dies? ons oren. Nauwe band scholen zorgsector Kust VVV zoekt bredere basis POLITIE RAPPORT PLAATSELIJK NIEUWS 1 Hopelijk deze zomer nog VVV-kantoor in Oostburg Reanimatiepop voor Infra Scaldem gelet! Surfing Nu of nooit!!! Beekman Watersport cv Westerscheldecollege en Infra Scaldem als zelfstandige opleidingen te klein Zeeuws record juniores voor AV56 Atletica X 65 ZEELAND C3 Verhuisset op 106-0417 (gratis); ost met u mee. eciaalzaak iebau tterend voordeel Pinksterdag Kloetingseweg 5, 4462 AT Goes, 01100-27383 Open dag bij kinderboerderij Smokkelkroute start vandaag Groen Links herstelt fout Jan de Waard tevreden na halfjaar voorzitterschap Kust VW Subsidie project bestrijding aardappelziekte Afscheid mevrouw Dieleman na 40 jaar bejaardenwerk nse Koerier. DE STEM ZATERDAG 29 MEI 1993 ingen leet v.a. 995,- v.a. 159,- 249,- 3rp geprijsd, mpleet 1295,- 35,- gs surfzeilen. n-accessoires. y-Boards. endaal, tel. 01650-34358. pakken aanbiedingen. tad. Tel. 01687-3220 pend, ook zondag. Quicksilver rubberboot- comb. 2.30 rubberboot met kiel met 2.5 pk Mercury nu 2.783,- 2.70 rubberboot met kiel met 4 pk Mercury nu 3.580,-. WINDSURFBOARD, com- pleet, 75,-. Tel. 01656- 5442. _^£)uis^Diemi^ T.K. 2 luxe C/D-sportpony's 4-6 jr, merrie ruin, geen handelaren, 01833-1439. T.K. nestje leuke Boomer hondjes, ing. en ontw., tel. 04979-1246. JACK Russel-pups, 2- en 3-kleurig, kortbenig, ing. en ontw. Tel. 04241-1348. T.K. Golden Retrieverpups, blond, ing. en ontw., tel. 04241-1348. T.K. Goldenretriever pups met stamb., ing. en ontw., tel. 04241-1463. vakje benutten, tentie wordt in een groter i de advertentie met het teksten kort en bondig, nummer in de advertentie op. gemakkelijk en snel. JKANT HET BEDRAG AFLEZEN dat ng van brieven onder nummer dient contante betaling kunt u een girobetaalkaart (dus géén giro- of 3ij niet-contante betaling ontvangt u ities voor de rubrieken Te huur len uitsluitend tegen contante 229, 4800 MB Breda. Afdeling eren op onze kantoren. Uw opdracht in ons bezit te zijn. Prijs incl. 17'/2 BTW. 9.20 12.27 15.33 18.40 21.47 24.53 »Jan de Waard...Gemeente is positief... FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Van onze verslaggever Oostburg - Deze zomer nog heeft Oostburg een VW-kan- toor. Het plan om de WV en uitzendbureau Randstad tij delijk te huisvesten in de om geving van het Ledelplein is volgens voorzitter Jan de Waard van de Kust VW Zeeuws-Vlaanderen ver ge vorderd. „De gemeente moet nog defini tief toestemming geven maar heeft aangegeven er positief te genover te staan", aldus De Waard. Een definitief onderkomen voor de WV zal volgens hem nog wel een tot twee jaar op zich laten wachten. De bouw van een VW- kiosk in een van de cirkels op het Ledelplein in het centrum van de Eenhoornstad is voorlo pig van de baan. De gemeente wil namelijk eerst meer duide lijkheid over het verloop van de verkeersstroom door het cen trum na aanleg van de rondweg om Oostburg. De bouw van een VW-kiosk is een initiatief van de winkeliers vereniging Oostburg. Het zag het licht toen de Oostburgse winke lier liet weten af te willen van de VW-folderpost in zijn zaak. Door de drukte had hij de ruimte die het VW-materiaal in beslag nam zelf nodig. Voorzitter De Waard van de Kust WV is zeer ingenomen met het feit dat de tijdelijke huisves ting nog deze zomer betrokken kan worden. „Want het is erg belangrijk om bezoekers goede informatie te kunnen geven." Woordvoerder L. Polfliet van de gemeente Oostburg zei gisteren dat de gemeente er naar streeft de meest praktische oplossing te kiezen bij de behandeling van de bouwaanvraag. „Maar de bouw vergunning is gisteren pas aan gevraagd