Onvrede over aanpak wegen Thalia uit Breskens speelt blijspel Actie voor bestrijden van rampen IJK NIEUWS PLAATSELIJK NIEUWS Commissie achter college: 'Geen windmolenpark in Oostburg' Finale bloemsierkunst Inwoners Nieuwvliet niet gelukkig met verbeteringsplan Cadsandseweg Buitengebied Oostburg mag rolemmer aan kant van de weg laten staan Meisjesteam Golfslag kampioen schoolhandbal Voorlichtingsavond van Openbaar Onderwijs in de Triangel Terneuzen Oostburg mag zich weer inzetten voor komst van bungalowpark in Groede Ook Halsteren in stichting aanleg Zoomweg-Noord M. Weemaes verlaat partij Groot Sas C2 D'N SLUUSWACHTER Wat heet nu Veiligheid? Ossenisse Stoppeldijk KAARTINGEN ad Kloosterzand ZEELAND C3 reammatiecurcus mishandeld Certificaten voor Sluisse jongeren Ledenvergadering vereniging van reumapatiënten Hoek Philippine Oostburg IJzendijke in Bergen Roes uitslapen in bed van Bergse dokter door Tom Koopman plukbeleid' uit de zakken van de zware jongens uit de drugs- en wapenhandel weten te frommelen. Die opbrengsten gaan in de staatskas. De politie blijft roeien met riemen die te kort zijn. Zodoende worden er steeds vaker oplossingen voor veiligheidsproblemen gezocht die eerder uit de wonderdoos van de goochelaar dan uit de koker van de misdaadbestrij ding komen. Waar dat toe leiden kan weet niemand. Als je even nadenkt besef je dat het hek van de dam is als de zichtbaarheids- cultus tot algemeen beleid wordt verheven. Wat is er dan tegen de plaatsing van nep-ca- merakastjes op gevaarlijke kruispunten? Radaorcontro- leposten die geen radarzen ders bevatten langs de weg? Uit triplex gezaagde verkeers agenten in patrouillewagens van plaatijzer? Als agenten verklede etalagepoppen in winkelcentra? Gefingeerde buurtonderzoeken per tele foon, met behulp van bandre corders die voorgeprogram meerde vragen aan het pu bliek stellen? Als het om besparing van mankracht (dus geld) gaat, is het wellicht ook een idee om op misdaadgevoelige plekken, zoals balies van banken en benzinestations en de garde- roberekken van openbare ge bouwen, politiepetten neer te leggen en lege pistoolholsters aan de kapstokken te hangen. Zo doorredenerend krijgen wij ooit een politie-apparaat dat in zijn geheel nog slechts uit ficties en schijngestalten bestaat. Zover mag het nooit komen, mensen! Wij willen geen vei ligheidsshow, maar echte be veiliging van ons en ander mans leven, have en goed. Dan zitten we even lekker in ons vel als de manschappen van korpschef Smeels. KOERSBAL - Door de Bond voor Ouderen werd in zaal Hof ter Nesse een koersbal- wedstrijd gehouden waaraan elf personen deelnamen. Uitslag: 1. A. Mannaert/J. Schrauwen, 2. A. Rottier/J. de Waal-Hamelink, 3. E. de Maat/M. de Maat-de Waal. KOERSBAL - Door de Bond voor Ouderen werd in 't Ge- laag een koersbalwedstrijd ge houden waaraan zestien per sonen deelnamen. Uitslag: 1. mevrouw Van Laar-P. de Smet, 2. mevrouw Durinck/J- Vaal, 3. mevrouw Vinkenstein/P- van Laar. personen. Jokeren: 1. R. de Vos, Clinge; 2. mevrouw d'Hooghe, Hulst; 3. mevrouw Ferket, Hei kant. Bieden: 1. A. van Eerden- burgh, Graauw; 2. R. Verschuren, Kloosterzande; 3. R. van de Bran den, Clinge. Axel - Bredabar, Ons Genoegen, tiende ronde. Bieden: 1. M. Klaas- sen, 2. F. Jansen, 3. M. Kaijser. Jokeren: 1. Ch. de Koning, 2. F. Strijb, 3. J. Riemens. Stand bie den: 1. M. Kaijser 412 punten, 2. L. de Kraker 379, 3. Th. van Alt 378. Jokeren: 1. W. van Smaalt 192, 2. Ch. de Koning 184, 3. Theunissen en E. de Koning 182 punten. I CLINGE Malpertuus, ANBO, 19 uur, dansavond. I SAS VAN GENT De Regenboog, ANBO uur, bingo en verloting. I LAMS WAARDE Café De Vier Jaargetijde 13.30 uur, schieting voor b jaarden. i toiletgelegeheid bij het zwembad lt nog voor het komend badseizi !en geraamd om 29.500 gulden en B