Aanpak tenniscomplex in gevaar Alk de OVZ) POLIS Burgemeesters onthullen twee grenspalen Algemene Zeeuwse cw-ze* se A wm PLAATSELIJK nieuws SPORT in het kort UITSLAGEN DAG klapper Commissie Hulst twijfelt over financieren clubgebouw motorclub DE STEM FNV geeft uitleg over AAW-voorzieningen College Hulst heeft geen geld om renovatie in Sint-Jansteen te betalen Grote belangstelling voor dikke banden-wedstrijden Ook zo geschrokken van uw nieuwe autopremie? ZEELAND C2 >r particulieren f en Moni- bpril 1993. xiigt u uit: mterdagen te bezoeken, tril in de Vlaanderenhal \00 1NCL 17.5% BTW H GiroLoterij m BankLoterjJ Weekenddienst Stem-redactie Burgemeester Nijpels: 4APV's op elkaar afstemmen' I Band Jansenius gooit hoge ogen ^SHage premie, verantwoorde dekking ^maximaal 20% startkorting* boven uw schadevrije korting Zeker weten! Bei 01100-33399 LEZERSSERVICE WINNAARS VAN DE STEM PAASPUZZEL 1993 I u 3RIL 1993 DE STEM ZATERDAG 24 APRIL 1993 rubriek om te zoenen I ens, bedankje, jubileum, receptie geboorte, verloving, overwinninq 9, examen. Abraham, openbare a zo maar door, mag best eens in [krant en wel op de pagina lichten. Moeilijk is dat niet en duur let niet te zijn. Prijs per regel of 1,29 resp. 2,40", één grote reael blicht a 2,89 resp. 3,04*. J het plaatsen van een foto of Ing met een formaat van 35 x 45 [enen wij 15,96 resp. 16,76* Jverige tarieven op aanvraag. Bii lontante betaling wordt 4,50 lten berekend. Foto's worden niet peerd. Bel 076-236442 of geef uw jagen vóór plaatsing af bij één van kantoren. Schriftelijke opgaven I uitsluitend geaccepteerd indien adres bekend zijn, ook indien uw betaling bijgevoegd is. puden ons het recht voor teksten opgaaf van redenen te weigeren, e uitgever klachten bereiken over fegeven tekst behoudt de uitgever |t recht voor om de naam van de Jrachtgever bekend te geven. IDeze tarieven gelden op zaterdag Verenigingsnieuws liitend op 2 kolom op donderdag EN JE fcilver. Met i naar het navond. JWD JWD i en Jac- |3-4-1993. rie. yan onze verslaggever Hulst - De Hulster commissie financiën heeft met gemeng de gevoelens gereageerd op jjet voorstel om twintigdui zend gulden uit te trekken voor een nieuw onderkomen van de motorclub The Mikes. De Mikes staan straks op straat als de voormalige brandweerka zerne op het Oranjebolwerk ge sloopt wordt. Een oplossing is gevonden door een noodlokaal van de Nobelhorstschool nabij het zwembad neer te zetten. W. Kayser kondigde in de com missi e al aan dat zijn WD-frac- tie het voorstel niet ziet zitten. Toch zeker niet gezien de sombe re financiële vooruitzichten voor de gemeente Hulst. „Bovendien wil ik de ledenlijst wel eens zien", betoogde Kayser. „Want naar verluidt is er maar één lid woonachtig in Hulst". Kayser wees er op dat in zijn ogen dan ook de duivenclubs en carnaval wagenbouwers evenveel recht hebben om bij de gemeente aan te kloppen. Ook mevrouw A. van Wees (PvdA) wil dat B en W een ledenlijst overleggen. Zij vroeg zich verder af hoe de controle op een en ander er precies gaat uitzien. P. Blommaert (CDA) zei geen problemen met het voorstel te hebben, maar maakte zich toch zorgen over de toekomst. „Ik hoop niet dat we straks een exploitatietekort op ons bord krijgen", aldus Blommaert. „Dat zullen wij niet pikken". W. de Brouwer (Gemeenschappelijke Belangen) vond dat de Mikes inderdaad een onderkomen moe ten krijgen. Volgens het voorstel krijgt de club het lokaal gratis in bruikleen. De Brouwer zei er wel voor te voelen om de