Meeste leraren Axel aan de slag Idestem Vos Reynaert duikt weer op in Hulst Hulstenaar krijgt van GS geen subsidie voor gevelisolatie Radarkasten doelwit vandalen Autozoektocht in St.-Niklaas PLAATSELIJK NIEUWS UITSLAGEN DAG KLAPPER C2 LSie Onderwijzend personeel van vorig jaar gesloten school weer aan het werk OOR Bebouwde kom Biervliet wordt een beetje groter 'Schoolbesturen schenken te weinig aandacht aan problemen arme gezinnen' ZIGING HUISVUIL aarticulieren ZEELAND enb.v. Bijscholing EDITIE ZEELAND I leriltic^u"Rein van der Helm I d de Puijsseleijr. Grensgemeente Stekene houdt Stekenedag Kloosterzande Gemengd Koor zingt cd vol Formatie Nix Trix treedt op in De Gravin in Westdorpe Brabant uit op extraatje voor infrastructuur KAARTINGEN SCHIETINGEN KOERSBAL BOLLINGEN 993 nelvaartsdag en tweede pi^. routes voor het ophalen van ag 20 mei 1993 naar: \G 21 MEI 1993 Jag 31 mei 1993 naar: HG 1 JUN11993 er en wethouders van Hulst, ester, dr. mr. A.A.L.G.M. Kessen mr. H.J. v. Geesbergen A-C ek om te zoenen i >edankje, jubileum, receptie, )rte, verloving, overwinning, imen. Abraham, openbare naar door, mag best eens in en wel op de pagina Moeilijk is dat niet en duur it te zijn. Prijs per regel of esp. 2,40", één grote regel a 2,89 resp. 3,04'. ilaatsen van een foto of et een formaat van 35 x 45 wij 15,96 resp. 16,76' ge tarieven op aanvraag. Bij ite betaling wordt 4,50 erekend. Foto's worden niet Bel 076-236442 of geef uw vóór plaatsing af bij één van ren. Schriftelijke opgaven uitend geaccepteerd indien :s bekend zijn, ook indien uw aling bijgevoegd is. n ons het recht voor teksten af van redenen te weigeren gever klachten bereiken over in tekst behoudt de uitgever ht voor om de naam van de tgever bekend te geven. tarieven gelden op zaterdag lerenigingsnieuws 1 op 2 kolom op donderdag WOENSDAG 19 MEI 1993 weten, ag VI JAN EN MARIANNE Vandaag 121/> jaar een paar. Morgen staat de koffie klaar v.a. 6.00 uur 's morgens. lanweg 26 150-20851 Van onze verslaggever Hulst - Hulstenaar G. Borm aan de Tivoliweg kan subsidie om zijn ge vel te isoleren wel vergeten. Gede puteerde Staten (GS) hebben er zelfs geen cent voor over. Daarnaast komt Borm twee decibel te kort om zelfs nog maar een aanvraag in te dienen. GS antwoorden dat aan het gemeentebestuur van Hulst dat GS heeft gevraagd welke mogelijkheden er in het geval Borm zijn. Bij het Rijk valt in ieder geval niets te halen. Van die kant worden alleen aan gemeenten boven honderdduizend in woners subsidie voor gevelisolatiemaat- regelen gegeven. De provincie Zeeland heeft dat enigszins omzeild door een samenwerkingsverband te vormen met 25 Zeeuwse gemeenten. Daardoor komt er jaarlijks driehonderdduizend gulden naar Zeeland voor gevelisolatie. Maar om daarvoor in aanmerking te komen gelden strenge eisen waaraan de wo ning van Borm niet voldoet. Om als een urgent saneringsgeval te ■worden aangemerkt moet de woning te maken hebben met een geluidsbelasting van 66 dba. Uit recent akoestisch ver- keersonderzoek is gebleken dat het ver keer dat voorbij Borm raast slechts voor 64 dba geluid maakt. Pech dus. „De woning van de heer Borm komt derhal ve niet in aanmerking voor gevelisola- tiesubsidie. De regeling is dermate rigi