n zijn ijden in Idestem Piet Lust algemeen kampioen Orgelconcerten in Hulster basiliek PLAATSELIJK NIEUWS UITSLAGEN DAG KLAPPER Nieuwe stichting wil museum inrichten in historisch waardevol pand Oefening met negen Haflingers geslaagd Kwart eeuw verbroedering met Michelstadt |i«euzen: Rein van der He'm ZEELAND (culieren GETROUWD Beeldjes van Wiemes in streekmuseum Axel Financiën editie zeeland Groeien Show Fanfares de stem WOENSDAG 26 MEI 1993 jubileum, receptie, hoving, overwinning, Ibraham, openbare lor, mag best eens in j op de pagina lijk is dat niet en duur Prijs per regel of f,40', één grote regel l resp. 3,04", i van een foto of Iformaat van 35 x 45 |5,96 resp. 16,76* Iven op aanvraag. Bij llmg wordt 4,50 Foto's worden niet 1*6-236442 of geef uw laatsing af bij één van lhriftelijke opgaven geaccepteerd indien nd zijn, ook indien uw •gevoegd is. let recht voor teksten ledenen te weigeren, lachten bereiken over 1 behoudt de uitgever |om de naam van de oekend te geven. geleien op zaterdag Ingsnieuws lolom op donderdag Hartelijk gefeliciteerd met| je 18e verjaardag MARIEKE Jos, Joke en Carolien. Michael Bone en Moni que Koomen, 24 mei 1993, Vogelwaarde. gg 210 crTy diep cm Actie behoud zoutziederij Van onze verslaggever Hulst - Een nieuwe stichting onder voorzitterschap van burgemeester A. Kessen gaat zich sterk maken voor het behoud van de oude zoutziederij in het pand Bakker aan de Kleine Bagijnestraat in Hulst. Dat is het resultaat van de protesten van de Oudheid kundige Kring en vooral van de Hulster historicus Paul Stockman tegen de plannen om het pand plat te gooien. Het was Paul Stockman die de grote historische waarde van de voormalige zoutziederij onder de aandacht bracht. Het is de enige nog bewaard gebleven zoutzie derij in Zeeland. De discussie kwam los toen bleek dat in het nieuwe bestemmingsplan voor de Hulster binnenstad het per ceel waarop dit gebouw staat het etiketje 'uit te werken woonge bied' zou krijgen. Dat zou bete kenen dat de zaak gewoon plat kon worden gegooid. Door eerst een bezwaarschrift in te dienen en vervolgens de Hul ster politici te bewerken, slaagde de Oudheidkundige Kring De Vier Ambachten erin de belang stelling van de gemeenteraad Van onze correspondente Axel - Vanaf 2 juni is in het streekmuseum in Axel een ten toonstelling te zien van beeldjes van Louis Wiemes (52), Dertig jaar geleden begon Wie mes als hobby beeldjes te maken uit gasbeton: een grijsachtige/ witte, lichtgewicht bouwsteen die veel gebruikt wordt in de woningbouw. De expositie duurt tot 4 juli. Het museum is van woensdag tot zondag geopend van 13.30 tot 17.00 uur. voor het behoud van dit pand te winnen. De bestemming werd weliswaar niet gewijzigd, maar B en W deden wel een belangrij ke toezegging. Die luidde dat de Kring een jaar de tijd kreeg om de haalbaarheid van de plannen voor dit pand aan te tonen. Dat heeft nu geresulteerd in de oprichting van een Stichting Be houd Zoutziederij Hulst. Belang rijkste doel van de stichting is het binnenhalen van voldoende geld om