gen Gevangenis voor vreemdelingen 5,- KORTING (sraël houdt bezette gebieden voor onbepaalde tijd afgesloten Lachmon: Gorré niet per se bevelhebber 4Mussolini hielp Freud tegen Hitier Huizen in puin geschoten in Kashmir DE STEM mezen Justitie: Tilburgse kazerne voor buitenlanders die niet toegelaten mogen worden Vervroegde verkiezingen voor Spaans parlement CD-stemmers 2 SLOGGI LUXE BH'S MET Nieuwe gegevens Boeing over oorzaak Bijlmerramp BINNENLAND BUITENLAND A3 Bisschoppen geven niet goed leiding' COMMENTAAR Eekhoorns vallen mensen aan BINNENLAND KORT Oud-KNOV-voorzitter Perquin overleden Kok loopt niet warm voor paarse coalitie Twee doden gevonden nabij Zestienlioven BUITENLAND KORT Doden bij gevangenisoproer in VS Waalse gewestminister in opspraak Doden bij aanslag in Egypte Franse politie beducht voor rellen Tomsk-7: Geen plutonium gevonden i, iheden vluchten in wrakk FOTO Al het zieke familielid. Was „Als een oude vrouw naa ;oilet moet, staat de halv ilie op om haar te begv.„ Wij redeneren: de patiën het zelf. Het kost even wa gie om dat ook duidelijk en." ?uwe categorie angs heeft zich een nieuw igorie Vietnamese patiënte gediend voor behandeling k fheze: de groep asielzoeker naar Nederland gekomer vanuit het voormalige Tsje Slowakije. Zij verkeren sind. 1 1991 in onzekerheid ovei toekomst. De kans bestaa ze worden teruggestuurd Vietnam. Die spanningen ben ervoor gezorgd dat een tal moest worden opgenomen le psychiatrie, zo meldden iverleners onlangs. fesink heeft uit deze groep fhts één vrouw in Wolfheze binnenkomen. Het verhaai I velen onder de druk bezwij^ lijkt derhalve wat overtrok- „Maar," zegt hij, „niet elke [tnamees met psychiatrische □lemen komt hier terecht, is natuurlijk wel zo dat de |uidelijkheid over hun toe- st deze mensen geen goed 't- Ze zijn ontheemd uit Viet- n, ze zijn ontheemd uit Tsje- -Slowakije en dan lopen ze nog de kans om hier uitgezet ■worden. Waar hoor je dan |s, hè?" Volfheze zijn ze graag bereid J straks ook asielzoekers uit ere landen te behandelen, ij hebben hier in de afgelopen jaar een hoop know-houi Jebouwd met de Vietname- I" zegt Wassink. „Je ziet dat een groeiende stroom asiel- rers naar Nederland komt. |rom is het nu tijd om te |en of we de ervaring die we hebben opgebouwd, ook nen aanwenden voor de be- Ideling van Cambodjanen, paliërs en asielzoekers uit an- landen." Of STEM DINSDAG 13 APRIL 1993 een heidens gebruik. „Voor was de ziel veel belangrij- zegt Raven. •akken van mummies ge- vandaag niet meer, om- röntgen-opnames en com- irscans veel meer kunnen |n zien, dat het ruw snij den es. Het is zelfs mogelijk behulp van een schedels een natuurgetrouw portret een drieduizend jaar oude itenaar te maken, alsof het een opsporingsplaat van Verdachte gaat. lern onderzoek aan mum- levert meer gegevens op bijvoorbeeld de geschriften Herodotus, die in Egypte e, toen mummificeren nog Jijkse praktijk was, 450 Christus, it moeten die mensen gele hebben," zegt Maarten Ra- Infecties, parasieten en tu- mlose met botwoekeringen, is allemaal aan mummies te Ook tot op het bot afge- n gebitten door het slechte >d vol zand en steensplin- welvaart en de gezondheid nu mag de les van de nmie zijn. Dsitie 'Mummies onder Mj april tot 5 september 19yj et Rijksmuseum van Oudn®* te Leiden. Openingstijden van dag tot zaterdag van 10 tot zondag van 12 tot 17 uur, ndag gesloten. Jeruzalem (ap) - De Israëlische re aring heeft zondag besloten de he ette gebieden voor onbepaalde tijd «loten te houden en het Palestijn- arbeidslegioen in Israël te beper ken- jet kabinet nam voorstellen hiertoe ps van premier Yitzhak Rabin. Rabin U van mening dat een scheiding van Israëliërs en Palestijnen van vitaal be lang is bij het beteugelen van het ge weld in Israël en de bezette