DE STEM Steei Boxe: Adviseur m/v p E R S O 1 1 E e m Ploegchef (m/v) die meer wil dan brood alleen DESTEMj GROOTSTE PASKAMER VAN ZW-NEDERLAND Administratief medewerker m/v LEIDINGGEVENDE m/v DELICIA Direct systemen zoekt vertegenwoordiger (m/v) Terneuzense c< Architect To In Drenthe kunt u vooruit STICHTING GEZINS- EN BEJAARDENVERZORGING ROOSENDAAL EN OMSTREKEN DE HONDSBERG "Adv Iverteren scheelt een slok op een borrel, slijter. 59 ZELFSTANDIGE ONDERNEMERS m/v lil Direct systemen 0P MBO EN HBO NIVEAU De kortste weg voor mensen die een baan zoeken op MBO en HBO niveau leidt langs Staff Planning. Zeker als u zoekt in de secretariële, administratieve, technische of commerciële sector. Dan vindt Staff Planning vast werk voor ui U start na een zorgvuldige selectie in een tijdelijke functie. Onze ervaring is echter, dat deze opvallend vaak een vast karakter krijgt. En dat is nu precies het grote verschil tussen Staff Planning en een gewone uitzendorganisatie. De vacatures bij Staff Planning staan open voor zowel mannen als vrouwen. ASSISTENT VESTIGINGSLEIDER HOOFD BINNENDIENST VERTEGENWOORDIGER MAGAZIJNCHEF C0NC0RDIASTRAAT 6,4811 NA BREDA, TEL. 076 - 221944. HOGESCHOOL WEST BRABANT full-time op projectbasis voor in principe 6 maanden Aannemer Schol mag zich nu toch iii buitengebied Zuidzande vestigen B Drents Economisch Technologisch Instituut Stationsstraat 20 9401 KX Assen Postbus 142 9400 AC Assen Tel.: 05920-12547 Fax: 05920-10157 Het DETI heeft tot taak bij te dragen aan de economische ontwikkeling in de provincie Drenthe. Het DETI geeft hier aan praktische invulling door begeleiding en advisering van ondernemers, ondermeer op heater rein van bedrijfsontwik keling, financierings- en sub sidievraagstukken, en het bevorderen van onderlinge bedrijfscontacten. Informatie verschaffing over vestigings mogelijkheden en het werven van nieuwe bedrijven behoort eveneens tot de taken. Door pensionering van de huidige functionaris is een vacature ontstaan voor een wiens werkzaamheden voornamelijk op bedrijfseconomisch terrein zullen liggen. Inhoud van de functie: Het leggen en onderhouden van contacten met middelgrote en kleine industriële en dienstverlenende bedrijven. Het adviseren van bedrijfsleven en overheden op het terrein van: bedrijfsontwikkeling - financiering - subsidies - bedrijfscontacten. Het verschaffen van informatie voor en het begeleiden van nieuwe bedrijfsvestigingen. Het onderhouden van contacten met overheden en intermediare organisaties. Het opzetten en ondersteunen van en rapporteren over projecten. Het DETI vraagt: Een initiatiefrijke en stimulerende persoonlijkheid. Een academisch werk- en denkniveau in de (bedrijfs) economische richting. Gevoel voor de relatie bedrijfsleven - overheid. Ervaring met bedrijfskundige- en managementsaspecten. Het vermogen projectgericht te werken. Gevoel voor teamwerk. Goede contactuele eigenschappen. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, ook in de Engelse en Duitse taal. Leeftijd tussen 35 en 45 jaar. Het DETI biedt: Een aantrekkelijke, veelzijdige functie. De mogelijkheid u breed te ontwikkelen. Een salaris van max. 6.790,- per maand. Een verdere uitloop tot 7.754,- per maand in de toekomst is mogelijk. Een rechtspositie die practisch gelijk is aan die van overheidspersoneel. Dit is een gewijzigde oproep. Zij die reeds eerder reflecteerden behoeven niet opnieuw te solliciteren. Een psychologisch onderzoek kan tot de procedure behoren. Sollicitaties binnen drie weken na verschijning van dit blad inzenden aan: De directeur van het DETI, Postbus 142, 9400 AC Assen. Informatie kan worden ingewonnen bij de