in. zelf op. Geduld om kampioen te worden 'Achteraf zat er veel meer in iboom Technologie IT 1993 ie Opleidingen Beker rayon Terneuzen voor Ben/De Ridder Marck Bergen Henegouwen bij laatste vier Rintje Ritsma begint als schaatser opnieuw rntèi 0 mensen re. eldlngen .v.jaarkaart. ROOSENDAAL SPORT ZEELAND B3 lie in Maastricht teit Limburg Tafeltennis Hockey RKHAV-atleet Erwin Mortier over veroveren zilver op NK indoor: vAP iI BRIDGERUBRIEK Enthousiasme SPORTNIEUWS KORT Rinus Zegers trainer Axel Dow boekt riante zege GBC doet goede zaak HW '24 verslaat Vogelwaarde 1993 X 77 EN RECREATIE itle blnnenlcnd itle management fereatle all-round oertsme en ecretaresse resse ntamoWce itrale administratie HC Eindhoven vestiging het station) it 3.00 u. BUSINESS/HOTELMAN. -SECRETARIAAT. DE STEM ZATERDAG 27 FEBRUARI 1993 diverse bedrijven organi- btituut 'De Ruyter' te |chtingsdag over de ep van lit 'oorlichting over de beroeps- •ière mogelijkheden. 43. r. nkert 130/156 te Vlissingen. 0400. de voorlichtings- g de voorlichtings- 0223773. emene Economie, lie Studies en nvelop zonder postzegel burg, Dienst 200 VB Maastricht. >p zaterdag 13 maart. maar ontvang wel graag CTO m/v 6VWO HBO prop. WO Overig S 56 Van onze sportmedewerker Temeuzen - Ben/De Ridder heeft na een erg doelpuntrij ke en spannende finale de beker van het zaalvoetbal rayon Terneuzen gewonnen. De hoofdklasser uit de regio J versloeg met 6-5 Maas Af bouw. ZAALVOETBAL Voordat het zover was, moest Ben/De Ridder de halve finale zien te overleven. Ook daarin moest de latere bekerwinnaar tot het uiterste gaan om te winnen. Met een krappe 3-2-zege werd HKC terug gewezen. De andere halve finale, tussen Maas en Me- chielsen, was zeker zo enerve rend. Nadat Peter Herrebout voor Mechielsen in eigen doel had geschoten, bracht Dennis Hamelink de stand in evenwicht. Strafschoppen moesten uitsluit sel brengen en daarin toonde Maas zich doeltreffender. In de strijd om de derde plaats rekende Mechielsen op vrij over tuigende wijze (5-2) af met HKC. Johnny de Ritter zorgde voor een voortvarende start en een 2-0-voorsprong, maar HKC had een antwoord klaar en kwam langszij door doelpunten van Hans Stoffijn en Mark de Feyter. Daarna liep Mechielsen uit tot 4-2 door treffers van Dennis Ha melink en Simon van Hoeve. Door in eigen doel te schieten, legde Hans Stoffijn de 5-2-eind- cijfers vast. In de finale leek Ben/De Ridder op rozen te zitten, toen die ploeg ruim in de tweede helft op een 6-3-voorsprong kwam. Dat was voor Maas echter het sein om er een schepje bovenop te doen. Frans Scheele liet 6-4 en enkele minuten voor tijd ook 6-5 aante kenen en toen was de spanning helemaal terug. Ben/De Ridder kwam niet meer aan fatsoenlijk uitverdedigen toe en moest met kunst- en vliegwerk die minima le voorsprong vast zien te hou den. Daarin slaagde de formatie van Jan de Wolf. Voor Ben/De Ridder scoorden Benny van leeu wen (3x), Bert Wilting, Moha- med Anbar en Jos van Maar- schalkerweert. Voor Maas werd de produktie verzorgd door Frans Scheele (3x) en Jan Corne- lissen (2x). Van onze verslaggever Rob van Deursen Lemmer/Heerenveen - Als schaatser begint Rintje Rits- ma opnieuw. Ondanks twee bronzen plakken dit seizoen, bij het EK in Heerenveen en het WK in Hamar, voelt en weet de 22-jarige Fries vlak voor de nationale titelstrijd all-round dit weekeinde in Assen dat het roer totaal om moet. Overleg met coach Ab Krook na het door Falko Zandstra gewon- nen mondiale kampioenschap in Vikingskipet leerde Ritsma dat hij nooit en te nimmer zal win nen als hij op de ingeslagen weg voort krast. Dat dus