le Centre Begrafenis in politieke arena Onze Top 5 van deze week. O 0 [talië kiest massaal voor veranderingen in politiek systeem 'Holocaust is nog steeds niet voorbij' 1.49 3.99 1.49 3.95 jHerdenkingsdienst vermoorde ANC-leider gebruikt voor politieke doelen Vlammen Texaanse hel verschroeien reputaties tre 92 feliciteert :rosoft 975,00 exclusief btw Lstem BUITENLAND >2 Icatie Breda Escort Sonja el. 01608-22399. chendijk 195, tel. H TERNEUZEN, Geen evacuatie burgers uit Srebrenica Deel Amerikanen gelooft niet in bestaan Holocaust 'Ik wist niet dat Anne Frank toen verliefd op mij was' BUITENLAND KORT O Favoriet witte puntjes, zak 10 stuks Och Zonnebloemolie, fles 1 liter Oh Scharreleieren, doos 20 stuks Ch Engelse drop, w zak 400 gram cd Huiswijn, rood, wit, rosé of demi-sec, fles 1 liter ,2,59" 199 's Lands grootste kruidenier blijft op de kleintjes letten. [993 Irengen van Microsoft OffjJ ■voordelige inzetbaarheid van fcsh computer binnen d& |ng. i Excel 4.0 UK en zijn de meest gebruikte |i's voor de Apple Macintosh in! worden onder de naam door Apple Centre 92 DINSDAG 20 APRIL 1993 A4 aardeweide 5 p24 EH Breda 076-426700 076-426263 .„onze redactie buitenland )|te - De Italianen zijn het door riiptie vermolmde politieke be vindelijk beu. Laai stemden zij in het zondag en -aandag gehouden referendum voor Lidenng. Hun uitspraak vóór her ring van het kiesstelsel maakt dui- dat zij genoeg hebben van de Lptie in de politiek en van instabie- i-egeringen, waarvan Italië er sinds de ieède Wereldoorlog 51 versleet. ►geveer 76 procent is opgekomen, dat "jen record, en van hen stemde 82 procent voor de wijziging van de ver- kiezingsregels voor de Senaat die in het Italiaanse staatsbestel dezelfde be voegdheden heeft als de Kamer. De zege was overigens wel verwacht, maar waarnemers noemden de omvang ver rassend. „Het is niet alleen een grote overwin ning, het is bijna een schreeuw om bevrijding", zei Wilier Bordon, een lei der van de hervormingsbeweging De mocratische Alliantie in een reactie op de voorlopige uitslagen. Ook op de zeven andere vragen waar over de Italiaanse kiezer zich in het referendum moest buigen, is in meer derheid positief geantwoord. De voorstellen tot afschaffing van de overheidssubsidies aan politieke par tijen, van de benoeming door de rege ring van de besturen van staatsbanken en van het ministerie voor staatsbedrij ven werden een nog grotere meerder heid aanvaard. De Italianen hebben zich voorts uitge sproken voor de afschaffing van de ministeries van toerisme (80 procent) en landbouw (70 procent). In beide geval len zullen de gewesten de ministeriële taken overnemen. Driekwart van de Italianen was het eens met de gedachte om de milieucon troles te onttrekken aan de gemeentelij ke centra voor volksgezondheid (om ze over te dragen aan een nieuw te creëren gespecialiseerd orgaan). Het meest om streden bleek het voorstel om een einde te maken aan de gevangenisstraffen van gebruikers van verdovende middelen, dat met een meerderheid van 55 procent werd aangenomen. Veel Italianen verwachten en hopen dat de politiek door de hervormingen een beter aanzien zal krijgen. Sinds februa ri 1992 zijn in een reeks corruptie- en mafiaschandalen meer dan 2.600 poltici en zakenmensen gearresteerd. Premier Amato ging na de sluiting van de stembussen meteen voor overleg naar president Scalfaro. Verwacht wordt dat hij deze week het ontslag van zijn regering zal indienen. Maar het is niet uitgesloten dat hij zelf een nieuwe regering probeert te vormen. hm. lich- 1 tel. belt. bei ers, lart) Em) Op woensdag 21 april 199Ï des voormiddags te 10.08 uur zal in het pand Spinvelï 14 te Breda ten laste van Ci de Jong en M.H.M. van Rijs- bergen, beiden wonende te St. Willebrord, gemeente Rucphen, in het openbaat worden verkocht meubilairi en andere goederen, w.