gebieden. Volgens Rabin wordt met de afsluiting ook steun verworven onder de Israëli sche bevolking voor toekomstige con cessies in vredesbesprekingen met de Palestijnen. Zo'n 120.000 Palestijnen uit de bezette gebieden werken in Israël. Hun lonen vormen de helft van het totale inkomen in deze gebieden. Minister van financie- en Avraham Shohat zei zondag dat de afsluiting niet volledig zal zijn, omdat Israëlische boeren en bouwbedrijven in een overgangsperiode van Palestijnse arbeiders afhankelijk zullen blijven. Hoge legerofficieren hebben gezegd dat het gesloten houden van de bezette gebieden leidt tot een verdere ontwrich ting van de Palestijnse economie en tot meer geweld. Palestijnen hebben de op 31 maart opgelegde afgrendeling ver oordeeld als een collectieve straf voor de 1,8 miljoen bewoners van de weste lijke Jordaanoever en Gaza-strook. Rabin presenteerde zijn plan als een manier om de werkloosheid van 11 procent onder de Israëliërs terug te dringen en de veiligheid van Israëliërs te vergroten. Maar weinig Israëliërs zijn echter bereid de laaggeschoolde arbeid van de Palestijnen over te nemen. Rabin stelde daarom onder andere voor een minimumloon in te voeren dat het voor Israëlische werkgevers minder aantrek kelijk zou maken Palestijnen in dienst te nemen. Ook zouden werkloze Israë liërs onder de 35 jaar volgens Rabin, door het intrekken van werkloosheids uitkeringen bij weigering van aangebo den werk, moeten worden gedwongen iedere baan te accepteren. Van onze Haagse redactie Haag - De Koning Willem Il-kazerne in Tilburg wordt vrijwel zeker een gevangenis voor vreemdelingen. De Rijksgebouwendienst voert overleg met de gemeente Tilburg over de verbouw van de kazerne tot gevangenis. „De plannen zijn heel serieus", aldus een woord voerder van het ministerie van justitie. Hilversum (anp) - CDA-voorzit- ;er W. van Velzen vindt dat de Nederlandse bisschoppen 'niet in t zijn voldoende leiding te n aan het bestuurlijk proces van de Rooms-Katholieke Kerk Nederland'. Hij zei dit zater- gavond tegenover de KRO-ra- dio. De kloof die tussen 'sommige schoppen' en hun achterban gegroeid, geeft de rooms- katholieke Van Velzen reden tot zorg. Deze situatie is de afgelopen dertig jaar gegroeid en van de CD A-voorzitter 'niet lang meer voortduren. Dat leidt er alleen maar toe dat de ad en vervreemding binnen de RK Kerk doorgaan, met alle grote gevolgen vandien'. Tan Velzen pleitte voor een open overleg tussen de bisschoppen en irtegenwoordigers van de gelo vigen. Dat is nodig om de crisis K bezweren die is ontstaan na let plotselinge aftreden van bis- Gijsen van Roermond en let geruchtmakende vertrek van lisschop Bar van Rotterdam. ,Het wordt hoog tijd dat de crisis wordt opgelost", aldus Van Bomers van Haarlem vorige week zijn lidmaat schap van het CDA opgezegd. Bomers vindt de opstelling van CDA inzake de euthanasie wetgeving en de wet gelijke be handeling 'niet als christelijk te herkennen'. Madrid (anp/rtr/dpa/afp) - De Spanjaarden moeten op 6 juni naar de stembus om een nieuw parlement te kiezen. Justitie wil de kazerne gebrui ken voor het tijdelijk gevangen houden van vreemdelingen die niet tot Nederland toegelaten mogen worden. En voor vreem delingen met een crimineel ver leden en die op dit moment vast zitten in gevangenissen in Alk maar en Nieuwersluis. De ge vangenis zal volgens Justitie geen ruimte bieden aan kleine wetsovertreders, de zogeheten kort gestraften. De vreemdelingen die niet tot Nederland toegelaten mogen worden, worden nu geplaatst in het grenshospitium in Amster dam. Daar bezetten ze plaatsen die eigenlijk zijn bedoeld voor asielzoekers, vreemdelingen die moeten wachten op de beslissing of ze wel of niet een verblijfsver gunning krijgen. Begin vorige maand, toen be kend werd