9W Göteborg onderschat PSV niet NASA succesvolle biljartclub Jo Boogaert speelt in Ede WIELER SPATTEN LOFON blemen praktijk ioach Gustafsson rekent op het sterke collectief Gemakkelijke winst HVSV BILJARTEN SPORT ZEELAND Nederlands kampioenschap tweede klasse libre Ford weet wat u beweegt. Trudy Kombrink verovert titel BILJARTEN fferboles)- Langdurig Papieren kans Axelaars grossieren in districtskampioenschappen Jeugd Ondersteuning SPORTNIEUWS KORT ZAALHANDBAL video-produktie Uk in premire instelling voor e. Het meeste Sterre. p vragen over de en mensen in aan hebben. De gegeven en met cent ligt enigszins e van 'Gentle bruari in het eciaal op is tot stand eghuis in Gerritsen. de patiënten van ing kunnen er opening van de paal in het streven centrum, waar s zouden kunnen van de instel- angesloten bij vinciale Zie raad Zeeland in samenwer- et de Stem den. actie: Bureau ting en PR Stichting Ver en Rusthuizen (SVRZ). oorlichtingsru- verschijnt lijks. !e-adres: oep PR van de 100 Middelburg 0-70700 en 718 irbag. Heeft-ie stalen idsgordels met gordel- n veiliger gevoel dan u ran een totaal nieuwe nu in onze showroom, als z'n innerlijke kracht, oor een wereldproefrit. r0nze biljartmedewerker uvv - ..Dat is toch prachtig om zo'n iaal kampioenschap mee te mogen ma- waren de woorden van Jo Boogaert toen ;zijn biljartmaat Ro Baart nog niet zo lang Len vergezelde naar het nationaal kam- «enschap in Slagharen. „Dat zou ik ook wel willen," voegde de biljarter uit Zandberg Jjer de rook van Graauw er aan toe. Die [(nS komt uit, want van vrijdag 5 tot en met ,c(]ag 7 maart is Jo Boogaert te gast in jjartcentrum Kemp te Ede, waar het natio- jjl kampioenschap tweede klasse libre |(rdt afgewerkt. it js daarom vanzelfsprekend dat Boogaert hoop- ,l uitkijkt naar deze nationale titelstrijd. „Je gaat jj. jeder kampioenschap met een hoog verwach- .jspatroon, dus zeker naar een kampioenschap aiNederland," zegt hij en gaat even terug in de (STEM WOENSDAG 3 MAART 1993 B2 tijd. „Destijds zei ik dat tegen Ro Baart, maar bij jezelf realiseer je, dat het niet eenvoudig is om door te dringen tot een nationaal kampioenschap. De weg is erg lang en je hebt een dosis geluk nodig om zover te komen." Daarmee doelt Boogaert op het feit dat men in dat geval het districts- en gewestelijk kampioenschap moet overleven. „Je moet al enig geluk hebben om kampioen te worden. In het districtskampioenschap liep het eigenlijk vrij gemakkelijk. Ik was al kampioen voor de slotpartij begon, dus de factor geluk kwam daar iets minder om de hoek kijken. Al zitten er altijd partijen tussen waarvan je weet dat je die voor hetzelfde geld had kunnen verliezen. In het gewestelijk kampioenschap heb ik wel tot de laatste beurt strijd moeten leveren om kampioen te worden. Na vijf ronden stond ik riant op kop met een goed gemiddelde van 4,54, maar in de zesde ronde liet ik het helemaal afweten. Daardoor passeerden twee spelers me in de rangschikking. Ik moest de laatste partij winnen en dan moest een concurrent van me zijn winstpartij in meer beurten afsluiten, anders redde ik het niet. Ik won de slotpartij in 21 beurten en zag dat mijn concurrent Van Peer 25 beurten over zijn winstpartij deed. Daardoor werd ik op basis van een iets beter algemeen gemiddelde kampioen. Dat tikje geluk moet je er bij hebben, al dwing je dat soms ook af." Jo Boogaert biljart nog niet zo gek lang, maar heeft al enkele knappe resultaten neergezet. Hij werd onder meer twee keer districtskampioen in de tweede klasse libre en was reeds drie keer present in een gewestelijk kampioenschap. Nu dient zich een absoluut hoogtepunt aan met de afvaardiging naar de nationale titelstrijd. Op