Heer ruimte voor milieuboer 2.75 4.45 7.25 3.95 H DE STEM DUIVEN sport UITSLAGEN DAG klapper lensen hun Ie kamer.. iELEGENHEID project in waterbeschermingsgebied wordt uitgebreid met omliggende polders 1 hele week IAHA 600 XT 9.000.- ^Handelsembargo treft Irak hard' particulieren ZEELAND C2 E KOEK BOEKEN O O terdag MEISJES VLAAI JES sl- en iNBROOD rijf verlinde b.v. )-458 21 00 Hotelier: 4Geen prake van ruzie met groenteman' Spoorwegen sluiten AS-reisbureau op station Roosendaal editie zeeland Luk Brusselaers terug van tweede bezoek aan land van Hussayn Zwangere vrouw raakt bekneld bij ongeval bij De Vogel D'N SLUUSWACHTER ...waar het leven amusant is... SCHIETINGEN K0ERSBAL KAARTINGEN BOLLINGEN BILJARTEN GAAIBOLLEN RIL 1993 69 riek om te zoenen Ibedarikje, jubileum, receptie lorte, verloving, overwinning, lamen, Abraham, openbare Imaar door, mag best eens in It en wel op de pagina |n. Moeilijk is dat niet en duur et te zijn. Prijs per regel of Jesp. 2,40', één grote regel T a 2,89 resp. 3,04* olaatsen van een foto of |net een formaat van 35 X 45 i wij 15,96 resp. 16,76* ■ige tarieven op aanvraag. Bij Inte betaling wordt 4,50 Berekend Foto's worden niet Bel 076-236442 of geef uw I vóór plaatsing af bij één van tren. Schriftelijke opgaven ■uitend geaccepteerd indien ls bekend zijn, ook indierj uw pling bijgevoegd is. "i ons het recht voor teksten af van redenen te weigeren, bever klachten bereiken over In tekst behoudt de uitgever ht voor om de naam van de ftgever bekend te geven. Ie tarieven gelden op zaterdag yerenigingsnieuws I op 2 kolom op donderdag if STEM DONDERDAG 22 APRIL 1993 an onze verslaggever ',gene Verstraeten jjt-Jansteen - Het project milieuvriendelijk boeren in et waterbeschermingsgebied bij Sint-Jansteen wordt gigend jaar uitgebreid met de omliggende polders. Ui de betrokken landbouwers jim te maken worden komend informatie-bijeenkomsten fjegd. Project-begeleider C. were van de dienst Landbouw •jorlichting hoopt dat er dan sen de dertig en veertig ak- scrbouwers hun medewerking CINDY lelijk 16. Hartelijk ge deerd. Marissa XXX. r warme bakker Imarijnstraat 8 - Zaamslag Dl 153-1272 ■/grijs, 7.000 km., april 1991 JSEWEG 31 - TERNEUZEN tel. 01150-18500 :aak in zitcomfort op maat en t op de juiste hoogte. ssel, Hoofdweg 20 ïbaan 27, 5-221610 n; di t/m za. van 10.00-17.00 uur meeste boeren die in het ijlerwingebied betrokken zijn het project geïntegreerde udbouw, zoals dat officieel i(et, doen nu al mee met een jtireel in de omliggende pol- jgs. Als het plan lukt gaat het een uitbreiding met een ge- ,ed van bijna tweeduizend hec- Heststoffen Jet waterwingebied aan de Ne- ierlandse zijde van de grens om- 124 hectare akkerbouw- fond. Zeventien boeren, met in itaal tachtig hectare grond, oen mee aan het project dat tot joel heeft akkerbouw te bedrij en met gebruik van zo weinig logelijk bestrijdingsmiddelen i meststoffen. In het verleden cerd gemiddeld per hectare 7,5 lo zogenaamde actieve stof op Kt land gespoten. Volgens Covers staat het nu al vast dat linnen een jaar tijd het gebruik bh die actieve stoffen met de lelft zal worden teruggebracht in het gebied. Daarmee wordt in Sint-Jansteen de doelstelling al bereikt die volgens het meerja renplan gewasbescherming in het jaar 2000 voor heel Neder land moet gelden. Govers heeft voor elf gewassen berekend wat de kosten zijn van het gebruik van milieuvriende lijke bestrijdingsmiddelen. „Het blijkt dat die middelen niet duurder zijn per hectare dan de zware spullen", aldus Govers. „Dus voor de akkerbouwers is er eigenlijk geen enkele