dus dat zal moeilijk worden. We moeten nu procedu reel bekijken of we een tijdelijke bouwvergunning af kunnen ge ven of toestemming kunnen ver lenen om tijdelijk een stand plaats in te nemen zodat de datum van 1 juli gehaald kan worden." Van onze verslaggever Terneuzen - Het Westerscheldecollege, de scholenge meenschap voor beroepsonderwijs, en Infra Scaldem, de school voor opleidingen in de gezondheidszorg, gaan nauw samenwerken voor de opleiding van verpleegkun digen en verzorgenden. Deze samenwerking is bedoeld om voor Zeeuws-Vlaanderen een zelfstandige opleiding voor verpleegkundige/verzorgende te behouden. „Als zelfstandige opleiding zijn we te klein. We willen het onder wijsaanbod in Zeeuws-Vlaande ren handhaven. Vandaar de sa- Van onze verslaggever Terneuzen - De Terneuzense kinderboerderij aan de Otheense Kreek houdt morgen een open dag. Deze landelijke open dag is een initiatief van de European Federation of City Farms. Een Europese organisatie waarbij ook de Nederlandse kinderboer derijen zijn aangesloten. Het thema van de open dag is voedsel en hierover is informatie beschikbaar. De kinderboerderij beslaat vier hectare. Jaarlijks komen ruim dertigduizend bezoekers naar de kinderboerderij. Van onze verslaggever Aardenburg - De Smokkel route, een autozoektocht van de WZA (West-Zeeuws- Vlaamse Automobielclub), start vandaag en duurt tot 12 juli. Het is een puzzelrit van 45 kilo meter die eventueel ook per fiets te rijden is. De tocht gaat over goed berijdbare wegen door Oost- en West-Vlaanderen en West-Zeeuws-Vlaanderen en is uitgezet door Anita de Vriend en Jan van Hanegem van de WZA. Routebeschrijvingen zijn te krij gen tegen betaling van een tien tje bij de volgende adressen. Gasthof de Jonge Leeuw en Dian de Kruijter in Aardenburg. De oplossing van de puzzeltocht kan opgestuurd worden aan Jan van Hanegem, Weststraat 39, 4527 BR in Aardenburg. De prijsuit reiking van de Smokkelroute is zaterdag 17 juli tijdens de Aar- denburgse braderie. Van onze verslaggever Terneuzen - Groen Links Terneuzen heeft in de discus sie over de positie van wet houder J. van Rooijen don derdag een fout gemaakt. De vergadering, waarin Van Rooijen druk op architect Toorenman zou hebben uit geoefend om aan Westkant hv een openstaande rekening van 23.000 gulden te betalen was niet op 10 maar op 11 juli. Groen Links bericht dit aan de gemeenteraad om daarmee de houding van B en W die Groen Links daar donderdagavond over aanvie len. in een ander daglicht te stellen. Immers, onze fractie heeft een kleine zestig vragen gesteld. Op geen enkele vraag kwam een afdoend antwoord vanuit het college. Een element uit onze hjdrage werd door het college uitgelicht en dat was met name de door ons genoemde verkeerde datum. Dit maakt duidelijk dat bet voor het college erg 'belang- hjk moet zijn geweest om in °uze bijdrage een onjuistheid te inden, op grond waarvan men boopte dat de raad daaraan de conclusie zou verbinden, dat de onthullingen van dhr. Tooren- Han met betrekking tot Van Rooijen gelogen zijn". Groen Links voegt daar aan toe dat de ontdekking van het foutje bij de partij de twijfels verster- tan die zij had over de juistheid 'an de door Van Rooijen afge- 'egde verklaring. menwerking", legde directeur G. Rienties van Infra Scaldem gis teren uit. „Van twee goede scho len willen we iets beters maken door een combinatie van eikaars sterke punten". Op Infra Scaldem zitten drie honderd leerlingen. De afdeling verzorgende beroepen van het Westerscheldecollege telt hon derdvijftig leerlingen in de dag opleiding en honderd in het leer lingwezen. „Door de samenwer king wordt het makkelijker voor