Rott Er zijn talloze jonge genieën... hamilie berichten! t t t t t TER GELEGENHEID ...maar er is slechts één man die geniale keukens maken kan. Vervallen pan Benegora wil '^Adverteren opent perspectieven, ingenieur. 99 p ABRAHAM JACOBUS DIELEMAN E.P. Wolfert LUCIA ANGELA D'HAENS Alfons Molders JACOB HAKKER OOM JAAP (HAKKER) t URSULA ELISABETH FRANCISCA RADEMAKERS Josephus Jacobus Neve JOSEPHUS CORNELIS DE WAAL Alphonsine Coralie Audenaerde MICHAEL HENRICUS MARIE VAN BEEK Margareta Leonie Louisa de Sutter HIJPOLITUS VERGAUWEN Ida Paulina Toebak EDUARD BREEPOEL Clara den Doelder Maria Mortier MARCEL WILLAERT Voor particulieren Geldboete voor Axelse dealer Raad Hontenisse vergadert woensdag Groenendijkse afdeling Bouw en Houtbond FNV bestaat 75 jaar d< DESTEM i editie zeeland DE STEM VRIJDAG 5 MAART 1993 VOOR TELEFONISCH OPGEGEVEN ADVERTENTIES AANVAARDEN WIJ GEEN ENKELE VERANTWOORDING "1 Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lij den hem bespaard is gebleven, delen wij u mede, dat in zijn eigen omgeving, te midden van hen die hem liefhadden, is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa echtgenoot van op de leeftijd van 66 jaar. Philippine: E.P. Dieleman-Wolfert Zuidzande: Bep en Izaak van Cruijningen-Dieleman Lisette Piet Philippine: Frans en Nel Dieleman- Flikweert Ostar Meraud Groede: Marian en Jannis de Vlieger- Dieleman Marina Masha Philippine: Ko en Anneke Dieleman- Dieleman Anouk 4553 PJ Philippine, 3 maart 1993. Isabellaweg 2. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 8 maart om 14.15 uur op de begraafplaats te Philippine. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Ned. Hervormde kerk, Kon. Emmastraat te Philippine, aanvang 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren in gemeenschaps centrum „De Kaaie", na de begrafenis. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Zij, die geen rouwbrief hebben ontvangen, ge lieven deze advertentie als zodanig te be schouwen. Denk niet aan de dag van morgen, want je weet niet wat de dag van morgen je brengen zal. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren is tot onze droefheid toch nog vrij onverwacht van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van in de leeftijd van 77 jaar. Graauw: A. Molders Zandberg: A.J. Molders E. Molders-Koole Wachtebeke (B): A. Thys-Molders E. Thys Kloosterzande: B. Sponselee-Molders W. Sponselee Graauw: M. de Caluwé-Molders G. de Caluwé Hulst: W. Molders M. Molders-de Bruyn Klein- en achterkleinkinderen 4569 AP Graauw, 4 maart 1993. Jacintastraat 17. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op maan dag 8 maart om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Graauw, waarna de crematieplechtigheid in het crema torium „Terneuzen", Bellamystraat 28c. Samenkomst voor de uitvaartdienst om 13.45 uur in de kerk. Zaterdag om 19.00 uur zal moeder speciaal worden herdacht tijdens de eucharistieviering in genoemde kerk. Moeder ligt opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela, van der Maelstedeweg 102b, Hulst. Gelegenheid tot afscheid nemen zondag van 18.00 tot 19.00 uur. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de hal van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ont vangen, deze aankondiging als zodanig be schouwen. Het gemeentebestuur van Sluis heeft met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van de heer oud-raadslid van de gemeente Sluis. Het gemeentebestuur is hem dank verschul digd voor hetgeen hij in het belang van de gemeente Sluis heeft gedaan en zal zijn nage dachtenis steeds in ere houden. Gemeentebestuur van Sluis, de burgemeester, M.L. Everaers de secretaris, C.M. Reinhoudt Een grote vriend is weg, een geliefd dorp een beetje dood een voorbeeldig mens. Martin en Terry Zonneveld en kinderen Rotterdam/Retranchement, 2 maart 1993. Heer zegen allen die mij weldeden om Uwen Naam. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren is tot onze droefheid toch nog vrij onverwacht van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus, tante en nicht weduwe van in de leeftijd van 83 jaar. Uit aller naam: Familie Rademakers Familie Neve Hulst, 3 maart 1993. Corr.adres: Generaliteitsstraat 5, 4551 EX Sas van Gent. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op maan dag 8 maart om 11.00 uur in de kapel van „De Blaauwe Hoeve" te Hulst, waarna de crema tieplechtigheid in het crematorium „Terneu zen", Bellamystraat 28c. Samenkomst voor de uitvaartdienst om 10.45 uur in de kapel. Zondag om 10.30 uur zal tante speciaal wor den herdacht tijdens de eucharistieviering in genoemde kapel. Tante ligt opgebaard in de rouwkamer van „De Blaauwe Hoeve". Gelegenheid tot af scheid nemen zondag na de eucharistievie ring. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegen heid tot condoleren bij de uitgang van de ka pel. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ont vangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Het gaat goed waren altijd zijn woorden ook al had hij soms pijn. Rust zacht lieve pa het was goed om bij je te zijn. Na vele fijne jaren samenzijn en dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, moeten wij u tot onze droefheid mededelen dat onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa echtgenoot van op de leeftijd van 62 jaar. Koewacht: A.C. de Waal-Audenaerde Vlissingen: Ineke en Gilbert van Goethem-de Waal Guido, Saskia Koewacht: Fonny en Marion de Waal-Talboom Jessica, Sabrina De familie de Waal De familie Audenaerde 4576 BW Koewacht, 4 maart 1993. Kruispad 16. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 9 maart a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van de H.. Philippus en Jacobus te Koewacht, waarna de begrafenis volgt op de r.-k. be graafplaats aldaar. Samenkomst voor de uitvaartdienst om 9.45 uur in de kerk. Maandagavond om 19.00 uur avondwake in bovengenoemde kerk. Pa ligt opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela, van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gelegenheid tot afscheid nemen zondag en maandag van 18.00 tot 19.00 uur. Gaarne alleen schriftelijke condoléance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ont vangen, deze aankondiging als zodanig be schouwen. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve papa, opa, broer, zwager en oom echtgenoot van op de leeftijd van 68 jaar. Oostburg: M.L.L. van Beek-de Sutter Adegem: Ranny van Beek Ingrid van Beek-Delacourt Eva Yasmine Sluis: Marlou van Beek Jacky Jacobse Familie Van Beek Familie De Sutter 4501 BW Oostburg, 3 maart 1993. Zuid wal 1. Tijdens de eucharistieviering van zondag a.s. om 10.30 uur zal de overledene speciaal her dacht worden. De plechtige uitvaartdienst, gevolgd door de teraardebestelling, zal plaatshebben op maandag 8 maart om 14.00 uur in de paro chiekerk van de H. Eligius te Oostburg. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Liever geen bezoek aan huis. Zij, die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Wij willen u rust gunnen, al is vol droefheid ons hart, u lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze smart. Op 71-jarige leeftijd is thuis overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader, schoonzoon, broer, schoonbroer, oom en neef echtgenoot van St. Jansteen: I.P. Vergauwen-Toebak Well: Ria en Frank Janssen- Vergauwen, Nicole en Ronald, Monique en Peter. De Klinge: Tiny en Julien De Kimpe-Vergauwen, Jean-Paul en Heidi en dochtertje India. De Klinge: Ida en Eddy De Rechter- Vergauwen, Mirella en Glenn, Kristof. St. Jansteen: Frank en Dominique Vergauwen-Ploegmakers, Kelly. Oude-Sluis: M.J. Toebak-Christiaanse De familie Vergauwen. De familie Toebak. 