Toch geld voor De Meerpaal? TRUIEN Bromtol wil het publiek laten lachen goederen 5r POLITIE rapport DUIVEN sport Roosendaal Culinair weer op Tongerloplein Schoonmaak vervuilde grond in put van Van Wijck in augustus examens 100e Lid Zeeuws-Vlaamse afdeling werkgeverskring College Terneuzen is tegen krediet maar gemeenteraad is waarschijnlijk vóór straat 18 ■12612 Hoge boetes voor snelheidsovertreders chter de kerk te verdieping Auto weg Succesvol evenement wordt herhaald STUNTPRIJZEN ZEELAND Cambodjaans nieuwj aar sfeest in Roosendaal Straffen groeien Bergenaar boven het hoofd SE 01140-12381 WOENSDAG 7 APRIL 1993 Alcohol Terneuzen - De politie in Ter- neuzen heeft gistermorgen vroeg een 38-jarige automobi list uit Gent aangehouden. De man reed met zijn personen auto over de Guido Gezel- lestraat eia bleek onder in vloed van alcohol. Na proces verbaal en met een dagvaar ding op zak werd de man weer op vrije voeten gesteld. Terneuzen - Gistermorgen ontdekte een inwoner uit Ter neuzen dat zijn personenauto was gestolen. Het voertuig stond geparkeerd aan de Scheldekade in zijn woon plaats. Het betreft een Merce des, kleur beige, met het ken tekennummer RV 60 NV. Den Haag - SOMT. Manuele therapie: R. de Roo-Burm, Terneuzen. Terneuzen - De weersomstan digheden zondag 4 april had den in de morgenuren weinig goeds voor de duivensport in petto. Onverwacht klaarde het kort na de middag op en kon den de vogels in Doornik en in Quievrain aan het luchtruim worden toevertrouwd. Beide wedvluchten kenden een snel verloop. DOORNIK VZV Hoofdplaat, 351 duiven, hoogste sneleid 1318,45 meter per minuut: 1 en 2. H. Calon, 3. A. Gernaert, 4. B. de Poorter, 5. C. Temmerman, 6 en combinatie Den Hamer, 7. A. de Poorter en zoon, 8. P. Maas, 10. A. van de Broecke. Samenspel Aardenburg/Eede, 458 duiven, 1278,7 mpm: 1 en 2. C. de Cock, 3. A. de Lijzer, 4. A. Robe sin, 5. A. Dezutter. Strijd in Vrede Groede, 126 dui ven, 1249,2 mpm: 1,3 en 8. A. Schaap, 2. D. Verherbrugge, 4 en 5. M. Elfrink, 6. H. Simpelaar, 7. mevrouw Scheele, 9. A. van Mui ken, 10. J. van de Wege. Sluiskilse Reisduif, 87 duiven, 1330,23 mpm: 1 en 3. O. Dehul- sters, 2,5,6 en 8. J. Harms, 4. combinatie Van de Wege-Wisse, 7 en 10. combinatie Nachtegaal, 9. combinatie Clerck-Dhaene. Verwachting Axel, 48 duiven, 1344,35 mpm: 1,3,5 en 10. J. Gie- le, 2 en 6. F. Schoof, 4 en 7. P. de Bakker, 8. M. Dieleman, 9. C. de Poorter. De Vrede Sas van Gent, 104 dui ven, 1325,14 mpm: 1,5 en 8. B. van de Berghe, 2 en 7. A. de Caluwé, 3,6 en 10. G. Dellaert, 4. T. Freijser, 9. P. Goossen. Met Moed Vooruit Boschkapelle, 98 oude duiven, 1354,42 mpm: 1. P. Pieters, 2 en 10. D. Dobbelaar, 3 en 4. A. Nicolaas, 5,6 en 8. A. Wauters, 7. F. Dobbelaar, 9. J. Hinderks. Met 96 jaarlingen, 1336,75 mpm: 1 en 8.Th. van Damme, 2,5 en 7. J. Hinderks, 3. F. Dobbelaar, 4 en 9. W. Dobbe laar, 6 en 10. A. Wauters. Eerste de Beste Schoondijke, 221 duiven, 1303 mpm: 1,4,8 en 10. E. de Wever, 2,3 en 6. J. de Poorter, 5 en 7. A. Steurrijs, 9. M. Verher brugge. Nog Sneller Breskens, 289 dui ven, 1316 mpm: 1,3 en 9. L. van de Wege, 2. gebroeders Pijcke, 4. W. Daansen, 5.1. van Grol, 6 en 7. I. de Dekker en zoon, 8. B. Neve, 10. P. Gernaert en zoon. De Snelvliegers Oostburg, 160 duiven, 1266,81 mpm: 1. J. de Smet, 2,6 en 7. M. Zeegers-Ver- straete, 3,5 en 8. W. Prenen, 4. R. Jansen, 9 en 10. L. Verheij De Getrouwe Duif Cadzand, 184 duiven, 1269,23 mpm: 1. G. Schrier, 2. C. Riemens, 3,5 en 7. P. Goossens, 