de plannen te realiseren. Na het behoud van het pand en de restauratie zal het ingericht worden als klein museum, waar het aloude zoutziedersambacht aanschouwelijk gemaakt zal worden. Met name het educatie ve element zal daarbij nadruk kelijk op de voorgrond staan. Men heeft er goede hoop op dat het plan lukt en dat het ook de inwoners van Hulst zal aanspre ken. Een eerste succes is er al. Het bedrijf Akzo heeft al hulp toege zegd bij het inrichten van het museum. Het bestuur van de nieuwe stich ting bestaat uit A. Kessen (voor zitter), P. Prince (secretaris), A. Prinsen (penningmeester). P. Stockman en K. Brand. Op 1 juni is de eerste vergadering. Onderwerp van gesprek is dan ondermeer de wijze van aanpak van het project. IHet lukte Ted Frigge met een span van negen Halflingers te I vjden. foto cor viveen I fan onze verslaggever hcherpenisse - Oefening geslaagd. Het lukte Ted Frigge uit I Oud-Vossemeer om met een span van negen Halflingers te lijden. Het was de eerste keer dat hij met zoveel paarden voor Ipch reed. Maar binnenkort worden het er nog zeven meer. I 'Vant het doel is om op 15 augustus in Etten-Leur met een liaan van zestien paarden rond te rijden. |5ie dag wordt daar het regen t-rig bestaan van de Kring a van de Vereniging ter be- I 'ordering van de Paardenfokke rs gehouden. Om dat feest op te l uisteren, wordt er met drie zes- j'-ffl-spannen gereden. Zestien l-nezen, zestien Belgische trek paarden en zestien Haflingers. rijden met een meerspan is I® iets wat gisteren bedacht en I jffldaag uitgevoerd kan worden. Ij® te beginnen moeten de paar- Ijffl bij elkaar gezocht worden. I'eigens Frigge was dat niet zo'n probleem. „Want via, de vereni- De Aangespannen Haflin- ken ik genoeg mensen." I-laar de paarden moeten ook (Kantoren («neuzen, Hulst en Goes, rassen en telefoonnummers P Pagina A2. J Openingstijden: 0-12.30/13.30-17.00 uur. ■c/lie-chef), Frank van Cooten, ank Deij, Ton Koomen (sport), I olcl de Puijsseleijr. IN: Cees Maas, j-,0vincie redacteur). (v! E|Jgène Verstraeten I-editiechef) latentie -exploitatie r i, eur Zeeland: I Menu, patel. 09-3291459940. 1-93 1 Winnaar Piet Lust, geflankeerd door Remy Verhoeven (links) en Maurice van Gremberghe. foto camile schelstraete Van onze verslaggever Axel - Biljarter Piet Lust uit Axel is algemeen kampioen geworden van de biljartclub van de Katholieke Bond van Ouderen in Axel. Hij eindigde zowel bij het bandstoten als het libre op de eerste plaats. De KBO-afdeling Axel huldigde gisteren haar kampioen in het Gregoriuscentrum aan de Walstraat, waar de biljartclub haar wedstrijden speelt. Afdelings-voorzitter A. de Wever reikte de beker uit. Het seizoen 1992-1993 is voor de Axelse biljartclub voor ouderen erg succesvol ge weest. De Axelaren werden kortgeleden kampioen van de Kanaalzone. Elf biljart clubs voor ouderen nemen aan die compe titie deel. De uitslagen luiden als volgt: libre 1. Piet Lust, 2 Remy Verhoeven, 3 Jan Kok. Band stoten, 1 Piet Lust, 2 Maurice van Grem berghe, 3 A. Remijn. Het algemeen klasse ment: 1 