4564 EC St. Jansteen, 3 maart 1993. Heerstraat 16a. De uitvaartdienst zal plaatshebben op maan dag 8 maart 1993 om 10.30 uur in de paro chiekerk van de H. Johannes de Doper te St. Jansteen, waarna aansluitend de crematie zal plaatsvinden in het crematorium, Bella mystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst voor aanvang van de uitvaart dienst in de parochiekerk te St. Jansteen. Hijpoliet ligt opgebaard in het uitvaartcen trum, van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Afscheid aldaar van hem nemen is mogelijk zondag van 18.00 - 19.00 uur. Gaarne schriftelijke condoléance. Liever geen bezoek aan huis. Zij, die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Na de Zalving der Zieken te hebben ontvan gen, heeft God op Zijn tijd tot Zich genomen mijn geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa echtgenoot van eerder weduwnaar van op de leeftijd van 69 jaar. Axel: C. Breepoel-den Doelder Zuiddorpe: Jac. en Flory Breepoel- van Poelje Dagmar 4571 GV Axel, 3 maart 1993. Willem de Zwijgerlaan 40. De uitvaartdienst, waartoe u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op zaterdag 6 maart om 10.00 uur in de Parochiekerk H. Maria Hemelvaart te Zuiddorpe, waarna de begrafe nis zal plaatshebben op de r.-k. begraafplaats aan de Westsingel te Axel. U wordt vriendelijk verzocht zaterdagmorgen tijdig aanwezig te zijn in de kerk. Gelegenheid tot condoleren in „de Halle", Rooseveltlaan, Axel, na de begrafenis. Met verslagenheid geven wij kennis van het plotselinge overlijden van onze oud-voorzitter en ere-lid, de heer in de leeftijd van 65 jaar. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kin deren en verdere familie. Bestuur en leden afd. Zeeland van de N.P.O. A A1 Lt n rubriek om te zoenen 'n Gelukwens, bedankje, jubileum, receptie huwelijk, geboorte, verloving, overwinning,' prestatie, examen, Abraham, openbare dank en ga zo maar door, mag best eens ie de krant en wel op de pagina familieberichten. Moeilijk is dat niet en duur hoeft het niet te zijn. Prijs per regel of kolom 2,29 resp. 2,40*, één grote regel verplicht a 2,89 resp. 3,04*. Voor het plaatsen van een foto of afbeelding met een formaat van 35x45 mm rekenen wij 15,96 resp. 16,76* toeslag. Overige tarieven op aanvraag. Bij niet contante betaling wordt 4,50 adm.kosten berekend. Foto's worden niet geretourneerd. Bel 076-236442 of geef uw tekst 2 dagen vóór plaatsing af bij één van onze kantoren. Schriftelijke opgaven worden uitsluitend geaccepteerd indien naam en adres bekend zijn, ook indien uw betaling bijgevoegd is. Wij behouden ons het recht voor teksten zonder opgaaf van redenen te weigeren. Indien de uitgever klachten bereiken over de opgegeven tekst behoudt de uitgever zich het recht voor om de naam van de opdrachtgever bekend te geven. Deze tarieven gelden op zaterdag Verenigingsnieuws uitsluitend op 2 kolom op donderdag HARTELIJK DANK voor de vele attenties voor mijn verjaardag. Anita Claus, Clinge. Inlichtingen: De Stem. 076-236911 NATHALIE H.G. met je 18e verjaar dag, Kapellebrug 15. Pa pa, mama, Tilly, opa ei oma. DE BRUGMAN KEUKENCOLLECTIE V .-j-.ufe Voor een geniale keuken gaat u naar Brugman. Daar vindt u de grootste keukencollectie van Europa. In elk van onze 25 sfeervolle showrooms staan 40 tot 70 verschillende keukens tentoongesteld. We zijn er zeker van dat u daarbij uw droomkeuken zult vinden. En, om er zeker van te zijn dat uw droomkeuken ook de juiste keuken is voor u, helpt een van onze bekwame keukenadviseurs u bij uw keuze uit ontelbare ontwerpen en uitvoeringen. U kunt rekenen op zijn expertise en perfecte service. Zo maakt hij op basis van uw wensen èn budget een gratis keukenontwerp, compleet met prijsopgave. Hij zorgt tevens dat uw keuken niet alleen stipt op tijd geleverd wordt, maar ook tot op de