Pas tarief voor huisvuil aan' tslSmture nmemps ELEGENHEID PLAATSELIJK NIEUWS UITSLAGEN DAG KLAPPER Oude ruzie tussen cafébaas en groenteman in Axel laait weer op t Steuntje in de rug voor school in Koewacht Project gevelisolatie gaat laatste ronde in DE STEM Rechter legt hardrijders forse boetes op Ugemeen Belang wil dat college Hontenisse alleenstaanden te hulp schiet Jo Verschuuren overleden Duiker vergeefs op zoek naar bestuurder auto Opknapbeurt Miniatuur Walcheren ZEELAND C2 >articulieren r__ Muziekclub houdt rommelmarkt en antiekveiling Automobilist zat hoog en droog thuis LPO Ossendrecht editie zeeland Hulster Gemengd Koor naar Geleen Hulst Nieuw-Namen /elijke mode in prachtige stoffen. 1993 JE STEM WOENSDAG 21 APRIL 1993 v-"' |"iek om te zoenen bedankje, jubileum, receptie brte, verloving, overwinning Imen, Abraham, openbare maar door, mag best eens in t en wel op de pagina n. Moeilijk is dat niet en duur It te zijn. Prijs per regel of fesp. 2,40', één grote reqel la 2,89 resp. 3,04'. llaatsen van een foto of pt een formaat van 35 X45 Iwij 15,96 resp. 16,76' he tarieven op aanvraag. Bii Ite betaling wordt 4,50 prekend Foto's worden niet I Bel 076-236442 of geef uw Lóór plaatsing af bij één van |en. Schriftelijke opgaven litend geaccepteerd indien fe bekend zijn, ook indien uw ■ling bijgevoegd is. 1 ons het recht voor teksten If van redenen te weigeren, ever klachten bereiken over n tekst behoudt de uitgever Bt voor om de naam van de pever bekend te geven. I tarieven gelden op zaterdag ■erenigingsnieuws 1 op 2 kolom op donderdag MET DANK AAN Rijschool SECUUR uit Hulst voor het beha' len van mijn rijbewijs tij dens het 1 e examen Monique Morcus en Sonja Scheerders Kloosterzande S&WC? iya(i onze correspondent Lel - Burgemeester W. de Graaf La Axel waagt opnieuw een poging in het geschil tussen café-eige- J paar Loof van De Graanbeurs en de Lenteman tot een vergelijk te ko len. Beide partijen lijken zich niet L houden aan de eerder gemaakte afspraken over de afmeting van het terras tijdens de weekmarkt op za terdag. Loof beklaagt zich in een brief aan de gemeenteraadsleden. Daarin stelt hij dat de marktkoopman tegenover zijn zaak de ruimte vol zet met groenten en planten, zodat er voor hem te weinig terrasruimte overblijft. L. den Doelder (WD) trok zich het lot van de eigenaar van De Graanbeurs aan en wilde tijdens de commissievergadering ruimtelijke ordening van burgemeester De Graaf weten hoe de vork aan de steel zit. „Er is behoefte aan gezellige terrassen. Nu de binnenstad gerenoveerd wordt zeker." Burgemeester De Graaf onder nam vorig jaar ook al een lijmpoging. Daarvoor had hij beide partijen uitge nodigd en ter plaatse de zaak bekeken. „Er is uit het gesprek een regeling naar voren gekomen, waarbij in de zomer meer ruimte voor terras beschikbaar is en in het voor- en najaar de groenteman zijn spullen aan kan prijzen. Blijkbaar worden de afspraken niet nagekomen. Ik kan ook niet gaan rommelen in de standplaats van de ambulante handel. Dan heb ik binnen de kortste keren heibel in de tent." Ondanks het pleidooi van