WW RZAKEN Hulstenaar nog niet tevreden ïaatsen betalen gratis 'We zijn hier geen kakschooltje ZAKEN NIEUWS KORT ZEEUWS Plan voor windmolenpark bij race-circuit Bath 'Schadevergoeding van gemeente Oostburg is volstrekt ontoereikend' tie tot 3 april de stem ZEELAND C4 Seminar over personeel in I detailhandel m binnen 7 dagen )r de rubriek Privé Veertigste keer uitvoering van Matthaus Passion in Aardenburg Vervoersverbod vogels opgeheven GS Zeeland willen toetreden tot Klimaat Verbond Green Spirit succesvol bij Euro Super Pull Thalia 'blijft zitten waar je zit' rijven. ir leuk 'n deze /orden ftie van llen te sr 'gat' et spel. ïmstan- )men. er geen lee dus werk- Maar gezond i.rte uit. WOENSDAG 17 MAART 1993 Van onze verslaggever „atl, De Delta Nutsbedrij- ven willen in de Anna-Marie- nolder bij de waterzuive ringsinstallatie Bath een win- ienergiepark bouwen met junimaal 22 en maximaal 40 windturbines. Komt in de polder het race- en rrosscircuit, dan hopen de Delta nutsbedrijven 22 turbines al daar te bouwen. Komt het cir cuit er niet, dan is er ruimte voor maximaal 40 turbines. De gemeenteraad van Reimers- waal beslist morgen of de stich ting Geluidsproducerende Spor ten een haalbaarheidsonderzoek naar dat circuit mag starten. Valt dat onderzoek positief uit, vooral met betrekking tot de geluidhinder voor de omgeving, dan wordt het circuit over zo'n vijf jaar in gebruik genomen. De Delta Nutsbedrijven hebben korte tijd geleden een verzoek voor de bouw van het windener giepark ingediend bij de ge meente Reimerswaal. Het college van b en w heeft aldus burge meester A. Verbree nog geen standpunt ingenomen inzake het verzoek. Het park moet tussen Ossendrecht en het Schelde- Rijnkanaal komen. Volgens H. Elenbaas van de Del ta Nutsbedrijven kan het winde nergiepark goed samengaan met de plannen voor het circuit. Als het park er komt, zal het samen met de Noordbrabantse elektri citeitsmaatschappij PNEM wor den opgezet. Se Anna-Mariapolder is volgens hem een geschikte locatie voor zo'n park. „Bij zuidwesten-wind wordt de wind over de Wester- schelde aangevoerd en onder vindt dus weinig belemmerin gen." Een windenergiepark met 22 turbines zal volgens Elenbaas een oppervlakte van zo'n 80 hec tare beslaan. „Waarvan negentig procent als landbouwgrond ge bruikt kan worden." Zo'n park levert op jaarbasis voldoende energie om een stadje met 9000 woningen van verwar ming en licht te voorzien en zorgt volgens Elenbaas voor een besparing van zeven miljoen ku bieke meter aardgas. „Daar komt nog eens bij dat door zo'n park de uitsloot van koolwater stofdioxine wordt beperkt. Goed voor het milieu dus", aldus Elen baas. Van onze verslaggever Oostburg - Hulstenaar E. de Rijck, eigenaar van het pand Markt 20 in IJzendij ke, legt zich niet neer bij de schadevergoeding van {500 gulden die burge meester en wethouders van Oostburg hem willen beta len. Volgens De Rijck is dat bedrag volstrekt on voldoende om hem tege moet te komen. Be vergoeding heeft te maken met een slepende kwestie tussen De Rijck en de gemeente over {et pand Markt 20 in IJzendijke. De Hulstenaar kocht dat pand enkele jaren geleden met de be- doeling er detailhandel in te be ginnen, maar kreeg daar van de gemeente op grond van het be stemmingsplan geen toestem ming voor. De gemeente wees daarop een planschddeclaim van De Rijck li, maar die haalde bij. de Raad van State alsnog zijn gelijk. De gemeente besloot vervolgens de eigenaar vijfduizend gulden te geven voor een .onderzoek naar de activiteiten die wel in het pand aan de Markt in IJzendijke zouden kunnen. Interesse inmiddels toonde een buurtbe woner interesse het pand voor 55.000 gulden te kopen. De Rijck betaalde indertijd 68.000 gulden en liet via zijn advocaat Van