DE STEM PERSON E L ervaren magazijn medewerker VERKOOPSTER Stoffels Cleaning DecoSol kinderopvang result bv HOOFD FINANCIËLE ADMINISTRATIE (M/V) MEDEWERKER BEDRIJFSBURO (M/V) BEERENS kommercieel medewerker buitendienst REGIOCONSULENT M/V KRAANMACHINIST CHAUFFEUR GROEPSLEID(ST)ER commercieel/administratief medewerkster (m/v) Werkvoorzieningsschap West Noord-Brabant B S Wegenbouwmaterialen B.V. Unirax VAN B0RSELEN B.V. CUNO-filters SWECO-separatoren COMMERCIEEL/TECHNISCH VERTEGENWOORDIGER AUTOVERZEKERING TE DUUR OOK VOOR UW GELDLENINGEN INTERMARPA B.V./BEERENS INTERIEUR zoekt op korte termijn een vlotte representatieve voor 32 uur per week met verkoopervaring. Leeftijd: tussen de 20-35 jaar. Moet bereid zijn in de weekeinden te werken. Sollicitatie: uitsluitend s< lum vitae en richten aan: met curricu- nte pasfoto te Babyhuis Casita, t.a.v. de heer Schoonen, Noordstraat 21, 4535 GB Terneuzen. HUMANITAS Allpac International B.V. DE STEM ZATERDAG 27 FEBRUARI 1993 Postbus 1130, 4700 BC Roosendaal, Stationsstraat 40, 4701 NC Roosendaal Telefoon 01650-96500 Telefax 01650-61213 Het Werkvoorzieningsschap West Noord-Brabant voert voor 24 gemeenten de Wet Sociale Werkvoorziening (WSty) uit, met als doelstelling het bieden van aangepaste werkzaamhe den aan hen, die vanwege de in de persoon gelegen faktoren (nog) niet plaatsbaar zijn in het vrije bedrijf. De kuituur binnen onze organisatie is dan ook sterk mensgericht. Met ruim 2.500 werkne(e)m- (st)ers zijn wij de grootste werkgever in West-Brabant. Onze onderneming omvat drie bedrijfsonderdelen, die zijn on derverdeeld naar verschillende produkten en markten, waarop we een sterke marktpositie in nemen. Het bedrijfsonderdeel werk plaatsen verricht werkzaamhe den in de sektoren metaal, hout, etektro, papier, montage, konfektie en verpakken. Het bedrijfsonderdeel bui- tenobjekten verricht werkzaam heden op kuituur- en civiel technisch gebied. Het bedrijfsonderdeel detache- ringsobjekten en dienstencen tra verricht werkzaamheden in de grafische, facilitaire en ad ministratieve sektor. Ter ondersteuning van de aktiviteiten binnen de drie bedrijfsonderdelen funktioneren di verse stafafdelingen. Een van deze stafafde lingen is de afdeling financiële administratie, die de financiële en bedrijfsekonomische ad ministratie voert en het management adviseert met betrekking tot het financieel beleid. De geautomatiseerde financiële administratie wordt gevoerd met het NCR 10.000-systeem, model 75. Hierop is het gehele Accounting 9000-pakket en Promas in gebruik. In de loop van 1994 zal worden overgegaan op Unix. Ten behoeve van deze afdeling zijn wij op zoek naar een kode A1 Funktieprofiel: - u bent verantwoordelijk voor het beheer van het financieel/administratief-, bedrijfsekonomisch-, deklaratie- en aktiva- systeem; - u levert de gegevens aan voor de afdeling Planning en Kontrol, die hieruit de beno digde informatie voor het management sa menstelt; - u bent verantwoordelijk voor de interne kontrole van debiteuren- en krediteurenad- ministratie, kas-, bank- en giroadministra tie en de belastingaangiften inzake loon- en omzetbelasting; - u krijgt de verantwoordelijkheid inzake de komptabiliteit; - u geeft leiding aan een team van 10 medewerk(st)ers die u bij uw taken onder steunen; - u ressorteert rechtstreeks onder de kontroller. Funktie-eisen; - u bent in het bezit van een diploma HEAO- BE, dan wel SPD I en II; - u beschikt over minimaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke funktie; - u beschikt over goede leidinggevende ka- paciteiten en kontaktuele eigenschappen; - u heeft affiniteit met automatisering; - u beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - u bent tussen de 30 en 45 jaar oud; - een psychologisch onderzoek (test) maakt deel uit van de selektieprocedure. Salariëring: Het salaris bedraagt, mede afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 5.796,- bruto per maand exklusief 8% vakantietoeslag. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer J. Brouwers, hoofd personeelszaken en organisatie, telefoonnummer 01650-96500. Tevens kunnen voor de vakature met de kode A1 inlichtingen worden ingewonnen bij de heer J. van de Velde, kontroller, telefoonnummer 01650-96500. Voor de vakature met kode B1 kunnen tevens inlichtingen worden ingewonnen bij de heer J. Lanooy, bedrijfsleider bedrijfsonderdeel buitenobjekten sektor bouw, telefoonnummer 01650-86500. Schriftelijke sollicitaties met duidelijke vermelding van de bij de funktie vermelde kode, dienen binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te worden gericht aan de algemeen direkteur van het Werkvoorzieningsschap West Noord-Brabant, de heer drs. F. Fakkers, Postbus 1130, 4700 BC te ROOSENDAAL. De bouwsektor van het bedrijfsonderdeel bui tenobjekten voert werkzaamheden uit op het gebied van bouwtechniek, machinaal timmer werk, schilderen, installatietechniek en bestra ting. Tevens worden er speeltoestellen en straatmeubilair vervaardigd. Ten behoeve van het bedrijfsburo van de bouwsektor, die de kalkulaties en orderver werking uitvoeren, zijn wij op zoek naar een kode B1 Funktieprofiel: - u voert de kalkulaties uit met behulp van door uzelf geïnventariseerde of door der den aangeleverde gegevens, dan wel met behulp van beschikbaar gestelde tekenin gen; - u stelt de offertes op aan de hand van de door u gemaakte kalkulaties en technische werkomschrijvingen; - u dient bij orderbevestiging het werkpakket ten dienste van de uitvoering administratief en technisch te bewerken; - u kunt binnen een team zelfstandig funktio neren; - u beschikt over een flexibele en stressbe stendige instelling alsmede een goed orga nisatievermogen; - u beschikt over een goede beheersing van de Nederlandse taal. Funktie-eisen: - u bent in het bezit van een MTS-diploma Bouwkunde dan wel beschikt u over een gelijkwaardig denk- en werknivo; - u beschikt over ervaring met betrekking tot geautomatiseerde orderverwerking en kal- kulatie (ervaring met betrekking tot het kal- kuleren van renovatieprojekten en/of ma chinale timmerwerkzaamheden strekt tot aanbeveling); - u bent in het bezit van een rijbewijs B/E; - u bent ouder dan 30 jaar; - een psychologisch onderzoek (test) maakt deel uit van de selektieprocedure. Salariëring: Het salaris bedraagt, mede afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 4.019,- bruto per maand exklusief 8% vakantietoeslag. Transport en Logistiek Nederland De ondernemersorganisatie voor het goederenvervoer Transport en Logistiek Nederland behartigt de belangen van ruim 7000 ondernemingen die werkzaam zijn in transport en logistieke dienstverlening. Transport en Logistiek Nederland is de grootste ondernemersorganisatie voor het goederenvervoer, nationaal en internationaal. Vanuit het hoofdkantoor in Zoetermeer en de regiokantoren werken 150 medewerkers voor de collectieve en individuele belangen van de leden. Speerpunten zijn individuele ledenservice, internationale belangenbehartiging, aandacht voor sociale aspecten, milieu, publiciteit en infrastructuur. Leden van Transport en Logistiek Nederland kunnen rekenen op een goede informatievoorziening en ondersteuning bij economische, sociale, juridische en technische vraagstukken. De ledenservice wordt in belangrijke mate gestalte gegeven door regioconsulenten. Een klantgerichte opstelling is daarbij het motto. Voor het regiokantoor Breda zoeken wij op korte termijn een Uw functie In deze veelzijdige functie bent u relatiebeheerder voor circa 400 transportondernemingen in de regio Zuid. U verleent hen advies over een scala aan onderwerpen, zoals vergunningen, kwaliteitszorg, bedrijfseconomische aangelegenheden, sociale vraagstukken en milieuzorg. U draagt tevens zorg voor de handhaving en de versteviging van de organisatie binnen de regio en voert van verschillende relevante commissies en stuurgroepen het secretariaat. U ressorteert onder de regiomanager Zuid aan wie u rechtstreeks rapporteert. De functie-eisen een HEAO-opleiding affiniteit met het beroepsgoederenvervoer een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid een dienstverlenende instelling goede contactuele eigenschappen zelfstandig en in teamverband kunnen werken de bereidheid tot werken op wisselende werktijden woonachtig in Brabant in het bezit van het rijbewijs B leeftijd tussen 25 en 30 jaar. Informatie Voor aanvullende informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de sectorcoördinator Ledenservice, de heer drs. L.C.H. Eckhardt, telefoon 076-879254. Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan Transport en Logistiek Nederland, Postbus 3008, 2700 KS Zoetermeer, t.a.v. mevrouw mr. M. van Wees-Schram, hoofd Personeelszaken. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Postbus 112 4890 AC Rijsbergen Momenteel hebben wij plaats voor een Wij vragen kandidaten die: - over de nodige ervaring beschikken en - zelfstandig kunnen werken. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties kunt u richten s aan bovengenoemd postbusnummer. UNIRAX, fabrikant van montageprofielen en kabelgoten zoekt voor eigen vrachtwagens voor de Benelux: (M/V) Leeftijd minimaal 23 jaar. In bezit van CCV-B chauffeursdiploma. Woonachtig omgeving Breda. Reacties schriftelijk sturen naar: t.a.v. mevr. Van Laarhoven Zinkstraat 18 4823 AD Breda vb Wij zijn een sedert 1922 bestaande handelsonderneming, ge specialiseerd op het gebied van industriële vloeistoffiltratie, se paratoren, leidingsystemen en afsluiters met vertegenwoordi gingen van de meest vooraanstaande fabrikanten. Wij zoeken voor zo spoedig mogelijk een gemotiveerde voor Brabant en Limburg die: woonachtig is in de regio; goede contactuele eigenschappen heeft; ruime verkoopervaring heeft; een gezonde dosis doorzettingsvermogen heeft; in het bezit is van een MTS/HTS-diploma. Verder vinden wij een goede ervaring belangrijker dan leeftijd. U kunt in grote mate zelfstandig werken. Voor verdere informatie en/of sollicitatie kunt u zich wenden tot- De heer Martens Newtonstraat 5-7 2723 RK Zoetermeer- Tel. 079-412314 Bij ons vanaf 18.- p/mnd voor info: EURO VERZEKERINGEN Frank Soekarnsingh Telefoon 01653-88006 INTERIEUR Sedert ruim 24 jaar een gerenommeerd bedrijf in het importeren en installeren van complete winkel inrichtingssystemen en fabrikant van winkelvitri nes, toonbanken, check-outs e.d. VRAAGT MET SPOED: Uw werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het laden en lossen van eigen vrachtwagens en expediteurs, alsmede hetverzamelen van orders. .Het intern transport vindt plaats met behulp van heftrucks. Functie-eisen: Technische opleiding op LBO-niveau Ervaring in een soortgelijke functie Leeftijd 21-35 jaar Bij voorkeur in bezit van vrachtwagenrijbewijs Bereidheid tot overwerken Geïnteresseerde kandidaten zijn bij voorkeur woonachtig binnen de regio Tilburg-Dongen-Oosterhout. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar Steenstraat 8, 5107 NE Dongen, t.a.v. mw. A. Fijneman bc. Vanaf 1 september 1993 zullen wij gevestigd zijn aan de Europalaan te Rijen, op industrieterrein De Haansberg. Babyhuis STICHTING De Stichting Kinderopvang Humanitas is een zelfstandige werkeenheid van Humani- tas, Nederlandse Vereniging voor Maatschappelijke Dienstverlening en Samenle vingsopbouw. Humanitas stelt zich ten doel het volume en de kwaliteit van de kinderopvang in Ne derland meer in overeenstemming te brengen met de maatschappelijke behoefte. Hiertoe biedt Humanitas aan overheden, arbeidsorganisaties en ouders/verzorgers een geschakeerd en flexibel aanbod van voorzieningen van hoge kwaliteit. De Stichting Kinderopvang Humanitas heeft momenteel 34 kinderdagverblijven en 25 gastoudercentrales. Een van die voorzieningen is 'Skoebidoe' te Gilze-Rijen, een kindercentrum met 5 medewerkers die de zorg dragen voor 2 verticale groepen (0-4 jaar) en 1 groep bui tenschoolse opvang (4-12 jaar). In verband met uitbreiding ontstaan in 'Skoebidoe' 4 vacatures voor de functie van: (minimaal 20 uur per week) Functie-Informatie: in teamverband begeleiden en verzorgen van de kinderen onderhouden van de contacten met de ouders/verzorgers mede in goede staat