SR 'Greep krijgen op mestopslag' ENHEID iwasaki Voifi. In lekker DE STEM S5*z~""a: Tienkamp tijdens Boomwaifeest Graauw Vogelkooi voor bewoners 'De Linde' PLAATSELIJK nieuws DAG klapper UITSLAGEN REIZENDE Ml Hontenisse niet blij met tijdelijk ingekuilde Brabantse mest op grondgebied examens weekenddiensten x 7 iculieren 750 VN 14.498.- [ULEN v.o.f. Ie- partycenter ÏOSTERZANDE 01148-1577 ZEELAND C2 KAARTINGEN K0ERSBAL BOLLINGEN >8 21 00 >1610 editie zeeland Basisschool Ter Duinen viert tienjarig bestaan D'N SLÜUSWACHTER Leven met illusies i te zoenen je, jubileum, receptie, rloving, overwinning, braham, openbare or, mag best eens in I op de pagina lilijk is dat niet en duur n. Prijs per regel of ,40", één grote regel 9 resp. 3,04*. n van een foto of formaat van 35 x 45 5,96 resp. 16,76" ven op aanvraag. Bij ling wordt 4,50 d. Foto's worden niet 6-236442 of geef uw laatsing af bij één van hriftelijke opgaven eaccepteerd indien nd zijn, ook indien uw gevoegd is. et recht voor teksten redenen te weigeren, lachten bereiken over behoudt de uitgever om de naam van de ekend te geven. elden op zaterdag ngsnieuws olom op donderdag Els en Remie, 40 jaar getrouwd, op 23 mei hebben in die tijd heel wat opgebouwd. En da vieren wij. Gaan van't weekend naar de Beeki Bergen met hun 3 kindi ren en 7 dwergen. PROFICIAT Thea, Rob, Wim, Marioi Eddy, Marga en kleinkir deren. tiad leverbaar awasaki-dealer 3t. Jansteen 01140-13268 led voor al uw bruiloften - partijen lepties - vergaderingen, lervol ingerichte feestzalen van 10 1200 personen. |e schotels thuis v.a. 15.- p.p. v feest en dansmuziek. DE STEM VRIJDAG 21 MEI 1993 Van onze correspondente 111 1 oeriode in Eede zet Marijke Marijke Scnoone weer vol goede moed op pad Schoone haar voettocht in Spanje voort op het traject jaca, Burgos, Covadonga, Oviedo, Lugo, Santiago de Compostela. Daar, in Com- postela, brengt zij de geloofs brieven op het graf van de apostel Jacobus. Geloofsbrie ven die zij eind december in ontvangst nam van de paro chianen in Eede. Toen, eerste kerstdag, ging Ma rijke op pad voor een pelgrims tocht van ruim 5000 kilometer. Met deze voettocht steunde Ma rijke tevens een goed doel, de zwerfkinderen van Vera in Den Haag. Voor dit huiskamerproject van het Leger des Heils werd ruim 15.000 bijeen gebracht. Geheel onverwacht en eerder dan gepland moest Marijke een punt zetten achter haar voet tocht. Een combinatie van facto ren, heimwee, eenzaamheid en haar fysieke gesteldheid, lag aan de basis van haar vervroegde terugkeer. Op 13 april, in het bedevaart stadje La Salverta sur Agout, had Marijke haar grens bereikt en nam het besluit om terug te keren naar haar Eedense wo ning. De terugreis ging in ver sneld tempo met het openbaar vervoer. Vandaag gaat Marijke weer op pad. Per bus en trein naar Jaca. Daar doet ze wat inkopen en brengt nog een be zoek aan de kathedraal, om te voet verder te gaan naar Santia go de Compostela. Daar beëin digt Marijke haar voettocht. In tegenstelling tot eerder ge maakte plannen trekt Marijke niet verder naar het Zuid-Portu- gese Cabo Sao Vincente. De warmte in de maanden juli en augustus houden haar daarvan af. Na de pelgrimstocht te voet reist ze per bus verder naar Burgos om daar in het weekein de van 15 tot en met 18 juli een congres van de nationale St.