Nieuw verhiiursysteem succes politie rapport Raadslii sport in het kort duiven sport Win] Terneuzen coördineert burgerzaken voor andere gemeenten Doelmatigheidsonderzoek gemeente Axel roept vragen op SIEMENS Studie op alternatief schippersvereniging Chef-secretaresse? De perfecte telefoonrelatie! Leegstand bij woningbouwvereniging Terneuzen gehalveerd 'Mensen weten nog niet precies hoe het werkt' Zeeuws-Vlaamse gids is weer verkrijgbaar Rechtstreeks uit Porgy Bess in Terneuzen Man vrijgesproken van medeplichtigheid bij diefstal partij lood Oostburg wij 'Onderzoek in Schoondij ook over bej Dorpsraad E over misbrui ZEELAND Dempen Kanaalarm Terneuzen Wilt u meer weten over alle andere gemakken?! ORANJESTRAAT 5 - TELEFOON 01155-62710 Negen maanden geëist voor inbraken DE STEM VRIJDAG 16 APRIL 1993 Van onze verslaggever Terneuzen - Als Zeeuwse ge meenten te kampen hebben met ziekte op hun afdeling burgerzaken of als op die afdelingen tijdelijk vacatures zijn, kunnen ze via de ge meente Terneuzen een beroep doen op een 'arbeidspool'. Men kan ook kennis inhuren, bijvoorbeeld bij het starten van nieuwe activiteiten, als de gemeentelijke basisadmin- stratie of andere vormen van automatisering. Het Instituut voor Overheidsma nagement (IVO) is enige tijd ge leden met het idee gekomen en een aantal Zeeuwse gemeenten heeft al aangekondigd er belang stelling voor te hebben. Mede werkers van de afdeling burger zaken bij de Zeeuwse gemeenten krijgen op korte termijn de vraag voorgelegd of zij er wat voor voelen aan de arbeidspool mee te doen. Als een gemeente 'in nood' is en een beroep doet op de pool, dan adviseert Terneuzen na overleg met de betrokkenen het IVO over de wijze waarop de geuite wensen vervuld kunnen worden. Het IVO zal een en ander vervol gens regelen, waarbij ook met de vragende gemeente een contract wordt opgemaakt. Daarna kan een medewerker van gemeente A uitgeleend worden aan gemeente B, voor werk zaamheden en een periode die in het contract overeengekomen zijn. De kosten van die uitleen worden uiteraard betaald door de vragende gemeente. De ar beidspool wordt ook opengesteld voor oud-medewerkers, die nog niet te lang geleden de over heidsdienst verlaten hebben en op het betrokken terrein (bur gerzaken) nog voldoende thuis zijn. Momenteel wordt de inventari satie gehouden onder de ge meenten en hun medewerkers. Er kan dus nog niet aangegeven worden of er veel animo is aan deze arbeidspool mee te doen. Wisselende reacties op nieuw gokspel Lucky 10: Van onze verslaggever Terneuzen - „Het is span nend hé. Iedereen vindt het prachtig!" Bij lectuurshop en herenkapper Carpentier in Oostburg kwamen gister morgen de eerste prijswin naars van het nieuwe 'Lucky 10'-kansspel hun prijs ophalen. „Geen grote prijzen, hoor. Tientjes." Sinds woensdag kunnen goklustigen zes keer per week een kans wagen op de hoofd prijs van vijf miljoen gulden. Uit de getallenreeks van 1 tot en met 80 worden elke dag, behalve zondag, twintig getal len getrokken. De deelnemer kan één tot en met tien getallen proberen te raden en kiezen uit ëen inzet tussen een rijksdaal der en vijftig gulden. Wie het maximum van tien ge tallen aankruist, ze alle tien goed heeft krijgt 100.000 maal de inzet. Als iemand geen zin heeft zelf de getallen in te vul len, kan dat via het 'snelspel' de computer laten doen. 