öj serviesgoed, stereo-insta! latie, kleurentelevisie, meu. bels rococostijl. De verkool geschiedt bij opbod teget contante betaling Deurwaarderskantoor Pieters en Voeten Nieuwe Boschstraat 24. 4811 CX Breda. NU direkt een afspraakje met een leuk meisje 06-320*322'33 (IQOcpm) "Maar meneer, moet ik deze brugoefening naakt doen?"vroeg het turnstertje 06-340.340.20 (50cphm) NIEUW! Nancy ontv. privé, ma. t/m vrij. 10.00-23.00 u. Tel. 076-423268. voor dame aan huis of hotel 076-425142. een auto met Ie synthese van le techniek zo :roën. ibuust silhouet Citroen rde wegligging tersysteem aan sch intelligent: n wagenbewe- Is aan stabiliteit, lilig als mooi. (inclusief stalen IGordelspanners n rondom, ptie (op model l door zoveel van het bijna Ituurbekrachti- ersstoel met erbank. Voorin (optionele luxe, ;offilter. file pk's van de [achtbron. jik en mateloze e 1.8iX en SX ronisch motor- reg katalysator auto. De on- [e rijplezier. De anaf f 975,-**) PROGRESSIEF. ■ONDER CITROËN. an onze redactie buitenland Johannesburg - De begrafenis van de vermoorde Zuid- afrikaanse zwarte leider Chris Hani is gisteren ontaard ineen politieke bijeenkomst. ANC-leider Mandela en Nobelprijswinnaar bisschop Tutu haalden in hun toespraken fel uit naar de blanke regering. Voordat de herdenkingsdienst in ït voetbalstadion van Soweto Kgon. kwam het buiten het sta tion tot ongeregeldheden tussen je politie en groepen jongeren, aarbij de politie de jongeren t elkaar dreef met rubberen igels en traangas. De jongeren 'kogelden de politie met ste len. Enkele zwarte demonstran ten raakten daarbij gewond. In Johannesburg zijn zes mensen B het leven gekomen als gevolg tan gewelddadigheden. Je herdenkingsdienst in Soweto werd bijgewoond door naar schatting 80.000 zwarte Ameri- kanen. Jlandela betichtte de regering ervan volstrekt 'illegaal, niet re presentatief en corrupt' te zijn en stelde dat zij niet competent is om te regeren. Daarbij ver wees hij naar het bloedbad zon- VERVOLG VOORPAGINA I Sarajevo - De Verenigde Naties slaagden er gisteren in met Brit- i en Franse helikopters onge veer 500 gewonden en zieken uit Srebrenica te evacueren. De moslim-autoriteiten in de Oost- Bosnische stad weigerden echter de VN toestemming te verlenen om met vrachtwagens burgers in veiligheid te brengen. De autoriteiten in Srebrenica gaven geen reden op voor hun weigering. Waarnemers gaan er van uit dat het stadsbestuur een ontvolking van de stad vreest, nadat afgelopen weekeinde een 'demilitarisering' van Srebrenica is overeengekomen. Generaal Madic, de commandant van de 1 Bosnische Serviërs, ontkende I maandag trouwens dat hij had ingestemd met een terugtrekking van zijn troepen. De VN-militairen in Srebrenica hebben de Bosnische Serviërs gevraagd een dag extra te mogen uittrekken voor de ontwapening van de moslim-eenheden in de stad. Volgens het bestandsak- koord van afgelopen weekeinde moet de ontwapening voor woensdagmorgen 02.00 uur (plaatselijke tijd) zijn voltooid. De VN-soldaten stelden echter dat ze pas gisteren met hun werk konden beginnen. Het is nog niet duidelijk of de Serviërs daarmee akkoord gaan. dag in het zwarte woonoord Se- bokeng, waarbij 19 mensen bij een overval het leven verloren en ten minste 23 burgers gewond raakten. De ANC-leider riep de blanke regering op gezamenlijke orde troepen in het leven te roepen, samengesteld uit veiligheids mensen van de regering en ANC- guerrillastrijders. In zijn kielzog pleitte bisschop Tutu ervoor dat op zeer korte termijn een datum wordt vastge steld voor democratische verkie zingen. Hij herdacht Hani als een oprecht en integer man, die zich bij voortduring bleef inzet ten' voor vrede, verzoening en onderhandeling. Terwijl Hani gistermiddag op de begraafplaats in Germiston na bij zijn woonplaats Boksburg in het familiegraf werd bijgezet en twee witte vredesduiven werden vrijgelaten kort