de vraag of hij er vertrouwen in heeft, zegt hij: „Voor iedere wedstrijd heb ik vertrouwen, maar ik ben mentaal niet zo'n kei weet je. Voor mij zijn de eerste partijen in een kampioenschap, en dan met name de eerste, van cruciaal belang. Als ik die goed doorkom, dan neemt het zelfvertrouwen toe. Wordt dat een flop, dan heb ik te veel tijd nodig om me over die mentale dreun heen te zetten. Ik hoop dan ook dat ik in Ede voortvarend van start ga," aldus Boogaert, die nog steeds vooruitgang boekt en reeds promoveerde naar de eerste klasse libre. Boogaert speelt vrijdag 5 maart in Ede in de eerste ronde om 14.30 uur tegen L. Feld uit Medemblik, die als tweede is geplaatst voor dit kampioen schap. Deelnemers: 1. R. Geleijnse (Krimpen aan de IJssel) plaatsingsgemiddelde 4,61, 2. L. Fela (Medemblik) 4,57, 3. G. Kas (Nijkerk) 4,47, 4. L. Coene (Zwolgen) 4,42, 5. H. Zandbergen (Vollenhove) 4,27, 6. J. Janssen (Oss) 4,26, 7. J. Boogaert (Graauw) 4,22, 8. G. van Dijk (Kampen) 3,62. loor Frans van der Mespel ilierlo - Zonder het ritme van de competitie in de benen iet IFK Göteborg de nabije toekomst in de Champions ue optimistisch tegemoet. Vanavond in het Philips Itadion wil de Zweedse kampioen van 1991 dat bewij- imook. Mijn spelers zijn gretig, terwijl SV al een beetje moe is van de wpetitie," zegt coach Roger lustafsson in hotel De Brug in waar het gezelschap uit [weden zich voorbereidt op de erde ronde van de strijd om de Champions League. [et wordt door sommigen als handicap beschouwd dat de eslissende EC-wedstrijden in iet stille Zweedse seizoen wor- gehouden. De competitie daar immers van april tot n'met oktober, maar Gustafs- on wil van een nadeel niet we- ,Wij missen het ritme van Ie wekelijkse wedstrijd, dat is raar natuurlijk, maar daar valt aan te doen. In ons geval is i stevig getraind en we hebben boflijk veel vriendschappe- wedstrijden gespeeld. De stensiteit van de trainingen is opgevoerd en daardoor ik te mogen zeggen dat inze ploeg goed in vorm is. En rat zeker zo belangrijk is, we geen blessures. Ik kan ïezen uit achttien spelers in traditie en ik denk dat weinig mijn collega's in die luxe situatie verkeren." Eén nederlaag In de aanloop naar het nieuwe seizoen speelde Göteborg vriendschappelijk tegen nogal watdubs. A lleen van VfL Osna- verd verloren (3-0), maar met uitzondering van het duel nietMW (2-2) werden alle an dere partijen gewonnen. Tegen Van onze biljartmedewerker Terneuzen - Trudy Kombrink de biljartvereniging 't Kei- je uit Terneuzen is kampioen bij de vrouwen van de BFTS (Biljart Federatie Terneuzen Stad) geworden. Door in de fina ls Yoko Schmidt van BW te verslaan verzekerde Trudy Kom brink zich van de titel. Voordat het zover was moest zij kruisfinale zien te overleven café 't Bierwinkeltje waar de gelijknamige biljartvereniging wedstrijdleider Frans Koene organisatie in handen had den, Daarin trof ze Sandra Krij- ?er als tegenstandster. Na een Selijk opgaande start sloeg Kom brink met series van 4 en 5 caramboles de beslissende kloof en won eigenlijk nog vrij gemak- Wijk met de cijfers 7-19 in 19 beurten. Yoko Schmidt moest in kruisfinale aantreden tegen "e uitblinkster van de poulewed- «ijden, Sarian van de Heuvel, o de beginfase keek Schmidt ■egen een achterstand aan, maar door series van 4 en 6 carambo- es keerde zij het tij en won in 19 urten met 7-24 (Van de Heuvel ™est slechts 10 caramboles ma- en). de finale was sprake van een serverende strijd. Na 9 beurten ™ees het scorebord 10-9 in het oordeel van Schmidt aan. Na oeurten stond Kombrink aan e positieve kant van de score et 11-16, maar na 14 beurten as "et Schmidt die een lichte 'oorsprong had 19-17. Door de resterende caramboles te aken pakte Trudy Kombrink Pyhjwinst en de titel: 19-19 lo beurten (Schmidt moest Trudy Kombrink ('t Keldertje) ste jj!fen^erniddelde 0,89 en hoog- 0 94.7 A2\Yoko Schmidt (BW) KeldmV' n r"la van de Heuvel ('t l'tKri,ri. ;74"5' 4' Sandra Krijger C' KS?',0,5,,4"3, 5' WÜ1Y Krijger- Ba^ W) 0,51-3, 6. Monique MarlèJ, ,?lerwi"keltje) 0,34-3, 7. 