4 en 10. D. Kerkhoven, 6. J. Kools, 8. W. Goossen, 9. J. la Gasse. Recht voor Allen Sluis, 131 dui ven, 1257,78 mpm: 1,5,7 en 9. combinatie Coppens-Baert, 2. P. Pielaet, 3 en 8. G. Tanghe, 4. O. Moens, 6 en 10. J. Louweret. Jong maar Moedig Driewegen, 105 duiven, 1268,39 mpm: 1 en 4. J. Vonhout, 2. J. Boerman, 3,5 en 7. P. de Hamer, 6. F. Dellaert, 8 en 10. J. Mangnus, 9. B. van de Slikke. Hoop Biervliet, 148 duiven, 1336,57 mpm: 1,3,5 en 6. A. Pro voost, 2. I. Versluijs, 4 en 9. J. Moens, 7. A. Pijcke, 8. H. Neve jr, 10. A. de Boevere en zoon. QUIEVRAIN De Postduif Heikant, 171 duiven, 1296 mpm: 1. Frank Thijs, 2,3 en 9. Ed Verschuren, 4 en 8. Lex Thijs, 5. L. de Bruin, 6 en 7. J. Gijsel, 10. Antoine Thijs. Nieuw Leven Koewacht, 22 oude duiven, 1303,82 mpm: 1,2,3 en 4. R. van Hijfte, 5. Joos Elegeert. Met 22 jaarlingen, 1262,8 mpm: 1 en 3. O. van Damme, 2 en 5. R. van Hijfte, 4. mevrouw De Kind. De Reisduif Graauw in samenspel met De Postduif Lamswaarde, 96 duiven, 1300,77 mpm: 1 en 10. gebroeders De Koster, 2 en 8. B. Rokven, 3. F. Kouiizer, 4 en 9. W. van de Velde, 5. Th. Weemaes, 6. A. Bisschop, 7. gebroeders De Bakker. De Snelle Duif Clinge, 108 oude duiven, 1283,3 mpm: 1,3 en 7. P. Bolsens, 2. L. Willaert, 4. I. Brae- cke, 5,9 en 10. combinatie Smet- Kerkhoven, 6. D. van de Bergen, 8. C. van Landeghem. Met 67 jaarlingen, 1239,45 mpm: 1,2,3,6 en 7. P. Bolssens, 4 en 9. combi natie Smet-Kerkhoven, 5. J. van Goethem 8. L. Willaert, 10. I. Merckx. Herleving Kloosterzande, 230 duiven, 1289 mpm: 1 en 6. J. Everaert, 2 en 5. R. Verschuren, 3. combinatie Bisschop-De Waal, 4. combinatie Verschuren-Andries- sen, 7,8 en 10. Jo Voet, 9. W. Vermeulen. Van onze verslaggever Roosendaal - De liefhebbers van overheerlijk tafelen kunnen op 20 en 21 mei hun hart weer ophalen tijdens Roosendaal Culinair. Vorig jaar deden zich in de Spie geltent op het Roosendaalse Tongerloplein meer dan driedui zend bezoekers ten goede aan culinaire hoogstandjes van de veertien plaatselijke restaura teurs. Volgens de organisatie was het succes van de eerste editie een extra reden om dit jaar weer zo'n festijn te organiseren. Ook nu wordt uit België een spiegel tent gehaald die op het Tongerl oplein wordt neergezet. De veertien deelnemende restau rateurs brengen een grote varië teit aan hapjes en karakteristie ke gerechten. Elk van de deelne mers presenteert één apart ge recht. Tijdens Roosendaal Culinair kunnen de mensen drank en spijzen betalen met zogenaamde Roosendaalders. Dat zijn bonnen met een waarde van een ƒ2,50. Bedoeling is dat de gasten zoveel mogelijk gerechten keuren. Daarom worden deze allen aan geboden voor bedragen- tussen de vijf en tien gulden. Muzikanten Op beide dagen luisteren muzi kanten het culinair festijn op. Er zijn onder meer optredens ge pland van muziekgroepen van de Jazz Academie Roosendaal en een drietal accordeonisten. Naast Roosendaal Culinair wordt de spiegeltent op zaterdag 22 mei gebruikt voor een optre den van de populaire Roosen daalse groep The Richards. Hun optreden begint om 21.00 uur. Van onze verslaggever Philippine - De Brabants-Zeeuwse Werkgeverskring (BZW) heeft de afgelopen jaren een forse groei doorge maakt in Zeeland. In het bijzonder gebeurde dat in Zeeuws-Vlaanderen. Op de ledenvergadering in Au Port te Philippine begroette de Zeeuws-Vlaamse kring gisteren het honderdste lid: H. Peters van Peters Cleaning te Sas van Gent. Van de werkgeversvereniging zijn personen lid die leiding