Osc ar-nominatie voor film 'Daens' Karei Appel is even terug in Nederland Oorlogsschip gekaapt in 'Under Siege Baby als King Kong in Las Vegas Residentie Orkest blij met Svellanov UIT gids Actie om Koot en Bie weer leuker te maken suske wl hambone Amsterdam in teken van de Gouden Eeuw 'FernGully' bejubelt idyllisch oerwoud Fans van Pink Floyd bijeen in Wervershoof n C/3 C/3 4Tom en Jerry' in bioscopen 'Meer geld nodig voor kamermuziek' Opera van Birnie voorlopig afgelast Kolossaal festival in Caracas „Ik durf te beweren dat zestig procent van de huidige presentatoren van talkshows ongeschikt is voor dit werk." Rolf Wouters, tv-presentator DE STEM DONDERDAG 18 FEBRUARI 1993 DEEL E pestem Los Angeles (anp/rtr) - 'Unforgiven', de western van Clint Eastwood, en de Britse film 'Howard's End' hebben gisteren de meeste nominaties in de wacht gesleept voor de 65e Academy Awards, beter bekend als de Oscars. Dit heeft de academie voor filmkunst in Los Angeles meegedeeld. Onder de films die zijn voorge dragen voor de beste buitenland se film, is de Belgisch/Neder lands/Franse produktie 'Daens', van regisseur Stijn Coninx. Hoofdrolspelers in deze film, die volgende week in Nederland in première gaat, zijn Jan Decleir en Antje de Boeck. Clint Eastwood, die jarenlang een Oscar aan zich voorbij zag gaan, werd voorgedragen voor de Oscars voor de beste acteur en beste regisseur. 'Unforgiven' werd ook genomineerd voor de beste film en kreeg zes andere nominaties. 'Howard's End', die speelt in het Engeland van ko ning Edward, kreeg ook negen nominaties. Een andere Britse film, 'The Crying Game', een thriller die in Noord-Ierland is geplaatst, kreeg zes nominaties. De film 'Daens' van regisseur Stijn Coninx is gebaseerd op de roman 'Pieter Daens' van Louis Paul Boon over een sociaal be wogen priester die in de tweede helft van de 19e eeuw actief was in Vlaanderen. Op het kantoor van de produk- tiemaatschappij in Amsterdam was men gisteren bijzonder op getogen over de nominatie van 'Daens' voor de prestigieuze Os car-onderscheiding. „Geweldig, hij verdient het", verklaarde co- producente Maria Peters, die met het team eind maart in Los Angeles de Oscar-uitreikingen zal bijwonen. De film, die rond acht miljoen gulden heeft gekost, is al be kroond op het filmfestival van Venetië, het festival van de his torische film in Rueil-Malmai- son in Parijs en in Chicago. Voor de Oscar voor de beste actrice werden voorgedragen Michelle Pfeiffer ('Love Fields'), Catherine Deneuve ('Indochine'), de Britse Emma Thompson ('Ho ward's End', Susan Sarandon ('Lorenzo's oil') en Mary McDon nell ('Passion Fish'). Als beste acteur werden voorge dragen Robert Downey jr voor zijn rol van Charlie Chaplin in de film van Richard Attenbor- ough, Clint Eastwood in 'Unfor given', Al Pacino als blinde Don Juan in 'Scent of a woman', Stephen Rey voor 'The Crying Game' en Denzel Washington voor zijn vertolking van Mal colm X in de gelijknamige film van Spike Lee. Van onze verslaggever Den Haag - Karei Appel schildert niet meer. Sinds 2,5 jaar maakt hij grote beelden van gevonden voorwerpen. Een tentoonstelling hiervan wordt volgende week in Den Haag geopend. Gisteren