motorrij ders toch een bijdrage te laten betalen. F. de Vries (Groot Hulst) gaf vervolgens het beste argument om het voorstel gewoon te laten doorgaan, „De gemeente moet die lokalen daar toch weghalen. Dat zal niet veel minder kosten dan de 20 mille die we nu voor onze neus krijgen". Van onze verslaggever Hulst - De voor dit ja.ar geplande renovatie van het tenniscomplex in Sint-Jansteen hangt aan een zijden draadje. Burgemeester en wethouders van Hulst dachten bij de begrotingsbehandeling nog het honderdduizend gulden kostende karwei te kunnen bekostigen uit het rekeningsoverschot van 1992, maar dat geld is al op. Eenzelfde lot lijkt ook andere prioriteiten beschoren, die even eens uit het te verwachten reke ningsoverschot zouden worden betaald. Het gaat om het plaat sen van nieuwe bushokjes, het vervangen van speeltoestellen in Graauw en het slopen van cou pure in Graauw. Vandaag is het de laatsl dag dat je voor je baai werken mag. Maar niet ti treuren er zijn nog ge noeg dingen die moete| Tekort gebeuren. H.G. Ferry, Elie, Frank, Christel, Nancy, Ab, Jordy, Jeroen, Sören, Silvy, Beau. ken, krijgen bij aankoop van een etaald. RP> Aanbieding alleen geldig op de beun TEL.: 01150-14440 Fm: 01150-19776 Aanvakelijk werd uitgegaan van een voordelig saldo van 375.000 gulden en daar tegenover werd ook een wensenlijstje gezet ter hoogte van hetzelfde bedrag. In middels is het totaal van die wensen nog verhoogd met 85.000 gulden, voor de restauratie van twee schilderijen en het aan brengen van verkeersremmende maatregelen. Nu blijkt dat het overschot ech ter maar drie ton is, zodat er een tekort is van 160.000 gulden. Dat is precies het bedrag dat de renovatie van het tenniscom plex, de bushokjes en de voorzie ningen op Graauw bij elkaar kosten. De speelwerktuigen zou den, zo houden B en W de raad voor, wellicht kunnen worden betrokken bij het uitbreidings plan Kom Graauw en de coupure zou eventueel gefinancierd kun nen worden uit het potje stads en dorpsvernieuwing. Het is overigens mogelijk om ook de overige twee prioriteiten toch volgens plan uit te voeren. Voor dit jaar heeft de afdeling finan ciën nu een eenmalige ruimte van bijna 204,000 gulden becij ferd. Daarmee kunnen de reno vatie van het tenniscomplex en de bushokjes, samen 115.000 gulden, worden gerealiseerd. Ook voor de meerkosten van 64,000 gulden voor het aanbren gen van snelheidsremmers in de Molenstraat zou dan een oplos sing zijn gevonden. Automatisering Maar er is, zo laten B en W de raad zien, nog een heel andere mogelijkheid om de eenmalige ruimte te besteden. Dat is de automatisering, die het liefst te gelijk zijn beslag moet krijgen met het gereedkomen van het nieuwe stadskantoor. Er is voor dat doel al 350.000 gulden voor handen, maar voor een kantoor automatisering die aan de huidi ge eisen voldoet is volgens B en W minimaal 500.000 gulden no dig. „Hiermede zal het gehele personeel op de meest efficiënte wijze kunnen werken", aldus het college. Het woord is nu aan de politiek om te besluiten waar het geld naar toe gaat. Van onze correspondent Sint Jansteen - Het experiment van de stichting Wieier Trim Bond, om op Koninginnedag fietswedstrijden op dikke ban den te houden tussen basisscholen, kan een groot succes worden. TV-bekendmakingen GiroLoterij 6x per jaar GiroLoterij/ BankLoterij 12x per jaar BankLoterij 6x per jaar 21 ISJur WÊÊÊÊÈm GA MAANDELIJKS MEESPELEN. Wilt u ook uw geluk beproeven? Vul dan onder- I staande coupon in. Ook bestaande