DE STEM PERSON Hoofd van de Afdeling Middelen I hét bier van hoge gisting GRAFIGROEP MEDEWERKER VOLKSHUISVESTING (ni/v) Sales Promotor directeur m/v Competence A Relatiegesc Fietstas DRUKWERKADVISEUR STAATSLOTEN Buena Vista Home Entertainment m WINNENDE 1«EN 2e TREKKING MEI '93 F. Koens Basketbalpet vooi INFO: PALM BV RAAMSDONKSVEER 016 21 22 275 met ondernemersgeest en drang om te presteren De functie (m/v) Toch aoi'k't eender ande DE STEM ZATERDAG 15 MEI 1993 Tilburg moderne Industriestad I Als stedelijk knooppunt is Tilburg 'trekker' van de Middenbrabantse economie; de stad is dan ook volop in beweging. Met 163.000 inwoners vervult de zevende stad van Nederland een belangrijke centnjmfunctie in zaken als winkels, cultuur, ontspanning, onderwijs en gezondheidszorg. Tilburg kent een gevarieerde economische structuur waarbij moderne industrie, transport en logistiek als kernactiviteiten gelden. Het strategisch concept Tilburg Moderne Industriestad dient als richtsnoer om op alle fronten verder te bouwen aan de versterking van de stedelijke structuur. De gemeente Tilburg maakt naam met de manier waarop ze het bestuur heeft georganiseerd. Bedrijfsmatig handelen gaat hand in hand met bestuurlijke vernieuwing. De Tilburgse diensten worden geleid als ondernemingen; dit betekent dat ze een grote eigen verantwoordelijkheid hebben die afstraalt op de functies van de medewerkers. De Dienst Algemene Zaken is op zoek naar een Binnen de Dienst Algemene Zaken (DAZ) zijn circa 220 medewerkers belast met beleidsvoorbereiding en uitvoering op de werkvelden: Burgerzaken, Economische Zaken, Belastingen, Gemeente-archief, Facilitaire Zaken en Centraal Juridische Zaken. De dienst is naar dit onderscheid georganiseerd en de ondersteuning van de afdelingen vindt plaats door de staffuncties Directie- en Bestuurssecretariaat, Personeel Organisatie, de Controllingfunctie en de afdeling Middelen. De afdeling Middelen voert de financiële administratie voor het gemeentebestuur, de Concernstaf, de Dienst Algemene Zaken en diverse instellingen, tevens is de afdeling verantwoordelijk voor de automatisering van de dienst en de Concernstaf. De afdeling Middelen bestaat uit de drie bureaus: Verslaglegging/T'easury, Administratie en Automatisering. Het bureau Versiagiegging/Treasury draagt zorg voor het afstemmen van de geldstromen en de centrale financiering binnen de gemeente, het opstellen van de jaarrekening, managementrapportages en begrotingen van de dienst en diverse instellingen, alsmede voor de interne Het bureau Administratie draagt zorg voor de opzet en de uitvoering van de financiële admini- en draagt verantwoordelijk- heid voorde salarisadministratie en de gemeentelijke deurwaarders werkzaamheden. Het bureau Automatisering is verantwoordelijk het uitwerken van het auto- l. In samenwerking vgt het bureau voor het in stand houden van een inhoudelijke en adequate ondersteu ning van de geautomatiseerde informatievoorziening. Functie-inhoud: De afdeling Middelen bestaat uit 34 medewerkers. Het hoofd Middelen onderhoudt bij de uitoefening van zijn functie contacten met bestuur, concernstaf, administrateurs van gemeentelijke diensten, accountant, andere gemeenten, banken e.d. en neemt deel aan diverse overleg structuren. Functionaris is tevens administrateur van de dienst. Als afdelingshoofd maakt u deel uit van het management-team van de dienst. In die