a? Begin restauratie Baudeloo 1 PLAATSELIJK NIEUWS DAG KLAPPER SPORT IN HET KORT ËGENHEID KNAAK KADO! Woonwagencentrum nog niet volledig in oorspronkelijke staat hersteld Nieuwe huisvesting voor Zeeuwse Muziekschool in Hulst r. A.W. Vroome J: Dronken automobilist mag dienstverlenen Kampioenschap schaken basisscholen Terneuzen Dm te zoenen ticulieren K5UWD ZEELAND C2 instgebitten en 'ittenreparatie |e Hulst IBOUWINSPAN roLoterij fgj BankLoterij t>E STEM i editie zeeland Manifestatie Bedrijven Contact Voorwaardelijk voor joy-ride en inbraak Dienstverlening voor inbreker Handbaltoernooi voor basisscholen Weekenddienst Stem-redactie Clinge St.-Jansteen SCHIETINGEN KAARTINGEN foto verschoore 1993 X 73 |nkje, jubileum, receptie, verloving, overwinning,' i, Abraham, openbare door, mag best eens in vel op de pagina beilijk is dat niet en duur zijn. Prijs per regel of 2,40*, één grote regel 1,89 resp. 3,04*. sen van een foto of formaat van 35 x 45 15,96 resp. 16,76* brieven op aanvraag. Bij etaling wordt 4,50 and. Foto's worden niet 076-236442 of geef uw plaatsing af bij één van Schriftelijke opgaven ld geaccepteerd indien "kend zijn, ook indien uw (bijgevoegd is. i het recht voor teksten |n redenen te weigeren. klachten bereiken over (<st behoudt de uitgever or om de naam van de br bekend te geven. •ven gelden op zaterdag igingsnieuws kolom op donderdag 1-1-93 Igers en Esther 19-2-'93, Sluis. DE STEM ZATERDAG 20 FEBRUARI 1993 l/sn onze verslaggever Hulst - Met de ontmanteling fan een illegale woonwagen- standplaats deze week is het woonwagencentrum in Sint jansteen nog niet in zijn oor spronkelijke staat hersteld. De gemeente zit nog steeds „iet het probleem dat een bewoner zonder plichtplegin gen illegaal een deel van de openbare weg bij zijn stand plaats heeft getrokken en heeft ingericht als tuin. Tijdens de commissievergade ring Openbare Werken vroeg CDA-er P. Blommaert zich af waarom deze week ook de ille gale omheining niet tegelijker tijd is weggehaald. Volgens wet houder G. van de Voorde is de gemeente echter niet van plan een dergelijke krasse maatregel te nemen. „We zijn in overleg met de bewoners om daar een regeling voor te treffen", aldus de wethouder. „Ik heb er goede hoop op dat we daar snel uit komen". Het probleem is dat er op het perceel ook een pomphuisje staat, waar nu niemand meer bij kan. „De voorwaarde is wel dat het pomphuisje uit dat tuinge- beuren moet", aldus de wethou der, „zodat mensen van de ge meente er altijd bij kunnen als dat nodig is". Tijdens de vergadering sprak A. van Duijse (Groot Hulst) er zijn verbijstering over uit dat een deel van de pas gereconstrueerde Hulsterloostraat nu alweer op de schop ligt. Delta Nutsbedrijven1 is er bezig leidingen te vervan gen. „Had dat niet tegelijkertijd met de reconstructie kunnen ge beuren?", vroeg Van Duijse zich af. Ook wethouder G. van de Voor de en chef gemeentewerken G. Totté bleken met verbazing ken nis te hebben genomen van de werkzaamheden. „We lichten de nutsbedrijven altijd ruim van te voren in als we zulke werken uitvoeren", aldus Totté. „We vragen ze daarbij steeds om hun planning daar op af te stemmen. Blijkbaar schijnt dat toch een moeilijke zaak te zijn". Van de Voorde kondigde aan dat de ge meente er nauwgezet op zal toe zien dat de bestrating onberispe lijk in de oorspronkelijke staat zal worden teruggebracht. 