directeur, de heer drs. H.A.M. van Hooft, telefoon (05920) 12547. m Lindenburg 12, 4707 CR Roosendaal, zoekt op korte termijn een full-time Het hulpaanbod van de stichting omvat de werksoorten gezms- en bejaardenverzorging, alpha-hulp en dagver zorging. De stichting is met 350 medewerkers werkzaam in de gemeenten Roosendaal en Nispen, Wouw en Oud en Nieuw Gastel. voorlopig voor een periode van een jaar. Taken: - op efficiënte wijze plannen en organiseren van de hulpverlening in de thuiszorg; - begeleiden van helpenden en verzorgenden; - onderhouden van contacten met cliënten; - verzorgen van de uit de werkzaamheden voortvloeiende administratie. Kandidaten dienen: - in het bezit te zijn van een voor de functie relevant MBO- of HBO-diploma; - ervaring in de functie te hebben; - zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken; - over een flexibele instelling te beschikken, ook ten aanzien van nieuwe ontwikkelngen. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gezinsverzorging en Algemeen Maatschappelijk Werk. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer A.C.G.M. Schauwaert, staffunctionaris personeelszaken, telefoon 01650-45050. Gelieve uw schriftelijke sollicitatie vóór 25 april a.s. te richten aan bovenstaand adres ter attentie van de afdeling personeelszaken. DE STEM ZATERDAG 10 APRIL 1993 DE STEM Delicia B.V. is een zelf standige werkmaatschap pij van het internationale Bols Wessanen Concern. Een der grootste onderne mingen op het gebied van voedingsmiddelen. Delicia ontwikkelt, verkoopt en maakt in een tweetal pro- duktieafdelingen choco lade broodbeleg en kro kante muesli's. Produktinnovatie, gekop peld aan verregaande automatisering maakt het mogelijk om een breed scala aan afnemers van dienst te zijn. Verdere groei in aanbod en omzet staat daarbij voorop. Delicia B.V. in Tilburg telt momenteel 150 medewer kers. Voor een van de ploegen van de muesli-afdeling zoeken we op korte ter mijn een ploegchef (m/v). Als ploegchef bent u ver antwoordelijk voor mens en materieel, voor produk- tiviteit en kwaliteit. U zorgt voor toepassing van de juiste werkvoorschriften en kwaliteitscontroles. U ziet toe op naleving van de hy- giënevoorschriften en toe passing van de juiste reini gingsmethoden. U advi seert op het gebied van re cepturen, werkvoorschrif ten, lijnopstellingen/ normen en organisatieop- bouw binnen de afdeling. U leidt medewerkers op in het bedienen van appara tuur en maakt ze wegwijs in de produktieprocessen. U geeft direct leiding aan maximaal 12 medewer kers. Wij denken aan kandida ten tot ca. 40 jaar, met een opleiding niveau MAS of MTS, bewezen leidingge vende kwaliteiten en in zicht in produktietechniek. Ervaring in een soortgelijke functie strekt dan ook tot aanbeveling. Deze functie biedt u volop mogelijkheden indien u geïnteresseerd bent in meer dan brood alleen. Meent u te voldoen aan bovenstaande profiel schets, richt dan uw solli citatiebrief aan: Delicia B.V.,t.a.v. de heerJ.W. v.d. Sande Postbus 5052 5004 EB Tilburg Postbus 5052 5004 EB Tilburg. observatiecentrum/pedologisch instituut De Hondsberg, prachtig gelegen op een mooi landgoed in de bossen van Oisterwijk, is een vernieuwend centrum in de zwakzinnigenzorg. Wij zijn specialisten in diagnostiek (observatiecentrum) en behandeling (pedologisch instituut). Wij nemen kinderen op uit het hele land (nationale functie) met ingewikkelde problemen: ernstige verstandelijke ontwikkelingsachterstanden in combinatie met psychische (ook psychiatrische) stoornissen en lichamelijke en sociale problemen. De kern van de behandeling vindt plaats in 12 leefgroepen. Aan het centrum