dat de Willem Il-ka- zerne mogelijk een gevangenis zou worden met 360 cellen, was ook het ministerie van WVC in beeld voor een alternatieve be stemming van de kazerne. WVC wenste de Tilburgse kazerne te gebruiken voor de opvang van asielzoekers. Die mogelijkheid is nu vrijwel van tafel. De kazerne verdwijnt wegens de verkleining van het Nederlandse leger. Premier Felipe Gonzales kondig de gisteren aan dat hij het parle ment ontbindt en verkiezingen uitschrijft. Gonzales zei dat hij de verkiezingen vervroegt zodat een nieuwe regering gekozen kan worden die een mandaat heeft om de sociale en economische maatregelen te nemen die Span je nodig heeft. Er moesten verkiezingen worden gehouden voor eind dit jaar en algemeen werd aangenomen dat de regerende socialisten de rit lot oktober zouden willen uitzit ten. Het besluit van de premier hfflgt waarschijnlijk samen met de onenigheid binnen de PSOE war aanleiding van een corrup tieschandaal. Hoe langer de pre mier zou wachten, hoe meer schade de socialisten zouden kannen oplopen. Koning Juan Carlos kwam giste- fen onverwacht terug van de Canarische eilanden waar hij op vakantie was om het decreet van wmzales te ondertekenen. Spaanse socialisten sloten in ?ot Paasweekeinde de gelederen. Premier en PSOE-partijleider jonzalez zegde weliswaar toe dat hij energiek tegen corruptie- Ptakijken in de partij zal optre den, maar een zuivering ging hij 6e weg. Om de eenheid te VAN DE DRIE Nederlanders die desgevraagd aangeven op to|-a .1 Antrum Democraten te zullen stemmen bij de volgende „gingen, doen dat niet omdat ze sympathie koesteren voor laar u1" danmaat- Het vertrouwen in Janmaat is de laatste tien ionn9ehalveerd onder zijn aanhang. - Bevindingen uit de Lint enc,uête onder CD-sympathisanten. enu'.!emand daar wakker van? Ja, de partijleider zelf misschien de iti°pposanten binnen de partij. Maar voor anderen bevestigt hledo i0niSt dat-een dee' van de nu 3,8 Procent stemgerechtigde CDvn i S z'cd n'et door en'g c'lar'srria van Janmaat tot de 1 aangetrokken, maar door eigen afkeer van de bestaande lii dus °rC'e op '1et P°''tieke speelveld. De CD als protest-par- van rii0rr>er 's een andere uitkomst van de enquête. Eenderde van H sVmPathisanten noemt de partij fascistisch, een kwart senviifri potentiële CD-kiezers vindt haar ondemocratisch en NSBvan de ondervraagden ziet overeenkomsten met de van de lfe': -et z'in de CD-sympathisanten zélf die hun partij huno(„ kwa'ificaties voorzien. Toch zien ze daarin geen reden Besta!t7edrag alsno9 te herzien. 'en kwart .aanhan9 daarmee voor eenderde uit fascisten, voor eenviifH Ult mensen die lak hebben aan de democratie en voor deerd m'1 ne?~NSB'ers? Dat is hopelijk te rechtlijnig geconclu- Politiek m^Lr W'e met de verkeert- k'est voor een kwalijk herstellen, koos de premier voor een halfslachtig compromis dat beide kampen in de PSOE tevre den moet stellen. De vernieuwers in de partij wil den dat de bij de corruptie be trokken socialisten zouden op stappen. Anderen vonden dat de rechter eerst maar eens uit spraak moest doen. Via diverse brievenbusmaatschappijen werd op illegale wijze zo'n 15,5 mil joen gulden van banken en be drijven naar de partij doorge sluisd. De partij heeft het afgelopen weekeinde het ontslag geaccep teerd van twee partijleden die betrokken zijn bij de affaire. Daarmee ontweek Gonzalez vol gens het dagblad El Pais de principiële vraag: was niet de hele partijleiding verantwoorde lijk? De premier stelde dat de PSOE haar collectieve verantwoorde lijkheid moet nemen voor de illegale financiering van de par tij, maar pas na het oordeel van de rechter. Wat de PSOE betreft is de manoeuvre van Gonzalez geslaagd. De eenheid werd her steld; het wantrouwen tussen de rivaliserende kampen lijkt ver