Den Doelder voor meer terrasruimte kreeg zij de commissie niet mee. Wel beloofde de burgemeester samen met de portefeuil lehouder op termijn te zullen zoeken naar alternatieven. Van onze verslaggever Kloosterzande - De ge meente Hontenisse moet voor alleenstaanden een lager tarief voor het opha len van het huisvuil hante ren dan voor gezinnen. Dat blijft de eis van de Honte- nisser fractie Algemeen Belang, nadat sinds vorig jaar de reinigingsrechten fors zijn gestegen. De fractie schrijft dat in een huis-aan-huis folder, waarmee Algemeen Belang alvast de ver- iiezmgsstrijd opent voor de ge meenteraadsverkiezingen in rt volgend jaar. Volgens Algemeen Belang geven alleenstaanden om de andere week een zakje huisvuil mee van pakweg een kilo of vijf. „Dan is ie kostprijs per kilo huisvuil méér dan een gulden", becijfert ie fractie. „Dit is te gek. Het is r dan een zak aardappelen. Het invoeren van een lager tarief alleenstaanden is meer dan noodzakelijk bij deze hoge hef- Voorlopig heeft Algemeen ng niet de middelen om de verlaging er door te krijgen, om- de fractie in de oppositie is gedwongen. Twijfels In het rondschrijven aan de Hontenisser bevolking zet Alge meen Belang ook vraagtekens bij liet overschot van 750.000 gul den over 1992. Daarmee lijkt Hontenisse uit het financiële dal geklauterd, maar volgens dè par ti] valt dat wel mee. De fractie wijst er op dat 350.000 gulden van het bedrag te danken is aan dalende rente. Nog eens drie ton heeft volgens de fractie te maken met de meeropbrengst van de verdubbelde reinigings rechten. Dan blijft er nog een overschot van een ton en dan de fractie nog voorbij aan bijvoorbeeld de verhoging van de onroerend-goedbelasting. Algemeen Belang is als de dood dat de optimistische berichten door andere fracties zullen wor den aangegrepen om de al lang besproken sporthal toch maar te bouwen. Weliswaar zijn alle fracties afgestapt van een peper dure accommodatie van zowat 3,5 miljoen gulden, maar volgens Algemeen Belang blijft het ge- raar aanwezig dat er toch een dure sporthal wordt gebouwd, waarvan de exploitatie een blok aan het been zal worden. De fractie zegt zeker niet tegen een voorziening te zijn in Klooster- zande. „Maar een sporthal van deze omvang is voor ons niet bespreekbaar". De directeur van de basisschool laat duidelijk zien dat hij in zijn nopjes is met de cheque van de middenstanders. Van onze verslaggever Koewacht - Met de overhandiging van een cheque van duizend gulden heeft de Koewachtse winkeliersver eniging Wiveko het startsein gege ven voor een inzamelingsactie voor extra computers school. voor de basis- De middenstanders kwamen in actie nadat ze hadden vernomen dat de school van rijkswege de beschikking heeft ge kregen over slechts drie computers voor 180 leerlingen. Een van de machines is ook nog eens permanent in gebruik voor administratieve doeleinden. 