0,59.1; ™chielsen ('t Keldertje) 0,38-2' e k)eV ('1 Keldertje) Eintracht Frankfurt (3-2), tegen Borussia Mönchengladbach (3-0), tegen Auxerre (4-1). Gustafsson verstrekt zelf een uitleg voor de nederlaag in Osnabrück. „Het was daar spie gelglad en we hadden niet het goede schoeisel." Dat hij tegen MW slechts zes man van zijn eerste team opstelde, van wie hij er nog vier verving, heeft vol gens zijn zeggen niets te maken met een poging de gastheren van PSV zand in de ogen te strooien. „Ik was met een grote ploeg onderweg en dan is het van belang dat iedereen zijn wed strijden speelt. Ik hoef toch niets te verbergen voor PSV. Mijn col lega Westerhof weet toch alles van IFK, net zo goed als ik nu PSV ken." De Zweden hebben vrijwel iede re wedstrijd van PSV dit jaar bekeken en geanalyseerd. Opval lend is dat de topper tegen Ajax overgeslagen werd. „Toen kon niemand van onze staf, maar die wedstrijd is wel bij ons op tele visie geweest. Een geweldig spektakel." - W I»*»* Heeft hij zich aan de hand van alle voor-informatie een aardig beeld kunnen vormen van de aanstaande tegenstander? Gus tafsson aarzelt geen moment. „Inderdaad. Ik heb overal gele zen dat PSV in een vormcrisis steekt. Dat moet dan wel een heel langdurige zijn, want ik heb steeds hetzelfde elftal gezien. Een goed team, maar niet opval lend. Ik weet dat ze beter kun nen. De wedstrijd tegen Ajax toonde aan wat PSV werkelijk kan en heel eerlijk gezegd denk ik dat we dat PSV tegenover ons krijgen." Gustafsson is daar niet bang voor. Anders dan bijvoorbeeld AEK Athene heeft hij geen schrik voor Romario, die hij een begaafde voetballer noemt met een gouden rechtervoet. „Hij heeft iets aparts. Net als Mara- dona. Romario is een groot ar tiest, maar voetbal is op de eer ste plaats business. Het is toch niet vreemd dat hij het in het Braziliaanse elftal nooit heeft kunnen maken?" De Zweedse oefenmeester geeft zijn ploeg vanavond tegen PSV meer kans dan in de twee eerde re wedstrijden tegen AC Milan en tegen Porto. „Tegen Milan hebben we in de eerste helft veel te aanvallend gespeeld. Dat is ons fataal geworden. Tegen Por to konden we niet in onze sterk ste opstelling spelen en we won nen toch. Daarom heb ik er wel vertrouwen in." De Zweed beseft dat indien zijn ploeg wint, ze nog een papieren kans heeft AC Milan te achter halen. „Bij ieder ander resultaat zijn de Italianen te ver weg." Göteborg wordt ook gestimu leerd door het feit dat het wel Europees kampioen moet wor den om volgend jaar te kunnen deelnemen aan de strijd om de Europa Cup I. Vorig jaar is de landstitel immers niet veroverd. Die ging naar AIK Solna, terwijl Göteborg slechts vijfde werd. „We verloren tien wedstrijden en dat konden we niet hebben." Voetbal is niet de populairste sport in Zweden, zeker niet bij de sponsors. Daarom is het geld dat met de Champions League wordt verdiend, hard nodig. Gustafsson: „Maar het is niet zoveel dat we grote buitenlandse sterren kunnen kopen. Wat No ren en subtoppers overal van daan, maar dat is ook geen ramp. IFK heeft een sterk collec tief. Dat zal blijken." Johnnie Ekström, een van de vier spelers van IFK met ervaring bij een buitenlandse club. foto anp Door onze medewerker Peter Snelders Axel - Terecht mag de biljartvereni ging NASA uit Axel zich er op beroe pen tot nu