-Ja- cobs-pelgrimverenigingen bij te wonen. Vanaf 25 juli verblijft ze in Belorado, waar zij in de refu- gio een aantal dagen mee zal helpen bij de opvang van pel grims. Tijdens deze tweede voettocht zal Marijke weinig of geen ge bruik maken van de gastvrijheid van kloosterlingen. Voor de nacht slaat zij haar bivak op op pelgrimspassageplaatsen of cam pings. Begin augustus keert Ma rijke terug in Eede, waar zij zich gaat voorbereiden op de dank dienst in de r.-k. kerk van Eede van 29 augustus. Met deze dienst wordt een voettocht naar San tiago de Compostela afgesloten. Met de pelgrimstocht wil Marij ke nog een aantal kilometers gesponsord krijgen voor Vera's zwerfkinderen in Den Haag. Voor de bouw/inrichting van een een nieuw sociaal pension voor dakloze jongeren. De netto-op brengst van deze actie komt ten goede hieraan. Van onze correspondent Kloosterzande Het gemeentebestuur van Hontenisse onderzoekt of het greep kan krijgen op de opslag van mest, die momenteel her en der op zijn grondgebied plaatsvindt. De mest, veelal afkomstig uit Brabant, wordt door Hontenisser boeren opgeslagen in zogenaam de mestzakken: kuil in de grond, dam er omheen, plastic erin. Voor deze wijze van opslag is in het buitengebied geen vergunning nodig. Het was raadslid J. Joosse die tijdens de deze week gehouden vergadering van de commissie Ruimtelijke Ordening de mest problematiek aan de orde stelde. Volgens hem zijn het vooral han delaren die gebruik maken van deze mogelijkheid tot tijdelijke opslag. Wethouder B. Pauwels zei dat het onderwerp al was doorge sproken, onder meer met milieu gedeputeerde Dek. „Ik vind het voor het landschap niet zo posi tief dat er her en der dit soort isestopslagen worden gemaakt, maar via het bestemmingsplan Buitengebied is het niet te ver bieden", zo zei hij. De vrees bestaat dat de mestzak ken hinder kunnen opleveren, vooral wanneer zij vlakbij be bouwde kommen gemaakt wor den. Er bestaat volgens hem wel een meldingsplicht, maar de ge meente kan het niet verbieden. „Wij kunnen alleen bemiddelend optreden, helpen zoeken naar een zo gunstig mogelijke plaats voor een mestzak", zei woensdag een gemeentelijk woordvoerder. Burgemeester Steenkamp wees erop dat in regionale Brabantse kranten openlijk wordt gewezen op de mogelijkheid tot mestdum- ping in Zeeland. „Ook al willen sommige gemeenten, zoals Goes bijvoorbeeld, deze import van Brabantse mest weren. Met de huidige regelgeving valt te be twijfelen of dat kan lukken". Kloosterzande HENGELEN - De zeehengel- vereniging De Vogel hield de derde ciubwedstrijd 1 aan De Kruispolder. Er warefi 37 vis sers. Uitslag vrij aas: 1. M. van Duyse, Clinge 360 punten; 2. P. van Vooren, Lamswaarde 343; 3. J. van Heese, Klooster zande 300. Leeglopers: 1. Th. van Broeck, Clinge 95, 2. M. de Rudder, St.-Jansteen 80; 3, B van Wijsevelde, Stekene 68. Pijp: M. Dieleman, Klooster zande met 48 punten. De vol gende clubwedstrijd is zater dag 5 juni en zondag 23 mei wordt een koppelwedstrijd ge houden. Ossenisse VOLKSSPELEN - Op cam ping Mussenist werden volks spelen gehouden waaraan 37 personen deelnamen. Win naars mannen: B. Piessens, vrouwen: E. Coppens, jeugd: F. Nijens. Visspecialiteiten Keuze uit 5 wisselende menu's Een speciaal vismenu Y Verzorgde spijskaart -3 Reserveren prettig voor u en voor ons Dinsdags gesloten iet Voor een familiediner ner, is een gezellige zaal eer' aanwezig HULST-TEL. 01140-134441 België: 00-311140-13444 VRIJDAG HENGSTDIJK -Kantine De Vogel, 20.00 uur, kaarting. HULST -Café De Kroon, 14.00 uur, kaar- ting. I OSSENISSE -Hof ter Nesse, 20.00 uur, super bingo. ST.