zowel Zandstra als de nummer twee van het EK en WK, de Noor Johann-Olav Koss, voor hem on bereikbaar zouden blijven. Efficiënter „In alle eerlijkheid hebben we tegenover elkaar gezeten", zegt Ritsma in het restaurant van het Thialf-ijsstadion, waar kinderen hem constant lastig vallen met het verzoek om een handteke ning. Eenmaal een rustiger plek je opgezocht, vervolgt de Lem- ster schaatser met: „Het rare is dat ik over te veel kracht be schik om de balans met de tech niek van het schaatsen harmo nieus te laten verlopen. Krook overtuigde me van het feit dat ik met minder kracht dezelfde snel heid kan ontwikkelen. Er gaat te veel bij mij verloren. Loopt nut teloos weg uit mijn benen. On danks het feit dat ik vanaf het begin van dit seizoen mijn slag al meer finish-gericht uitvoer, kan het veel efficiënter. Ik duw nog te zwaar. Aanpassing kost twee jaar. Of als ik mazzel heb een seizoen. Dus ik moet geduld hebben om kampioen te kunnen worden. Dat heb ik ervoor over. Steeds Zandstra en die Koss voor me, dat is ook niet alles. Mijn tijd komt later, zeker w.e- ten." Dat laatste spreekt Ritsma vol overtuiging uit. Rintje Ritsma wanhoopt niet. In geen geval. Met meer dan gewone belang stelling namelijk voor het bui- tengebeuren stapte de Neder landse titelhouder op de 1500 en de 5000 meter van begin dit jaar vanmorgen uit zijn hotelbed in het Drentse Spier. Hoe ziet het weer eruit, spookte onder de blonde krullen door zijn hoofd bij het openschuiven van de gordijnen. De Lemster hoopt op regen en storm. En als het ietsjes extra mag, een lichte sneeuwbui. Dat zijn de omstan digheden, die hij vandaag en morgen op de onoverdekte Drentse kunstijsbaan noodzake lijk acht om misschien eindelijk eens voor even uit de schaduw van ploeggenoot Falko Zandstra (meer gebaat bij overdekt schaatsen) te kunnen treden, als voorschotje op wat in de sterren volgens hem geschreven staat. Respect Het knaagt met 'beter weer' in het vooruitzicht niet aan hem dat de een jaar jongere Heeren- vener alle aandacht voor zich opeist. Wereld- en Europees kampioen, dat is immers niet niks. Dat verdient alle respect. Zijn eigen derde plaatsen? Goed, prachtig, op het podium zelfs, maar om nu direct apetrots door woonplaats Lemmer rond te gaan rennen, nee, dat niet. Rits ma kent zijn plaats. Voorlopig althans vrijwillig op het tweede plan. Echter de moed opgeven? Nee, dat dus nooit. De stoere Fries, in Noorwegen populairder - zeker bij de vrouwen - dan Falko Zandstra door zijn ro buuste uiterlijk, beschouwt een eventuele Nederlandse titel als 'leuk, mooi meegenomen'. Meer niet. „Ach, ik kan nu wel allerlei spannende verhalen gaan vertel len, maar voor iemand uit de kernploeg telt slechts het EK en het WK. Dat zijn de hoogtepun ten van een seizoen. Voor een schaatser uit het gewest is dat het NK. Lekker de boys van de kernploeg pesten, ha, ha, ha. Ja toch, zo zit het in elkaar." Door zijn herstart zou Ritsma, zo waarschuwde Krook, wel eens verder kunnen terugvallen dan de Fries wenselijk of mogelijk acht. „Ook geen probleem. Ik schaats voor mezelf. En als ik weet waar ik mee bezig ben, kan ik wel tegen een stootje. Ik nam me voor om van seizoen naar seizoen te gaan leven. Me niet gek te laten maken door hoogge spannen verwachtingen. Twee maal derde bij het EK, een keer bij hèt WK. Het is voorlopig goeds zo. Mochten volgend jaar de Winterspelen van Lilleham- mer de mist in gaan, jammer dan. Vier jaar later in het Japan se Nagano krijg ik een nieuwe kans. Zo nuchter moet ik het bekijken. Ik kan niet anders." Rintje Ritsma: „Er gaat te veel kracht bij mij verloren. De