'Dat klopt niet, dat kan niet', zo conclu deerden de vijftien leden van Wiveko. Ze legden dan ook gezamenlijk duizend FOTO CAMILE SCHELSTRAETE gulden op tafel. De cheque werd aan de aangenaam verraste leerkrachten en schoolbestuur aangeboden door A. Huis- kes van de winkeliersvereniging. Huis- kes zei te hopen daarmee een steentje te hebben bijgedragen en sprak meteen de hoop uit dat er nog velen zullen volgen. Van onze verslaggever Koewacht - De muziekvereni ging EMM uit Koewacht houdt zaterdag haar jaarlijkse grote rommelmarkt en antiekveiling. Het evenement vindt plaats in en om het repetitielokaal De Roffel op het parkeerterrein aan de Berlaersstraat te Koewacht. De muziekvereniging is er in geslaagd weer een groot aantal gebruikte spullen bijeen te krij gen. Er zijn vooral veel oude meubels te vinden. Tevens zijn er tijdens de rommelmarkt vers ge bakken wafels verkrijgbaar. De rommelmarkt begint om 9.00 uur en duurt tot 18.00 uur. De antiekveiling, onder leiding van een veilingmeester, begint om 10.30 uur. De toegang is gratis. Koewacht - Gisterochtend overleed op 78-jarige leef tijd Jo Verschuuren. Hij was een markant figuur in de wielerwereld. Ver schuuren was de oprichter van de wieier- en suppor tersclub Koewacht die zon dag de 11e uitgave van de Wim Hendriks Trofee houdt. Jo Verschuuren werd in 1989 nog flink in de bloemetjes ge zet vanwege zijn zestigjarige carrière in de wielersport. Hij kreeg uit handen van burge meester De Graaf een wand bord en van de KNWU-Zee- land ontving hij een zilveren speld van verdienste. Het be geerde Gouden Wiel werd hem vanuit Woerden niet gegund. Van 1929 tot 1937 was Jo Verschuuren actief wielren ner. Op de diverse pistes was hij een gevreesd tegenstander. Samen met Lou de Groe vormde hij een uitstekend koppel. Verschuuren werd ook be- Jo Verschuuren was een markant figuur in de wieler wereld. FOTO ERIK OSSEWAARDE noemd als erelid van de wie- Ier- en supportersclub. De laatste paar jaar liet zijn ge zondheid te wensen over en uiteindelijk leidde dat gisteren tot zijn overlijden. Jo Ver schuuren wordt vrijdag op de r.k.- begraafplaats ter aarde gedragen. Daarvoor begint om 10.00 uur een eucharistievie ring. Van onze verslaggever Heijningen - Politie, ambu lance en brandweer rukten gisteren om 16.00 uur uit toen er een melding binnen kwam dat er langs de Sabi- naweg in Heijningen een auto op zijn kop in de sloot lag. Maar toen een duiker onder water poolshoogte ging ne- Den Bosch - Een Logistiek Park aan de Zoomweg-zuid bij Ossen drecht past volgens Gedeputeer de Staten niet binnen de afspra ken die gemaakt zijn in de stuur groep West-Brabant over een re gionaal ontwikkelingsperspec tief. Daarmee fluiten ze gedeputeerde drs. De Geus van economische zaken terug. Die zag een LPO Zoomweg-zuid wel zitten. Van onze verslaggever Hulst - Burgemeester en wet houders van Hulst willen dit jaar het gevelisolatieproject aan de Hulster Tivoliweg af ronden. Dat is mogelijk, om dat de gemeente ook dit jaar weer kan rekenen op subsi dies van het Rijk die via de Provincie worden verstrekt. 1,1 1991 en 1992 heeft de ge- Kantoren Temeuzen, Hulst en Goes, adressen en telefoonnummers °P Pagina A2. Openingstijden: f30-12.30/13.30-17.00 uur. ledactie geuzen: Rein van der Helm ïflpHef), Frank van Cooten, ank Deij, Ton Koomen (sport), Harold de Puijsseleijr. Goes: Cees Maas, (Provincie redacteur). [Mst. Eugène Verstraeten (PM editiechef) ^Pvertentie-exploitatie r Pfcteur Zeeland: u Menu, Pnvé tel. 09-3291459940. 