toonde Appel zijn meest recente scheppingen al vast aan de pers. „Het was hard en vermoeiend werk, veel zagen en timmeren", aldus de kunste naar, die zijn materiaal vindt op speurtochten door Toscane. Karei Appel woont beurtelings in New York en Toscane. „Ik wil met mijn werk de voortgang van de civilisatie mogelijk maken. In het werk van jongeren zie ik niet veel". De tentoonstelling is te zien in het voormalige Paleis Lange Voorhout, nu onderdeel van het Haags Gemeentemuseum. Karei Appel bij enkele van zijn in Den Haag getoonde werken. foto anp Van onze verslaggever Amsterdam - Amsterdam staat dit jaar in het teken van de Gouden (17e) Eeuw. Musea, ker- ken en andere historische gebou wen gaan hun pronkstukken uit die tijd extra belichten. De mooiste staaltjes van archi tectuur worden in de schijnwer pers gezet en op veel plaatsen zal muziek klinken uit die tijd. Daarnaast wordt er in de musea hard gewerkt aan speciale expo sities. De Gouden Eeuw gaat officieel in juni van start. Het Rijksmu seum zal dan bijvoorbeeld een aantal recent gerestaureerde 'la te' Rembrandts tonen. Van een verslaggever OSS - De schoolkrant Dasnix van de mts in Oss gaat actie voeren om de kwaliteit van het satirische VPRO-programma van Van Kooten en De Bie weer op het oude peil te krijgen. De redactie hoopt bij voldoende belangstelling een actiegroep op te richten om de programmamakers 'in de oude glorie' te laten terug keren. Er is een brief aan de VPRO en aan beide programmamakers ge stuurd, waarin een dringend be roep wordt gedaan de oude typetjes weer van stal te halen. Figuren als Koosje en Jet en de tandeloze zwerver Dirk worden volgens de Osse scholieren node gemist. „In ons land wordt voor elke onmogelijke zaak een actie groep opgericht, zelfs voor Me disch Centrum West. Het land laat echt belangrijke zaken lig gen. Daarom wil het schoolblad Dasnix (what's in a name) een actiegroep oprichten om de dier bare typetjes weer terug te krij gen", aldus de brief aan de heren Van Kooten en De Bie. Volgens een redactielid is de hu mor er bij het tweetal tegen woordig snel af. Het decor mag van de Ossenaren blijven 'maar de scherpe sketchjes van Koot en Bie zijn weg'. Eerder schreef de redactie van Dasnix al naar koningin Beatrix met het verzoek om een inter view. De vorstin liet terugschrij ven het idee aardig te vinden, er best iets voor te voelen, maar er geen tijd voor vrij te kunnen maken. Lady Di heeft bij een soortgelijk verzoek niets van zich laten horen. Steven Seagal en Elena Eleniak in de actiefilm 'Under Siege', die zich afspeelt op een oorlogsschip. foto warner bros Door Marjan Mes Het afscheid van de USS Mis souri, Amerika's grootste vlieg- dekschip, belooft in de actie film 'Under Siege' een leuk feestje te worden. Even lijkt het daarom ook de kant uit te gaan van een klucht, maar Steven Seagal speelt er de hoofdrol in en dat is wel een vechtjas maar beslist geen grapjas. De Missouri was in 1945 met zijn enorme kanonnen en be manning van 2400 koppen ver antwoordelijk voor de beslis sende aanval op Pearl Harbor. Ook in de recente Golfoorlog speelde het schip nog een be langrijke rol. Nu vaart de oor logsbodem voor de laatste