's Avonds kan de deelnemer, via Teletekst of een speciaal 06-nummer, te weten komen of hij prijs heeft. Kleine kans Directeur J. Zwartjes van de Stichting Nationale Sporttota- lisator moest vorige week met tegenzin toegeven dat de kans op de hoofdprijs op z'n zachtst gezegd klein is: slechts een op de negen miljoen. „Je hoeft niet lang op de trek king te wachten en je kan er elke dag aan meedoen. Dat spreekt aan", zegt mevrouw S. van Meer van de gelijknamige sigarenwinkel in Terneuzen. Bij haar kwamen woensdag tien tallen mensen in de zaak om aan het nieuwe lotto-spel mee te doen. „Het slaat echt gigan tisch aan." De vijf miljoen is gisteren bij haar in de zaak niet gevallen. „De hoogste prijs ging naar een meneer die veertig gulden won. Toch niet slecht. Hij had vijf gulden ingelegd." In Hulst liep het woensdag bij boekhandel Remortel bepaald niet storm. Geen tientallen, maar enkelingen leverden een formulier in. De gemiddelde in zet was een tientje tot vijftien gulden, aldus N. Remortel. „Met die belangstelling komt het nog wel goed", verwacht Remortel. „Mensen weten nog niet precies hoe het werkt, on danks alle publiciteit." De Nederlandse Vereniging Mevrouw Van Meer bij de Lucky 1 O-terminal. voor Verslavingszorg is niet en- ving. „Het is evident dat een thousiast over het snelle kans- snelle uitkering, zoals bij rou- spel. Directeur M. Hoekstra lette, speelautomaten en andere noemt het dagelijks spel 'zeer casinospelen, de zogenaamde riskant' vanwege gokversla- 'short-odds', een verslaving in FOTO WIM KOOYMAN de hand werkt. Aan de Staats loterij kan je moeilijk verslaafd raken omdat je zo lang moet wachten op de bekendmaking van de prijzen." Terneuzen - Schippersvereniging Schuttevaer heeft gisteren alternatieven aangedragen voor de gemeentelijke plannen een flink deel van de Oostelijke Kanaalarm in Terneuzen te dempen. De schippers liepen tegen de gemeentelijke plannen te hoop omdat hierbij meer ligplaatsen verloren gaan dan aanvankelijk was afge sproken. 'Het dempen is noodzakelijk voor de aanleg van de rondweg, reconstructie van de Axelse Dam, een hartewens uit het oogpunt van verkeersveiligheid, en tevens om de mogelijkheid te scheppen enkele braakliggende terreinen goed 'in te vullen'. Bovendien kan er een parkeerterrein voor 150 voertuigen worden gemaakt, op loopafstand van de binnenstad. Gisteren vond in het Terneuzens gemeentehuis een gesprek plaats tussen Schuttevaer, gemeente, havenschap en Rijkswaterstaat. Afge sproken werd het plan van de schippers te bestuderen en eind april, begin mei weer rond de tafel te gaan zitten om het alternatieve plan gezamenlijk te bespreken. Om het plan in alle rust te bestuderen, werd over de inhoud daarvan geen mededeling gedaan. Van onze verslaggever Terneuzen - De evenemen tenkalender voor Zeeuws- Vlaanderen is weer ver krijgbaar. Het boekje 'Uw gids voor Zeeuws-Vlaande- ren' geeft een beknopt overzicht van alle evene menten en activiteiten die dit jaar in de regio plaats vinden. Hierbij inbegrepen zijn het Festival van Zeeuws-Vlaande ren, excursies in de natuurge bieden en de grootste evene menten in naburige Belgische steden als de Vogelmarkt in Antwefpen, de Zandfeesten in Brugge, de Gentse feesten en het Internationaal Cartoon Festival in Knokke-Heist. Daarnaast bevat de gids prak tische informatie over water standen, dienstregelingen van de veerdiensten, openingstij den van talrijke bezienswaar digheden en allerhande tips voor dagtripjes. Ook de marktdagen, galeries, musea, adressen van VW- kantoren en toeristische rou tes staan in het handzame boekje. Het is te koop bij alle Zeeuws-Vlaamse WV-kanto- ren en het toeristisch-recrea- tieve bedrijfsleven voor 1,50 per stuk. Van onze verslaggever Terneuzen - Meerkeuze Wonen, het nieuwe verhuursys teem dat de woningbouwvereniging Terneuzen een jaar geleden introduceerde, is een succes. De leegstand is sedert