DE ff TEM PER O INI E E L TC ACTIVITEITENBEGELEIDER DOCENT(E) Z-VERPLEEGKUNDE SYSTEEM-NETWERK- BEHEERDER M/V LEENHOUTS Gastvrou\ Extra Groen Lin Stoffels Cleaning ASB vacatures Werkt snel. De Sterre Kritiek op o Cadzand doe Nederland o PEUTERLEIDSTEft (16 üiir per week) 3 MEDEWERKERS m/V VOORMAN m/V Yf Vertizontaal TYPISTE/TELEFONISTE (m/v) B en W Sas van (dienstverband 37.5 uur p/w.) dienstverband 20 uur per week. Provincie Zeeland medewerker financieel beleid v/m DUITS: ENGELS: HANDELSKENNIS: KANTOORPRAKTIJK: MACHINESCHRIJVEN: 7 uur 12 uur 4 uur 10 uur 4 uur Nieuwe kunstgebitten en kunstgebittenreparatie a. JONGERENWERKER m/v b. BEHEERDER m/v c. BUURTMEESTER Financieel risico gev DE STEM ZATERDAG 15 MEI 1993 Instituut voor geestelijk gehandicapten De Sterre, een instituut voor mensen met een verstandelijke handi cap, te Clinge (Gem. Hulst) is een leefgemeenschap waar 300 personeelsleden werken t.b.v. de verzorging, opvoeding en be handeling van 254 bewoners. De arbeidsafdeling van de Sterre bestaat uit 7 afdelingen waar ca. 90 bewoners een dagactiviteit aangeboden krijgen. Wegens vertrek van één van onze medewerkers is er een vacature ontstaan voor een op een afdeling waar 9 bewoners met gedragsproblemen, een breed scala van activiteiten aangeboden krijgen onder begeleiding van 2 activiteitenbegeleiders. Tevens zou in een roulatiesysteem gewerkt worden op een afde ling waar bewoners activiteiten verrichten met houtbewerking en industriële werkzaamheden. Van de kandidaat verwachten wij: - een afgeronde en relevante MBO/HBO-opleiding - ervaring in de zwakzinnigenzorg - in teamverband kunnen werken - goed kunnen omgaan met stress - goede technische en creatieve vaardigheden bezitten. Wij bieden: - een prettige werksfeer - een goede overleg- en begeleidingssituatie - ruimte voor eigen initiatief - mogelijkheden voor bijscholing. Salariëring (FWG35) en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor het ziekenhuiswezen. Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij dhr. N. Vandevorst, hoofd Dienst Behandeling en Begeleiding. Of dhr. Doornbosch, afdelingshoofd, telefoon 01140-82000. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot en met 28 mei a.s. gericht wor den aan: De Sterre t.a.v. personeelszaken, Sterredreef 50, 4567 BL Clinge. De Algemene Maatschappij Voor Varenden is een welzijnsinstelling voor de opvarenden van Rijn- en Binnenvaart. Tot de activiteiten van de stichting behoort peuteropvang voor schipperskinderen. Dit vindt plaats in samenwerking met het onderwijs voor varende kleuters en het sociaal-cultureel werk voor de binnenvaart. Voor de havenplaats Terneuzen bestaat de vacature verdeeld over 4 "dagen. Wij vragen: - opleiding MBO (minimaal) - affiniteit met duidelijke visie op het werken met peuters - bereidheid tot samenwerking in collegiaal verband - enthousiasme en flexibiliteit om met een steeds wisselende samenstel ling van de groep peuters te werken. Wij bieden: - een unieke functie, werken met een bijzondere doelgroep - arbeidsvoorwaarden en salariëring volgens de CAO-welzijnswerk. Schriftelijke sollicitaties gaarne binnen 10 dagen richten aan: Ligplaats- school: „De Groene Zwaan", t.a.v. mevr. P.W. van de Velde, Van der Peijistraat 1, 4537 PL Terneuzen. Deze verstrekt u gaarne nadere inlichtin gen. Tel.: 01150-19097 (school), 01150-19554 (privé). Instituut voor geestelijk gehandicapten De Sterre, een instituut voor mensen met een verstandelijke handi cap te Clinge (gem. Hulst) is een leefgemeenschap waar 300 per soneelsleden werken t.b.v. de verzorging, opvoeding en behandeling van 254 bewoners. De OPLEIDING is een afdeling van De Sterre en verzorgt de in- service Z-opleiding voor 25 leerlingen. Per 