voordat de kist in het graf verdween, stonden circa 2.000 zwaarbewapende le den van de Afrikaner Weer standsbeweging in Boksburg langs de weg, 'om de bezittingen en huizen van de blanke burgers te beschermen.' New York (afp) - Meer dan 20 procent van de Amerikanen denkt dat de Holocaust niet ge beurd kan zijn. Dit blijkt uit een opiniepeiling die maandag openbaar gemaakt is door het American Jewish Committee. „Wat hebben we gedaan? Wij hebben jaren ons best gedaan. Ik ben helemaal geshockeerd", was het commentaar van de joodse schrijver Elie Wiesel, die zelf de nazi-kampen heeft overleefd. De studie wijst op een groot gebrek aan kennis van de Holo caust: 38 procent van de volwas senen en 53 procent van de mid- delbare-scholieren kent het woord 'Holocaust' niet, 38 pro cent van de volwassenen en 51 procent van de teenagers kennen Auschwitz, Dachau en Treblinka niet als namen van concentratie kampen. Bijna driekwart van de volwas senen en 64 procent van de mid- delbare-scholieren vindt het be langrijk dat alle Amerikanen op de hoogte zijn van de Holocaust en begrijpen wat er toen is ge beurd. Van onze correspondente Willy Werkman Tel Aviv - De 65-jarige professor Sol Kimel uit Haifa is het vriendje waarover Anne Frank in haar dagboek schreef en waarop ze heimelijk verliefd was. bat heeft Kimel, afkomstig uit Amsterdam maar geëmigreerd naar Israël gezegd. 'Ik hield jarenlang erg veel van Solli. Een tijdlang waren we veel samen maar overigens bleef mijn liefde onbeantwoord', schrijft Anne. Anne en ik zaten vanaf de kleuterschool acht jaar met elkaar in he klas", vertelt Sol Kimel. „We speelden iedere dag met elkaar cn gingen samen schaatsen en naar de dierentuin. Ik wist toen niet, dat ze verliefd op me was. Dat heb ik pas na de oorlog ontdekt, toen Anne's vader, Otto Frank, mij een van de eerste exemplaren stuurde van haar inmiddels gepubliceerde dag boek." jn 1942, vrij kort nadat Anne Frank met haar familie door de Duitsers was opgepakt, moest ook Sol verdwijnen, omdat zijn moeder naar een concentratiekamp was gestuurd. Net veertien Jaar oud. moest hij alleen onderduiken. Tegen het einde van de oorlog werd hij alsnog ontdekt en naar Westerbork gestuurd. ■Ik heb jarenlang geleefd met gewetenswroeging. Waarom moest Anne sterven en ik in leven blijven?" Maar het leven ging voor Kimel door. „Anne", zegt hij nu, „is beroemd geworden door haar ontroeren de dagboek. Maar op school was ze een gemiddelde leerlinge. Ze bad zelfs een onvoldoende voor rekenen. Ik kan me niet Herinneren, dat ze op welk gebied dan ook uitblonk. En laten we met vergeten, dat er behalve Anne nog een miljoen andere joodse kinderen waren, die tijdens de oorlog vermoord zijn." Emoties tijdens de herdenking van de slachtoffers van de opstand. FOTO AP Warschau (dpa/reuter) - Tijdens de vijftigste herdenking van de opstand van de joden in het getto van Warschau gisteren is meermalen de vergelijking getrokken tussen de Holocaust en de huidige etnische zuiveringen in Bosnië, De jood Marek Edelman, een van de com mandanten tijdens de opstand, hield daarom een hartstochtelijk pleidooi voor internatio naal ingrijpen in Bosnië-Hercegovina. De Holocaust is volgens hem niet opgehou den na de Tweede Wereldoorlog. „We zagen de Holocaust in Cambodja, Somalië en nu ook in Joegoslavië. In Bosnië is sprake van volkerenmoord en Europa gedraagt zich net als toen." Op 19 april 1943 kwamen in het getto van Warschau een paar honderd nauwelijks be wapende joodse jongeren in verzet tegen de deportatie van de Poolse joden naar het vernietigingskamp Treblinka. Het verzet duurde een maand. Toen smoorde de Duitse bezetter de ongelijke strijd. Een Poolse jood, die inmiddels in Australië woont, zei dat de herdenking van de opstand een waarschuwing moet zijn, met het oog op de etnische schoonmaak in Bosnië. „De wereld kijkt net als