die tijd gehalveerd van drie tot circa anderhalf procent. Het levert de woningbouwvereniging ruim een kwart miljoen gulden extra huurinkomsten op. De cijfers blijken uit een evalua tie van het eerste jaar. Woning- bouwverening Terneuzen was de tweede corporatie in ons land die een dergelijk systeem intro duceerde om de leegstand te lijf te gaan. Volgens het Meerkeuze Wonen systeem hoeven kandidaat-huur ders zich niet langer in te schrij ven bij de vereniging. In plaats •daarvan verschijnt in de onroe- rend-goedrubriek van een huis- aan-huis blad elke twee weken een advertentie met beschikbare woningen. Iedereen die voor een van die woningen belangstelling heeft, kan de bon uit de adver tentie insturen. Binnen een week krijgt men bericht of de woning beschikbaar is. Onzeker In het oude systeem kreeg de huurder na verloop van tijd één woning aangeboden. Welke dat was en op welk moment was echter onzeker. Het systeem was volgens de woningbouwvereni ging niet klantvriendelijk en da teerde uit een tijd van schaarste. Dat het nieuwe systeem goed werkt, blijkt uit de cijfers van het eerste jaar. De Terneuzense bouwvereniging ontving ruim vijfduizend ingevulde bonnen op een woningaanbod van een goe de zeshonderd huizen. Door snelle opvolging van de vraag halveerde de leegstand op een bestand van 3800 woningen tot anderhalf procent. Een noodza kelijk leegstand trouwens, want die huizen stonden leeg door renovatie of om andere dwin gende redenen. Extra inkomsten De verminderde leegstand spek te de kas van de woningbouw vereniging met ongeveer 270.000 gulden extra inkomsten. Daar tegenover stonden 80.000 gulden aan advertentiekosten. Naast dit financiële voordeel krijgt de ver eniging verder een goed inzicht in de vraagzijde van de markt en verbetert de naamsbekendheid van de vereniging door de pro minente advertenties. Dat blijkt onder meer uit het feit dat de helft van de aanvragers nooit eerder zaken deed met de wo ningbouwvereniging. Van onze verslaggever Terneuzen - Het COC Zeeuws-Vlaanderen houdt vrijdag 23 april RUP (Recht streeks Uit Porgy Bess) in Terneuzen. Gasten die in de stoel plaatsnemen zijn Ariel Meeusen, Joke van Kerkvoort en Cora Ruijssen. Tijdens de ze avond worden ook de Ho mofoob en Homof olieprijs uitgereikt. Meeusen en Van Kerkvoort ver tellen in RUP over het door hen bedachte Vlinder Strikken Festi val dat plaatsvindt onder het motto 'Zeeuws-Vlaanderen, landje zonder grenzen, steunt Artsen zonder Grenzen'. Deze actie voor het goede doel is het grootste evenement dat ooit in Zeeuws-Vlaanderen heeft plaatsgevonden en is op 15, 16 en 17 oktober. Het COC doet hier uiteraard aan mee en is de eerste vereniging die een activi teit rond het festival organiseert na de officiële start daarvan. De andere gast die in de stoel plaatsneemt is Cora Ruijssen. Zij vertelt onder meer over haar werk bij de GGD. Karei Butler en Daan Butler zorgen tijdens RUP voor de muzikale omlijs ting. Ria de Koning tapt tussen door de nodige moppen. De organisatoren wijzen er met nadruk op dat het om een inte grerende bijeenkomst gaat die bedoeld is voor zowel homo-, hetero- als bisexuele mensen. De entree voor leden van de Neder landse vereniging tot integratie van homosexualiteit bedraagt een rijksdaalder, niet-leden be talen/ 7,50. Aanvang 21.30 uur. Van onze verslaggever Terneuzen - Toen W.K. (23) uit Terneuzen in september 1991 meehielp om een partij van 1877 kilo lood te verpatsen, had hij zich blijkbaar niet gerealiseerd dat dat niet in de haak was. Hij weigerde de schikking van jusititie te betalen en stond daarom gisteren voor de politierechter. „Ik