Hoek ontmoet Vitesse Delft Bral doorbreekt stilzwijgen De Kombuis haalt Ben/De Ridder in NAC laat winst op Heerenveen in slotfase schieten 'Animo voert in Terneuzen een totaal verkeerd beleid' b3 Sepp Vermeulen jaagt op areeord Braakmanuurloop sport AGENDA SPORT ZEELAND resses uur HW'24 krijgt RBC 2 op bezoek in vijfde bekerronde Animo bestrijdt opvatting van Richard Bral BRIDGERUBRIEK Knap spel op drives ZATERDAG 27 MAART 1993 ;ement stelt u voorop, tariële en tandig beweegt u zich ommuniceert op alle eert en telefoneert. ie zijn de eerste ende functie te eel aangevuld met gericht op de den die onder meer sing van de Engelse nemen met Abbenbroek van Uw sollicitatie jan een CV) kunt u an Overveld, 6- maakt deel uit van ie en heeft intensieve <e en Duitse WS. Lovensdijkstraat 61 48I8AJ Breda telefoon 076 - 250500 Van onze sportmedewerker jxel - Het komende week einde staat er in het KNVB- voetbal een karig programma op de rol. In de eerste klasse /l ontmoet Hoek zaterdag in een uitwedstrijd Vitesse Delft en op dezelfde dag krijgt HVV'24 het Roosendaalse RBC 2 op visite in de vijfde tonde in de strijd om de KNVB-beker Zuid 1. Lewe dorpse Boys ontvangt een dag later RIA. Hoek kreeg 20 november met 4-0 Üop van Vitesse Delft. Zaterdag is Hoek te gast bij die club en moet daar minimaal een punt pakken om uitzicht te houden op ie beoogde veilige haven. „We moeten nog zeven punten uit de resterende duels pakken. Dan pas zitten we goed," zei trainer Dick Buitelaar na het treffen met Quick Boys. Dit houdt in dat Buitelaar uit elk duel minstens een punt wil pakken. Met na Vitesse Delft nog ARC en Sche- veningen uit en Exelsior Maas sluis, Lisse en Rozenburg in ei gen huis, moet dat kunnen. Zeker nu Hoek zelf de lijnen uit durft te zetten. Zij het nog niet altijd met evenveel succes. Het scorend vermogen is daarvoor tot nu toe te gering gebleken. De opleving van Ogali, drie treffers, lijkt voorbij. Buitelaar was na het treffen met Quick Boys in ieder geval niet onder de indruk van de Nigeriaan. Met de terug keer van Remco van Keeken is het scorend vermogen eveneens niet vooruit gegaan. Wat wel beter is geworden, is de verdedi ging. Hoek daarom als favoriet voor de zege tippen, is niet ver keerd. Zeker daar de mannen uit Delft eveneens niet al te veel scoren. Twintig maal in 20 duels is maar één keer meer dan Hoek. Winnen van Vitesse Delft zou ook voorzitter Eddy Dobbeleir goed uitkomen. „Dit jaar eerste klasser blijven is onze eerste zorg," zei hij. Tegen het volgen de seizoen kijkt hij niet op. „Dan staan we er," oordeelde hij. Trai ner Dick Buitelaar kan zaterdag Jos Kayser en John Alleman eventueel weer inzetten. Beiden hebben hun schorsing erop zit ten. Eveneens zaterdag speelt HW'24 in eigen huis in de strijd om de KNVB-beker van het dis trict Zuid 1. Tevens een leuk oefenduel voor HW'24, dat in ieder geval scherp moet blijven om de titel in de derde klasse te pakken. Een feestje dat vorige week net niet doorging. De ner vositeit zat te veel in de benen. „RBC 2 is een interessante te genstander," weet Rudy Neefs, voorzitter van HW'24. Momen teel acht hij het beter dat zijn hoofdmacht speelt, dan dat het traint. Dat de Hulstenaren ver