de gesteld dat er in dit verband geen beleidsvrijheid voor ons college is", zo stellen GS. GS hebben er nog eens nadrukkelijk naar gekeken omdat Borm in zijn brief melding had gemaakt dat 'er verwach tingen zouden zijn gewekt'. „Het is ons onduidelijk waarop die zouden zijn ge baseerd. Immers ook uit het 'Onderzoek verkeerslawaai gemeente Hulst' van maart 1986 is niet af te leiden, dat de woning van de heer Borm binnen de urgentiebepaling van de regeling valt". Nu Rijk en provincie afvallen staat nog een mogelijkheid voor Borm open. GS schrijven dat hij maar eens bij de gemeente Hulst moet aankloppen voor subsidie. Z'Darlige am Thunersee Isch ar am 19 mai 1943 Uf d'walt cho. lm elterlt che Landgaschthof Zwu sche Bahn u strass het ar sini früechschti jugeo verbracht. Meh weder d'Halfli vo sim Labeisw ar in Holland as outot- achmaa bi d'Blocks. Mier wünsche alls Gue» zu füfzgishte De Daentjes e Jokki louden. jstaat uit twintig volwaardige, oningen, met voldoende eigen huishouding, chikken de bewoners over neenschappelijke ruimten. gsbijeenkomst vindt plaats in je", Hoogstraat 35 in Sluis. )0 uur. lader geïnformeerd over deze voorzieningen in Het Rondeel, ng en huurprijzen. Tussen 0 uur vindt een rondleiding fandeel. Alle belangstellenden welkom! nderd bent, kunt u nadere /ragen bij de HBB, telefoon 31. Van onze verslaggever Axel - De meeste leraren van de vorig jaar gesloten scholengemeenschap De Weistede in Axel zijn weer aan de slag. In veel gevallen hebben ze een tijdelijke of gedeeltelijke baan in het onderwijs gevonden. Een klein groepje volgt bijscho- gevoelig. „Wij hebben een he ling. Vijf van de dertig leer krachten die op wachtgeld wer den gezet, zitten nog steeds thuis. Wilfried de Waal, aanspreekpunt personeelsvoorziening onderwijs (ppo) van het Arbeidsbureau in Temeuzen vindt dit een goed resultaat. „Al met al is het werk loosheidspercentage achteraf meegevallen", vindt hij. Hij wil echter gezegd hebben dat de snelle arbeidsbemiddeling mede te danken is aan gewijzigde wet geving. Dit jaar werd de tijdelij ke wet arbeidsbemiddeling on derwijs van kracht. Scholen worden daardoor veiplicht bij een vacature eerst uit te zien naar een wachtgelder. „Is iemand beschikbaar en ge schikt dan wordt het iemand met wachtgeld", zegt De Waal. De maatregel pakte dan weliswaar goed uit bij een aantal leer krachten van de Weistede. In het algemeen, aldus De Waal is de wet niet zo gemakkelijk hanteer baar. Het gebeurt niet vaak dat iemand helemaal full-time be schikbaar is. Daarnaast staat de identeiteit van de school nog vaak een snelle bemiddeling van werkloze leerkracht in de weg. Bovendien ligt de controle op het naleven van de wet nogal hoorlijk goede relatie opge bouwd met een aantal scholen. Door die controlerende taak zou die relatie verstoord kunnen worden. Ik heb geen zin om met gefrustreerde scholen te maken te krijgen", zei hij eerder. Van de dertig leraren die vorig jaar op straat kwamen te staan, hebben inmiddels een kleine twintig mensen een nieuw baan in en buiten het onderwijs ge vonden. Vijf houden zich bezig met her- en of bijscholing. De rest is werkloos. „Het zijn dan wel geen structurele banen maar ze blijven zo toch aan het werk", aldus De