reden om die alternatieven niet te gebrui ken". Het project bij Sint-Jansteen wordt voor een groot deel gesub sidieerd door de directie Milieu en Waterstaat van de provincie Zeeland. Die is ook over de brug gekomen met geld voor de aan schaf van een zogenaamde veer- tand-egger. Met dit apparaat kan het onkruid tussen gewassen op een mechanische wijze wor den bestreden, waardoor spuiten praktisch overbodig wordt. Het apparaat is aangekocht door loonwerker Ingels uit Sint-Jan- steen. In ruil voor de subsidie moet die wel de gewassen eggen tegen een lager tarief. Zandgrond Het probleem in het waterwin gebied is dat de akkers bestaan i Boeren kijken naar de proef met de nieuwe landbouwmachine in Sint-Jansteen. uit zandgrond. Het gevaar is groot dat als de boer daar met de egger overheen gaat, de jonge plantjes ook uit de grond worden gerukt. De oplossing voor dat probleem is een ander apparaat, een vorenpakker. Die 'drukt het land vaster' en de grond ligt dan meteen ook zaaiklaar. De wor tels van de plantjes krijgen meer houvast en dat maakt de mecha nische onkruidbestrijding ge makkelijker. Zo'n apparaat kost wel bijna 17.000 gulden. Vermoedelijk zal ook hier de provincie weer met een flinke subsidie over de brug komen. De vorenpakker werd gisteren gedemonstreerd door de leverancier, onder het belang stellende oog van de deelnemen de boeren en een vertgenwoordi- ger van de provincie. Iedereen bleek dik tevreden over het re sultaat. Werktuig Omdat de meeste gewassen al gezaaid zijn zal men dit seizoen niet meer zoveel nut hebben van het werktuig. Maar in het najaar als de grond weer zaaiklaar wordt gemaakt zal de vorenpak ker intensief worden ingezet. Het project geïntegreerde akker bouw heeft drie jaar gekregen om zich te bewijzen. De deelne mende boeren hoeven er zich niet het hoofd over te pijnigen wat ze in de verschillende stadia moeten doen. Dat horen ze van de begeleider. „Ik zit constant met zo'n dertig percelen in mijn gedachten", zegt Govers, die er zo'n drie tot vierhonderd uren in stopt. Voor belangstellenden houdt het FOTO CAMILE SCHELSTRAETE project op 27 en 28 mei open dagen. Het laatst gezaaide ge was, de maïs, staat dan net bo ven. De verschillende percelen worden voorzien van informatie bordjes, waarop te lezen is wat er precies gebeurd is. Bovendien zijn er ook demonstraties me chanische onkruidbestrijding. Voor de open dagen wordt flink wat belangstelling verwacht, want zoals het nu in Sint-Jan steen gaat, zo zullen over vijf jaar alle akkerbouwers in Ne derland moeten gaan werken. (an onze verslaggever Axel - Er is totaal geen spra- Jevan een ruzie tussen hotel- sstauranthouder Loof van De Graanbeurs uit Axel en de groenteman die tegenover zijn zaak elke zaterdag zijn iraam opslaat. „Hij krijgt zelfs elke week stroom en komt gewoon bij ons in de zaak een drankje nuttigen", ildus Loof. ,De hotel-restauranthouder jieemt daarmee afstand van het bericht dat burgemeester De Graaf een bemiddelingspoging moeten wagen om een con to tussen Loof en de groente man bij te leggen. Loof voelt zich flink op de tenen getrapt en zegt dat er nog nooit een woor denwisseling tussen hem en de groenteman is geweest. Het enige wat wij gedaan heb ben is een brief aan het gemeen tebestuur schrijven met het ver zoek een voorterras te mogen eggen. Want wij zijn het enige horecabedrijf in de Noord- 'straat dat nog geen voorterras •eft", aldus Loof. Roosendaal/Utrecht - Het reis bureau van de Nederlandse Spoorwegen op het station Roo sendaal gaat dicht. De NS gaan in totaal 6 van de 26 NS-reisbu- 'eaus sluiten omdat ze niet ren dabel zijn. fat staat in een reorganisatie plan dat door de hoofddirectie 'van de NS is goedgekeurd. De medewerkers van de reisbureaus a)n daarover woensdagavond [üeïnformeerd. ■s'S wil de efficiency van zijn reisbureaus verbeteren. De maatregelen kosten 25 arbeids plaatsen, maar volgens NS is er {een sprake van gedwongen ont- plagen. 