der willen bekeren, de winnaar ontmoet in de volgende ronde Kloetinge, mag voor eenieder duidelijk zijn. HW'24 kwam in deze bekerronde terecht via uit schakeling van Zaamslag, Ter- neuzense Boys en Yerseke. Het duel tegen RBC werd eerder al eens vastgesteld op 20 december, werd verzet naar januari en werd toen afgelast. De ontmoe ting in Hulst ziet Neefs als een uitdaging. Spelersproblemen voorziet hij, ondanks dat er op zaterdagmiddag gespeeld wordt, niet. HW'24 komt dus op oor logssterkte binnen de lijnen. Een prima generale met het kam pioensduel, tegen Moerse Boys volgende week, in het vooruit zicht. Meer zorgen hebben RIA en Le- wedorpse Boys die elkaar zon dag ontmoeten. Beide lijken te licht voor de vierde klasse H. Wint Lewedorpse Boys, hetgeen niet de verwachting is, dan kan deze ploeg het Corn Boys nog knap lastig maken. Wint RIA, dan zit Corn Boys, dat samen met deze twee clubs in de degra datieslag zit, op rozen. Inzet is hier dus de rode lantaarn. La chende derde lijkt Corn Boys te worden. PROGRAMMA ZATERDAG Eerste klasse A: Vitesse Delft-Hoek, Serooskerke-Zwart Wit'28, DOVO- Katwijk, Noordwijk-ARC, Rijns- burgse Boys-Lisse, Quick Boys- Scheveningen, Rozenburg-Excelsior Maassluis. Beker: HW'24-RBC 2. ZONDAG Vierde klasse H: Lewedorpse Boys- RIA. -s Door onze tennismedewerker Henk van de Voorde St.-Jansteen - Het is Richard Bral een doorn in het oog dat voor de Zeeuws-Vlaamse tennisjeugd de magere jaren zijn aangebroken. Althans wat het competitieni veau betreft. De 34-jarige tenriisleraar uit St.-Jansteen heeft er een duidelijke verklaring voor. „Bij Hulster Ambacht bijvoor beeld speelt het eerste mixed team komende seizoen belache- Ejk laag. In het verleden waren er zelfs meerdere goede jeugd- teams op zondag. Deze teams zijn totaal ontwricht. Zowel in Hulst als bij de andere ten nisclubs in de regio. En dat on danks het feit dat het aantal jeugdleden in bijna alle vereni gingen gegroeid is. De grootste ommekeer kwam toen men in lemeuzen bij Animo begon te pushen. Animo heeft een centra le rol gespeeld en nu plukken we met zijn allen de wrange vruch ten daarvan," zegt Richard Bral cynisch. Ongeveer vijf jaar geleden kwam deze club met een ambitieus be leidsplan. Men wilde een toon aangevende club in Zeeuws- pïlaanderen worden. Animo werd inderdaad een sterk tennisbol- werk. Spelers als Van Veldho ven, Simon, Rottier, Begijn en anderen werden naar Terneuzen gehaald. Inmiddels is vrijwel ie dereen van enige reputatie ver trokken. Van dat roemruchte tennisbolwerk is niet veel meer over. Inmiddels is Animo terug naar af en kiest alleen nog voor de eigen jeugd. èichard Bral: „Animo en zijn "tainers hebben destijds een to- ial verkeerd beleid opgesteld [oor Zeeuws-Vlaanderen. Ze iebben er van geleerd. Terneu- ïen ging in het verleden in zee met de gebroeders Simon. Het taakt kant nog wal als spelers weggetrokken worden bij hun trainer, omdat ze elders compe titie gaan spelen. Stephanie Rot tier wilde men verplichten om in Terneuzen te trainen. Voor haar maakte men echter een uitzon dering, want zij was te goed. Continuïteit in de ontwikkeling van een kind is heel belangrijk. Het is goed om je eigen trainer zolang mogelijk te behouden." Continuïteit Over continuïteit gesproken. Ri chard Bral was meer dan tien jaar privé-trainer van Rottier. Totdat de huidige Nederlandse kampioene bij Jong Oranje kwam. Bral: „Ik was voorstander van Jong Oranje. Ik weet dat ik hier aan St.