leerlingen combinaties te vinden. Daarnaast is het voor een leer ling eenvoudiger van opleiding te veranderen zonder tijd te ver liezen. Het is een doorlopend traject", aldus A. Rietra, voorzit ter van de centrale directie van het Westerscheldecollege. Algehele fusie Het Westerscheldecollege vormt samen met de Dag- en Avond scholengemeenschap en de Stichting Basiseducatie het Re gionaal Opleidingen Centrum (ROC). Infra Scaldem is iets te laat gestart om nu al deel van het ROC uit te maken. Wij ver wachten dat over een jaar een algehele fusie tot stand komt", zei Rietra. Infra Scaldem dient binnenkort een verzoek in bij het ministerie van Onderwijs en Wetenschap pen voor de start van een nieuwe opleiding voor verpleegkundi gen. Dat gebeurt binnen het pro ject Samenhang en Samenwer king Gezondheidsonderwijs Zee land. Het is de bedoeling dat leerlingen de theorie volgen op school en de meeste praktijk in de diverse zorginstellingen zoals ziekenhuizen en verpleeghuizen. „Want de patiënt ligt in het ziekenhuis, niet op school", al dus Rietra. „Hiermee slaan we ook een brug tussen onze dag school-leerlingen en Infra Scal dem. Een combinatie van wer ken en leren". Plezierig Volgens Rietra zijn de bespre kingen voor de nauwe samen werking heel plezierig verlopen. „Ook de docenten zijn over de samenwerking te spreken". Momenteel onderzoeken de be sturen en directies de diverse gesignaliseerde knelpunten. „Het gaat met name om de se cundaire arbeidsvoorwaarden, de vakantiedagen en het aantal contacturen", aldus Rietra. Binnen enkele maanden worden de voorwaarden en mogelijkhe den geformuleerd om in de sa menwerking maximale garanties te kunnen bieden voor de kwali teit en continuïteit van de oplei dingen voor verpleegkundigen en verzorgenden in Zeeuws- Vlaanderen en de rechtsposirie van de medewerkers. Het strand van Cadzand is goed gevuld in de zomer, maar de VVV wil ook de aandacht op het achterland vestigen. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE DE KUST VVV Zeeuws-Vlaan deren zoekt een bredere basis. Het moet niet langer louter een club zijn die de belangen van de recreatie-ondernemers aan de kust behartigt. De Kust VVV gaat daarom dit najaar op zoek naar nieuwe aanwas onder de middenstanders in plaatsen ach ter de kustlijn, zoals IJzendijke, Sluis en Aardenburg. De Oost burgse bankdirecteur Jan de Waard (39) is sinds een half jaar voorzitter van de Kust VVV en speelt een stimulerende rol in die uitbreiding van de doelstelling. Door Harold de Puysseleijr DE WAARD is na zes maanden tevreden over de samenwerking in het drastisch verjongde bestuur van de Kust VW (met hem traden een nieuwe secretaris en een nieuwe penningmeester aan) en laat zich lovend uit over de saamhorigheid tussen de Zeeuws-Vlaamse VW's. „Zo kun je door landelijke eisen een duw krijgen", zegt De Waard over dat laatste. De verscherpte landelijke eisen voor WV- kantoren en de indeling van VW's in A-kantoren en folderposten heeft volgens hem in Zeeuws-Vlaanderen een goede dis cussie op.gang gebracht. „Er ontstaat een structuur waarbij de VW's elkaar steeds meer vinden. Dat is een van de sterke punten. Er is als gevolg van de nieuwe eisen meer kwaliteit nodig op de kantoren en de VW is gedwongen commerciëler te gaan werken." Uitvloeisel van de nieuwe regels is bijvoor beeld dat de samenwerking tussen de Kust WV en de WV in Sluis handen en voeten heeft gekregen, iets dat De Waard van harte toejuicht. Want door de noodzakelij ke professionalisering in VW-land moet ook de Kust WV in toenemende mate de eigen boontjes doppen. 