maal uit, naar de Stille Zuidzee, waar het afscheid en de ver jaardag van de kapitein zullen worden gevierd. Overste Krill (Gary Busey) verkleedt zich als vrouw om de kapitein op zijn feestje te kunnen escorteren. Even later blijkt hij een heel ander soort verrassing in petto te hebben. Het roek-orkest dat is uitgeno digd om het feest op te vrolij ken, blijkt een terroristenben de. Het is door de gestoorde Krill uitgenodigd om samen met hem de macht op het oor logsschip over te nemen. Het mooie maar onbenullige schoonheidskoninginnetje (Eri- ka Eleniak), dat met hen mee is gekomen, maar buiten iedere O. verdenking staat, wordt opge sloten in een hut. De lastige kok Casey Ryback (Steven Seagal) is al voor de komst van de terroristen opgesloten in een koelcel. De bemanning wordt onder bedreiging in het ruim weggestopt. Ryback blijkt niet zomaar een kok, maar een getrainde mari neman. Hij weet te ontsnappen en eerst in zijn eentje en later met hulp van een paar ontsnap te manschappen de strijd aan te binden met de boeven. Hun leider, Strannix (Tommy Lee Jones), is een regelrechte gek, die bazelt over een op handen zijnde wereldrevolutie. Hij wil de 32 Tomahawk-raketten met kernkoppen van de Missouri stelen en er alvast een afvuren op Hawaii. Natuurlijk weet Steven Seagal met zijn onoverwinnelijke vechttechnieken het tij te ke ren. Jammer dat alles zich af speelt in het halfduister van het vooronder waardoor je niet al teveel ziet van zijn soepele, ele gante bewegingen. Je moet het voornamelijk doen met zijn houteklazerige hoofd en daar word je niet warm of koud van. Regisseur Andrew Davis, die al in 1998 met Seagal samenwerk te ('Above the Law') leverde een vakbekwame actiefilm af, die je echter niet op het puntje van je stoel brengt. Het wordt ook niet echt duide lijk of hij nu wel of niet ko misch is bedoeld. Die Tommy Lee Jones met zijn pokdalige ponum is trouwens een uitste kend acteur, zoals hij o.a. in 'JFK' ook al bewees. En Elena Eleniak (uit de tv-serie 'Bay- watch') is een leuke meid, die Seagal mag assisteren bij zijn terreurbestrijding. 'Under Siege' van Andrew Da vis draait in Casino 1 in Breda, Cinemactueel 2 in Bergen op Zoom en De Koning van Engeland in Hulst. Van onze filmredactie Drie jaar na 'Honey, I shrunk the kids' is er een vervolg geko men op deze Disney-produktie. Een succesvolle komedie moet tegenwoordig nu eenmaal per se verder worden uitgemolken. Als je dan de begeleidende per sinformatie doorbladert, stuit je steevast in de eerste alinea op de zin: „De tweede film is heel anders dan de eerste". Nu, 'Honey, I blew up the kid' van Randal Kleiser is in wezen precies hetzelfde als de eerste film. Alleen gebeurt er nu het omgekeerde. 