minderd. Van onze verslaggever Son en Breugel - Vier eekhoorns hebben gisterochtend twee voorbijgangers aangevallen in Breugel. De mannen moesten zich slaand en schoppend de beesten van het lijf houden. Ze zijn uiteindelijk niet gebeten, aldus de politie. De politie vermoedt dat de eekhoorns agressief zijn omdat ze nesten in de nabijheid zouden hebben. Volens een van de aangevallen mannen richtten de eekhoorns zich eerst tegen een wandelaar met een hond. Toen die de beesten van zich af wist te slaan, keerden ze zich tegen hem. (ADVERTENTIE) 'Inwoners van Srinagar zitten bij de puinhopen van wat eens hun huizen waren. In de hoofdstad van de Indiase provincie Kashmir zijn het afgelopen weekeinde ruim vijftig gebouwen aan gruzelementen geschoten bij gevechten tussen moslims en het Indiase leger. De moslims willen onafhankelijkheid voor Kashmir. foto ap Van onze Haagse redactie Den Haag - Arthy Gorré hoeft niet per se de nieuwe bevelhebber van het Surinaamse leger te worden. Een andere kandidaat is ook acceptabel voor parlementsvoorzitter Jag- gernath Lachmon. Lachmon zei dit zaterdag in Amsterdam op doorreis naar India. (geldt ook voor Sloggi 100 SI). De Sioggi Luxe BH is door zijn elastisch kant bijzonder comfortabel. Door de combinatie van 75% fijn katoen en 15% lycra' blijft de pasvorm perfect, ook na eindeloos wassen. Zit goed blijft goed. Aanbtedng tot 1 mei 1991 •Gedep.handehmerkvanDiPofit De voorgenomen benoeming door de Surinaamse regering van Gorré tot opvolger als bevel hebber van ex-dictator Bouterse houdt de gemoederen in Surina me al ruim een week bezig. Een tiental officieren onder leiding van chef-staf Sital liep kwaad weg uit een overleg met presi dent Venetiaan toen ze hoorden dat de door Lachmon gesteunde regering Gorré had gekozen als opvolger voor de afgetreden Bouterse. Eind vorige week werd bekend dat Venetiaan de impas se probeert te doorbreken door in gesprekken met officieren de steun voor Gorré's benoeming te peilen. Lachmon sloot zaterdag niet uit dat de militairen zich bij het besluit van de regering zullen neerleggen. Volgens de parle mentsvoorzitter moet het de mi litairen duidelijk zijn dat de in ternationale gemeenschap een nieuwe machtsgreep niet zal to lereren. Brazilië, Venezuela, Ne derland en de EG veroordeelden het verzet van de legerofficieren tegen de voorgenomen benoe ming van Gorré. Parlementslid Playfair, leider van de oppositionele Democrati sche Partij die zich enkele jaren geleden afsplitste van de NDP- partij van Bouterse, meent dat er slechts zes tot acht officieren zijn die dwars liggen. Van onze correspondent Aart Heering Rome - Sigmund Freud, de schepper van de psycho analytische wetenschap, was een bewonderaar van Mussolini, aan wie hij een brief vol vriendelijke woor den zond. Omgekeerd koes terde de dictator hoge ach ting voor Freud, die de dochter van een van de lei ders van zijn regime onder behandeling had gehad. En toen in 1938 Oostenrijk, waar Freud woonde en werkte, bij nazi-Duitsland werd inge lijfd, schreef Mussolini per soonlijk aan zijn bondgenoot Hitier het verzoek om de toen 82-jarige wetenschapper met rust te laten. Freud liep onder het nazi-regime gevaar, niet al leen als jood maar ook als grondlegger van theorieën, die door de nazi's als 'entartet' (verdorven) en on-Arisch wer den beschouwd. Of het aan Mussolini's tussenkomst te Mussolini foto archief de stem Freud danken is, is niet bekend, maar Freud kon daarop uitwijken naar Londen, waar hij een jaar later overleed. De merkwaardige episode is aan de vergetelheid ontrukt door Vittorio Mussolini, de oudste zoon van de duce tijdens een interview met het tijd- foto rvu schrift Parallelli. In de Itali aanse pers is het verhaal de afgelopen dagen bevestigd door verscheidene