deelnemers die I op dit moment om de maand meespelen kunnen door het invullen van onderstaande coupon voor taan maandelijks gaan meespelen. U ontvangt een deelname-bevestiging met de eerste speeldatum. Ik verleen hierbij, tot wederopzegging, MACHTIGING aan SUFA, Zomerhofstraat 64-68, Rotterdam om van onderstaande rekening(en) ten hoogste f 10»" Pfl trekking af te schrijven. adres postcode/plaats handtekening datum PO: K V1ADE4 BANK Stuur de coupon in een ongefrankeerde envelop SUFA, Antwoordnummer 2020, 3000 VB Rotter»0^ De makkelijkste loterijen van de Neder'o^J 0p sommige basisscholen, zoals De Nobelhorst in Hulst, bestaat grote belangstelling. Van de ba sisschool De Moerschans neemt ook een aantal leerlingen deel. Ook de basisschool van St. Jan steen heeft dit onderdeel op het programma staan. De inschrij vingstermijn sluit maandaga vond. De leerlingen uit de groepen zes, zeven en acht rijden hun eigen wedstrijdje en worden voorafge gaan door een volgauto van een garage uit Sint-Jansteen, De leerlingen mogen uitsluitend deelnemen met fietsen met dikke banden. Wethouder Ben Picavet is bij de start present. De rugnummers moeten afge haald worden in café Den Ouden Arend, vanaf 17.00 uur. De wed strijd wordt gehouden op het Warandeparkoers met start en finish in de Heerstraat. Voor redactionele zaken, niet voor advertenties of bezorg klachten, kunt u dit weekeinde contact opnemen met Frank van Cooten, 01150-30241 of 01150-18924. B.g.g. 076-23 6911. EDITIE ZEELAND Kantoren Terneuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoonnummers °P Pagina A2. Openingstijden: 0-30-12.3O/13.3O-17.OO uur. Redactie ferneuzen: Rein van der Helm (editie-chef), Frank van Cooten, rank Deij, Ton Koomen (sport), narold de Puijsseleijr. Goes; Cees Maas, (Provincie redacteur). hulst: Eugène Verstraeten (Plv. editiechef) Advertentie-exploitatie jnspecteur Zeeland: C. Menu, Privé tel. 09-3291459940. 1-93 Van onze correspondente Heikant/Stekene - De burge meesters van Hulst en Steke- ne hebben gisteren twee his torische Oostenrijkse gren spalen op het grensgebied tussen Stekene en Heikant onthuld. Beide burgervaders trokken de vlaggen van de grenspalen, de Nederlandse driekleur op Bel gische gebied en de Belgische vlag op Nederlands grondgebied. De herplaatste palen zien er, na een grondige schoonmaak, weer stoer en robuust uit. Op het paaltje naast de grenspaal staat de tekst: 'Historische grenspaal oorspronkelijk geplaatst in april 1772 aangevende de grens tussen de Republiek der 7 Nederlanden. Herplaatst in 't kader van de grensoverschrijdende samenwer king tussen de gemeente Stekene en Hulst in 1993', Burgemeester H. Rollier van Ste kene vertelde de vele aanwezi gen dat zijn gemeente niet zoals vermeld te voorvarend de palen had verwijderd, maar dat ze eer der dankzij Stekene beschermd en goed bewaard waren, „Deze palen maken deel uit van ons historisch erfgoed en dienen voor de geschiedschrijving en het toerisme", aldus Rollier die de paal in de Hellestraat onthul de. Zijn collega A. Kessen deed dat op zijn beurt met de paal op de scheiding van de Leke- en de Kemelstraat. „Onze grenzen zijn vastgelegd in 1839 en ze bleken erg vast. Alleen in 1919 is er een flinke ruzie geweest vanwege de annexionistische beweging die Zeeuws-Vlaanderen bij België wilde hebben. Maar wij zijn ons eigen stukje Nederland gebleven. Een grens moet blijven, met de eenwording van Europa mag er geen eenheidskoek ontstaan, ie der land moet de