toen toe, terwijl mensen vernietigd worden. De wereld had sinds de Tweede Wereldoorlog moeten leren dat ze die dingen niet kan laten doorgaan." Ook vice-president Al Gore van de VS trok zondag in New York, tijdens een herden kingsoptocht van de Holocaust, een vergelij king tussen de situatie in Joegoslavië en de opstand van de joden in Warschau destijds. Hij vergeleek twee foto's, één van een bang joods jongetje op weg naar het vernietigings kamp en één van een kind dat in Bosnië gedood is. „Moeten die vreselijke beelden almaar doorgaan." Gore woonde gisteren ook de plechtigheid in Warschau bij. Evenals de Poolse president Lech Walesa, de Israëlische premier Rabin en de Duitse parlementsvoorzitter Rita Süs- smuth. Ontknoping belegering sekte David Davidians roept talloze vragen op Van onze correspondent Mare de Koninck Washington - Alle andere manieren waarop de belege ring van de David Davidians in Waco, Texas, had kunnen eindigen, lijken beter dan de ze. In afgrijzen kan de hele wereld toekijken hoe het helse vuur de tientallen gelovigen in het uitge breide gebouwencomplex op de Texaanse prairie op dat moment aan het verteren moet zijn. Deze afloop heeft, althans buiten de sekte van David Karesh, in elk geval niemand gewild. Maar het drama voltrekt zich in een ongenaakbare, nauwelijks vijftig minuten durende, verzengende woede. Voor de brandenden moge deze hel voeren naar hun hemel, hier op de aarde in Texas en in Washington, zijn de vlammen reputaties aan het verschroeien. Reputaties van lokale FBI-com- mandanten tot de president in het Witte Huis. En de kolossale rookkolom die zich verheft bo ven het crematorium, neemt de vorm aan van één groot vraagte ken. Waarom? Waarom was vandaag het ge duld van de autoriteiten op? Waar is de brandweer? Waar is het water? Waarom is de water pomp in het nabije meertje on klaar gemaakt door de politie? Waar zijn de ambulances? Waar om is David Karesh niet geloofd toen hij nog vorige week per brief liet weten dat iedereen in het vuur zal omkomen als de duivel, de FBI, hem komt halen? Waarom een gewelddadige aan val met traangas als de wind kracht zes heeft om een onver hoopt vuur aan te blazen? Waar om haast het Witte Huis, waarin president Clinton enkele uren tevoren zijn goedkeuring heeft gegeven aan de geplande opera tie, zich nu met de verzekering Karesh ..waanzinnige... FOTO EPA dat het Davidians zijn geweest die hun eigen inferno hebben aangestoken? Als het vuur is uitgewoed is de horizon van Texas onherken baar. De vertrouwde contouren van de Davidians-gebouwen zijn uit het oog verdwenen, alsof een luchtspiegeling op de warme vlakte ze voor eventjes heeft weggetoverd. Maar ze zijn voor goed in rook opgegaan, op het geraamte na van de David's wachttoren. Het is een haast onverwerkbare werkelijkheid. Zelfs de geharde verslaggevers in 'Satellite City', het media-ten tenkamp van waaruit 52 dagen lang de telelenzen op vijf kilo meter afstand het sekte-complex in hun blik gevangen hebben gehouden, lijken afgebluft door het laatste oordeel dat zich ginds heeft voltrokken. Ze waren na al die weken bijna gehecht geraakt aan het silhouet op de einder. Opeens is er de biltere ironie. Twee uur tevoren heeft FBI- woordvoerder Bob Ricks nog omstandig uitgelegd hoe om zichtig de operatie in zijn werk ging. Hoe zorgvuldig men vooral het welzijn van de zeventien kleine sekte-kinderen probeerde te verzekeren. De tanks maakten alleen maar gaten in de muren om er traangas in te kunnen spuiten. Lage doses traangas, om met name de ogen en de tonge tjes van de kinderen te ontzien. Want de kinderen beschikten waarschijnlijk niet over geschik te gasmaskers. De hele operatie was 'geen aanval', enkel een be heerste poging om het leven bin nen zo onaangenaam te maken dat de Davidians zich eindelijk zouden overgeven. De tongetjes ontzien... Het leven