-Jansteen gekluisterd hen. Ik heb een gezin en een eigen praktijk fysiotherapie. De trainers die met proftennissers de wereld rondtrekken zijn vaak wijgezellen. Ik heb gekozen voor zekerheid. Was ik trainer van Stephanie gebleven, dan zou ik haar misschien als experiment zien, want ik heb geen ervaring met het begeleiden van profs. t Moet ik ten koste van haar eigen ervaring op doen? Ik weet wat ik kan als trainer en dat is voor mij het belangrijkste. Bovendien is het bekostigen van een privé- trainer peperduur. Brenda Schultz bijvoorbeeld had een pnvé-trainer, maar raakte daar door blut. Iemand als Krajicek kan het nu wel bekostigen, maar woeger ook niet." goede prestaties van Rottier doen Richard Bral zichtbaar goed. Tijdens ons gesprek ver leemt hij via teletekst dat zij in "et toernooi in Key Biscayne in tlorida opnieuw Tracey Austin «ft uitgeschakeld. Op de we reldranglijst staat zij 55e en is i,aI?i[tnee na Brenda Schultz he) tweede Nederlandse. „De Prestaties van Stephanie zijn ormidabel. Ik krijg nu zelf ook !ee' aandacht in de media, maar Jk ben nog dezelfde als tien jaar enf- Alleen omdat Rottier zo i°ed presteert word ik nu als trainer ook de lucht in gepre zen. Adviserend Als tennisleraar leidt Bral de florerende tennisschool Hulst. Bij veel tennisclubs in de omtrek geven hij en zijn assistenten les. Hij heeft een adviserende stem in de jeugdcommissies van Hul ster Ambacht, Smash en Game. „Het wachten is nu op een nieu we generatie jeugd. We hebben in Hulst een beleidsplan opge steld, maar we willen geen cen trumfunctie voor Hulster Am bacht. We willen niet dat andere verenigingen door ons geplukt worden. Ik pleit wel voor samenwerking. Vanwege Stephanie Rottier overlegde het begeleidend team vanJong Oranje destijds met mij. Bondscoach Stanley Fran ker heeft mij bijvoorbeeld twee keer opgebeld. Bij Animo ont brak enig overleg. Het was grof dat men met contracten werkte waarbij de competitie gekoppeld werd aan de trainingen. Auiimo werd gesponsord en trainingen konden tegen een habbekrats worden gevolgd. Hierbij lag de zwakke schakel bij de ouders. Als leken voerden zij de gesprek ken met de club, zonder dat zij het beleid op juiste waarde kon den inschatten. Door te kijken naar wat financieel aantrekke lijk was werden zij om de tuin geleid. Ik ben misschien wat ruw in mijn uitlatingen, maar ik erger me er bijzonder aan dat de com petitie op zijn kont zit. In het verleden gaven clubs in de regio subsidies aan talentvolle jeugd. De kraan is nu dicht, want de spelers zouden toch weg gaan. Als de betere spelers wegvielen, volgden vaak ook de wat minde ren, omdat ze het voorbeeld volgden. Daardoor werden de teams incompleet, het niveau daalde en degradatie volgde. Daardoor raakte de jeugd ont moedigd. De reden dat de jeugd niet meer inschrijft voor compe titie is de kater uit het verleden. De lering hieruit voor de spelers is, dat men niet te snel moet veranderen van