Fries trok zich in feite hele maal terug op de eigen stellin gen. „Nee, ik ben niet jaloers op Zandstra of Koss. Eerlijk niet. Die jongens rijden op het ogen blik op de momenten dat het er op aan komt gewoon harder dan ik. Dat kan ik hen niet verwij ten, maar mezelf. Ik ben het piepeltje dat niet snel genoeg schaatst om ze te verslaan. Je moet de oorzaak altijd bij jezelf zoeken. Nooit bij een ander. En ingrijpên als je. wel kampioen wilt worden. En dat doe ik vanaf nu." Typisch Rintje Ritsma. Al tijd en eeuwig de vriendelijkheid zelve. „Ach, misschien ben ik wel iets te aardig voor topsport. Ik geniet ervan als de bakker van Lemmer een speciale taart voor me bakt met een Friese vlag en een schaatsertje van marse pein er op. Ik word zelfs nog verlegen van zo'n gebaar. Ik kreeg na het WK cadeaubonnen van wildvreemden toegestuurd. Daar weet ik me soms geen raad mee. Op zulke momenten besef je dat niet alleen Zandstra de mensen een plezier doet, maar ik ook. Dat vind ik vreemd. De kampioen telt toch, de rest niet FOTO ANP echt." Rintje Ritsma gaat als schaatser opnieuw beginnen. Kracht en techniek moeten beter in balans. „Dat heeft z'n tijd nodig. Dat moet ingeslepen worden. Geeft niets. Ik heb geduld. Vooral om dat ik wil gaan winnen. Ik kan het. Alleen wanneer is nog de vraag." Van onze tennismedewerker Hoek - In het 6e Open Ador- tennistoernooi in De Braak man plaatste op het D 1-schema Marck Bergen He negouwen zich voor de laat ste vier. De Terneuzenaar versloeg Filip van Pamel met 9-6. In de halve finale moet Bergen Henegouwen aantreden tegen Piet Labyt. De andere halve finale gaat tussen Willy Lip pens en Davy Pielaet. In het dubbel B bereikten Kim Lange- raert en Mike Simon de eind strijd. Zij waren met 9-5 te sterk voor Boas Bierings en Michel Verberkmoes. In het dubbel C haalden Ronnie de Jong en Cor de Jonge fors uit ten koste van het duo Cor Deij/ Macky Edwards van Muyen. in het gemengddubbel C versloten karing de Bruyckere en Tony Seen met ruime cijfers het kop pel Sandra van Keulen/Adrie Risseeuw. UITSLAGEN Mannen: D 1: eerste ronde: Mark Bergen Henegouwen-J. de Krij ger 14^1, kwartfinale: Mark Ber gen Henegouwen-Filip van Pa mel 9-6. Dubbel: B: halve finale: Langeraert/Siman-Bierings/Ver- berkmoes 9-5. C: kwartfinale: De Jong/De Jon- ge-Deij/Edwards van Muyen 16-3. E/D 2: kwartfinale: A en B Verschelling- Krijger/V erhage 9-7, halve finale: Noë/Steyaert- Krijger/Verhage 9-7. Vrouwen: D 2: Carla de Rijcke- Ronda Risseeuw 9-8. Dubbel: C: eerste ronde: Baas/De Clerck- Tarant/Van Tiggelen 8-6. D 1: halve finale: Van den Hemel/ Vercruysse-Clement/Dooms 7-6. E: Poppe/Berendsen-Van Alem/ Van Passel 14^1. Gemengd dubbel: C: halve fina le: De Bruyckere/Seen-Ris- seeuw/Van Keulen 12-5, Cohen/ Vos-Visser/Bleyenberg 10-8. D 1: halve finale: M en R Kriek- aard-A en J Carels 8-5, Spues- sens/Beun-Leenhouwerd/Burky 12-4. D 2: eerste ronde: I en A Vantricht-Faas/Schelstraete 13-2. E: halve finale: G en H van de Peijl-Van Vooren/Hendrikse 14-4. Jongens: 12-14 j.: halve finale: Ralf Vervaet-Duncan Blackman 6-5, Anthony Trapman-Dennis Bouman 8-7. 14-16 j.: halve fi nale: Byron Bentley-Anthony Trapman 10-8, Duncan Black- man-Niek Fliers 9-5. Meisjes: 12-14 j.: Monique van de Plasse-Martine Simonse 9-3, E. Steeneveld-Kiki Kriekaard 9-4. 