geven aan bedrijven die tenminste vijfentwintig mensen in dienst hebben. De BZW stelt zich ten doel de belangen van de aangesloten leden op provinciaal en regionaal niveau zo goed mogelijk te behartigen. Dat is naast dienstverlening en informa tieverstrekking de hoofdactiviteit van deze werkgeversorganisa tie. De BZW heeft in Zeeland en Noord-Brabant in totaal 2000 leden en kent negen regionale kringen, waarvan twee in Zeeland: de kring Midden-Zeeland en de kring Zeeuws-Vlaan- deren. De Zeeuws-Vlaamse kring had gistermiddag dr. G. Wagner, voormalig president-directeur van de Koninklijke Shell Groep op bezoek. Die hield daar een praatje voor de aanwezige leden over de industrie in Nederland. It ten Koste van de lieid, service en deskundig nddr gerust! KINDERWAGENS hu 125.- tot 500.- kartinq. den. Gedeputeerde Staten van Zeeland delen dat mee in een brief aan de omwonen den. Onder de woning aan de Loven- polderstraat constateerde een onderzoeksbureau ernstige ver vuiling. Vroeger was daar een stortplaats waar in de jaren zes tig ook industrieel afval op te recht kwam. De vuilstort ging in 1965 dicht en tien jaar later werd er een woning opgebouwd. Bij een proefopgraving in 1987 kwamen diverse chemische ver ontreinigingen aan de opper vlakte. Naar aanleiding daarvan volgde een vervolgonderzoek in 1989 waarbij ook het grondwa ter werd onderzocht. Het voor malige stort bleek vervuild met stoffen als cadmium, zink, nik kel en lood, aromatische verbin dingen en gechloreerde koolwa terstoffen. Ook het grondwater bleek sterk met die stoffen te zijn verontreinigd. De grondsanering die dit jaar plaatsvindt, bestaat uit de ver wijdering van de schone boven laag die tijdelijk in een depot wordt opgeslagen. De vervuilde grond gaat naar de stortplaats in de Koegorspolder. De woning staat op palen en hoeft niet te sneuvelen door het schoonmaak- karwei in de put. De watersane ring neemt langere tijd in beslag. Er komen waarschijnlijk draina gebuizen in de laag onder het stort, waaruit water wordt opge pompt en gereinigd. Het schone water wordt geloosd op de sloot ten zuiden van de put van Van Wijck. [juelj - De schoonmaak van de veruilde grond onder de (toning Lovenpolderstraat 17 ,eHoek kan naar verwacht in augustus dit jaar beginnen. Volgens de provincie Zeeland duurt de grondsanering van de zogenoemde Put van Van Wijck ongeveer drie maan- WANDELWAGENS nu 75.- tot 150.- korting Van onze verslaggever Ierneuzen - Basisschool De Meerpaal aan de Sloe- laan in Terneuzen krijgt wellicht toch zestigdui zend gulden van de ge meente voor aanpassing van het schoolgebouw. Een meerderheid van het college van b en w besloot gisteren het oude voorstel te handhaven en dus geen geld te geven maar wethouder W. de Zeeuw (onder wijs) verwacht dat een meerder heid van de gemeenteraad eind deze maand besluit het benodig de geld wel beschikbaar te stel len. De Zeeuw was van meet af aan voorstander van het verstrekken van het krediet. Wethouder A. Stahl-Hemelsoet schaarde zich gisteren tijdens het wekelijkse college-overleg achter hem. Jk verwacht dat er geen inhou delijke discussie zal komen. De pap is al redelijk gestort. Ik verwacht dat de PvdA, Groen Links, D66 en WD besluiten het krediet beschikbaar te stellen. En dat is met dertien tegen twaalf een meerderheid in de raad." Ruimtegebrek Aanpassing van het schoolge bouw is nodig omdat De Meer paal, de grootste basisschool in Zeeuws-Vlaanderen, met ruim tegebrek kampt. Er zijn maar