DE BTTCM PER S O INI E E 4Ik h nu ni over vorii FINANCIEEL MEDEWERKER ERVAREN SECRETARESSE PERSONEEL Bestuurlijk juridisch medewerker (m/v) 38 uur Verkeerskundig medewerker (m/v) as STICHTING BANENPOOL/JWG MIDDEN-BRABANT ZILVER Stedebouwkundig medewerker/illustrator (m/v) as Baukje Doec (V/M) X7 Biezentraj voelt zich TOPSCORf school verlaters HTS/HBCS m/v J heidemij advies de stem op HEAO-niveau. S I E D S M A e d s m a DE STEM ZATERDAG 24 APRIL 1993 aa gemeente breda De afdeling Ruimtelijke Ordening van de dienst Openbare Werken wordt gevormd door de secties Stedebouw, Verkeer Vervoer en Juridische Planologie. Op dit moment zij wij op zoek naar drie vakmensen. uur voor de sectie Stedebouw. Deze sectie bestaat uit tien personen en verzorgt al het voor komende werk op het gebied van ruimtelijke planning en stads ontwikkeling. In Breda is in toenemende mate behoefte aan stedebouwkundige plannen, zoals structuurplannen, ontwikkelings- schetsen, bestemmingsplannen en verkavelings-, inrichtings- en beeldkwaliteitsplannen. De afdeling Stedebouw is op dit moment sterk aan het vernieuwen en uitbreiden. Verdere ontwikkeling van planvormen, werkwijzen en technieken is nodig om de gevraagde kwaliteit en kwantiteit te leveren. Functie-omschrijving: vervaardigèn van planpresentaties, tentoonstellingen, lay-out, illustraties en afdelingspresentaties; vervaardigen van stedebouwkundige analyses en presentatie- gereed maken daarvan; ontwikkelen van planpresentatiemethodieken; meewerken aan het vervaardigen van verkavelings- en inrichtingsplannen; meewerken aan het opstellen van uitwerkings- en bestemmingsplannen. Functie-eisen: middelbaar technische beroepsopleiding; ervaring met verschillende presentatietechnieken; een goede hand van tekenen en gevoel voor lay-out; affiniteit met stedebouwkundig en architectonisch ontwerpen; ervaring met stedebouwkundig tekenwerk; maximaal 35 jaar. Bij voorkeur ervaring met CAD. Salaris: Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring, en bedraagt maximaal 4.019,- bruto per maand (schaal 7). Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.W. Messer, hoofd sectie Stedebouw, telefoon (076) 29 38 82, of met de heer M. van der Muren, personeelsfunctionaris, telefoon (076) 29 39 71 voor de sectie Juridische Planologie. Deze sectie bestaat uit zes personen en verzorgt al het werk dat voortvloeit uit de toepassing van de Wet en Besluit op de Ruimtelijke Ordening. Door toename van de werkzaamheden is uitbreiding nodig. Functie-omschrijving: opstellen van bestemmingsplannen; behandelen van bezwaarschriften; formuleren van concept-raadsbesluiten; vertegenwoordigen van de afdeling in werkgroepen; opstellen van juridische adviezen. Functie-eisen: academische opleiding, bijvoorbeeld bestuursjurist of planoloog; affiniteit met het vakgebied van de ruimtelijke ordening en de stedebouw; kennis van de Wet en Besluit op de Ruimtelijke Ordening, de hedendaagse planvorming en de te volgen procedures; goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel in woord als geschrift; goede contactuele eigenschappen; flexibele werkhouding; in teamverband willen werken. Salaris: De functie is gewaardeerd op schaal 10, maximaal 5.854,- bruto per maand. Aanstelling zal plaatsvinden in een der aanloopschalen en is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw E. Erkelens, hoofd sectie Juridische Planologie, telefoon (076) 29 38 86, of met de heer M. van der Muren, personeelsfunctionaris, telefoon (076) 29 39 71. voor de sectie Verkeer Vervoer. uur Deze sectie bestaat uit negen personen en is enthousiast bezig, onder meer met mobiliteitsbeleid in de geest van het tweede Structuurschema Verkeer en Vervoer, zowel lokaal als (vervoer)regionaal vorm te geven. Functie-omschrijving: leveren van een bijdrage aan de