Voorst Vader weten dat de ge meente het verschil bij moest kassen.'Dan zou de Hulstenaar zijn verzoek om schadevergoe ding intrekken. Maar burgemeester en wethou ders wilden niet verder gaan dan de helft van dat bedrag. In de ogen van De Rijck is dat vol strekt onbespreekbaar. Hij kocht bet pand naar eigen zeggen voor 58.000 gulden en kon het nu voor 68.000 gulden verkopen. i-En dat kan ik zwart op wit bewijzen", aldus De Rijck. Hij vroeg zijn advocaat daarom Ijl» augustus vorig jaar de ge meente te benaderen met het Ivoorstel dat verschil, 20.000 gul- den plus de wettelijke rente, uit de keren. „De advocaat zag daar 'geen heil in en schoof mijn voor tstel aan de kant. Daarom heb ik inmiddels een andere advocaat in de arm genomen om alsnog mijn recht te halen. Want de gemeente heeft me veel te lang un het lijntje gehouden." I Van onze verslaggever I lemeuzen - 'Personeel als inves- II tering in de detailhandel' is de Intel van een seminar, dat op Hag 30 maart vanaf 19.45 I in het Westerscheldecollege lijn Terneuzen wordt gehouden. |Het seminar, georganiseerd door li® Provinciale Opleidingscom- 1 missie, past in het kader van de T Week van de winkel'. Tijdens de r bijeenkomst worden twee onder werpen nader onder de loep ge- nomen, te weten arbeidsovereen- Ikomsti IN DE Middeleeuwen werd het passieverhaal voorgelezen in de kerk. In de daaropvolgende eeuwen werd het ver haal door componisten op muziek gezet en werd de passie gezongen en gespeeld in de paaspe- riode. In Nederland is het uitvoeren van vooral de Matthaus Passion van J.S. Bach een tradi tie en in de reeks con certen neemt Aarden burg een belangrijke plaats in. Dit jaar is er een jubileum te vieren. De Matthaus wordt voor de veertigste maal in de Sint Bavokerk uitge voerd. Door onze medewerkster Jeanette Vergouwen Aardenburg - Zaterdag 3 april is het zo ver. Om 14.00 uur heffen de vocalisten het in drukwekkende openingskoor 'Kommt ihr Töchter, helft mir klagen' aan. Zij worden geleid door dirigent Jos van Veldho ven, die mede aan de wieg stond van de Nederlandse Bachvereniging. Het Aardenburgs Bachcomité hoeft niet te klagen, het krijgt een uitvoering in huis die in Europa geprezen wordt. Na tien jaar zijn zelfs de ergste tegenstanders van de authen tieke uitvoeringen ervan over tuigd dat koor en barok-orkest van de Nederlandse Bachver eniging en gerenommeerde so listen borgstaan voor kwaliteit. Omdat een jubileum extra glans moet hebben, nodigde het Bachcomité Jos van Veldhoven uit om zijn visie betreffende Bach's Passionen te verduide lijken en tevens werd de man, die veertig jaar geleden de Mat thaus naar Aardenburg haalde, gevraagd een blik herinnerin gen open te trekken. L. Blom was van 1947 tot 1966 dominee in het West-Zeeuws- Vlaamse stadje. Hij vertelt nog graag over zijn Aardenburgse periode. „Als zestienjarige jongen heb ik in Naarden geluisterd naar de Hohe Messe van Bach. Ik had koppijn na afloop, de muziek' van Bach moet je leren waarde ren en dat is niet gemakkelijk", zegt hij. Toch was hij direct enthousiast toen hij in 1950 een brief kreeg van Jo Verweij, de administrateur van het koor van Piet van Egmond. Van Eg- mond speelde de orgelpartij tij dens de uitvoeringen van de Matthaus onder leiding van Mengelberg. Toen deze na de oorlog verhuisde naar Zwitser land, probeerde Van Egmond de passie-traditie voort te zet ten. „In die brief stond dat het koor zocht naar een kerk in de buurt van de Belgische grens en men vroeg zich af of de Sint Bavo geschikt was. Hulst hadden ze al afgeschreven, want de akoes tiek was er slecht. Ik heb met een gezegd dat we meededen, maar dat ze moesten wachten op het einde van de restauratie van de kerk. De eerste uitvoe ring vond in 1953 plaats, hele maal in de