-JANSTEEN -Café Sport, 14.00 uur, vleeskaar- tmg. -Café 't Centrum, 14.30 uur, schie ting. VOGELWAARDE -'t Gelaag, KBO 14.00 uur, bingo. ft WALSOORDEN -Café Rue du Nord, 14.00 uur, palingkaarting. GRAAUW Gemeenschapshuis, 14.00 uur, milieugroep Hulst/Hontenisse, bijeenkomst voor ouderen. CLINGE Malpertuus, 13.30 uur, ANBO, jokeren. AXEL Buurthuis Boemerang, 20.00 uur, bingo. KLOOSTERZANDE *t Rozenhof, 13.30 uur, bingo voor ouderen. Hulst - Bridgeclub Hulst, zesde wedstrijd voorjaarscompetitie. Groep A: 1. De Jonge-Koopman, 2. Baggen-Mast, 3. Bruyns-Van Wijns- berghe Groep B: 1 Aronson-Kint, 2. Stallaert-Van Cauteren, 3. De Kort-Atkins. Groep C: 1. Hillege- Lossie, 2. Aarts-Van Wijnsberghe, 3. Smulders-Van Hootegem. Groep D: 1 Van Opstal-Rijk, 2. Hofman-Nij- pels, 3 De Kock-Schillemans. Groep E: 1. Van Leeuwen-De Kindt, 2- Biesbroeck-Van de Wielen, 3. Eeekhout-Colon. Koewacht - Gecoördineerd Oude renwerk, zaal De Vlaschaard. 1. L. Roelans/H. van Waes, 2. M. Celie-de Meester/A. Roeland, 3. M. Roeland/ Van der Sijt/A. de Bock. Poedel prijs: M. Thuy/M. Verbiest-de Rover. Aardenburg - Vijfde puntenbolling, 60 personen: 1. L. Bert, 2. R. Cools, 3. H. Bruggeman, 4. J. Focke, 5. B. Bauwens, allen 30 punten. Aardenburg - 87 personen: 1. R. Snouwaert-H. Herwegh-G. van de Steene, 2. A. de Ruijsscher-E. de Koning-J. Focke, 3. R. Colman-E. Rijckaert-U. Vanhulle. Aardenburg - De Kaaimannen. Mannen: 1. H. Leliaert 40 punten, 2. A. Hoogesteger 38, 3. Driedijk 38. Vrouwen: 1. mevrouw Pleijte, 2. me vrouw Van Hoorickx, 3. mevrouw Colinda 36 punten. 11iddelburg - Pedagogische Academie voor leraren Basis Onderwijs. Leraar Basisonderwijs: Urula de Jong, Axel. anneer u bij SeniorenWinkel ia advies, ook 'n groot assor- fowel klassiek als eigentijds, n zitcomfort op maat en Ie juiste hoogte. Hoofdweg 20, 27, t/m za. van 10.00-17.00 uur Kantoren ^neuzen, Hulst en Goes. „essen en telefoonnummers °P Pagina A2. Openingstijden: B30-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie i.eteuzen: Rein van der Helm rj'f-phef), Frank van Cooten, uj i'Ton Koomen (sport), Harold de Puijsseleijr. ®pps: Cees Maas, (P ovincie redacteur). Jn?'st 5u9ène Verstraeten 'P|v- editiechef) J^tentie-exploitatie I Pwé tel. 09-3291459940. 1-93 Graauw - In Graauw vinden deze dagen de boomwaifees- tenplaats. Een afsluiting van het voetbalseizoen dat uitge groeid is tot een dorpsfeest. Woensdag ging het evene ment van start met een schie ting op de liggende wip. Gis teren trok de tienkamp veel belangstelling. Alle activiteiten van het boom waifeest vinden plaats op het voetbalveld en in de grote tent die daar opgetrokken is. Aan de tienkamp deden ruim zestig se niorenleden mee van de vijf elf tallen die Graauw rijk is. Er werden tien proeven afge werkt waaronder korfbaldoelen, stokhangen, ringsteken, steppen- race en hoefijzergooien. Er werd dus heel wat gevraagd van het uithoudingsvermogen en de be hendigheid van de deelnemers. De Uitslag: 1. Graauw 2a, 73 pun ten, 2. Zaterdag b, 63 punten, 3. Graauw 3. 