hoedanigheid levert u een actieve bijdrage aan het dienst- beieid en de plannen ter realisering van Functie-eisen: Van de kandidaten verwachten wij dat ze beschikken overeen door opleiding of ervaring verkregen minimaal academisch denk- en werkniveau, dat aansluit bij het onderhavige vakgebied. Een gerichte werkervaring mede opgedaan in een vergelijkbare leiding gevende functie is noodzakelijk. Stressbestendigheid, flexibiliteit, slagvaardigheid en gevoel voor verhoudingen zien wij als belang rijke persoonlijke eigenschappen voor deze functie. Salaris: Het salaris van deze functie bedraagt maximaal f 8.522,- bruto per maand (schaal 13 BBRA). Opname in de iZA-ziektekosten- regeling en het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Inlichtingen: Nadere informatie omtrent de functie kan worden ingewonnen bij de adjunct-directeur de heer C. Paridaans (013-429461) of bij het huidige afdelingshoofd de heer F. van Oosterwijk (013-428933). Sollicitaties: U kunt uw sollicitatie richten aan de directeur van de Dienst Algemene Zaken, d.t.v. de personeelsfunctionaris mevrouw M. Nijsten, Postbus 90155, 5000 LH Tilburg, onder vermelding van vacaturenummer D08/93. De inzendtermijn sluit veertien dagen na verschijning van deze advertentie.. KA is een in Zuid-Nederland bekende grafische organisatie, met werkmaat schappijen in 's-Hertogenbosch, Waalwijk en Veghel. Wij hebben in de re gio een goede naam opgebouwd als betrouwbare leverancier van kwalita tief hoogwaardige drukwerkprodukten. De werkmaatschappijen hebben een grote mate van zelfstandigheid en beschikken over de mogelijkheden om flexibel in te spelen op de wensen van de klanten. Door het vertrek van één van onze medewerkers komen wij graag voor onze Drukkerij Frissel- stein in Veghel, in contact met kandidaten voor de functie van In deze functie gaat u deel uitmaken van een enthousiast en deskundig team van collega's, bestaande uit drie accountbeheerders op het bedrijfs- kantoor, een collega drukwerkadviseur en de vestigingsleider. Gezamenlijk bent u actief aan de slag om de klanten zo goed en zo snel mogelijk te bedienen. Hierbij is voor u de belangrijke taak weggelegd, om in de markt contacten te leggen en nieuwe relaties en opdrachten te verwerven. De af handeling van de opdrachten die u weet binnen te halen, kunt u vervolgens met een gerust hart overlaten aan uw collega accountbeheerders. Hierdoor hebt u de mogelijkheid om al pionierend en reizend de naam en de produk- ten van Drukkerij Frisselstein in de regio bekendheid te geven. U bepaalt hiervoor in hoge mate uw eigen weekindeling. Verder verwachten wij dat u in deze belangrijke functie commerciële initiatieven gaat ontplooien, waar bij lef, overtuigingskracht en ondernemersgeest belangrijke succesfacto ren zijn. Uiteindelijk rekenen wij erop dat u in korte tijd mede het 'Gezicht' van Drukkerij Frisselstein kunt gaan worden. Uiteraard zal dit vervolgens vertaald worden in een uitstekende financiële beloning. De vereiste kwaliteiten Voor deze functie is het belangrijk dat u beschikt over een grafisch-techni- sche achtergrond (bijv. grafische MTS), zodat u klanten op technisch-des- kundige wijze kunt informeren over onze mogelijkheden, en samen met deze klanten kunt onderzoeken hoe hun wensen het beste gerealiseerd kunnen worden. Uiteraard is hierbij ervaring in het voeren van commerciële gesprekken een belangrijke