toe in dit seizoen de meest succesvolle biljartvereniging in het district Zeeuws-Vlaanderen van de Koninklijke Nederlandse Biljart Bond (KNBB) te zijn. Die club grossierde in titels. Maarm liefst vijf keer stond een biljarter van NASA op de hoogste trede van het erepodium. Een onge kende weelde die, zo nuchter is men wel bij deze vereniging, in zo'n kort tijdsbestek niet meer voor zal komen. „Dit is inderdaad uniek. Van de zes fina listen die van onze vereniging in een districtskampioenschap vertegenwoordigd waren, werden er vijf kampioen. Een hoger gemiddelde kan nauwelijks," zegt secreta ris Bollie Linck. Hij had graag de presta tiecurve van NASA doorgetrokken, maar 'sneuvelde' onlangs in de voorwedstrijden op een tekort aan matchpunten om zich te kwalificeren voor de eindstrijd derde klas se bandstoten. Toch hoopt NASA met Hilly de Jonge nog een ijzer in het vuur te hebben op weg naar medaillejacht in het districtskampioenschap vierde klasse drie banden dat aanstaande is. Toekomstmuziek nog, maar zeker is NASA al van vijf kampioenen. De kroon spant de 55-jarige voorzitter van NASA, Piet Sol. Hij pakte twee districtstitels op rij. In Oostburg werd hij kampioen derde klasse libre en in Clinge veroverde hij ongeslagen de titel in de vierde klasse bandstoten groep B. In beide klassen promoveerde hij en kreeg ook de gelegenheid afgevaardigd te worden naar de gewestelijke eindstrijd in die klassen van Zuid-Nederland. „Daar ging ik niet op in. „Ik heb een bijzonder zwakke maag en de spanningen die bij dergelijke kampioenschappen om de hoek komen kijken zijn daar beslist niet goed voor," aldus Piet Sol. Er was uiteraard meer succes voor de Axelse biljartclub. Het begon met de 15-jarige Kevin Linck, die in eigen huis (clublokaal Cambrinus te Axel) districts kampioen vijfde klasse van de jeugd werd. Hij nam de gewestelijke uitnodiging wel aan en eindigde daar op een eervolle tweede plaats. Tevens promoveerde hij naar de vierde klasse. Het destijds andere jeugdlid Rob Simons zette de positieve tendens verder en-pakte de titel van het district in de vierde klasse libre voor de jeugd. De 17-jarige Axelaar eindigde op een knappe derde plaats in het gewest. Inmiddels heeft hij zijn heil ge zocht bij de zustervereniging Ed Horemans in Axel, waar hij meent zich beter te kunnen ontwikkelen. De koek was nog niet op voor NASA. Wim Ollebek liet eveneens van zich spreken. De 38-jarige biljarter beëindigde zowel de voorwedstrijden als de districtsfinale van de vierde klasse libre ongeslagen. Die sterke reeks werd abrupt onderbroken in het gewestelijk kampioenschap van Zuid- Nederland in Hulst. 'Vrouwelijk schoon' - er namen twee vrouwen deel aan deze titelstrijd - speelde hem blijkbaar parten, want Wim Ollebek haalde nooit de vorm en het ritme van de voorgaande wedstrij den. Zelf wijt hij die ietwat tegenvallende prestatie aan een cursus, die hij uit hoofde van zijn beroep moest volgen. Naast deze vijf kampioenen was de vereni ging ook met een zesde lid vertegenwoor digd in een districtskampioenschap. Cees Roose werd in de titelstrijd derde klasse libre in Oostburg zesde, maar vormde daar een goede mentale en mogelijk een prakti sche ondersteuning voor zijn succesvolle clubgenoot Piet Sol. Het zal nog even duren voordat het 12 jaar oude NASA zo'n succesreeks neer zal zetten. Dat is bijna onmogelijk. De vereniging zag het levenslicht onder impuls van kastelein Rinus Scheele, Miel Baart en nog verschillende mannen van het eerste uur. Het was Miel Baart die de vrije unieke en voor een andere interpretatie mogelijke naam van deze club bedacht. Wie denkt aan een link met de Amerikaan se ruimtevaartgigant, slaat