trainer. Voor de beleidsbepalers is de lering, dat men menselijker en collegialer te werk moet gaan. De prille ta lentjes moet je koesteren en je mag geen misbruik maken van de onwetendheid bij ouders," al dus Richard Bral. De tennisleraar legt uit dat de ouders moeten proberen om voor de kinderen juist een sterke schakel te zijn. „Ouders moeten leerlingen oppeppen voor trai ningen en wedstrijden. Het is niet goed als een ouder tegen een kind zegt: 'het maakt niet uit of je wint of verliest'. Wel: 'doe je best'. Ouders zeggen soms: 'hij doet zijn best niet, want hij verloor'. Dat is erg. Overigens wordt tennis steeds meer een sport voor het gezin: pa tennist bijvoorbeeld met zoon of doch ter." Van onze tennismedewerker Terneuzen - Voorzitter Bram Stoffels van de Terneuzense tennisclub Animo veegt de aantij gingen van Richard Bral aan het adres van zijn club rigoreus van tafel. „Ik vind dat hij de zaak flink opblaast. Het is een sterk staaltje om te zeg gen dat spelers die bij Animo competitie gingen spelen weggehaald wer den van hun privé-trai ner. Wel was het natuurlijk zo dat alle competitiespelers op zaterdagmiddag ander half uur moesten deelnemen aan de competitietraining. Dat is echter een normaal iets want zo worden bij voorbeeld de dubbels inge speeld. Rob Simon was des tijds onze clubtrainer, maar als een speler door de week elders privëtraining had was dat geen enkel pro bleem. Met onze huidige trainer Fi- lip Versluys hanteren we dezelfde werkwijze: buiten die anderhalf uur competi tietraining moet je de spe lers er vrij in laten welke trainer ze kiezen. Hier wa ren ook de contracten op gericht waarbij de spelers natuurlijk vrij, waren om een contract al dan niet te tekenen." Rob en Mike Simon rea geerde eveneens ontstemd op de opvattingen van colle- ga-tennisleraar Richard Bral. Zij lieten zich uit in woorden van gelijke strek king als Bram Stoffels. Afgelopen weekein de waren er zo veel drives in Zuidwest-Nederland, dat ze niet allen volgeboekt waren en dat gebeurt tegenwoordig zelden. De komende weken staan er minder activiteiten op de agenda. Vandaag wordt de inmiddels roemruchte tocht van BC'80 in het Ginne- ken (Breda) gehouden, die met 252 paren uitverkocht is, en is de voorjaarsdrive van BC Oudenbosch. BC De Ba ronie houdt zo'n kroegen tocht op zondag 16 mei in en rond de Grote Kerk van Bre da, zodat.... Juist, dunnetjes over doen, zo heet dat toch? Uit het Raledi-toernooi van afgelopen zaterdag in Prin senbeek dit spel: door Ruud van den Bergh Op harten-heer en -vrouw verdwijnt uit Zuid schoppen vrouw en de rest zit in de knip. Rasenberg maakte zijn 6 Ha contract. De heren De Kok - Pels als N - Z haalden een welverdiende top op 't volgende spel: Wgever 4 B954 NZkw. HV984 - H 1072 4 10 7 3 r io5 HB10 AVB93 N W O Z H 8 6 B 62 7 6 52 654 AV2 A7 3 AV9843 N gever OW kw. 943 A V B 963 V10 43 A 5 2 B 7 5 2 H4 9762 N W O z B 97 6 H V 10 52 AHB8 HV 10843 A 8 6 1087 5 Na 1 KI van West volgde Johan Rasenberg met de noordhand 1 Ha. Gelegen heidspartner Jan Colen kreeg zin in iets groots en in een mum van tijd zaten zij in 6 Ha, te spelen door Rasen berg. Hij kreeg klaveren als uitkomst voor het aas van West. Het lijkt een