'De reisbureaus nieuwe stijl gaan baast treinreizen ook vlieg tickets en volledige auto-, bus-, boot- en vliegreizen in en buiten 'Europa aanbieden. F Kantoren _erneuzen, Hulst en Goes. "bressen en telefoonnummers bP Pagina A2. Openingstijden: 8 30*12.30/13.30-17.00 uur. Redactie jerneuzen: Rein van der Helm .(editie-chef). Frank van Cooten, 'ank Deij, Ton Koomen (sport), narold de Puijsseleijr. .•Goes: Cees Maas, .(Provincie redacteur). (Hulst: Eugène Verstraeten ilplv. editiechef) Advertentie-exploitatie •Jjspecteur Zeeland: L. Menu, Privé tel. 09-3291459940. 1-93 Van onze verslaggever Hulst - De bevolking van Irak gaat steeds zwaarder gebukt onder het door het Westen afgekondigde han delsembargo tegen dit land. Met deze maatregel willen de Verenigde Naties de Iraakse leider Saddam Hus sayn op de knieën krijgen, maar het enige dat men be reikt is het verder uithonge ren van de bevolking. Die conclusie trekt Luk Brus selaers uit Kuitaart, die pas terug is van een tweede bezoek aan Irak sinds de Golfoorlog. Vorig jaar juli bezocht hij het land als vertegenwoordiger van het Comité SOS Kinderen Irak om er persoonlijk het bijeenge brachte geld te overhandigen voor de wederopbouw van een platgebombardeerde kinder melkfabriek bij Bagdad. De af gelopen twee weken was de Zeeuws-Vlaming er als begelei der van een groepje Belgische studenden. Ook dit keer werd de melkfabriek bezocht om er nog eens 17.600 dollar te bren gen. In totaal is door het comi té nu zo'n dertigduizend dollar bijeen gebracht. „De fabriek is inmiddels weer helemaal opgebouwd", zegt Brusselaers. „Maar van de vier produktielijnen werkt er maar één. En dan slechts af en toe. Ze kunnen namelijk bijna niet aan grondstoffen komen. Ook een gevolg van het embargo". Broodprijs Volgens Brusselaers is de toe stand in Irak er in materieel opzicht in vergelijking met vo rig j,aar sterk verslechterd. „Vorige keer kwamen ze ons nog ophalen met de auto. Nu vroegen ze of we een taxi kon den nemen. Auto-onderdelen zijn schreeuwend duur. Banden al bijna helemaal niet te beta len. De broodprijs is na de oorlog 75 keer in prijs verdub beld. Op straat zag je particu lieren het familiegoud verko pen. Da's toch een teken dat het niet best gaat". Ondanks alle ellende heeft Brusselaers de mening dat de eenheid onder de bevolking al leen maar versterkt wordt. „Natuurlijk zullen er zijn die Saddam kwijt willen, maar er zijn hier ook mensen die dat van Lubbers zeggen. De meeste die ik gesproken heb, vinden de situatie nog niet zo slecht. Ze zeggen, natuurlijk zal het hier niet ideaal zijn. Maar vergelijk ons eens met buurlanden als Saudiarabië of Iran. Dan is het hier nog een paradijs". Tot voor de Golfoorlog was Irak een welvarend land dat met kop en schouders uitstak boven de rest in die regio. „Een perfecte gezondheidszorg, gra tis onderwijs tot en met de universiteit, technisch heel ontwikkeld, vakbonden, gods dienstvrijheid. Irak was een van de weinige olieproduce rende landen die de opbrengst van die olie gebruikte ten be hoeve van de eigen bevolking. Nu niet meer, want alle op brengsten zijn nodig om de schuld aan Koeweit af te los sen. Ondanks dat is het land er in geslaagd binnen korte