onaangenaam maken... Het klinkt na als macabere spot als even later over de volle honderd meter breedte van het commune complex de felrode vlammen op schieten uit de enorme bundels pikzwarte rook. Van meet af aan al was het beleg van Waco "gekenmerkt door reeds voltrokken en nog dreigen de tragiek van apocalyptische dimensies. De poging op 28 fe bruari jl. om Karesh te arreste ren op verdenking van verboden wapenbezit, was een ramp ge worden voor de politie, die over donderd werd door immens ge weervuur en vier jonge agenten zag sneuvelen. De actie, slecht voorbereid als ze was, was één grote fatale blunder geweest en een bron van schaamte voor de Texaanse en nationale autoritei ten. Het zo onrechtvaardige imago van Texas als de staat van de schietgrage macho's, was erdoor versterkt. In de navolgende we ken is er dan ook alles aan gedaan om Amerika en de we reld te tonen dat het hart van Texas groot en zachtmoedig is. Eindeloos leek dan ook het ge duld van de verantwoordelijken die al hun vindingrijkheid heb ben aangewend om tot een vre dige ontknoping te komen. Hun 'wapens' waren melk voor de kinderen, dagelijkse bijbellessen die ze telefonisch van Karesh aanhoorden, luidsprekers met enerverende muziek, stadion lampen om de Davidians met slaaponthouding langzaam uit te putten. Er was ondoordringbaar prik keldraad neergelegd om het hele landgoed, dat dan ook feitelijk een gevangenkamp was gewor den. En water en elektriciteit waren afgesneden. Maar de sekte had een eigen watertoren en eten voor nog maanden in huis. Waarom dan toch tenslotte een opgeraakt geduld? Was het ge krenkte trots van instituten als de FBI en het ministerie van justitie en ...het Witte Huis? Ge krenkt omdat zo'n machtig land en zulke machtige mensen nog alsmaar niet in staat waren de uitdaging in Waco van hun ge zag te beëindigen? De hoorzittingen die gisteren prompt al door de Senaat zijn aangekondigd en waarin 'de wijsheid van het gevoerde be leid' zal worden onderzocht, be loven een hoogtepunt te worden van Amerikaanse zelfontleding. Ontleding van een samenleving waarin particulier wapenbezit nog altijd een even heilig grond recht is als vrijheid van gods dienst. Misschien was elke actie tegen een waanzinnige als David Ka resh bij voorbaat tot rampzalig heid gedoemd. Al vanaf 1985 heeft hij tot zijn volgelingen ge predikt dat zij als uitverkorenen zullen sneuvelen in de ultieme confrontatie met het kwaad. Hi'j was er, met zijn enorme voor raad vuurwapens en de bijna honderd gijzelaars van zijn in spiratie, in elk geval op voorbe reid. Het Amerikaanse gezag niet. Althans niet op deze hel, door wie dan ook aangestoken of door wiens toedoen dan ook do delijker dan misschien nodig zou zijn geweest. Nederlander leidt VN-team in Irak New York - De Verenigde Naties willen dat de Nederlandse majoor K. Wolterbeek per 1 juli voor een half jaar de leiding krijgt van het internationale team dat in Irak toezicht moet houden op de vernietiging van massa-vernietigingswapens. Wolterbeek, een chemisch ingenieur, is specialist op het gebied van nucleaire, bacteriologische en chemische wapens bij de Koninklijke Landmacht. Hij heeft al eerder een half jaar deel uitgemaakt van het VN-inspectieteam, toen als tweede man. Wolterbeek zelf moet, meldt Defensie in Den Haag, nog akkoord gaan met de VN-opdracht. Gisteren is overigens een VN-missie naar Irak vertrokken. Het doel van de reis is niet bekend gemaakt. Japanse kroonprins trouwt in juni Tokyo - De Japanse kroonprins Naruhito en de voormalige diplomate Masako Owada trouwen op 9 juni, heeft het Keizer lijk Huis van Japan gisteren bekendgemaakt. De Raad van de Keizerlijke Huishouding hechtte op 19 januari zijn goedkeuring aan de verloving van het paar. Daarna zegde Owada haar baan bij het ministerie van buitenlandse zaken op. Drie monniken vermoord in klooster