14-16 j.: halve finale: Ilse van Doorn-Janette de Moor 12-2, Christianne Vriends- Amanda Steeneveld 9-6. Tafeltennissers en werknemers op het bondsbureau hebben vrij dag afscheid genomen van de ontslagen PR-functionaris Van Haasteren. Aan de pui van het bondsbureau in Zoetermeer had den ze een metersgroot spandoek opgehanden met de tekst 'Wil lem, we zullen je missen. De OJK's van de NTTB'. OJK's stond voor 'Ouwe Jongens Kren tenbrood'. Juan Angel Calzado heeft zich 'teruggetrokken als secretaris-ge neraal van de Internationale Hockey-federatie (FIH). Hij kon zijn bestuursfunctie niet langer combineren met zijn dagelijkse werkzaamheden. Calzado blijft voor een aantal FIH-commissies nog wel actief. Van onze atletiekmedewerker Hulst - Toen Erwin Mortier eind november tijdens trai ningen op het verspringen wat ongelukkig in de zand bank terecht kwam en de buitenband van zijn linke renkel het begaf, leek zijn seizoen naar de knoppen. De Hulster B-junior, vorig jaar in zijn eerste jaar derde tij dens het NK indoor 60 meter, zag het op dat moment niet zo meer zitten. Zaterdag 20 februari stond hij er ineens weer. Met slechts éénhon derdste hield Auke Klarenbeek hem van het goud af op de 60 meter bij de NK indoor. „Vooraf had ik voor zilver getekend, ach teraf had er meer ingezeten. Nog nooit was ik door Klarenbeek geklopt en nog nooit was ik op de streep geklopt. Dat kwam gewoon omdat de echte vorm er nog niet was. Mijn laatste meters Erwin Mortier: „De echte vorm was er nog niet. FOTO WIM KOOYMAN zijn normaal gesproken mijn sterkste. Nu had ik het zilver gewoon aan mijn start te dan ken. Trouwens ook datgene wat voor de finale gebeurde, was niet grandioos. Met 7.47 kwam ik slechts met de negende tijd uit de series. Op dat moment zag ik het echt niet meer zitten. De zevende tijd (7.35) waarmee ik uit de halve finale kwam, bood eveneens weinig perspec tief. Een finale lopen is echter altijd weer iets aparts. Er kwa men drie valse starts, waar ik wel dichtbij zat, maar niet bij betrokken was. Dat betekende dat ik bij de vierde start risico's kon nemen. Ik was dan ook als eerste weg en zette er direct een aantal op achterstand. Alleen Auke Klarenbeek bleef bij. Zij aan zij knalden we naar de streep. Daar had Auke, die zelf achteraf stelde een superdag te hebben, net iets meer over. Eén- honderdste is niet veel, maar in onze sporttak voldoende." Mortier had de eerste buit posi tief verrassend, gezien de moelij- ke aanloop, binnen. De volgende dag had er een vervolg kunnen komen op de 200 meter. Die kwam er niet, want de storm deed in de nacht van zaterdag op zondag een glasplaat uit het dak van de Houtrusthal naar bene den donderen. De plaatsleijke brandweer verbood om de strijd voortgang te laten vinden. De deelnemers waren op dat mo ment al op de plaats van af spraak. Het kwam Mortier niet echt slecht uit. „Op dat moment baal je. Je bent voor nop helemaal vanuit Hulst gekomen. Je bent ingesteld op de wedstrijd. Voor mij kwam het van de andere kant niet zo slecht uit. Nu staat die tweede dag op 28 maart gepland. Voor mij nog de gele genheid om naar een echte piek toe te werken. Kijk de start dat zit wel goed. Onder leiding van Piet Lossie en samen met senior Theo Cappendijk hebben we daar de laatste weken vooraf gaand aan het NK hard aan gewerkt. Een betere als Theo om te starten heb je niet en Piet weet ondertussen wel hoe een start in elkaar zit. Dit is een onderdeel dat voor het sprinten heel belangrijk is. Dat werd nu nog maar eens bewezen, want ik heb er mijn zilveren medaille aan te danken. De eerste passen, het omhoog komen en het reac tievermogen zijn de drie essen tiële factoren." Of het moreel na zijn zwakke serie en halve finale niet op een laag pitje stond, toen hij in de startblokken ging voor de finale? „Daar heb ik geen last van. Op zo'n moment denk je niet aan datgene wat eerder op de dag