historici en door de aartsvader van de Italiaanse psycho-analyse, Emilio Serva- dio, die eraan toevoegt dat Freud een van zijn werken met opdracht aan Mussolini heeft toegestuurd. Volgens Vittorio Mussolini vormt de steun van zijn vader aan de jood Freud ook een bewijs voor-de stelling dat het Italiaanse fascisme eigenlijk nooit antisemitisch is geweest. „Het fascistische bewind had aanvankelijk joodse partijlei ders, joodse generaals en joodse staatssecretarissen. Wij zelf speelden met joodse vriendjes. Maar daarna hebben we ons laten meeslepen door een helse macht en hebben ook wij helse wetten geschapen", zegt de 76-jarige Vittorio. Hij gelooft nog steeds in het fascisme, net als overigens zijn nicht, het Kamerlid Alessandra Mussoli ni. Maar de historicus Piero Melo- grani antwoordt daarop in de Corriere della Sera, dat ook na het afsluiten van het As-ver bond met Hitler-Duitsland in 1938 'ook in Italië met goedvin den van Mussolini een antise mitische campagne is gevoerd. En dat verleden kan niet wor den uitgewist'. Den Haag - De oud-voorzitter van het Koninklijk Nederlands Ondernemers Verbond (KNOV), W.M. Perquin, is vrijdag op 74-jarige leeftijd overleden. Het KNOV heeft dat zaterdag bekendgemaakt. Perquin was de eerste voorzitter van het KNOV. Hij bekleedde de functie vanaf 1 januari 1977. Den Haag - PvdA-partijleider en vice-premier Kok loopt niet warm voor de vorming van een paarse coalitie van PvdA, WD en D66. „Ik ben daar niet afkerig van, maar ik heb daar niet een soort warmte bij", aldus Kok in een vraaggesprek met NRC Handelsblad. Kok maakt duidelijk dat hij er niets voor voelt om het CDA van regeringsdeelname uit te sluiten. Het CDA buiten de regering te houden om de christen-democra ten na zeventig jaar ook eens te leren wat het is om oppositie partij te zijn, vindt Kok 'een magere redegeving voor een paarse coalitie'. Rotterdam - In Rotterdam zijn het afgelopen weekeinde twee lijken nabij het vliegveld Zestienhoven gevonden. Een dode, K.E.M. (32), is door schoten om het leven gekomen. De identiteit van het tweede, eveneens mannelijke, slachtoffer staat nog niet vast. Onbekend is of hij ook het slachtoffer is van een misdrijf. De twee lichamen lagen op zo'n tweehonderd meter van elkaar. De 24-jarige Rotterdammer die op 28 februari met een mes werd gestoken door een 20-jarige inwoner van Zeist, is zaterdag in het Dijkzigtziekenhuis aan zijn verwondingen overleden. Dit brengt het aantal doden door geweldsmisdrijven in Rotterdam op tien sinds januari van dit jaar. Lucasville - In de gevangenis Southern Ohio Correctional Facility in de Verenigde Staten zijn gevangenen zondag in opstand gekomen. Zes gedetineerden kwamen om het leven en acht bewakers worden gegijzeld gehouden. Dit hebben Ameri kaanse zegslieden maandag bekendgemaakt. Brussel - De Waalse gewestminister voor binnenlandse zaken, Guy Mathot, is in opspraak gekomen vanwege mogelijke betrokkenheid bij het uitbetalen van smeergelden aan de Socialistische Partij (PS) in de zogenoemde Augusta-zaak. In een uitgelekte brief van de Italiaanse helikopterfabrikant Au gusta, wordt Mathot genoemd als een geschikte onderhande lingspartner voor het in de wacht slepen van een order van het Belgische leger voor 46 helikopters. Mathot heeft inmiddels elke betrokkenheid bij de Augusta-zaak ontkend. In Italië is de topman van Augusta, Roberto D'Alessandro, opgepakt op verdenking van corruptie en afpersing. Augusta heeft beschuldigingen over betaling van smeergelden officieel tegengesproken. Cairo - Drie Egyptische politiemensen zijn zondag bij een aanslag in Egypte om het leven gekomen. De politie gaat ervan uit dat de aanslag het werk is van moslim-extremisten. De politiewagen werd in een hinderlaag gelokt, waarna de aanval lers het vuur