Piet Lust, 2 Remy Verhoeven, 3 A. Remijn, 4 Jan Moes, 5 Jan Kok, 6 A. Laforte, 7 J. van Aerts, 8 A. Vettenburg, 9 Boudewijn van Bos, 10 Adrie Riemens. Van onze correspondente Hulst - Jo Ivens, de vaste organist van de Willibrordus- basiliek in Hulst, heeft zes organisten gecontracteerd voor een recital tijdens een internationale concertreeks. Die wordt deze zomer in Hulst gehouden. Het is al jarenlang traditie in Hulst om drie maal vóór en driemaal na de zomerschoolva kantie een orgelconcert te ver zorgen op de vrijdagavonden. Jo Ivens en de orgelcommissie zijn er steeds in geslaagd om organisten uit Europese landen naar de Reynaertstad te halen. Het orgel, een mooi gerestau reerd Logs Isore instrument, leent zich uitstekend voor re naissance en vroeg barokke wer ken. "Dit jaar vinden de concerten weer plaats op de vrijdagavond tussen 20.00 en 21.00 uur, maar er zijn plannen om de concerten te verplaatsen naar de zondag middag. Hiermee mikt de commissie op een grotere publieke belangstel ling van de honderden dagjes mensen die dan in de Hulster binnenstad rondlopen. Deze zomer zijn er zes concerten gepland. De spits wordt afgebeten door de Bredase organist Anton van Kalmthout en alt Jakobijn Wal lis op 4 juni, daarna op 18 juni Reitse Smits (Nieuwegein), 2 juli Lucas Lindenboom (Zwolle), 20 augustus Karl Maureen (Mün- chen), 3 september Firenzo van Steenlandt (Beveren) en 17 sep tember Anne Fröidebise (Luik). nog eens bij elkaar passen. „Elk paard heeft een eigen karakter. Je kunt niet een rustig en een wild paard naast elkaar in een span zetten." „Een zestien-span moet groeien", vertelt hij. „Vroeger heb ik wel met acht paarden gereden, maar dat is alweer heel wat jaartjes geleden. Om die reden ben ik eerst met een zes span begonnen. Kijken of het mij lukt om zes paarden mijn wil op te leggen." Toen dat lukte be sloot hij dat een twaalf-span de volgende stap zou zijn. In Scher- penisse waren er uiteindelijk toch maar negen beschikbaar: twee aan twee met een paard alleen aan kop. „Alleen al het klaarmaken van de teugels is heel wat werk", aldus Frigge. Want straks, als hij een zestien-span ment, heeft hij zestien teugels met een totale lengte van 254 meter in zijn handen en de voorste paarden zijn dan 28 meter van hem ver wijderd. Hij verheugt zich nu al op de 15e augustus. Het lijkt hem fantas tisch om samen met de Belgische trekpaarden en de Friezen een spektakel af te leveren. Zijn negental heeft hij al in draf gekregen, hoewel drie van de negen nog nooit in een echt span hadden gelopen. De komende tijd moet er echter toch nog flink geoefend worden. „Een aantal paarden is nog echt groen."" Van onze verslaggever Hulst/Michelstadt - De ge meente Hulst en het Duitse Michelstadt herdenken ko mend Pinksterweekeinde dat beide steden 25 jaar ge leden vriendschapsbanden met elkaar aanknoopten. Het feest wordt gevierd in Michelstadt, waar vrijdag een omvangrijke delegatie uit Hulst zal neerstrijken. Er zijn plannen om de jubi leumviering later in het jaar in Hulst nog eens dunnetjes