de plank be hoorlijk mis. NASA betekent: Nieuwe Axelse Stoot Afdeling. De club telt door de jaren heen een ledental dat schommelt tussen de 13 en 16. Het bestuur, bestaande uit voorzitter Piet Sol, secretaris Bollie Linck, penningmeester Paul Dimmers en wedstrijdleider Herbert Steinkamp, bena drukt wel, dat men goede leden heeft. Op de wekelijkse clubavond (dinsdag) wordt dat gestalte gegeven door een flinke op komst. Toch kan de vereniging nog wel enkele nieuwe leden gebruiken. „Vooral ook jeugdleden zijn welkom," zo laat het bestuur van deze biljartclb met die vrij ongewone naam weten. Wat heet onge woon? De 'clubhond' heet Touché. Drie districtskampioenen van NASA. Van links naar rechts: Kevin Linck, Piet Sol en Wim Ollebek. foto camile schelstraete Verlinde naar titelstrijd libre Roosendaal - Theo Verlinde van de biljartvereniging Ed Hore mans uit Axel en woonachtig in Philippine neemt van vrijdag 5 tot en met zondag 7 maart deel aan het kampioenschap hoofdklasse libre van het gewest Zuid-Nederland. Op die dagen is Verlinde te gast in café Huis ten Halve in Roosendaal. Voor het district Walcheren en De Bevelanden komt Wim Geschiere van HIO uit Heinkenszand in actie in Roosen daal. Trainingsritten trimmers TMZ Kapelle - De stichting Trimbelangen Midden-Zeeland begint zaterdag 6 maart met een serie van vijf trainingsritten in de Willem-Annapolder bij Kapelle-Biezelinge. De aanvang is steeds 14.00 uur. De training voor de wielrenners heeft een opbouwend karakter. Elke week wordt het aantal kilometers opgevoerd. Het parkoers is vier kilometer lang. Deelnemers kunnen inschrijven bij restaurant De Caisson in Kapelle, waar de permanence is gevestigd. Zaterdag 10 april wordt op hetzelfde parkoers het TMZ-kampioenschap verreden. Jeugd RKHAV actief in België Hoboken - De jeugd van het Hulster RKHAV kwam in actie tijdens indoorwedstrijden in het Belgische Hoboken. A-junior Stefan de Block werd derde in zijn serie 60 meter met een tijd van 7,58. Bij het verspringen kwam hij tot 5,72 meter. B-junior Michael Burm eindigde in zijn serie 60 meter als tweede in 7,77. Met de kogel kwam hij tot 11,97 meter. Michiel Willaert liep naar een vierde plaats in zijn serie 60 meter in 8,38 en haalde bij het hoogspringen 1,35 meter. In dezelfde categorie kwamen ook Wilfried de Vos en Tom van Remoortere in actie. De Vos werd tweede met de kogel met 10,98 meter en sprong 1,45 meter hoog. Van Remoortere werd tweede in zijn serie 60 meter in 9,10 en kwam bij het hoogspringen eveneens tot 1,45 meter. Seniore Margo Schout eindigde tijdens het NK indoor in Den Haag als zesde in haar serie op de 400 meter. Haar tijd was 64,55. Irma Heeren op vierde plaats Averbode - Irma Heeren bewees een week voor het Nederlands kampioenschap veldlopen dat de vorm er is. In een internationa le cross in het Belgische Averbode eindigde ze als vierde. Daarmee bleef ze de ook aanwezige nationale kampioene Carlien Harms, die negende werd, ruimschoots voor. Karin Bastian, evenals Heeren lid van van Sporting Walcheren, werd hier zevende bij de A-junioren. Trimlopen Napoleonhoeve Breskens - De IJzendijkse Triathlonvrienden houden in samen werking met Cor van de Velde zaterdag 6 maart hun tweede van de serie van drie VSB-lopen, die ze dit seizoen op hun programma hebben staan. Plaats van handeling is camping De Napoleonhoeve in Breskens. De jeugd opent het geheel om 15.00 uur met een loop over 1600 meter. Om 15.15 uur worden de overige afstanden op pad gestuurd. Deze bestaan uit 4,7, 9,4 en 14,1 kilometer, bestaande uit één, twee of drie ronden door het Westzeeuwsvlaamse duinlandschap. Inschrijven, was- en kleedaccommodatie op camping De