stijl van de romanti sche school. Schitterend, zo'n massa volk en die mooie mu ziek", vertelt Blom. Het eerste uur Hij werd geassisteerd door een van de andere werkers van het eerste uur, Eduard Cuelenaere. Dirigent Jos van Veldhoven (links) en L. Blom, die de indertijd Matthaus Passion naar Aardenburg haalde, zijn klaar voor de veertigste uitvoering. foto camile schelstraete De nu tachtigjarige Piet Brak man zorgde jaar in jaar uit voor de opbouw van het podium. Dit jaar wordt dat gratis geleverd door een firma uit Maldegem. Dertig jaar lang werd de Mat thaus uitgevoerd in de romanti sche stijl onder leiding van Van Egmond en daarna van Charles de Wolff. In 1983 nam de Ne derlandse Bachvereniging, die ook de uitvoeringen in Naarden verzorgt, het vaandel over. Het koor bestaat uit professionele vocalisten,'die geen dag van te voren hoeven te komen repete ren, zoals de groep rond Van Egmond dat vroeger deed. „Toch was dat prachtig hoor. Ze kwamen de zaterdagmiddag aan met bussen en werden met een naar de kerk gedirigeerd. Daar werd gerepeteerd tot rond middernacht en het ging er niet zachtzinnig aan toe. Van Eg mond kon echt kwaad worden en liet sommige passages ette lijke keren herhalen. Een van de violisten werd eens zo kwaad dat hij riep 'we zijn hier toch geen kakschooltje', maar Van Egmond kende geen gena de. Al die mensen moesten in gekwartierd worden in Aarden burg en we hebben moeten re kenen om het budget telkens rond te krijgen", vertellen Blom en Cuelenaere gezamen lijk. «n en opleidingen. I prekers zijn J. Vermeulen, di- l ün ü1 van Arbeidsbureau I "Meneren en C. van Hoof, coor dinator bij de OVD. Deelnemers an het seminar kunnen zich 1 aaraelden bij de Kamer van koophandel in Middelburg. ^an onza verslaggever Ma - Met ingang van gisteren M alle gebieden in West-Bra- wf waarvoor een vervoersver- o van pluimvee en vogels gold ver°and met pseudo-vogel- Ntiten vervoersverb°d inge- teiCtnUr van de van de ^Keuring van Vee en Mgr. De Bruijckere (94) in Aardenburg overleden van het vervoers- miod betekent ook dat er geen 'tnmlL meer is voor de zoge- jöpleervluchten voor jon- P stduiven die voor later deze land gepland staan. Comitélid Van Helden illus treert het verschil van toen en nu met cijfers. In veertig jaar hebben ongeveer 30.000 men sen de uitvoeringen bijge woond. Dat betekent een ge middelde .van 750 per jaar. Het laagste aantal bezoekers werd gescoord in 1988 (577) en het hoogste in 1992 (1131). De eerste uitvoering kostte in totaal 5000 gulden, nu is dat 65.000 gulden. Voor een toe gangskaartje betaalde men in 1953 tussen de vier en zes gul den en in 1993 tussen de 50 en 65 gulden. Het publiek bestaat volgens het comité voor de helft uit Belgen. Het comité knoopt de eindjes aan elkaar en komt er met de subsidies van de gemeenten Aardenburg, Oostburg en Sluis en de provincie Zeeland net. Betreurd wordt dat de sponsor bijdragen teruglopen. Dit jaar moet daarom de reservepot al aangesproken worden. Afwisselend Jos van Veldhoven opteert voor de combinatie van de eerbied waardige traditie en een avon tuurlijke aanpak. Omdat er elk jaar gewisseld wordt van diri gent en solisten blijft de uitvoe ring afwisselend. Dit jaar voert Van Veldhoven twee nieuwigheden in: het ge bruik van het clavecimbel als begeleidingsinstrument van o.a. de recitatieven en het door el kaar opstellen van de verschil lende stemmen in de koren. Dit heeft een akoestisch effect en leidt tot beter intoneren. De veertigste uitvoering van de Matthaus wordt zaterdag 3 april uitgevoerd door het koor en barok-orkest van de Neder landse Bachvereniging, jongens van de koorschool St. Bavo Haarlem en de solisten: Nico van de Meel (tenor/evangelist), Klaus Mertens (bas/christus), Dorothea