1DPROTHETISCHE PRAKTIJK .M. SCHELSTRAETE Nederlandse Tandprothetici IULST—S 01140-12141 JG INSPAN rijdag 26 februari 1993 te 13.31 Irrassel te Kloosterzande op d( landsedijk 6 te Kloosterzande hun bedrijf uitsluitend a con- fcn: or Deutz D5207G, 2300 uur met ingswielen, 2 wielige kipwagen •bouwwagen met strorekken, 2 iger (1 ton, geremd), 2-schaar no, 6-schaar stoppelploeg, aria 2.64 m, pakkenlader, ftly, aanaardraam, hefmast voor ivator, heteluchtkanon (petr), sleep, div. eggen, cambridgerol, ine opvoerband, bietenmolen, t, 2 wielige kar, zakkenheffer, fiis, kookpotten, banden met en 75), kantelploeg 1 schaar, H, aardappelkiembakjes, 2 k, plastic buis, balken, kepers, erse kleine materialen en wat gebracht zal worden. Tein op de ochtend van de vei- en toegewezen aan de hoogste Ir behoudt zich het recht voor Idt bij opbod. In voetstoots aanvaard; verkoper fn voor gebreken. is wegens opcenten verschut verschuldigde BTW. Tevens is telgeld verschuldigd, vanaf de toewijzing voor risico pper staat niet in voor eventuele i direct na afloop van de veiling pmen, behoudens een eventuele met verkoper. TV-bekendmakingen INDELUKS MEESPELEN. ofc uw geluk beproeven? Vul dan onder coupon in. Ook bestaande deelnemers die oment om de maand meespelen kunnen invullen van onderstaande coupon voor- ondelijks gaan meespelen. U ontvangt eert e-bevestiging met de eerste speeldatum. ri een hierbij, tot wederopzegging, MACHTIGING JFA, Zomerhofstraat 64-68, Rotterdam om v°n >taande rekening(en) ten hoogste f TO,- P*r gaf te schrijven. de/plaats tekening ,AAAAA— VlADt BANK de coupon in een ongefrankeerde envelop a<J" Antwoordnummer 2020, 3000 VB Rotterdam^ i Tiakkelijkste loterijen van de Nederlaf^J Van onze verslaggever Hulst - In opdracht van project-ontwikkelaar Kindt Biesbroeck is de restauratie van het monu ment Baudeloo in de Hul ster binnenstad begonnen. Het gebouw wordt ge schikt gemaakt als nieuwe huisvesting voor de Zeeuwse Muziekschool. Met het karwei is een in vestering van meer dan acht ton gemoeid. Monu mentenzorg stelt 75.000 gulden subsidie beschik baar. Volgens directeur A. Biesbroek zouden de kosten nog wel kun nen oplopen. „Sinds we binnen in het gebouw aan het slopen zijn staan we iedere dag weer voor een nieuwe verrassing", zegt hij. „Je schrikt er van wat het allemaal kost. Maar we zijn er nu eenmaal aan begonnen en we willen het ook afmaken. On ze stimulans is dat ook de mu ziekschool het hier helemaal ziet zitten. Met de huur die de mu ziekschool betaalt moeten we min of meer uit de kosten kun nen komen." Delicaat Aan de buitenkant van het mo nument moet heel wat gebeuren om het gebouw zoveel mogelijk terug in de oorspronkelijke staat te krijgen. „Er zijn in de loop van de eeuwen zomaar gebou wen tegenaan- geplakt. Ramen* zijn