'Self-supporting' worden, zoals De Waard het uitdrukt. „We hebben een goede organisatie met een aantal professionals in dienst. Wel zal ons produktenpakket in zekere mate uitge breid moeten worden met diensten die geld opbrengen. We zijn inmiddels theaterbe spreekbureau bijvoorbeeld en daar zit commissiegeld aan vast. Ook komt er extra geld binnen uit de verkoop van materiaal in de breedste zin van het woord. En verder bemiddelen we bij boekingen. Een arrangement van de VW in Gelderland kun je bij ons boeken." Meer geld om professioneler te kunnen werken Is uiteraard niet voldoende. „Daar naast moet je natuurlijk zorgen dat de mensen die aan de balie staan voldoende bijblijven en de vragen van mensen zoveel mogelijk kunnen beantwoorden. Het bij spijkeren van het baliepersoneel stimule ren we. Gelukkig is dat niet al te hard nodig omdat ze daar zelf ook enthousiast over zijn." De Waard volgde in november vorig jaar de Cadzandse hotelier Piet Faas op, die veertig jaar actief was in het VW-wezen en achtereenvolgens bestuurslid, vice- voorzitter en voorzitter van de Kust VW was. Hij was niet onbekend met het toeris me. Toen hij nog bankdirecteur op Tholen was, hanteerde hij ook daar de voorzitters hamer van de vereniging voor vreemdelin genverkeer. „Het zat automatisch vast aan mijn baan bij de bank. Zo ben ik erin gerold maar het bevalt me nog steeds uitstekend." De Waard ziet raakvlakken tussen zijn werk bij de bank en voor de WV. „Het zijn beiden dienstverlenende bedrijven met tal van verschillende facetten. Bovendien heb ik in deze streek, waar recreatie en toerisme een belangrijke economische pij ler is, vaak te maken met de materie." De kritiek dat het toeristisch beleid in Zeeuws-Vlaanderen als los zand aan el kaar hangt en dat er te weinig samenwer king is, bevat volgens De Waard wel een kern van waarheid. „Toch is er het nodige op gang aan het komen. We zijn zeker bezig de goede weg te bewandelen, hoewel er hier en daar nog wel enkele zere plek ken inzitten." Het streven van de Kust VW het gezichts veld te verbreden tot het achterland is zo'n poging meer samenhang aan te brengen in het toeristisch produkt van West-Zeeuws- Vlaanderen. „De plaatsen achter de kust lijn krijgen steeds meer te maken met toeristen. Het heeft een soort olievlekwer king. Er komen grensoverschrijdende fiets- route's. Want mensen blijven niet constant aan de kust hangen. Ze pakken na enkele dagen eens een keer de fiets, of pikken een terrasje in IJzendijke of Schoondijke. Daarom kunnen middenstanders er baat bij hebben zich aan te sluiten bij de Kust VW. Ze hebben wel niet zo'n groot voor deel als de ondernemers aan de kust maar daar willen we rekening mee houden door hen een lagere prijs te laten betalen." Van onze verslaggever Terneuzen - Infra Scaldem, de school voor opleidingen in de gezondheidszorg, in Terneuzen kreeg gisteren een reanimatie pop van de Vrienden van de Hartstichting. De pop werd aangeboden door A. Vermast, secretaris van het comité Terneuzen, aan directeur G. Rienties. De reanimatiepop wordt ge bruikt voor instructie van de leerling-verpleegkundigen en ziekenverzorgenden. B. Soethae- rt, docent verpleegkundige, leg de gisteren uit hoe de pop werkt. Zij volgde eind '92 in Rotterdam de docentenopleiding Reanima tie. Tijdens de cursus leerde zij hoe de reanimatie in de meest optimale zin geleerd kan worden aan de leerlingen. Soethaert noemde de pop een uitstekend oefen- en leermiddel om leerlingen de juiste techniek van reanimeren te leren. Via di verse controlelampen kan de leerling en docent zien of op de juiste plaats druk wordt uitgeoe fend. De reanimatiepop wordt als leermiddel in eerste instantie ge bruikt voor de leerlingen die de inservice opleiding voor ver pleegkundige/ziekenverzorgende volgen. Directeur G. Rienties (links) en docente B. Soethart van Infra Scaldem ontvangen van A. Vermast de reanimatiepop. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Diefstal uit sportzaak Terneuzen - Dieven hebben uit een sport aan de Noord straat in Terneuzen tien trai ningspakken gestolen. Gister morgen omstreeks kwart over vijf gooiden de inbrekers een steen door de ruit en sloegen hun slag. Zestien hardrijders op de bon Oostburg - De politie in West- Zeeuws-Vlaanderen hield gis termiddag een tweetal snel heidscontroles. Gecontroleerd werd op rijksweg N61 te IJ zendijke waar 132 voertuigen de radarpost passeerden. Vier automobilsten reden harder dan de maximum toegestane snelheid van 80 kilometer per uur en kregen een proces ver baal, hoogstgemeten snelheid was 99 kilometer. De radar post stond ook opgesteld op rijksweg N58 tussen Groede en Breskens. Hier werden 325 auto's gecontroleerd. Dat leid de tot 12 processen verbaal met als hoogstgemeten snel heid 130 kilometer per uur, terwijl 80 is toegestaan. Oostburg PAROCHIEWACHT - De pa- rochiewacht in West-Zeeuws- Vlaanderen wordt dit week einde waargenomen door pas tor M. Janssen. Hij is telefo nisch te bereiken tussen zon dag 30 mei 12.00 uur en maan dag 31 mei 20.00 uur onder nummer 01178-61208. Hoek AVONDVIERDAAGSE 1 De gymnastiekvereniging Vlug heid en Kracht houdt van dinsdag 8 tot en met vrijdag 11 juni de jaarlijkse avond vierdaagse. De deelnemers kunnen kiezen uit twee af standen, 5 en 10 kilometer. De startplaats is iedere dag bij café De Instuif/De Hoekse Waard om 19.00 uur. SPEELWEEK - De jaarlijkse speelweek in Hoek wordt van maandag 16 tot en vmet don derdag 19 augustus gehouden. De organisatoren kunen aller lei materialen, zoals hout, kar ton, plastic, stof en spijkers gebruiken. Deze materialen kunnen worden ingeleverd bij Joke de Buck, Rozenlaan 15 en Mieke de Milliano, Gladiolen- laan 1. Van onze atletiekmedewerker Goes - Tijdens goed bezette a vond wedstrijden atletiek op sportpark 't Schenge in Goes wist een gecombineerde ploeg juniores meisjes A van AV'56 en Atletica het Zeeuwse record op de 4 x 400 meter te verbeteren. Het kwartet, bestaande uit Marieke Bordui, Jildau van Dieren, Anjolie Wisse en Cindy de Leeuw liet een tijd voor zich afdrukken van 4.00,8, Het oude record dateerde van 18 september 1983. Toen liep het RKHAV-kwartet in Utrecht een tijd van 4.05,49. Dat viertal be stond toen uit Muriel Grondman, Tessa Slootmans, Carolien Lau- wers en Christian Lauwers. Op de 3000 meter bij de mannen-se nioren kwam Jack Hopmans van Spado winnen in 8.59,2. Dit na een spannende slotfase met Ri- nus Verbart en Peter Louwerse. Bij de B-jongens won Ramss Bekkenk van Delta Sport de 3000 meter. Erwin Simpelaar was ook weer aardig op dreef op zijn thuis- baan. De C-junior won de werp- driekamp bij de B-junioren. Zijn prestaties waren 15,7 meter met de kogel, 43,50 meter met de discus en 40,48 meter met de speer. Ook de als tweede eindi gende Jurgen de Lang van Delta Sport is nog C-junior. UITSLAGEN IJ-MEISJES Tweekamp 80 meter/verspringen: 1. Yoni Bantjes (AV'56) 8,4/4,43, 2. Inge Nelemans (Ilion) 8,9/3,90, 3. Maritza op 't Hof (AV'56) 9,3/3,98. 4 x 60 meter: 1. Ilion 35,1, 2. AV'56 39,4. C-MEISJES Tweekamp 80 meter/verspringen: 1. Marjolein van Empel (AV'56) 10,8/4,12, 2, Ivonne de Jager (AV'56) 11,4/3,94, 3. Marielle Huisman (Delta Sport) 11,4/3,89. 4 x 80 meter: 1. AV'56 1 43,7, 2. AV'56 2 47,7. B-MEISJES Werpdriekamp kogelstoten/dis cuswerpen/speerwerpen: 1. Marie ke Nooy (AV'56) 9,70/28,30/29,58, 2. Anja Stouten (Delta Sport) 10,83/26,14/23,02, 3. Ellen Polder man (Atletica) 9,96/21,44/29,82. A-MEISJES Werpdriekamp kogelstoten/dis cuswerpen/speerwerpen: 1. Wendy Oostdam (Ilion) 9,77/28,26/40,58, 2. Petra de Boks (Dynamo) 9,06/24,14/21,42. 