vereiste. Tevens moet u het boeiend vinden om contacten te leggen en om tot resultaat te willen komen. Als leeftijdsindicatie houden wij 30-45 jaar aan. De procedure Als u geïnteresseerd bent in deze uitdagende functie kunt u uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen richten aan de heer H. Gadella, directeur Grafi- groep, postbus 2012, 5202 CA 's-Hertogenbosch, bij wie u desgewenst nadere informatie kunt krijgen (073-134000 zakelijk, 04241-2461 privé). Mocht u twijfelen, neem dan toch even contact op, zodat we kunnen proberen u net zo enthousiast te maken voor de functie en organisatie als wij zijn. gemeente ^lOoenódreckt Bij de afdeling Volkshuisvesting, Eigendommen en Milieu van de sector Ruim telijk Beleid kan worden geplaatst een Aanstelling geschiedt in eerste instantie tijdelijk voor 38 uur in ver band met vervanging wegens zwangerschaps- en bevallingsverlof tot 1 november 1993. Deze tijdelijke aanstelling kan gevolgd worden door een vast dienst verband in een deeltijd-functie. Functie-informatie: De functie omvat in hoofdzaken de volgende werkzaamheden: - adviseren over algemene volkshuisvestingszaken - uitvoering van de Regeling geldelijke steun voorziening huisves ting gehandicapten - adviseren over en uitvoeren van de stads- en dorpsvernieuwings regeling - uitvoeren van woonconsumentenregelingen o.a. huursubsidie - uitvoeren besluit woninggebonden subsidies - assisteren bij de overige werkzaamheden van de afdeling, zoals eigendommenbeheer. Functie-eisen - middelbare beroepsopleiding (b.v. MEAO) met aanvullende vakop leiding (b.v. Bestuursambtenaar) - zelfstandig kunnen werken - beschikken over goede contactuele eigenschappen en redactio nele vaardigheden - flexibele inzetbaarheid - ervaring in een vergelijkbare functie binnen een gemeentelijke or ganisatie strekt tot aanbeveling. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris minimaal 2.417.- en maximaal 3.650.- bruto per maand geldend voor een volledige betrekking in schaal 5 of 6. s De gebruikelijke rechtspositieregelingen van de overheid zijn van toepassing. BUENA VISTA is een «olie dochter van de WALT DISNEY STUDIO'S en als zodanig aktief in de Benelui. I BUENA VISTA exploiteert videocassettes van alle WALT DISNEV, TOUCHSTONE en HOLLYWOOD PICTURES tl» I met successen als Lady en de Vagebond, Assepoester, De Kleine Zeemeermin, Pretty Woman, Araichnaphobii I Wij zoeken voor de verkoopmarkt een energieke medewerker/ster voor het rayon Zuid-Nederland, die contacten gaat onderhouden met de shopmanagers van onze belangrijkste afnemers. De werkzaamheden bestaan uit o.a.: Het onderhouden en uitbouwen van de relatie op winkelniveau Directe verkoop bij de onafhankelijke accounts Inventariseren van de markt binnen je rayon Het optimaliseren van het distributie bestand Wal bieden wij: Uitstekende arbeidsvoorwaarden Een prettige werksfeer Een zakenauto Wal vragen wij: Veel lef, inzet en energie Goede kontaktuele vaardigheden Bij voorkeur enige verkoopervaring Opleiding op HAVO/VWO/MEAO-niveau Woonachtig in Zuid-Nederland Leeftijd rond de 25 jaar Rijbewijs B-E Ben je bereid hard te werken bij een dynamisch bedrijf, schrijf dan een brief met je CV en pasfoto naar: BUENA VISTA HOME ENTERTAINMENT B.V. Postbus 891, 2001 RW Haarlem, t.a.v. Mevr. V. Sas-Ahrendt 842e Staatsloterij, le en 2e trekking 14 mei 1993. In de 1e trekking ruim 490.000 prijzen samen zo'n 