verkeersplanologische ideevorming van de afdeling; zorg dragen voor een goede afstemming van het verkeers- en vervoersbeleid met de (ruimtelijke) planvorming binnen de gemeente en de regio; deelnemen aan interdisciplinaire ontwerpteams. Functie-eisen: relevante opleiding in het hoger onderwijs; affiniteit met ruimtelijke vormgeving; een flexibele opstelling en een dosis creativiteit; goede communicatieve kwaliteiten; zelfstandig èn in teamverband kunnen functioneren. Ervaring in een vergelijkbare functie is een pre. Salaris: Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring, en bedraagt maximaal 5.854,- bruto per maand (schaal 10). Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P. van Riel, hoofd sectie Verkeer Vervoer, telefoon (076) 29 38 85, of met de heer M. van der Muren, personeelsfunctionaris, telefoon (076) 29 39 71 Voor alle functies geldt: U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan de waarnemend directeur van de dienst Openbare Werken, de heer A.K. van der Zee, Postbus 3920, 4800 DX Breda. Overige informatie: De gemeente streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen. Ook wil zij meer leden van etnische minderheidsgroepen en gehandicapten in dienst nemen. Daarom worden deze mensen met nadruk verzocht te solliciteren. De gemeente heeft een regeling voor kinderopvang. Heidemij Advies BV zoekt ambitieuze H.B.O.- schoolverlaters die werk willen maken van ver anderend Nederland. Bij Heidemij Advies werken in interdisciplinair verband circa 1250 medewerkers aan tal van projecten op het gebied van milieu, ruimtelijke inrichting, infrastructuur en vastgoed. De medewerkers van Heidemij Advies werken met .veel denkkracht en een praktische visie aan de duurzame kwaliteit van onze leefomge ving. Daarbij opereren zij vanuit marktgerich te, slagvaardige bedrijfseenheden, die door samenwerking een breed pakket van diensten kunnen aanbieden. Opdrachten komen zowel van overheid als bedrijfsleven. Voor de Regio Zuid, kantoor 's-Hertogenbosch, zijn wij op zoek naar: als aankomend projectleider op het terrein van Milieu en Civiele Techniek Bij Heidemij Advies wacht je een boeiend en afwisse lend bestaan. Je wordt opge leid om in een aantal jaren de titel van projectleider te kunnen dragen. Dit houdt in dat jij dan de verantwoordelijkheid krijgt over je eigen projecten, van begin tot eind. Van contact met de opdrachtgever tot contacten met interne specialisten. Vanzelfsprekend is het ook mogelijk je in een aantal jaren tg ontwikkelen tot specialist op een bepaald vakgebied. Heidemij is een bedrijf waar je jezelf kunt ontplooien. Om jou die mogelijkheden te bieden staan we klaar met onder andere een uitstekend opleidingsprogram ma. Hierin zit een vakinhoudelijk deel. een so ciaal-communicatief deel en een bedrijfskundig deel. We zoeken mannen of vrouwen die de handen uit De Regio Zuid van Heidemij Advies heeft de provincies Noord-Brabant en Limburg als werkgebied. Vanuit kantoren in 's-Hertogeg. bosch en Maastricht worden o.a. de volgende diensten verleend: advisering over bodem en grondwater, milieubeieidsadvisering, afval- advisering, stortplaatstechnologie, planning en inrichting van stedelijk en landelijk gebied, waterbeheer, natuurontwikkeling, civiele tech niek en cultuurtechniek. In nauwe samenwer- king met specialistische afdelingen en deelne mingen van Heidemij Advies worden vraag stukken vertaald in kwaliteitsoplossingen. de mouwen willen steken (soms ook letterlijk) en resultaatgericht werken. Verder ben je voor ons interessant als je over team geest beschikt en open staat voor meningen van anderen. Kernpunten in je opleiding zijn: bodembescherming/ bodemsanering, cultuurtech niek en/of bodemkunde, civiele techniek, hydrolo gie/ecologie. In ieder geval ben je mede door je oplei ding