negen groepslokalen, terwijl De Meerpaal naar verwachting in de loop van dit schooljaar twaalf groepen telt. Een grote groep kinderen werd noodgedwongen in de gemeenschapsruimte on dergebracht, Daarom wil De Meerpaal de patio naast de ge meenschapsruimte overkappen. Dat kost tachtigduizend gulden, maar de ouderraad is bereid zelf twintig mille voor rekening te nemen. Aan de gemeente wordt de resterende zestig mille ge vraagd. Ongelijke behandeling De meerderheid van het college liet al eerder weten hieraan niet te willen meewerken omdat bij inwilliging van het verzoek spra ke is van ongelijke behandeling. De vrees bestaat dat anders an dere openbare basisscholen bij de gemeente voor geld op de stoep van de gemeente staan. Want volgens de rijksnormen mag de gemeente eigenlijk het geld niet geven. Als de gemeente 'an die nonnen afwijkt, komt ze de problemen als zich straks dij andere scholen soortgelijke huisvestingsproblemen voor doen. Het ministerie van onder wijs wil ook niet meebetalen aan de aanpassing van het schoolge bouw. Rijksbijdrage Wethouder De Zeeuw ging vori ge week op verzoek van de faadscommissie voor onderwijs "aar het ministerie in Zoeter- ®eer om te pleiten voor een rijksbijdrage maar zijn missie 'leP op niets uit. Vandaar dat de gemeente op zoek moest naar andere oplossing door zelf de zestigduizend gulden uit de zak te halen. Of de meerderheid van de ge meenteraad geld voor De Meer paal beschikbaar zal stellen zal donderdagavond blijken. Dan s'aat het voorstel op de agenda 'an de raadscommissie voor on derwijs. (ADVERTENTIE) Wereld van zwembassins, indoorsporten en aktieve buitenrekreatie Hele paasvakantie geopend. Ook op 1e Paasdag. Doe mee aan onze Paaseierenwed strijd! Zvvembadweg 1-5 4463 AB Goes tel. 01100-33388 De spelers van De Bromtol repeteren: 'Het stuk leent zich uitstekend voor een avondje lachen.' foto wim kooyman DE BROMTOL is een nieuwe Terneuzense toneelvereniging. De club wordt 'gedragen' door mensen uit horeca en midden stand. Binnenkort treden zij twee keer op in het Zuidland- theater met de klucht 'De tante van Charley'. De Bromtol maakt er een compleet avondje uit van, want naast het toneelstuk krij gen de bezoekers te eten, te drinken. En dansen kunnen ze ook nog. Van onze verslaggever HET STUK is al zo oud, dat regisseur Henk van Tol niet meer weet wie het heeft geschreven. Van oorsprong is het Engels en de bewerkster heet Rosita Pe ters. Het heet 'Oh bella donna Lucia', maar is in amateurtoneelkring bekender als 'De tante van Charley'. Ooit werd er een speelfilm van gemaakt, met Heinz Rühmann in de hoofdrol. De Bromtol begon in november van vorig jaar met de repetities. Twee maal per week, op zondagochtend en op maandag avond. Geen sinecure voor de horecamen- sen, die ochtend na een lange zaterdag avond. „Dat kost wel eens moeite, niet iedereen is altijd even helder", zegt Van Tol. En Willy de Meyer, 'kolonel' in het stuk, zegt lachend: „Ja, er is soms een groot verschil tussen de zondag en de maandag." Uitdaging De spelers hebben voor het merendeel nooit eerder op het toneel gestaan, „Dat is het leuke ervan. Het is een hele uitda ging. Het stuk leent zich uitstekend voor een avondje lachen. Dat is toch wel belangrijk. Alles is veel te serieus tegen woordig. Kijk maar naar de tv, daar wordt je gewoon beroerd van", zegt Van Tol. De Tante van Charley speelt in de jaren dertig in Oxford. Charley (Siete Roffel) is er student en op een dag krijgt hij bericht