'The kid' wordt nu heel groot in plaats van heel klein. Het gezin van weten schapper Szalinski (Rick Mora- nis) is inmiddels verhuisd naar Las Vegas. Ze hebben nog twee kinderen thuis, de puber Nick en de baby Adam. Bij Nick spelen de hormonen op zodra hij schoolgenote Man- dy ziet. Mandy heeft geeft ech ter de voorkeur aan uit de klui ten gewassen, opgeschoren punkkoppen en vindt Nick nog maar een kind. Baby Adam wordt per ongeluk bij een we tenschappelijke experiment door zijn verstrooide vader be straald, waardoor hij groeit als kool, elke keer als hij in aanra king komt met electriciteit. Binnen de kortste keren is Adam 35 meter hoog. Hij lijkt waarempel King Kong wel. Hij is dan al in de woestijn verdwe nen waar de familie hem moet zien terug te vinden voordat hij het centrum van Las Vegas be reikt. Dat is met al zijn flikke-, rende reclames uiteraard een bonk electrische energie en een gevaar voor de reusachtige ba by. Ook deze aflevering drijft Baby Adam begint te groeien na een experiment van vader Rick Moranis in de speciale effecten-komedie 'Honey, I blew up the kid.foto walt disney pictures helemaal op de speciale effec ten. Aan het eind, na de nodige groei- en krimpstuipen, heeft iedereen weer zijn normale lengte. Nick heeft dan eindelijk het meisje van zijn dromen aan de haak weten te slaan. 'Honey, I blew up the kid' draait in Mignon (matinee) en Grand (avond) in Breda. Van onze filmredactie De beroemdste kat en muis zijn nu voor het eerst te zien in een lange bioscoopfilm: 'Tom and Jerry, the movie'. Het duo, ruim een halve eeuw geleden bedacht door Bill Hanna en Joe Barbara, is bekend van ontelbare korte tekenfilms, die bij jong en oud zeer populair zijn geworden. In de 80 minuten durende film worden Tom en Jerry op straat gezet en moeten ze het noodgedwongen samen zien te redden. Ze sluiten vriendschap met het meisje Robin, een weesje, dat inwoont bij haar tante. Een kreng van een mens dat het heeft voorzien op de erfenis van Robin. Tom en Jerry willen Robin helpen, maar krijgen te maken met de gemene hond van de tante'. 'Tom en Jerry' draait in Cinésol 3 in Breda. Van onze filmredactie De ontbossing in het Amazone gebied en elders in de wereld heeft regisseur Bill Kroyer geïnspireerd tot het maken van de tekenfilm 'FernGully'. FernGully is de naam van een idyllisch stukje oerwoud, waar elfen en dieren in harmonie met elkaar leven. Het ondernemen de jonge elfje Crysta is in de leer bij de oude toverfee Magie, die ze later op moet volgen. Op een dag hoort ze dat er op de Gevarenberg mensen zijn. Nieuwsgierig als ze is gaat ze een kijkje nemen. Met een grote machine zijn arbeiders bezig bomen te kappen. Een van hen is de jonge Zak. Crysta vindt hem zo leuk dat ze hem omto vert'tot een joch dat net zo klein is als zijzelf. Intussen wordt een boom doorgezaagd waarin zich het duivelse mon ster Hexus bevindt. Die leidt de houtzagers naar FernGully om het te laten verwoesten. Crysta en Zak weten daar echter een stokje voor te steken. 'FernGully' is opgedragen aan de kinderen van onze kinderen en zal de jeugd beslist aanspre ken. Het is een exotische teken film vol vaart en kleur, met 'rappende' vleermuizen en glin sterende elfjes. De teksten en liedjes zijn in het Nederlands bewerkt, met opgewekte num mers als 'Het leven is prachtig'. 