1.93 meente met deze subsidie al aan 25 woningen geluidwerende voorzieningen getroffen. Het ging toen om 23 huizen aan de Tivoliweg en twee panden aan de Dubbele Poort. Nu komen nog twaalf woningen aan de Ti voliweg en één huis aan de Ly- ceunstraat in aanmerking voor gevelisolatie. Alle betrokken ei genaars en gebruikers hebben inmiddels verklaard dat ze aan het project willen meedoen. Het bureau Isoplan heeft beke ken wat er allemaal aan de wo ningen moet gebeuren en daaruit blijkt dat de subsidiabele kosten van deze derde fase worden ge schat op ruim 132.000 gulden. De provincie heeft inmiddels al toegezegd dat het met de subsi die wel snor zit. Tot nu toe zijn alle gevelisolatie- werkzaamheden in de gemeente Hulst uitgevoerd door het aan nemingsbedrijf Van der Poel. Omdat dit tot tevredenheid is gebeurd, willen B en W ook dit keer dat bedrijf weer inschake len. Uitgangspunt daarbij is wel dat het bedrijf het karwei moet zien te klaren binnen de als subsidiabel aangemerkte kosten. Dat betekent dat Hulst ook deze fase van het gevelisolatieproject Tivoli kan realiseren zonder zelf geld te moeten bijpassen. B en W stellen de gemeenteraad dan ook voor te besluiten het gevelisola tieproject uit te voeren. Middelburg (anp) - Minia tuur Walcheren, het minia tuurpark in Middelburg, wordt voor anderhalf miljoen gulden opgeknapt en uitge breid. Het nieuwe miniatuurpark moet een waarheidsgetrouwe naboot sing van de hoofdwegen, wate ren, poelgebieden, duinen, in dustrie, havens, dorpen en ste den, recreatiegebieden, kreken en kreekruggen worden, com pleet met de daarbij horende geluiden. Het vernieuwingsplan werd dinsdag bij de officiële opening van het veertigste seizoen van het park gepresenteerd. Het park moet een meer educatief karak ter krijgen, met expositieruimte waar aandacht kan worden be steed aan de ontsluitingsgeschie denis, ontwikkeling van de na tuur en het landschap van Wal cheren, aldus voorzitter B. van Damme van de Stichting Minia tuur Walcheren. Het aantal bezoekers van het park, momenteel zo'n 140.000, is de laatste jaren gestaag terugge lopen. De inkomsten zijn nauwe lijks voldoende voor de exploita tie en onderhoud van het park en voor reclame is helemaal geen geld. men trof hij geen bestuurder aan. Later bleek dat die al hoog en droog thuis in Oud Beijerland zat. De man, C.K., had een aan rijding gehad met J.E. uit Heij ningen. De Oud Beijerlanders raakte de macht over het stuur kwijt en belandde in de sloot. E. wist K. uit zijn benaderde posi tie te bevrijden. Geen van beide automobilisten waren gewond. De Heijninger bracht K. naar huis. Die vergat van de schrik de politie te bellen. Toen E. weer terug keerde op de plaats des onheils trof hij de hulpverleners aan en kon hij het raadsel van de auto zonder bestuurder oplossen. Van onze correspondente Hulst - Het Hulster Gemengd Koor verzorgt zaterdag een con