DE STEM Philip Freriks zet de tijd stil Feyenoord-Celtic in eerste aflevering van nostalgische serie Latijns-Amerika op Poetry International Iedereen heeft een geheim in 'Secrets' Musical Joseph leuk studentenspektakel UIT gids suske hambone Musical 6Cyrano' terug in grotere voorstelling D2 RTL4 en BRT lanceren gelijktijdig maxi-serie van Judith Kranz Postbus 51 nu ook op RTL4 Door Hoger Onderwijs Zuid-Nederland by- zaterdag 29 mei 1993 Van een redacteur Philip Freriks zet zijn loopbaan voort bij de NCRV. Hij stopt met zijn correspondentschap in Frankrijk voor het NOS- journaal en met zijn dage lijks werk voor De Volks krant. Wel zal hij achter grondartikelen voor dit ochtendblad blijven schrij ven. Voor de NCRV gaat Freriks de nieuwe talkshow 'De tijd staat even stil' presenteren. Daarin worden gebeurtenissen uit het recente verleden opnieuw en met een journalistieke invalshoek be licht. Omdat de presentator van 'De tijd staat even stil' ook deel uitmaakt van de redactie, zocht de NCRV iemand met zowel journalistieke als presentatie kwaliteiten. Freriks heeft op bei de fronten volgens de NCRV 'een achtenswaardige staat van dienst'. Eindredacteur van het programma dat in eerste instan tie vijf afleveringen bestrijkt, is Patrick van Mil. Het eerste deel van de reeks, op maandag 31 mei, is gewijd aan de Europa Cup finale van 1970. Dat jaar wist Feyenoord als eer ste Nederlandse voetbalclub de cup te winnen door het Schotse Celtic te verslaan. Freriks onder vraagt de Feyenoorders wat deze overwinning voor hen beteken de. Vanmiddag trekken de oudjes de voetbalschoenen nog eens aan in De Kuip, om hun krachten te meten met de Schot ten. Daarvan toont 'De tijd staat even stil' beelden. Op dinsdag 1 juni gaat presenta tor Freriks terug naar de gijze ling van de Franse ambassade in Den Haag (september 1974). De extreem-linkse terreurorganisa tie Het Japanse Rode Leger hield er elf mensen in gijzeling om de vrijlating van een landgenoot te bewerkstelligen uit een Franse gevangenis. Freriks praat onder anderen met de toenmalige mi nisters Van Agt en De Gaay Fortman en piloot Pim Sierks. In de eerste uitzending gaat het dus om Eddy PG, Romeijn, Is raël, Laseroms, Van Duivenbode, Philip Freriks, nu in dienst van de NCRV. foto kippa Herman Kuiphof (73), op nieuw commentator. Jansen, Hasil, Van Hanegem, Wery, Kindvall en Moulijn. De echte voetballiefhebber schudt deze namen zo uit de mouw. De finale Feyenoord-Celtic was het sluitstuk van zeges op Reyk javik, AC Milan, Vorwarts Berlin en Legia Warschau. Ze bleef vooral in het geheugen hangen door de fameuze goal van Kind vall. In de verlenging sloeg hij koelbloedig en onverbiddellijk toe, nadat Celtic-verdediger McNeill de bal nog met de hand beroerd had. Rond de finale waren er de 'kwesties' Treytel en Moulijn. Coach Ernst Happel passeerde keeper Eddy Treytel enigszins verrassend ten faveure van die andere Eddy, Pieters Graafland. Eddy PG moest op 36-jarige leeftijd na tien maanden reser vebank weer aan de slag. Injecties Het geval Moulijn draaide om diens dikke enkel, die zijn mee spelen zeer twijfelachtig maakte. „Het was een beetje eigen schuld. Tijdens de training wilde ik Rinus Israël voor de derde keer de bal tussen de benen spelen. Ik draaide nu eenmaal lekker. Maar hij greep op de van hem bekende wijze hard in en raakte mijn enkel vol", zegt Moulijn. Ditmaal baart