevende klasse, afdeling 53: Goes- Sluis 5-1, Souburg 2-De Stoof 6-0, Eegedima 2-Altena 0-6. Zevende klasse, afdeling 54: Animo 4-De Schelde 6-0, SJEF-Bosschen- hoofd 2 4-2, Jacoba van Beieren- Souburg 3 5-1, Altena 2-TEBO 2-4. Zevende klasse, afdeling 55: Duive- land 2-DOS 2 5-1, Roosendaal 2-De Put 2-4, Rico 2-Souburg 4 6-0, Zaamslag 2-Ludo et Emergo 0-6. Zevende klasse, afdeling 56: Ludo et Emergo 2-Steenbergen 3 1-5, Veere- Kapelle 3 0-6, Bosschenhoofd 3-Animo 5 4-2, Souburg 5-Wouw 4 0-6. STANDEN MIXED Tweede klasse, afdeling 7: Overburg 34 punten, Heerhugowaard 2 28, De Lobbelaer 27, Zee en Duin en Hil versum 3 24, ZTC en SBOZ 18, Metselaars 3 16. Derde klasse, afdeling 9: De Lobbe laer 2 32, Warande 2 31, MLTC 30, Pellikaan 3 23, BTC IVY 3 en ZTC 2 20, De Zoom 19, Tilburg 2 13. Vierde klasse, afdeling 19: Cash 44 (kampioen), ZTC 3 33, Warande 3 en Breda 28, Ludo et Emergo 23, SBOZ 3 20, Animo 9 (degradeert), BTC IVY 34 7 (degradeert). Vijfde klasse, afdeling 34: Etten 36, Warande 4 31, Stobblek 33, Roosen daal 4 28, DOS en Cash 2 22, MLTC 4 17, Breda 3 (degradeert). Vijfde klasse, afdeling 35: MLTC 2 42, Souburg 39, Zuidwesthoek 30, Roosendaal 3 24, De Zoom 2 21, Warande 5 17, SJEF 11, Breda 2 8 (degradeert). Vijlde klasse, afdeling 36: Roosen daal 2 39, Made 30, De Schelde 26, MLTC 3 en De Bocht 25, Marken- daal 22, Prinsenbeek 2 16, Lacoste 2 7 (degradeert) Zesde klasse, afdeling 46; DDH 2 43, Dash'35 30, Duiveland 27, Steenbergen 24, Halsteren 21, Zie- rikzee 14, Hartel 13, Binnenmaas 3 12. Zesde klasse, afdeling 48: Kruinin- gen 33, Drive 29, Souburg 2 26, Tiola 24, De Zoom 3 21, MLTC 5 en SBOZ 4 20, De Schelde 2 19. Zesde klasse, afdeling 49: Zuidwest hoek 2 42, Hulster Ambacht 37, Eegedima 27, Animo 2, De Schelde 3 en De Stoof 18, Kapelle 17, Axel 12. Zesde klasse, afdeling 50: Zuidwest hoek 3 39, Prinsenbeek 3 33, SBOZ 5 32, Etten 2 27, Roosendaal 5 19, Drive 2 17, Animo 3 13, Bosschen hoofd 12. Zevende klasse, afdeling 74: De Schelde 4 39, Vogelvlucht 2 34, Bru-ten 25, Axel 2 27, De Stoof 2 23, Westerschouwen en Noord Beve land 2 16, MLTC 6 12. Zevende klasse, afdeling 75: Honte- nisse 44 (kampioen), Vogelvlucht 34, De Schelde 5 32, DOS 21, De Golf breker 19, Animo 5 13, Con Forza 12, De Bongerd 7. Zevende klasse, afdeling 76: Animo 4 29, 't Halve Maantje en Kapelle 2 26, Noord Beveland 24, Tiola 2 15, Souburg 3 12, TEBO 4. Zevende klasse, afdeling 77: Halste ren 2 40, De Zoom 4 38, Mattem- burgh 35, Swaecke 22, Hulster Am bacht 2 21, Kruiningen 2 21, Vogel vlucht 3 10, Bathse Kreek 5. MANNEN Eerste klasse, afdeling 1: Nieuwen- hagen en Frisselstein 29, Warande 21, 't Halve Maantje 19, Alta 16, Pettelaer 11, Duno 10, Holy 9. Tweede klasse, afdeling 3: Hartel 24, Z'67 23, BTC IVY 22, Ouden bosch 19, Reyerbos 17, ZTC 14, Goirle 13, Loon op Zand 12. Derde klasse, afdeling 3: Ador Sport 34, Animo 28, Hatece 26, Hoek van Holland 15, Alblasserdam en Til burg 11, Barandrecht 10, 't Halve Maantje 2 9. Vierde klasse, afdeling 6: Haagse Beemden 27, Duiveland en Victoria 2 25, Hoogvliet 17, Sluiskil 16, Hul ster Ambacht en Drive 13, Hiaten 8 (degradeert) Vijfde klasse, afdeling 13: De Zoom 24, Animo 2 23, Bosschenhoofd 19, Roosendaal 16, ASOC 13, De Bocht 9, 't Halve Maantje 3 4 (dedradeert). Zesde klasse, afdeling 23: Zierikzee 36 (kampioen), Oostvoorne 24„ De Sprink 22, MLTC 18, Spijkenisse 3 17, Numansdorp 14, Westerschou wen 13, Gravendeel 0 (degradeert). Zesde klasse, afdeling 25: Sluiskil 2 30, Noord Beveland 28, De Zoom 2 24. DOS 20, MLTC 2 16, Hulster Ambacht 2 13, Hoek 7, Kapelle 2 6. Zevende klasse, afdeling 52: Animo 3 34, Souburg 31, Ador Sport 2 28, Zaamslag 19, Dauwendaele 15, TE BO 2 8, Halsteren 7, Schoondijke 2. Zevende klasse, afdeling 53: Goes 31, Souburg 2 27, Sluiskil 3 en Altena 24, Steenbergen 2 13, Eege dima 11, De Stoof 6, Sluis 2. Zevende klasse, afdeling 54: Animo 4 29, TEBO 26, SJEF 25, Bosschen hoofd 2 22, Altena 2 19, Jacoba van Beieren 18, Souburg 3 5, De Schelde 0. Zevende klasse, afdeling 55: Duive land 2 en Rico 2 29, De Put 27, Ludo et Emergo 21, Roosendaal 2 20, DOS 2 9, Souburg 4 6, Zaamslag 2 3 Zevende klasse, afdeling 56: Kapelle 3 32, Wouw 30, Bosschenhoofd 3 19, Steenbergen 3 en Animo 5 17, Sou burg 5 9, Veere 8, Ludo et Emergo 2

de Stem | 1993 | | pagina 21