cert in Geleen. Het koor, dat gedirigeerd wordt door Jo Ivens, kreeg een uitnodiging van het Mannenkoor Geleen om een ge zamenlijk concert te verzorgen. De Mannen van Geleen treden op voor de pauze en de Hulste naren erna. Het Hulster Gemengd Koor zingt een gevarieerd programma met a capella- werken van Palestrina en Lassus en koorwerken van Brahms, Bartok en Hindemith. Als uitsmijter vertolkt het koor enkele bewerkingen van negro spirituals. Het is de bedoeling het Geleens Mannenkoor voor een tegenbe zoek uit te nodigen in 1995. Van onze verslaggever Terneuzen - „Het is me wel een dagje van snelheid en aanrijdingen", kon kan tonrechter mr. Melens gisteren niet na laten op te merken, toen alweer de negende klant voor hem stond. Het was M.B. uit Graauw, die in november van vorig jaar veel te hard had gereden in de bebouwde kom. Hij mocht daar uiteraard maar 50, maar de meetapparatuur van de politie wees 106 kilometer aan. B. had geen excuus en hoorde de eis van de officier gelaten aan: 560 gulden boete. „Veel geld, maar mijn eigen schuld", was zijn reactie, waarop hij conform de eis werd veroordeeld. E.H. uit Terhole was hem voorgegaan met 143 kilometer in plaats van 80 in de buurt van Zaamslag. Dat was geconstateerd in december 1992. H. voerde aan dat hij naar Terneuzen moest, en dat daar op hem werd gewacht. Dat hielp niets, want met een boete van 630 gulden kon hij naar huis. Iets minder, 540 gulden, was de boete voor J.K. uit Axel. Hij had in november 104 gereden in de bebouwde kom van Axel. J. van B. uit Hulst had in oktober 114 gereden in de bebouwde kom van zijn woonplaats en kreeg daarvoor een boete van 640 gulden. De -onoverzichtelijke- kruising Van Steen- bergenlaan/Axelsestraat in Terneuzen werd W.G. uit die plaats in juni 1992 fataal, toen hij gehaast overstak. Het 'gaatje' dat hij had gezien was blijkbaar niet groot genoeg en hij reed een bromfiets aan. Volgens hem omdat de brommer erg hard reed, maar volgens een getuige omdat G. onvoorzichtig was. Aan de laatste verklaring hechtte de officier meer waarde. Hij eiste een boete van 500 gulden en een voorwaardelijke rijontzegging van vier maanden. Melens week daar niet van af. Eenzelfde soort geval was J.K. uit Hengst dijk in juni 1992 in Vogelwaarde overkomen. Zij was bij het afslaan naar een inrit wel gestopt voor enkele fietsers, maar de brom fiets die daarna op haar motorkap belandde had zij niet gezien. Zij kreeg een boete van 500 gulden wegens 'onachtzaamheid'. Ook J.W. uit Kloosterzande had een aanrij ding gehad, maar op het moment van de botsing, in augustus in Hulst, stond hij al stil. Er was sprake van een onoverzichtelijke situatie en W.'s 'slachtoffer' zou erg hard. hebben gereden. Conform de eis werd de man schuldig verklaard zonder toepassing van straf. ANBO - De ANBO afdeling Groot Hulst bezoekt woensdag 28 april een show van Corry Konings. Omdat de tweede autobus nog niet vol is stelt ANBO ouderen in de gelegen heid om mee te gaan. Men kan zich opgeven bij O. Rombout te Clinge. De bus vertrekt om 9.45 uur. KBO - De plaatselijke KBO- afdeling houdt