dichtgemetseld en weer op een andere plaats uit de muren gebroken. Herstellen is een deli caat karwei. Het moet heel voor zichtig gebeuren, anders loop je kans dat er plotsklaps een muur naar beneden komt". Dat er ja renlang niet te veel is stilgestaan bij de historische waarde van het gebouw bewijst ook de dakbe dekking. „Er liggen vier ver schillende soorten pannen op. Die gaan er allemaal af en wor den vervangen". Het eigenlijke monument is in de loop der eeuwen ook van binnen op alle mogelijke manier ver bouwd. Er is niet veel oorspron kelijks meer van over. „We pro beren wel zoveel mogelijk van de oude nog aanwezige elementen te laten zitten". Wat wel in ori ginele staat verkeert is de dak constructie. Bij de restauratie blijft die ook helemaal zicht baar. De ruimte onder het dak zal worden gebruikt als concert en gehoorzaal. Daar kunnen uit voeringen worden gehouden. Maar ook is afgesproken dat de zaal kan worden gebruikt door bet gemeenschapscentrum Den Dullaert. Als uitwijkmogelijk heid als er in het gemeenschaps centrum geen ruimte is voor be paalde activiteiten. De restauratie van Baudeloo is paar verwachting eind mei/half juni gereed. „Maar je weet niet waarmee we nog geconfronteerd worden", zegt Biesbroeck. „Het is natuurlijk wel wat anders dan een bosje rijtjeshuizen neerzet ten. Vandaar ook dat iedereen er heel enthousiast aan werkt. Dit soort werk kom je niet al te vaak tegen natuurlijk". Als het karwei volgens plan verloopt kan de Muziekschool er na de zomerva kantie met de lessen beginnen. Kantoren Terneuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoonnummers °P pagina A2. Openingstijden: «■30-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie Terneuzen; Rein van der Helm (editie-chef), Frank van Cooten, Hank Deij, Ton Koomen (sport), narold de Puijsseleijr. Goes: Cees Maas, (Provincie redacteur). Rulst: Eugène Verstraeten (Pte. editiechef) Advertentie-exploitatie «ispecteur Zeeland: L. Menu, Privé tel. 09-3291459940. De restauratie van Baudeloo is inmiddels in volle gang. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Van onze verslaggever Terneuzen - In Terneuzen wordt 13 en 14 mei voor de eerste keer de manifestatie Bedrijven Contact Dagen Zeeuws-Vlaande ren gehouden. De organisatie is in handen van Expolaan BV, een bureau voor beurzen en manifestaties. Dit zakelijke evenement wordt gehouden in sporthal De Oude Vaart. Het maken van relaties staat centraal. Op regionaal niveau wordt vraag en aanbod bij elkaar gebracht. De Bedrijven Contact Dagen is volgens de organisatie interessant voor zowel deelnemers met hun diensten en produkten als voor onderne mers die de manifestatie bezoeken. Veel branches worden in een kort tijdsbestek in een ruimte gepresenteerd. Er is een overzicht van wat er zoal in de regio te koop of te verkopen is. Nieuwe contacten worden gelegd of reeds bestaande contacten door de ondernemers onder elkaar opgepoetst. De manifestatie draagt in de ogen van de organisatie dus bij aan de regionale economie. De Bedrijven Contacten Dagen Zeeuws-Vlaanderen op 