ben het er niet mee eens. Ik heb dat lood niet gestolen. Dat heeft een ander gedaan. Hij zei dat het zijn eigendom was en ik heb hem alleen in contact ge bracht met een handelaar", luid de zijn verweer. Hij had vervol gens geholpen de 'broodjes' te verladen en dat had tot gevolg dat zijn baas (de werkelijke eige naar van het lood) een deel van zijn loon inhield. Nu zag de man ook nog een boete van 750 gulden op zich afkomen, plus een voorwaarde lijke gevangenisstraf van twee weken. Zo ver kwam het echter niet. De politierechter nam de eis van de officier van justitie niet over, omdat hij er niet van was overtuigd dat K. bij de dief stal betrokken was geweest. Hij werd daarom vrijgesproken. Van onze correspondent Axel- Een krediet van 99.000 uit de algemene re serves voor het doorlichten van het gemeentelijk appa raat in Axel riep gisteravond in de commissie financiën nogal wat vragen op. De heer Verduin (GPV) lanceer de tijdens de inspraakronde een nieuw gezegde: 'Leen mij uw horloge en ik zal u zeggen hoe laat het is'. Met andere woorden: een extern bureau moet de ge meente Axel vertellen wat er in de gemeentelijke organisatie verbeterd dient te worden of hoe er efficiënter gewerkt kan wor den. „Ik heb meer met dergelijke externe bureaus gewerkt. Deze bureaus volgen meestal het col lege en zodoende komt er uit zo'n onderzoek alleen datgene wat je al wist, alleen nu zegt een ander het. In dat geval vind ik het zonde van het geld." Wethouder A. van Waes bestreed dit. „We willen dit externe bu reau ook laten kijken naar de relatie ambtenaren en college. De vraag is werken wij efficiënt. We willen ons als het ware zelf een spiegel voorhouden." Het onderzoek zal drie maanden in beslag nemen. Er worden in totaal twaalf interviews afgeno men, waarbij de verantwoorde lijke portefeuillehouder en de chefs van de afdelingen aanwe zig zullen zijn. P. Apers (VVD) vroeg zich af of er iets mis is binnen de gemeen telijke organisatie. „Anders geef je toch geen ton uit. Bovendien had ik in de commissie algemene zaken liever eerst de redenen vernomen om een dergelijk on derzoek te houden." A. Kesbeke (CDA) merkte op dat er niet altijd zakelijke beslissin gen genomen worden, maar ook wel eens politieke. „Je kunt niet altijd efficiënt werken." H. Jongepier (PvdA) vond de discussie niet relevant. „De maatschappij verandert en er komen steeds nieuwe werkwij zen. Een ton op een begroting van 25 30 miljoen is met zo'n onderzoek zo terugverdiend." Van Waes bestreed ten stelligste dat de gemeentelijke organisatie een rotzooi is. kniiwacpn. D. I Diefstal uit wagen Cadzand-Bad - Een Duitser deed bij de politie aangifte van diefstal van een casettere- corder, waarde ruim 500 gul den. Die werd ontvreemd uit zijn personenauto welke stond geparkeerd aan de Lopinge te Cadzand-Bad. Bouwmateriaal weggehaald Clinge - Namens een aanne mersbedrijf uit Biervliet werd bij de politie in Hulst aangifte gedaan van diefstal van bouw materialen. Ontvreemd wer den een partij gevelstenen, een aantal metsel profielen, schra gen, houten balken en een kruiwagen. De diefstal werj I gepleegd tussen woensdag 17.00 en donderdagmorgen 9.00 uur op een terrein aan de Woestijnestraat in Clinge. Politie neemt drugs in beslag IJzendijke - De politie inl West-Zeeuws-Vlaanderen heeft 400 gram marihuana t hasj in beslag genomen. E( 26-jarige Fransman Wet(j daarvoor aangehouden die na het afleggen van een verkla ring weer op vrije voeten werd gesteld. De man reed met zijn voertuig over de Middenweg nabij IJzendijke. Bij het zien van een surveillancewagen van de politie gooide hij een pakje in