Waal. Van de groep leerkrachten in heel Zeeuws- Vlaanderen die weer in het on derwijs aan de slag willen, heb ben de leraren met een hand- vaérdigheid-bevoegheid de min ste kansen. „Die worden niet zo gek veel gevraagd, maar in het algemeen kunnen werkloze leer krachten in alle sectoren van de school geheel of gedeeltelijk aan de slag". Bij het arbeidsbureau stonden eind vorig jaar 175 uit het on derwijsveld, leraren, schoonma kers en adminstratief personeel ingeschreven. In het kader van de verkeersveiligheid Van onze verslaggever Middelburg - De bebouwde kom van Biervliet wordt waarschijnlijk iets groter. Gedeputeerde Staten (GS) willen namelijk willen na melijk een deel van de Hoofdplaatseweg in het ka der van de verkeersveilig heid binnen de bebouwde kom brengen. Hiermee wordt gehoor gege ven aan een wens van het Contactorgaan Biervliet. Het Contactorgaan kaartte de pro blemen omtrent de verkeers veiligheid op bovengenoemde weg bij GS aan. Langs het deel, waar nu nog tachtig kilometer per uur ge reden mag worden, zijn huizen met bijbehorende uitritten ge bouwd. Daarnaast ligt aan het begin van de bebouwing een bocht. Vandaar dat GS de grens van de bebouwde kom willen verleggen. GS schrijven dat deze veran dering pas op zijn vroegst eind dit jaar kan gebeuren. In ver band met onder meer de reali sering van nieuwe bestem mingsplannen ten behoeve van woningbouw moet nog voor diverse dorpen in de gemeente Terneuzen de grens van de bebouwde kom worden gewij zigd. De gevraagde komgrens- wijziging in Biervliet wordt dan meegenomen. Hulst - De schoolbesturen in Oost-Zeeuws-Vlaanderen kekken zich veel te weinig aan van gezinnen die moeite nebben om de eindjes aan elkaar te knopen. Dat verwijt maakt de werkgroep 'Arm in arm van het Pastoraal Regio naal Overleg (PRO) in Oost- Zeeuws-Vlaanderen in het jaarverslag over 1992. I Je werkgroep zocht naar aanlei- I™ig van klachten die ze binnen over He hoogte van de I ouderbijdrage met veertig scho- [kantoren ,®rneuzen, Hulst en Goes. "ssen en telefoonnummers 'Qina A2. Openingstijden; 30-12.30/13.30-17.00 uur. I Redactie Ifranun^' Frank van Cooten, IHamirt .f''J0n Koomen (sport), Ê«:CeesMaas, iTOvincie redacteur). ISjiforfr9®"6 Verstraeten |IPIV' editiechef) exploitatie |C Lu- Zeeland: len contact. De eerste keer rea geerden tien scholen. „De reac ties waren positief of men ver school zich achter de ouderra den". In december vorig jaar ging er nog eens een brief overheen, maar daar kwamen maar twee antwoorden op terug. De strek king daarvan was 'onze leraren weten wel waar ze mee bezig zijn'. „Al met al een mager resul taat, wat ons inziens getuigt van een gebrek aan interesse in de financiële moeilijkheden waarin verschillende gezinnen zich be vinden". Een van de zwaar beschadigde radarkasten. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Van onze verslaggever Hoek/Breskens - Voor de tweede maal sinds de installatie van het radarmeetnet langs de rijksweg Hoek/Breskens hebben onbeken den in de nacht van maandag op dinsdag forse vernielingen aangebracht aan de ra darkasten. Met grof geweld zijn zeven kas ten volledig beschadigd. Een schadepost voor Rijkswaterstaat van 28.000 gulden. Hoofd dienstkring Zeeuws-Vlaanderen van Rijkswaterstaat Jos van Maarschalkerweerd vindt het een trieste zaak dat opnieuw beschadi gingen zijn aangebracht aan de radarkasten. Rijkswaterstaat staat machteloos, zo lijkt het. Ongeveer een maand na de installatie van het radarmeetnet, bedoeld om de snelheid op het traject Hoek/Breskens te verminderen, vonden vorig jaar zomer voor het eerst ernstige vernie lingen aan de radarkasten plaats. Rijkswater staat verstevigde de kasten toen om ze vandalis- mebestendiger te maken, maar die pogingen waren tevergeefs, zo blijkt nu. „Als je maar veel geweld gebruikt, is daar natuurlijk weinig tegen in te brengen", aldus Van Maarschalkerweerd. „Eerlijk gezegd had den we dit niet verwacht. Onze veronderstelling was dat het publiek eerst moest wennen aan de nieuwe situatie. Maar dit werpt toch weer een ander licht op de zaak. We zullen ons intern opnieuw beraden over een oplossing." De vernielde radarkasten, twee op het traject Breskens/Schoondijke en vijf tussen Hoek en Schoondijke zijn gisteren door medewerkers van Rijkswaterstaat weggehaald. Van Maarschalker weerd hoopt ze nog voor de zomerdrukte terug te kunnen plaatsen. Van onze correspondente Sint Niklaas - In de Wase hoofdstad St.-Niklaas pro beert de plaatselijke VW van alles om toeristen te lokken en de inwoners een aantal leuke activiteiten voor te schotelen. Op 30 mei is er de Dag van het Park en de Bloe- mekens autozoektocht. Het Romain de Vidtspark is de hele dag open. Van 13.30 tot 18.00 uur is er de tentoonstelling Lentekriebels in het natuurcen- trum Walburg. En vanaf 13.30 uur kunnen de liefhebbers ook meedoen aan een zoekwandeling door het park. Om 15.00 uur verzorgt de harmonie Excelsior voor een openluchtconcert. Tus sen 11.30 en 13.30 uur kunnen de deelnemers voor de twintigste Bloemekens autozoektoeht zich melden in de feestzaal van het Kon. Atheneum, naast het zwembad aan de Parklaan. De toeristische zoektocht loopt langs mooie wegen en vergt veel van het oriëntatievermogen. On derweg moeten vragen opgelost worden en zelfs spelletjes ge daan. Iedereen mag deelnemen. Menu, pr,vétel. 09-3291459940. Van onze correspondente Hulst - Vos Reynaert laat zich veel vuldig zien in Hulst en het Waas land. In de grensgemeente Stekene wordt 29 mei een Stekenedag ge houden en volgen wandelaars de Reynaertwandelroute. Vanaf 13.30 uur verzamelen de wande laars zich aan het Vossenhol, Sint Jan- steenstraat 12 in Kemzeke waar ze voor af Reynaertbier kunnen drinken. Om 14.00 uur vertrekken ze dan en volgen de wandelroute tot aan de Reynaertbank in De Klinge. De heemkundige kring d'Euzie leidt deze wandeling en gidst de deelnemers over de Linie en de Stropers. De wandeKqg -10 tot 12 kilometer- duurt ongeveer drie uur. Rond 17.00 uur zijn de wandelaars terug bij het Vossenhol. Ze krigen daar een zwaarddans te zien die opgevoerd wordt door de volkskunstgroep Reintje Vos. Voor de echte Vossekenners is er om 20.00 uur in de Broedersschool Jn Steke ne een Herman Heyse-lezing. Tijdens deze zitting worden twee boeken onder de loep genomen: het boek naar aanleiding van vijf jaar Tiecelijn: 'Rey naert bloemleest Tiecelijn' en de tweede druk van 'Het Land van Reynaert'. De avond wordt muzikaal opgeluisterd door het