9.500.000,- 22 prijzen van 22 prijzen van 220 prijzen van 2200 prijzen van 2200 prijzen van 2200 prijzen van 22.000 prijzen van 22.000 prijzen van 220.000 prijzen van 220.000 prijzen van 25.000,- op alle lotnummers 084004 5.000,- op alle lotnummers 043544 1.000,- op alle eindcijfers 6950 250,- op alle eindcijfers 980 100,- op alle eindcijfers 454 100,- op alle eindcijfers 266 50,- op alle eindcijfers 22 50,- op alle eindcijfers 23 15,- op alle eindcijfers 4 10,- op alle eindcijfers 4 In de 2e trekking ruim 290.000 prijzen samen zo'n 11.000.000,- 22pri 22 pri 22 pri 220 pri 2200 pri 2200 pri 2200 pri 2200 pri 22.000 pri 22.000 pri 22.000 pri 220.000 pri zen van zen van zen van zen van zen van zen van zen van zen van zen van zen van zen van zen van 50.000,- 20.000,- 2.000,- 1.000,- 250,- 250,- 100,- 100,- 50,- 50,- 50,- 20,- op alle lotnummers op alle lotnummers op alle lotnummers op alle eindci fers op alle eindci fers op alle eindci fers op alle eindci fers op alle eindci fers op alle eindci fers op alle eindci fers op alle eindci fers op alle eindci fers 004446 001796 034159 1746 298 259 648 839 94 41 93 1 Zetfouten voorbehouden. De leen 2e trekking hebben t.o.v. een notaris op vrijdag 14 mei jl. plaatsgevonden. De 3e trekking wordt live uitgezonden op TV. Kijk a.s. dinsdag naar de Staatsloterij Show, aanvang 20.20 uur, TV 2. I.v.m. Hemelvaartsdag donderdag 20 mei a.s. wordt de einduitslag van de trekkingen op vrijdag 21 mei geplaatst. Meer kans, meergeld, in de Staatsloterij.-^ BOUWOPLEIDING ZEELAND Onze opdrachtgever: de Bouw Opleiding Zeeland (BOZ). met vestigingen in Goes en Terrteuzen, te ruim 12 jaar actief op het gebied van praktijkopteidingen voor schoolverlaters en volwassenen, tto.v. werkgevers in de bouwwereld. Oe BOZ heeft zich een vaste plaats verworven bfrtnen het Zeeuwse opteidfngsvetd. Met diverse Instanties op het gebied van opleidingen en arbeidsvoorziening worden contacten onderhouden. Door het ver trek van de huidige functionaris vraagt BOZ een Functietypering: Ais directeur van de BOZ bent u betast met de dagelijkse leiding van de organisatie. U bent het aanspreek punt voor medewerkers en leerlingen. legt verantwoording af aan het Bestuur. U bent verantwoordelijk voor een optimale perso neelsbezetting, goede arbeidsverhoudingen, een tuitende leerlingen-planning, alsmede de kwaliteit van de opleidingen. Door middel van acquisitie en PR zal u bouwwerkgevers en andere instanties moeten interesseren voor het pakket opleidingen. U draagt de ver antwoordelijkheid voor het etfectlet aanwen den van de financiële middelen. Uw achtergrond; Opleiding op HBO- niveau, ervaring in een managamentfunctie, bij voorkeur In de bouw. U bent een sturende persoonlijkheid, dt# met een grote mate ven zelfstandigheid kan functioneren, Het spreekt in tact functie een Competence Searoh Group maakt zich sterk ate dienstver lener van management en organisatie Inzake werving selectie van midden en hoger kader. In Nederland ts er een netwerk van regionale kantoren cfie landelijk samenwerken. Er zijn diverse contacten met cotlegabureaus in het S E G A I? C W R E L E O belangrijke rol speten. Affiniteit met en opleiding is een vereiste. Ons aanbod: een salaris dat in overeen stemming te met het belang van deze functie en een aantal uitstekende secundaire arbeids voorwaarden. Uw reactie: Afs u van mening bent dat u de geschikte kandidaat