1 september 1993 is er een vacature Profiel en functie-eisen: - in het bezit zijn van het diploma Z-verpleegkundige - recente ervaring hebben in het werken op een leefgroep - een goede mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardig heid bezitten - de lerarenopleiding gevolgd hebben of bereid zijn deze te gaan volgen. Salariëring (FWG 45) en arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij dhr. A. van Schie, hoofd opleidingen (tel. 01140-82000). Schriftelijke sollicitaties kunnen tot en met 28 mei a.s. gericht worden aan: t.a.v. Afdeling Personeelszaken Sterredreef 50 4567 BL Clinge l Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, kilometers strand, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daartoe heeft het ongeveer 1000 werkne mers in dienst. De directie Algemeen Beheer zorgt voor beleidsvoorbereiding en -uitvoering op het gebied van bedrijfseconomische za ken, financiën, personeelsmanagement en personeelszorg, toezicht op lagere overheden, facilitaire zaken. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer drs. W. Meijer, hoofd bu reau financieel beleid, tel. 01180-31554. Sollicitaties dienen vóór 23 mei a.s. in het bezit te zijn van het hoofd van de af deling personeelsmanagement van de di rectie Algemeen Beheer van de provincie Zeeland, onder vermelding van vacature nummer 3A/93. Bij het bureau financieel beleid van de afdeling Financieel Economische Zaken van de directie Algemeen Beheer ontstaat per 1 juni 1993 een vacature voor een Het betreft hier een 50% deelbetrekking. De werktijden worden in onderling over leg bepaald. Gedurende enkele maanden is het mogelijk deze functie voor 100% te vervullen. Haar/zijn taak bestaat o.a. uit het afrekenen van subsidies en het declareren van rijksbijdragen. De werkzaamheden omvatten onder andere: het voorbereiden van besluiten tot het vaststellen van toegekende subsidies en het indienen van declaraties; het bijhouden en beheren van de financiële administratie in verband met subsidie afrekening en declaraties, waaronder voortgangs- en afdoeningscontrole. De gedachten gaan uit naar een kandidate/kandidaat, die: in het bezit is van het diploma MBA of het diploma FBA; passende werkervaring heeft opgedaan; beschikt over goede contactuele en redactionele vaardigheden; enige kennis van automatisering heeft; zelfstandig en accuraat kan werken. Salaris: Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Op basis van functiewaardering worden de hierna genoemde salarisschalen gehanteerd: aanloopschaal 6 2.949,- tot 3.650,-) functieschaal 7 3.303,- tot 4.019,4 Alle bedragen zijn bruto per maand norm per 01.01.1993) uitgaande van een volledige betrekking (100%). TB, Ta Ifc ■M. igjt Bk Bk Selectie: Een vertegenwoordiging van het personeel wordt bij de selectie betrokken. De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, alsmede indienstneming van gehandicapten en leden van etnische min derheden. Daarom wordt leden uit deze prioriteitsgroepen met nadruk verzocht te solliciteren. Er is een mogelijkheid voor kinderopvang. STOFFELS CLEANING is een sterk groeiend regionaal schoonmaakbedrijf, actief in Zeeland en West-Brabant. Onlangs hebben wij opdracht gekregen voor de schoonmaak/onderhoudswerkzaamheden van een betonproduktiebedrijf in Oost-Zeeuws-Vlaanderen. Wij beginnen 24 mei a.s. Dit kunnen wij niet alleen en daarom zoeken wij 2 medewerkers en 1 voorman m/v die sa men met ons aan de slag willen. Bij aanvang betreft het een part-time functie, bij gebleken geschiktheid groeit deze functie op korte termijn uit tot een full-time baan. Wij zoeken: - enthousiast en gemotiveerd - met een dienstverlenende Instelling - ervaring binnen de schoonmaakbranche