vocaal ensemble Spiccato. Ook de inwoners van Sint Niklaas vin den dat ze in de Reynaertstad wonen. Om dat duidelijk te maken aan Hulste naren en anderen vieren ze op 30 mei een Sint Niklaas-Reynaertdag. De Gewestelijke VW Land van Waas laat twee bussen rijden (om 12.30 uur) naar Stekene. Het vertrekpunt is het parkeerterrein van het recreatiepark de Ster. Om 13.00 uur begint aan Bosdorp, Heimeersstraat een wandeling van 12 tot 15 kilometer, die via de abdijgronden van Boudeloo en via de Moervaart naar Daknam loopt. Onderweg is er een voor dracht over Reynaert en een uitleg over Boudeloo en de Moervaart. Rond 16.30 uur worden de wandelaars opgevangen in Daknam door de 'cham petter-belleman'. Van daaruit vertrek ken de bussen dan weer naar de Ster waar burgemeester Schoeters nieuwe Reynaertbeelden zal onthullen. Willy Coppens en Jo van Eetvelde brengen een ludieke voordracht rond de Reynaertfi- guur. Belangstellenden kunnen inlichtingen inwinnen bij de VW-Land van Waas op de Grote Markt in Sint Niklaas. De prijs voor deelname aan de tocht bedraagt honderd Belgische frank. KLOORTJE - Solisten van showband Kloortje hebben met succes deelgenomen aan majorettenwedstrijden in sporthal De Scheg in Uit hoorn. De resultaten waren: B-divisie: Daphne Bussens en Mariska Duerinck eerste prijs met respectievelijk 53 en 51,6 punten. C-jeugd: Cindy Burm eerste 48, tweede Wendy Burm met 45; derde divisie: eerste prijzen Evie de Baker 48,4, Vivian Scheerders 48, tweede: Brenda de Blok 47,9, Bianca Verschuren 47,1 en Jessica Sa- man 46,5. Tweede divisie: Wendy van Goethem als solis te 49,1 punten en als duo met Karen Seij met 49,4, Bianca van de Bossche 46,2. Eerste divisie: Cindy van Meelen en Karen Seij eerste prijs met promotie naar eredivisie met 51,3 en 51,1 punten. Eredivi sie: Gwenda van Overmeeren en Djessica Goossens eerste prijs met 48,4 en 48,2 punten. Van onze correspondente Hulst - Gisteravond werden de laatste werken opgenomen voor de cd die het Hulster Gemengd Koor onder leiding van Jo Ivens gaat uitgeven. De opnameploeg van Mira Sound kwam naar Hulst om de liederen van Fran- ck, Fauré en Haydn op de band te zetten. Deze werden opgeno men met orgelbegeleiding. Dit voorjaar zijn de werken met or kestbegeleiding opgenomen. Daarnaast werden nog twee bui tenlandse kerstliederen gezon gen die moeten dienen voor een verzamel-cd vol kerstmuziek, waar het Hulster Gemengd Koor ook een bijdrage voor levert. Het koor heeft al een respectabe le reeks platen opgenomen, maar het is de eerste maal dat het meewerkt aan. een cd-opname. Van onze correspondent Westdorpe - Het podium van De Gravin in Westdorpe wordt donderdag 20 mei, he melvaartsdag, beklommen door de bluesrockband Nix Trix. De oorsprong van deze band ligt in Zuid-West-Nederland, In 1985 alleen opgericht voor het plezier van de muzikanten, speelt de band nu door heel Nederland en beschikt over een overvolle agenda. Nix Trix heeft al diverse voor programma's (onder andere Nor maal) verzorgd met zijn blues- rock die op een energieke en spectacularie manier gebracht wordt. Inmiddels heeft het al twee demo's opgenomen, met daarop een aantal eigen compo sities en een paar covers. Eind 1992 is de cd op de markt ver