58 punten, 4. Graauw lb, 56 punten, 5. Zaterdag a, 45 punten, 6. Graauw 2b, 43 punten, 7 Graauw 4, 40 punten en 8. Graauw la, 31 punten. Vandaag start om 13.30 de jeugdmiddag en rond 16.00 uur strijden de jeugdspelers om de penaltybokaal. Een echt spekta kel verwacht de organisatie van de wedstrijd tussen Graauw B en een elftal van ouders van deze spelertjes. De Playbackshow is om 20.00 uur in de tent. Morgen staat in het teken van het afscheid van trainer George de Bakker. Na 25 jaar neemt hij afscheid van het voetbal, Hij krijgt een af- scheidswedstrijd aangeboden om 14.00 uur. Op het veld verschij nen dan de Zeeuws-Vlaamse trainers die spelen tegen een combinatie van spelers die allen de strenge trainershand van De Bakker kennen. Daarna is er een recep tie voor George de Bakker. Za terdagavond wordt de dag be klonken met een feesthal in de tent met medewerking van het dansorkest 'Pedant'. Het boomwaifeest wordt zondag afgesloten met een wijken- en familietoernooi om 12.30 uur. Stokhangen was een van de onderdelen op de tienkamp tijdens de boomwaifeesten in Graauw. FOTO CAMILE SCHEISTRAETE Kloosterzande - Dit jaar is het tien jaar geleden dat de huidige Ter Duinenschool in gebruik werd genomen. Voorheen waren de leerlingen gehuisvest in de H.-Hartschool aan de Groenen dijk. De ouderraad van de school is volop bezig met de voorberei dingen van een feestdag, die dinsdag 8 juni wordt gehouden. Er wordt voor alle groepen een spellenmiddag gehouden. Om 18.00 uur is er een wandelspeur tocht voor leerlingen en hun fa milie. Na deze tocht is er in de school een disco voor de groepen 7 en 8. Eveneens wordt een foto- en diatentoonstelling gehouden over tien jaar Ter Duinen. De bewoners van 'De Linde' kreaen een kooi met twee kanarie's van de zaalvoetbalve reniging, FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Van onze corrspondente Hulst - Evert Verwer en Peter Bouman kwamen woensdag op bezoek bij de bewoners van het substitutieproject 'De Linde' in de Blaauwe Hoeve in Hulst. Zij brachten een grote vogelkooi mee met twee felgekleurde parkieten. Deze kooi met gevederde inhoud werd over handigd aan de bewoners en is bestemd voor de recreatiezaal de Linde. In deze zaal worden de zestien licht dementerende bewo ners, die een eigen kamer hebben in de Blaauwe Hoeve dagelijks opgevangen en verzorgd. Dit substitutieproject is in juni van start gegaan. Evert Verwer vertelde de aanwezigen dat het Bertha-3 project van de zaalvoetbalvereni ging BVS op 30 april een groot succes was. „Vanaf het begin hebben we als speerpunt gehad dat een gedeelte van de opbrengst naar de Blaauwe Hoeve zou gaan. Op konin- ginnendag maakten koeien met hun vlaai, mensen blij en wij willen nu een bijdrage leveren en iets voor de dieren doen. In eerste instantie zou het geld gebruikt worden voor de dierentuin van de Blaauwe Hoeve, maar na overleg hebben we besloten een kooi met parkieten te kopen voor deze zaal." Peter Bouman overhandigde nog een geslo ten couvert met geld dat besteed mag wor den voor de aanschaf van andere huisdieren in de Blaauwe Hoeve. Met behulp van twee bewoonsters werd de kooi onthuld. Een 89-jarige beloofde meteen dat ze goed voor 'de Pietjes' zou zorgen. Adjunct directrice B. Weemaes bedankte de Bertha-3 mensen. „Ik vind het geweldig dat jonge