houden van in gebruik zijnde ruimten en inventaris verstrekken van alle relevante informatie aan de teamleid(st)er Functie-eisen: een opleiding MDGO AWA/Z/AB/KW of IW, of de OVDB LKC. kennis van en/of ervaring met de individuele en groepsgewijze opvang van kinderen in teamverband kunnen werken Arbeidsvoorwaarden en salaris zijn conform de CAO voor de welzijnssector, salarisregeling kinderdagverblijven (inschaling binnen de schalen 8 t/m 16; maximaal brutosalaris 3078,07 per maand fulltime). Opname in het pensioenfonds P.G.G.M. is verplicht bij een leeftijd vanaf 25 jaar. Binnen onze voorzieningen streven wij naar een leiding die een afspiegeling vormt van de Nederlandse samenleving. Mannen en degenen die zichzelf rekenen tot een etnische minderheid worden dan ook uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Nadere informatie over de bovenstaande functie kan telefonisch ingewonnen worden bij mevrouw J. Ogier (teamleidster), tel.nr. 01612-20704. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 7 dagen (onder vermelding van 'Skoebidoe') gericht te worden aan de Stichting Kinderopvang Humanitas, Oliemolenstraat 5, 6411 GJ Heerlen, t.a.v. afdeling P.Z. Onze relatie STOFFELS CLEANING te ROOSENDAAL is een modern schoonmaakbedrijf dat aktief is in Zeeland en West Brabant. Binnen deze onderneming gelden hoogwaardig relatiebeheer in de vorm van accountmanagement en co-makership als ook kwaliteits beheersing als belangrijkste suksesfaktoren. Momenteel wil ze haar kommerciële daadkracht versterken. Daarom komen wij namens Stoffels Cleaning graag in kontakt met een enthousiaste man of vrouw als In deze funktie bent u verantwoordelijk voor de marktbewerking in de regio Zeeland en West Brabant. Vanuit een door u opgesteld kommercieel plan legt u kontakten met prospekts en verwerft u projekten in de business-to-business markt. Resultaat is hierbij afhankelijk van enerzijds het opbouwen van een breed relatie-netwerk en anderzijds een gedegen werksystematiek. Wij vragen: een opleiding op HBO-niveau ervaring in een kommerciële buitendienstfunktie strekt tot aanbeveling een plezierige, betrokken persoonlijkheid met doorzettingsvermogen en een resultaatgerichte instelling representativiteit leeftijd ca. 25 jaar oud Geboden wordt een boeiende, zelfstandige werkkring in een professionele organisatie. In de beginperiode kunt u op een goede begeleiding rekenen. De funktie biedt interessante perspektieven voor ontwikkeling en karrière. De primaire en sekundaire arbeids voorwaarden zijn zonder meer goed. Wij informeren u daarover graag verder. Geïnteresseerd? Uw reaktie zien wij met belangstelling tegemoet. Deze kunt u richten aan Result B.V., Keplerstraat 34,1171 CD Badhoevedorp, t.a.v. drs P.M.B. Bultink. Voor nadere informatie kunt u bellen 02Ö-6596657. Vanzelfsprekend wordt uw reaktie vertrouwelijk behandeld. O beleid in praktijk keplerstraat 34,1171 cd badhoevedorp telefoon 020 - 6596657 fax 020 - 6597675 Allpac International B.V. is fabrikant/distributeur van een programma "vensterdekoratie klaar om zelf op te hangen", bestaande uit DECOSOL topclass rolgordijnen, DECOSTORE allure vertikale lamellen en DECOBLIND deluxe jalousetten. Dit programma wordt met veel sukses via de grote non-food zelfbedieningsketens in West-Europa op de markt gebracht. Voor de afdeling verkoop binnendienst Nederland zoeken wij op korte termijn een Wij denken aan een commerciële persoonlijkheid met een opleiding op HBO-niveau en een aantal jaren ervaring in een soortgelijke baan. Vloeiende kennis van tenminste Nederlands en Engels (kennis van het Frans, Duits en/of Spaans is een pre) zijn onontbeerlijk voor het met sukses vervullen van deze funktie. Naast een "kompleet" beloningspakket en een pragmatische oplossing voor eventuele vervoerskosten bieden wij een zelfstandige job in een internationale ambiance. Sollicitaties graag sturen aan: t.a.v. Brigitte Willemsen Postbus 149, Lissenveld 49 4940 AC Raamsdonksveer Tel. 01621-14900* Fax 01621-14951 Telex 54160 maral

de Stem | 1993 | | pagina 22