schenen en goed ontvangen. Zanger Nico Tuijtel, de gitaris ten Michael Staat en Jon Houte kamer, bassiste Marlon Jordans en drummer Johan van Drunen hebben zich muzikaal laten beïnvloeden door Clapton, Hen- drix, CCR en Led Zeppelin en dit is zowel in de eigen nummers als in de covers goed te horen. Het optreden in De Gravin be gint om 22.00 uur en de toegang is gratis. Van onze verslaggever Den Bosch - Brabant hoopt een graantje mee te pikken van de 5 miljard die het kabinet uittrekt voor investeringen in weg- water en spoorwegen. Er is een lijstje opgesteld met verkeers- en vervoersprojecten in Brabant waarmee om en nabij de 1 miljard gulden is gemoeid. Op dit nog ruwe verlanglijstje staan onder meer de aanleg van de Zoomweg-Noord tussen Ber gen op Zoom en Halsteren, ver betering van het knooppunt Al 6 en A19 bij Moerdijk, verbreding van de Al 6 en de verbetering van het Wilhelminakanaal. Hulst - KBO, Zaal De Blaauwe Hoeve, 52 personen. Bieden: 1. A. de Cock, 2. L. Jaarsveld, 3. A. de Klerk. Lamswaarde - Zaal De Lamso ren, 27 personen. Bieden: 1. P. Jonkers, 2. L. van Goethem, 3. Th. Neve. Jokeren: 1, mevrouw Huls hout, 2. mevrouw Van Britsom, 3. F. Buys. Hulst - Zaal De Lieve, KBO, 32 personen. Bieden: 1. mevrouw Boonman, 2. mevrouw Lernout, 3. A. Li]baart. Kloosterzande - Zaal De Reizen de Man, 39 personen. Bieden: 1. mevrouw De Waal-Baart, 2. A. van der Hooft, 3. Th. van Caute- ren. Jokeren: 1. J. Schalje, 2. mevrouw Verschuren, 3. A. Neve. Koewcht - Zaal De Lange Ak kers, Bond voor Ouderen twintig personen. Bieden: 1. mevrouw De Koeyer, 2. E. Sturm, 3. H. Tem merman. Hulst - Zaal De Kroon, dertig personen. Bieden: 1. Th. de Vet, 2. C. Oosterling, 3. I. de Winkel. Jokeren: 1. E. van Vooren, 2. mevrouw Van Vooren, 3. N. van Delft. Graauw - Gemeenschapshuis, zestien personen. Jokeren: 1. J. Kamoen, 2. mevrouw Weemaes, 3. mevrouw Delforge. Hengstdijk - Zaal 't Jagershuis, zestien personen. Jokeren: 1. me vrouw De Cock, 2. mevrouw Kempe, 3. mevrouw Van Goethem. Bieden: 1. mevrouw Goossen, 2. J. Bogaert, 3. me vrouw Reyers. Graauw - Gemeenschapshuis, KBO, 24 personen. Bieden: 1. A. de Klerk, 2. A. Hageman, 3. J. van de Ende. Axel - Gregoriuscentrum, Bond voro Ouderen, achttien personen. Bieden: 1. W. Herman, 2. S. Gijs, 3. B. van de Bos. Hulst - Zaal Time Out, zestien personen. Jokeren: 1. L. de Bruyn, 2. F. Buys, 3. C. van Kerkhoven. Jokeren: 1. E. Bogaert, 2. B. Jan sen, 3. L. Blommaert. Kloosterzande - Zaal De Kom buis, achttien personen. Jokeren: 1. mevrouw Verschuren., 2. me vrouw De Waal, 3. mevrouw Jonkheym. Bieden: 1. R. Verschu ren, 2. C. de Kort, 3. J. Pauwels. Hulst - Zaal De Kroon, twintig personen. Bieden: 1. J. Pieters, 2. C. van Goethem, 3. mevrouw Lu- casse. Jokeren: 1. mevrouw Pie ters, 2. mevrouw Rodrigo, 3. me vrouw Rodrigo. St.