zijn rechterkuit de nu 55-jarige linksbuiten zor gen. „Mijn fysiotherapeut zegt dat het van mijn rug af komt. Maar het wordt al minder. En ik zal zeker niet spelen met de vijf, zes injecties die de clubarts toen gaf", verwijst hij naar de tijde lijke kreupelheid van toen. Moulijn kijkt vooral uit naar een hernieuwd treffen met centrum verdediger Billy McNeill en de kleine Jimmy Johnstone, bijge naamd De Vlo. „Die kan veel met een bal; een mooie, sportieve voetballer", herinnert Moulijn zich nog levendig. Schijnbeweging De wedstrijd werd destijds bij gewoond door naar schatting 30.000 Nederlanders en 25.000 Schotten. Ze vormden op de tri bunes van het San Siro-stadion in Milaan een zee van rood-witte en groen-witte vlaggen en shawls. Na het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Lo Bello barstte in Milaan en Rotterdam een uit bundig feest los. In Rotterdam liep de Coolsingel vol met dolen thousiaste Rotterdammers; het zelfde gebeurde in Milaan met het Domplein. De volgende dag speelden zich op de landingsbanen van vlieg veld Zestienhoven chaotische ta ferelen af. Besloten werd met de Feyenoord-ploeg uit te wijken naar Schiphol, een schijnbewe ging naar later bleek. Op de Coolsingel verzamelden zich 300.000 mensen om hun club toe Coen Moulijn wil deze keer zonder injecties spelen. te juichen en de cup met de grote oren te bewonderen. Herman Kuiphof zorgt ook nu weer voor het commentaar bij de wedstrijd. Zijn stem klinkt nog net zo welluidend als in 1970 toen hij in Milaan de Europa Cup-finale Feyenoord-Celtic voor tv becommentarieerde. Kuiphof, inmiddels 73 jaar, nam eind 1984 afscheid van Studio Sport. Hij ging met pensioen. „Maar omdat ik gewoon te wei nig zin had om achter de gera niums in Soest te gaan zitten doe ik er nog wat dingen bij." Zo verschijnt deze zomer een boek van zijn hand over voetbalklas- siekers. Voor Eurosport verslaat hij tennisevenementen en inci denteel werkt hij ook voor ande re omroepen. Superieur Met genoegen denkt Kuiphof te rug aan de verovering van de eerste Europa Cup door een Ne derlandse club. Hij haalt bij voorbeeld scherp de eerste goal van de Schotten voor de geest. „Die klopte niet. De scheids, Lo Bello, belemmerde bij een vrije trap het uitzicht van Eddy PG ernstig. Ik neem het mezelf nog steeds kwalijk toen de positie van de arbiter niet te hebben bekritiseerd." „Feyenoord was superieur", weet Kuiphof. „Na de gelijkma ker van Israël stortte het Schotse team werkelijk in. Ze waren uit geblust. Het had in de normale speeltijd ook gemakkelijk 3-1 kunnen worden." Zoveel jaar na dato wordt Kuip hof achtervolgd door zijn uit spraak van de naam van Feye- noord-spits Ove Kindvall als 'Tsjindval'. „Dat was de enige juiste uitspraak", legt hij nog eens uit. „Daarvoor heb ik een keer een brief gekregen van een Zweed die me liet weten dat ik het verkeerd deed. Ove - met een o als in Kuiphof - Tsjiend- vool moest ik voortaan zeggen. Kindvall zelf zei me eens; jij bent de eerste Nederlander die ik het goed hoor uitspreken. Toen heb ik dat maar conse quent volgehouden op tv. De een ergerde zich er mateloos aan, de ander lachte erom." Kuiphof hield er in elk geval zijn bijnaam aan over: Tsjuiphof. Happel De toenmalige trainer van Feye- Rotterdam (anp) - Onder het motto 'Alles gaat voorbij, maar de andere kant op' begint in Rotterdam op 11 juni voor de 24e keer Poetry