imeenteraad voor daarvoor een gr< doen. In dat potje blijft dan i e aanpassingen aan het zwembad. DÊ STEM DONDERDAG 25 FEBRUARI 1993 Van onze verslaggever Oostburg - Als de gemeente Oost burg van tevoren beter op de hoogte was geweest van de voorwaarden rond de aanleg van een windmolen park in de gemeente, was die nooit zover gegaan in principe daaraan te willen meewerken. Dat bleek giste rochtend in de vergadering van de adviescommissie Planologie. Burgemeester en wethouders legden de commissie voor af te zien van medewer king aan de aanleg van een windmolen park in de Hoofdplaat-/Oranjepolder. Eerder had de gemeente die medewer king weliswaar toegezegd, maar bij na dere beschouwing zag het college er liever vanaf. Het zou om teveel wind molens (60) gaan, wat in een open landschap niet aantrekkelijk was, en bovendien maakten de turbines teveel lawaai. „Zestig windmolens van zo'n veertig meter hoog maakt onze gemeente er niet bepaald aantrekkelijker op", aldus J. Provoost (WD). „Daarom zijn we blij dat het college op zijn schreden van een paar jaar geleden terugkeert." Burge meester J. Kruize wees het commissielid er fijntjes op dat ook zijn fractie op de schreden terugkeerde. Het was Immers de gemeenteraad die twee jaar geleden in principe instemde met het windmo lenpark binnen de gemeentegrenzen. „Wij kunnen ook op onze schreden terugkeren", formuleerde H. Lippens (CDA) wel correct. „Het is alleen jam mer dat we van tevoren niet duidelijker op de hoogte waren van de voorwaar den, want dan was terugkeren op onze schreden niet nodig geweest." Van onze verslaggever Oostburg - De inwoners van Nieuwvliet zijn nog niet helemaal tevreden over het verbeteringsplan voor de provinciale weg ter hoogte van het dorp. vendien wordt de ontsluiting van de bakkerij en het landbouwme- chanisatiebedrijf op de Sint Ba- vodijk ernstig belemmerd. Het derde en laatste bezwaar luidt, dat de Sint Bavodijk niet bere kend is op zijn nieuwe rol. Door de rotonde ter hoogte van die dijk aan te leggen komt er name lijk volgens de Nieuwvlietenaren veel meer verkeer over die dijk. Namens de inwoners wees J. Fremouw in een brief aan de commissie Openbare Werken van de gemeente Oostburg op enkele gevaarlijke situaties die als gevolg van de reconstructie bij Nieuwvliet dreigen te ont staan. De commissie onderschreef tij dens de gisterochtend gehouden vergadering de opmerkingen die Fremouw in de brief maakte. De Nieuwvlietenaren zijn bang dat de Cadzandseweg, die na de reconstructie als toegangsweg tot het dorp fungeert, een race baan wordt. Immers, stellen de inwoners, het is een kaarsrechte weg van vijfhonderd meter die grote snelheden in de hand werkt. Gelukkig Ze zijn verder niet erg gelukkig met de aanleg van een parallel weg ten noorden van de provin ciale weg, tussen de Mettene- ijedijk en de op de Sint Bavodijk aan te leggen rotonde. Land- bouwverkeer komt daardoor in contact met fietsverkeer en dat is niet verkeersveilig, stelde Fre mouw namens de inwoners. Bo- Aan het toernooi werd deelgeno men door tien basisscholen uit Groot-Terneuzen. Deze waren onderverdeeld in twee poules. In poule A won het team van 't Kompas, gevolgd door de meisjes van de Zuidlandschool. In poule B won de Golfslag alle vier de wedstrijden en werd zodoende poule-winnaar. Op de tweede plaats in de poule eindigde het team van de Meerpaal. In de kruisfinale speelden het team van de Zuidlandschool en de Meerpaal om de derde en Volgens de heer L. de Blaeij, voorzittter van de Gemeen schappelijke medezeggenschaps raad in Terneuzen is er grote behoefte aan voorlichting in Ter- neuzen. Tijdens de voorlich tingsavond zal men dieper in gaan op het FBS- systeem, maar ook andere zaken en taken, waarbij ook de ouders steeds "teer bij de scholen worden be trokken, komen