-Jansteen - Zaal De Sport, twintig personen. Bieden: 1. J. Vermeire, 2. mevrouw Elegeert, 3. J. van de Hende. Hengstijk - Campign de Vogel, 56 personen. Bieden: 1. mevrouw Ee nenaam, 2. J. Bogaert, 3. H. de Ruyter. Jokeren: 1. N. Dreesen, 2. mevrouw De Waal-de Waal, 3. mevrouw De Schepper. Axel - Zaal De Boemerang, 52 personen. Bieden: 1. W. Lensen, 2. C. Ambrosini, 3. I. Ingels. Joke ren: 1. mevrouw Rutters, 2. me vrouw Verhelst, 3. mevrouw Pa- tijn. Lamswaarde - Zaal De Lamso ren, 44 personen. Bieden: 1. C. Oosterling, 2. mevrouw De Deyn, 3. C. Ambrosini. Jokeren: 1. me vrouw Hulshout, 2. mevrouw Sponselee, 3. mevrouw Plat jouw. Ossenisse - Zaal Hof te Nesse, Ons Vermaak, vijftig personen. Jokeren: 1. mevrouw Van Dam me, 2. mevrouw Asselman, 3. me vrouw Van Driessche. Bieden: 1. mevrouw Blommaert, 2. R. de Nijs, 3 J. Valckx. Hoek - Camping De Braakman, 54 personen. Bieden: 1. T. Erke- lens, 2. T. van Oostende, 3. T Verhelst. Jokeren: 1. mevrouw De Naayer, 2. D. Hazenbroek, 3. J. van de Straten. St.-jansteen - Zaal 't Centrum, veertig personen. Bieden: 1. E. Waayenberg, 2. H. Coalone, 3. R. de Cock. Jokeren: 1mevrouw De Vet, 2. mevrouw Verborgt, 3. me vrouw Hamelink. Hengstdijk - Camping De Vogel, veertig personen. Bieden: 1. D. de Kuyper, 2. J. de Vos, 3. mevrouw Schenkels. Jokeren: 1. mevrouw Voogt, 2. H. van de Ende, 3. mevrouw Dreen. Kwadendamme - Victoria, staan de wip met 74 schutters: eerste hoge vogel: M. Verdonk, Concor dia; tweede hoge vogel: C. Stout- hamer, Zorgvlied; eerste zijvogel: H. Boonman, tweede zijvogel: H. Franse, derde zijvogel: L. Rent meester Cz, allen Willem Teil; vierde zijvogel: H. van Hekken, Victoria; extra vogel: A. Dekker, Doel naar Hoger; grootste aantal (6): C. Stouthamer, Zorgvlied. Liggende wip met 41 schutters: eerste hoge vogel: J. Rijk, ADLM; tweede hoge vogel: M. Repkes, Victoria; Eerste zijvogel: P. de Visser, Zorgvlied; tweede zijvo gel: F. Koens, Spes Nostra; derde zijvogel: W. Boudens, Willem Teil; grootste aantal (6): J. van Lieren, Arnestijn; extra vogel; C. Stouthamer, Zorgvlied. 's-Heerenhoek - Concordia, 37 schutters. Wip 1: eerste hoge vo gel: S. de Jonge, Eensgezindheid; tweede hoge vogel: P. Vette, Con cordia; eerste zijvogel: A. van de Dries, Vrije Schutters; tweede zij vogel: S. de Jonge, derde zijvogel: N. van de Dries, beiden Eensge zindheid; vierde zijvogel: L. de Jonge, ADLM; grootste aantal (10): M. Verdonk, Concordia. Wip 2: eerste hoge vogel: N. van de Dries, Eensgezindheid; tweede hoge vogel: J. Platschorre, Zorgv lied; eerste zijvogel: S. de Jonge, Eensgezindheid; tweede zijvogel: M. Verdonk, derde zij vogel: L. Verdonk, beiden Concordia; vier de zijvogel: M. Verdonk, Jacoba van Beieren; grootste aantal (9): P. Kroonen, Victoria. Koewacht - Bejaardenschieting, zaal 't Hoekske, 28 schutters. Ho ge en eerste zij vogel: O. de Schrij ver, tweede zijvogel: A. de Wijs, grootste aantal (4): E. Baart. Lamswaarde - Bejaardenschie ting, zaal De Vier Jaargetijden, veertien schutters. Hoge en eerste zijvogel: mevrouw Van Meelen, tweede zijvogel: F. de Meyer, grootste aantal (6): J de Beule. Ossenisse - Camping Mussenist, twintig schutters. Hoge vogel: P. Waumans, eerste zij vogel: W. Ma- revoet, tweede zijvogel: R. van Vlierbergen, grootste asntal (5): S. Maas. Hulst - Zaal De Kroon, 28 schut ters. Hoge vogel: A. de Waal, eerste zijvogel: A. de Looff, twee de zijvogel: P. van Kerkhoven, grootste aantal (5): mevrouw De Waal. Koewacht - Zaal 't Hoekske, 31 schutters. Hoge vogel: F. Hense, eerste zijvogel: F. de Waal, twee de zij vogel: O. Saman, grootste aantal (5): D. Jeonino. Nieuw-Namen - Zaal van de Vel- de-Picavet, dertig