4 x 400 meter: 1. AV'56/Atletica 4.00,8 (Zeeuws record). VROUWEN 4 x 400 meter: 1.AV'56 4.45,4. Werpdriekamp kogelstoten/dis cuswerpen/speerwerpen: 1 Mir jam Antheunisse (AV'56) 9,69/29,98/34,20, 2. Jannie Schot (Delta Sport) 9,40/28,56/0.0. 3000 meter: 1. Hannie de Jager (AV'56) 11.23,5, 2. Nellie van Horssen (Dynamo) 11.24,2, 3. Ma rianne de Jónge (AV'56) 12.17,5. D-JONGENS Tweekamp 80 meter/verspringen: 1. Farid Marzquiqui (Ilion) 10,0/5,08, 2. Santino Liauw (Ilion) 10,8/4,50, 3. Sander Martina (Ilion) 11,1/4,28. 4 x 80 meter: 1. Ilion 41,3, 2. Dynamo 46,2, 3. Atletica/AV'56 46.8. C-JONGENS Tweekamp 100 meter/verspringen: 1. Jurgen de Lang (Delta Sport) 12,3/5,32, 2. Pepijn Witkam (AV'56) 12,7/4,93, 3. Rob Koole (AV'56) 13,2/5,09. 4 x 100 meter: 1. AV'56 2 50,4, 2. AV'56 1 55,1. B-JONGENS 3000 meter: 1. Ramses Bekkenk (Delta Sport) 9.18,5, 2. Ab Flipse (Dynamo) 9.58,8. Werpdriekamp kogelstoten/dis cuswerpen/speerwerpen: 1. Erwin Simpelaar (AV'56) 15,7/43,50/40,48, 2. Jurgen de Lang (Delta Sport) 11,60/31,25/32,38, 3. Guido op 't Hof (AV'56) 9,55/28,69/41,80. A-JONGENS Werpdriekamp kogelstoten/dis cuswerpen/speerwerpen: 1. Ritchie Veltman (SC Voorne) 10,86/24,52/40,80. 2. Niels van Dun (Dynamo) 10,30/24,68/27,24, 3. Peter van de Arend (SC Voorne) 7,56/21,18/39,28. 4 x 400 meter: 1. Dynamo 3.46,2 MANNEN 3000 meter: 1. Jack Hopmans (Spado) 8.59,2, 2. Rinus Verbaert (Atletica) 9.00,1, 3. Peter Louwer se (Dynamo) 9.00,8. Werpdriekamp kogelstoten/dis cuswerpen/speerwerpen: 1. Theo Oggel (AV'56) 10.47/31,52/38,86. 2. Henk Daalkamp (AV'56) 9,00/16,74/28,88. 4 x 400 meter: 1. SC Voorne 4.11,5. Van onze verslaggever Aardenburg - Met de fracties van D66, PvdA en Lijst Ram- melaere als tegenstemmers heeft de Aardenburgse ge meenteraad deze week toch besloten een waarderingssub sidie te geven aan het zoge naamde 'Phytophtoraproject'. In dit project hebben negentien agrariërs in West-Zeeuws- Vlaanderen zich verenigd. Doel stelling is het met behulp van geavanceerde apparatuur terug dringen van het gebruik van be strijdingsmiddelen bij de aard appelziekte. Later zou het pro ject mogelijk uitgebreid worden met de bestrijding van schim melziekten in uien. Hoewel aan de gemeente om 1600 gulden was gevraagd, hiel den B en W het op een 'schou derklopje' van 500 gulden, voor al omdat het project zichzelf over enkele jaren terugverdient. De leden van de eerder genoem de fracties hadden, evenals hun collega-raadsleden wel waarde ring voor het milieuvriendelijk initiatief, maar zagen subsidië ring niet als taak van de ge meente, vooral omdat zij prece dentwerking voor de toekomst vreesden. Van onze correspondent Hoek - De Stichting Welzijn Ouderen neemt donderdag 10 juni afscheid van voorzitster mevrouw Dieleman-Donze. Mevrouw Diele man heeft zich veertig jaar ingezet voor het bejaardenwerk in Hoek, waarvan de laatste vijftien jaar als voorzitster van SWO te Hoek. Ter gelegenheid van het afscheid is een programma samengesteld dat om 14.00 uur begint. Na een welkomstwoord is er 'Uit het bejaardenwerk gegrepen' met tussendoor een pauze. Omstreeks 15.50 uur volgt een toespraak van wethouder mevrouw Stahl-Hemelsoet. Vanaf 16.00 uur is er een gezellig samenzijn, waarbij onder het genot van een hapje en een drankje afscheid wordt genomen van mevrouw Dieleman. Het afscheidsprogramma wordt gehouden in de gehoor zaal van het voormalig gemeentehuis aan de Molendijk te Hoek. 1993

de Stem | 1993 | | pagina 27