over te doen. De kiem voor de jumelage werd in de jaren zestig gelegd op een Italiaanse camping, waar de toenmalige Hulster burgemees ter Peter Molthoff een barn steenhandelaar uit Michelstadt tegen het lijf liep. Die wist dat de Duitste gemeente uit het Odenwald op zoek was naar een buitenlandse stad, om daarmee vriendschapsbanden aan te knopen. Het was de barnsteenhandelaar die Molt hoff en burgemeester Erwin Hasenzahl van Michelstadt met elkaar in contact bracht. Dat, resulteerde in 1968 in een eer ste bezoek vanuit Hulst aan Michelstadt en de onderteke ning van een oorkonde. Een jaar later werd dat in Hulst nog eens over gedaan. De jumelage heeft in de loop der jaren ruimschoots beant woord aan de verwachtingen. Na de eerste bestuurlijke con tacten werd de fakkel overge geven aan verenigingen en scholen uit beide plaatsen. In middels zijn er in de loop der jaren nauwe banden gesmeed tussen verenigingen en scholen en vinden er jaarlijks uitwisse lingen plaats, zowel op sportief, muzikaal als op cultureel ge bied. Komend weekend blazen maar De ondertekening van het vriendschapsverdrag tussen de beide steden op 24 oktober 1969. Links op de foto toenmalig burgemeester P. Molthoff, naast hem zijn Duitse ambtgenoot E. Hasenzahl. f0t0 archief de stem liefst vier Hulster muziekgezel schappen een deuntje mee in Michelstadt, Weldoen door Vermaak uit Clinge, St.-Jan uit Sint-Jansteen, Termenieke en de Sjores Ambrasband uit Hulst. Het is nog niet eerder gebeurd dat zoveel muzikanten naar de Duitse zustergemeente afreizen. De fanfares en orkes ten luisteren er de verschillen de activiteiten op. Niet alleen in het teken van de jubileum viering, maar ook in het kader van de traditionele Bienen- markt die ieder jaar tijdens de Pinksteren wordt gehouden. Een plechtig hoogtepunt vindt Pinksterzondag plaats als beide gemeenteraden zitting hebben in het historische stadhuis van Michelstadt. De officiële dele gatie zet dan handtekeningen in het Gouden Boek van der Stadt Michelstadt. Tijdens de bijeenkomst is er ook een hul diging van verschillende perso nen die zich verdienstelijk heb ben gemaakt voor de verbroe dering. In Hulst leven al plannen om in december de vrienden uit Mi chelstadt uit te nodigen om de jubileumviering in de Reijnae- rtstad nog eens te doen. Rond die tijd zal naar verwachting het nieuwe Hulster stadskan toor officieel worden geopend. Het is de bedoeling die heuglij ke gebeurtenis te combineren met de jubileumviering. Axel HENGELEN - Leden van de hengelsportvereniging Geduld Overwint Alles bekampten el kaar in de tweede Matchhen- gelwedstrijd van dit seizoen aan de Grote Kreek. Er namen 28 personen deel en de vang sten waren matig. Uitslag: 1. E. de Man 2850 gram, 2. W. Janssens 2450, 3. D. Gilles 2230, 4. C. van Liere 2120, 5. R. de Smul 1810. Clinge VORMSEL - Pinksterzondag worden in de parochiekerk van de H.