contract vol risico's, dat echter te ma ken is door een geslaagde schoppensnit en de troeven 3 - 3. Maar het kon ook als volgt: Harten-vijf kwam na die via de acht en boer voor het aas van Zuid was. In noord werd een ruiten ge troefd en op klaveren-heer verdween schoppen-2. Zuid troeft nu een klaveren en Noord nog een ruiten. Dit is dan de situatie met Noord aan slag: B 9 5 4 HV - 10 Zij waren N - Z en het bieden ging als volgt: Noord Oost Zuid West P 1 1 2 2* p P 30 3* dbl. allen passen Na het strafdoublet wilde Oost niet meer bieden, maar 5 KI en zelfs 5 Rui kunnen worden gemaakt. Oost begon met klaveren-aas en de nage speelde harten voor het aas van Zuid. Een ruiten naar de heer en....schoppen 2 naar de acht! Toen Oost niet beken- 1073 10 H VB N W O Z H 8 E 62 76 - AV 7 AV98 de, was het vlug bekeken. De laatste ruiten werd met troef aas getroefd. Er volgde nog een schoppensnit en naast die ene klaveren- en die ene rui tenslag verloor Pels nog twee hartenslagen, maar maakte zijn contract. Agenda: 3 april: finale West- Brabant Meeüs kampioen schap; 4 april: Bergen op Zoom kroegentocht. Hoek - De Braakmanuurloop is de laatste jaren niet meer dat wat het geweest is. Was het in vroeger jaren een plaats waar de Zeeuwse topatleten elkaar het niet bepaald gemakkelijk maakten, de afgelopen jaren werd het record van Johan de Vlieger, dat al dateert uit 1980, in de verste verte niet meer benaderd. Vandaag zit er wellicht weer muziek in als Sepp Vermeulen aan de start komt. Richard. Bral: „Continuïteit is voor een tennisser heel be langrijk. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Axel - Met nog twee duels voor de boeg is De Kombuis, via een 6-3-zege op Racing White, op gelijke hoogte met koploper Ben/De Ridder gekomen in de hoofdklasse van het regionale zaalvoet bal. Deze twee teams moeten onderling uit gaan maken wie de titel zal pakken. Van der Gucht, dat met 6-4 van Grens- vrieriden won, is te ver achterop ge raakt, evenals Bonte Hert 2, dat met 3-2 nipt langs Sporting'88/De Ruyter gleed. Rode lantaarndrager IZV verloor opnieuw. Deze maal was Vervaet met 4-2 iets te sterk. Churchill Lions, dat eveneens nog op een degradatiestek vertoeft, verloor met 4-3 van Cambrinus. Dit hield tevens in dat Cambri- nus iets meer lucht kreeg, maar het hoofd klasserschap nog niet veilig weet. IZV-VERVAET 2-4 - In deze als aardig aangemerkte partij was Vervaet net iets slagvaardiger dan IZV. Halverwege stond het scorebord op 1-3 nadat Paul Vervaet 0-1 had gescoord. Jochem Vervaet maakte met een zuivere hattrick het winnende kwartet vol. Peter de Kort en Arno Wauters scoorden voor de gastheren. CAMBRINUS-CHURCHILL LIONS 4-3 - Na een 1-1-score bij de doelwisseling liep Churchill Lions uit naar 2-3 en leek daarmee de pot te pakken. Dat feestje ging niet door, omdat uiteindelijk bij de afrekening Kevin Thomson en Wim Sinke elk twee keer voor Cambrinus raak hadden geschoten. Mare Corijn (2x) en Theo de Smet troffen doel voor de gasten. DE KOMBUIS-RACING WHITE 6-3 - Ra cing White weet nog steeds niet op volle sterkte binnen de lijnen te komen. De Kom buis kon dat wel en zette de duimschroeven aan. Ed van Bellen (2x), Sjef Pouwels (2x), Dave van