schutters. Eer ste hoge vogel: H. Kint, tweede hoge vogel: F. Vos, eerste zijvogel: E. Hulshout, tweede zij vogel: D. Maas, grootste aantal (5): A. Roels. Zuiddorpe - Zaal Gemeentehuis, vijftien schutters. Hoge vogel: M. van Hoeke, eerste zijvogel: R. D'Hondt, tweede zijvogel: verloot, grootste aantal (6): L. van Hoeke. Ossenisse - Camping de Zee meeuw, 31 schutters. Hoge vogel: W. van Govert, eerste zijvogel: R. Kant, tweede zijvogel: E. van de Kelen, grootste aantal (4): E. Dil- man. Lamswaarde - Bejaardenschie ting, zaal De Vier Jaargetijden, dertig schutters. Hoge en tweede zijvogel: A. Cocqheyt, eerste zij vogel: J. Cocqheyt, grotoste aan tal (4): J. Pieters. Westdorpe - St.-Sebastiaan, 56 schutters, selectie viertallen: Fi nalisten: Aardenburg 1, Gilze- Rijen 1, Westdorpe 1. Ossenisse - Camping Mussenist, 31 schutters. Hoge vogel: G. Pies- sens, beide zijvogels: B. Piessens, grootste aantal (5): G. Maas, vlie gende vogel: G. Maas. Ossenisse - Zaal Hof ter Nesse, 25 schutters. Hoge vogel: D. Stanje, eerste zijvogel: A. D'Hondt, twee de zijvogel: G. de Kint, grootste aantal (9): P. Neve. Kloosterzande - Zaal Rozenhof, KBO, 26 personen. 1. A. de Waal/ J. de Kort, 2. M. van Goethem/E. Kint, 3. A. Cortvriendt/L. Ivens. Heikant - Zaal 't Heike, KBO, 32 personen. 1. A. van Akker/P. Bouvré en G. Smet/M van der Ha-Bral, 2. O. Peeters-Pieters/J. Bouvré en C. van de Vijver-Smet/ J. Rooden. Poedelprijs: P. Rin- goot/M. de Groene. Stoppeldijk - KBO, Zaal 't Ge- laag, veertien personen: 1. me vrouw Dankaert/J. Vael, 2. J. Lauwers/J. van Puyvelde, 3. me vrouw Durinck/J. Everaert. Sas van Gent - De Rosalaer, KBO, tien personen: 1. A. Ver- vaet, 2. mevrouw De Kort, 3. mevrow De Pan. Ossenisse - Hof ter Nesse, KBO, twaalf personen: 1. A. Rottier/J. Schenkels, 2. A. Mannaert/R. Ra- demakers-Warrens, 3. E. de maat/B. van Landegem. Axel - KBO, Gregoriuscentrum, acht personen: 1. A. Willems, 2. I. Zegers, 3. P. Durinck. Ossenisse - Camping Mussenist, 47 personen. Hoge vogel: F. Per- daen, rechter zijvogel: G. Boey, linker zijvogel: S. Maas, grootste aantal (4): B. de Bruyn. Hengstdijk - Camping De Vogel, dertig personen. Hoge vogel: M. Kuilaert, linker zijvogel: G. Sal- din, rechter zijvogl: G. van Dors- selaer, grootste aantal (9): I. Ing- hels. Ossenisse - Camping De Zee meeuw, 32 personen. Hoge vogel: R. Kant, rechter zijvogel: M. Ma- riman, linker zijvogel: L. d'HOog- he, grootste asntal (6): W. Rodri- gez. Ossenisse - Zaal Hof ter Nesse, vijftien personen. Hoge en linker zijvogel: J. Rottier-Fredecikx, rechter zijvogel: J. de Cock, grootste asntal (8: H. Minnaert. WOENSDAG GRAAUW - Sportterrein W Graauw, 20 GRAAUW uur, prijskaartmg. - Feesttent sportterrein VV Gemeenschapshuis, 13.45 Graauw, 20 uur, schieting. uur kaarting. HEIKANT HULST 't Heike, KBO, 13.30 uur, - Café Time Out, 20 uur, prijs- schieting voor bejaarden. kaarting. SAS VAN GENT LAMSWAARDE De Engelenroos, 14 ur, kaar -Café de Lamsoren, 14.30 uur, ting. schieting. AXEL VOGELWAARDE Gregoriuscentrum, 14 uur, - 't Gelaag, KBO, 14 uur, kaar koersbal. ting. CLINGE AXEL Malpertuus, ANBO, 13.30 Clubgebouw Showband uur, koersbal. Axel, 20 uur, marathonkaar- DONDERDAG ting.

de Stem | 1993 | | pagina 15