Napoleonhoeve. Massaloop in Oostkapelle Oostkapelle - De Middelburgse atletiekvereniging Dynamo houdt zaterdag 6 maart de 26e editie van de Massaloop in Oostkapelle. Het parkoers van deze oudste loop in zijn soort in de provincie is veranderd. Men kreeg geen toestemming meer van Staatsbosbeheer om in het waterwingebied te lopen. Het nieuwe parkoers doet echter weinig onder voor het oude. De afstanden die op het programma staan zijn 5, 10 of 15 kilometer. Alle afstanden gaan om 14.00 uur van start bij het parkeerterrein aan de Duinweg in Oostkapelle. Oostenrijk en Denemarken naar driedaagse Axel - De internationale juniorendriedaagse van Groot-Axel krijgt in elk geval de teams van Oostenrijk en Denemarken aan het vertrek op 28, 29 en 30 mei. In totaal werden 12 selecties uit het buitenland door de Axelse organisatie uitgenodigd. De nationale ploeg van Estland wil ook graag van de partij zijn in Axel. De internationale juniorendriedaagse draait mee in de strijd om de wereldbeker en dat is een blijk van waardering door de UCI naar de Zeeuws-Vlaamse driedaagse. In de driedaagse wordt een nieuw klassement ingelast. Wat dat precies inhoudt wil de organisatie nog niet kwijt. De Middelkampers PETER HEEREN en MARIO VAN VLIM- MEREN domineerden zondag in de Belgische van stad-tot-stad wedstrijd Maldegem-Kleit over 120 kilometer. Het tweetal reed de laatste fase gezamenlijk naar de streep, waar Heeren zich het snelst toonde in de sprint. Clubgenoot Dennis Mesu arriveerde in een groep van dertien als achtste. Patrick van Belzen en Leo Goeree kwamen in het peloton respectievelijk als 19e en 21e over de meet. LARS VAN DER PLOEG toonde zich de sterkste tijdens het Regionale Mountain Bike Kampioenschap van de regio West, dat in Spaanerwoude werd verreden. Van der Ploeg eiste bij de junioren de titel voor zich op. PATRICK VAN PASSEL uit Sluiskil zette het wielerseizoen goed in. In de zware Belgische klassieker Gent-Staden kwam hij als twaalfde binnen. De zege was voor de Noord-Hollander Niels Boogaard. Van onze handbalmedewerker Terneuzen - De mannen van HVSV behaalden in de Belgische zaalhandbalcompetitie een gemakkelijke zege op Berlaere. Hontenisse was minder succesvol en verloor van Gent. In de Rotterdamse competitie greep GSC de zege tegen provin- ciegenoot Olympus 2. De man nen van GSC waren vrij. BELGIË MANNEN HVSV-BERLAERE 30-12 - HVSV behaalde een gemakkelij ke zege op een niet compleet Berlaere. Het niveau van het duel was zeker niet hoog. HVSV speelde niet goed, maar was over de gehele linie toch nog een klasse beter. Bij rust stond het al 16-5 voor de mannen van trainer Rudy Boerjan. In de tweede helft bleef een sterker HVSV domine ren. Onder aanvoering van top scorer Raymond Verburg (acht treffers), liep HVSV uit naar een ruime zege. GENT-HONTENISSE 21-15 - Nog steeds zonder de zieke Er- win Bel kon Hontenisse in aan vallend opzicht te weinig een vuist maken om Gent te ver slaan. Tot bij de rust ging de strijd nog wel gelijk op. De rust stand was 11-9. In de tweede helft speelde Hontenisse vooral aanvallend zwak en daarvan profiteerde Gent optimaal door naar een verdiende 21-15-zege uit te lopen. ROTTERDAM VROUWEN OLYMPUS 2-GSC 8-10 - Een gelijk opgaande strijd. GSC speelde vooral in verdedigend opzicht sterk en legde daarmee de basis voor de nipte zege. De rust werd met een 4-5-stand be reikt. In de tweede termijn leek GSC te wankelen. Olympus kwam langszij bij 5-5 en nam zelfs een 6-5-voorsprong. GSC herstelde zich echter goed en nam weer licht het initiatief door als een sterk collectief op te treden. Het werd in de slotfase 8-10 voor de vrouwen van trai ner Cor Mol.

de Stem | 1993 | | pagina 11