gebeurd is. Je kijkt alleen maar vooruit. Zo snel mogelijk aan het eind van die zestig meter komen. Door die valse starts was het één groot zenuwenspel en dat be heerste ik uitstekend." Hij blikt alweer vooruit. Wel licht rolt er eerdaags een uitno diging voor de nationale ploeg in de bus aan de Hulster Bierkaais traat. Daarnaast ziet hij de uit gesteld 200 meter op het NK indoor weer helemaal zitten en komende zomer wil hij tijdens het NK outdoor in Groningen revanche nemen. „Daar moet ik knallen, want de 100 meter is mijn afstand." Onlangs kreeg ik een brief van Jos Anto- nissen uit Zundert, lid van BC Benebridge, die enthousiasme voor bridge uit straalt. Lees 'ns mee. „Hoe levendig en fascinerend het bridgespel soms is, blijkt ge woonlijk het duidelijkst uit de invulling van het scorekaartje, waarbij vaak voor eenzelfde spel de meest uiteenlopende biedingen tot stand zijn geko men. Een meer dan ongewo ne kaartverdeling kan menig speler (speelster) voor grote problemen plaatsen. Het vol gende spel, dat mijn partner en ik op onze wekelijkse club avond, spelend in de B-lijn, uit het board haalden, zag er zo uit: S 3\\ W door Ruud van den Bergh rige week op mijn clubavond enkele Zuidspelers ondervon den. Z gever 4 5 2 niem. kw. *543 873 A B 8 42 0 gever NZ kw. 4 V95 4 H 7 5 5 AV9874 4 AHB8 43 V V 4 42 1063 N W O Z 4 10762 4 B 962 1087 H5 4 - 4 A 10 8 3 AHVB963 B 2 4 VB7 4 B 1097 B 2 4 V 1097 N W O Z 4 H 1084 4 H 8 6 V 109 6 5 6 4 A963 V AV2 A H 4 H53 De bieding ging als volgt: Noord Oost Zuid West - pas 1* 14 2* pas 24 24 3* ..pas 4 SA pas 5 pas 64 dbl. pas pas rdbl. a.p. De uitkomst was schoppen aas. Het afspel is niet moei lijk, alleen klaveren- heer gaat verloren. Contract gemaakt: 1830 pnt! Het 3 Kl-bod van mijn partner klonk mij als muziek in de oren. Het gaf mij de zekerheid van een ster ke klaverenkleur. Ik aarzelde dan ook niet om de azen te gaan vragen." De brief wordt besloten met de opmerking dat het een veelbesproken spel was in de club en de vraag of het niet iets voor de rubriek van deze krant is. Zulk enthousiasme verdient vermeldig en wel zonder commentaar of cen suur. Maar het kan in bridge ook weieens tegen zitten, zoals vo- Zuid opende het bieden met 2 SA, dat door de partner ver hoogd werd naar drie. West kwam meestal uit met harten boer en als zuid haalde je toch opgelucht adem, omdat niet met schoppen was gestart. Als de klaverenkleur goed zou zijn voor vier slagen, was er geen vuiltje aan de lucht, want de andere kleuren zou den de vijf overige slagen le veren. Klaveren-heer werd gevolgd door klaveren-3 en als in Noord met de boer of het aas werd genomen, al naar gelang wat West bij- speelde, is het over en uit, want de klaveren leveren nu nooit meer dan drie slagen op. Er is slechts een manier om vier slagen in klaveren te maken: laat West de tweede klaverenslag houden en speel later weer klaveren naar de dummy. Die speelwijze werd, van de acht keer dat 3 SA geboden was, twee keer ge vonden. Agenda: 6 maart BC Sans Atout Markiezaatsdrive; BC De Lei Wijndrive. Axel - Rinus Zegers wofdt het volgende seizoen trainer van de voetbalvereniging Axel. Rinus Zegers, die onlangs bij Hoek opstapte, wordt bij de oranje-witten opvolger van George de Bakker, die deze week zijn biezen pakte. Edy de Witte, die eerder Axel onder zijn hoede had, wordt in het komende voetbaljaar jeugd-coordinator bij Axel, dat dan in de vierde klasse uitkomt. Het lopende seizoen wordt afgemaaakt onder leiding van Fonny Verstraeten. Axel - In het regionale zaalvoetbal werden deze week slechts twee duels gespeeld. In de hoofdklasse