'FernGully, het laatste regen woud' draait in Cinésol 2 in Breda. Van onze verslagggeefster Wervershoof - Het is twintig jaar geleden dat het zeer succesvolle album 'Dark Side Of The Moon' werd uitge bracht. Daarom houdt de Stichting Symfo Freaks Wer- vershoof op zaterdag 27 maart een Pink Floyd-dag. Grootste attractie van de dag is een optreden van het Zeeuws Popcollectief met een live-uitvoering van 'The Wall'. Hieraan werken twaalf muzikanten, drie technici, drie acteurs en een kinderkoor mee. Tevens zal deze dag cd-muziek van Pink Floyd te beluisteren zijn en er worden video-opnames vertoond. Te zien zijn onder meer 'La carrera panamericana', 'Knebworth', 'Het Kralingse bos 1970', maar ook de bekendere video's zoals 'The Wall' eB 'Pompeii'. De Pink Floyd-dag wordt gehouden in bar-dancing Van Rooyen te Wervershoof (Noord-Holland). Kaarten zijn Verkrijgbaar bij alle VW-bespreekbureaus. Den Haag (anp) - Het Residentie Orkest en zijn nieuw! chef-dirigent Ivgenii Svetlanov hebben elkaar al omarmd noi voordat hun samenwerking echt is begonnen. Werd de Russi sche dirigent zondag door de blazerssectie van het orkest van •Schiphol gehaald, later werd er een 'Welkom Svetlanov- avond' voor hem georganiseerd. Algemeen directeur Bert van den Akker verwacht 'gouden tijden' voor het orkest en de dirigent zelf heeft al gezegd dat het or kest warmte uitstraalt en een 'ongelooflijke potentie heeft, waaruit meer te halen is dan iedereen denkt'. De 64-jarige Svetlanov, die als Den Haag (anp) - De subsidie voor de Nederlandse kamer muziek is te gering om opti maal te kunnen profiteren van de goede voorzieningen op dit gebied. Dat heeft de Raad voor de Kunst gisteren geschreven in een brief aan minister D'Ancona (Cultuur). D'Ancona heeft in haar Kun stenplan een half miljoen gulden voor de kamermuziek apart ge legd. Dat is niet genoeg, aldus de Raad, die zelf vindt dat er een miljoen gulden extra moet ko men. Van dat geld moeten de aan dacht voor kamermuziek van de conservatoria en de positie van Nederlandse kamermusici in het buitenland worden verbeterd. Bovendien moet er eens gekeken worden naar de salarissen van de kamermusici, die aanmerke lijk lager liggen dan die van de orkestmusici. Den Haag (anp) - De opera 'Dido en Aeneas', die Dans theater-directeur Carel Bir nie met Kerst in Den Haag had willen presenteren, is voorlopig van de baan. Dat heeft Birnie gisteren beves tigd. Het Fonds voor de Podiumkun sten wil Birnie slechts 100.000 gulden voor de produktie toe kennen in plaats van de ge vraagde 375.000. De gemeente Den Haag heeft al wel 375.000 gulden toegezegd. Birnie zegt dat hij met 275.000 gulden min der dan de bedoeling was geen kwaliteit kan bieden. Intussen overlegt Birnie met het Fonds over uitstel van de. opera tot eind volgend jaar. FILMS GOES - Grand Theater 20 u. The Bodyguard. HULST - De Koning van Engeland 20 u. Under siege. 20 u. Dracula. 20 u. The Bodyguard. 20 u. Death becomes her. VLISSINGEN - Alhambra 1 20 u. Under siege. - Alhambra 2 20 u. Dracula. - Alhambra 3 20 u. Honey I blew up the kid. - Alhambra 4 20 u. The last of the Mohicans. ANTWERPEN -Rex - 12, 14, 16.30, 19 en 21.30 u. -Rex-Club- 12, 14.20, 16.40, 19, 21.20 u. Damage. - Odeon 1 - 14, 16.30, 19 en 21.30 u. II Ladro di bambini. -Odeon 2 - 14, 16.30, 19 en 21.30 u. Rhapsody in august. -Odeon 3 - 14, 17.15 en 20.30 u. Bitter moon. -Odeon 4 - 14, 17.15 en 20.30 u. The best intentions. -Rubens - 14, 16 en 18 u. Ned. versie. 