een sloot, wat door de agenten werd opgemerkt. BeVoBo Terneuzen Terneuzen - In de derde klasse A van de Terneuzense be- drijfsvolleybalcompetitie, waar de eerste beslissing aan de kop al was gevallen met de promotie van VC Notabene, viel nu ook de beslissing on deraan. ABN/Amro degra deert een gaat terug naar de derde klasse B. PSV 1, uitkomend in de eerste klasse B degradeert naar de tweede klasse A. UITSLAGEN Eerste klasse A: Dow 1-Lichtland 1 0-3 (9-15, .4-15, 7-15), Stunt- markt-De Pooter 3-0 (15-4, 15-9, 15-7), Broodje Ben-Lichtland 2 1-2 (15-10, 14-16, 7-9). Eerste klasse B: V&V-PSV 1 3-0 (15-5, 15-11, 15-1), Scharmga 1-Scharmga 2 3-0 (15-10, 15-5, 10-4), Zeevla-Neelemans 1-1 (15-9, 7-15). Tweede klasse A: Deltan 1-Dow 2 1-2 (15-7, 11-15, 2-12), Dees 2-De Hoop 2-2 (10-15, 15-3, 15-1, 5-10). Tweede klasse B: Dow 3-PSV 2 2-1 (15-13, 15-11, 101-5), Deltan 2-Philips 3-0 (15-13, 15-6, 10-2). Derde klasse A: Scharmga 3-URS 3-0 (15-4, 15-2, 15-2), Ha- venschap-Lichtland 3 2-1 (15.12 15-8, 3-7), VC Notabene-ABN/ Amro 2-1 (91-5, 15-4, 15-10). j Derde klasse B: Lichtlarti 1 4-Deltan 3 2-2 (10-15, 7-15,15-7 11-2), B&S-Bliek Vos 0-3 (12-15, 7-154, 13-15), Gemeente 2-WM 0-3 (11-15, 13-15, 13-15) STANDEN Eerste klasse A: Dees 1 11-29 Lichtalnd 1 10-26, Stuntmarkt 11-20, Broodje Ben 11-12, De Pooter 11-9, Dow 1 10-8, Licht- land 2 10-8. Eerste klasse B: Scharmga 1 11-21, PTT/Post 11-21, V&V 10-19, Neelemans 11-17, Zeevla 11-15, Scharmga 2 10-11, PSV 1 10-4. Tweede klasse A: Deltan 1 11-22, ING 10-19, Dow 2 11-19, Dees 2 11-15, Beldo 10-14, De Hoop 11-13, Rabo 10-9. Tweede klasse B: PSV 2 12-19, Gemeente 1 10-18, Aster 101-7, Deltan 2 10-15, NHI 11-15, Phi lips 10-13, Dow 3 11-12. Derde klasse A: VC Notabene 10-28, Havenschap 11-20, Scharmga 3 11-19, VBC Schelde 10-18, Lichtland 3 10-16, ABN Amro 11-10, URS 5-0. Derde klasse B: Bliek Vos 11-234, Lichtland 4 11-22, B&S 10-16, Gemeente 2 11-16, Voor waarts 10-15, VVM 11-15, Deltan 3 11-3. Wedvlucht Terneuzen - De Concoursbond Zuid-Beveland hield met een deelname van 2116 duiven een wedvlucht vanuit Bapaume. Winnaar werd een duif van Th. Weening uit Kapelle met een gemiddelde snelheid van 1670,85 meter per minuut. 2. C. Hermes, Lewedorp, 3 en 4. J. van Maldegem, Heinkens- zand, 5. Sj. de Vos, 's Heeren- hoek, 6. Comb. Boudens-Raas, Kwadendamme, 7 en 9 J. de Witte, Goes, 8. J. Zegers, Ka pelle, 10. Comb. Berrevoets-de Bruijn, Zierikzee. Concourscombinatie West-Zuid-Beveland, 527 duiven, 1666,70 mpm. 1. C. Hermes, Le wedorp, 2,3 en 5. J. van Malde gem, Heinkenszand, 4. Sj. de Vos, 's Heerenhoek, 6. H. Westveer, Wolphaartsdijk, 7. Sj. van Eyke- ren, 's Heerenhoek, 8. G. Verbart, 's Heerenhoek, 9. A. Hazen, Le wedorp, 10. F. Vermeulen, Hein kenszand. Luchtpost Yerseke, 208 duiven, 1612 mpm, 1 en 2. combinatie De Putter, 3 en 8. A. Kil, 4,5 en 6. A. Vermast, 7. J. Lindenberg en Zoon, 9 en 10. H. Paauwe. Vriendenkring 's-Heerenhoek, 187 duiven, 1657,57 mpm, 1. Sj. de Vos, 2,6 en 7. Sj. van Eykeren, 3 en 10. G. Verbart, 4. A. Moison, 5 en 8. D. van de Dries, 9. P. Kerkhove. De Ui ver 's Heer Arendskerke, 1 170 duiven, 1664,44 mpm, 1,2 en 3. J. van Maldegem, 4. H. West-, veer, 5 en 6. F. Vermeulen, 7. L Goedegebuure, 8. Joh. Poelman, 9. d. Rijk, 10. P. Hoondert. De Postduif Lewedorpe, 170 dui ven, 1666,70 mpm, 1,5,7 en 9. C. Hermes, 2. A. Hazen, 3 en 10. P. Pieters, 4. M. de Jonge, 6 en 8, mevrouw De Jonge. Quievrain De Snelle Duif Clinge, 80 oude duiven, 1603,50 mpm, 1 en 9. J. van Goethem, 2 en 7. A. van de Brande, 3. W. Vergouwen, 4 en 10. I. Bracke, 5. G. Feyen, 6. H. de Schepper, 8. R. Willaert. Met 70 