dat zijn rijke Braziliaanse tante Donna Lucia d'Alvarez op bezoek komt. Samen met medestudent Jack (Krijn Hamelink) grijpt hij haar bezoek aan om indruk te maken op hun geliefden. Maar tante's komst is vertraagd en ze komen in de problemen. Hun vriend Will, een dubbel rol van Siete Roffel, wordt omgedoopt tot Donna Lucia, met alle gevolgen van dien. Mopperkont Het wordt de vuurdoop voor de Bromtol. En toch hebben ze het al eerder gespeeld, zestien jaar geleden. We hebben het dan wel over andere mensen, in een andere plaats. Henk van Tol, tegenwoordig eige naar van een bistro in Terneuzen, leidde toen de toneelgroep Bromtol in het Zuid hollandse Poeldijk. 'Mopperend en brom mend', volgens een plaatselijke krant en de naam 'Bromtol' lag voor de hand. „Ja, naarmate de uitvoering dichterbij komt, wil ik nog wel eens mopperen", geeft Henk toe. De try-out van de nieuwe Bromtol vindt ook in Poeldijk plaats. Louter toeval, want de eerste voorstelling in Terneuzen was al gepland, maar in Poeldijk was de schouwburg alleen nog in de week ervoor beschikbaar. In Terneuzen wordt het stuk twee keer gespeeld, op vrijdag 16 april en op zondag 25 april. Op vrijdag is het een avondvoorstelling, met champagne, koud buffet en een orkestje na afloop. De voorstelling op zondag is 's middags en wordt voorafgegaan door een brunch. Stichting Naast de eerder genoemde spelers worden de rollen vervuld door Anita Jurry, Tilly de Bakker, Andrea van der Hooft, Nelly Hamelink, Adrie de Ridder en Rolf Ho ving. Ineke Altena verzorgt de grime en Rietje de Doelder is souffleuse. De groep is van plan in de toekomst vaker kluchten te brengen. „Eerst eens afwachten hoe dit loopt, proberen hier meer bekendheid te krijgen", zegt Van Tol. „We zijn wel heel serieus bezig, zijn als stichting ingeschre ven bij de Kamer van Koophandel. En in de toekomst sluiten we ons wellicht aan bij het ZCA (Zeeuws Centrum Amateur toneel)", vult De Meyer aan. De voorstellingen in het Zuidlandtheater beginnen om 20.00 uur en om 14.00 uur. De klucht is in drie bedrijven en duurt ongeveer twee en een half uur, inclusief pauze. Kaarten zijn te verkrijgen bij het Zuidland, of bij de spelers zelf. lie mooie babykamers zijn duur. linterieurtje bestaat uit: nt, Commode en hoge opzet, alpine-wit AANBIEDING 9§e< makte inschaal ch mj planting gele ONIA looie VSTSTOF 'EMPOT Van onze verslaggever Terneuzen - Dat de onveilige verkeerssituaties van de Zeeuws-Vlaamse wegen niet uitnodigen tot hard rijden is een aantal mensen nog steeds niet duidelijk. Tijdens de zitting van de kan tonrechter gisteren in Terneuzen stond weer een aantal mensen voor het hekje voor fikse snel heidsovertredingen. „Er wordt behoorlijk te hard gereden in het Zeeuws-Vlaamse land. Een van de onveiligste stukjes in Europa. Vandaar dat de geldboetes zo hoog zijn", zei officier van justitie Groen tegen J.C. uit Hoek. Hij reed vorig jaar met een snelheid van 134 kilo meter per uur over de Langeweg in Axel terwijl daar tachtig mag worden gereden. Hij kreeg een geldboete van 540 gulden aan zijn broek. C.V. uit Zaamslag maakte het nog bonter met zijn snelle bolide van Duitse makelij. Hij ver klaarde gisteren nu eenmaal ge wend te zijn snel op te trekken maar de politie greep hem vorig jaar in de kraag toen hij met 161 kilometer per uur over de rijks weg 61 bij Vogelwaarde vloog. Hij was het daar totaal niet mee eens en zei 'slechts' 120 gereden te hebben. Hij herinnerde zich nog wat er die avond was ge