eigen cultuur, gewoonten en wetten houden," aldus de Hulster burgervader. Elke deelnemer krijgt een herin nering. De kosten voor deelname bedragen drie gulden. Voor dat bedrag zijn de deelnemers verze kerd en ze krijgen een herinne ring mee naar huis. Er kan ook individueel inge schreven worden. Voor de school met de beste prestaties is een officieus kampioenschap van Groot-Hulst in het leven geroe pen. Die school ontvangt een wisselbokaal van dagblad De Stem. Volgend jaar wordt een officieel kampioenschap verre den en dan krijgen de winnaars een heuse kampioenstrui. Diezelfde dag, om 19.00 uur, beginnen de trimmers aan hun traditionele wedstrijd. De af stand is zestig kilometer. Van onze verslaggever Breda - Burgemeester E. Nijpels van Breda maakt zich zorgen over de manier waarop de Algemene Politieke Verordeningen (APV), waarin alle gemeenten hebben opgenomen wat burgers wel en wat ze niet mogen, op elkaar kunnen worden afge stemd als rijks- en gemeentepolitie aan het eind van het jaar bij elkaar komen en er nieuwe politieregio's gaan ontstaan. Burgemeester Rollier leest de tekst op schoonmaakbeurt weer zo goed als nieuw is. Burgemeester H. Rollier van Stekene trekt de driekleur van de tweede grenspaal. Dat de palen weer een plekje bij de grens hebben gekregen, is te danken aan twee onderzoe kers: P. Stuy uit Terneuzen en Guy de Brant uit Stekene. Centraal op deze bijeenkomst staat de overheveling per 1 ja nuari 1994 van de AAW-voorzie- ningen van het GAK naar de gemeente. AAW-leefvoorzienin gen zijn onder meer rolstoelen, taxigelden, kilometervergoedin gen, begeleidingskosten en aan gepast woonvoorzieningen. Ook 65-plussers kunnen in de toekomst aanspraak maken op deze voorzieningen. Het pro bleem daarbij is echter wel dat de totale budgetten hezelfde blijven. Velen zijn dan ook niet gerust op de toekomst. Reden voor de Hulster FNV- werkgroep om tijdens een bijeenkomst de zaken op een rijtje te zetten. Een ambtenaar van de gemeente Hulst is daarbij aanwezig om uitleg te geven over de gevolgen van de veranderingen. Tijdens de bijeenkomst is ook Wim van Seeters van de Voe dingsbond FNV aanwezig. Hij zal uitleg geven over de stand van zaken met betrekking tot de WAO-veranderingen. De bijeekomst is toegankelijk voor FNV-leden en andere be langstellenden. (ADVERTENTIES) Nijpels is sterk voorstander van eenzelfde APV voor alle gemeen ten, maar het probleem is dat niet alle gemeenten dezelfde problemen hebben. Breda heeft bijvoorbeeld nieuw beleid ont wikkeld op het gebied van cof feeshops, waarvan er uiteinde lijk maar 13 mogen overblijven in de stad. Een plaats als Zeven bergen, Nijpels haalde dit als voorbeeld aan, denkt een cof feeshop te hebben, maar wget het niet zeker. De APV daar zal er dus heel anders uit (kunnen) zien dan die in Breda. Binnenkort komen de 12 burge meesters van de gemeenten in het nieuwe politiedistrict Breda bij elkaar om over allerlei zaken van gedachten te wisselen. De APV zal er een van zijn, voor spelde Nijpels. Los van een goe de afstemming speelt ook nog het feit dat er volgens Nijpels te weinig politie is om zo'n APV goed te kunnen handhaven. En dat is wel het laatste wat hij wil: een loze verordening. Binnen kort gaat hij dan ook met de (nog) Bredase politie praten over de handhaving van de nieuwe APV van Breda, waarover de raadscommissie Algemene Za ken zich gisteravond lovend uit liet. Een goed gesprek met de politie kan ook geen kwaad, want de APV is zeer gedetail leerd