aan de orde. Van onze verslaggever Oostburg - De commissie Openbare Werken van de gemeente Oostburg is tevreden over het besluit om mensen che in het buitengebied wonen en een oprit hebben die langer dan een balve kilometer lang is een beugel te geven zodat hun rolemmer aan de openbare weg kan blijven staan. Vertegenwoordigers van CDA en ^VD spraken gisteren lof over die beslissing van burgemeester en wethouders. De christen-de- •nocraat Lippens noemde het een Prima oplossing. WD-er Pro voost sprak van een uitstekende manier van besturen. „Hier sPreekt enig gevoel voor de Praktijk uit". Commissielid voor b&T L. Baarends vond vijfhon- Argumenten „De argumenten van Fremouw spreken me aan", aldus PvdA-er W. Vermeulen gisterochtend in de commissievergadering Open bare Werken. „De opmerkingen snijden hout", vond ook J. Pro voost (WD). H. Lippéns (CDA) zei dat aan het huidige plan voor de wegverbetering door Provin ciale Waterstaat nog wel enkele bezwaren kleefden. Volgens wethouder A. de Feijter was de oplossing zoals die er nu lag de meest optimale wat ver keersveiligheid aanging. Niette min zegde hij toe een poging te ondernemen om de brief van Fremouw bespreekbaar te ma ken bij Provinciale Waterstaat, die verantwoordelijk is voor het wegverbeteringskarwei. Van onze correspondent Terneuzen - Het meisjesteam vaii de openbare basisschool dé Golfslag uit Terneuzen is winnaar geworden van het scho'ol- handbaltoernooi voor meisjes in sporthal 't Zwaantje in Terneuzen. Drie leden van Thalia tijdens een van de laatste repetities. vierde plaats. De Meerpaal won met 0-6. De finale-wedstrijd tus sen het team van 't Kompas en de Golfslag werd een overwin ning voor de meisjes van de Golfslag ,die hiermee ongeslagen het ere-podium betraden. Eindstand: 1 De Golfslag 2 't Kompas 3 De Meerpaal 4 De Zuidlandschool 5 De Zeemeeuw 6 De Hille 7 De Wiekslag 8 Op Weg 9 Oude Vaart 10 Pr. W. van Oranje Van onze correspondent Breskens - Toneelvereniging Thalia uit Breskens brengt het blijspel 'Blijf zitten waar je zit' op de planken op 6, 12 en 13 maart in de Uitkomst. Het is een blijspel in drie bedrijven geschreven door A. van Zuylen en bewerkt door M. de Groot. Het stuk speelt zich af ten huize van Henri Latour, een wiskun deleraar. Hij is een aardige, maar wereldvreemde man. Hij heeft alleen maar interesse voor wiskunde. Zijn enige afleiding zijn twee ongetrouwde tantes van hem, die te pas en te onpas ten tonele verschijnen en dan al hun affectie op hem loslaten. Zodoende heeft Latour nooit ge leerd om zijn eigen boontjes te doppen en kiest hij altijd voor de weg van de minste weerstand. Plots doen zich echter een paar situaties voor, waardoor hij to taal de kluts kwijtraakt. De tantes bezorgen hem in die gevallen.meer last dan gemak. Het zal waarschijnlijk zijn hele leven veranderen. Maar voor dat zover is, zal het voor de wiskun deleraar nog een benauwd avondje worden. De wiskundeleraar wordt door Govert Wilschut op de planken gezet. De beide tantes worden vertolkt door Elly Ingels en'lm- mie de Coninck. De overige rol len worden gespeeld door Peter Groosman, Jaap Jongman, Erna Van onze correspondent Terneuzen - Peter Buys van het landelijk bureau van de Vereniging Openbaar Onderwijs (VOO) komt dinsdag 16 maart naar Terneuzen om voorlichting te geven over actuele zaken. De avond wordt gehouden in de Triangel, Korte Kerkstraat 26 in Terneuzen. Aanvang 19.30 uur. Van onze verslaggever Roosendaal - 8 Maart wordt een belangrijke dag voor de regionale rampenbestrij ding. In achttien Westbra bantse gemeenten begint dan een voorlichtingscam pagne onder het motto: 'Als de sirene gaat'. De campagne loopt parallel met een landelijke actie, die tot doel heeft de voorlichting over rampenbestrijding te verbete- ren en het 'rampenbesef