20 en 22 u. Eng. versie: Beauty and the beast. - Quellin I - 14, 17.15 en 20.30 u. vijfjarige al in de concertzaal met zijn armen stond te zwaaien maar aanvankelijk zijn geld ver- ^diende als mlmespeler en ji musicus in restaurants, is vooral dirigent geworden om vergeten composities 'te laten klinken ei) niet op de planken van de biblio theek te laten liggen'. Er is nog veel onbekend materi aal, zei hij, zelfs van zijn favoriet Tsjaikovsky is maar de helft ge meengoed. Zelf componeert Svetlanov ook, vroeger meer nu, en hij noemt zijn eigen com posities 'conservatief'. Twee or kestleden brachten een oud stuk van hem ten gehore en Svetlanov vond het de mooiste verrassing die hij in maanden heeft gehad. Morgen dirigeert Svetlanov het Residentie Orkest voor -het eerst Er worden dan composities Brahms en Rimski-Korsakov (een minder bekende Rus die' Svetlanov nieuwe aandacht wil geven) uitgevoerd. Op zat 27 februari is het officiële eerste concert met de Zesde Symfonie van Mahler. Caracas (ips)— In de Venezo laanse hoofdstad Caracas is gisteren het tweede Latijns- Amerikaanse Muziekfesti val begonnen. In totaal doen 160 musici mee aan het fes tival. Volgens schattingen van de organisatoren zullen de diverse evenementen vijf miljoen bezoekers trekken. De organisatie heeft de be schikking over een budget van acht miljoen dollar. Een week lang zal het pu bliek op verschillende plek ken in Caracas kunnen ge nieten van diverse mu ziekstijlen, uiteenlopend van rock, jazz, rap en i gea, tot salsa, merengue, bo lero, vallenata, guaracha, bachata, socca, samba en de son. Volgens Maria Teresa Cas tillo, directeur van het orga niserende Ateneo de Cara cas, is het doel van het festi val 'een ontmoetingsplaats te zijn voor de verschillende manifestaties van de mu ziekcultuur uit de Latijns- Amerikaanse landen'. Daens. -Quellin n - 14, 16, 18, 20 en Death becomes her. -Quellin HI - 14, 16, 18, 20 en» u. Whispers in the dark. -Metro I - 14, 16, 18, 20 en 22 Under Siege. - Metro n - 14, 16.30, 19 en 21» u. The bodyguard. -Brabo - 14, 16, 18, 20 en 22 Singles. -Tijl - 14,16.20, 18.40 en 21 u.W last of the Mohicans. -Wapper - 14, 16, 18, 20 en 22 Consenting adults. ,-Sinjoor - 14, 16, 18, 20 en 22 Sister act. -Ambassades Club 1 - 14, 16, l"1 20 en 22 u. Raising cain. -Ambassades Club 2 - 14, 16,"' 20 en 22 u. Sarafina. - Ambassades Chib 3 - 14, 16,11, 20 en 22 u. Housesitter. -Ambassades Club 4 - 14, 16» 18.40 en 21 u. Blade runner. BRUGGE - Complex Zwart Huis 20 u. The best intentions. 20 u. Bodyguard. 20 u. Sister act. - Memling 20 u. The last of the Mohicans. - Van Eyk 20 u. Under Siege. RADIO 1 S heel uur en 7.30, 8.30, 12.30, liin 17 30,18.30 en 06.30 Nieuws. CD 7 07 Tijdsein. KRO: 12.07 Echo. <1(16 Dingen die gebeuren. AVRO: ,07 Radiojournaal. KRO: 20.04 Me- ipn en Perzen. AVRO: 22.04 Tussen Toren. NOS: 23.07 Met het oog op Troen. VPRO: 0.04-7.00 Nachtle ge met om 0.04 Street beats; 3.02 ne geruistuin; 4.02 Grand disco "lassique; 5.02 Aan de bak RADIO 2 FlJ heel uur nieuws. NCRV: 7.04 Goedemorgen Nederland. 7.53 woord onderweg. 8.04 Hier en Nu. 815 Goedemorgen Nederland. 9.04 Wie weet waar Willem Wever woont? 10.04 Muziek bij de koffie. ,i04 Plein publiek. 