International. Tijdens dit jaarlijkse topfestival voor poëzieliefhebbers lezen meer dan vijftig dichters voor uit eigen werk. Negen van hen komen uit Latijns-Amerika, het continent dat dit keer centraal staat. Het vertaalproject van Poetry International 1993 is gewijd aan de gedichten van de Argentijn Roberto Juarroz, auteur van 'Al les gaat voorbij, maar de andere kant op'. Volgens festival-direc teur Martin Mooij zullen bijna alle aanwezige dichters een se lectie uit het werk van Juarroz in hun eigen taal herdichten. Die overige deelnemers komen onder meer uit Hongarije, Rus land, Zweden, Duitsland en de Verenigde Staten. Ook treedt Breyten Breytenbach op, de Zuidafrikaanse dichter die we gens zijn werk tussen 1975 en 1982 in de gevangenis heeft ge zeten. Om die reden kreeg hij in 1981 het Poetry International Eregeld, een prijs van 10.000 gulden. Nederland wordt onder meer vertegenwoordigd door Rutger Kopland, Martin Reints en Judith Herzberg. Het festival begint met Poetry Local, een nieuw onderdeel waarin zes Rotterdamse dichters optreden. Ook de favoriete dich ters die zij op hun beurt hebben uitgenodigd, verschijnen voor het voetlicht. Overigens is Poe try in Rotterdam het hele jaar door al bescheiden aanwezig via wagens van de stadsreinigings- dienst, de Roteb. Ook dit jaar weer worden de zijkanten van diverse Rotebwagens opgesierd met dichtregels van deelnemers. Poetry International duurt in Rotterdam tot en met 19 juni. Sluitstuk vormen op 19 juni Poe try by the Way in Groningen en op 19 en 20 juni Poetry on the Road in Enschede. Amsterdam (anp) - De musical 'Cyrano', die in september 1992 in de Stadsschouwburg in Amsterdam in première ging, is volgend jaar opnieuw te zien. De nieuwe en grotere voorstelling komt enkele maanden in het verbouwde Konink lijk Theater Carré in Amsterdam te staan. Joop van den Ende heeft dat gisteren bekendgemaakt. De nieuwe versie, die op 13 maart 1994 in première gaat, wijkt af van de huidige vorm omdat de musical niet hoeft te reizen. Carré beschikt bovendien over een groot toneel waardoor technisch meer haalbaar is. De cast en het orkest worden uitgebreid. Hoofdrolspe lers Bill van Dijk, Ryan van den Akker en Danny de Munk doen opnieuw mee. De Musical 'Cyrano' wordt de eerste Nederlandse musical die op Broadway te zien zal zijn. De Amerikaanse première is op 21 november 1993. In 1995 is de musical ook te zien in Tel Aviv, Israël. De laatste voorstelling in Nederland is zondag in de RAI in Amsterdam. Tot nu toe zagen ruim 200.000 mensen de musical. Door Anja van den Akker Kortlopende mini-series doen het prima op tv. Even als dagelijkse soap-opera's. Gooi die twee genres bij elkaar en het fenomeen 'maxi-serie' is geboren. Een nieuwe variant waarmee de Amerikaanse produktie- maatschappij New World International hoge ogen wil gaan gooien. Directeur Ja mes McNamara heeft het al lemaal hoogstpersoonlijk bedacht. De eerste maxi-serie van New World heet 'Secrets', een 6 5-delen tellende meeslepende story geschreven door Judith Kranz. De in Monaco en Italië gemaakte opnamen zijn vanaf Tweede Pinksterdag te zien bij RTL4 én de BRT, die de reeks op exact hetzelfde tijdstip heb ben geprogrammeerd. Met dit verschil dat de Vlamingen zich beperken tot één deel, terwijl RTL4 twee afleveringen aan el kaar heeft geplakt. Daardoor blijft het commerciële station steevast voorlopen. De