is een speciale school verbonden en er zijn goede (ook medische) onderzoeksfaciliteiten. We hebben 120 bedden, verlenen ook poliklinische hulp en doen wetenschappelijk onderzoek. Er werken 225 mensen. Wij vragen een creatief therapeut v/m voor 40 uur per week.waarvan 20 uur wegens vervanging bij zwangerschap. De taken bestaan o.a. uit: - spelobservatie/diagnostiek; - speltherapie; - deelname multidisciplinair team. Functie-eisen: - HBO-opleiding creatieve therapie (b.v. Mikojel); - ervaring in het werken met verstandelijk gehandicapten; - zelfstandig kunnen werken als therapeut (e) - in teamverband kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden zijn geregeld volgens de CAO-ziekenhuiswezen. Salariëring in FWG-groep 45. Pensioenvoorziening bij het P.G.G.M. Tijdelijke aanstelling voor één jaar met mogelijkheid nadien tot vaste aanstelling. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot mw. A. van Latum, orthopedagoge, tel: 04242-91911. Sollicitaties vóór 25 april 1993 te richten aan de afdeling personeelszaken De Hondsberg, postbus 10102, 5060 GA Oisterwijk. Specialisten in onderzoek en behandeling Inlichtingen: De Stem. 076-236911 Kaasland franchise- organisatie heeft in Nederland 90 kaasspeciaalzaken in kaas, noten, brood, bake off en vleeswaren. beter completer Wij zoeken op korte termijn voor diverse Kaasland vestigingen in het zuiden, midden en westen van het land die op franchisebasis een winkel of shop kunnen exploiteren. Wij zoeken kandidaten die beschikken over enig eigen kapitaal en in het bezit zijn van de vereiste diploma's. Voor de geschikte kandidaten is er met een lage investering een goede nettowinst haalbaar. Zeer geschikt voor jonge enthousiaste ondernemers. Interesse? Dan kunt u uw reaktie sturen naar: FRIC0 Nederland, Postbus 108 4940 AC Raamsdonksveer, t.a.v. Afdeling franchising. w Voor het rayon West-Brabant/Zeeland. In deze zelfstandige functie bent u verantwoordelijk voor de verkoop van computertor- muiieren en supplies, bedrijfsdrukwerk en kantoorpapier. U bezoekt en onderhoudt contacten met bestaande en nieuwe relaties. Onze voorkeur gaat uit naar een medewerk(st)er met een commerciële instelling, enige jaren verkoopervaring en een sterk verantwoordelijkheidsgevoel. Ervaring of affiniteit met de grafische industrie en/of automatisering is gewenst. Opleiding vindt zowel intern als extern plaats. Wij bieden u een zeer goede salariëring en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Opleiding: middelbaar niveau, verkoopervaring in de buitendienst of grote belangstel ling daarvoor. Leeftijd: circa 25 jaar. Uw sollicitatie voorzien van een c.v. pasfoto ~W kunt u richten aan: DIRECT SYSTEMEN B.V. is een landelijk opererend bedrijf dat zich vanaf 1964 met succes bezighoudt met de verkoop enproduktie vancomputerformulieren t.a.v. de heer H. Klaassen Postbus 26 4900 AA Oosterhout Telefoon 01620-56050 staff planning Voor meer informatie, ook over de vele andere vacatures in de regio, kunt u ons bellen: 076 - 22194) Daarnaast heeft onze vestiging in Tilburg een groot aantal banen. Bel: 013 - 354858. Wij zijn op werkdagen tot 18.30 bereikbaar. Onze opdrachtgever, een handelsdrukkerij uit de regio Breda, is wegens vervanging op zoek naar een organisa torisch ingestelde persoonlijkheid. U gaat zorgdragen voor een optimaal verloop van alle binnendienstactivi teiten. Ordervoorbereiding, calculatie en planning vor men naast het inkopen van materialen, de facturatie en de telefonische contacten met afnemers en leveranciers tot uw voornaamste werkzaamheden. Voor deze door- groei-functie zoeken wij kandidaten tussen de 25 - 35 