tijd weer een heleboel op te bou wen", constateert Brusselaers. „Alleen, het ontbreekt de men sen aan de eerste levensbehoef ten, eten en medische zorg". Vice-president Brusselaers is de afgelopen twee weken ook nog een televi sie-bekendheid geworden in Irak. Een bezoek aan een jon gerenbeweging en de overhan diging van het geld in de melk fabriek werden op televisie uit gezonden. En ook een ont vangst door de vice-president Taha Yasin Ramadan. „Nee, ik heb er geen moeite mee dat ze ons als propaganda gebrui ken", zegt Brusselaers. „Kijk, als wij daar dat geld komen geven, kunnen ze de bevolking laten zien dat er ook nog wes terlingen zijn die niet haatdra gend zijn tegenover Irak". De Belgische delegatie had tij dens het bezoek aan Irak ook voor zo'n zevenduizend gulden antibiotica meegenomen. Daar is een groot tekort aan. De spullen werden afgeleverd in een kinderziekenhuis in Bag dad. Volgens Brusselaers ster ven er ieder maand achtdui zend kinderen in het land aan ondervoeding en medicijnente kort. „In de ziekenhuizen wor den enkel de crepeergevallen behandeld. Medicijnen en ap paratuur zijn er bijna niet meer. Dus maakt het weinig uit of je thuis ligt of in een zieken huis". Bombarderen Brusselaers is er van overtuigd dat de Verenigde Naties de Iraakse bevolking maar op één manier kunnen helpen, name lijk door de opheffing van het Brusselaers toont een blik waar poedermelk in zat. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE handelsembargo. „Zeker niet door het in brand schieten van graanvelden of het bombarde ren van stuwdammen. Je kunt van Hussayn denken wat je wilt, maar het kan toch niet zo zijn dat de pogingen om hem weg te werken de uitmoording van een heel volk rechtvaar digt?" Evenals na zijn vorige reis is Brusselaers ook nu weer van plan in Nederland en België dia-lezingen te geven over zijn bezoeken aan Irak. „Ik ben regelmatig te vinden in alle uithoeken", zegt hij. „Het leu ke is dat tijdens die bijeenkom sten ook bijna altijd wel Iraak se vluchtelingen opduiken. Dat leidt soms tot fikse discussies. Maar over één ding is iedereen het wel altijd eens. Eerst moet het land de kans krijgen er weer bovenop te komen, voor dat de binnenlandse politiek kan worden aangepakt". Gistermiddag om 17.45 raak te een zwangere vrouw bij een auto-ongeluk bekneld in haar wagen. De brandweer van Hontenisse en Vogelwaarde moest het slachtoffer uit haar benarde situatie bevrijden. De vrouw is met onbekend letsel naar het streekziekenhuis De Honte vervoerd. Het ongeval vond plaats nabij de camping De Vogel. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE et behoort tot het scala van eigentijd- -se, promotionele stunts om in elk dorp dat ooit iets te maken heeft gehad met een beroemde landgenoot uit heden of verleden, een ge denkteken te plaatsen. Zo kreeg Kapelle vorige week een standbeeld van de kinder boekenfiguur Dikkertje Dap, een geesteskind van Annie M.G. Schmidt. Een eerbetoon aan de beroemde en geliefde schrijfster, die in Kapelle werd geboren. Op eendere wijze heeft Dom burg plannen om één van zijn beroemde inwoners, de schil der Piet Mondriaan, nog eens in het zonnetje te zetten, zoals dit lieflijk ogende duindorp ook het oog heeft laten vallen op de schilder Jan Toorop, die jarenlang in Domburg heeft gewoond en gewerkt. Vlissingen, dat in de gaten heeft gekregen dat zijn be roemde zoon Michiel de Ruy- ter als boegbeeld versleten dreigt te raken, overweegt de naamgeving van de ooit zeer populaire cabaretier Jean Louis Pisuisse aan een nieuw theater in de Scheldestad. Hulst