Amerikaanse schrijfster Ju dith Krantz heeft een gouden pennetje. Of haar produkt nu 'Princess Daisy' heet of 'Mis trai's daughter', 'Till we meet again' of 'I'll take Manhattan', succes heeft ze bijna altijd. Haar handelsmerk heet 'enter tainment'. „Ontspanning en vluchten uit de werkelijkheid zijn voor mij synoniemen", zegt de met een tomeloze fantasie uitgeruste dame van middelbare leeftijd. Grijsblonde lokken, een man telpakje, kortom de keurigheid zelve. Uitgerekend uit haar pen vloeien passionele liefdes, inge wikkelde intriges, moord en spektakel. „Omdat mensen nu eenmaal graag even ontsnap- Peggy Lipton en David Birney in de serie 'Secrets'. pen aan hun alledaagse be slommeringen", legt ze uit. Nee, haar eigen leven is lang zo enerverend niet. „Wat ik schrijf is pure fantasie. Het gebeurt niet echt, maar in theorie zou het künnen gebeuren. Zeker bij 'Secrets' dat zich afspeelt in zo'n glamourstad als Monaco." Verschil Het grote verschil tussen haar en de karakters in 'Secrets', onthult ze, is dat zijzelf totaal geen geheimen heeft. In 'Se crets', de titel zegt het al, torst nagenoeg iedereen een lood zwaar geheim met zich mee. Zo is daar Tom Strickland (ge speeld door David Birney), de knappe rijke industrieel die zich na de dood van zijn vrouw volledig begraaft in zijn werk. Totdat hij de intrigrerende filmster Olivia Owens (Peggy Lipton, uit 'Twin Peaks') tegen komt met wie hij een verhou ding begint. In de internationale cast is ook een rol weggelegd voor 'onze' Derek de Lint als Paul Rodier voor wie de grond heel heet onder zijn voeten wordt, zodra Olivia Owens ten tonele ver schijnt. De Strickland-familie telt voorts zoon Jag (Jim O'Connor) een uitgesproken playboy en Justine (Sherilyn Wolter), die niets van Olivia moet hebben. Opvallend aan het fenomeen foto rtl4 'maxi-serie' is dat iedere afle vering kop en staart heeft en niet - zoals bij een soap - 'zo maar' stopt. Kosten noch moei te lijken gespaard om 'Secrets' internationale allure te geven. De acteurs en de lokaties aan de Cöte d'Azur zien er prachtig uit. De studio-opnames werden gemaakt bij het Italiaanse sta tion RAI Due, dat samen met RTL Plus en het Franse Top No 1 co-producent van de serie is. De titelrol vermeldt liefst drie regisseurs: Gary Bowen, Nick Havinga en Michael Stich, van wie de laatste onder meer zijn sporen verdiende met 'The Bold and The Beautiful'. 'Secrets', Tweede Pinksterdag, RTL4 en België Nederlands 1, 20.00 uur Amsterdam (anp) - Het Commissariaat voor de Media (CvdM) is alsnog akkoord gegaan met het uitzenden van overheidsvoor lichting op RTL4 en RTL-radio omdat de Rijksvoorlichtings dienst haar plannen heeft bijgesteld. De spots op RTL4 zullen zich onderscheiden van de Postbus-51-spotjes op de publieke omroep. Het CvdM heeft de Rijksvoorlichtingsdienst nu laten weten geen bezwaren meer te hebben. Dit heeft het Commissa riaat gisteren bekendgemaakt. De RVD heeft toegezegd dat de activiteiten van de overheid als zendgemachtigde en die van de overheid als voorlichter op RTL4 strikt gescheiden zullen worden gehouden. De activiteiten voor RTL4 zullen streng gescheiden worden van het gebruik van de zendtijd bij de publieke omroep. De produktiekosten voor het RTL4-materiaal komen voor rekening van de ministeries en de uit publieke omroepmiddelen gefinan cierde Postbus-51-spotjes of delen daarvan zullen niet voor de