-Henricus acht jon geren gevormd door deken J. Aarts. Dit gebeurt tijkdens de mis van 10.00 uur. Het Paro chieel Koor verzorgt de gezan gen. Kloosterzande KVO-REIS - De plaatselijke KVO-afdeling maakt vandaag een dagreis naar Mechelen en Lier in België. Een gids zal het gezelschap door Mechelen rondleiden en hen meevoeren naar het begijnhof en de St.- Romboutskathedraal. 's Mid dags reist men naar Lier en bezoekt daar de Zimmertoren en een bierbrouwerij. Koewacht FIETS- EN WANDELTOCHT - De plaatselijke afdeling van de KVO houdt morgen een fiets- en wandeltocht. Men vertrekt om 18.30 uur aan de Vlaschaard per fiets naar het Speelhof. Daar begint de wan deltocht van anderhalf uur. SCHIETINGEN Kwadendamme - De verenigigde sociëteiten van Kwadendamme hielden de eerste pyramideschie- ting in een serie van drie. Daar aan namen 50 personen deel. Eer ste blok: John Repkes, tweede blok: L. de Jonge, derde en vijfde blok: A. de Jonge, vierde blok: P. Repkes. Stand na eerste ronde: 1. J. van Steenbergen 6 punten, 2. W. Nije 5, 3. A. de Jonge, P. Repkes, J. Platschorre, A. Dekker 4 punten. Uitslag wip 2: eerste hoge vogel: A. Pikkaart, tweede hoge vogel: J. Vermeule, eerste zijvogel: C. Jeremiasse, tweede en derde zijvogel: A. Dekker, groot ste aantal (7): A. de Jonge. 's-Heerenhoek - Zaal De Koren beurs met 20 personen. Eerste en tweede hoge vogel: J. de Jonge, eerste zijvogel: C. van de Dries, tweede zijvogel: Ko. van de Dries, derde zijvogel: J. van de Dries, vierde zij vogel: C. Rentmeester, grootste aantal (7): H. Goetheer. Walsoorden - Zaal Rue du Nord, bejaardenschieting met 25 perso nen. Hoge vogel: J. van Leemput, eerste en tweede zij vogel: F. de Meijer, grootste aantal (6): F. Ste vens. Terneuzen - De Westerschelde, schieting staande wip met 28 per sonen. Eerste hoge vogel: W. de Vrieze, tweede hoge vogel: J. Bruggeman, derde hoge vogel: J. Fopma, eerste zij vogel: P. Mar tens, tweede zijvogel: D. Donze, derde zijvogel: P. ae Letter, vier de zijvogel: C. de Groot. Graauw - Sportpark W Graauw, met 82 personen. Eerste hoge vo gel: A. Leeraert, tweede hoge vo gel: P. da Cauwer, eerste zij vogel: A. Mosselveld, tweede zijvogel: P. Boone, derde zijvogel: E. Kesel, vierde zijvogel: S. Krüger, groot ste aantal (6): J. Koster en G. de Bakker. Lamswaarde - Zaal De Lamsoren met 40 personen. Eerste hoge vo gel: R. Verschoten, tweede hoge vogel: S. Ceulemans, eerste zijvo gel: D. Noens, tweede zijvogel: M. Kint, derde zijvogel: J. Gerritsen, grootste aantal (6): E. Staelens. Koewacht - Zaal 't Hoekske met 55 personen. Hoge vogel: G. Drubbel, eerste zijvogel: J. Riet- jens, tweede zijvogel: R. Rietjens, hoogste aantal (6): A. van Dam me. Hulst - Zaal De Kroon met 36 personen. Eerste hoge vogel: R. de Sterke, tweede hoge vogel: H. de Vos, eerste zijvogel: R. ae Guyte- naere, tweede zijvogel: A. de Waal, grootste aantal (7): me vrouw de Waal. Zuiddorpe - Zaal Gemeentehuis met 15 personen. Eerste hoge vo gel, eerste zijvogel en hoogste aantal (6): M. van Hoeke, tweede hoge vogel: R. van Rossem, twee de zijvogel: D. Audenaerde. Ossenisse - Camping De Zee meeuw met 28 personen. Hoge vogel: B. Sinave, eerste zijvogel: A. Waumans, tweede zijvogel: E. van