openden. In Cairo werd zondag een aanslag op een bus met Duitse toeristen nog maar net verijdeld. Een moslim-fundamentalist was erin geslaagd een tas met een bom onder een stoel in de bus te plaatsen, terwijl de toeristen een stadstoer deden. De tas werd tijdig door de reisleider ontdekt. De man die de bom had geplaatst, is gearresteerd. Parijs - De Franse politie vreest dat er morgen rellen uitbreken bij de de begrafenissen van twee jongens die door toedoen van de politie om het leven zijn gekomen. De afgelopen dag is het al tot botsingen tussen politie en betogende jongeren gekomen. In het Noordfranse Wattrelos werd woensdag een 17-jarige jongen door de politie doodgeschoten tijdens een 'rodeo' met gestolen auto's. Dezelfde dag werd in Parijs een jongen op het politiebureau gedood door een agent. Deze wilde de jongen een bekentenis afdwingen en zette een pistool tegen het hoofd van jongen. Het wapen ging af en doodde de arrestant die eigenlijk al lang vrijgelaten had moeten worden. De demonstrerende jeugd vreest dat de Franse politie zich de komende tijd opnieuw te buiten zal gaan aan racistisch geweld. De gedode jongeren waren van buitenlandse afkomst. Moskou - Bij de ontploffing vorige week van een container met radioactieve afvalstoffen in een fabriek in Tomsk-7 is een gebied van 120 vierkante kilometer bosgebied in Siberië vervuild. Daarbij is echter geen plutonium terecht gekomen in het milieu. Dat heeft een woordvoerder van de onderzoekscommissie ge zegd tegen het Russische persbureau Itar-Tass. Plutonium is zeer gevaarlijk. In de kerncentrale van Tsjernobyl in Oekraïne is gisteren een reactor stilgelegd wegens een defect aan de turbinemotor, aldus Itar-Tass. Volgens een werknemers van de centrale is bij het mankement geen radioactiviteit vrijgekomen. In Tsjernobyl ontplofte in 1986 een reactor die zorgde dat er tot in Nederland radio-actieve neerslag viel. Washington (anp) - Een onderzoek van Boeing heeft vastge steld dat een vorm van metaalmoeheid mogelijk de oorzaak is geweest van de ramp met het El Al-toestel dat op 4 oktober vorig jaar boven de Bijlmer is neergestort. Dat heeft zondag de Washington Post gemeld. De krant baseert zich op uit spraken van vertegenwoordigers van de Amerikaanse luchtvaart dienst, de Federal Aviation Ad ministration (FAA). Bij een zeer ingewikkelde simulatieproef, die Boeing met behulp van een ge avanceerde computer heeft ge daan, is gebleken dat de borg pennen, waarmee de motoren aan de vleugels worden beves tigd, bij een zwaar beladen vliegtuig onder veel grotere druk komen te staan dan de ontwer pers van de Boeing-747 hadden voorzien, tien maal zo veel. Volgens Anthony Broderick, na mens de FAA belast met de uitgifte van certificaten dat vliegtuigen veilig zijn om te vlie gen, geven de nieuwe testresul taten een geloofwaardige en re delijke verklaring voor het af breken van de Vleugel van. het El Al-vliegtuig en van een Taiwa nees vrachtvliegtuig, eind 1991. De FAA beschouwt deze jongste proeven echter niet als het laat ste woord in de zaak. Volgens een woordvoerder zijn hun on derzoekers nog niet bereid defi nitieve conclusies te trekken, meldt de Post. „Het is een stukje van de legpuzzle, maar is het het meest kritieke stukje? Dat weten we niet," aldus de zegsman. Volgens de FAA loopt het leeu- wedeel van de ruim 900 Boeing-747 toestellen die over de hele wereld in gebruik zijn geen gevaar. Alleen als de borg pennen barsten of roestver- schijnselen vertonen, kan de gro te druk ernstige gevolgen heb ben. Volgens de oude voorschrif ten van de FAA moet de ophan ging van de motoren na iedere 500 landingen geïnspecteerd worden. De FAA zal nu nagaan of, gezien de bevindingen van Boeing, frequentere aspectie vereist is.

de Stem | 1993 | | pagina 3