Overmeeren en Maarten Zwegers voltrokken het vonnis. Roland Inghels, Chris van de Veire en Jimmy Broos scoorden tegen. VAN DER GUCHT-GRENSVRIENDEN 6-4 - Met 2-0 op het scorebord bij het wisselen van doel was de zaak nog verre van beklon ken. Van der Gucht bleek echter over de langste adem te beschikken en won via doelpunten van Jan (4x) en Nelis (2x) de Visser. Luc Rombout (2x) en Peter van Gremberghe scoorden voor de formatie uit Koewacht. SPORTING'88/DE RUYTER-BONTE HERT 2 2-3 - De thuisclub leidde halverwege met 1-0. Daarna wijzigde het beeeld en scoorde Bonte Hert 2 drie keer door rake inzetten van Eric Neve, Benny Langeraert en Wim Verdoorn. De gastheren kwamen ook na de rust maar tot één doelpunt. Het bleek te weinig. Jerry van Toor en Marico Tomic waren de schutters in de Terneuzense gele deren. Stand: Ben/De Ridder 22-36, De Kombuis 22-36, Van der Gucht 22-32, Bonte Hert 2 22-31, Terneuzen 23-23, Vervaet 22-21, Racing White 21-20, Bleyenbergh/Vajo 21-17, Grensvrienden 23-16, Cambrinus 22-15, Sporting'88/De Ruyter 22-15, Churchill Lions 22-14, IZV 22-10. Begin deze week was het nog niet helemaal zeker, omdat de Zeeuwse crosskampioen vorige week geveld werd door griep, waardoor hij de Boulevard-City Run moest missen. „Ik beslis pas op het laatste moment. Zoals het er nu uitziet, zal dat wel lukken, maar wil ik een aanval doen op het record, dan moet ik topfit zijn. Anders wordt het een training." Het record van Johan de Vlieger, toen als eerstejaars senior neer gezet, bedraagt 18 kilometer en 150 meter. Volgens Vermeulen moet hij dit, als de vorm terug is, kunnen breken. „Ik zat voor mijn griep op weg naar zo'n 19 kilometer per uur. Nu is de Braakman wat anders dan een wegwedstrijd, maar het zou toch moeten lukken." Voor de Axelaar staat deze uur loop in het patroon op weg naar de marathon van Londen, waar aan hij drie weken later deel neemt. De vraag is ook of hij' vandaag steun krijgt van tegen standers die hem kunnen opja gen. Gezien het organiserende Scheldesport niet met voorin schrijving werkt, is dit altijd een vraag zonder antwoord. Bij de vrouwen blijft het record ook als sinds 1985 overeind, toen Trijnie Smeenge daar in de Zui delijke Braakmanbossen aan de Spanjaardsweg het uur vol maakte met 13 kilometer en 900 meter. Een afstand die vandaag wellicht ook overeind zal blij ven. Naast de uurloop staat er nog een zeven kilometer op het programma. Beide afstanden gaan om 14.30 uur van start. Het parkoers is om de 250 meter aangegeven met bordjes, zodat iedere deelnemer weet welke af stand hij in dat uur afgelegd heeft. Er kan ter plaatse worden ingeschreven vanaf 13.30 uur. Van onze sportredactie Heerenveen - Zwaar teleur gesteld stapten de NAC-spe- lers gisteravond na het ener verende topduel met Heeren veen van het veld. Op het moment dat de mogelijk cru ciale zege stevig in de knip leek te zitten bij de Breda- naars, liet verdediger Groen zich in de laatste minuut sierlijk vallen over de armen van Karelse en mocht De Vis ser vanaf elf meter de 2-2 binnen schieten. „Zeker weten dat ik hem niet geraakt heb," foeterde Karelse, die aan de actie ook nog eens een gele kaart overhield. Trainer Ron Spelbos accepteerde het