de Kelen, grootste aantal (8): G. Vercauteren. Koewacht - Café 't Hoekske met 29 personen. Hoge vogel: G. Baart, eerste zij vogel: D. Meers- dam, tweede zijvogel: F. de Waal, grootste aantal: J. Suy. Zuiddorpe - Sint-Sebastiaan, schieting staande wip met 66 per sonen. Wip 1: eerste hoge vogel: R. Plasschaert, tweede hoge vo gel: A. Fruithiel, eerste zijvogel: B. van de Steene, tweede zijvogel: J. Strobbe, derde zijvogel: J. de Bakker, vierde zijvogel: L. de Maayer. Wip 2: eerste noge vogel: H. van de Walle, tweede hoge vogel: P. Steijaert, eerste zij vogel: Th. de Caluwe, tweede zijvogel: J. van de Bergen, derde zijvogel: A. Laseur, vierde zijvogel: A. Suy. Aardenburg - Koningsschieting Sint-Sebastiaan met 27 personen. Koning: Jeffrey Thilleman, prins: Jack van de Wijnckel. Uitslag prijsschieting: Eerste hoge vogel: A. Laureijns, tweede hoge vogel: F. van Ecke, eerste zijvogel: J. van de Wijnkei, tweede zijvogel: E. Champion, derde zijvogel: E. Menue, vierde zijvogel: H. Menue. Walsoorden - Zaal Rue du Nord met 17 personen. Hoge vogel, tweede zijvogel en grootste aantal (11): P. Neve, eerste zijvogel W. van Geersdale. St.-Jansteen - Café 't Centrum met 20 personen. Hoge vogel en eerste zijvogel: R. d'Hondt, twee de zijvogel: R. Schalkens, grootste aantal (7): M. de Kind. Hulst - De Batavieren, schieting staande wip met 37 personen. Eerste hoge vogel: J. Catsman, tweede hoge vogel: verloot, eerste zijvogel: G. van Waes, tweede zjvogel: F. Herwegh, derde zijvo gel: P. de Waal, vierde zijvogel: verloot. KAARTINGEN Sas van Gent - De Roselaaer met 40 personen. Bieden: 1. T. Samijn, 2. C. Cock, 3. W. Guineau. Joke ren: 1. J. Saey, 2. mevrouw Bode, 3. mevrouw Claeyssens. Hulst - Zaal De Lieve met 44 personen. Bieden: 1. R. d'Hooghe, 2. A. Picavet, 3. K. Kayser. Kloosterzande - Zaal De Reizen de Man met 36 personen. Bieden: 1. P. Jonkers, 2. A. Tielens, 3. mevrouw Van Goethem. Jokeren: 1. R. Rodrigo, 2. A. van der Hooft; 3. mevrouw Jansen. Sas van Gent - Zaal De Engelen roos met 34 personen. Bieden: 1. T. Samijn, 2. J. van Avermaet, 3. C. van Biezen. Jokeren: 1. me vrouw De Pan, 2. mevrouw Coalone, 3. mevrouw De Laat. Koewacht - Zaal De Lange Ak kers met 18 personen. Bieden: 1. H. Temmerman, 2. M. van Hove, 3. A. Martens. Graauw - Gemeenschapshuis met 16 personen. Bieden: 1. F. Pies- sens, 2. J. Kamoen, 3. A. de Bruijn, 4. P. de Caluwé, 5. me vrouw De Bruijn. Stoppeldijk - Zaal 't Gelaag met 28 personen. Bieden: 1. E. van de Velde, 2. A. Mannaert, 3. me vrouw Lucasse. Jokeren: 1. me vrouw Schaalje, 2. mevrouw Van Vooren, 3. mevrouw Smit. Hulst - Café Time Out met 20 personen. Bieden: 1. M. Haulez, 2. F. Nijs, 3. L. Blommaert. Jokeren: I. mevrouw Bogaert, 2. T. van Delft, 3. S. van de Lee. Graauw - Kantine W graauw met 58 personen. Bieden: 1. A. geertruy, 2. B. de Baar, 3. J. Hamelink. Jokeren: 1. L. van Geertruy, 2. mevrouw Van Vooren, 3. M. Vernimmen. Hengstdijk - Camping De Vogel met 58 personen. Bieden: 1. A. Bauwens, 2. R. van Eerdenburg, 3. J. van Oostende. Jokeren: 1. H. van de Ende, 2. J. van Smale, 3. mevrouw Voogt. Hulst - Zaal De Kroon met 18 personen. Bieden: 1. J. de Vos, 2. 