vandaag de jaarvergadering in gemeen schapscentrum De Kauter. Deze vergadering begint om 18.30 uur. Drie leden zijn tij dens de bestuursverkiezing periodiek aftredend en her kiesbaar. Dat zijn: A. Drie- dijk, M. van Roeyen-Lippens en A. Noens. SCHIETINGEN Koewacht - Café 't Hoekske, bejaardenschieting met 24 per sonen. Hoge vogel: J. van Kerk hoven, eerste zijvogel: M. de Bondt, tweede zij vogel: A. van de Branden, grootste aantal (6): M. de Dekker. Lamswaarde - Zaal de Lamso ren, bejaardenschieting met 19 personen. Hoge vogel: D. de Doey, eerste zijvogel: F. de Me ijer, tweede zijvogel en grootste aantal (4): J. de Munck. Koewacht - Café 't Hoekske met 30 personen. Hoge vogel: G. Baart, eerste zijvogel: R. Mar tens, tweede zijvogel: F. Mar tens, grootste aantal (4): Th. de Caluwé. Hulst - Café De Kroon met 30 personen. Hoge vogel: R. de Sterke, eerste zijvogel: G. Her- wegh, tweede zijvogel: A. van de Branden, grootste aantal (8): H. de Gucht. Wemeldinge - Hotel De Smidse, jeugdschieting van afdeling Zuid-Beveland. Koning onder 13 jaar: Johny Moeliker, Wemeldin ge. Boven 13 jaar: Adriaan van Moort, Wemeldinge. Kampioen op punten wintercompetitie: Tom Verdonk, 's-Heerenhoek, 2. Gert Jan van Steenbergen, Ove- zande; 3. Raoul Blommaert, 4. Johny Moliker, beiden Wemel dinge; 5. Bram Zonneville, Ove- zande. Laatstgenoemde tevens kampioen kleine vogels. Oudelande - Schieting staande wip, organisatie Ons Genoegen met 41 personen. Wip 1: hoge vogel: C. Stouthamer, eerste zij- vogel: H. van Stee, tweede zijvo gel: M. Verdonk, derde zijvogel: L. de Jonge, vierde zijvogel: J. Platschorre, grootste aantal (9): J. de Jonge, Kwadenmdamme. Wip 2: Eerste hoge vogel: M. Verdonk, tweede hoge vogel: H. Boonman, eerste zijvogel: M. Wisse, tweede zijvogel: H. van Stee. Ovezande - Organisatie Willem Tell met 31 personen. Eerste ho ge vogel: Jac Doene, tweede hoge vogel: Sjoerd de Jonge, eerste zijvogel: L. Rentmeester, tweede hoge vogel: J. op 't Hof, derde zijvogel: B. de Jonge, vierde zij vogel: J. van Steenbergen. Aardenburg - Handbooggilde Sint-Sebastiaan, eerste punten- schieting. Hoge vogels: G. de Valcke, eerste zijvogel: F. Lam- paert. tweede zijvogel: H. van Iwaarden, derde zijvogel; W. Scheele, grootste aantal (5): T. Lampaert. Stand kampioen schap: 1. G. de Valcke, 2. W. Scheele, 3. H. Menue, 4. F. Lam paert, 5. T. Lampaert en H. van Iwaarden. Lamswaarde - Zaal De Vier Jaargetijden, bejaardenschieting met 10 personen. Hoge vogel en eerste en tweede zijvogel: F. de Meijer, grootste aantal (5): Fl. de Kint. Zuiddorpe - Zaal Gemeentehuis met 25 personen. Eerste hoge vogel: R. d'Hondt, tweede hoge vogel: T. Baart, eerste zijvogel en grootste aantal (5): M. Suy, tweede zij vogel: E. Hulshout. Ossenisse - Camping Zeemeeuw met 21 personen. Hoge vogel: L. van Eekhout, eerste zijvogel: F. Adriaansens, tweede zijvogel: W. Rodriguez, grootste aantal (6): G. Vercauteren. Hoofdplaat - Café De Vriend schap met 42 personen. Hoge vogel: R. Maenhout, eerste zijvo gel: J. Koentje, tweede zijvogel: E. Verbist, grootste aantal (4): L. Martens en R. de