bent voor deze verantwoordelijke functie, stuur dan uw sollicitatiebrief met CV binnen 14 dagen na plaatsing van deze advertentie aan Competence Search Selection Group, t.a.v. de heer C.J. Friesema, Postbus 581, 4330 AN Middelburg. Wilt u meer weten, dan kunt u bellen, tel.; 01180-40142, Citroën BX 1900 dsl... F. Sierra 2Li CLX Sed. Ford Escort 1600 Inj... Ford Sierra 2 Itr. 5-drs, Mitsubishi Colt XE Nissan Sunny 1300 roodf Opel Omega 2 Itr. GL LPG Seat Marbella XL Suzuki GLX 4-drs Suzuki Alto rood Suzuki Alto GL 4-drs. Suzuki Alto GL 4-drs... Suzuki Swift 13 GLX 5-drs.... Suzuki Alto wit Suzuki Swift gr. met. Toy. Corolla 1800D... 1 Toy. Corolla 5-d. zilvI Toy. Corolla 1800 DVanlf Golf 1300 Manhaft... VW Golf TD wit KOOPJES! BMW 318 wit.83-4.2Sj_ VW Golf 1300 .79-1-7ï| Citroën GSA .84-2.SM Opel Ascona 1600 S gnel met'82/25t«l Volvo 360 met lichte voor- f schade, wit .83 voor 1,9 Autobedrijf De Meeten 20a, R'dal Tel. 01 650-37687 Autotelef. 06-52774«| Inruil mogelijk. Financiering mogelijk zonder aanbetaling. Wij repareren alle meitoj Schaderegeling, uitdei' en spuiten. APK-keuringen, in- en verkoop van niei en gebruikte auto's m *pree (Aw de Fietsen doen'k eel veel; d'auto pak'k kan; makkeluk zijn z oordaor gao niks i van, maor k'èn d'r 'n ekel aon; da gevlieg mij- Zeg nou zelf: ne mens zie toch niks verbijt Nee, 't fietsken daor gao niks boven, mee rond. Veel ist'r nie da mij ontgaot en wat' vreed gezond. Atte zon wa d'oger aon d'n emel kon s tot aon de zeedijk. Nie om te zwemmen oor, 't is naor vreed gjèrn kijk. Jao, de mensen ook, da gao d'in de meet'n dag maor minder van: reej'k overlest naor de Griet - 'k zie1 mij roet zo nou en dan - speel'n d'r 'n paor meiskes van boven zo'n jaor of acht; echt emaol kinders nog, waor ge vramens aon verwacht. Zo oor't ook en daor ist mij nie om tl kinders draogen? 'n Badpaksken ost tot tegen ulder ki wilde, da moej nie vraogen op die leeftijd - uit één stik, bre AXEL HOUDT van beeldende kuns niet alleen tot uiting bij de herinricT waar kunstenaar Han Dey zijn ideëen nu ook in relatiegeschenken. De wer presenteerde deze week in het stadhu dassen en t-shirts met kunstzinnige in in het oog springende gebouwen, zoals en de watertoren. Uniek voor Zeeuws- De gemeente heeft van de sjaaltjes, t-s, exemplaren aangeschaft. Ze zijn ontwi de Houck. Op foto showen PvdA- (rechts) en. ih/D'er Loes den Doelder sfeer willen ze elkaar nog wel eens in innige omarming geeft aan dat Axel echte relatiegeschenken zijn... NIKS PANTSERWAGEN of zwaarbt i ndeze tijd van toenemende criminal I sf'ller schering en inslag lijken - sch: I rjaneJsa Eo°/ van e Terneuzense scl ondius niet de cheque voor het dier n haar fietstas te stoppen. 11 WEEK meldden zich in 1 P Aardenburgse stadhuis twee I wanadese oorlogsveteranen. Zij 17o!teri met een groep van z0'n I j 8 oud-strijders op toernee n 01 West-Europa. In Brugge I ri Juf1 20 een taxi richting Aar- I em 0m er een schriftelijke I Xan de burgemeester van I ven ts Columbia) af te ge- veteranen vochten in I „Xe!?ber-Ohtober 1944 in het IE dussen Eeklo-Adegem- Ivfn Anburg onder commando IheM mando ^ri, een oorlogs- I een J00r wie in 1992 in Trail I Ori "^nument werd opgericht, leen WerC! in oktober 1944 met aantal makkers krijgsge- vangei gebied Met d vader speldj voor als soi foto's rug scheid dezen: die pe de ve meent „Ik z< baar raadst denbu

de Stem | 1993 | | pagina 20