Röschmann (so praan), Catherine Patriasz (alt), Mark Padmore (tenor) en Peter Kooy (bas). Kaarten De toegangskaarten kosten vijftig gulden in de zijbeuken, waar het zicht minder is, wat wordt opgeheven door het plaatsen van videoschermen, en veertig gulden in de voorkerk (schip). De kaarten van 65 gul den zijn uitverkocht. De tickets .kunnen telefonisch besteld worden via het secretariaat, te lefoon 01177-2403 van dinsdag tot zondag tussen 10.00 en 12.00 uur, of bij de verschillen de verkooppunten in Zeeland. Van onze verslaggever Middelburg - Gedeputeerde Staten (GS) van Zeeland wil dat de provincie zich aansluit bij het Klimaat Verbond Ne derland. Doel van die vereni ging is de gevolgen van het broeikaseffect zoveel moge lijk te beperken en de regen wouden te redden. GS heb ben er een jaarlijkse contri butie van 3800 gulden voor over om toe te treden tot het verbond. Het Klimaat Verbond (voor be houd van de atmosfeer) is een internationale organisatie op initiatief van .een overkoepelend orgaan van de indianen uit het. Amazonegebied. De indianen zeggen toe alles in het werk te stellen om de regen wouden te redden van de onder gang. Een partij uit het westen die bij het verbond is aangeslo ten spant zich in de uitstoot van broeikasgassen te verminderen. In oktober vorig jaar is de Ne derlandse afdeling van het Kli maat Verbond opgericht. De be doeling is op nationaal niveau de bijdrage aan de internationale beweging te versterken. GS van Zeeland staan daar sympathiek tegenover. Van onze correspondent IJzendijke - De 'supertrekker' Green Spirit uit Biervliet, met de piloten Prudent Buyck en Peter de Regt, was succesvol tijdens de Euro Super Pull in sportpaleis Ahoy in Rotterdam. Deze trek- kertrekwedstrijden worden on der grote publieke belangstelling afgewerkt. Deze editie was Ahoy twee keer volledig uitverkocht. Dat betekent bijna 18.000 be langstellenden. In de vrije klasse 5,4 kg was Green Spirit goed op dreef. In het internationale gezelschap kwam Prudent Buyck goed voor de dag. Uiteindelijk eindigde hij op een derde plaats omdat bij de tweede trek, 57,20 meter, de wit te kalklijn werd geraakt en dis kwalificatie volgde. Toch was Green Spirit zijn grote concurrenten It Kypmansie en Popye te snel af. Zij behaalden zelfs geen full-pull. In de 5,4-klasse ging de zege naar de Duitser E. Kiemele met Museum Killer. In de 3,4 kg-klasse gingen de eerste plaatsen naar de Engelse deelnemers. In de 4,4 kg-klasse kwam Peter de Regt als sterkste uit de bus. In deze categorie volgden er maar liefst acht full- pulls, waarbij Green Spirit be resterk uit de bus kwam. Een full-pull in 8,47 seconden en een tweede full- pull in 13,34 secon den. De concurrentie kwam niet verder dan een full-pull en een trek van ongeveer 56 meter. Eindstanden 5,4 kg: 1. Museum Killer van E. Kiemele (Duitsland) fp 9,36 sec en 53,32 meter, 2. Snoopy van K. Wit- hingham (Engeland) fp 10,25 sec. en 48.50 meter, 3. Green Spirit van P. Buyck (Nederland) fp 9,88 sec. en diskwalificatie in tweede trek. 3,4 kg: 1. Desperate Don van B. Armistead twee keer fp, 2. Just Another Invader van D. Prince, 3. Starlight Express van J. Snel, allen Engeland. 4,4 kg: 1. Green Spirit van P. de Regt fp 8,47 en 13,34 sec. 2. It Kypmansie van K. Zijsling (beiden Nederland) fp 9,31 sec. en 57,60 meter, 3. Snoopy van K. Withing- ham (Engeland) fp 9,12 dec en 56.89 meter. Wedstrijdprogramma: 20 mei Wier den, 31 mei Emmeloord, 19 juni Warns, 10. juli Eext, 17 juli Jakobs Flevo Super Pull, 24 juli Cadzand, 31 juli Lochem, 7 augustus Achter veld, 14 augustus Meerkerk, 22 au gustus Bakel, 11 september Flevo- hof, 4-5 september EK Denemarken. Van onze correspondent Aardenburg - Mgr. Modest M. de Bruijckere (94) is maandagavond in het