Craene. Ossenisse - Camping Mussenist met 30 personen. Hoge vogel: L. van Acker, eerste en tweede zij- vogel: G. Piessens, grootste aan tal (4): G. van de Bosse. Hulst - Schieting staande wip, organisatie De Batavieren met 23 personen. Eerste hoge vogel: H. Gijsel, tweede hoge vogel: P. Weemaes, eerste en tweede zij vogel: P. de Waal, derde zijvogel: F. van Swaal, vierde zij vogel: L. Praet. Ossenisse - Hof ter Nesse met 30 personen. Hoge vogel: A. Rottier, eerste zijvogel: J. van Damme, tweede zijvogel: E. Hulshout, grootste aantal (10): P. Neve. KAARTINGEN Hulst - De Lieve, bond voor ouderen met 32 personen. Bie den: 1. R. Martens, 2. Th. Kints, 3. mevrouw Riske. Kloosterzande - Zaal De Reizen de Man met 45 personen. Bieden: I. Th. Neve, 2. mevrouw De Waal-Baart, 3. mevrouw De Waal-Bun. Jokeren: 1. A. de Waal, 2. M. de Waal, 3. E. van Vooren. Axel - Gregoriuscentrum met 48 personen. Uitslag: 1. E. Marcus, 2. R. Verhagen, 3. A. van Hoeke. Koewacht - De Lange Akkers, bond voor ouderen met 20 perso nen. Uitslag: 1. mevrouw De Koeyer, 2. mevrouw Celie-De Meester, 3. mevrouw Verbist. Hulst - Zaal De Kroon met 25 personen. Bieden: 1. J. de Win kel, 2. J. Bogaert, 3. E. Rietjes. Jokeren: 1. E. van Vooren, 2. mevrouw De Kesel, 3. mevrouw Van Vooren. Hengstdijk - Zaal 't Jagershuis met 21 personen. Bieden: 1. J. Bogaert, 2. L. van Goethem, 3. mevrouw Lucasse. Jokeren: LR. Drubbel, 2. mevrouw De Cock, 3. mevrouw De Waal. Graauw - Gemeenschapshuis, bond voor ouderen met 34 perso nen. Bieden: 1. A. Boone, 2. F. Piessens, 3. F. de Waal, 4. A. Vereecken, 5. A. van Regenmor tel. Hulst - Café Time Out met 16 personen. Bieden: 1. L. Blom maert, 2. A. Reyns, 3; G. de Bruijn. Jokeren: 1. S. van de Lee, 2. mevrouw Bogaert, 3. C. van Kerkhoven. Kloosterzande - Zaal De Kom buis met 25 personen. Bieden: 1. W. Neve, 2. mevrouw Hemelaar, 3. J. Hemelaar. Jokeren: 1. me vrouw Drubbel, 2. mevrouw Jonkheijm, 3. mevrouw De Waal. Hulst - Zaal De Kroon met 16 personen. Bieden: 1. L. Blom maert, 2. Th. de Vet, 3. A. de Nijs. Jokeren: 1. F. Buys, 2. me vrouw Rodrigo, 3. mevrouw Bo gaert. St.-Jansteen - Zaal De Sport met 19 personen. Bieden: 1. H. Caolone, 2. mevrouw Reyers, 3. L. Jaarsveld. Philippine - Eindstand kaart- competitie KBO: 1. R. Barbé, 2. mevrouw Barbé, 3. F. Goossens. Axel - Breda Bar, 14e ropde clubkampioenschap kaartclub Ons Genoegen. Bieden. 1. Yvon ne de Deyn, 2. Adrie Scheele, 3. Jozef van de Bos. Stand: 1. Da vid Messaadi 542 punten, 2. Ma- chiel Kaijser 541, 3. Wim de Jager 508 punten. Jokeren: 1. Wim van Smaalen, 2. Jan Rie- mens, 3. Francien Strijb. Stand: 1. Wim van Smaalen 280 punten, 2. Roza Theunissen 255, 3. Lon Boogaard 244 punten. Lamswaarde - Zaal De lamsoren met 56 personen. Bieden: 1. me vrouw Goossen, 2. J. de Deyn, 3. G. de Deyn. Jokeren: 1. F. Pie- ters, 2. F. Esseling, 3. mevrouw De Bruijn. Sluiskil - Zaal Atlanta met 85 personen. Bieden: 1. L. Junk, 2. mevrowu Baart, 3. J. Hamelink. Jokeren: 1. mevrouw Timmer man, 2. mevrouw Dubbeldam, 3. mevrouw De Smit. Axel - Clubgebouw Showband Axel met 44 personen. Bieden: 