sportieve mensen denken aan oudere bewoners van ons verzorgings- en verpleeg huis. Wij zullen goed voor de diertjes zorgen en we hopen dat het project dat jullie in 1994 organiseren evenveel succes mag heb ben." De blauwe en groene parkieten lieten on middellijk horen dat ze goed gebekt zijn en de aanwezigen gaven hen de namen: Evert en Peter. En als zo'n gifwolk nou eens bij ons komt aandrij ven....?" Het knettert ons te gemoet uit dreigend vormge geven advertenties van het ministerie van binnenlandse zaken. De advertentie vertelt ons in één adem meteen wat wij in geval van een giframp moeten doen. „Als de sirene gaat....Ga direct naar binnen, sluit deuren en ramen, zet radio of tv aan." Ziezo, denk ik dan, dat is geregeld. Alleen komt direct de vraag op wat wij, na een dag of wat binnen te hebben gezeten, verder zullen bele ven. Volgens de directeur van de Zeeuwse GGD, dokter V. Slenter, valt dat best tegen. Immers, zo deelde Slenter ons via de krant mee: de hulpver leners die ten behoeve van al die binnenzitters in actie moe ten komen, zullen slechts traag of heel onhandig te werk gaan. Zij zijn gewoon niet getraind voor een georga niseerd optreden tijdens een grote ramp. „Stel." zegt Slenter, „dat er op een zomerse marktdag in Sluis een autobom afgaat en er vallen tweehonderd zwaar gewonden. Wat gaat er dan gebeuren? 1. tr moet groot alarm wor den geslagen. Daarvoor is communicatie-apparatuur no dig. die er niet is. 2. De ambulancediensten moeten met spoed uitrukken met goed getraind personeel, dat er niet is. 3. De slachtoffers moeten naar ziekenhuisbedden die er niet zijn, omdat gangen ver stopt zitten met lichtgewon den die op eigen kracht zijn komen aandraven. 4. De traumateams, die er niet zijn, moetenriie gewonden te hulp schieten. Het enige wat er wel is, dat is de ramp, constateert Slenter, Zolang de overheid niet met geld over de brug komt om de hulpverleners te trainen, blijft de rampbestrijding steken bij: ramen en deuren sluiten en de radio of tv aanzetten om te vernemen hoe lang het huis arrest vermoedelijk zal gaan door Tom Koopman duren. De GGD-directeur heeft de trillende vinger op een wonde plek in onze sa menleving gelegd: namelijk de plek waar onze illusies zit ten. Gaat u zelf maar na. Als er straks een zware druggangster de landsgrens bij Sas van Gent passeert, dient er jacht op hem te worden gemaakt door marechaussees die er niet (meer) zijn. Ben je een kind in een probleemgezin, dan dien je je te laten opvan gen door gekwalificeerde in stellingen, die geen plaats voor je hebben. Ben ie als bandiet gearresteerd, dan moet je een cel in die er niet is, zodat je spoedig weer op vrije voeten bent. Ben je oud en der dagen zat en kun je er niet meer alleen wonen, dan moet je naar een bejaarden huis dat er niet is. Onze zogenaamde verzor gingsstaat moet het steeds va ker en steeds nadrukkelijker hebben van een soort lucht spiegelingen die bedrog blij ken te zijn zodra je er dichtbij komt. De tijd is wellicht niet ver meer dat een lotgenoot die net als jij op het veerplein wacht op een veerboot die er niet is, je troost met de goede raad: „Waarom maakt u geen gebruik van de Westerschel- de-oeververbinding? Die is er ook wel niet, maar als hij er was zou u zo aan de overkant zijn!" Dokter Slenter zal het nog wel een poosje moeten doen met trainingsprogramma's die er niet zijn en met subsidies die niet verzilverd kunnen worden HUISARTSEN Aardenburg, Oostburg en Zuid- zande - Van vrijd. 