Moskou - Drie monniken zijn op paaszondag in een Russisch klooster in centraal-Rusland vermoord. Twee van hen werden doodgestoken in de buurt van een klokketoren, waar ze op het punt stonden de klokken te luiden voor een orthodoxe kerk dienst. De derde monnik werd gedood, toen hij trachtte te vluchten. De politie, die een klein, zelfgemaakt zwaard vond op de plek waar de moorden werden gepleegd, heeft een zwerver gearresteerd, die ervan verdacht wordt de moordenaar te zijn. Rode Klimer doodt VN-militair Phnom Penh - Bij een aanval van de verzetsorganisatie Rode Khmer op een wachtpost van de Verenigde Naties in Cambodja is gisteren een Bulgaarse VN-militair om het leven gekomen. Twee VN-soldaten raakten bij de aanslag gewond, heeft een woordvoerder van de Verenigde Naties in Phnom Penh meege deeld. De drie militairen zaten in een gepantserd personeels- voertuig in de stad New Oral, in de provincie Kompong Speu, om het plaatselijke stembureau te beschermen. Aan de aanslag deden zo'n 150 verzetsstrijders mee. Zij gebruikten automati sche wapens, mortieren en raketten. Het voertuig van de VN-militairen werd door twee granaten geraakt. Bankroof vlak voor proces Haemers Brussel - Het proces tegen Patrick Haemers, al gebrandmerkt als gangster nummer één van België vanwege de vele aan hem toegeschreven gewapende geldovervallen, moest gisteren nog beginnen, toen in Aarlen enkele bankovervallers hun slag sloegen. De gemaskerde en gewapende mannen vielen om kwart over acht een filiaal van de centrale bank binnen in het plaatsje tegen de grens met Luxemburg. Zij bedreigden de bijrijders van een geldtransportauto die net geld aan het laden waren. Er viel geen enkel schot en niemand raakte gewond. De buit wordt geschat ,8 miljoen gulden. Haemers zelf en acht bendeleden moeten zich in het proces dat gisteren officieel begon verant woorden voor de ontvoering van ex-premier Vanden Boeynants, waarbij vier doden vielen. De advocaten ageerden vergeefs tegen de kooi waarin de beklaagden zitten. Het feitelijke proces is trouwens uitgesteld tot morgen, omdat de jury nog niet compleet is. Onderzoek naar corruptie hij kolenmijnen Brussel - Het regionale Vlaamse parlement heeft gisteren besloten een onderzoek in te stellen naar vermeende fraude bij het kolenmijnbedrijf KS. KS zou voor honderdduizenden guldens Belgisch belastinggeld misbruikt hebben. Sinds in de jaren tachtig de kolenmijnen in Belgisch Limburg gestoten werden probeert KS in andere sectoren werkgelegenheid te behouden, onder meer door het mijngebied om te vormen in recreatieparken. Vorige week vrijdag werd het bedrijfsterrein echter afgestoten omdat de verdenking gerezen was dat KS, terwijl het subsidies ontving om het hoofd boven water te houden, in het zwarte circuit voor meer dan 20 miljoen gulden aan kolen had afgezet. Hulpactie voor Rwanda Nairobi - Het Internationale Comité van het Rode Kruis gaat een hulpactie beginnen in Rwanda, waar 900.000 vluchtelingen klem zitten tussen het regeringsleger en het Rwandese Patriot tisch Front (RPF). Volgens de hulporganisatie dreigt er hongers nood in het dichtbevolkte land. Door de voortdurende gevechten heeft de bevolking in het noorden hun huis en grond in het meest vruchtbare deel van het land moeten verlaten. Hoewel er een staakt-het-vuren is overeen gekomen, durven de vluchtelingen niet terug te keren uit angst dat de gevechten elk moment weer zullen oplaaien. Veel jonge kinderen zijn al zwaar ondervoed. Kort geleden is dysenterie uitgebroken in de vluchtelingenkampen in het noor den van de hoofdstad Kigali. Er is een grote behoefte aan schoon water en medicijnen, aldus het Rode Kruis. (ADVERTENTIE: Aanbiedingen gelden t/m zaterdag 24 april a.s. Nieuwe openingstijden: t/m vrijdag tot 18.30 uur De koopavond blijft ongewijzigd. Informeer bij uw AH winkel.

de Stem | 1993 | | pagina 5