RTL4-uitzendingen worden gebruikt. Ook zullen de RTL4-spots zich in beeld en geluid onderscheiden van de Postbus-51-spots. foto ton den haan noord, de inmiddels overleden Ernst Happel, heeft Kuiphof al tijd enorm geïmponeerd. „Hap pel had geen Standaardwerk Voetbal nodig. De kennis zat in zijn hoofd. En hij kon acties feilloos voordoen. Hij was in staat om vanaf de rand van het strafschopgebied zo vijf flesjes van de lat te schieten, één voor één. Hij was ook uiterst spaar zaam met complimenten. Van die eigenzinnige trekjes herken ik bij Van Hanegem." Tussen vroeger en nu ligt een wereld van verschil, meent Kuiphof. „Vroeger stonden de spelers keurig op als de bonds voorzitter de kleedkamer bin nenkwam. De voorzitter van de club droeg een maatkostuum, de spelers hadden maar een confec- tiepakkie. Het is goed dat de tijden veranderd zijn, maar dat het zo snel zou gaan had ik niet verwacht. Voetbal is niet het wereldje van lief en aardig voor elkaar zijn. Als een voetballer zegt 'Wij zijn een echte vrien denclub', dan ga ik bijna overge ven." 'De tijd staat evenstil'. Tweede Pinksterdag, Nederland 1, 20.15 uur Wernhout - Jaiselings Royal Palace. Musical 'Joseph and the amazing technicolor dreamcoat' van Andrew Lloyd Webber en Timothy Rice. Ver taling en regie: Frank van Laecke. Choreografie: Ria Martens en Dagmar van Hoorn. Muzikale leiding: Bart Bracke. Gezien try-out op vrijdagmiddag 29 mei. Nog tot en met 9 juni. Door Marjan Mes Na tweemaal een meer lite- rair-artistieke produktie te hebben afgeleverd, hebben de kunstopleidingen van de Stichting Hoger Onderwijs Zuid-Nederland, ditmaal als afstudeerproject een heuse musical geproduceerd. 'Joseph and the amazing techni color dreamcoat' mist nog de meeslepende scènes van bijvoor beeld het latere 'Jesus Christ Superstar' maar biedt studenten (zoals in dit geval die van o.a. conservatorium en dansacade- mie uit Tilburg) alle gelegenheid om flink uit te pakken. De dans scènes zijn legio en vormen ook in de nieuwe, swingende Bra bantse choreografie aanleiding tot veel groeps-dansvuurwerk, met niet zelden acrobatische toe ren. Een dertien man sterke band van het conservatorium laat de veelheid van muzikale stijlen, van rock, folk tot en met ZATERDAG FILMS GOES - Grand Theater 19 en 21.30 u. Distinguished gent leman. HULST - De Koning van Engeland 19.30 en 22 u. Loaded weapon 1. 19.30 en 22 u. Sommersby. 19.30 en 22 u. Nowhere to run. 22 u. Forever young. 19.30 en 22 u. Fortress. 19.30'u. Distinguished gentleman. OOSTBURG - Ledeltheater 20 u. A few good men. TERNEUZEN - Luxor Theater 20 u. Daens. 20 u. Scent of a woman. VLISSINGEN - Alhambra 1 14, 19 en 21.30 u. Falling down. - Alhambra 2 14 u. Junglebook. 19 en 21.30 u. Sommersby. - Alhambra 3 14, 19 en 21.30 u. Loaded weapon. - Alhambra 4 14, 19 en 21.30 u. Nowhere to run. ANTWERPEN -Rex - 12, 14, 16.30, 19 en 21.30 u. Falling down. -Rex-Club - 12, 14, 16.30, 19 en 21.30 u. Jennifer 8. -Odeon 1 - 14, 16.30, 19 en 21.30 u. Forever young. -Odeon 2 - 14, 17.15 en 20.30 u. Daens. -Odeon 3 - 14, 16.30, 19 en 21.30 u. The miracle. -Odeon 4 - 14, 17.15 en 20.30 u. Scent of a woman. - Quellin I - 14, 16.30, 19 en 21.30 u. The piano. -Quellin II - 14, 16.30, 19 en 21.30 u. Peter's friends. -Quellin III - 14, 16 en 18 u. Ned. versie, 20 en 22 u. Eng. versie The jungle book. -Metro I - 14, 16.30, 19 en 21.30 u. Indecent proposal. -Metro II - 14, 16.30, 19 en 21.30 u. Alive. Sinjoor - 14, 16.30, 19 en 21.30 u. Sommersby. -Ambassades Club 1 - 14, 16.30, 19 en 21.30 u. The distinguished gentleman. -Ambassades Club 2 - 14, 16.30, 19 en 21.30 u. Passenger 57. -Ambassades Club 3 - 14, 16.30, 19 en 21.30 u. The bodyguard. - Ambassades Club 4 - 14, 16.30, 19 en 21.30 u. Under siege. BRUGGE - Complex Zwart Huis 14.30, 20 en 22.30 u. Alive. 