gericht op de kwaliteit van ons leef-, woon- en werkmilieu. Wij bieden jou zoals gezegd een baan en een loopbaan, een brede basis en een schat aan ervaring. Verder kun je ervan op aan bij een van de meest gerenommeerde bedrij ven op milieugebied van Nederland te gaan wer ken. De arbeidsvoorwaarden zijn goed. xiltj ie ,i:->- Voor nadere informatie kan contact worden opge nomen met de heer ing. R. Dekens van ons regio kantoor te 's-Hertogenbosch, tel. 073-809211, Ben je geïnteresseerd schrijf dan een brief aan mevrouw J.C.W. Szoltek, afdeling personeel organisatie, Postbus 264, 6800 AG Arnhem. yan onze biljartmedewerker Hulst - Jean-Paul de Bruijr uit Hulst kan terugblikken oj een uitstekend biljartseizoen Ondanks geringe trainingsar- [,eid wegens werkzaamheden en andere beslommeringen kwam de sterkste biljartei van Zeeland regelmatig posi tief in het nieuws. Het meesi in het oog sprong het behaleri van de bronzen medaille tij dens het Europees kampioen schap bandstoten in Wijchen Maar ook eerder liet hij ii andere wedstrijden en kam pioenschappen blijken tot de nationale top te behoren. Van onze sportmedewerker Graauw - Niet de gedood-* maar wel de eerstejaar: Graauw pakte onlangs Run-Bike-Run. Vorig jaa voor de nu 16-jarige Doed Ondanks dat waren de verwacl tingen deze keer niet al te hot gespannen. „Ik was nu de jon: ste van het deelnemersveld wist dat Silvia Peeters en Naw Spaans ook aardig overweg ku: nen met het fiets- en loopwer Spaans was twee jaar geledt kampioene bij de jeugd en vor jaar bij de junioren. Silvia Pee ers heb ik zelfs nog nooit in e wedstrijd ontmoet, maar steekt zo hier en daar je lie eens op en ze zou bijzonder ste zijn. Tijdens het Nederlan kampioenschap moest ze wege ziekte afzeggen, dus bleef all Nacny over. Tijdens het eerste rondje lop van 3,5 kilometer bleef ze stee vlak achter me lopen, maar bleef mijn eigen tempo bepal' met de intentie van als ze r voorbij gaat pik ik aan. Zov kwam het niet, want na eerste looponderdeel van 7 kil De stichting Banenpool/JWG Midden-Brabant voert voor 19 gemeenten in Midden-Brabant de Banenpool en de Jeugdwerkgarantiewet (JWG) uit. Zij neemt langdurig werklozen en jeugdige werklozen in dienst die er (nog) niet in slagen om een reguliere betaalde baan te verwerven. Zij detacheert deze werknemers vervolgens op extra gecreëer de banen bij non-profit-organisaties. Op dit moment heeft de stichting ongeveer 650 werknemers in dienst; dit aantal zal in de komende jaren uitgroeien naar 900. Wegens de gestage groei van onze organisatie willen wij de bezetting van ons STAFBUREAU uitbreiden met een fulltime Uw sollicitatie, waarin u uitgebreid uw opleidingen en werkervaring vermeld, dient uiterlijk 10 mei 1993 in ons bezit te zijn. U zendt uw sollicitatie naar: Schiphollaan 45, 5042 TP Tilburg, ter attentie van de directeur, de heerJ.P. Jansen. U krijgt daarna zo snel mogelijk bericht over de verdere procedure. De taken van deze medewerker liggen in eerste instantie op het uitvoerende vlak, zoals o.a. aanlevering en controle van salarisge gevens, de debiteurenadministratie, het opzetten en bijhouden van een verplichtingen-administratie, verzorgen van kwartaalafrekenin gen t.b.v. gemeenten en Rijk. De salarisadministratie en boekhou ding zijn uitbesteed aan derden. Op termijn zullen ook de meer financiële adviestaken als verzorgen van managementrapportages, het opstellen van de begroting en de jaarrekening bij deze mede werker ondergebracht moeten kunnen worden. De. kandidaat die wij zoeken heeft interesse en kwaliteiten zowel m.b.t. het uitvoerende werk, als de nog te ontwikkelen, meer be leidsmatige taken. Zij/hij bezit minimaal een HEAO-diploma. Bovendien beschikt u over tenminste enkele jaren relevante werkervaring. Een goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid en het vermogen om doortastend en resultaatge richt te kunnen werken is absoluut noodzakelijk. Wij bieden aan ambitieuze mensen een prettige werkkring in een dynamische organisatie. U zult de ruimte krijgen om uiteindelijk een verantwoor delijke funktie op te bouwen die in zelfstandig heid kan worden uitgevoerd. Daarbij geldt een salaris dat afhankelijk is van uw ervaring. Bij be noeming bedraagt dat omstreeks 3.500,- per maand. Afhankelijk van uw funktioneren kan in de loop van de tijd een uitloopmogelijkheid wor den geboden tot bruto 4.500,- per maand. Medewerkers van het Stafbureau zijn in dienst van het Stichtingsbestuur. De rechtspositie van de gemeente Tilburg wordt overwegend gehan teerd, zodat ABP en IZA-ziektekostenverzekering van toepassing zijn. Arnold Octrooigemachtigden Vanuit onze kantoren in Den Haag, Breda, Enschede, Utrecht, Leeuwarden, Brussel en München bemiddelen wij bij het aanvragen van octrooien over de gehele wereld voor binnen- en buitenlandse cliënten. Op ons kantoor in BREDA, Sophiastraat 42 bestaat op korte termijn een vacature voor een voor één van onze octrooigemachtigden Haar taak zal onder meer bestaan uit: - het behandelen van post; - het verzorgen van correspondentie met binnen- en bui tenlandse cliënten; - het uittypen van octrooiaanvragen op tekstverwerkende apparatuur; - het regelen van afspraken en het ontvangen van bezoe kers; - het bijhouden van de termijnagenda en het dossierbe stand. Voor deze veelzijdige en nogal drukke functie denken wij aan iemand van ca. 23 jaar met een VWO-opleiding, een volledige secretaresse-opleiding en een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal. Gezien de dynamische om geving moet zij in staat zijn om prioriteiten te stellen en on der druk goed te kunnen functioneren. Verder denken wij aan iemand, die zelfstandig kan werken en initiatief toont. Enige jaren ervaring is noodzakelijk, terwijl bekendheid met dicteer- en tekstverwerkende apparatuur tot aanbeveling strekt. Wij bieden een leuke baan in een gezellige werkomgeving, een goed salaris en uitstekende secundaire voorwaarden, zoals een maand vakantietoeslag en een maand tantième. Als u in deze functie geïnteresseerd bent, stuurt u dan een brief met volledige gegevens aan; Arnold Postbus 7293, 4800 GG Breda. Veldhoven/Terneuzen - D bij de vrouwen, Biezentr duel om het districtskamj KW Tongelreep uit Eind strijd in sporthal De Biezentrappers zich duidt kort gedaan voelde, kwa stand. Het team van Biezentrappe bood goed tegenstand en w de gelijkwaardige van Tonge reep, maar voelde zich na loop duidelijk bestolen dc de arbiter. „Enkele hoogst d cutabele beslissingen van scheidsrechter waren deb aan deze forse nederlaag", dus Biezentrappers-coach G rard Korsuize. „Vooral het f dat enkele Biezentrappe speelsters, al dan niet terec met tijdstraffen werden opg zadeld en de speelsters v Tongelreep bij gelijkwaard overtredingen geen tijdstr ten kregen, zit ons hoog. de onstane meerderheidssitï ties sloeg Tongelreep drie k toe en besliste daarmee in f te het duel. Maar het me onverteerbare voor ons 1 dat na een ongelukkige t sing tussen een speelster ons en één van Tongelre 1- P. Bom (SSV65) met doelpunten. 2. B. van Craenenbroek (Clii met 21 doelpunten. 3. C. Blommaert (HW '24) me doelpunten. 4/5. J. Lambert (Koewacht) van Hooft (Sluiskil) met doelpunten. 6/7. W. Bisschop (Steen) en R. (SSV '65) met 16 doelpunten. 8. H. Rietjens (HW '24) met doelpunten. 9/10. J. Navarro (Steen) Wouters (Vogelwaarde) met doelpunten. 11/12. M. Astroh (Dauwenda en R. Dagevos (Wemeldinge) me doelpunten. 13/14. R. Zuydwegt (Kloetinge A. den Dekker (Kloetinge) me' doelpunten. 15. t/m 18. D. Rietjens (HW M. Dhaene (Corn. Boys), S. Sc mans (Hoofdplaat), R. Westst s-Heer Arendskerke) met

de Stem | 1993 | | pagina 10