onder de bevolking te verhogen. Tijdens een bijeenkomst in de kazerne van de regionale brandweer in Roosendaal zul len achttien burgemeesters een overeenkomst met Omroep Brabant ondertekenen. Deze regionalè omroep krijgt met het convenant een belangrijke functie bij het waarschuwen van de bevolking in geval van rampen en grote ongelukken. Het nut van een regionale om roep bij rampenbestrijding heeft zijn effect bewezen bij onder meer de Cindu-ramp in Uithoorn en de ramp met de El Al Boeing in de Bijlmermeer. Dat een overheid niet voor hon derd procent kan vertrouwen op een regionale omroep als de maatschappij- ontregeld raakt, bleek zaterdag in Rotterdam. Tijdens een drie kwartier du rende stroomstoring konden veel inwoners de regionale Ra dio Rijnmond niet ontvangen: omdat de stroom was uitgeval len. De regionale voorlichtingsactie 'Als de sirene gaat' bestrijkt een gebied met 235.000 mensen. In deze regio worden in de tweede week van maart huis- aan-huis enveloppen bezorgd, waarin de bewoners opgeroe pen worden zich goed te verge wissen van wat ze moeten doen als het werkelijk een keer mis gaat. Aan de actie is ook een effect meting gekoppeld. Daarmee kan worden gepeild of alle ko mende publiciteit rond de Westbrabantse rampenbestrij ding ook enige zin heeft gehad. „Van groot belang zijn onder meer het voortbestaan van klei ne scholen en de aansluiting ba- sis- en voortgezet onderwijs", aldus H. Veraart, voorzitter van VOO Groot-Terneuzen. Bovendien bestaat de mogelijk heid om in dit kader een curcus van vier avonden te volgen. De heer Buijs en zijn collega's zijn bereid deze curcussen te verzor gen. Van onze verslaggeefster Breda - De Bredase Lisette Wiek neemt op zaterdag 20 maart deel aan de finale van het Nederlandse kampioenschap bloemsierkunst. derd meter eigenlijk wel erg ver, maar adviseerde eveneens posi tief. En ook de PvdA had niets op het besluit tegen. Wethouder A. de Feijter weer legde de kritiek van Baarends door erop te wijzen dat inwoners uit vrije wil in het buitengebied wonen. „Het is hun voorrecht daar te mogen wonen." Het kampioenschap, dat voor de tiende keer gehouden wordt, vindt plaats in het Congresge bouw te Den Haag. De 21 beste bloemsierkunste- naars, die zich via voorrondes geplaatst hebben voor de finale, stijden om de ereplaatsen. De deelnemers moeten zes opdrach ten uitvoeren, die binnen een bepaalde tijd gemaakt moeten worden. Tot de opdrachten be horen een paas-, verrassings-, rouw- en vrij arrangement plus een handgebonden voorjaars boeket. De Nederlands kampioen zal ons land vertegenwoordigen op het wereldkampioenschap in okto ber te Stockholm. Op zondag 21 maart kunnen be langstellenden de bloemstukken bezichtigen, die de finalisten de dag tevoren hebben gemaakt. Deze expositie in het Congresge bouw is geopend van 10.00 tot 16.00 uur. Kinderen kunnen dan ook gratis bloemschikken onder leiding van leden van de Ko ninklijke Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde. Van onze verslaggever Sluis - Wethouder A. Oosterling van de gemeente Sluis reikte gisteravond de certificaten uit van de verkeerscursus die zeven tien jongeren in de leeftijd van zestien en zeventien jaar uit de gemeente volgden. Het ging om een cursus van de stichting Ver- keerseducatie Zeeland. De organisatie was in handen van het gemeentebestuur van Sluis in samenwerking met de politie Zeeland, de afdeling West-Zeeuws-Vlaanderen van Veilig Verkeer Nederland, de werkgroep -25% Verkeersonge vallen West-Zeeuws-Vlaanderen en het Regionaal Orgaan Ver keersveiligheid Zeeland. De uitreiking van de verkeers- certificaten' aan de jeugdige Sluissenaars vond plaats in 't Zoute Vestje aan de Hoogstraat te Sluis. Van onze correspondent Terneuzen - Het Comité Vrien den van de Nederlandse Hart