bejaardentehuis Coensdike te Aardenburg overleden. De Bruijckere wórdt zaterdag 20 maart in zijn ge boorteplaats Eede begraven. De Bruijckere werd op 3 februari 1899 geboren en op 14 juni 1924 tot priester gewijd. De belangrijkste functies die hij vervulde, waren het conrectorschap in Dongen, van 1927 tot 1936, en rector van de bekende kweekschool Saint Louis te Oudenbosch tot 1967. Daarna was hij tot 1983 rector van een tehuis voor oudere broeders in deze plaats, om vervolgens zijn intrek te nemen in het Aardenburgse tehuis Coensdike. Voor zijn verdiensten op het gebied van de opvoeding van de jeugd kreeg De Bruijckere bij zijn pensionering de titel 'Erekapelaan van Z.H. de Paus' en mocht hij zich Monseigneur noemen. Open deur bij Bakkerij Dees Zaamslag - Bakkerij Dees be staat 35 jaar. Dit wordt van daag gevierd met een open huis van 13.00 tot 18.00 uur. Bakkerij Dees geniet een naamsbekendheid ver buiten Zaamslag en noemt zich de beste bolussenbakker van Zeeuws-Vlaanderen, goed voor 1200 stuks per week. Naast de bekende bolussen is er een ruim assortiment van allerlei soorten bruin brood, krentenbrood, suikerbrood en het overbekende kruiden brood, een specialiteit waar van Dees het geheim niet ver klapt. Vandaag is iedereen welkom vanaf 13.00 uur. De bakkerij kaïi bekeken worden en er is een drankje voor de bezoekers en voor de kleintjes een sur prise. AnneMarel nu AnneBelle Terneuzen - Damesmodezaak AnneMarel is helemaal ver bouwd en ook de inrichting is compleet anders. Voortaan heet de zaak niet meer Anne Marel maar AnneBelle. Een naamsverandering omdat de eigenaars vooral een zeer vrouwelijke naam willen die goed klinkt en van toepassing is op het modebeeld dat de zaak brengt. AnneBelle wil een zaak zijn waar de klanten zich op hun gemak voelen. Dames kunnen rustig rondkij ken en een keuze maken uit diverse stijlen aan betaalbare prijzen. Advies en tevreden heid van de klant staat bij AnneBelle voorop. Zij die we gens omstandigheden niet naar de winkel kunnen toeko men, krijgen de gelegenheid om enkele stukken te laten ophalen die dan thuis te pas sen. Ook rolstoelpatiënten kunnen zonder problemen bij AnneBelle terecht. Beautycentrum in Churchill Hotel Terneuzen - De vakbekwame haarartiesten Wim van den Berge, Ron Verhenneman en beautyspecialiste Jeanine Kie vit zijn verhuisd naar hun nieuwe beautycenter Beautel Les Artistes in het Churchill Hotel in Terneuzen. Van nu af kunnen de liefheb bers zich dus laten verwennen. In het Beautel les Artistes wordt gezorgd voor een goed verzorgd uiterlijk, een mooi kapsel en een stralende make up. Alle nodige apparatuur is aan wezig en de beautyfarm in het Churchill Hotel is efficiënt in gericht. Het aanwezige zwem bad werd tropisch aangekleed, de sauna werd vernieuwd, er zijn twee verzorgingsruimtes, zonnebank, kapsalon en een gezellige bar. Zondag is er een open dag en kunnen belangstellenden een kijkje komen nemen en kennis maken met de vele mogelijk heden. Ook kunnen adviezen ingewonnen worden. Open huis Boetiek Elro Sint Jansteen - Boetiek Elro in de Wilhelminastraat 10 in Sint Jansteen houdt vrijdag, zaterdag en zondag open huis. De voorjaars- en zomercollec tie is overzichtelijk uitgestald en kan rustig bekeken worden in een ongedwongen sfeer. Er ligt tijdens de open dagen voor elke koper een extraatje klaar. Elro is geopend: op vrijdag van 9.30 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 20.00 uur, zaterdag van 9.30 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur en op zon dag van 14.00 tot 18.00 uur. Lentedagen bij Yan der Plas Modes Oostburg - Bij Van der Plas Modes in de Brouwerijstraat in Oostburg wordt vandaag, morgen en zaterdag open huis gehouden. Alles staat in het teken van de