en ook niet overal even duidelijk. Artikel 71 zegt bij voorbeeld in lid 1 heel duidelijk dat bordelen verboden zijn. In lid 2 staat echter: 'De burge meester kan de sluiting bevelen van een bordeel in het belang van de openbare orde, de volks gezondheid, of ter voorkoming of beperking van overlast of aantasting van het woon- en leefklimaat'. De houder van het bordeel, dat er dus niet mag zijn, moet dan wel eerst een waar schuwing én een gesprek met de burgemeester hebben gehad. verzekeringen ZEEUWS ZEKER Binnen Zeeland bieden wij particulieren, het midden- en kleinbedrijf en de agrarische sector een compleet pakket verzekeringen, evenals een aantal spaarmogelijkheden met een hóóg rendement. Wij werken daarbij nauw samen met de in Zeeland gevestigde verzekeringsadviseurs. Onze gezamenlijke deskundigheid staat borg voor kwalitatief goede en op maat gesneden verzekeringen. Vele Zeeuwen kiezen er daarom voor om bij ons 'ZEEUWS ZEKER' verzekerd te zijn. Vraag uw verzekeringsadviseur naar de produkten van de Algemene Zeeuwse. Algemene Zeeuwse Verzekering Mij. NV Houtkaai 11 4331 JR Middelburg Tel. 01180-83000 St.-Jansteen VERGADERING KBO - De Katholieke Bond voor Oude ren houdt dinsdag 27 april de jaarvergadering in gemeen schapscentrum De Warande. De middag begint om 13.30 uur met een eucharistieviering die wordt voorgegaan door pastoor Van Leemput. Na de koffiepauze begint de verga dering. Naast de gebruikelijke jaarverslagen staat er ook een bestuursverkiezing op de agenda. Nieuwe trainer bij SDO Lamswaarde - De voetbalvereniging SDO heeft met ingang van het seizoen 1993/1994 een nieuwe trainer aangesteld. Voor de voorlopige duur van een jaar zal Arnold Bracke uit Clinge de honneurs waar nemen. Bracke is opvolger van Wilfried Bogaert, die naar de W Zaamslag vertrekt. Zondagmiddag 25 april, voor de competitiewedstrijd tegen Hulsterloo, huldigt SDO twee spelers van het eerste team die reeds 250 wedstrijden achter de rug hebben. KAARTINGEN K0ERSBAL Clinge - Café De Smidse met 37 personen. Bieden: 1. G. Maerman, 2. A. van Eerdenburgh, 3. L. Buyze. Jokeren: 1. mevrouw Lam- brechts, 2. F. Buys, 3. mevrouw Ras. Hulst - De Lieve met 48 perso nen. Uitslag: 1. mevrouw Van Hooye, 2. A. de Klerk, 3. A. Picavet. Lamswaarde - De Bridgeclub Lamswaarde hield een competi tiewedstrijd. Uitslag groep A: 1. Biesbroeck/Goossen, 2. Van Puy- velde/Kint, 3. Aarts/Smulders. Groep B: 1. Van Belle/Voet, 2. echtpaar Burm, 3. echtpaar Neve. Ijzend ij ke - De IJzendijkse Bridgeclub hield een wedstrijd in de voorjaarscompetitie. Uitslag groep A: 1. Colsen/Van looy, 2. Mijnsberghe/Buize, 3. Bak/Arnol- di. Groep B: 1. Marquinie/Wijf- fels, 2. echtpaar Gallé, 3. Swar- telé/Van Waterschoot. Clinge - Gemeenschapscentrum Malpertuus, organisatie ANBO. Uitslag mat 1: 1. mevrouw Van Oeyland/R. de Block, 2. mevrouw De Vos/W. de Groene. Mat 2: 1. mevrouw Boonman/P. van de Broeck, 2. mevrouw Ras/O. Rom- baut. Mat 3: 1. mevrouw Govaert/ J. Heye, 2. mevrouw Ferket/A. Piersens. St.-Jansteen - De Warande, koersbal KBO. Uitslag: 1. R. de Smet/Th. Kints, 2. W. de Windt/ A. van Remoortere, 3. M. Taal- man/R. de Smet. Terhole Dorpshuis, koersbal KBO. Uitslag: 1. J. de Maat/E.. Bink-Peeters, 2. A. van Dries- sche/M. Freijzer-Sponselee, 3. C. Keijzer-Van Hoeij/G. Freijzer- Hemelaar. Lamswaarde - Koersbal KBO. Uitslag: 1. J. van Geertruij/E. van Waterschoot, 2. P. Roelands/L. Sala, 3. A. Lauwers/A. vah Dries- sche. ZATERDAG HENGSTDIJK - Camping de Vogel, 14 uur bief- stukkaarting. HULST - Café De Kroon, 14.30 uur schie ting. ST.