14.30, 20 en 22.30 u. Chaplin. 20 en 22.30 u. Passenger 57. 14.30 u. Junglebook. - Memling 14.30, 20 en 22.30 u. Indecent proposal. - Van Eyk 14.30, 20 en 22.30 u. Falling down. GENT - Decascoop 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Falling down. 14.30, 17, 20 en 22.30 u. The piano. 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Hellraiser 3. 20 en 22.30 u. Reservoir dogs. reggae, smakelijk klinken. De Oosterhoutse Nachtegalen vor men een geslaagde, prille aan vulling op de enorme cast van aankomende jazzdans -en musi calartiesten. De Vlaamse regisseur Frank van Laecke liet niets na om van de door bijbelse verhalen geïnspi reerde musical over dromen- voorspeller Joseph een kleurrijk, vrolijk en snel spektakel te ma ken. Een levende kameel ver schijnt onder meer in de Egypti sche ambiance rond farao Ram ses II. De vorst verschijnt in de ge daante van een door zijn publiek toegejuichte en aanbeden Elvis Presley, die heel leuk wordt ge persifleerd door Marco Bakker. Een van de hoogtepunten van deze voorstelling. Janke ('Evita') Dekker met haar mooie zang stem en dartele verschijning is als vrouwelijke Indiana Jones- variant een regelrechte aanwinst voor dit musicalproject. Dat kon evenmin een professionele hoofdrolvertolker ontberen voor de hoofdrol van Joseph, de jonge dromer. Bas Groenenberg (o:a. uit 'Les Misérables) zingt hem buitengewoon fraai. Tijdens de try-out waren de jonge aanko mende artiesten overigens veel minder goed te verstaan dan de drie hoofdrolvertolkers. Waarom hadden zij geen ingebouwde mi crofoons zoals Marco, Jank en Bas? 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Indecent proposal. 14.30, 17, 20 en 22.30 u. The assassin. 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Passenger 57. 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Sommers- 14.30, 17, 20 en 22.30 u. The distinguished gentleman. 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Alive. 14.30, 17, 20 en 22.30 u. Jennifer8, 14.30 en 22.30 u. Nowhere to run. 14.30 en 17 u. Jungle book (Ned. versie). 17 en 20 u. Daens. ZONDAG EN MAANDAG FILMS GOES - Grand Theater 14 u. Junglebook. 19 en 21.30 u. Distinguished gent leman. HULST - De Koning van Engeland 16.15, 19.30 en 22 u. Loaded wea pon 1. 16A5, 19.30 en 22 u. Sommersby. 16.15, 19.30 en 22 u. Nowhere to run. 16.15 en 21.30 u. Forever young. 19 en 21.30 u. Fortress. 16.15 en 19 u. Distinguished gent leman. OOSTBURG - Ledeltheater zondag: 20 u. A few good men. maandag: 14.30 u. Ferngully. 20 u. A tew good men. TERNEUZEN - Luxor Theater 20 u. Daens. 20 u. Scent of a woman. VLISSINGEN - Alhambra 1 14, 19 en 21.30 u. Falling down. - Alhambra 2 14 u. Junglebook. 19 en 21.30 u. Sommersby. - Alhambra 3 14, 19 en 21.30 u. Loaded weapon. - Alhambra 4 14, 19 en 21.30 u. Nowhere to run. ANTWERPEN Zie zaterdag. BRUGGE - Complex Zwart Huis Zondag: 14.30, 17.15, 20 en 22.30 u. Maandag: 14.30, 17.15 en 20 u Alive. Zondag: 14.30, 20 en 22.30 u. Maandag 14.30 en 20 u. Chaplin. 