lente. Stralend, opgewonden en bar stensvol met energie wordt de modeliefhebber uitgenodigd om de totaal vernieuwde man nenmodezaak te komen be zichtigen. Prachtige vloeren, plafonds, verlichting, meube len, rekken en een nieuwe ge vel hebben de zaak van Van der Plas volledig omgetoverd. Van der Plas begint het lente seizoen met de slogan 'Wij kleuren uw dag'. Certificaat voor Peters Cleaning Philippine - Schoonmaakbe drijf Peters Cleaning uit Sas van Gent heeft onlangs het ISO-9002 kwaliteitscertificaat ontvangen in hotel Au Port in Philippine. Peters Cleaning is het eerste schoonmaakbedrijf in Nederland die dit certifi caat voor alle schoonmaak- werkzaamheden krijgt. - Lenteweekend in Hulst Hulst - De lentekriebels zijn al aanwezig. In Hulst wil de plaatselijke middenstand dit duidelijk laten zien aan het publiek. Zaterdag en zondag vindt het traditionele lente weekend plaats. Het winkelpubliek wordt die dagen vergast op muziek en de meeste middenstanders delen een lenteboeketje uit. Het len teweekend is een initiatief van de winkelvereniging 'Het Hart van Hulst'. Waarschijnlijk wordt dit het laatste lente weekend van de vereniging omdat de Hulster winkeliers zich hebben verenigd in een overkoepelende organisatie die werkt onder de (voorlopi ge) naam 'Hulst Beter'. Negen schrijvers in Middelburg Middelburg - De stichting Schrijvers School en Samenle ving en de Stichting Literaire Activiteiten Zeeland (SLAZ) houden morgenavond een lite raire avond in de burgerzaal van het stadhuis in Middel burg. Het thema van de avond is 'Eén wereld of geen wereld', ontleend aan een tekst van Homerus en gebaseerd op de gedachte, vlak na de Tweede Wereldoorlog, dat de mensen op de aarde eindelijk zouden leren één te zijn. Dat die gedachte vooral is ge bleken naïef te zijn geweest, toont G.L. Durlacher aan in zijn inleidende beschouwing in het programmaboekje van de avond. Hij pleit voor we derzijds begrip tussen inwo ners en vluchtelingen. De functie van schrijvers en mu sici is daarbij die van beschei den katalysator, of van 'een zandkorrel in het cement dat de wereld bij elkaar moet hou den'. De presentatie van de avond is in handen van schrijver/jour nalist Rik Zaal, terwijl Ronald Snijders zorgt voor de muzi kale omlijsting. Behalve Dur lacher (schrijver van 'Strepen aan de hemel'), komen Marion Bloem, Remco Campert, Imme Dros, Cherry Duyns, Nasim Khaksar, Marcel Möring en Diana Ozon. De avond begint om 20.00 uur. Toegangskaar ten kosten 10 gulden. Extern deskundige helpt provincie bij Ouderennota Middelburg C. Korver, oud gedeputeerde van de provincie Noord-Holland, is door de provincie Zeeland ingescha keld als deskundige van bui tenaf bij de voorbereiding van de behandeling van de nota Ouderenzorg 1993-1996. Korver is bekend met de ma terie. Als gedeputeerde was hij belast met ouderenbeleid en volksgezondheid en momen teel is hij voorzitter van de Vereniging van Nederlandse Bejaardenoorden. De inschakeling van een ex tern deskundige is op verzoek van de prr ciale commissie Welzijn. Van onze correspondent IJzendijke - Toneelvereniging Thalia uit Breskens speelt zaterdag in het jeugdgebouw in IJzendijke het blijspel 'Blijf zitten waar je zit'. Het is een stuk in drie bedrijven van Aug. vah Zuylen, bewerkt door Margreet de Groot, dat zich afspeelt ten huize van Henri Latour, een wiskundeleraar. De zaal gaat om 19.30 uur open, de voorstelling begint om 20.00 uur. Na afloop is er bal in samenwerking met café Les Amies en disco Twilight. De acteurs en actrices zijn Govert Wilschut, Peter Groosman, Jaap Jongman, Elly Ingels, Immie de Coninck, Erna de Graaf en Anky Trihou. Kaarten zijn verkrijgbaar in de voorverkoop bij slagerij Willemsen en café Les Amies.

de Stem | 1993 | | pagina 19