won Terneuzen met 5-4 van Bleyenbergh/Vajo en in de eerste klasse C klopte Dow gastheer Bonte Hert 3 met 9-1. BLEYENBERGH/VAJO-TERNEUZEN 4-5 - De thuisclub was volgens de Terneuzenaren beter, maar aangezien het afronden van de kansen te veel problemen gaf, pakte Terneuzen in sporthal Den Dullaert te Hulst de winst via doelpunten van Peter Vermast, Miehei de Ridder, Johnny de Leyser (2x) en Merino den Dekker. Voor de gastheren scoorden Peter Bouw man, Adrie Meyer, J.os Hoefnagels en Evert Verwer. BONTE HERT 3-DOW 1-9 - Bonte Hert 3 trad aan zonder wissels en met het carnaval nog in de benen. Dow had zodoende een makkie. Na een 1-3-score halverwege, werd na de doelwis- seling het gaspedaal stevig ingedrukt. Lex Janse, terug na vier weken absentie wegens een enkelblessure, vierde zijn rentree met niet minder dan vijf treffers. Peter Rompa en Hans van de Boom (3x) maakten de winnende serie vol. Hans Urgert scoorde tegen. STANDEN Hoofdklasse: Ben/De Ridder 20-33, Van der Gucht 20-32, De Kombuis 20-32, Bonte Hert 2 19-30, Terneuzen 21-19, Koster Dey 19-18, Racing White 18-16, Sporting'88 19-15, Bleyenbergh/Vajo 20-15, Vervaet 20-15, Churchill Lions 20-13, Cambrinus 20-13, IZV 20-10. Eerste klasse: Cocq 17-32, Maas 17-29, Philippine 17-29, Mechielsen 17-24, Bonte Hert 3 18-17, AZWZ 17-16, DOW 18-14, HKC 17-12, Groote Slock 17-11, Terneuzen Bonded Stores 19-9, Corn Boys/Ranschaert 17-8, De Pooter/Triangel 17-5. Biervliet - De biljartcompetitie voor teams van het district Zeeuws-Vlaanderen van de Koninklijke Nederlandse Biljart Bond begint de eindfase te naderen. Nog steeds is er nauwelijks sprake van aftekening aan de kop van de ranglijst. In poule 1 van de driebandencompetitie deed GBC 1 uit Groenendijk een uitstekende zaak. Tegen het op gelijke hoogte staande WBC 1 uit Walsoorden boekte het winst, waardoor het alleen aan de leiding kwam. In poule 2 zijn er nog drie titelkandidaten. Dat zijn Den Ouden Arend 2 uit St.-Jansteen, Concordia uit Terneuzen en Ed Horemans uit Axel. In poule 3 voert Den Ouden Arend 1 de klassering aan. Het wordt nog enigszins bedreigd door CBC 2 uit Clinge en AC Axel van de Axelse Sassing. STANDEN DRIEBANDEN Poule 1: GBC 1 (Groenendijk) 11-43, WBC 1 (Walsoorden) 11-40, CBC 1 (Clinge) 9-37, De Kastelein (Eede) en ABC Breskens 9-35, TMW (Sluis) en GBC 2 9-16. Poule 2: Den Ouden Arend 2 (St.-Jansteen) en Concordia (Terneuzen) 13-55, Ed Horemans (Axel) 12-53, KOT 1 (Terneuzen) 12-44, WBC 2 11-43* De Smickel 2 (Hulst) 12-36, Hof van Eede 13-35, 't Bierwinkeltje (Terneuzen) Poule 3: Den Ouden Arend 1 10-47, CBC 2 10-41, AC Axel 10-40, DOS (Hoek) 9-33, De Smickel 1 10-27, KOT 2 (Terneuzen) 8-24, KOT (Axel) 9-16. LIBRE Cl-poule: BW (Terneuzen) en De Smickel 1 14-53, HBC'34 12-28. C2-poule: SBC (Sluiskil) 13-52, Ed Horemeans en OBV (Oostburg) 13.50, CBC 13-45, De Smickel 2 12-38, HGL/KOT'86 (Sas van Gent) 13-36. C4-poule: ABC 12-62. De Smickel 12-59, Hof van Eede 12-58, OBV 11-54, NASA (Axel) 12-48, SBC 10-47, GBC 12-47, Atlanta (Sluiskil) 11-40. Hulst - In een vriendschappelijk treffen heeft HW '24 met ruime 6-2-cijfers van Vogelwaarde gewonnen. HW '24 domi neerde de gehele wedstrijd, ondanks veelvuldig wisselen. Bij de pauze stond de thuisploeg met 2-0 voor door treffers van Angelo Verbraeken en Carlo Blommafert. Nadat Jurjen Swiers er in de tweede helft 3-0 van had gemaakt, scoorde Arno Wauters tegen voor de bezoekers. Daarna liep HW '24 uit naar 6-1 door doelpunten van Fred van Cauteren, Dennis en Harm Rietjens. In de slotfase liet Rudi Raas de 6-2-eindstand noteren.

de Stem | 1993 | | pagina 13