13 en 14 mei begint om 14.00 uur en duurt tot 22.00 uur. Van onze verslaggever Terneuzen - Zo blij als een kind omdat hij van de alcohol af was, zat A. van D. deze week voor de politierechter in Terneuzen. Dat was niet voor het eerst, want hij was in het verleden al verscheidene keren betrapt op rijden onder invloed. Van onze correspondent Terneuzen - De Schaakclub Terneuzen heeft de organisatie in handen van het kampioenschap schaken van de gemeente Terneuzen voor basisscholen. Dinsdag 23 februari is het zover. Dan vormt de bovenkantine van het Zeldenrustcollege het strijdperk van deze titelstrijd waaraan 21 teams sdeelnemen. Om 9.30 uur is de opening en tien minuten later gaat de eerste ronde van start. In totaal wor den er negen ronden van twintig minuten afgewerkt. De prijsuit reiking en sluiting is om 15.00 uur. De winnaar van dit kam pioenschap is gerechtigd deel te nemen aan de provinciale titel strijd. Deelnemende scholen: Reuzenhoek 1 en 2, De Oude Vaart 1,2,3,4, en 5, De Wiekslag 1 en 2, De Stelle 1,2,3,4,5 en 6, De Zeemeeuw, Op de Hoogte 1 en 2, PWO 1 en 2 en Op Weg. Dat was ook nu weer het geval. In oktober 1991 reed de man met 2,6 promille in Terneuzen rond. Bij zijn aanhouding bleek hij bovendien geen geldig rijbewijs te hebben. Normaal gesproken zou hem dat zes weken cel heb ben opgeleverd, plus twee weken die bij een vorige gelegenheid voorwaardelijk waren opgelegd. Mede gelet op een uitermate po sitief rapport van de reclasse ring, werden in plaats van die acht weken 80 uur dienstverle ning geëist, plus een voorwaar delijke rijontzegging van 15 maanden. De rechter vonniste conform. A. de M. uit Nieuwvliet moest bij een alcoholcontrole blazen in de kerstnacht van 1992. Het resul taat was 630 microgram. Flink boven de streep dus, en dat le verde hem deze week een boete op van 1250 gulden. Daarvan is 750 gulden voorwaardelijk, mits hij deelneemt aan de Alcohol Verkeers Cursus (AVC). Daar naast kreeg de man een voor waardelijke rijontzegging van 6 maanden opgelegd. Een klein stukje op een parkeer plaats in Sluis kostte C.B. uit die plaats een hoop geld. Hij wilde in december 1992 zijn auto al leen maar verzetten en dacht dat dat wel kon. De politie dacht daar anders over, want hun ver moeden bleek juist: de man had teveel gedronken. De ademtest wees 640 microgram uit. Zijn verweer dat het op een parkeer plaats was hielp niet, omdat die ook bij de openbare weg hoort. Politierechter mr. H. van Breda legde een boete op van 1000 gulden, waarvan 500 voorwaar delijk als B. de AVC volgt. Daar naast kreeg hij een onvoorwaar delijke rijontzegging van 6 maanden. M.Y. uit Terneuzen had in au gustus 1992 vier glazen whisky op toen de politie hem in de gaten kreeg. De ademtest kwam uit op 340 microgram. Hij kreeg een boete van 400 gulden. F.M. uit Zaamslag moest hetzelfde bedrag neertellen voor 280 mi crogram in juli van vorig jaar. Van onze verslaggever Terneuzen - Politierechter mr. H. van Breda heeft R.B. uit Hulst veroordeeld tot een voorwaarde lijke gevangenisstraf van zes we ken. De man krijgt die