-JANSTEEN -Café 4t Centrum, 14 uur vlees- kaarting. VOGELWAARDE - Café Ons Vermaak, 20 uur prijs- kaarting. ZUIDDORPE -Café 't Gemeentehuis, 14 uur schieting. CLINGE -Malpertuus, 20 uur dansavond ANBO. SAS VAN GENT - De Speye, 20 uur dansavond Soos Terneuzen met Jumbo Trio. KOEWACHT - Café 'T Hoekske, 14.30 uur schieting. ZONDAG LAMSWAARDE - Café De Lamsoren, 14.30 uur schieting. ST.-JANSTEEN -Café 't Centrum, 14 uur vlees- kaarting. Oostenrijkse grenspaal die na een grondige FOTO'S CAMILE SCHELSTRAETE Van onze verslaggever Clinge - De werkgroep Uitkeringsgerechtigden en Ouderen van de FNV Hulst houdt dinsdag 27 april een voorlichtings bijeenkomst in het gemeenschapscentrum Malpertuus te Clin ge. Aanvang 14.00 uur. Van onze verslaggever Hulst - Het is vrijwel zeker dat de schoolband To the Point van 4? Janseniusscholengemeenschap uit Hulst in de finale komt^van de 'Coca Cola beste schoolband van het jaar wedstrijd'. De band trad gisteren voor de leerlingen op. Ook de jury was er bij. Volgens de jury is To the Point de beste band van de zestien tot nu toe gejureerde schoolbands. Zij waren vooral onder de indruk van de originaliteit van de band. Er werden namelijk vier eigen nummers gespeeld. bij acceptatie 2 treden. J Hollemans-Punt, Mauritsweg 8 Klundert P. Giele-v Gils, Graaf Floris V-straat 2 Geertruidenberg Chariot Uytdewilligen, Mosselbank 33 Philippine C. Noordermeer, Perwijs 6 Zevenbergen C. Paree, Calandstraat 7 Axel 0.B R Dobbelaar-Pauwels, Amerstraat 17 Terneuzen A. Smit, Boterpolderlaan 24 Raamsdonksveer F van der Zande, Rijksweg 7 Nieuw-Vossemeer A A LM. Rutten, St. Jacobsstraat 13 Galder Mary Eikhout, Jan Steenstraat 57 Rucphen, L, v Nispen, Meidoornlaan 12 Hoeven J Knook, Goudenregenhof 10 Fijnaart L. C. Klaasen-Rijvers, Fatimastraat 44 Sprundel A O C. Wauman, Hattingalaan 20 Hulst. A Verstraeten, De Vurssche K 206 Axel Fam. J J. Morcus. Hoek en Bosch 22 Kloosterzande A. Bronk, Steenbergseweg 18 Dinteloord. M. J. Fricot-Grütter, Westdam 64 Sas van Gent. M Bogers, Dennestraat 12 Nispen Marjo Jacobs. Rijsbergseweg 468 Breda Lange Schoor 9, Etten-Leur Jan-Willem van Beer, Sterkenhoeve 11 Rijen. E Maas, Kerkstraat 22 Hengstdijk P. de Bruijne, Frederik Hendrikplantsoen 7 Sas van Gent L. de Klein, Raadhuisstraat 85 Terheijden Fam. van Aert, Laarpark 7 Zundert Zr. Francesco Passier, Vincentiusstraat 7 Roosendaal P. J Brouwers-Dam, Gladioolstraat 15 Steenbergen. N Foesenek, Grote Heistraat 36 Wernhout. A J. de Laat, Olmenpad 29 Made J. de Bruin, Molenstraat 13 Hoogerheide J A. Stroop, Leeuwkesdries 7 Galder. T. de Boeije-Begijn, Ravelijn 12 Sas van Gent Remko Bos, Vaartweg 54 's-Gravenmoer. M Schaap, Gaarde 27 Dongen W Govaarts, Ant. Coolenstraat 39 Etten-Leur Mare Buzeijn, Greinstraat 1 Eede (Zvl) R Janssens, Geslechtendijk 35 St. Jansteen T Buys, Polenlaan 32 Heikant. W. J, Kanters, Hoofdstraat 's-Gravenmo*er. B D van Rijsbergen, Vaartkant 6 Drimmelen J. v d Straten, Schootakkerstraat 23 Chaam H. Oomen, Muiderslotstraat 154 Breda C v. Zundert, Antwerpseweg 41 Rijsbergen J. B. de Vries, Hobokenstraat 103 Breda G. A. Baten, Franseweg 101 Steenbergen P Priem, De Wilg 26 Hoogerheide. Mery Verhoeven, Kapelstraat 20a Baarle-Nassau Charlotte Burm, Cloosterstraat 116 Kloosterzande. M. Martens, Mignonstraat 5 Wernhout. De Mem, naaunuissiraai oo lemeijaen prijzen worden zo spoedig mogelijk naar u toegezonden.

de Stem | 1993 | | pagina 17