jaar met bij voorkeur een grafische MTS-opleiding. Calculatie-ervaring is een must. Een toeleveringsbednjf voor de automatisering is op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde kandidaat voor het rayon West-Brabant. U behandelt de aanvragen van klan ten en geeft middels een zgn. repeatsysteem tijdig aan wan neer die aan (nieuwe) bestellingen toe zijn. Relatiebeheer en deels pionieren zullen naast de administratieve afhande ling hiervan uw voornaamste werkzaamheden gaan vor men. Creativiteit en initiatief zijn belangrijke eigenschap pen. Opleiding: MBO-niveau met minimaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Leeftijd: 25-35 jaar. Een gerenommeerd assurantiekantoor is wegens uit breiding op zoek naar een ervaren kandidaat met over wicht. U gaat leiding geven aan een team van ca. 5 medewerkers. U coördineert de werkzaamheden ter ondersteuning van de buitendienst. Tevens onderhoudt u middels telefonische acquisitie alsmede het plegen van relatiemarkering contact met particulieren en mid den- en kleinbedrijf. Opleiding: Assurantie A (schade en leven) met ervaring. Leeftijd: 30 - 35 jaar. Wegens uitbreiding van de activiteiten zoekt een han delsfirma uit de autobranche een organisator met een commerciële instelling. U krijgt het totaalbeheer over het magazijn, waarbij u zich zowel met het stroomlij nen van het hele logistieke traject als de inkoop bin nenland zult gaan bezighouden. Systeembeheer vormt eveneens een belangrijk onderdeel van deze uitdagende functie. Doorgroei tot de verantwoordelijkheid over het totale inkoopgebeuren behoort tot de mogelijkheid. Opleiding: minimaal MTS (bij voorkeur autotechniek) met soortgelijke ervaring in de (vracht-) autobranche. Leeftijd: 30 - 40 jaar. 1 mei a.s. verhuizen wij naar: Willemstraat 6,4811 AK, Breda telefoon: 076 - 221944, fax: 076 - 200631 UITZENDORGANISATIE De Polytechnische Faculteit verzorgt onder wijs m de studierichtingen Chemische Technologie, Elektrotechniek, Technische Computerkunde, Hoger Informatica Onderwijs, Hoger Laboratorium Onderwijs chemisch, medisch en LIA, Milieukunde en Werktuig bouwkunde. De Polytechnische Faculteit verzorgt onder wijs aan 2000 studenten, is actief op het gebied van contractactiviteiten en heeft 1 Van0nze verslaggever Terneuzen - Het Terneuzense cc b en w ziet geen enkel juridisc) je intentie-overeenkomst aa met projectontwikkelaar Matse: ontwikkeling van Steenen Beer nieuwingsproject voor een dee Terneuzense binnenstad. Wethouder J. van Rooijen zei dat Naast het reguliere onderwijs verzorgt de Sector Laboratorium Onderwijs, als onderdeel van de Polytechnische Faculteit van de Hogeschool West-Brabant, een groot aantal Post-HBO cursussen. Het contract-onderwijs en contract-onderzoek zijn ondergebracht in het Trainingscentrum. Door uitbreiding van de activiteiten met een aantal projecten en cursussen zoeken wij met ingang van 15 juli 1993 een Functie-inhoud: - mede verwerken van financiële gegevens van projecten en cursussen - actieve bewaking en verwerking van cursusgegevens (evaluaties,' roosters, dictaten e.d.) - voeren van een deel van de cursus-correspondentie - verstrekken van algemene cursusinformatie - telefonisch benaderen van informatie-aanvragers - administratieve verwerking en bewaking van ingekomen cursus- informatie-aanvragen. Functie-eisen: - afgeronde MEAO-opleiding - ervaring met financiële administratie - flexibele en zelfstandige werkinstelling - goede communicatieve vaardigheden en een representatieve uitstraling - commercieel gevoel - goede taalvaardigheid in het Nederlands en Engels en beheersing van WordPerfect 5.1. Arbeidsvoorwaarden U krijgt een projectaanstelling voor in principe 6 maanden. Bij gebleken geschiktheid en welslagen van het project is verlenging van de projectaanstelling met minimaal 6 maanden extra bespreekbaar. Het salaris voor deze functie is volgens Rijksregeling en bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 3.650,- bruto per maand (schaal 6 BBRA) bij een volledige weektaak. Informatie en sollicitatie Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer dr. j.B. van Dort, manager Trainingscentrum, telefoon 01608-14021. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voorzien van een CV - voor 26 april a.s. en met vermelding van vacaturenummer 0109 - richten aan Hogeschool West-Brabant, t.a.v. de heer B.H.P.j.M. de Louweren, hoofd Personeel Organisatie, Postbus 90.116, 4800 RA Breda. De Hogeschool West-Brabant beschikt over een eigen kinderopvang. 'Commissie voor middenstand en toerisme opheffen" Aardenburg - B en W van Aar denburg willen de commissie ï00r midden- en kleinbedrijf en toerisme opheffen. In plaats daarvan zou het volgens het col lege zinvoller zijn om periodiek overleg te plegen met de mid denstand. De adviescommissie werd in 1981 opgericht. De laatste jaren is de belangstelling voor de ver gaderingen van de commissie dusdanig afgenomen, dat B en W zich afvragen of het nog wel zinvol is om dë commissie voort te laten bestaan. Ze leggen deze vraag dan ook voor aan het Konsultatief Overleg Raadsleden dat op donderdag 15 april verga dert. Het KOR wordt dan tevens gevraagd te adviseren over de aanvangsdatum van de fusie tus sen Aardenburg en Sluis. B en W stellen 1 januari 1995 voor. De vergadering begint om 19.30 uur in het gemeentehuis. Van onze verslaggever Oostburg - Aannemersbedrijf Schol-Dierikx mag zich van B en W van Oostburg vestigen in het buitengebied bij Zuidzande. Het college komt hiermee terug op zijn eerder ingenomen stand punt. Het verzoek van het bedrijf, om zich te mogen vestigen in een bestaande loods aan de Molen weg, werd eind vorig jaar afge wezen. De vestiging was in strijd met het bestemmingsplan en B en W vonden dat een bedrijf in het buitengebied niet paste. De commissie planologie was het daar echter niet mee eens. Ze vond het in het belang van de werkgelegenheid in de kern Zuidzandze dat het bedrijf zich toch zou kunnen vestigen. B en W hebben dat advies nu overge nomen en stellen voor aan de gemeenteraad om medewerking te verlenen. De raad vergadert op donderdag 15 april. In die vergadering wordt ook een voorstel besproken öm 30.000 gulden uit te trekken voor een nieuwe strandpost bij Groede. t BI 23 zo lie ve Zi m< ge hi H< tn Va Flo zij ni( ze| sti ke Van onze verslaggever Terneuzen - Architect Bert Toorenman uit Hardinxveld- Giessendam heeft een reke ning ingediend bij de ge meente Terneuzen voor zijn aandeel in het Innovatiepro ject Scheldeboulevard. Hij meent recht te hebben op een honorarium omdat hij zegt de geestelijk vader te zijn van het project. Tevens schrijft hij in een brief aan de gemeenteraad dat ande ren zijn plannen (mis)bruiken en dermate verminken dat de ge meente daar geen goede zaak mee dient. „Ik ben daar niet alleen de bedenker van, ik heb he pe Or pi; wi de .rei ra ke E( mi Ba tei in da kc en le dt T< di (ADVERT1 BoxChantalmetve bodem en speelj In wit en blank. Van 3 In honing, zwart t Van 359.-v( Box Catja metverstelb; In wit, blank 2* PAASDAG GEOPEND VAN 10.00-17.00 UUR! Aanbiedingen gelden zolang de voorraad strekt. Geldig t/m 17 april 1993. Bel voor gratis Baby Magazine: 02977-55555 HET MEEST COMPLETE WAREt Oosteinderweg 249 02977-55555 Ro D*n Bosch Balkweg 1

de Stem | 1993 | | pagina 20