jaarlingen, 1639,09 mpm, 1 en 3. Comb. Smet-Kerkhoven, 2. P. bolsens, 4. W. Vergouwen, 5 en 9. A. van de Brande, 6. I. Bracke, 7, H. de Schepper, 8. G. Fyen, 10. X van Goethem. (ADVERTENTIE) Een hecht team. Een half woord is voldoende. De dialoog tussen u en uw secretaresse loopt tegenwoordig ook via displays van telefoons. Een snelle blik is voldoende om korte boodschappen uit te wisselen. Dit is vooral handig als u in vergadering bent, maar toch contact wilt onderhouden met uw secretaresse. Tien beknopte meldingen zorgen voor grotere efficiency. «luis - Burgemeester en wet- I houders van Sluis gaan bin-j enkort met elkaar discussië-| ren over de wenselijkheid van I een cultuurnota voor de ge meente. Burgemeester M. Fveraers beloofde dat aan het I raadslid H. Masclee (D66) tij dens de gecombineerde com- missievergadering Ruimtelij-l Van onze verslaggever Oostburg - Het kuuroord| straks stellen zonder appar min winkels in het gebied uitgangspunten, appartem^ gemeenteraad van Oostbi nota van uitgangspunten 1 het kuuroord. De aanvankelijk opgenomen mo-i gelijkheid van appartementen i bij het kuuroord, naast de reeds voorziene 250 vakantiehuizen, 1 streepte het college van burge meester en wethouders zelf op het laatste moment al uit de nota j van uitgangspunten. Burgemeester J. Kruize legde uit dat daartoe binnen het college na ampele discussie alsnog was besloten om het aantal onzekere zaken rond het kuuroord niet verder te laten toenemen. In de discussie die vorige week in de commissie Planologie plaats vond, hadden partijen trouwens aangegeven evenmin gechar meerd te zijn van de apparte menten. Het tweede punt, het aan de Kievitenlaan voorziene winkel plein, sneuvelde onder aanvoe ring van Dorpsbelangen en Toe risme en de Partij van de Arbeid tijdens de discussie over de uit gangspunten bij het bestem mingsplan. C. Bolijn-Hertzber- ger (Dorpsbelangen en Toerisme) gaf in het debat al aan wel met de uitgangspunten van het colle ge te kunnen instemmen, maarj met uitzondering van de win kels. „De Kievitenlaan moet| Van onze verslaggever Oostburg - Bij het nader om van de drie basisscholen in Sc worden welke bestuursvorm nieuwe school. Met die restriq Oostburg gisteravond in met 1 De bestuursvorm van de te vor-l men samenwerkingsschool in Schoondij ke vormde het twist punt in de discussie over het Van onze correspondente Middelburg - Voor het plegen van een tiental inbraken, voor namelijk in woningen in zijn woonplaats, is vrijdag voor de Middelburgse rechtbank tegen de 27-jarige Terneuzenaar R. van der S. een gevangenisstraf geëist van 9 maanden. De man pleegde de feiten in januari en februari van dit jaar waarbij grote hoeveelheden (dure en antieke) sieraden en video-apparatuur werden buit gemaakt. Van der S., die al van af zijn veertiende jaar verslaafc is aan de harddrugs vertoefde sindsdien dan ook meer in dan buiten de gevangenis, terwij eerdere afkickpogingen tot nu telkens mislukten. Bij zijn bezwering dat het wat dat betreft ditmaal 'menens' is zette officier van justitie mr. van Gelder zo haar vraagtekens en in ieder geval moet de Terneuze naar wat haar betreft eerst maar weer eens langdurig uit de sa menleving worden verwijderd. Uitspraak over veertien dagen. fan onze correspondent Eede - De dorpsraad 'Een ke zich beklaagd over het misb pad naar de rk begraafplaats Niet alleen wordt het pad geb verkeer, dat op deze manier sne nondenkeZitters laten hun vierv getuigt niet van respect voor he die het probleem met het d Aardenburg besproken heeft. Verrijzenishof is geen geme w aan het bestemmingsplan D'

de Stem | 1993 | | pagina 14