17.15 u. Daens. Zondag: 17.15, 20 en 22.30 u. Maandag: 17.15 en 20 u. Passenge 57. 14.30 u. Junglebook. - Memling Zondag: 14.30, 17.15, 20 en 22.30 u. Maandag: 14.30, 17.15 en 20 u. Indecent proposal. - Van Eyk Zondag: 14.30, 17.15, 20 en 22.30 u. Maandag: 14.30, 17.15 en 20 u Falling down. GENT Zie zaterdag. de stem RADIO 1 Elk heel uur en 7.30, 8.30, 12.3 13.30, 16,30, 17.30, 18.30 en Nieuws. TROS: 7.07 Nieuwssho 11.05 Kamerbreed. 12.07 t NOS: 14.05 Langs de lijn, sport muziek. EO: 17.04 Tijdsein. KR 18.10 Echo. NOS: 19.04 Tegenga 20.04 Langs de lijn, sport en muziek 23.07 Met het oog op morgen AVRO: 0.04 Easy listening. 2.0' AVRO Nachtdienst. 6.02-7.00 Van nacht naar morgen. RADIO 2 Elk heel uur nieuws. VARA: 7.0 Intro. S.04 De tweede ronde. 12. Spijkers met koppen. 14.04 l licht. 16.04 Happy hour. 17.04 en vertier. Na 18 uur Elk heel uu nieuws. 19.04 Voor wie niet I wil. NOS: 22.04 Podium van de Ne derlandse lichte muziek. 23.04-24.00 The bands RADIO 3 Elk heel uur nieuws. V00: 6.02 Ook goeiemorgen. 8.04 Goud van oud. 10.04 D'Rob of d'ronder. 12.04 Evers in het wild. 14.04 De Nederlandse Top 40, 17.04 Rinkeldekinkel. NOS: 18.04 De avondspits. V00: 19.04 Rave radio. KRO: 20.04 Leidsekade live. VARA: 22.04 Twee meter de avond in. V00: 0.Ü4 Shock radio. 2.02-6.00 Oh, wat een nacht RADIO 4 Om 7.00, 8.00, 13.00, 18.00 en 20.00 Nieuws. AVRO: 7.02 Wakker wor den... 8.04 Fiori musicali. 9.00 Pick up. 10.00 Caroline. 11.00 Kurhaus- concert: Maastrichts Salon Ork. 12.00 Platenzaak. NOS: 14.00 Het middagconcert: Dialogues de Car- mélites, opera van Poulenc. Koor Grand Théatre Genève en Ork. van Romaans-Zwitserland o.l.v. Mi chael Plasson met sol. VPRO: 17.02 Het witte doek. 18.04 De wandelen de tak: De Sardane. 19.00 De koffer. 20.02 Avondconcert: Nederlands Blazers Ensemble m.m.v. Neder lands Kamerkoor. 22.00 Jazz op vier. 22.30 Jazzgeschiedenis. 23.00-24.00 VPRO jazz op vier con cert RADIO 5 Elk heel uur t/m 18.00 Nieuws. NOS: 6.45-6.50 Mededelingenrubriek met uitgebreid weerbericht en scheepsvaartberichten. EO: 7.05 Opo doro. 8.08 Zeggus. 8.30 Ronduit magazine. NOS: 8.55 Waterstanden. EO: 9.02 Vrouw-zijn. 10.02 De muzi kale fruitmand. 11.02 Het interview. 12.02 Meer dan een lied alleen..! 12.44 E0-Metterdaad hulpverlening. 12.45 Vragen naar de weg, 13.11 De verandering. 13.56 E0-Metterdaad hulpverlening. NOS: 14.02 Start. 14.30 NOS Taal. 15.02 De schrijfta fel. TROS: 16.02 Finale. NOS: 17.10 Radio UIT. KZG: 17.45 De vrije ge dachte. NCRV: 18.02 Rondom het woord. 18.30 Voor de eerste dag. NOS: 19.00 Homonos. 19.30 Nieuws in het Turks, Marokkaans en Chi nees. 19.45 Onder de groene linde. 20.00 Nieuws. EO: 20.02 Jubilate. 20.30 Laat ons de rustdag wijden. 21.14 E0-Metterdaad hulpverlening. 21.15 Reflector. 21.35 Deze week. 22.00 Een ontmoeting. 23.00-24.00 Zaterdagavonduur OMROEP BRABANT ANP-nieuws: Zie Radio 1. - 9.00 Kinderprogramma Op stelten. Vanaf 9.30 De Boekenboom. 10.00 Bra bants nieuws. 10.07 Actualiteiten en De krant in Brabant en weerman Johan Verschuuren. 10.20 De Bra bantse agenda. 11.00 Brabants nieuws. 11.07 Van harte. 12.00 Bra bants nieuws. 12.07-13.00 Muziek beneden de Moerdijk. 17.00-18.00 Omroep Brabant Sport OMROEP ZEELAND ANP-nieuws: Zie Radio 1. - 10.00-13.00 Dag week! 16.00-18.00 Omroep Zeeland Sport Die rent j 's óek teuorden Xj&pWEGff

de Stem | 1993 | | pagina 32