straf voor joy-riden en inbraak in een sportschool in Hulst. In eerste instantie werd B. auto diefstal tenlaste gelegd. Hij had in april 1992 de autosleutels weggenomen uit de jaszak van de haptonoom die op dat mo ment zijn vrouw behandelde. Hij reed met de auto weg, want hij moest dringend naar Terneuzen. De reden was duidelijk: B. was verslaafd aan de heroïne en hij ging zijn dagelijkse portie opha len. Maar het was niet de bedoe ling geweest om de auto te hou den of te verkopen. De inbraak die hij later in de sportschool deed, leverde sportvoeding en een trainingsbroek op. Inmiddels volledig afgekickt kon hij de politierechter overtuigen dat hij weer op het rechte pad was. Hij kreeg de voorwaardelij ke straf als 'stok achter de deur'. Van onze verslaggever Terneuzen - Voor zijn aandeel in een inbraak in Axel en twee winkeldiefstallen in Sluis is P. van der H. uit Hoek deze week veroordeeld tot een dienstverle- ningsstraf van 80 uur. De inbraak vond plaats in mei van vorig jaar. Twee jongens hadden Van der H. gevraagd om met hen naar Axel te rijden 'om wat spullen op te halen'. Dat dat om vier uur 's nachts moest, zette hem schijnbaar niet aan het denken, al gaf hij later toe dat hij vermoedde dat er iets niet in de haak was. Vooral de vor stelijke beloning van 500 gulden voor het ritje maakte hem wan trouwend. Overigens bleek het achteraf niet om inbraak, maar om 'insluiping' te gaan, want de dochter des huizes had de sleu tels verstrekt. Al te gemakkelijk deed Van der H. ook mee aan enkele winkel diefstallen in Sluis in juli van vorig jaar, waarbij spijkerbroe ken en trainingspakken de buit vormden. Voor de politierechter gaf hij dan ook toe dat hij niet erg stevig in zijn schoenen stond. Daarbij speelde ook nog dat hij verslaafd is en van een uitkering rond moet zien te komen. Politierechter mr. H. van Breda legde de genoemde alternatieve straf op, maar nam de voorwaar delijke gevangenisstraf die de officier van justitie had geëist niet over. „Dat helpt toch niet", was zijn mening. Van onze correspondent Terneuzen - Komende maandag en dinsdag organiseert de schoolsportcommissie Terneuzen een schoolhandbaltoernooi voor jongens en meisjes van de basis scholen uit Groot-Terneuzen in sporthal 't Zwaantje. Maandag is het de beurt aan de meisjes. Er hebben zich tien teams opgegeven. Deze zijn ver deeld over twee poules. De wed strijden beginnen om 9.00 uur en de finale wordt gespeeld om 13.50 uur. Dinsdag bekampen vijftien jon gens teams elkaar. De teams zijn ingedeeld in drie poules. De wedstrijden beginnen om 9.00 uur en de prijsuitreiking is om 15.15 uur. Voor redactionele aangele genheden, niet voor adver tenties of bezorgklachten, kan dit weekeinde contact worden opgenomen met Eu gene Verstraeten, tel. 01140-16755. B.g.g. 01150-18924 of 076-236911. KOERSBAL - Malpertuus met deelname van 43 personen, or ganisatie ANBO. Uitslag mat 1: 1. Ongenae/De Block, 2. De Vos/Bracke. Mat 2: 1. Kegels/ Warrens, en Hoeijlandt/ Rooden. Mat 3: 1. Boonman/ Bertram, 2. Van de Velde/Jon kers. BELASTING - Ook dit jaar is het voor de leden van de KBO mogelijk hulp in te roepen van een deskundige bij het invul len van het aangifteformulier inkomstenbelasting. Belang stellenden kunnen zich bij de bestuursleden van de plaatse lijke afdeling aanmelden. ZATERDAG HENGSTDIJK - Camping De Vogel, 14 uur bief- stukkaarting. HULST - W. Blommaert14.30 uur schie ting. KOEWACHT - Café Benelux, 20 uuur kaarting. -De Vlaschaard, 20 uur dans avond KBO met The Williams. ST.