is niet noodzakelijk, wel de be reidheid tot het volgen van evt. cursussen. Heeft u interesse in de functie van dan vragen wij tevens: - leidinggevende capaciteiten - het kunnen bijhouden van een administratie - zelfstandig kunnen werken - kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift. In het kader van het minderhedenbeleid, nodigen wij tevens niet-autochtonen uit om te solliciteren. wat biedt Stoffels Cleaning? - salaris conform CAO, voor de voorman tevens een toeslag - 23 vakantiedagen - persoonlijke beschermingsmiddelen - kilometervergoeding (vanaf Terneuzen) Bent u geïnteresseerd, dan kunt u NU al solliciteren! Voor inlichtingen kunt u terecht bij mw. E. Colman, te bereiken op ons kantoor in Terneuzen, tel. 01150-87400. De Rietvliet is een scholengemeenschap voor: Voorbereidend Beroeps Onderwijs met vijf afdelingen: ADMINISTRATIE, VERZORGING BOUWTECHNIEK, ELEKTROTECHNIEK EN MECHANISCHE TECHNIEK De school is gelegen in een rustige wijk van Hulst, waar binnen een tijdsbestek van 20 minu ten bussen vertrekken naar alle plaatsen in de regio Oost-Zeeuws-Vlaanderen. Met ingang van het cursusjaar 1993/1994 ont staat een vacature in de navolgende vakken: in de vacature is voorzien in de vacature is voorzien De voorkeur gaat uit naar kandidaten die be voegd zijn voor een combinatie van vakken. Schriftelijke sollicitaties aan: het Bestuur van de Rietvliet vóór 31 mei a.s. Adres: Postbus 143, 4560 AC Hulst. Voor inlichtingen: De Rietvliet, Hulst. Telefoon I 01140-13012. ASB Uitzendbureau heeft tal van leuke banen. Zo kunt u direct aan de slag in één van de volgende functies (M/V). Administratief medewerkers. ASB zoekt admi nistratief medewerkers die geïnteresseerd zijn in een functie binnen het bankwezen. Het betreft fi lialen in Zeeuws-Vlaanderen. Ook kandidaten die als oproepkracht willen werkemkunnen reageren. Ervaren metaalbewerkers. Wij zoeken contact met ervaren metaalbewerkers. Wij denken aan gecer tificeerde MIG-lassers, constructiebankwerkers en ervaren pneumatiek/hydrauliek technici. Elektromonteurs. Wij zijn op zoek naar ervaren zelfstandige elektromonteurs. Het gaat hier om werk voor minimaal 3 maanden in de industriële elektro-sfeer. Schoonmaakster. Graag maken wij kennis met dames die een paar uur per dag willen schoonma ken. Het gaat om projecten door heel Zeeuws-Vlaan deren. Eigen vervoer is een pre. Vakantiekrachten. Dit jaar is er weer veel werk voor vakantiekrachten in de horeca. Wij vragen kandidaten die langere perioden beschikbaar zijn. Dit is slechts een greep uit ons aanbod. Voor soort gelijke en andere functies kunt u bij alle vestigingen terecht. ASB Uitzendbureau Noordstraat 81, Ter neuzen. Tel.: 01150 - 18600. De Nieuwe Erotiek Kotologus Pabo is dé trendsetter in Nederland op het gebied van erotiek per postorder Wegens verdere groei van ons bedrijf zoeken wij op korte termijn: Onder verantwoordelijkheid van het hoofd Automatisering hij/zij belast zijn met: - Installatie- en onderhoudswerkzaamheden. - Zorgen voor het beheer van data alsmede documenteren. - Ondersteuning van alle automatiseringsfuncties binnen het be-1 drijf en de verantwoordelijkheid voor de optimale werking de apparatuur. - Het ontwerpen van gebruiksprocedures en toezicht op de na!e ving ervan. Functie-eisen: Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met minimaal eetl opleiding op MBO-niveau aangevuld met AMBI-modules. Hij/zij is bekend met het Novell netwerksysteem en heeft eerl ruime kennis en ervaring op automatiseringsgebied. BereidheiJ tot werken in teamverband en een flexibele instelling zijn var| belang. Uw leeftijd ligt tussen de 25 en 40 jaar. Wij bieden: - Een goed salaris. - Werk in een aangename sfeer. - Toekomstmogelijkheden in een groeiend bedrijf. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten Pabo B.V. afdeling Personeelszaken t.a.v. mw. M. Blommaert, Postbus 274 i 4560 AG Hulst. Leenhouts' Aannemings-Bedrijf B.V. Nieuwstraat 52, Postbus 25, 4524 ZG Sluis. Tel.: 01178-74000 Fax 01178-62140 GEVRAAGD: FUNCTIE-INFORMATIE: De bovengenoemde medewerk(st)er zal voornamelijk worden belast met: - controle en betaling crediteuren; - verzorgen van de correspondentie met een IBM-computer; - overige administratieve werkzaamheden; Daarnaast behoren eveneens tot de werkzaamheden: - bedienen telefooncentrale; - verstrekken van informatie, ontvangst van klanten aan de receptie; - post verwerken. FUNCTIE-EISEN: - u heeft een MEAO-diploma (administratieve richting) of vergelijkbare opleiding; - u beschikt over een flinke dosis zelfstandigheid en accuratesse en kunt onder druk werken; - u heeft aantoonbare ervaring met tekstverwerking (WordPerfect 5.1); - u beheerst de Nederlandse taal in zowel woord als geschrift, kennis van vreemde talen strekt tot aanbeveling; - uw leeftijd ligt tussen de 18 en 25 jaar. WIJ BIEDEN U: - een zeer afwisselende baan met verantwoording; - een goed salaris passend bij het functieniveau conform de UTA-CA0; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. SOLLICITATIEPROCEDURE: Indien u meent aan de gestelde eisen te voldoen, dan wordt u verzocht binnen 14 dagen uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae te zen den aan bovenstaand adres t.a.v. de directie. Voor inlichtingen kunt u terecht bij J. de Graaf, hoofd administratie, tel. 01170-52438 (privé) of 01178-74218 (kantoor). Belgisch cosmeticabe drijf, topkwaliteit, op home-party systeem, wenst verkooporganisa tie in Nederland dringend uit te breiden. Interesse om mee te werken als consulente Bel ons voor een af- I spraak: (04902) 49133. TANDPROTHETISCHE PRAKTIJK H.H.M. SCHELSTRAETE Lid Organisatie van Nederlandse TandDrotheftj, Steensedijk 13 HULST S 01140-121'" Vertizontaal is in Breda cultureel werk en samenlevingsopbouw. Circa )3i| beroepskrachten werken samen met vele bonder-1 den vrijwilligers aan het opzetten van rele activiteiten. Het werk wordt verricht in buurtetl en op stedelijk niveau. Daarnaast biedt Vertizonte\ het Bredase vrijwilligers\ teriële faciliteiten. Voor de navolgende functies willen wij in contact komen met kandidaten. Ten behoeve van het team in de wijk Haagse Beemden in het buurtcentrum „De Loper": voor 20 uur p.w. en 12 uur beheertaken p.w. voor het jongerencentrum; voor 28 uur p.w. ten behoeve van het jongerencentrum en het buurtcentrum. Van de beheerder verwachten wij ervaring in een vergelijkbare (conciërge-) functie, een afgeronde LBO-opleiding. Leeftijd minimaal 23 jaar. Van de jongerenwerker verwachten wij een agogische opleiding, minimaal MBO. I bij voorkeur HBO en aantoonbare ervaring in groepswerk met jongeren en/ol jeugdhulpverlening. Bij beide functies gaat de voorkeur uit naar een vrouw. destem_ Van onze verslaggever Terneuzen - De vijf gastvrouwe van het Zuidlandtheater, die onde leer de koffie bij voorstellinge verzorgen, krijgen binnenkort ht geld waar ze recht op hebben. Wef houder W. de Zeeuw (Cultuur) va Terneuzen heeft hen dit gistere toegezegd. ne Zeeuw beloofde, dat tijdens hi overleg van B en W volgende wee dinsdag de knoop zal worden doorgi Van onze verslaggever Sas van Gent - B en W van Sa: mille extra pompen in het pet van geldt bijna elf mille als aan jaren 1991 en 1992. Het resta voor 1993. Het gaat hier om een inhaalope ratie en het bijstellen van de subsidies voor de toekomst. Eer dere correcties op de hoogte van de subsidiebedragen waren vol gens het college niet mogelijk omdat snelle