12.04 Ted's lunchpakket (13.04-13.15 Hier en MU) 14 04 G'nud nieuw. 15.04 Pas „„de plaats. 16.04 Discogram. 1647 Iets anders. EO: 17.04 Alle mensen.VPRO: 18.04 Ekkel horizon taal TROS: 19.04 Poster. 20.04 Mu sic all in. 21.04 Voor wie graag luisteren wil. 22.30 Coulissen. 23.04-24.00 Sesjun RADIO 3 F|k heel uur nieuws. AKN: 6.02 Breakfast-club. 9.04 Arbeidsvitami nen. 11.04 Baas van de dag. VARA: 1204 Denk aan Henk. 14.04 Carola. akn 15.04 Popsjop. VOO: 17.04 Rin- keldekinkel. NOS: 18.04 Avondspits. PO: 19.04 Sponr 7. NCRV: 20.04 Pa oerclip magazine. VPRO: 21.04 Villa 65 TROS: 0.04 TROS Nachtwacht. VPRO: 2.00 Zone. AKN: 4.02-6.00 Pyjama FM RADIO 4 700 8.00, 13.00, 18.00 en 20.00 Nieuws. VOO: 7.02 Ochtendstem ming. 9.02 Muziek voor miljoenen. 11.00 Het ochtendconcert. I. Aca demy of the Begynhof Amsterdam. II. Muziek voor viool en piano. 13.04 Klassiek op verzoek. VARA: 14.00 Middagconcert: Radio Symf. Ork. en Groot Omroepkoor met sol. 16.40 Giuseppe Tartini. KRO: 17.00 Zin in muziek. 18.04 KRO Klassiek. 19.30 Het orgel. 20.02 Avondconcert: Fes tival Oude Muziek 1992. 22.00 Lau- date 23.00-24.00 Deze eeuw RADIO 5 Elk heel uur t/m 18.00 uur nieuws. NOS: 6.45-6.50 Mededelingenru briek met uitgebreid weerbericht en Scheepvaartberichten. 7.05 1008 AM. 8.55 Waterstanden. TROS: 9.02 TROS Perspectief. 10.02 De duvel is oud RVU: 11.02 Kleur bekennen. TELEAC: 12.02 Faros. NOS: 13.10 NOS-Bijlage. 14.02 Een leven lang. NCRV: 15.04 Schuim en as. NOS: 17.10 Radio UIT. PP: 17.50 GPV. I0S: 18.02 Achtergrondprogramma: 18.02 Nederlands; 18.20 Arabisch; 18.40 Turks. EO: 19.00 Waar waren we ook alweer? NOS: 19.15 Nieuws en actualiteiten in het Turks. 19.50 Nieuws en actualiteiten in het Ma rokkaans en Berbers. 20.40 Nieuws en actualiteiten in het Chinees. V00: 21.00 Club Veronica trend. TELEAC: 22.00 Knoop in je zakdoek. 22.30 Omgaan met stress. 23.00-24.00 Faros OMROEP BRABANT Elk heel uur ANP Nieuws, gevolgd door Brabants nieuws en actuali teiten. 7.45 De krant in Brabant. 7.51 Weerman Johan Verschuuren. 7.55-8.00 Nieuwsoverzicht. 9.07 Mu- ziekkiosk. 10.07 Draai-bank. 11.07 Van harte. 12.53 Bericht voor boer en tuinder. 12.55-13.00 Nieuwsover zicht. 14.07 Muziekkiosk. 16.07 Tus sen Amsterdam en Brussel (Kunst en cultuur). 17.05 Brabants nieuws, actualiteiten en achtergrondpro gramma. 17.45 De agenda. 17.55-18.00 Nieuwsoverzicht OMROEP ZEELAND 7.00 ANP-nws. 7.05 Nieuws en ac tualiteiten, met om 7.15 Het weer in de provincie. 7.32 Regionaal nieuwsoverzicht. 7.40 De dag van... 7.50-8.00 De agenda. 12.00 ANP- nws. 12.05 Nieuws en actualiteiten met om 12.15 Het weer in de provin cie. 12.32 Regionaal nieuwsover zicht. 12.35 Te kust en te keur. 12.55-13.00 De agenda. 13.00 ANP- nws. 16.00 ANP-nws. 16.03 Een vak apart. 17.00 ANP-nws. 17.03 Nieuws en actualiteiten met om 17.15 Het weer in de provincie. 17.32 Regionaal nieuwsoverzicht. 17.35 Zeg u 't maar. 17.55-18.00 De agenda. 18.00 ANP-nws Onmoecis zen suntrtrtri simhia M HS¥ AARBZIA/IO IR ZUAIHR RU OA ZZt DAT JAR HtnttR AAR URStHOTlR ZAL OAl Tankje dit tut ut tukken,lertm? lullen ut uhske hier terufeinden Ueet hetoek niet, hidden (een inde re 3 keuze JE DE NOEDL VAM HlóM k//VDEREN

de Stem | 1993 | | pagina 26