grijpt nog verder terug in het verleden en daar is de schelmachtige Reinaert de Vos weer van stal gehaald om als ziel en thema van een lokale promotiecampagne te dienen. Wie mocht denken dat met Annie M.G., Mondriaan, Pi- suisse, Reinaert de Vos en Michiel de Ruyter de collectie Zeeuwse promotie-VIP's compleet is. vergist zich deer lijk. We hebben nog in de kast staan: De Vliegende Hollan der (kapitein Den Deckere) uit Terneuzen, daar is Willem Beukelszoon die Biervliet on sterfelijk heeft gemaakt. Wat te denken van de Romeinse godin Nehalennia, die eeuwen geleden in Zeeland zowat kind aan huis was. En wat vindt u van de meer mytholo gische figuur Jantje van Sluis? En nu zwijg ik nog over een aantal andere, door de recla- door Tom Koopman me beroemd geworden figu ren, zoals het Zeeuwse meisje van de margarine en de sulli ge Zeeuwse bakker van het Tarvo-brood. Ik zwijg even eens over beroemde amuse mentsleeuwen als Freek de Jonge en Jacco van Renesse, die zich allemaal lenen voor het opkrikken van plaatselijke imago's. Want, vrienden, bij al dat eerbetoon gaat het toch alleen maar om de bevredi ging van lokale, chauvinisti sche oprispingen? Waarom is er nu nog nooit iemand op het idee gekomen om al die lokale Zeeuwse grootheden eens in één mach tig, interregionaal festival te gelijkertijd te eren? Dat zou een spektakel kunnen worden waarvan je duizelt. Er moeten nog tientallen, zo geen hon derden Zeeuwse pu bliekstrekkers in de archieven en de herinnering der chauvi nisten verborgen liggen. Haal ze tevoorschijn! Drijf ze op een hoop en organiseer een Zeeuws beroemdhedenfeest, met Reinaert de Vos als pre sentator en het Zeeuwse meisje bij het receptieboek. Serveer de gasten bolussen, mossels en andere lekkernijen van eigen bodem en profiteer van het nieuwe provinciale imago: Zeeland: waar het le ven amusant is. Laat ons dit feest besluiten met een nach telijk tocht per veerboot naar de diepste trog in de Wester- schelde, waar het hele zwikkie geluidloos tot zinken kan worden gebracht. Terneuzen - De Concoursbond Zuid-Beveland hield met een deelname van 1968 duiven een kringvlucht vanuit Roye. Win naar werd een duif van A. Ver mast uit Yerseke met een snelheid van 1656,13 meter per minuut. 2. S. Danker, Kruiningen; 3. en 7. combinatie Boudens-Raas, Kwa- dendamme; 4. J. de Witte, Goes; 5. A. Mieras, Wemeldinge; 6. H. Beulens, Kwadendamme; 8. A. Arrebout, 9. H. van Noorden, bei den Kruiningen; 10. J. Beulens, Kwadendamme. De Postduif Lewedorp met 116 duiven, 1586,56 mpm: 1. en 6. mevrouw De Jonge, 2. P. van 't Westeinde, 3,4,5. en 10. P. Pieters, 7. A. Hazen. 8. en 9. C. Rijk. Vriendenkring 's-Heerenhoek met 130 duiven, 1548,87 mpm: 1. en 3. A. van de Dries, 2,6. en 7. P. Kerkhove, 4. en 8. C. Rentmees ter, 5. Sj. de Vos, 9. P van de Waart, 10. D. van de Dries. De Uiver 's-Heer Arendskerke met 130 duiven, 1501,07 mpm: 1,2. en 10. L. Goedegebure, 3. en 5. A. Geluk, 4. S. de Jonge, 6. J. Bayens, 7. P van Bremen, 8. J. van Maldegem, 9. H Westveer. Steeds Sneller IJzendijke met 333 duiven, 1525,99 mpm: 1. en 2. H. Dellaert, 3,5. en 6. G. de Boever, 4. P. de Smet, 7. P Dellaert, 8. A. Noteboom, 9. A. Dusarduijn, 10. A. Dellaert. Met Moed Vooruit Boschkapelle met 126 oude duiven, 1620,20 mpm: 1. F. Dobbelaar, 2. en 8. J. Cappendijk, 3,4. en 6. A. Nico- laas, 5. A, Wauters, 7. R. Herman, 9. D. Dobbelaar, 10. W. Dobbe laar. Met 106 jaarlingen, 1564,41 mpm: 1,2,5,7. en 8. J. Hinderks, 3. J. Cappendijk, 4. Th. van Damme, 6. J. van Doorn, 9. en 10. A. Wauters. Eerlijk Vreest Niemand Stoppel dijk met 111 duiven, 1613 mpm: 1. en 10. B. Burm, 2. H. Jonkhe- ijm, 3. en 6. L. van Leuven, 4. mevrouw Strooband, 5,7. en 8. J. en W. van Belle, 9. J. de Brouwer. Luchtpost Yerseke met 230 dui ven, 1656,13 mpm: 1. en 4. A, Vermast, 2. en 7. A. Kil, 3. en 10. H. Paauwe, 5. P. Ridderhof, 6. A. van Stee, 8. J. Lindenberg en zoon, 9. L. van Wallenburg. Samenspel Hulst/St.