1. van de Winkel, 3. E. van Im- merseel. St.-Jansteen - Zaal De Sport met 16 personen. Bieden: 1. J. van de Hende, 2. P. Haulez, 3. mevrouw Reyers. Walsoorden - Zaal Rue du Nord met 34 personen. Bieden: 1. A. van Gimst, 2. E. de Maat, 3. Th. Kegels. Jokeren: 1. mevrouw Van Troost, 2. J. van Damme, 3. me vrouw Asselman. Axel - Clubgebouw Showband Axel met 47 personen. Bieden: 1. G. de Schepper. Jokeren: 1. me vrouw De Rijke. St.-Jansteen - Zaal 't Centrum met 38 personen. Bieden: 1. P. Valent, 2. mevrouw Coalone, 3. I. de Winkel. Jokeren: 1. mevrouw De Bruijn, 2. mevrouw Taalman, 3. mevrouw De Smet, Hoek - Camping De Braakman met 48 personen. Bieden: 1. A. de Ruyter, 2. E. Lakerveld, 3. R. Linthout. Jokeren: 1. mevrouw J. van de Straten, 2. mevrouw Ket ting, 3. G. Temmerman. Hengstdijk - Camping De Vogel met 42 personen. Bieden: 1. J. Baart, 2. J. de Cock, 3. R. Sorber. Jokeren: 1. mevrouw Pieters, 2. mevrouw De Waele, 3. mevrouw Hijnes. Breskens - Café 't Zonneke met 51 personen. Bieden: 1. A. Reyer- se, 2. W. Versluis, 3. G. de Schep per. Jokeren: 1. mevrouw Evers- dijk, 2. H. de Smit, 3. mevrouw Hamelink. St.-Jansteen - Zaal 't Centrum met 42 personen. Bieden: 1. P. Haulez, 2. L. Jaarsveld, 3. P. Valent. Jokeren 1. mevrouw Ver- bogt, 2. H. Verbogt, 3. J. Verbrug- ge- Hoek - Camping De Braakman met 50 personen. Bieden: 1'. 1. D. van de Hemel, 2. A. de Ruyter, 3. G. de Deijn. Jokeren: 1. L. de Ruyter, 2. L. van de Akker, 3. S. van de Leek. GAAIBOLLEN Ossenisse - Camping De Zee meeuw met 18 personen. Hoge vogel: G. Stevens en G. d'Hooghe, rechter zijvogel: M. d'Hooghe, linker zijvogel: F. van Bruysel, grootste aantal (5): F. van Bruysel en Ph. Booy. Hengstdijk' - Camping De Vogel met 39 personen. Hoge vogel: E. van Oosterwijk, rechter zijvogel: W. Claassens, linker zijvogel: R. d'Haenes, grootste aantal (.6): J. Wijn. KOERSBAL Heikant - Zaal 't Heike met 37 personen. Uitslag: 1. C. van Hau- ten/L. de Wit-Boeijkens en E. de Betue-de Block/A. van Acker. 2. P. Bouvre/J. Ferket, 3. M. Baa- ijens/A. van Vliemberghe. Ossenisse - Hof ter Nesse met 7 personen. Uitslag: 1. E. de Maat, 2. M. Rademakers-Warrens, 3. J. de Waal-Hamelink. Axel - Gregoriuscentrum met 5 personen. Uitslag: 1. J. Zegers, 2. G. Braun, 3. A. Willemsen. Sas van Gent - De Roselaer met 6 personen. Uitslag: 1. A. Vervaet, 2. F. de Kort, 3. G. de Martelaere. Stoppeldijk - Zaal 't Gelaag, ont moeting KBO Stoppeldijk-KBO Sluiskil: 2-0. Kloosterzande - Zaal Rozenhof met 26 persoenen. Uitslag: 1. L. Ivens/A. Mathijssen, 2. H. de Gucht/L. Kint, 3. L. Neve/G. de Bruin. BILJARTEN Ossenisse - Camping Mussenist met 25 personen. Uitslag: 1. P. Waumans, 2. P. Nijens, 3. E. Straatman. WOENSDAG AXEL - Gregoriuscentrum, 14.00 uur koersbal. CLINGE - Malpertuus, 13.30 uur koersbal ANBO. SAS VAN GENT -De Roselaer, 14.00 uur bingo KBO. KOEWACHT - Kapel 't Zand, 19.00 uur rozen hoedje bejaardenkoor.

de Stem | 1993 | | pagina 13