beurd. „Ik stond bij het stoplicht en heb de gewoonte snel weg te rijden. Na een kilometer had ik al een fikse voorsprong op mijn achterligger. Die politiewagen moest dus een behoorlijke snel heid maken om mij in te halen. Hij heeft dus niet met een con stante snelheid en afstand achter mij gereden." Hij toverde vervolgens een gra fiek tevoorschijn waarin hij pro beerde aan te geven dat hij het bij het rechte eind had. Groen en kantonrechter Melens waren niet onder de indruk van zijn ver haal. „Het is bewezen dat u veel te hard reed. Wellicht niet de hele periode maar toch onver antwoord snel." Hij eiste daarom een boete van duizend gulden en een onvoorwaardelijke rijont zegging van vier maanden. Melens vonniste iets milder. Duizend gulden boete en een voorwaardelijke rijontzegging van vier maanden met een proef tijd van twee jaar. W.K. uit Oosterhout moest 12 mei van het vorige jaar op tijd op zijn werk zijn en werd op de rijksweg bij Sluiskil gesnapt met een snelheid van 123 kilometer per uur. Dubbel pech want eer der die dag was hij net buiten Sas van Gent gepakt met een snelheid van negentig kilometer per uur. Hij vroeg de kanton rechter daarmee rekening te houden want het werd immers anders een wel heel dure grap. Groen had hier geen oren naar. „Langs de weg van Hoek naar Breskens staan twintig camera's en er kunnen dus twintig over tredingen gemaakt worden." Een boete van 250 gulden was zijn deel. De Tractaatweg bij Westdorpe was op 12 juni van het vorige jaar voor A.Q. uit Sas van Gent de route om het gaspedaal in te trappen tot 122 kilometer per uur in plaats van de toegestane 70 kilometer. Hij verklaarde haast te hebben en zag de snel heidscontrole te Iaat. Voor hem was een geldboete van 510 gul den weggelegd. Van onze verslaggever Roosendaal - In het Erato Com plex op de Kade in Roosendaal wordt zaterdag 10 april het Cambodjaans nieuwjaarsfeest gehouden. Het feest, waarmee 2536, het Jaar van de Haan, wordt ingeluid is een initiatief van de Cambodjaanse Vereni ging in Nederland (CVN). Dit jaarlijkse evenement is niet alleen vanwege het nieuwe jaar van de Cambodjanen. Het CVN wil, door Nederlanders bij de viering te betrekken, het weder zijdse begrip tussen beide cultu ren vergroten. Zodoende hoopt het CVN ook het integratiepro ces van Cambodjaanse vluchte lingen in de Nederlandse samen leving te bevorderen. Het evenement in Roosendaal werd ook al in april 1990 gehou den. Omdat deze gemeente sinds 1987 zeventig nieuwe Cambod jaanse vluchtelingen opnam, vond het CVN het weer tijd worden Roosendaal aan te doen. Voor het feest in het Erato za lencomplex zijn ruim 500 perso nen uitgenodigd. Groot assortiment container- potten voor uw kamer planten (0 16 cm) Van onze rechtbankverslaggever Breda - Officier van justitie mr. F. Ie Cocq d'Armandvil- le heeft gisteren tegen de 25-jarige M. v. D. voor ze ven woninginbraken en een autodiefstal in Bergen op Zoom veertien maanden celstraf geëist. De verdachte had het vooral voorzien op geld en geluids apparatuur. Hij is al jaren verslaafd aan drugs. Vol gens de reclassering gaat zijn streven niet verder dan van dag tot dag te overle ven. Hij moet nog drie straffen gaan uitzitten. Dat kost hem 22 maanden. Als er daar nog eens veertien bij komen, wordt de toekomst wel erg uitzichtloos, vond raadsvrouwe mr. F. van Benthem. Zij vroeg om een onvoorwaardelijke straf van zes maanden en nog een voorwaardelijke straf. Von nis op 20 april.

de Stem | 1993 | | pagina 17