verliespunt nuchter. „Dood zonde", vond Spelbos, „maar dit hoort een beetje bij het voetbal." Door het gelijke spel van de Bredanaars en de winst van VW op Den Haatg (6-1) nemen de Venlonaren de leiding in de eer ste divisie over. Desondanks is NAC gezien het vertoonde spel van gisteravond nog altijd de torenhoge favoriet op het kam pioenschap. Zelden immers had' Heerenveen het in eigen huis zo moeilijk. NAC speelde goed georgani seerd, kreeg de mooiste kansen en kwam maar zelden echt in de problemen. Twee ongelukkige tegentreffers kostten de geel zwarten uiteindelijk de volle winst. „Jammer", oordeelde Spelbos. „We kwamen hier voor de winst en dankzij dit gelijk spel blijft Heerenveen toch in beeld. Achteraf pas kun je vast stellen wat de schade is met betrekking tot de kampioensra ce." HEERENVEEN-NAC 2-2 (0-1) - 24. Van Hooijdonk 0-1, 74. Ten Voorde 1-1, 82. Lokhoff 1-2, 90. De Visser 2-2 (strafschop). Toeschouwers: 11.500. Scheidsrechter: Van der En- de. Gele kaarten: De Jong (Heeren veen), Brood en Karelse (NAC). HEERENVEEN: Swager, Doesburg, De Jong, Groen, Verbeek, Echteld (69. Ten Voorde), Roelofsen, Visser, Tammer, Alberda (81. Schaap), Reg- top. NAC: Karelse, Koumans, Brood, Sas (73. Zondervan), Wilnis, Remie, Gesthuizen, Lokhoff, Brusselers, Van Hooijdonk, Lammers. SCHAKEN Zaterdag 27 maart, achtste ron de KNSB: HWP 1-Philidor (eerste klasse B), HWP 2-Baro- nie (tweede klasse C), Stukken- jagers-Terneuzen (derde klasse E), HWP 3-Brunssum (derde klasse F); zevende en laatste ronde ZSB: hoofdklasse: SVW- ZV-Vlissingen 1, Landau-DZD, Middelburg-Souburg 2, Sou burg-Vlissingen 2; promotie klasse: Goes 1-Koudekerke, Middelburg 2-De Sluisse Toren, Terneuzen 2-Landau 2, Goes 2 is vrij. VOETBAL Zondagvoetbal KNVB afdeling Zeeland eerste klasse: IJzendij- ke-Jong Ambon, Philippine- Zeeland Sport, Robur-Zeelan- dia, Vlissingen-Graauw, Ou- werkerk-Biervliet, Aarden- burg-Hontenisse. BASKETBAL Zaterdag 27 maart: Scheldes port l-Dynamo'70 1 (eerste klasse mannen), sporthal 't Zwaantje Terneuzen, aanvang 19.45 uur. Scheldesport 2-BV Oostburg 1 (tweede klasse man nen), sporthal 't Zwaantje Ter neuzen, aanvang 18.00 uur. Zondag 28 maart: Stonedun- kers l-Mevo'80 1 (derde klasse mannen), sporthal Den Dullaert Hulst, aanvang 16.30 uur. HOCKEY Mannen: tweede klasse: Olym- pia-HSD; derde klasse: Goes- Zevenbergen, Rapide-Middel- burg. Aanvang wedstrijden 14.30 uur. Vrouwen: derde klasse: Leoni- das-Olympia, Prinsenbeek- Goes; vierde klasse: Rapide- Middelburg. Aanvang wedstrij- den 12.45 uur. ZAALHANDBAL Afdeling: HV Hulst-Hontenisse (Belgische competitie), sporthal Den Dullaert Hulst, aanvang 12.00 uur. HV Hulst-GSC (Zeeuwse beker vrouwen), sporthal Den Dullaert Hulst, aanvang 13.15 uur. TENNIS Mixedcompetitie: eerste klasse: De Schelde 3-De Schelde 1, aanvang in Vlissingen 13.30 uur; tweede klasse: Yerseke 1-MLTC 3, aanvang in Kapelle 15.00 uur; vierde klasse: De Schelde 6-Dauwendaele, TE- BO-Vrouwenpolder, aanvang in Kapelle 15.00 uur. Mannencompetitie: eerste klas se: Duiveland 1-Animo 1, Schouwen Duiveland 1-Drive 1, aanvang in Kapelle 15.00 uur; tweede klasse: Souburg 1-DOS 1, aanvang in Kapelle 09.00 uur.

de Stem | 1993 | | pagina 13