1. R. Mortier, 2. G. van Opdorp, 3. A. Dieleman. Jokeren: 1. me vrouw Pieterse, 2. mevrouw Ver borgt, 3. mevrouw Van Opdorp en mevrouw De Koning. Ossenisse - Hof ter Nesse met 53 e personen. Bieden: 1. mevrouw Ivens, 2. mevrouw rrens, 3, mevrouw Bu'ylé. Jokv „n: 1. me vrouw Neve, 2. mevrouw Van Heese, 3. mevrouw Remijn. Hulst - Zaal" De kroon met 62 personen. Bieden: 1. J. Roelands, 2. L. Elegeert, 3. mevrouw Van Leemput. Jokeren: 1. mevrouw Verbogt, 2. mevrouw Hamelink, 3. mevrouw Rombout. Clinge - Café De Landbouw met 24 personen. Bieden: 1. J Thie- lens, 2. P. Piessens, 3. I. de Winkel. Jokeren: 1. R. de Vos, 2. mevrouw Lambrechts, 3. me vrouw Ras. Clinge - Café De Landbouw met 24 personen. Bieden: 1. mevrouw Thilleman, 2. A. de Bruin, 3. P. Vermeulen. Jokeren: 1. mevrouw De Nijs, 2. mevrouw De Bruin, 3. R. Rodrigo. Clinge - Café De Landbouw met 16 personen. Bieden: 1. L. Buij- ze, 2. E. Danckaert, 3. mevrouw Thilleman. Jokeren: 1. mevrouw Van Gaever, 2. mevrouw De Bruin, 3. R. de Vos. Nieuw-Namen - Uitslag Vere nigde Kaarters: 1. E. Weyenberg/ J. Vermeersen, 2. L. Timmer- mans/L. van Roeyen, 3. R. Sturm/W. de Koning. Clinge - Organisatie kaartclub Schoppenboer met 28 personen. Bieden: 1. R. Blommaert, 2. R. Cerpentier, 3. F. Seghers. Joke ren: 1. mevrouw De Nijs, 2. V. Vermeulen, 3. mevrouw Van Gaever. Nieuw-Namen - Uitslag kaar ting Moed en Geduld: 1. E. de Koning/F. de Maeyer, 2. F. Blommaert/AVergauwen, 3. J. de Loos/E. Verhegge. Clinge - Jokeren ANBO met 61 personen. Uitslag: 1. Baayens, 2. mevrouw Van Remoortere, 3. mevrouw Jongezoon. KOERSBAL Stoppeldijk - Gemeenschapshuis 't Gelaag, organisatie bond voor ouderen met 16 personen. Uit slag: 1. mevrouw Dankaert/J. Lauwers, 2. mevrouw Everaert/ P. Vinkestein, 3. mevrouw Cap- paert/J. Vaal. Ossenisse - Hof ter Nesse, orga- nisate bond voor ouderen met 11 personen. Uitslag: 1 A. Rottier, 2. A. Mannaert/J. Schenkels, 3. E. de Maat/R. Reyns-De Kort. Sas vanm Gent - De Roselaer, organisatie KBO met 14 perso nen. Uitslag: 1. mevrouw De Kort, 2. G. de Martelaere, 3. B. Rammeloo. Axel - Gregoriuscentrum, orga nisatie bond voor ouderen met 24 personen. Uitslag afdeling Sluiskil: 1. J. Wolfert, 2. J. van de Wege, 3. mevrouw Van Alem. Afdeling Axel: 1 A. Willems, 2. mevrouw Durinck, 3. mevrouw Kempe. Heikant - Zaal 't Heike, organi satie KBO met 34 personen. Uit slag: 1. A. Ferket/F. Saman- Nauts en L. de Wit-Boeijkens/E. Jonkers. 2. J Baaijens/E. Wee- maes-Moorthaemer, 3. M. Bos- man-d'Hooghe/P. Bouvre Poe del: P. Ringoot/L. de Jonghe. WOENSDAG AXEL CLINGE -Gregoriuscentrum, 14 uur - Café de Landbouw, 20 uur koersbal voor ouderen, prijskaarting. HEIKANT - Malpertuus, 13.30 uur koersbal -Heikc, 13.30 uur bejaarden- ANBO. schieting. SAS VAN GENT HULST -Café Engelenroos, 14 00 uur - Café de Kroon, 14 uur kaarting. kaarting seniorenclub. 1,4524 CL SLUIS, 011-78 16 68 RBELGtE 00-3111781668 ZANDSTRAAT 5,8000 BRUGGE •34209 HAAN 221-223, KNOKKE-HET ZOUTE 107162 TLAAN 225-227, (LOUIS FERAUD BOET0) KKE-HET ZOUTE, iO 7162 ENSLAAN 325,6300 KNOKKE-HEIST 102151

de Stem | 1993 | | pagina 13