millimeter nauwkeurig bij u thuis wordt gemonteerd. Al onze aanbiedingen zijn inclusief inbouwapparatuur èn gedurende de maand maart een gratis vaatwasmachine. Kortom, een Brugman keuken is zowel in uit voering als in prijs geniaal! Van onze 25 keukenfilialen is het dichtstbijzijnde gevestigd in: HULST, Absdaalseweg 19,01140 - 20080. DE STEM Van onze verslaggevers Bergen op Zoom - Milieuvereniging E wil dat er een euregionale milieudien opgericht waar mensen terecht kun specifieke gezondheidsklachten. Dii zou als medisch meldpunt moeten f maar ook de calamiteitenbestrijding onder moeten vallen. Dat staat in het boek Grenzeloos G Van onze verslaggever Terneuzen - Toen de politie in april van vorig jaar een inval deed bij H.Z. (31) uit Axel, vond ze er 1207 gram hasj en 453 gram hennep. Dat kon natuurlijk nooit alleen voor eigen gebruik zijn en hij gaf dan ook toe dat hij een jaartje had gedeald in Hulst. Hij zou daartoe zijn gedwongen door een schuldeiser, die nog flink wat van hem tegoed had. Dat kon dan wel zo zijn, „maar het blijft je eigen verantwoorde lijkheid. Je weet dat je straf krijgt als je wordt gepakt", aldus officier van justitie mr. J. van Gelder gisteren in Terneuzen. Zij eiste een geldboete van 2000 gul den. Rekeninghoudend met Z.'s fi nanciële omstandigheden deed politierechter mr. R. Rammeloo er wat van af: 1500 gulden boete, waarvan 500 voorwaardelijk. De schuldeiser van Z. moest ook voor de rechtbank verschijnen, omdat hij Z. zou hebben mishan deld. Zijn raadsman kwam ech ter vertellen dat hij een telefoon tje had gekregen dat de man was verhinderd. Hij zou een balk op zijn hoofd hebben gekregen en in het ziekenhuis liggen. De rechter wou dat best geloven, maar vroeg toch om iets 'tast baars'. Hij bedoelde daarmee niet de balk, maar een briefje van de dokter, zodat de zaak later behandeld kan worden. Van onze verslaggever Kloosterzande - De Hontenisser gemeenteraad komt woensdag 10 maart bijeen voor de raads vergadering. De vroede vaderen spreken on der meer over de bestuurlijke organisatie in Zeeuws-Vlaande- ren, het toestoppen van subsidies aan verschillende sportvereni gingen en extra financiële bij dragen aan de dorpshuizen in Lamswaarde en Vogelwaarde. De raadsvergadering begint om 19.00 uur en wordt gehouden in het gemeentehuis te Klooster zande. Van onze correspondent Kloosterzande - De afdeling Groenendijk van de Bouw- en Houtbond FNV bestaat 75 jaar. Bestuur en leden gaan dit van avond met hun partners vieren met een feest in zaal Van Leuven te Kloosterzande. Voorafgaande aan dit feest wordt een korte vergadering ge houden met een bestuursverkie zing. Aftredend en herkiesbaar zijn A. Vervaet en W. Serrarens. Tijdens het officiële gedeelte worden vijf jubilarissen gehul digd voor hun 60-, 40- en 25-ja- rig lidmaatschap. Tijdens het diner spreekt bonds- bestuurder L. Hendriks de aan wezigen toe. Van Hul: ganj nen: Poo: mer lift. jaar krol den plat kon gen De Gent de broe waai Hul: nieu staal bega ruin gen gere Bij grot ject. ren bini wetl „En kom tiati gen spre mor Gei Dat heel gem ben geh< pen Van pan De bez ken blee ligg vrij geli diei gev bel. del „Di nie hog Vai de mis get me sta „H bli de da; me an na te^ Oo do ko ve< dit ov vo Hi Kantoren Terneuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoonnummers °P pagina A2. Openingstijden: 8-30-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie Terneuzen: Rein van der Helm (editie-chef), Frank van Cooten, rrank Deij, Ton Koomen (sport), Harold de Puijsseleijr. Goes: Cees Maas, (Provincie redacteur). Hulst:. Eugène Verstraeten (plv. editiechef) Advertentie-exploitatie inspecteur Zeeland: V i li n f\I-» 0. Menu, Privé tel. 09-3291459940. Brugman. De enige man die alles met keukens I 11 Vc Zi Vc m Tc te bi Hi! O] D ir V d b H n O! E d 1-93 ij t

de Stem | 1993 | | pagina 12