17.30 u. tot maand. 8 u. dokter W. Jongsma, Oudekerkstr. 2, Aardenburg, tel. 01177-1466. Axel en Zaamslag - Van vrijd. 17 u. tot maand. 8 u. dokter E. Klop, Bastionstr. 36, Axel, tel. 01155-61777. Spreekuur spoedge vallen zonder afspraak: zat. 10.00-10.30 en 16.00-16.30 u. zon. 11.30-12.00 u. Biervliet, Hoofdplaat en IJzendij- ke - Van vrijd. 18 u. tot maand. 8 u. dokter J. Slingerland, Noordstr. 27, Biervliet, tel. 01152-1345. Clinge, Koewacht en St.-Jansteen - Van vrijd. 18 u. tot maand. 8 u. dokter B. Schulte, Hoofdstr. 34, St. Jansteen, tel. 01140-12928. Breskens en Groede - Van vrijd. 17.30 u. tot maand. 8 u. dokter A. Hermanides, Dorpsstr. 17, Bres kens, tel. 01172-1566. Spreekuur zat. en zond. om 11-11.30 u. en 17-17.30 u. Cadzand, Sluis, Retranchement en Zuidzande - Dokter M. de Meijer, Badhuisweg 42, Cadzand, tel. 01179-1366. Driewegen e.o. - Tot maand. 8 u. dokter W. Kronenberg, Molenstr. 15, Hoedekenskerke, tel. 01103-1747. Goes en Kloetinge - Van vrijd. 18 u. tot zat. 19 u. dokter D Keizer, Fr. den Hollanderlaan 29, Goes, tel. 01100-16405. Van zat. 19 u. tot zond. 23 u. dokter F.v. Peer, Oost singel 132, Goes, tel. 01100-15306. Spreekuur zat. en zond. 10-10.30 en 17-17.30 u. Hontenisse en Kloosterzande - Van vrijd. 17 u. tot maand. 8 u. dokter M.v. Kalmthout, Groenen dijk 52, Kloosterzande, tel. 01148-1377. Spreekuur spoedge vallen zat. om 11.30 u. Heinkenszand - Dokter C. Mier- mans, Kloetingseweg 3, 's-Heer Abtskerke, tel. 01103-2089, bgg. 01106-3074. Heinkenszand, 's Heer Arendsker- ke, Nieuwdorp en Wolphaartsdijk - De praktijk van de artsen Har ten, van Driel, Aarnoutse en v.d. Vlugt wordt van vrijd. 17.30 u. tot maand. 8 u. waargenomen door dokter J. Harten, Clara'spad 12, Heinkenszand, tel. 01106-1234. (boodschappen tussen 9 en 10 u.) Hulst - Van vrijd. 17 u. tot zond. 24 u. dokter B. den Ouden, Glacis- weg 50, Hulst, tel. 01140-12060. Spreekuur spoedgevallen zonder afspraak za. en zo. 11 en 17 u. Sas van Gent en Westdorpe - Van vrijd-. 18 u. tot maand. 8 u. dokter M. Dierick, Graaf Jansdijk A.185, Westdorpe, tel. 01158-1366. Spreekuur uitsluitend voor spoed gevallen: zat. om 10.00 uur op Bolwerk Oranje 2, Sas van Gent. Sluiskil, Philippine en Hoek - Dokter M. Jongsma, Julianastr. 2, Hoek, tel. 01154-1356. Spreekuur spoedgevallen zat. en zond. om 12 uur. Terneuzen - Van zat. 8 uur tot zond. 8 uur dokter J. Stevens, Oostelijk Bolwerk 12c, Terneuzen, tel. 01150-14000. Van zond. 8 uur tot maand. 8 uur dokter H. Ham mer, Oostelijk Bolwerk 12c, Ter neuzen, tel. 01150-14000. Spreek uur spoedgevallen zat. en zond. 11.30 en 17 uur. VERLOSKUNDIGEN Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen - De praktijk van mevr. H. Haak, Anth. v. Dijckstr. 32, Axel, wordt waar genomen door de dienstdoende huisarts. WIJKVERPLEGING Goes, Kloetinge, Kattendijke en Wilhelminadorp - Tel. 01100-12456. Oost-Zuid-Beveland - Tel. 01130-1545. Zak van Zuid-Beveland - Tel. 01106-1615. Hulst en Hontenisse - Tel. 01140-12191. West-Zeeuwsch-Vlaanderen - Tel. 01170-3139. Dag en nacht bereik baar. (dringende boodschappen in spreken op antwoordapparaat). Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen - Voor spoedgevallen dag en nacht be reikbaar onder tel. nr. 01140-12191 (boodschap inspre ken op antwoordapparaat). Kruisver. Kanaalzone Zeeuwsch- Vlaanderen - Dag en nacht bereik baar voor dringende hulpverlening onder tel. 01150-19049. U kunt naam en telefoonnummer inspre ken, zodat de dienstdoende wijk verpleegkundige u kan bereiken. DIERENARTSEN Goes, Heinkenszand en Noord-Be veland - Dierenarts H.v. Dijk, Si- monswei 2, Heinkenszand, tel. 01106-1290. Hengstdijk en Hulst - Dierenarts M. Schaub, Axelsestr. 108, Zaam slag, tel. 01153-1366. Zaterdags preekuur in de Bastionstr. 3, Axel 11-12 u. verder vlgs. afspr. Hulst - Dierenartsen Aerts-Bosch, Dullaertstr. 43, tel. 01140-14015. Spreekuur za. 10-12 u. en volgens afspraak. Breskens, Aardenburg, Sluis - Dierenarts G. de Bruijckere en E.v. Bruinessen-Kapsenberg. Za. en zo. spreekuur gezelschapsdie ren in Aardenburg, (Romanlaan 28), van 11.30-12.00 u. en in Oost- burg (Brouwerijstr. 8) van 13.00-13.30 u., verder vlgs. tel, afspr. tel. 01177-2398 of 01172-2769. Axel, Terneuzen, Zaamslag en Hengstdijk - Vanaf zat. 12.00 u. dierenarts M. Schaub, Axelsestr. 108, Zaamslag, tel. 01153-1366 of 01155-61488. Zat. spreekuur in de Axel: 11-12 u. en vlgs. afspraak. Sas van Gent - Dierenarts E. Da vid, Westdam 54, tel. 01158-3800, bgg. 01157-1319. Spreekuur za. 11-12 u. en na afspraak. Terneuzen e.o.' - Peter de Vos, Polikliniek voor kleine huisdieren 'De Steenberghe', v. Steenbergen- laan 7, Terneuzen, tel. 01150-96425. Spreekuur: zat. 12-13 u. Verder na telefonische afspraak. J.P. de Vos en A. Burm, Kliniek van kleine huisdieren en bijzonde re dieren, v. Diemenstr. 83, Ter neuzen, tel. 01150-19628. Spreek uur zat. 12.30-14 u. en na telefo nisch overleg. Oostburg - Dierenarts J.v.d. Vij ver, Sirius 1, tel. 01170-52103. Spreekuur zat. en zond. na tel. afspr. Bgg. Dierenkliniek IJzendij- ke, 01176-1388. St.-Jansteen e.o. - Dierenarts A. de Bruyn, Tempelier 34, St. Jan steen, tel. 01140-12701, bgg. 01140-10546. Spreekuur za. en zo. 11-12 u. en vlgs. afspraak, huisbe zoek ook na afspraak. Praktijk IJzendijke - Dierenarts H.v.d. Vijver, tel. 01176-1388. Spreekuur zat. om 13 uur en zond. om 12 uur in de dierenkliniek te IJzendijke, en volgens afspraak. TANDARTSEN West-Zeeuwsch-Vlaanderen. Tandarts C. Thomaes, Nieuwstr. 55, Oostburg, tel. 01170-53580. Spreekuur zat. en zond. 12-12.30 uur. Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen Tandarts P. de Booy, Canadalaan 1, Sas van Gent, tel. 01158-3022, privé: 01156-8544. Spreekuur zat. 10-10.30 en 18-18.30 u. zond. 12-12.30 u. Zuid- en Noord-Beveland - Tand arts P. Akkerman, Voorstad 33a, Goes. In het weekeinde tel. nr. 06-52771398. Spreekuur zat. en zond. 10-1 l_uur. apoihlken Axel - Apotheek Axel, Oranjestr. 6, tel. 01155-62888. Geop. zat. 10-11 en 16-17 uur. Verder uitslui tend voor spoedgevallen en recep ten. Goes - Apotheek Goese Polder, De Spinne 1162, tel. 28228. Hulst - Apotheek Hulst. Geop. zat. 11-12 uur en 15.30-17.30 uur, zond. 11-11.30 u. en 16.30-17.30 u. Voor spoedgevallen buiten ope ningstijden is de dienstdoende apothekersassistente thuis bereik baar tel. 01140-14255. Terneuzen - Apotheek Hamann, tel. 01150-12060. Geop. zat. van 8.30-17.30 u., zond. 11.30-12.30 u en 17-18 u.

de Stem | 1993 | | pagina 15