-JANSTEEN - Café 't Centrum, 14 uur kaar ting. SLUISKIL - Café Atlanta, 14 uur kaarting. TERNEUZEN - Café De Triangel, 14 uur kaar ting. WALSOORDEN - Café Rue du Nord, carnavals- gaaibolling. ZUIDDORPE -Café 't Gemeentehuis, 14 uur afscheidsschieting. AXEL - Clubgebouw Showband Axel, 20 uur kaarting. ZONDAG KOEWACHT - Café 't Hoekske, 14.30 uur schieting. ST. JANSTEEN -Café Den Ouden Arend, 14 uur vleeskaarting. AXEL - Kantine W Axel, 14 uur prijs- kaarting jokeren en bieden. BRESKENS - Verenigingsgebouw, 14 uur bin go ANBO. SAS VAN GENT -De Regenboog, 14 uur diverse activiteiten ANBO. Schietingen St.-Jansteen - Café De Kroon met 20 personen, organisatie schutterssociëteit Groot Hulst. Hoge vogel: R. Schalkens, Hei kant; eerste en tweede zijvo gel: A. Boussen, Kapellebrug; grootste aantal (5): E. Jansen, Koewacht. Heikant - Gemeenschapscen trum 't Heike met 32 perso nen, organsiatie KBO. Hoge vogel: A. Leenknegt, eerste zijvogel: W. Kuiper, beiden Hulst; tweede zijvogel: A. d'Hooghe, grootste aantal (5): R. van Heeze, beiden Kield- recht. Kaartingen Clinge - Café De Smidse met 32 personen. Bieden: 1. L. Buyze, Clinge; 2. R. Verschu ren, Kloosterzande; 3. A. Ber tram, Clinge. Jokeren: 1. R. de Vos, Clinge; 2. mevrouw Ver schuren, Kloosterzande; 3. mevrouw De Bruin, Clinge. Oostburg - De Oostburgse Bridgeclub hield in hotel Du Commerce de derde wedstrijd in de laddercompetitie. Uit slag groep A:: 1. De Ruyter/ Langedijk, 2. Hermans/Wage naar, 3. Brugge/Pielaet. Groep B: 1. echtpaar Hermans, 2. Van der Hooft/Verbist, 3. Hendrikson/Plasschaert. Kaartingen Hulst - Zaal De Lieve, kaar ting KBO met 52 personen. Uitslag: 1. mevrouw Sturm, Hulst; 2. P. van Iteghem, Clin ge; 3. C. Boone, Hulst. Bedrijfsvolleybal Terneuzen Terneuzen - In de tweede kïasfceTS van de Terrieuzense bedrijfsvolleybalcompetitie is het team van Aster voorlopig uit te problemen. Deze forma tie, die de eerste twee duels schitterde door afwezigheid, kwam nu wel opdagen. Met veel inzet en goed volleybal klopte Aster koploper Ge meente 1 met 3-0 (15-5, 15-8, 15-9). De door Aster opgelo pen strafpunten zijn inmiddels weggewerkt en door deze zege is de ploeg van de laatste plaats af. Die wordt nu inge nomen door Deltan 2, dat met 0-3 verloor van NHI: (14-16, 1-15, 4-15). De koploper in de eerste klas se B, V&V, werd geklopt door een verrassend sterk voor de dag komend Zeevla. Die for matie, zonder sterkste aanval ler Harrie Bouwens, overtrof zichzelf en versloeg V&V met 2-1 (15-7, 6-15,15-13). UITLSLAGEN Eerste klasse A: Lichtland 1-Lichtland 2 3-0 (15-5, 15-3, 15-3), Stuntmarkt-Dow 1 3-0 (15-2, 15-4, 15-2), De Pooter-Dees 