-Jansteen met 419 oude duiven, 1648,18 mpm: 1. A. Mattens, 2. en 9. J. van Spaandonck, 3. E. van Deur- sen, 4. G. Duerinck, 5. F. Thijs, allen St.-Jansteen; 6. A. d'Oliesla- gers, 7. E. Strobbe, 8. P. d'Hondt, 10. W. Boddaert, allen Hulst. De Eendracht Terneuzen met 271 duiven, 1612,17 mpm: 1. en 4. D. de Smet, 2. M. de Roo, 3. combi natie Zegers-Devolder, 5. H. de Boevere, 6. Jac. den Exter, 7. J. Geelhoedt, 8. A. van Eijk, 9. A. de Meijer, 10. J. Verplanke. De Reisduif Philippine met 282 duiven: 1. J. de Hamer-Buijze, 2. en 8 combinatie Rammeloo-Wis- kerke, 3. A Buijze, 4. en 7. T. en W. de Bruijn, 5. J. Kornelis, 6. B Lockefeer, 7. J. Harms, 10. O. Haers. Invoegen bij duivenuitslagen. а.u.b. Quievrain. De Snelle Duif, Clinge, 65 oude duiven, 1602,93mpm: 1 en 4 P. Bolsens, 2. D van de Bergen, 3. C. van Landeghem, 5. L. Willaert, б,8,9 en 10 P. Goossens7. I. Bracke. 45 jaarlingen, 1554,62mpm: 1. C. van Landeg hem, 2. I. Bracke, 3. P. Bolsens, 4. P. Leeraert, 5. D. van de Bergen. St.-Jansteen - Café 't Centrum met 19 personen. Hoge vogel, eer ste zijvogel een grootste aantalR. Lehouck, tweede zijvogel: O. de Schrijver. Kloosterzande - Clubgebouw Ro zenhof met 25 personen. Uitslag: 1. A. de Waal/H Baart, 2. H. de Gucht/J. Driese, 3. A. Weesepoel/ C. van Meelen. Koewacht - De Vlaschaard met 24 personen. Uitslag: 1. M. Roe- lanas-Van der Sijpt/J. Verberk- moes, 2. J. la Heijne/T. Roeland- Van Waesberghe, 3. A de Meij/M. Verbiest-De Roover. Poedel: J. Suy/S. de Smet-Van Waesberghe. Clinge - Malpertuus, organisatie KBO. Uitslag mat 1: 1. Cl. Ke gels-Van Gijsel/P. van Broeck, 2. A. Buijze/M. van Vlierberghen. Mat 2: 1. M. de Lavoir/Th. Goos sens, 2 L. Boonman-Lernout/M. Deiaert. Hulst - Zaal De Lieve, organisa tie KBO. Uitslag: 1. T. Heierman, 2. J. Koek, 3. M. Taalman Aardenburg Uitslagen derde competitieronde bridge deel 2: Groep A: 1. G. de Smet/R. Stan- daert, 2. echtpaar Pleijte, 3. A. Hoogesteger/J. van Eenennaam, Groep B: 1. B. Groosman en part ner, 2. R. de Coster/mevrouw C. Wijffels, 3. dames Verwilst. Mid- denbridge start woensdag 21 april, donderdagavond-bridge gaat het hele seizoen, ook de zomermaanden, door. Aardenburg - Uitslag vierde pun- tenbolling De Ware Vrienden: 1. P. Laridaen, 2. M. Gijsel, 3. A. Wulfrancke, 4. R. Willems, 5. J Focke. Aardenburg - Bolwedstrijd in het Bollerspaleis met 96 personen. Uitslag 1. J. Focke/R. van Rie/M Wulfrancke, 2. J. Focke/M. Le- kens/E. G'eernaert, 3. M. de Rijcke/A. Eecke/H. van Hoecke, 4. mevrouw Van de Berge/W. Co- ppejans/U. Vanhulle, 5. O. de Lange/L. Bert/F. Rieteco. HULST - Zaal de Kroon, topbil- jartprijskamp met 30 personen. Uitslag: 1. M. de Maare, 2." M. Haulez, 3. J. Verschuren. Ossenisse - Camping De Zee meeuw met 34 personen. Hoge vogel: A. Lauwereijs, rechter zij vogel: W. Rodrigez, linker zijvo gel: F. Peyl, grootste aantal (7): G. d'Hooghe. HULST - Café Time Out, 20 uur prijs- kaarting. VOGELWAARDE - 't Gelaag, 14 uur kaarting KBO. CLINGE - Malpertuus, 13.30 uur kaarting bieden KBO SAS VAN GENT 14 uur koersbal - De Roselacr, KBO GRAAUW -Gemeenschapshuis, 13.45 uur kaarting KBO. ST.-JANSTEEN -Café 't Centrum, 13.30 uur bc- jaardenschieting.

de Stem | 1993 | | pagina 15