stichting, afdeling Terneuzen, houdt in de maand mei opnieuw een cursus hartreanimatie. De cursus bestaat uit een theorie- avond op 6 mei en een praktijk avond op 13 mei. De lessen wor den gegeven in streekziekenhuis De Honte in Terneuzen en wor den begeleid door dr.R. Taverne, cardioloog. De kosten voor de cursus bedragen 25. Belang stellenden kunnen zich aanmel den bij de heer A. Vermast, Fah- renheitlaan, Terneuzen. Op 15 februari is de vorige cursus afge sloten met een praktijk reanima- tie-avond. Op deze avond kregen 45 cursisten het diploma uitge reikt door dr.R.Taverne. Van onze correspondent Terneuzen - De Reumapatiën tenvereniging Zeeuws-Vlaande- ren houdt dinsdag 2 maart een algemene ledenvergadering in 't Schelpenhoekje, Dokweg 38 in Terneuzen. Na de pauze vertoont de heer C. Riemslag natuurdia's. KINDERKLEDINGBEURS - Peuterspeelzaal De Rakkertjes houdt 20 maart een kinderkle- dingbeurs. Het betreft kleding tot en met maat 176. De kle ding kan 9 maart van 19.30 tot 20.30 uur worden gebracht. Van de opbrengst van de kle ding is vijftig procent voor de inbrenger en de andere helft voor de peuterspeelzaal. SPELLETJES - De spelletjes morgen voor de jeugd tijdens het carnaval werd dinsdag druk bezocht. Zo'n zestig jeugdige carnavalsvierders uit Philippine deden mee aan al lerlei zeskampspelen. Winnaar tot 6 jaar: Randy de Decker, 7-9 jaar: Björn den Hamer, 10-12 jaar: Christof Vermast. Uitslag kleurplaatwedstrijd: 1. Marloes de Vries, 2. Steven Rijnberg, 3. Bart de Vries. KOOR - Het West-Zeeuws- Vlaamse Gregoriaans Koor zingt zondag 28 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van Oostburg. Het koor zingt de wisselende gezangen van de eerste zondag van de veertig dagen tijd en de de oude hym ne Attende Domine. BOLLING - Bolelub Molen- zicht hield een naamgenoten- bolling waaraan zestig perso nen deelnamen. Uitslag: 1. M. Dhondt-R. Sinesael, 2. J. Ver- meulen-S. Vermeulen, 3. A. de Schipper-W. de Schipper. Uit slag verliezersbolling: 1. S. de Poorter-C. de Poorter-F. Blaakman, 2. H. Goossens-R. Goossens-J. Dellaert. Van onze verslaggever Oostburg - Burgemeester en wethouders (B en W) van Oostburg mogen wat de politieke vertegenwoordigers in de commissie Planologie betreft hun gang gaan en Kroonberoep bij de Raad van State instellen tegen de weigering van de provincie Zeeland een nieuw bungalowpark toe te laten in de Kleine Polder te Groede. Dat bleek gisterochtend tijdens de vergadering van de commis sie. B en W menen met succes de afwijzing door de provincie te kunnen bestrijden en de com missieleden waren het daar vol mondig mee eens. De enige kriti sche kanttekening kwam uit de mond van L. Baarends (D&T). Die informeerde naar eventuele financiële consequenties die ver bonden waren aan de instelling van het Kroonberoep en of het niet aan de projectontwikkelaar van het bungalowpark was in beroep te gaan. „Het is immers ten gunste van de ontwikke laar." Burgemeester J. Kruize, voorzit ter van de commissie Planologie, legde uit dat de gemeente zelf argumenten heeft om in beroep te gaan. „We hebben een eigen verantwoordelijkheid om te be palen of we het wel of niet doen." PvdA-er W. Vermeulen onthield zich van een standpunt met betrekking tot het voorstel omdat hij nog geen overleg hier over had kunnen voeren met zijn fractiegenoten. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE de Graaf en Anky Trihou. De regie is in handen van M. de Groot. Souffleuse is Denise de Taillie. Alle avonden beginnen om 20.00 uur. Op 20 maart wordt ook nog opgetreden in het jeugdgebouw in IJzendijke. Op alle zaterdagen is er bal na, ook in IJzendijke, met medewerking van disco Twilight. Kaarten voor Breskens zijn verkrijgbaar aan de zaal en bij Provoost op het Oranjeplein. In IJzendijke bij slagerij Willemsen. Van onze correspondente Halsteren - De gemeenteraad van Halsteren ging deze week akkoord met deelname in een stichting voor spoedige aanleg vari*de Ztebmweg-Noord. Halsteren juicht het initiatief van de Kamer van Koophandel toe. Aanleg van het ontbrekend weggedeelte van de A4 zal de druk op het bestaande noord-zuid wegennet verminderen. Raadslid M. van Eekelen (Werk nemerspartij) vond dat de actie groep Halsterseweg Veilig op de hoogte gesteld moet worden van doelstellingen die de stichting A4/Zoomweg-Noord heeft. Ook was Van Eekelen bij het doorne men van stukken opgevallen dat Rijkswaterstaat niet dezelfde in tentie heeft over aanleg van de weg. Raadslid A. Roosenboom infor meerde waarom de Kamer van Koophandel de zaak eigenlijk niet zelf behartigt en er perse weer een stichting in het leven geroepen moet worden die de gemeenten geld kost. Voorzitter P. de Jonge legde uit dat 'de stichting slechts een voertuig is, om alle betrokkenen te kunnen laten deelnemen'. In dit kader voegde de burge meester toe dat zeker overwogen kan worden de gemeente Tholen, die ook belang heeft bij de toe komstige wegverbinding, te vra gen deel te nemen in de stich ting. Op de opmerking van Van Eekelen over de mening van Rijkswaterstaat antwoordde De Jonge dat die visie een gevolg is van landelijke politieke keuzes. Burgemeester en wethouders zullen als bestuurder in de op te richten stichting deelnemen. Van onze verslaggever Sas van Gent - Het gemeenteraadslid M. Weemaes van Groot' Sas in Sas van Gent verlaat de partij. Hij is lid geworden van D66. Deze partij doet volgend jaar mee aan de gemeente raadsverkiezingen in Sas van Gent. Van onze verslaggever Bergen op Zoom - Twee ne gentienjarige Putse broers zijn maandagavond rond 23.00 uur mishandeld in Ber gen op Zoom. Een liep een gebroken kaak en neus- en oogletsel op. Hij moest voor behandeling naar het zieken huis in Breda worden ge bracht. De twee broers liepen die avond over het Sint Catharinaplein in Bergen op Zoom toen ze een groepje tegenkwamen. Een van de Puttenaren kreeg een stomp in zijn maag, hoewel hij volgens de politie daar geen enkele aan leiding voor had gegeven. Zon der reactie te geven liepen de twee door. Enkele straten verder ontmoette het tweetal enkele fa milieleden en samen liepen ze verder. In de Fortuinstraat kwamen ze weer het groepje vechtersbazen tegen. Daar ontstond een korte massale vechtparij waarbij een van de broers onder meer een klap met de onderkant van een bierglas kreeg. De andere Putte- naar raakte gewond aan kaak, oog en neus. Weemaes legt vanavond tijdens de gemeenteraadsvergadering een verklaring af waarin hij zijn beslissing toelicht. „Ik ga niet weg uit onvrede maar wil de gok wagen om in Sas een nieuwe partij op te richten", zei hij gisteren. „De reden is dat ik landelijk georiënteerd wil zijn. Er komen steeds meer overheid staken naar ons toe en dan is het nuttig dat je binnen een landelij ke partij kan opereren". Weemaes moest zich voor 2 maart opgeven als lid om vol gend jaar aan de gemeenteraads verkiezingen mee te kunnen doen. Tot die tijd blijft hij op persoonlijke titel in de raad. „Want ik kom mijn afspraken na". Weemaes is vanaf 1973 lid ge weest van Groot Sas. Van onze verslaggever Bergen op Zoom - De Berg se politie kreeg woensdag morgen rond 03.00 uur een vreemd telefoontje. In het bed van de dienstdoende arts van het Lievensberg- ziekenhuis lag een vreemde man. Of de politie even wil de komen om de man er uit te halen. Zo gezegd, zo ge daan. Na gedane arbeid bleek het om een 23-jarige Antwerpse man te gaan die zijn carna- valsroes lag uit te slapen. Hij had voor het bed van de dokter gekozen omdat hij zelf geen onderkomen heeft. Weemaes...nieuwe partij... FOTO ARCHIEF DE STEM

de Stem | 1993 | | pagina 17