1 0-3 (3-15, 2-15, 8-15)., Eerste klasse B: PSV 1-Scharmga 2 1-2 (7-15, 15-5, 7-15), Neele- mans-PTT Post 0-3 (5-15, 2-15, 5-15). Tweede klasse A: Dees 2-Dow 2 2-1 (15-13, 15-3, 13-15), Rabo-De Hoop 2-1 (6-15,15-11, 6-3), Bel- do-ING 1-2 (10-15, 15-12, 8-15). Tweede klasse B: Philips-Dow 3 3-0 (15-9, 15-8, 15-8). Derde klasse A: Dees 3-VC Nota- bene 0-3 (reglementair), VC Schelde-Lichtland 3 0-3 (12-15, 9-15, 5-15). Derde klasse B: Deltan 2-B&S 0-3 (10-15, 13-15, 3-15), Voor- waarts-Bliek en Vos 0-3 (5-15, 6-15, 2-15). STANDEN Eerste klasse A: Dees 1 6-16, Lichtland 1 5-14, Stuntmarkt 6-11, Ben/De Ridder 5-8, Dow 1 5-5, De Pooter 6-3, Lichtland 2 5-2. Eerste klasse B: PTT Post 6-11, V&V 5-10, Zeevla 6-9, Scharmga 1 5-8, Scharmga 2 5-8, Neelemans 6-8, PSV 1 5-2. Tweede klasse A: Deltan 1 5-11, Dow 2 6-11, Dees 2 6-9, ING 5-8, De Hoop 6-8, Rabobank 5-7, Bei- do 5-5. Tweede klasse B: Gemeente 1 5-10, Philips 5-10, NHI 6-10, PSV 2 6-10, Dow 3 6-6, Aster 5-5, Deltan 2 5-4. Derde klasse A: VC Notabene 5-15, Lichtland 3 5-10, VC Schel de 5-9, Scharmga, Ha venschap 5-7, ABN AMRO 5-5, Dees 3 6-0. Derde klasse B: Lichtland 4 5-10, Bliek en Vos 5-10, Voorwaarts 5-9, B&S 5-9, Gemeente 2 5-8, WM 5-6, Deltan 3 6-2. Tennisschool in Hulst Hulst - In het wedstrijdcircuit vcan de tennisschool Hulst boekte in poule 1 promoven dus Honny van Looy een knappe 9-1-overwinning tegen Pieter de Klerk, de kampioen vamn de eerste periode. In poule 7 was Edwin van Dries- sche goed op dreef. Hij won met 6-4 en 7-3 van achtereen volgens Levien van Dieren- donck en Gustaf de Deckere. Bij de vrouwen was Vivian Blanckaert, de winnares van de tweede periode, te sterk (10-4) voor Saskia Gijsel. In poule 3 versloeg Truus de Bakker met 7-3 Saskia Baart en behaalde tevens een ver dienstelijk gelijk spel tegen Daniëlla de Kort. UITSLAGEN MANNEN Poule 1: Honny van Looy-Pieter de Klerk 9-1, Tom de Rijk-Honny van Looy 6-3, Martijn de Bot- Frans Vlassenrood 8-3. Poule 2: Henk van de Voorde-Lu- do de Bakker llf-2, Esmeralda Bral-Ludo de Bakker 9-3. Poule 3: Eddy van Pamelen-Mar- tien Sponselee 7-5, Eugène de Maagt-René de Maagt 4-4, Luc Cleyman-Robin de Witte 4-3. Poule 4: Dave Kuypers-Ronnie Gielen 7-4, George van Hoye-Ro- bert Verhelst 9-4, Leo Verbunt- Dave Kuypers 12-0. Poule 5: Alex Fassaert-Jan de Kort 8-2, Jan de Kort-Richard Biesbroeck 5-4. Poule 6: Peter van Laere-Evert Leeraert 11-4, Gino Roctus-Peter Warnier 14-0, Jan Joost van 't Veer-Peter van Eek 6-2. Poule 7: George Bogaert-Emiel Verhei j den 12-3, Edwin van Driessche-Levien van Dierendon- ck 6-4, Jan d'Olieslagers-Peter Mortier 6-6, Edwin van Dries- sche-Gustaf de Deckere 7-3. (ADVERTENTIE) U boft maar, als u bij ons uw fotorolletjes koopt. Want op deze films zit nu een sticker waarmee u 2,50 korting krijgt bij het ontwikkelen afdrukken. Een goedkopere manier om aan de mooiste afdrukken op Kodak Royal Papier te komen bestaat niet! Op dus naar ome zaak voor die knaak! UUR FOTO SERVICE DE ZAAK WAAR |E RAAK SCHIET! 's-Gravenhofplein 8, Hulst - 01140-16162 1

de Stem | 1993 | | pagina 17