bestuurswisselin gen het indienen van begrotin gen tegenhielden. Voor 1993 is die situatie inmiddels, met het aantreden van een nieuw be stuur, veranderd. De subsidie voor 1993 is nu gesteld op 42.155 gulden, dat was 34.537 gulden. In Sas is de stichting Peuter speelzalen Sas van Gent actief, die drie speelzalen in bedrijf heeft, De Hummelhonk in Sas I van Gent, Nijntje in Philippine en Olleke Bolleke in Westdorpe. Tekorten De stichting kan het allemaal niet meer bolwerken met de hui dige subsidies en liep in 1991 en 1992 tegen tekorten aan. Het wordt in de toekomst alleen nog j maar moeilijker om het hoofd boven water te houden omdat de i hulpleiding, als gevolg van een wetswijziging, meer loon betaald moet worden. Toe nu toe kregen ze kleine bedragen netto per uur uitbetaald. Maar ze behoren nu het minimum-loon te krijgen. Dit betekent extra kosten. B en W gr ta 5C 90 di Ei hi so nc ei nt Vc VI gi ve w hl m si1 üj st w< er re de dé n( tv D m bc fi 01 Ten behoeve van het team in de wijk Heuvel: voor 40 uur per week; deze functie geldt voor een periode van 2 jaar. De buurtmeester fungeert als aanspreekpunt en intermediair voor buurtbewoneis I m.b.t. klachten en vragen op het gebied van de woonomgeving en het woonkli-1 maat en het doorsluizen van klachten en wensen naar de verschillende instanties I Wij verwachten van de kandidaat een afgeronde LBO-opleiding, enig technisch inzicht en goede contactuele vaardigheden. Voor alle functies geldt: - rechtspositieregeling CAO-welzijnswerk; - salariëring geschiedt op basis van opleiding, leeftijd en ervaring, waarbij voor I de functie jongerenwerk op full-time basis een maximaal bruto maandsalaris geldt van 4.529,35 en voor de functie beheer maximaal 3.850,65 en voorde functie buurtmeester maximaal 3.850,65. Geïnteresseerden voor bovenstaande functies roepen wij op om vóór 28 mei a.s. een gemotiveerde sollicitatiebrief te schrijven aan: de directeur van Vertizontaa I Nieuwe Ginnekenstraat 18, 4811 NR Breda, telefoon 076-223220. Graag onder vermelding van de functie waarvoor men in aanmerking wenst te komen. Opf aangegeven adres is ook schriftelijke informatie over de functies beschikbaar. Van onze verslaggever Woerden - De reactie van hote Badhotel De Wielingen in Cadza [bekend gemaakte onderzoek van [grond. Dat zegt onderzoeker H. Roers- ma van de afdeling Marketing en Managing van Horeca Neder land in Woerden. Hij deed in opdracht van de hotels De Sterren van Cadzand (met uitzondering van het Bad- j hotel) onderzoek naar de gevol gen van de komst van het kuur oord naar de badplaats voor de bestaande hotels. Horeca Nederland concludeerde t in dat onderzoek dat met de s komst van het kuuroord de re- ii sultaten van de bestaande hotels t: in de West-Zeeuws-Vlaamse s badplaats onder druk zouden Van onze verslaggever Terneuzen - De Terneuzense raadsfractie van Groen Links vreest dat de gemeen te grote financiële risico's loopt door de problemen binnen de Woningbouwver eniging Terneuzen. De frac tie laat dit in een brief aan B en W weten. Uit een verslag van het perio diek bedrijf sgezondheidkundig onderzoek blijkt namelijk dat een groot deel van het personeel aanzienlijke problemen heeft met de werksituatie. e kritiek spitst zich vooral toe op het functioneren van direc- E- van Exter, met name de van leidinggeven, en ad junct-directeur C. Vermeer, oor Vermeer is inmiddels een ontslagprocedure gestart. De Kantonrechter doet waarschijn- p m Juni uitspraak. rocedure volgt op procedure. K.ost allemaal geld. Daarnaast 7- IJ. "e Planning door het hoge ziexteverzuim in verband met «*h*te organisatie niet vrk waargemaakt. Daarom gen we het college bij het ®nen van financiële garant-

de Stem | 1993 | | pagina 18